BEL GRATIS 0800 0226622 INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN VE Alles wat je weten wilt over behandelingen, onderzoek, begeleiding en preventie van kanker lliliÉHiilml ÏlliyiiilhèkiÉélil htikf.it. 4 fGEMEENTE MIDDELBURG MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 16 FAAM/VLISSINGER Woensdag 14 oktober 1998 INFORMATIE de OVERHEID s GEMEENTELIJKE DIENSTEN GESLOTEN Op maandagmiddag 19 oktober zijn alle gemeentelij ke kantoren van de gemeen te Middelburg vanaf 13.00 uur gesloten. De medewer kers van de gemeente gaan deze middag naar een infor matiebijeenkomst over de toekomstvisie voor Middelburg. Tijdens deze middag is de gemeente wel telefonisch te berei ken. De medewerkers van het zwembad, de begraafplaats en het crematorium, de sporthallen en parkeerbeheer zullen die mid dag met een minimale bezetting werken. Op dinsdagochtend 20 oktober staan de medewerkers van de gemeente weer voor u klaar. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieu beheer van: I. De heer A. Boone te Nieuw en Sint Joosland voor een inrichting voor de opslag van propaan op het perceel Binnendijk I te Middelburg; 2. Stichting Jeugdzorg Zeeland te Middelburg voor een vestiging op het perceel Roozenburglaan 89 te Middelburg; 3. B&B Car Sales te Middelburg voor een bedrijf op het perceel Stadsambachtsweg 2 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging KENNISGEVING verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 15 september 1998 is ingeko men de kennisgeving van Hillebrand Konstruktiebedrijf B.V. te Middelburg voor de wijziging van de inrichting, gelegen aan de Herculesweg 19 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de wijziging wordt redelijkerwijs aangenomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitslui tend gunstige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelige gevol gen voor het milieu. Om die reden kan worden volstaan met een kennisgeving. De wijziging betreft het oprichten en in werking hebben van een loods ten behoeve van de opslag van metalen buizen. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 15 tot 29 oktober 1998 elke werkdag tij dens kantooruren en op donder dagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van tevoren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd tel. nr. (0118) 67 52 41. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij bij besluiten van 21 juli 1998 en 10 augustus 1998 hebben beslo ten tot wijziging van de Arbeidsvoorwaardenregeling gemeente Middelburg (13e Wijziging). Bovengenoemde besluiten liggen ter inzage bij de sectie Communicatie van de dienst Middelen, Stadhuisstraat 2. AANWIJZINGSBESLUITEN Burgemeester en wethouders delen mede dat als gevolg van het inwerking treden van de 3e tranche van de Algemene wet Bestuursrecht met ingang van I januari 1998 vier aanwijzingsbe sluiten zijn genomen in haar ver gadering van 21 juli 1998. Dit betreffen de besluiten tot aanwijzing van: - de heffingsambtenaar/ambte naar belast met de verzending van aanslagbiljetten; - de invorderingsambtenaar; - de belastingdeurwaarder; en - de medewerkers belastingen/inlichtingenverplich tingen. De besluiten liggen vanaf heden gedurende zes weken op de afdeling Belastingen ter inzage. PROJECT BREEWEG vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat er een bouw plan is ontvangen dal niet in overeenstemming is met de voor schriften van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan. Het gaat om het bouwen van zevenenvijftig appartementen en de benodigde aanpassingen van de omgeving (parkeervoorzienin gen, trottoirs e.d.) op het perceel gelegen aan de Breeweg/Kruisweg/Bernardus SmytegeltstraatlNieuwervestraat Momenteel staan er op dit per ceel nog twee schoolgebouwen die niet meer voor onderwijsdoel einden worden gebruikt en zullen worden gesloopt. Burgemeester en wethouders wil len met toepassing van de vrijstel lingsprocedure als bedoeld in arti kel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening positief beslissen op de bouwaanvraag. Voordat zij dit doen, liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 16 oktober 1998 twee weken (tot en met 29 oktober 1998) ter inzage bij de dienst Stads ontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen tegen het verlenen van de vrijstel ling bij hen indienen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het bouwen van een woning op het perceel J. Brasserstraat 3 7; - het aanbrengen van gevelver lichting aan het pand op het perceel Koepoortstraat 10; - het verbouwen van het pand op het perceel Lange Delft 125; - het verbouwen van de woning en het plaatsen van een schuur op het perceel Hazelaars laan I; - het vervangen van kozijnen in de voorgevel op het perceel Markt/Nieuwe Burg I; - het bouwen van een keuken op het perceel Ter Hoogestraat 7. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 28 september tot en met 2 oktober 1998 zijn de volgende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd: - het uitbreiden van een berging op het perceel Buitenhovelaan 211-213; - het bouwen van zestig wonin gen aan de Brandenburglaan (villapark Nadorst aan de Nieuwenhovenseweg); - het aanbouwen/verlengen van de garage op het perceel Weegbreelaan 3 te Arnemuiden. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLANNEN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat er bouwplan nen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het gaat om: - het plaatsen van een tuinber- ging op het perceel Seisweg 54; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Seispark 19; - het aanbouwen van een serre op het perceel Tarweakker 19 te Arnemuiden. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvragen positief beslissen. Artikel 18a maakt dit mogelijk. Voordat zij dat doen, liggen de bouw- en situatieteke ningen m.i.v. 16 oktober 1998 twee weken (tot en met 29 okto ber 1998) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. AANVRAGEN OM MONUMENTEN VERGUNNING Van 16 oktober tot en met 29 oktober 1998 liggen op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvragen om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: - het verbouwen van het pand Lange Delft 125; - het aanbrengen van elf verlich- tingsbakken aan de voorgevel van het pand Koepoortstraat 10. Gedurende bovengenoemde periode kunnen eventuele beden kingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VOORPUBLICATIE HERINRICHTENI HERSTRATEN KRUISWEG Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij het voorne men hebben de Kruisweg te her- inrichten en herstraten. Het herinrichtingsplan betreft: 1. snelheidsremmende maatrege len: a. een verhoogd kruispunt ter plaatse van de aansluiting Kruisweg/Adriaen Lauwereyszstraat/Willem Teelinckstraat, b. een verkeersdrempel ter hoogte van Kruisweg 20, c. versmalling van de rijweg; 2. verbreding van het trottoir en berm aan de westzijde. Inspraak Het herinrichtingsplan ligt van 15 oktober tot en met 11 november 1998 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling aan de Vlissingsestraat 21Gedurende deze periode kunnen belangheb benden hun zienswijze kenbaar maken, bij voorkeur door middel van de speciale formulieren die bij de dienst verkrijgbaar zijn. Contactpersoon is de heer C.A.C. Reijerse (675226). Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina in de FaamlVlissinger van van daag en op Maximaal Text pagina 830. GEMEENTE POSTBUS I 4370 AA KOUDEKERKE TEL. 01 18 -555 444 FAX0118 -553 025 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur. Vrijdagmiddag zijn alle afdelingen dicht De afdeling Sociale Zaken is elke middag gesloten en de afdeling Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geopend. Ter inzage Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorpsstraat 3; Domburg, Markt I; Serooskerke, Gapingseweg la en Westkapelle, Markt 95. Voor sommige stuk ken, zoals b.v. bestemmingsplan nen, bouwaanvragen, sloopver gunningen en milieuvergunningen geldt een aparte regeling die steeds vermeld wordt Bezwaar/beroep/voorlopige voorziening Volgens de Alg. Wet Bestuursrecht kan iedere belang hebbende bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemo tiveerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van burgemeester en wethouders, de burgemeester of de gemeente raad, Postbus 1,4370 AA Koudekerke. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondisements- rechtbank ook verzoeken om een voorlopige voorziening te treffen. Hieraan zijn wel kosten verbon den. Inlichtingen: 0118-597569 Goedkeuring bestemmings plan gemeentehuis Gedeputeerde staten van Zeeland hebben 22-9-98 besloten, nr. 988478/37, dir. RMW, goedkeu ring verleend voor het vastgestel de bestemmingsplan Gemeentehuis op 16-7-98 door de raad. Dit bestemmingsplan maakt de bouw van een gemeen tehuis aan de Roosjesweg te Domburg planologisch mogelijk. Het goedkeuringsbesluit en het goedgekeurde bestemmingsplan liggen m.i.v. 19-10-98 voor zes weken voor iedereen ter inzage op Serooskerke, zie inzage en openingstijden. Niemand heeft bedenkingen tegen het bestem mingsplan ingediend bij G.S. en dit college heeft het plan goedge keurd kan op grond van het bepaalde in art 28, lid 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening alleen een belanghebbende, die aantoont redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest zich over eenkomstig artikel 2 7 van genoemde wet tot gedeputeerde staten te wenden, gedurende de termijn van inzage beroep instel len bij de Afd. bestuursrecht spraak van de Raad van State. ART 19 Wet RO Er is een aanvraag binnengeko men om vergunning ingevolge de Woningwet voor: 1het bouwen van 8 sociale huur woningen op het perceel Weverijstraat 1-3 te Domburg 2. het bouwen van een agrarische bedrijfswoning op het perceel Vrouwenpolderseweg 40 te Vrouwenpolder De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan en de raad heeft ver klaard dat een herziening wordt voorbereid in overeenstemming met deze herzieningen. Wij willen door toepassing van de art. 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Woningwet de vergunnin gen te verlenen nadat van G.S. van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. Stukken liggen van 15 t/m 29- 10-98 ter inzage: zie inzage en openingstijden. U kunt schriftelijk bezwaar maken bij het college. ARTIKEL I8AWRO. Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor het aanbouwen van een berging op het perceel C. Jaspersestraat I te Meliskerke. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toepassing van art. 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Bouw- en situatietekening liggen ter inzage van 15 t/m 29-10-98 op Serooskerke, zie inzage en ope ningstijden. U kunt schriftelijk bezwaar bij het college. Aanvraag monumenten vergunning Er is een aanvraag binnengeko men om vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het verbouwen van de wasruimte tot badkamer van de woning Prelaatweg I te Aagtekerke. De aanvraag ligt van 15 t/m 29-10- 98 voor iedereen ter inzage op Serooskerke en u kunt tot 29-10- 98 schriftelijk bezwaar maken bij het college. Vrijstellingsprocedure Brouwerijweg 6, Domburg In de FaamlVlissinger van 7-10 j.l. hebben wij bekend gemaakt vrijstelling te willen verlenen voor de aanbouw van een hotelgedeel te op het perceel Brouwerijweg 6 te Domburg. Het bouwplan dat niet aan dat bestemmingsplan voldeed is inge trokken en vervangen door een ander bouwplan. De bedoelde vrijstellingsprocedure komt hier mee te vervallen. Bouwlsloopaanvragen (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn ingekomen voor: Domburg - het uitbreiden van een hotel aan de Brouwerijweg 6 (gewij zigd plan); - het wijzigen van een voorgevel luifel Ooststraat 9; Westkapelle - het bouwen van een garage Virulystraat 12; - het uitbreiden van een restau rant Joossesweg 35; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). Verleende (bouw)vergunnin- gen/meldingen Van I t/m 7-10-98 zijn de vol gende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd. Aagtekerke - het bouwen van een toestellen- berging Schoolstraat 8; Biggekerke - het bouwen van een snackbar/recreatieruimte Valkenisseweg 64; - het plaatsen van een tuinhuisje Martinus Nijhoffstraat 14; - het plaatsen van een tuinhuisje Martinus Nijhoffstraat 16 Domburg - het bouwen van een telecom- municatiegebouw aan de Schelpweg; - het slopen van een automaten hal Weverijstraat 3; Gapinge - het gedeeltelijk slopen van asbesthoudende golfplaten M. van Reigersbergstraat 12-22; Grijpskerke - het slopen van een asbesthou dend plafond Mariekerkseweg 48; Oostkapelle - het slopen en bouwen van een zomerhuis Vroonweg 74; - het uitbreiden van een zomer huis Oosterpark 6; - het plaatsen van een tuinhuis Anjerlaan 9; Serooskerke - het gedeeltelijk slopen van asbesthoudende golfplaten; - het verbouwen van een aan bouw aan een woning Noordweg 63; Veere - het plaatsen van een tuinhuisje Kaai 111 Westkapelle - het plaatsen van een sanitair paviljoen Joossesweg 9; - het plaatsen van een dakkapel Noordstraat 50; U kunt bezwaar maken bij B&W: zie bezwaar. Info: LM. Louwerse 0118-597635 Wet milieubeheer Terinzagelegging aanvraag en ontwerp-beschikking: - verandering Akkerbouwbedrijf Pluimveebedrijf Middelburgseweg 42 te Grijpskerke. - oprichten Warmte Kracht Koppelings installatie Schelpweg 7 te Domburg. Wij maken bekend, gelet op de desbetreffende bepalingen van de Alg. wet bestuursrecht en de Wet Milieubeheer, dat iedereen van 16-10 t/m 13-11-98 de aan vraag om een milieuvergunning, en de ontwerp-beschikking tot vergunning verlening en een oprichtingsvergunning kan inzien. De veranderingsvergunning is ingediend door de heer F. Vos voor de inrichting Middelburgseweg 42 te Grijpskerke (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Grijpskerke, sectie L nummers 828, 949 en 950). De oprich tingsvergunning is ingediend door Delta Nutsbedrijven voor de inrichting Schelpweg 7 te Domburg (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Dorqpurg, sectie G, nummer 669), alsmede de ontwerp-beschikking tot ver gunningverlening. Deze stukken liggen ter inzage op de locaties Serooskerke en Koudekerke (zie inzage en openingstijden) en 's avonds na tel. afspraak (0118- 597610). U kunt bezwaar maken bij B&W, zie bezwaar. Persoonlijke gege vens van degenen die schriftelijke bedenkingen hebben ingediend worden, indien gewenst, niet bekend gemaakt. Dat verzoek moet tegelijk met de bedenkingen worden ingediend.U kunt t/m 13- 11-98 over de vergunning spre ken met het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Degene die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunnen beroep instel len bij de Afd. Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) beden kingen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Bezwaren tegen aanslag rioolrecht voor gebruikers De gecombineerde aanslagen gemeentelijke belastingen zijn verstuurd. De aanslag bevat o.a. rioolrecht voor gebruikers. Het waterverbruik is de maatstaf voor de hoogte van de aanslag. Dit aantal wordt gesteld op het aan tal kubieke meters water dat in de laatste aan het begin van het belastingjaar voorafgaande ver- bruiksperiode naar het eigendom is toegevoerd. Deze gegevens ontvangen wij van Delta Nutsbedrijven. Ingeval dit totaal aantal kubieke meters water niet wordt geloosd op de riolering, wordt voor de hoeveelheid water die niet wordt geloosd een correc tie toegepast Deze situatie kan zich bijv. voor doen bij veeteeltbedrijven, mane ges, bakkerijen, sportterreinen etc. In deze gevallen kunt u schriftelijk of telefonisch reageren bij de afdeling financiën, Postbus I, 4370 AA te Koudekerke, tel: 587360/587361. Uitgifte bouwgrond Domburg Wij maken bekend dat per 16-9- 98 de inschrijving is gestart voor de uitgifte van kavels bouwgrond in plan "brouwerijweg' te Domburg. Er worden max. 16 kavels uitgegeven: 6 voor vrij staande woningen en 10 voor twee-onder-een kapwoningen. De inschrijving eindigt op 21-10-98. De uitgifte van kavels wordt alleen toegewezen aan gegadig den met een sociale of economi sche binding met de kern Domburg. U kunt uw inschrijffor mulier en brochure ophalen in Serooskerke of Koudekerke, zie openingstijden. Info: J. Muizelaar tel.OI 18-597634 Gebruiksverordening 2e woningen Veere Wij stellen aan de raad voor de Gebruiksverordening 2 e woningen Veere vast te stellen. Op grond van de Alg. Wet Bestuursrecht en de Inspraakverordening ligt de veror dening en toelichting voor ieder een 4 weken ter inzage, zie inza ge en openingstijden. Iedere belanghebbende kan zijn ziens wijze over de verordening schrif telijk kenbaar maken bij B&W van Veere, Postbus I, 4370 7\A Koudekerke.Of mondeling bij F. Streng tel. 0118-597645. De inspraakreacties zullen met de definitieve voorstellen aan de raad aangeboden worden. Agenda raadsvergadering 15 oktober 1998 Wij nodigen u uit voor de open bare vergadering van de gemeen teraad op 15-10-98, om 19.30 uur in het gemeentehuis te Koudekerke. De stukken liggen ter inzage in Koudekerke. Agenda Voorstel tot vaststelling: - een voorbereidingsbesluit voor een gedeelte van perceel Joossesweg 2 te Westkapelle. - een voorbereidingsbesluit voor een gedeelte van perceel Hopman de Rijklaan 2 te Vrouwenpolder. - uitbesteding van de gladheidsbe- strijding. - de exploitatie-opzet en grond prijs, het verlenen van een krediet voor het in exploitatie brengen, alsmede het vaststellen van een aangevuld) bekostigingsbesluit voor de kostenverdeling van het bouwrijpmaken van het bedrijven terrein Hondegemseweg II te Serooskerke. - de jaarrekening 1997, de'her ziene begroting 1998 en de con cept-begroting 1999 van het Recreatieschap Veerse Meer. - het beleidsverslag 1997 uitvoe ring ABW, 10AW en IOAZ. - tot het ongegrond verklaren van een bezwaarschrift van de VPRO Veere/Noord-Beveland tegen het vastgestelde huisvestingsbudget c.a. voor schoolgebouw De Schute te Biggekerke. - tot instemming met de I e begrotingswijziging 1999 van de GGD Zeeland. - tot het beschikbaar stellen van 6000,- voor projecten die in aanmerking kunnen worden gebracht voor subsidiëring ten laste van het onderbestedingsbud get WVG. - van de 13e begrotingswijziging 1998 - de tarievenlijst voor de brand weer Veere. - instemming met een wijziging van de gemeenschappelijke rege ling Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst Zeeland. Vanaf 19-10 is de Veerseweg te Zanddijk gesloten wegens herrin- richting die ongeveer 3 maanden zal duren. Verkeer wordt omge leid via Veere. Openbare voorbereidings procedure Ontwerp- Welzijnsprogramma 1999 Wij stellen de gemeenteraad voor om het ontwerp-welzijnsprogram- ma 1999 vast te stellen waarin opgenomen het subsidievoorstel voor 1999. Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht, en de Inspraakverordening ligt het voor stel met een toelichting voor iede re belanghebbende 4 weken ter inzage van 15-10 1998 t/m 12-11 1998, zie inzage en ope ningstijden. Iedere belanghebbende kan zijn zienswijze op het voorstel aan de raad tot vaststelling van het wel- zijnsprogamma 1999 kenbaar maken. U kunt uw zienswijze schriftelijk indienen bij burgemeester en wet houders van Veere Postbus I te 4370 AA Koudekerke. U kunt uw mening ook mondeling geven. Daartoe kunt u een afspraak maken met de heer M.J.Bielok, locatie Westkapelle, afd. Welzijn tel.577886. Daarnaast stellen wij U in de gelegenheid mondeling uw ziens wijze kenbaar te maken of nade re informatie te vragen tijdens een op 2 november 1998 te houden inspraakavond in het ver enigingsgebouw te Grijpsk\ske, Kerkring I aanvang 19.30 uur. De inspraakreacties zullen met het definitieve voorstel aan de gemeenteraad van Veere aange boden worden. Koudekerke, 14 oktober 1998 Burgemeester en Wethouders van Veere VRAAG MAAR ■c i NEDERLANDSE il KANKERBESTR1IDING - i- «onikoi» iriiHimm» tohds Voorlichtingscentrum Nederlandse Kankerbestrijding/KWF Sophialaan 8, 1075 BR Amsterdam Internet-site: http:llwwiv.kankerbestrijding.nl 1

de Faam | 1998 | | pagina 16