Bedankt "De Klerk" parketvloeren bv. Meesters in maatwerk ^4 Comfortabel zitten fll Sfeervolle warmte Kijker in het centrum van de gebeurtenis De bank voor u "op maat gemaakt" Tapijt naar eigen ontwerp Exclusieve verlichting bij Lichtland verlichting Passementen, klassiek en tijdloos Mix en Match bij Decorette Wie zich wil onderscheiden besteedt zorg aan zijn of haar life-style. Ondernemers spelen daar vaak op in en hebben juist dat exclusieve in voorraad. Trends en exclusiviteit zijn echter ook vaak onlosma kelijk met elkaar verbonden, maar worden ondergeschikt gemaakt aan de persoonlijke smaak. Op deze pagina laten we een aantal exclusieve woonideeën op u los. Murre-Moens Gebr. Dominicus bv Bouwman Cadeau Middelburg Expert Kampe m an Lichtland verlichting Sprayt verf en behang 22 FAAM/VLISSINGER Woensdag 14 oktober 1998 xclu sieve woomdeeën x 'v K 4 t W, -pr uL in Jp3 Als u geen centimeter verloren wil laten I O gaan, dan is Parador de oplossing voor uw complete in- G teneur van vloeren, meubelen, plafonds tot verlichting. U bent helemaal vrij om uw persoonlijke smaak te verwezenlijken. Wij leveren geen kant en klaar concept, maar losse on derdelen die naar hartelust te combineren zijn. Zo heeft Parador een intelligent alternatief voor kant en klare design meubelen. Een meubelsysteem van topkwaliteit tot in de kleinste details waarbij u de losse elementen naar believen kunt combineren. Zo ontstaan er zelf ontworpen en betaalbare meubelstukken of complete inrichtingen. Amesteinweg 23, Middelburg Tel. 0118-637005 Gebr. Dominicus bv te Westkapelle is een gecombineerd bedrijf met diver se specialiteiten. In de uiterst moder ne steenhouwerij wordt een scala aan producten van natuursteen ge maakt. Ook is er een showroom waarin vloer- en wandtegels, badka mers, haarden en schouwen gepre senteerd worden. Momenteel zijn we volop bezig het bedrijf flink uit te breiden. Zo wordt de huidige showroom van ca. 400 nv uitgebreid naar lOOnT en de steenhouwerij wordt in oppervlakte verdubbeld. Be gin 1999 zal de uitbreiding voltooid zijn en zal het assortiment nog gro ter zijn. Achillesweg 2 Westkapelle Tel. 0118 571436 Dat is nog eens thuiskomen met deze heerlijke stoffen driezitsbank in de woonkamer. Deze modem-romantische bank in een trendy gestreepte stof met losse comfortabele, zachte armkussens vraagt er gewoon om om op gezeten te worden. Het zitcomfort van de bank Arthur is dan ook perfect. De zit- en rugkussens staan garant voor veel zitplezier. Deze zithoek is bij Bouwman Cadeau leverbaar als 3-, 2,5-, 2-zils of fauteuil. De prijs van een tweezits is 1250 gulden. Natuurlijk heeft Bouwman Cadeau ook leuke en trendy woonaccessoires om met deze bank of zitgroep te combineren. Markt 73/Hoekplein 1940, Middelburg Tel. 0118-650151 Met de Beovision Avant wordt de kijker in het centrum van de gebeurtenis geplaatst. Een rustig en alles omvattend breed beeld en een overtuigende geluidsweergave laten je moeite loos afdwalen naar elke hoek van de wereld. Met vier actieve luidsprekers voor en achter en een actieve luidspreker voor de dialoog creëert dolby Surround Pro Logic een ruimtelijke il lusie die door de bioscoop met moeite wordt overtrof fen. Een anti-reflectie laag op de beeldbuis en op het contrastscherm voorkomt reflecties van ramen, vloer en meubels. De videorecorder is alleen zicht baar door het discrete klepje in de voorzijde. Alle kabels zijn in de achterzijde verborgen. Schakel de Beovision Avant in en het elektronische gor dijn schuift geruisloos open. Ga zitten en ge niet. Lange Noordstraat 20, Middelburg Tel. 0118-613373 Seisplein 5, Middelburg Tel. 0118-626721 President Rooseveltlaan 772, Vlissingen Tel. 0118-416188 Dat Zeehuid zeker niet te klein is voor mooie design laat Lichtland Middel burg en Temeuzen duidelijk zien. Zij hebben de exclusieve verkoop van Har- co-lampen. Voor deze lampen geldt dat je ze af kan laten stemmen op je interi eur. De inrichting bepaalt hoe de lam pen eruit komen te zien. Klanten kun nen een keus maken uit roestvrijstaal of messing. Daarop worden kapjes ge monteerd van geperforeerd staal of van glas. Om een sfeervol effect te krijgen, zit op elke Harco-lamp een dimmer. Zo kun je ondereen Harco-lamp genieten van een goed boek, maar ook een intie me sfeer creëren door aan de dimmer te draaien. De designlampen vormen slechts een onderdeel van het grote assortiment dat Lichtland in huis heeft. Een gedeelte van het assortiment is ook te bewonde ren en te bestellen via Internet http:Avww.lichtland.nl Geere Passage 6-10, Middelburg Tel. 0118-623178 Kromme Weele 19, Middelburg Tel. 0118-612886 Waar traditie en heden tijdloos aan elkaar zijn geboetseerd. Dat zijn de passementen voor gor dijnen, tafelkleden, stoelen en kussens waarvan Spruyt Verf en Behang een groot as sortiment van uitslui tend hoogwaardige materialen kan leve ren. Elke serie is ver krijgbaar in legio kleu ren, modem en klas siek die uw stoffen als juwelen doen opleven. Lange Geere 151, Middelburg Tel. 0118-640269 Zelf een huis inrichten is niet gemakkelijk. Welke kleuren moet je kiezen? Hoe combineer je smaakvol en eigentijds? Gelukkigis het dankzij Decorette allemaal een stuk gemakkelijker geworden. Er staan in de winkel niet alleen binnenhuis-adviseurs klaar, er is ook nog een unieke smaakadviseur Mix en Match, een soort make-up lijn voor hel interieur. Al je rode gordijnen wil, geeft Mix en Match antwoord op wat je kan doen met de muren, de deur en de vloer. De kleurkaart, de kleurenwaaier en desgewenst de vakman helpen de klant een goede keus te maken. Bij de smaakvolle en intieme sfeerwinkels van Decorette vind je alle bekende merken op het ge bied van stoffen, behang, vloerbedekking, zonwering en verf. Maar er is ook het eigen huismerk met bijpassende accessoires. Dat levert niet alleen iets unieks in design en vorm op, maar is ook heel scherp geprijsd. En het beste van het beste verdient natuurlijk een vakkundige behandeling. Voor de tweede keer in twee jaar tijd ga ik verhuizen. Niet dat verhuizen een hobby van mij is, maar het komt zo uit door de omstandigheden. Iedereen die al eens verhuisd is weet wat een drukte zo'n verhui zing met zich meebrengt. Er moet een hoop geregeld worden, van adreswijziging tot de aankleding van het nieuwe huis. En ondanks al die drukke toestanden blijf ik toch wel vrolijk. Want laten we eerlijk zijn, het is toch ook wel leuk om een nieuw huis weer helemaal naar je eigen smaak in te richten! Verf je, ander behangetje en dan het belangrijkste, wat doe ik op de vloeren?? Ik zelf hou van warmte en ge zelligheid, dus dan kom je toch al snel op een mooie houten vloer. Maar waar koop je die nu het beste?? Overal zie je advertenties van parketvloeren, de een is nog beter en goedkoper dan de andere. Maar als ik zoiets belangrijks koop als een vloer (wat toch de belangrijkste sfeermaker in mijn huis is!!) wil ik goed en vakkundig geholpen worden en wil ik bovenal service! Nou dat ALLES alles vond ik twee jaar geleden bij 'DE KLERK PARKETVLOEREN'. Een prachtige vloer voor een redelijke prijs en een ongeloof lijke goede service!! Nu dat ik weer een nieuw Imis moet gaan inrichten, hoef ik over één ding niet lang na te denken, 'wat doe ik op de vloeren?' Ik stap de vernieuwde showroom van 'DE KLERK PARKETVLQÉREN binnen, waar ik hartelijk word ontvangen door Sjaak en Johnny. Koffie, praatje en geen moeite wordt bespaard om er voor te zorgen dal ik weer een mooie houten vloer naar mijn zin krijg!! Ik stap de deur weer uit en weet dat er binnenkort vakkundig een vloer wordt gelegd. Ik zou bijna met plezier afscheid nemen van mijn prachtige 'ou de' vloer! Hierbij be dank ik 'DE KLERK PARKETVLOEREN voor al jullie goede advies en service. New Sity is een collectie zitmeubelen waarbij u diver se onderdelen geheel naar eigen smaak en behoefte kunt laten maken. Zo kunt u kiezen uit verschillende rug- en zithoogtes, zitdieptes en verschillende antity pes. U bepaalt zelf welk zitcomfort u wil met een actieve vaste stoffe ring en comfortabele losse rug- en zitkussens. New Sire is leverbaar in diverse stoffen, zelfs alcantara. Natuurlijk zijn er ook vele moge lijkheden in leder. Graag geven we u alle informatie in onze meubeltoonzaal. Het motief van de gordijnen en van het behang te rug laten komen in het tapijt. Een handgemaakt tapijt met een golvende buitenlijn of een ovaal ta pijt. Bij Mulder Binnenhuis zijn de mogelijkhe den schrier onbeperkt. Maten, kleuren, vormen en eigen design. Mies is mogelijk. De klimt bepaalt hoe het tapijt eruit ziet. Of het nu om een naad loos tapijt gaat van meer dan elf meter breed, fantasiefiguren in het tapijt of de lievelingsknuf fel van de kinderen die in het tapijt terugkomt. Bij Mulder Binnenhuis weten ze er alles van. Met behulp van een computertekening kan van tevo ren getoond worden hoe het tapijt in het echt zal worden. De eigen ontworpen tapijten zijn snel klaar. De gemiddelde levertijd van een uni-colour-tapijt ligt rond de vier weken. Tapijten naar eigen design of gedessi neerde tapijten kunnen na zes tot acht weken worden geleverd. Kromme Weele 21, Middelburg Tel. 0118-614077

de Faam | 1998 | | pagina 22