1.95 TOPOCCASIONS NU VOOR MET EEN ZOEKERTJE stoutenbeek INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN VAN DE MERK-DEALERS MET FOTO KOOP NU AUTOPROFIEL EN WIN EEN CLARION AUTORADIO MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Verkrijgbaar bij A.H. kiosken en benzine stations. nu ook op Internet: www.autoprofiel.nl '-—gezocht u BEREIKT MEER DAN U DENKT 12 FAAM/VLISSINGER Woensdag 22 juli 1998 INFORMAT IE r OVERHEID GEMEEN T jduiKkÜ E POSTBUS 1 émnf VEE™ TEL. 0118 -555 444 4370 AA KOUDEKERKE FAX 0118 -553 025 ART 19 Wet RO Wij maken bekend dat is binnen gekomen een aanvraag om ver gunning ingevolge de Woningwet voor het bouwen van: - twee vrijstaande woningen aan de Oude Domburgseweg te Oostkapelle; - een milieustraat aan de Hondegemsweg te Serooskerke. De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan doch in overeenstem ming met de in voorbereiding zijn de herziening. Wij zijn voorne mens door toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Woningwet de vergunnin gen te verlenen nadat van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. In verband hiermee liggen de bouwplannen met ingang van heden gedurende 2 weken gedu rende de openingstijden ter inza ge op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg la te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de gele genheid schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplannen in te die nen bij het college van burge meester en wethouders van de gemeente Veere, Postbus I, 4370 AA te Koudekerke. Artikel 17 Wet RO. Wij maken bekend dat is binnen gekomen het verzoek om vergun ning voor het tijdelijk plaatsen van twee gekoppelde units voor naschoolse opvang op het perceel Biggekerksestraat te Koudekerke. Het plan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Wij zijn voornemens om voor dit verzoek op grond van artikel I 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot I juli 2000 vrij stelling te verlenen van boven bedoeld bestemmingsplan. In verband hiermee ligt de bouw en situatietekening m.i.v. heden gedurende 2 weken gedurende de openingstijden voor een ieder ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de gelegenheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Veere, Postbus I, 43 70 AA te Koudekerke. BOUWISLOOP- AANVRAGEN. (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopver- gunning zijn ingekomen voor: Biggekerke - het bouwen van een woning met garage op kavel 15 in het Uitbreidingsplan; Koudekerke - het geheel vernieuwen en ver anderen van een loods Koksweg I. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGEN/MELDINGEN. In de periode van 9 t/m 16 juli 1998 zijn de volgende vergun ningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd. Biggekerke - het verbouwen van een zomerwoning Pompstation 3; Oostkapelle - het uitbreiden van de woning Molenweg 5; - het plaatsen van een dakkapel M.F. Visserstraat 35 Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag na verzen ding van de vergunning aan de aanvrager. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemoti veerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, afdeling Bouwen en Wonen, sector Grondgebied, Gapingseweg la te Serooskerke op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en (behalve op vrijdag) van 14.00 tot 16.00 uur. Telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 597635. Beleidsregels toepassing Huursubsidiewet subsidiejaar 199811999. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 16 juli 1998 besloten tot het vaststellen van beleidsregels op het gebied van de toepassing van de Huursubsidiewet gedurende het subsidiejaar 1998/1999. De beleidsregels liggen voor iedereen ter inzage van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Domburg, Markt IMeliskerke, Dorpsstraat 3; Serooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Deze beleidsregels tre den in werking met terugwerken de kracht op I juli 1998. Wet Milieubeheer Terinzagelegging aanvraag en ontwerp-beschikking uit breiding Domburgseweg 68 te Oostkapelle Wij maken bekend, gelet op de bepalingen van de Algemene Wet Bestuursrecht en de Wet Milieubeheer, dat voor iedereen met ingang van 24 juli 1998 gedurende 4 weken op de afde ling Milieu, Gapingseweg I a te Serooskerke en bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en maandag tot en met donderdag van 14.00 tot 16.00 uur, én 's avonds na tele fonisch afspraak (0118- 597610), ter inzage ligt de aan vraag om een uitbreidingsvergun ning ingediend door gebr. Geldof voor de inrichting Domburgseweg 68 te Oostkapelle (agrarisch bedrijf met legkippenhouderij, kadastraal bekend gemeente Veere, kern Oostkapelle), sectie K, nr. 632), alsmede de ontwerp beschikking tot vergunningverle ning. In de periode van 24 juli 1998 tot en met 21 augustus 1998 kunnen gemotiveerde bedenkin gen tegen de aanvraag en de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend (Postbus I, 4370 AA Koudekerke). De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijke bedenkin gen hebben ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekendgemaakt. Het ver zoek daartoe moet tegelijkertijd met de bedenkingen worden ingediend. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 21 augustus 1998 over het ontwerp van de vergunning van gedachten wor den gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) beden kingen in te dienen dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Terinzagelegging aanvraag en ontwerp-beschikking uit breiding inrichting Lijdijkweg I I hoek Oranjezonweg te Oostkapelle. Wij maken bekend, gelet op de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieu beheer, dat voor iedereen met ingang van vrijdag 24 juli 1998 gedurende 4 weken op de afde ling Milieu, Gapingseweg I a te Serooskerke en bij de afdeling Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en maandag tot en met donderdag van 14.00 uur tot 16.00 uur, en 's avonds na telefonische afspraak (0118- 597610), ter inzage ligt de aanvraag om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende veranderingsvergun ning krachtens de Wet milieube heer ingediend door de Biologisch-dynamische boerderij Ter Linde c.v. voor de inrichting Lijdijkweg I hoek Oranjezonweg te Oostkapelle (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Oostkapelle sectie K, nummer 948) voor een biologisch-dyna- misch akkerbouw, groenteteelt, veeteeltbedrijf inclusief kaasma kerij, minicamping en verkoop van in hoofdzaak eigen produc ten, alsmede de ontwerp-beschik king tot vergunningverlening. In de periode van 24 juli 1998 tot en met 21 augustus 1998 kunnen gemotiveerde bedenkin gen tegen de aanvraag en de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend (Postbus I, 4370 AA Koudekerke). De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijk bedenkin gen hebben ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekentgemaakt Het verzoek daartoe moet tegelijkertijd met de bedenkingen worden inge diend. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 2 I augustus 1998 over het ontwerp van de vergunning van gedachten wor den gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) beden kingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijker wijs niet in staat is geweest (tij dig) bedenkingen in te dienen dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Melding Besluit horecabe drijven milieubeheer Fort den Haakweg ongenummerd te Vrouwenpolder Wij maken ingevolge artikel 8.41 lid 4 bekend dat een melding op grond van het Besluit horecabe drijven milieubeheer is ingediend voor de inrichting Fort den Haakweg ongenummerd te Vrouwenpolder. De melding betreft het oprichten van een restaurant De melding en de daarop betrekking hebben de stukken liggen tijdens kantoor uren voor een ieder ter inzage op de afdeling milieu, locatie Serooskerke, Gapingseweg la en bij voorlichting, locatie Koudekerke, Dorpsplein 28, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en maandag tot en met donderdag van 14.00 uur tot 16.00 uur en ook 's avonds na afspraak (tel.0118-597616). Terinzagelegging aanvraag en ontwerp-beschikking uit breiding Baaijenhovenseweg 4 te Grijpskerke (voorheen Loodholseweg 10) Wij maken bekend, gelet op de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieu beheer, dat voor iedereen met ingang van 24 juli 1998 geduren de 4 weken op de afdeling Milieu, Gapingseweg I a te Serooskerke en bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en maandag tot en met donderdag van 14.00 tot 16.00 uur, en 's avonds na tele fonisch afspraak (0118 - 597610), ter inzage ligt de aan vraag om een veranderingsver gunning ingediend door het Waterschap Zeeuwse Eilanden voor de inrichting Baaijenhovenseweg 4 te Grijpskerke (voorheen Loodholseweg 10, districtskantoor Walcheren Noord-Beveland, kadastraal bekend gemeente Veere, kern Grijpskerke, sectie L nr. 867), alsmede de ontwerp beschikking tot vergunningverle ning. In de periode van 24 juli 1998 tot en met 21 augustus 1998 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de aanvraag en de ontwerp-beschikking schrif telijk door een ieder bij het colle ge worden ingediend (Postbus I, 4370 AA Koudekerke). De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijke bedenkin gen hebben ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekendgemaakt. Het ver zoek daartoe moet tegelijkertijd met de bedenkingen worden ingediend. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 21 augustus 1998 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. VERKEERSBESLUIT KAAPDUINSEWEG en omgeving Wij hebben in onze vergadering van 30 juni 1998 besloten tot het vaststellen van een aantal verkeersbesluiten voor de Kaapduinseweg en omgeving. Het gaat daarbij om de volgende ver keersmaatregelen: a. Het instellen van een 30 km- zone voor de Kaaapduinseweg vanaf de kruising met de Westerscheld.elaan tot aan de strand overgang Kaapduin en een gedeelte van de Dishoek; b. Het instellen van een parkeer verbod voor beide zijden van de Kaapduinseweg vanaf de kruising met de Westerscheldelaan tot aan de strandovergang Kaapduin en een gedeelte van de Dishoek, met dien verstande dat deze maatregel voor het kruispunt Kaapduinseweg-Dishoek niet geldt in de periode van I oktober tot I mei; c. Het instellen van een gesloten verklaring voor bestuurders met uitzondering van fietsen en bromfietsen voor de Kaapduinseweg vanaf de krui sing met de Westerscheldelaan en de Dishoek, met dien verstande dat deze maatregel voor de Kaapduinseweg niet geldt in de periode van I oktober tot I mei; d. Het instellen van een gesloten verklaring van de strandover gang Kaapduin voor motor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren; e. Het aanwijzen tot voetpad van het pad gelegen langs de westzijde van de Kaapduinseweg ter hoog te van de kruising met de Westerscheldelaan; f. Het aanwijzen van een drietal parkeerplaatsen voor invaliden aan de Dishoek; g. Het aanwijzen van parkeerge legenheid voor motorfietsen en bromfietsen aan de Dishoek. Tegen deze beslissing kan iedere belanghebbende op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij ons college, Postbus I, 4370 AA Koudekerke. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van genoemde wet, de President van deArrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Dit verzoek dient te worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Gedurende die termijn ligt het onderhavige besluit ter inzage bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorpsstraat 3; Domburg, Markt Serooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95; op werk dagen tussen 09.00 en 12.00 uur en behalve op vrijdag van 14.00 uur tot 16.00 uur. Koudekerke, 22 juli 1998 Burgemeester en wethouders van Veere. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergun ning zijn ingekomen t.b.v.: - het uitbreiden van de keuken Marnixplein 32 - het uitbreiden van een maga zijnruimte Ritthemsestraat 9 - het bouwen van drie paarden stallen en een verblijfsruimte Grote Abeele 3 A Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat een bouwplan is ontvangen dat niet in overeenstemming is met de voor schriften van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is. Het gaat om een melding (art 18a WRO) van LA.C.M. Speckens voor de bouw van een tuinhuisje op het perceel Berlagestraat 18. Wij willen positief beslissen op de aanvraag. Art 18 A van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) biedt daartoe de mogelijkheid. Voordat wij beslis sen liggen de bouw- en situatiete keningen m.i.v. 23 juli 1998 twee weken (dus t/m S augus tus 1998) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (hal/tweede verdie ping). Gedurende die periode kan iedereen schriftelijk zijn/ haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode is de vol gende vergunning verleend: - voor het in gebruik hebben als hotel Boulevard Bankert 132. Tegen dit besluit kan binnen zes weken na de verzending bij ons bezwaar worden gemaakt VERGADERINGEN WEL STANDSCOMMISSIE De Welstandcommissies verga dert op 30 juli en op 3 septem ber 1998. Uw plan moet tenmin ste twee dagen voor de vergader datum bij Bouw- en woningtoe zicht ingediend zijn. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert in het openbaar op donderdag 23 juli 1998 om 19.30 uur in het stadhuis. De agenda en de voor stellen liggen ter inzage in het stadhuis (stafbureau Communicatie) en in de gemeen telijke wijkwinkels (voor Souburg/Ritthem: in de biblio theek van Oost-Souburg; voor Paauwenburg: in wijkcentrum 'Open Hof; voor Groot Lammerenburg: in wijkcentrum 'Het Bolwerk'; voor het Middengebied: op Hogeweg 88 en voor het Centrum: in de Bibliotheek Vlissingen (Lange Zelke 91). KAPVERGUNNINGEN Wij maken bekend dat er aan vragen om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Algemene Plaatselijke Verordening Vlissingen) zijn ont vangen van: - G. Petkovic voor het rooien van een esdoorn in de achter tuin van Koudekerkseweg 26; - F. Prins voor het rooien van twee coniferen in de achter tuin van Geulstraat 79, Oost- Souburg; - Woningstichting Walcheren voor het rooien van een mei doorn in de voortuin van Van Visvlietstraat 18, Oost- Souburg. Wij zijn van plan deze vergunnin gen te verlenen. Nadere informa tie over de kapaanvragen kunt u krijgen bij de sector Beheer, sec tie Beplantingen, Vredehoflaan 50, telefoon 487373. Vlissingen, 22 juli 1998 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kielelders in dit blad en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. cladon De mooiste meubels gaan nu weg voor verrassend lage prijzen. Het is feest. Leolux, RolfBenz, deSede, Interlübke, Gelderland, Auping, fori. 1000 TE KOOP GEVONDEN We hebben de prijzen doorgestreept: opruiming! Wij komen graag bij u thuis. Pot Stoutenbeek. Nicuwendijk 89, Axel, Zeeuws-Vlaanderen. Telefoon (0115) 56 20 10. SieMatic keukenstudio leverdieping. Elke zondag geopend van 13.00 tot 18.00 uur.

de Faam | 1998 | | pagina 12