KAPOT STOPLICHT EIST MENSENLEVENS. INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN iilfii<«ir. k f GEMEENTE MIDDELBURG VEE™ MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE DE MAATSCHAPPIJ. DAT BEN JIJ. Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Hele week Maandag Dinsdag botermalse biefstuk mager rundergehakt doner kebab pakket gehakt hoh één trientje i kgT1 *98 fijne riblappen cordon bleu f 9,48 gegrild gehakt leverkaas hamburger speciaal boeren schouderham VAN MOURIK Woensdag 9 september 1998 FAAM/VLISSINGER 19 NFORMAT E T OVERHEID BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het plaatsen van een tuinhuis je/berging op een perceel van het volkstuincomplex aan het Griffioenpad; - het bouwen van een door gang/vluchtweg tb.v. de zolders op het perceel Dam 29-31. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 24 augustus tot en met 28 augustus 1998 zijn de volgende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd: - het verwijderen van asbesthou dend vloerzeil op de percelen Volkerakstraat 161, Zandkreekstraat 3, Lijsterbeslaan 21 en Essenlaan II; - het verwijderen van asbesthou dende panelen op percelen in de Haringvlietstraat e.o.; - het plaatsen van een afdak op het perceel Piet Heinstraat 64; - het plaatsen van gevelreclame en vitrines op het perceel Molenwater 2; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Seisweg 36; - het plaatsen van een schuur en tuinhuisje op het perceel Seisweg 34; - het uitbreiden van de woning op het perceel Oranjeplaat 56 te Arnemuiden; - het aanbouwen van een tocht- portaal op het perceel Hannie Schaftstraat 4; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Hammarskjoldlaan 31; - het verbouwen/uitbreiden van een winkelpand/kantoor op het perceel Langeviele 7; - het plaatsen van een tuin- schuur/garage op het perceel Verwerijstraat I 7; - het bouwen van een duivenhok op het perceel Kruitmolenlaan 242; - het verbouwen van de woning op het perceel Oude Rijksweg 13; - het uitbreiden van de woning op het perceel Vlissing- sestraat 12. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLAN - vrijstellings procedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat er een bouw plan is ontvangen die niet in over eenstemming is met de voor schriften van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan. Het gaat om het aanbouwen/verlen gen van de garage op het perceel Weegbreelaan 3 te Arnemuiden. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvraag positief beslissen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk. Voordat zij dat doen, liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 11 september 1998 twee weken (tot en met 24 september 1998) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingse- straat 21. In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 11 september tot en met 24 september 1998 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het bouwen van een doorgang/vluchtweg t.b.v. de zol ders op het perceel Dam 29-31. Gedurende bovengenoemde periode kunnen eventuele beden kingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina in de Faam/Vlissinger van van daag en op Maximaal Text pagina 830. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het uitbreiden van de garage berging Burg Stemerdinglaan 15 - het bouwen van een serre Rosenburglaan 6 - het bouwen van een sapverwer- kingsinrichting Denemarkenweg 20 X - het bouwen van een opslag loods Edisonweg 17 A - het plaatsen van een dakkapel Aalbersestraat 15 - het vergroten van de berging Winkelmanstraat 22 - het uitbreiden van het pand Wolstraat 199 - het vergroten van de woning Willem Klooslaan 30 - het bouwen van een opslag loods Duitslandweg 2 - het verbouwen van de schuur tot woning Doornluststraat 19 A - het vergroten van een gasdruk- regelstation Bloemenlaan - het vergroten van een gasdruk- regelstation Schuitvaartgracht - het bouwen van een loods Europaweg Zuid 2 - het bouwen van een uitwate ringssluis sluizencomplex Piet Heinkade - het bouwen van een procesge bouw met installaties Europaweg Zuid 2 - het bouwen van een kantoorge bouw Andorraweg 1 - het uitbreiden van de woning Wagnerlaan 35 - het bouwen van een bassin met toren trainingscentrum brandweer Vlissingen - het verbouwen van de woning Prins Frederik Hendriklaan 2 - het bouwen van een berging Buteuxstraat 31 - het plaatsen van een dakkapel Westerzicht 546 - het uitbreiden van een woning Willem Klooslaan 32 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het uitbreiden van een showroom Gildeweg 22 - het bouwen van een woning Suze Groeneweglaan 116 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGADERINGEN VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 17 september, I oktober en 26 november 1998. Uw plan moet tenminste 2 dagen voor de vergaderdatum bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. Vlissingen, 9 september 1998 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. GEMEEN T ill 11 E POSTBUS 1 TEL.OI 18 -555 444 4370 AA KOUDEKERKE FAX0118 -553 025 Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur. Vrijdagmiddag zijn alle afdelingen dicht. De afdeling Sociale Zaken is elke middag gesloten en de afde ling Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geopend. Ter inzage Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorpsstraat 3; Domburg, Markt I; Serooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor sommige stukken, zoals b.v. bestemmingsplannen, bouwaan vragen, sloopvergunningen en milieuvergunningen geldt een aparte regeling die steeds ver meld wordt. ARTIKEL I8AWRO. Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Braamhof 11 te Koudekerke; Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse gelden de bestemmingsplan. Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee ligt de bouw en situatietekening van 10 tlm 24 september 1998 voor een ieder ter inzage op de locatie Serooskerke, zie inzage en ope ningstijden. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelij ke bedenkingen tegen dit bouw plan bij het college in te dienen. ART 50 Woningwet Wij maken bekend dat een aan vraag is binnengekomen om ver gunning ingevolge de Woningwet voor het vergroten van een recre atiewoning op kavel 60 van "Buitenhof' te Domburg. Het bouwplan voldoet niet aan het ter plaatse geldende bestem mingsplan, maar wel aan het vastgestelde (nog niet goedge keurde bestemmingsplan "Hof Domburg". Wij zijn bereid om na verkregen verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zeeland (als bedoeld in artikel 50 lid 5 van de Woningwet) de bouwvergunning te verlenen In verband hiermee ligt het bouw plan met ingang van 10 t/m 24 september 1998 ter inzage op de locatie Serooskerke, zie openingstijden en inzage. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelij ke bedenkingen tegen het bouw plan in te dienen bij het college. ART 19 Wet RO Wij maken bekend dat is binnen gekomen een aanvraag om ver gunning ingevolge de Woningwet voor het uitbreiden van vakantie verblijven op het perceel Poppekerkseweg 1-3-5 te Westkapelle. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Door de gemeenteraad is ver klaard, dat voor desbetreffend bestemmingsplan een herziening wordt voorbereid. Het bouwplan is in overeenstemming met de in voorbereiding zijnde herziening. Wij zijn voornemens door toepas sing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Woningwet de vergunning te verlenen nadat van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. In verband hiermee ligt het bouw plan met ingang van 10 t/m 24 september 1998 ter inzage op de locatie Serooskerke, zie inzage en openingstijden. Gedurende deze periode bestaat voor u de gelegenheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan in te dienen bij het college. VRIJSTELLINGS PROCEDURES Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: 1. het plaatsen van een antenne drager en apparatuurkast op een perceel aan de Schoolstraat te Vrouwenpolder; 2. het bouwen van een garage en het uitbreiden van een woning Veerseweg 4 te Vee re; De bouwplannen voldoen niet geheel aan het ter plaatse gelden de bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in het betreffende bestemmingsplan opgenomen mogelijkheid vrijstelling te verle nen. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 10 september t/m 8 oktober 1998 voor een ieder ter inzage op de locatie Serooskerke, zie inzage en openingstijden. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplan nen bij het college in te dienen. BOUW/SLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/'sloopvergun ning zijn ingekomen voor- Domburg - het uitbreiden van een hotel Brouwerijweg 24; - het bouwen van een garage Duinen burg 23; Gapinge - het verbeteren van een bestaand pand Dorpsstraat 19; Oostkapelle - het uitbreiden van een zwem bad Brouwerijstraat 13; Serooskerke - het slopen van asbesthoudende golfplaten Bisschopstraat 21; Veere - het bouwen van een aanlegstei ger bij Neeltje Jans; Vrouwenpolder - het verbouwen van een woning Elzenoordlaan 7; Westkapelle - het bouwen van een toiletge bouw Joossesweg 2 - het bouwen van een sanitair paviljoen Joossesweg 2; - het uitbreiden van een tuin- schuur Molenwal 20; Zoutelande - het uitbreiden van een woning D. Koddelaan 51; - het plaatsen van een tuinhuisje Swaalingestraat 41; - het plaatsen van een tuinhuisje Spaier I; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/'sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGENIMELDINGEN. In de periode van 13 augustus t/m 2 september 1998 zijn de volgende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd. Biggekerke - het bouwen van een woning Martinus Nijhoffstraat 20; Domburg - het plaatsen van een dakkapel Markt 6; - het plaatsen van een schuurtje Trommelweg 6a; Koudekerke - het uitbreiden van een terras strandpaviljoen van Strijenstraat I; - het plaatsen van een speeltoe stel op een perceel in Dommelrode Meliskerke - het bouwen van een woning Molenwerf 14; Serooskerke - het uitbreiden van een woning en het slopen en bouwen van een garage Vuurbakenstraat 39; Zoutelande - het plaatsen van een kap op een garage Sloestraat 24 en 26; Vrouwenpolder - het bouwen van een landbouw- loods Lepelstraat 5a Belanghebbenden kunnen bezwaar maken. Hierboven staat vermeld hoe u dat moet doen. Informatie: mevr. LM. Louwerse, te Serooskerke, 0118 597635. Wet milieubeheer Melding Besluit akkerbouw bedrijven milieubeheer Dishoekseweg 28 Koudekerke Wij maken ingevolge artikel 8.41 lid 4 bekend dat een melding op grond van het Besluit akkerbouw bedrijven milieubeheer is inge diend voor de inrichting Dishoekseweg 28 te Koudekerke. De melding betreft het uitbreiden of wijzigen van een akkerbouwbe drijf.. De melding en de daarop betrek king hebbende stukken liggen voor een ieder ter inzage van 11- 9 tot 9-10 op de locaties Serooskerke en Koudekerke, zie rubriek inzage en openingstijden en 's avonds na afspraak (tel.OI 18-597616). Koudekerke, 9 september 1998. Burgemeester en wethouders van Veere.. RAADSVERGADERING 17 SEPTEMBER 1998 Hierbij nodig ik u uit tot het bijwo nen van een openbare vergade ring van de gemeenteraad op I 7 september 1998, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis te Koudekerke. AGENDA 3. Voorstel nr. 152/98 betreffende de voor uw raad ingekomen stukken. Voorstel tot vaststelling: - voorbereidingsbesluit perceel Brouwerijstr. 21 te Koudekerke t.b.v. het bouwen van 16 appartementen; Wijzigingsverordening - Subsidieverordening Stads- en dorpsvernieuwing in verband met Algemene wet bestuursrecht 3e tranche; - procedureverordening planscha devergoeding ex artikel 49 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; - goedkeuring van de begroting 1999 en de meerjarenraming 2000-2002 van het woonwa genschap Midden- en Noord Zeeland; - aangaan van een aanvullende achtervangovereenkomst met de stichting Waarborgfonds Eigen Woningen; - vaststellen van een grondprijs voor reststroken waarop inge volge het bestemmingsplan gebouwd mag worden; - verlenen van een krediet voor vervanging van 3 kunstgrasba- nen op tenniscompex Duinhelm te Oostkapelle; - verlenen van een krediet voor de herinrichting van het mid denterrein van Zanddijk; - verlenen van een krediet voor de inrichting van Park Huys Oostkapelle; - instemmen met de ontwerp begroting 1999 en de Ie begro tingswijziging 1999 van het OLAZ; - instemmen met de jaarrekening 1997 van het OLAZ; - handhaving van de geplaatste "plakplaatsen" in Domburg en Oostkapelle; - oprichting van de nieuwe stich ting Strandexploitatie Walcheren; - goedkeuren van de jaarrekening 1997 en het jaarverslag 1997 van de Stichting Dorpscentrum Biggekerke; - wijzigen van Verordening vaste commissie van advies gemeente Veere; - benoemen vertegenwoordiger in het algemeen bestuur van de Bestuursacademie Zuid- Nederland namens de Walcherse gemeenten; - de gemeenschappelijke regeling Regionale Brandweer Zeeland c.a.; - benoemen van een lid in het algemeen bestuur van de gemeenschappelijke regeling Centrale Post Ambulancevervoer; - delegeren bevoegdheid tot het instellen, afschaffen of verande ren van markten; - formatie-overzicht van de gemeente per I juni 1996; betreffende de begroting 1999 en de meerjarenraming 1999 - 2003 van de Bestuursacademie Zuid- Nederland; - betreffende financiële stukken van de Regionale Brandweer Zeeland, bestaande uit de begroting 1999, de meerjaren raming 2000 - 2003 en de jaarrekening 1997; - verlenen van een krediet voor de oprichting van een bevrij dingsmonument bij de Grote Kerk te Veere; - betreffende de keuze van een taxatiebureau voor het nieuwe WOZ-tijdvak 2001 tlm 2004; vaststelling van de 12e begro tingswijziging 1998 gemeente Veere; - vaststelling van de jaarrekening 1997 van de gemeente Veere; Burgemeester en wethouders gemeente Veere Als elektronische verkeersagenten bewaken stoplichten de veiligheid op onze kruispunten. Soms gaat er wel eens één stuk zonder dat het meteen wordt opgemerkt. Dat levert levensgevaarlijke situaties op. Zo gevaarlijk dat sommigen onder ons het niet meer kun nen na vertellen. Elke tip van een oplettende burger is welkom bij de politie. Het is een kleine moeite en u kunt er grote ongelukken mee voorkomen. De maatschappij moet alles doen voor onze veiligheid, vin den we allemaal. Maar wie is die maatschappij? Dat zijn wij. Dat ben jij. Dit is een publicatie van de Stichting Ideële Reclame QTpr telefoon: 0 8 00-001 3, internet: http://www.riv.net/sire """1 Uit eigen keuken: TOM./GROENTESOEP per bak 4$95 3 stukséén trientje i kg 500 gram 100 gram 150 gram 100 gram *89 100% rundvlees. 4 stuks 5,00 I00gram1*49 S3 ,k.cl urtiTH Papegaaienburg 14 - Vlissingen Tel. 0118-479137

de Faam | 1998 | | pagina 19