N.V. DELTA Nutsbedrijven In deze INFO (0118) 88 20 Afwassen op het hoogste niveau telefoonnummer (ons) ss 20 00. Digitale kiosk in de DRVKKERY Urgente storing? We zijn er binnen een uur Groene Stroom Tip 2 Zet de koelkast zover mogelijk van de verwarming en niet op een plaats waar de zon komt. Laat de deur nooit te lang open staan. Dit scheelt in uw energiekosten. De gasverwarmde wasdroger Tv-kabel maakt Internet nog leuker Groene t.v. Tip 3 Energiewijzers. Heeft u een nieuwe koelkast of wasmachine nodig? Overweegt u de aanschaf van een wasdroger? Ga dan niet impulsief op koopjes af, maar raadpleeg eerst de energiewijzer. 'Zaooen' met het licht Nooit meer een beslagen spiegel III Brasserie DELTA Postbus 5048 4330 KA Middelburg e-mail: info@delta-zld.nl DELTA Consumentenpagina geven wij u tips en wetenswaardigheden over onze producten, diensten en huishoudelijke apparatuur. Daarnaast willen wij u informeren over ons verrassend veelzijdige pakket. Deze pagina verschijnt regelmatig en is in de plaats gekomen van het kwartaalblad "Over Energie Water". Als u op deze uitgave wilt reageren, dan kunt u contact opnemen met DELTA Nutsbedrijven. U vraagt dan naar de afdeling Communicatie, met de laagste kosten Door de lange levensduur en de hoge kwaliteit neemt een afwasautomaat van Miele u ruim 20 jaar de afwas uit handen. Bovendien zijn de afwasprogramma's zo goed doordacht dat ze met een zo laag mogelijk stroom-, water- en afwasmiddelverbruik voor een subliem reinigingsresultaat zorgen. De uitneembare besteklade zorgt daarbij voor de meest perfecte en hygiënische reiniging van uw bestek. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot uw Miele-vakhandelaar of Miele Nederland B.V., postbus 166 4130 ED Vianen. Telefoon (0347) 37 88 87 (afd. Consumentenbelangen). CONSUMENTEN INFOpagina Heeft u vaak kalkafzeting in uw boiler? Door hem af te stellen op 65-60 °C, beperkt u kalkafzetting. Dit is één van onze klantnormen, vastgelegd in het kwaliteitsbeleid van DELTA. Als u gaslucht ruikt, als de hoofdzekering van de elektriciteit is doorgebrand, als vóór de hoofdkraan een leiding is gesprongen... dan heeft u een urgente storing en kunt u op ons rekenen. Voor andere problemen, die verband houden met onze dienstverlening, kunt u ons natuurlijk óók bellen. We doen ons best voor u. Storingen Elektriciteit, Gas en Water: (0800) 022 95 96* Storingen Zekatel: (0800) 022 32 22 "op Goeree-Overflakkee en de Brabantse Wal wordt alleen water geleverd. DELTA levert geen water aan Sint Philipsland. Internet, e-mail, video, audio... tegenwoordig is bijna alles mogelijk via de digitale snelweg. Wie eens kennis wil maken met deze toepassingen, kan terecht in de winkel in woord, beeld en geluid de DRVKKERY. Deze winkel is gevestigd aan Markt 51 in Middelburg. U vindt er boeken, cd's en cd-roms. In de DRVKKERY is tevens een restaurantje gevestigd waar u smakelijk kunt eten en drinken. Bij lekker weer zelfs in de buitenlucht, aan de grote tafel in de binnentuin. Natuurlijk vindt u in de DRVKKERY de laatste snufjes op het gebied van Internet. ZekaTel MultiCommunicatie heeft in samenwerking met de Rabobank en Gerrit de Jonge een digitaal plein ingericht. Op dit plein vindt u onder andere een digitale kiosk, een televisie met het nieuwe kanaal DeltaTv en kunt u luisteren naar de digitale radio van Music Choice. Verder vindt u er informatie van de Rabobank en een demonstratie van DVD, een nieuw soort video. Via de digitale kiosk kunt u informatie raadplegen over de initiatiefnemers van het digitale plein. En binnenkort kunt u er gebruik maken van een compleet nieuwe toepassing voor Nederland: een live delOaMSIKERY Winkel ümEraHïüBeeld Geluid Groene Stroom, de elektriciteit die op milieuvriendelijke wijze wordt opgewekt, kost momenteel 28,34 cent per kilowattuur (inclusief BTW), terwijl "gewone" stroom 26,43 cent per kilowattuur kost (inclusief energiebelasting en BTW). Een prijsverschil dus van 1,91 cent. Groene Stroom wordt aangeboden in een pakket van 600 kilowattuur of een veelvoud daarvan. De meerprijs voor een pakket van 1.200 kilowattuur Groene Stroom ten opzichte van "gewone" stroom bedraagt ongeveer 1,90 per maand. Per 1 augustus jl. waren er 2.335 klanten voor Groene Stroom, die gezamenlijk circa 4,8 miljoen kilowatturen afnemen. videoverbinding met een medewerker van ZekaTel MC, de Rabobank of Gerrit de Jonge. Bezoekers kunnen zo op een meer persoonlijke manier gebruik maken van Internet voor het stellen van vragen of voor het verkrijgen van informatie. Ook zullen er regelmatig spreekuren gehouden worden, bijvoorbeeld over Internet. Kom ook eens langs op het digitale plein in de DRVKKERY! Markt 51 Middelburg Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen, telefoon (0118) 88 21 38. Huishoudelijke apparaten zijn voor het comfort dat ze u bieden. Uw comfort staat voorop, maar natuurlijk let u bij aanschaf en gebruik van apparaten ook op de portemonnee en het milieu. Dat kunt u 'al heel eenvoudig en effectief doen door bij het kopen van een apparaat te kiezen voor een ener giezuinig model. Voor wasdrogers gold tot voor kort dat ze elkaar in energieverbruik weinig ontliepen. Maar er is nu een doorbraak: méér comfort en veel minder energiegebruik in één! Dat geeft de wasdroger op gas! Na de waslijn de zuinigste manier om uw was te drogen. En dat levert drie flinke voordelen op: Uw was is sneller droog. Er kan namelijk in kortere tijd meer lucht op de juist temperatuur worden gebracht. Daardoor kan er per minuut meer warme lucht door de trommel worden gestuurd, waardoor de was in bijna de helft van de tijd droog is. U bespaart flink wat energiekosten (tot wel 150,00 per jaar). De droger is ruim 50% minder milieubelastend. Via de televisiekabel wordt Internet nog leuker: tot acht keer snellen dan ISDN, geen telefoontikken meer (dus u kunt altijd on-line zijn) en u blijft telefonisch bereikbaar tijdens het Internetten. Piek- en daluren? Dat is verleden tijd als u via de kabel Internet, want Internet via de kabel is overdag even goedkoop als 's avonds. Dit is er voor nodig: een kabeltelevisie-aansluiting en -abonnement, een snelle p.c., een Ethernetkaart, een kabelmodem en een speciale wandcontactdoos. Voor maar 50 gulden per maand heeft u al een particulier abonnement! Op dit moment is Internet via de kabel mogelijk in Goes en Kloetinge. Voor het eind van het jaar komen daar Vlissingen, Oost-Souburg en Middelburg bij. Lees er alles over op of voor meer informatie. Internet via de kabel wordt aangeboden door ZekaTel MultiCommunicatie en ZeelandNet. Thomson brengt een milieuvriendelijke t.v. uit die gemaakt is van 100% hergebruikt frame, 20% hergebruikt plastic en een beeldbuis van hergebruikt glas van oude t.v.'s. Verf komt niet te pas aan dit ontwerp en het stroomverbruik is laag. De Thomson 21DS70H, beeldscherm 55 cm, is daarnaast voorzien van vier luidsprekers, teletekst, sleep/wake-uptimer Deze is gratis verkrijgbaar bij uw energiebedrijf. en een Black Pearl (minder reflectie, meer contrast) beeldscherm 1.099,00 Thomson Multimedia). Thomson, telefoon (0800) 02 26 76. Niets is ergerlijker dan na het douchen geconfronteerd te worden met een beslagen spiegel. Maar er is een oplossing. Een dun elektra verwarmingselement (0,7 millimeter, 220 Volt) dat u zo achter een spiegel kunt plakken. Het moet dan wel een spiegel betreffen die vrij aan de muur hangt. Het element verwarmt tot ongeveer 15 graden boven de omgevingstemperatuur. Het kan ook aan de badkamerverlichting gekoppeld worden. Tegelijkertijd met het licht gaat dan de verwarming van de spiegel aan. Het element is verkrijgbaar in verschillende maten. De kleinste (ongeveer 27 cm2) kost rond de 95,00. Merk: Demista. Voor informatie: JPT Benelux. Telefoon (071) 361 75 18. De afstandsbediening voor televisie was een bijzonder handige uitvinding. Een variatie treft u aan bij het 'Klik Aan-Klik Uit' systeem voor stopcontacten en lichtschakelaars. Voor het slapen gaan 'zapt' u in een handbeweging alle lichten in de kamer uit (of ook weer aan). De afstand mag niet groter zijn dan 30 meter. De lampen staan in verbinding met speciale contactdozen met randaarde. Deze passen in ieder stopcontact. Een basisset bestaat uit drie contactdozen en de afstandsbediening. De set kan ook nog worden uitgebreid met een dimmer. Te koop bij ketens van bouwmarkten of doe-het-zelf zaken. Voor overige verkoopinformatie: DELTA: verrassend veelzijdig DELTA Nutsbedrijven is meer dan de leverancier van elektriciteit, gas, water en kabelsignalen in de provincie Zeeland. Van een traditioneel nutsbedrijf heeft DELTA zich ontwikkeld tot een moderne onderneming die zeer breed actief is. Zo speelt DELTA in op de wensen van de kiant door naast drinkwater ook industrie- en landbouwwatér te leveren, Een ander' belangrijk aandachtsgebied voor DELTA is de zorg voor het milieu. Dit kornt tót uiting in de productie van windenergie, een groeiend aantal warmte-krachtprojecten en het reinigen en hergebruiken van afvalwater. Ook in de toe komst zal DELTA haar veelzijdigheid blijven ontwikkelen. Daar maakt DELTA zich sterk voor. 27

de Faam | 1998 | | pagina 10