Ai DE WERELD IS MISVORMD EN WAT DOEN WIJ? VSO: hulp met opgestroopte mouwen INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN NTE VLISSINGEN VE GEMEENTE MIDDELBURG MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 5 augustus 1998 FAAM/VLISSINGER 13 INFORMATIE T OVERHEID WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging ontwerp-beschikkingen Aanvragen en ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door: 1.Watersportbedrijf de Arne te Arnemuiden voor een jachthaven- bedrijf gelegen op het perceel Muidenweg 2 te Arnemuiden, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie I, nr. 232. De aanvraag betreft een zogenaam de revisievergunning; 2.De heer G. Shawalli te Arnhem voor het oprichten en in werking hebben van een indoor-karting met horecavoorziening. De inrich ting is geprojecteerd aan de Arnesteinweg 19 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 186. Inzage De aanvragen, de ontwerp beschikkingen, die gericht zijn op vergunningverlening onder voor waarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. De ter inzagelegging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikkingen op de aanvragen. Inzage op donderdag avond dient van te voren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd tel. nr. (0II8) 67 52 41. Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 6 augustus tot 3 september 1998 kunnen gemo tiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikkingen schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisse ling over de ontwerp-beschikkin gen kan daarom telefonisch wor den verzocht. Tijdens deze bijeen komst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aan wezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft POSTBUSl 4370 AA KOUDEKERKE TEL. 0118 -555 444 FAX 0118 -553 025 OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur. Vrijdagmiddag zijn alle afdelingen dicht. De afdeling Sociale Zaken is elke middag gesloten en de afdeling Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geopend. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorpstraat3; Domburg Markt Serooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor sommige stukken, zoals b.v.bestemmingsplannen, bouw- aanvragen, sloopvergunningen en milieuvergunningen geldt een aparte regeling die steeds ver meld wordt BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene Wet Bestuursrecht kan iedere belang hebbende bezwaar maken tegen overheidsbesluiten dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van burgemeester en wethouders de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondisse mentsrechtbank ook verzoeken om een voorlopige voorziening te treffen. Hieraan zijn wel kosten verbonden. Inlichtingen: Voorlichting tel. 565569. ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) beden kingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikkingen kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijker wijs niet in staat is geweest (tij dig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. BESTEMMINGSPLAN BUITENGEBIED MIDDELBURG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland een beslissing hebben genomen inzake de goedkeuring van het bestemmingsplan Buitengebied Middelburg. Goedkeuring is onthouden aan: - Artikel 13 (Agrarische doelein den) lid 3 sub h onder 4, lid 4 sub f, lid 8, lid 12 sub a onder deel 3 (boerenboscamping- landschapscamping) en onder deel 5 (zinsnede "dierenasiel of dierenpension"), lid 12 sub b, onderdeel 4 (zinsnede-"dieren asiel of dierenpension"), sub d en sub e. - Aanduiding II, wijzigingsbe voegdheid randzone op de voorschriftenkaart voor het gebied ten zuidoosten van de kern Nieuw- en Sint Joosland alsmede aan de subbestem BOUWEN EN WONEN Vastgestelde bestemmings- plan"Gemeentehuis" en bestemmingsplan "Uitbreiding Hof Domburg". Burgemeester en wethouders van Veere maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad op 16 juli 1998 het bestemmings plan "Gemeentehuis" en het bestemmingsplan "uitbreiding Hof Domburg"ongewijzigd heeft vast gesteld. De vastgestelde bestemmingsplan- nen liggen met ingang van 6 augustus 1998 tijdens werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur behal ve op vrijdagmiddag) gedurende vier weken voor iedereen ter inza ge bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en bij sector Grondgebied, Gapingseweg I a te Serooskerke. Informatie over de planvorming kunt u krijgen bij de afdeling Bouwen en Wonen. Het bestemmingsplan "Gemeentehuis" gaat over het nieuwe gemeentehuis van Veere, een gedeeltelijke verplaatsing van ming "agrarische randzone" van dit gebied. - Bestemming agrarische doelein den in een strook van 100 meter rondom de camping aan de Langeweg te Nieuw- en Sint Joosland. Voor het overige is het bestem mingsplan goedgekeurd. Het besluit van Gedeputeerde Staten met het bestemmingsplan liggen vanaf 10 augustus 1998 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Communicatie, Stadhuisstraat 2 en de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 Gedurende de termijn van terin- zagelegging kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het beroep kan worden ingesteld door dege ne die tijdig op grond van artikel 2 7, eerste of tweede lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bedenkingen bij Gedeputeerde Staten heeft ingediend alsmede door een belanghebbende die kan aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest zich over eenkomstig voornoemd artikel tot Gedeputeerde Staten te wenden. Tegen het besluit tot onthouding van goedkeuring aan onderdelen van het plan kan door een ieder beroep worden ingesteld. Degene die beroep instelt kan eveneens een verzoek om voorlo pige voorziening bij de Voorzitter het volkstuincomplex en de ver groting van een parkeerterrein aan de Roosjesweg te Domburg. Het bestemmingsplan "Uitbreiding Hof Domburg'gaat over de aanleg van een zomerwoning terrein op een perceel hoek Babelweg/Prinsenweg te Domburg. Gedurende bovenvermelde termijn van ter inzage legging kunnen schriftelijke bedenkingen tegen het bestemmingsplan worden inge bracht door hen die tijdig hun zienswijzen omtrent het ontwerp- bestemmingsplan "Gemeentehuis" en ontwerp-bestemmingsplan "Uitbreiding Hof Domburg" bij de gemeenteraad van Veere hebben kenbaar gemaakt, alsmede dor belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs daartoe niet in staat zijn geweest De bedenkingen kunnen schrifte lijk worden ingebracht bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Er is een bouwvergunning aange vraagd voor het uitbreiden van een woning aan de Ellebooglaan 8 van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State indienen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het bouwen van een vrijstaan de woning op het perceel J. Brasserstraat 25; - het bouwen van een ophaal brug over het Arnekanaal aan de Nieuwe Kleverskerkseweg/Doeleweg; - het aanbouwen van een keu ken aan de woning op het per ceel Walravenstraat 9 te Nieuw- en Sint Joosland; - het uitbreiden van de woning op het perceel Molenweg 25 A te Nieuw- en Sint Joosland; - het wijzigen van de winkelpui op het perceel Lange Delft 11; - het plaatsen van een schuurtje en tuinhuisje op het perceel Seisweg 34; - het bouwen van een tuinber- ging annex zwembad op hef perceel Langeweg 7 te Nieuw en Sint Joosland; - het bouwen van een serre op het perceel Geersesweg 6; - het verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Veersesingel 46. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. te Koudekerke. Het bouwplan voldoet niet hele maal aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in het bestem mingsplan opgenomen mogelijk heid vrijstelling te verlenen. U kunt de bouw- en situatietekening van 6 augustus tot en met 3 septem ber 1998 inzien tijdens de ope ningstijden op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Tot en met 3 september 1998 kunt u (schriftelijke) bedenkingen tegen het bouwplan bij het college van burgemeester en wethouders indienen. BOUW/SLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Domburg - het uitbreiden van een hotel Brouwerijweg 6; Gapinge - het slopen van een schuur/spoelruimte en het bou wen van een hobbyruimte/ber ging Dorpsstraat 49; VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 20 juli tot en met 24 juli 1998 zijn de volgende ver gunningen verleend en/of is met de volgende meldingen inge stemd: - het verlenen voor het aanbren gen van reclame en het schilde ren van de gevel op het perceel Damplein 3; - het plaatsen van een berging op het perceel Oosterscheldestraat 14 7; - het bouwen van een afdak op het perceel Gandhistraat 24; - het uitbreiden van de woning op het perceel Schepenenlaan 276; - het bouwen van een dakkapel en bijkeuken op het perceel Nieuwlandseweg 22 te Arnemuiden; - het slopen van een asbesthou dend plafond in het perceel Markt 21; - het plaatsen van reclame op het perceel Vlasmarkt 12; - het verbouwen van de woning op het perceel Noordweg 500; - het plaatsen van reclame op het perceel Segeersstraat 66; - het plaatsen van een water buffer op het perceel Wilgenhoekweg 39; - het aanbouwen van een bijkeu ken op het perceel Klaverakker 59 te Arnemuiden; - het bouwen van een opslag loods op het perceel Elektraweg 7; - het plaatsen van een tuinhuisje Grijpskerke - het bouwen van een serre Garijp 6; Koudekerke - het slopen van voormalig hotel Walcheren Brouwerijstraat 21; - het slopen van een woning Groeneweg I; - het bouwen van een kantoor ruimte met twee bovenwonin gen Brouwerijstraat 7; Oostkapelle - het uitbreiden van een zomer huis Burgvliet 43; - het plaatsen van een tuinhuisje Burgvliet 54; Vrouwenpolder - het bouwen van een garage H. de Rijklaan 36; - het plaatsen van een antenne- drager/apparatuurkast Vrouwenpolderseweg 7; Zoutelande - het uitbreiden van een zomer huis Springvloed 20; - het plaatsen van een kap op de garage Sloestraat 24-26 U kunt tegen deze aanvragen om een bouw-/sloopvergunning géén bezwaarschrift indienen. Dat kan pas nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). op het perceel Willem Teellinckstraat 4; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Voorborch 66; - het plaatsen van dakkapellen op het perceel Nieuwe Vlissingseweg I 72; - het bouwen van een serre op het perceel Molenweg 25 te Nieuw- en Sint Joosland; - het uitbreiden van de woning op het perceel Park de Griffioen 20; - het bouwen van een garage op het perceel Molenweg 24 te Arnemuiden; - het aanbouwen van een serre op het perceel Buitenhovelaan 187; - het plaatsen van twee houten schuurtjes op het perceel Noordweg 342; - het wijzigen van een reeds eer der verleende bouwvergunning voor het verbouwen en uitbrei den van de woning op het per ceel Groenmarkt 17; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Seisstraat 15; - het wijzigen van een dakop- bouw op het perceel Plein 1940, nrs. 13-15; - het vergroten van het toilet en de bouw van een schuurtje op het perceel Korte Noordstraat 45. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGENIMELDINGEN. In de periode van 23 t/m 30 juli 1998 zijn de volgende vergunnin gen verleend en/of is met de vol gende meldingen ingestemd. Biggekerke - het bouwen van een garage Zoutelandseweg 17; Oostkapelle - het plaatsen van een dakkapel Duinweg 24; Vrouwenpolder - het vergroten van een zomer huis H. de Rijklaan 23; Westkapelle - het slopen van een carport en het uitbreiden van een zomer huis Joossesweg 200; - het uitbreiden van een woning Koestraat 30; Zoutelande - het bouwen van een woning met garage Langendam 46. Belanghebbenden kunnen bezwaar maken Hierboven staat vermeld hoe u dat moet doen. Informatie hierover kunt u krijgen bij mevrouw L.M. Louwerse, afde ling Bouwen en Wonen, sector Grondgebied, Gapingseweg la te Serooskerke op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en VERKEERSMAA TREGEL Burgemeester en wethouders maken bekend dat in de Nieuwe Oostersestraat tegenover de huis nummers 26-30a een parkeer verbod in de vorm van een gele onderbroken streep wordt inge steld. Het volledige verkeersbesluit ligt van 6 augustus tot en met 16 september 1998 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaar Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bezwaarmaken door het indienen van een bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Het bezwaarschrift moet onder tekend zijn en ten minste bevat ten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina in de Faam/Vlissinger van van daag en op Maximaal Text pagina 830. (behalve op vrijdag) van 14.00 tot 16.00 uur. Telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 597635. BEKENDMAKINGEN Bomenverordening Veere 1998 De Bomenverordening Veere 1998 is vastgesteld. Aan de hand van deze verordening kunnen we waardevolle houtopstanden beschermen en de lepenziekte bestrijden. De verordening treedt op 13 augustus 1998 in werking en ligt op de bovenvermelde) gebruikelijke wijze ter inzage. U kunt de verordening ook kopen. Drank- en Horecawet Om bij activiteiten en evenemen ten zwak-alcoholische dranken te kunnen schenken heeft de burge meester beleidsregels vastgesteld wanneer er wel of geen toestem ming wordt verleend. Artikel 38 lid 2 van de Drank- en Horecawet eist dat De nota ligt op (boven vermelde) gebruikelijke wijze ter inzage. Koudekerke, 5 augustus 1998 Burgemeester en wethouders van Veere. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het bouwen van een zomer huisje Galgewei 35 - het uitbreiden en verbouwen van de garage Thorbeckelaan 29 - het verbouwen van de woning Bakkersgang 33 - het bouwen van een berging Jacob Isaac Sandersestraat 78 - het verbouwen van de woning Groen Van Prinstererlaan 36 - het uitbreiden en verbouwen van de woning Haydnlaan 2 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJSTELLINGS PROCEDURE Wij maken bekend dat bouw plannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is. Het gaat om: meldingen (art. 18a WRO) - S. Wisse voor de bouw van een tuinhuisje op de locatie Gerbrandystraat 125; bouwaanvragen (art. 19 WRO/50, lid 5 Woningwet) - Apostolische Kas Vlissingen voor de verbouw en restauratie van het kerkgebouw aan de Wolstraat 23. bouwaanvragen vrijstelling art. 14a bestemmingsplan Galgewei) 1P.J. van Oers voor het bouwen van een zomerhuisje op de locatie Galgewei 35; 2. J.H. Bruning voor de bouw van een zomerhuisje op de locatie Galgewei 29; 3. W.J. de Rijke voor de bouw van een zomerhuisje op de locatie Galgewei 18; 4. P.M. v/d Hooven voor de bouw van een zomerhuisje op de locatie Galgewei 39; Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Art 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of art. 50 lid 5 van de Woningwet en art 18a van de Wet op de. Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) alsmede art. 14a van het bestemmingsplan bieden daar toe de mogelijkheid. Voordat wij beslissen liggen de bouw- en situ atietekeningen m.i.v. 6 augustus 1998 twee weken (dus t/m 19 augutus 1998) in het stadhuis ter inzage bij de sector stadsontwik keling, sectie bouwen en wonen (hal/tweede verdieping). Gedurende die periode kan ieder een schriftelijk zijn/haar bedenkin gen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het slopen van een woon-win- kelpand Dorpsstraat 25 - het plaatsen van een dakkapel De Kempenaerstraat 9 - het bouwen van een tuinhuisje Rijsenburg 10 - het bouwen van een blokhut Suze Groeneweglaan 97 - het bouwen van een tuinberging Assumburg 59 - het uitbreiden van de woning Mendelssohnlaan 31 - het in gebruik hebben als kamerverhuur Paul Krugerstraat 302 - het uitbreiden van een maga zijnruimte Ritthemsestraat 9 - het slopen verwijderen van diverse constructies Oranjestraat 8 - het plaatsen van een berging Dokter Stavermanstraat 39-41 - het bouwen van 3 paardenstal len en een schuilruimte Grote Abeele 3A - het verbouwen van de garage Chopinlaan 21 - het bouwen van een erfafschei- ding Van Bossestraat 30 - het verbouwen van de woning Groen Van Prinstererlaan 40 - het bouwen van een garage en een berging Koudekerkseweg 124 en 126 - het aanbrengen van reclame Zeil markt 22 - het wijzigen van de voor- en achtergevel Jan De Priesterstraat 9 - het plaatsen van een tuinhuisje Maasstraat 7 - het uitbreiden van de bergruim te Middenhofsingel 5 - het uitbreiden van de woning Stuart Makkersstraat 19 - het verbouwen van een woning Zandweg 16 - het bouwen van een oefenob ject Oosterhavenweg 38 - het bouwen van een bedrijfs ruimte met kantoor Oosterhavenweg 14 - het bouwen van een garage Zaanstraat 41 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGADERINGEN VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 26 augustus a.s. Uw plan moet tenminste 2 dagen voor de vergaderdatum bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. MONUMENTENWET Ingevolge artikel 12 van de Monumentenwet maakt de burge meester van Vlissingen bekend dat vergunningen zijn gpvraagd op grond van artikel 11 van eerder genoemde wet om aan het vol gende beschermde monumenten wijzigingen c.a. aan te brengen: 1. Oranjekazerne (v.m. Willem III- kazerne) aan de Oranjestraat 8 te Vlissingen. 2. Apostolische Kas Vlissingen voor de verbouw en restauratie van het kerkgbouw aan de Wolstraat 23. Voordat over het verlenen van de vergunningen een beslissing wordt genomen liggen de plannen ter inzage, ingaande 6 augustus 1998 gedurende een periode van 14 dagen. Belangstellenden kunnen het betreffende plannen inzien bij de sector Stadsontwikkeling, in de hal op de 2 e verdieping. Gedurende bovengenoemde ter mijn kunnen belanghebbenden hun eve'ntuele zienswijzen ken baar maken tegen dit plan bij burgemeester en wethouders van Vlissingen. ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING VOOR VLISSINGEN 1993 De burgemeester van Vlissingen maakt bekend dat hij op grond van artikel 125 van de Gemeentewet en artikel 5:32, lid I van de Algemene wet bestuursrecht op 27 juli 1998 een beschikking heeft verzonden waarbij is bepaald dat de exploi tant een dwangsom verschuldigd is voor elke keer dat geconsta teerd wordt dat in Café Soif, Bellamypark 14 te Vlissingen na sluitingstijd nog bezoekers aanwezig zijn. Informatie over deze beschikking kunt u krijgen bij de sectie milieu in het gemeentehuis. Daar kan deze beschikking ook worden ingezien. Vlissingen, 5 augustus 1998 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. De wachtkamer van het gehandicaptencentrum Pakkred zit vol jonge patiënten met misvormde ledematen. Onze vrijwilliger Renske Broer (fysiotherapeute) is ter plekke. Een fysio-afdeling met apparatuur en zelfs krukken zijn er. Nu de kennis nog hoe ze te grbruiken. Word donateur voor ƒ35,- en zet die krukken in beweging. Onze goed opgeleide vrijwilligers werken voor concrete duurzame hulpprojecten. Met een bescheiden lokaal inkomen zijn het de idealisten van de jaren 90. VSO Nederland - Hooghiemstraplein 142, 3514 AZ Utrecht. Telefoon 030 - 27 69 237. Gironummer 92 i

de Faam | 1998 | | pagina 13