liki INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN VE CARAVANS GEMEENTE MIDDELBURG Caravancentrum Vermeulen MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 6 FAAM/VLiSSINGER Woensdag 10 juni 1998 INFORMAT IE H OVERHEID ililluWlltllllfMIiillléMéélnllllUJC. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieu beheer van: I Aldi Roosendaal B.V. te Roosendaal voor een detailhan del op het perceel Westerscheldestraat 50 te Middelburg; 2. Walcherse Bouw Unie B.V. te Grijpskerke voor het bewaren van propaan op een bouw plaats op het perceel De Hooge Plaaten te Middelburg; 3. Stichting Welzijn Ouderen Middelburg te Middelburg voor een dienstencentrum op het perceel Molstraat 13 te Middelburg; 4 .De heer P.F.J. van de Guchte te Middelburg voor een confe rentieoordl pension "Zendingshuis De Herberg" op het perceel Dam 6 te Middelburg; 5 .Potplantenkwekerij Blommendale B.V. voor een tuinbouwbedrijf met bedekte teelt op het perceel Van 't Hoffweg 4 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. BRADERIE I PODIUMFESTIVAL 1998. Het jaarlijkse Middelburgse Braderie Podiumfestival zal wor den gehouden op 18, 19 en 20 juni. De openingstijden van de braderie zijn: op donderdag 18 juni en vrijdag 19 juni van 09.00 tot 21.30 uur en op zaterdag 14 juni van 09.00 tot 18.00 uur. Op drie podia, op Markt, Koorkerkplein en Damplein, zal op donderdag en vrijdag tot 23.30 uur muziek ten gehore worden gebracht. Het Braderie Podiumfestival zal plaatsvinden in de volgende stra ten: Langeviele Pottenmarkt Korte Geere Lange Geere Markt (op donderdag warenmarkt en op zaterdag zaterdagmarkt) Vlasmarkt Lange Noordstraat (tussen Markt en Bachtensteene) I Nieuwe Burg Lange Delft Segeersstraat Koorkerkplein Korte Delft Damplein (gedeelte lijk). Deze straten en pleinen zul len, voor zover nodig, voor het verkeer worden afgesloten. Voor informatie over het program ma van de diverse aktiviteiten tij dens het Braderie Podiumfestival verwijzen wij naar de publicaties van de organisatie, de Stichting Evenementen Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het verbouwen van de woning op het perceel Arnestraat 26; - het bouwen van een bergbe- zinkbassin t.b.v. de riolering op een perceel aan de Oude Veerseweg; - het verbouwen van de eerste en tweede verdieping van de ach terkant van het voormalige PZC-gebouw aan de Zusterstraat; - het verbouwen/uitbreiden van het woonhuis op het perceel Molenwater 115; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Maisakker 13 te Arnemuiden; - het plaatsen van een kiosk op het terrein van Miniatuur Walcheren op het perceel Koepoortlaan I. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 25 mei tot en met 29 mei 1998 zijn de volgen de vergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen inge stemd: - het aanbrengen van reclame op het perceel Seisstraat 20; - het slopen van een pakhuis op het perceel Veerseweg 34; - het verbouwen van een woning en garage op het perceel Oude Rijksweg 4-6; - het uitbreiden van de woning op het perceel Oranjeplaat 35; - het uitbreiden van een opslag loods op het perceel Ampereweg 3; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Briljant 3; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Pr. Beatrixstraat 7; - het plaatsen van een volierelberging op het perceel Bereklauwerf 34; - het bouwen van een berging op het perceel Europalaan 31; - het uitbreiden van de woonka mer op het perceel Titus Brandsmakwartier 29; - het bouwen van een garage op het perceel Laan der Verenigde Naties I E; - het plaatsen van een nieuwe woonwagen op het perceel Veldmaarschalk Montgomerylaan 43; - het vervangen en uitbreiden van een schuur op het perceel Klaproosstraat 4; - het verwijderen van wanden en vloeren in het pand op het per ceel Kruisweg 2; - het verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Boterbloemstraat 17; - het vergroten van het balkon en wijzigen van het kozijn op het perceel Noordsingel 138; - het uitbreiden van de keuken op het perceel Gen. Hakewill Smithlaan 6; - het bouwen van een woning op het perceel C.W. Sturmstraat 12; - het aanbrengen van markiezen op het perceel Loskade I. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLANNEN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat bouwplannen zijn ontvangen die niet in overeen stemming zijn met de voorschrif ten van de ter plaatse geldende bestemmingsplannen (art. 19 WRO) en/of waar voor het desbe treffende gebied een voorberei dingsbesluit van kracht is (art. 50, lid 5 WW). Het gaat om: - het verbouwen van 12 wonin gen aan 't Hofje Onder den Toren tot winkels, kantoren, horeca, hostelerie, ateliers etc. en - het bouwen van een woning op het perceel C.W. Sturmstraat 16. De raad wil positief beslissen op de eerstgenoemde bouwaanvraag en burgemeester en wethouders op de tweede bouwaanvraag. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk. Voordat zij dat doen, liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 12 juni 1998 twee weken (tot en met 25 juni 1998) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan voor beide plannen iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij het college van burgemeester en wethouders indienen. AANVRAAG MONUMEN TENVERGUNNING Van 12 juni 1998 tot en met 25 juni 1998 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het verbouwen/uitbrei den van het woonhuis op het per ceel Molenwater 115. Gedurende bovengenoemde perio de kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag en op Maximaal Text pagina 830. GEMEENTE POSTBUS 1 4370 AA KOUDEKERKE TEL. 0118 -555 444 FAX 0118 -553 025 BOUW/ SLOOPAANVRAGEN. (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet Aanvragen om bouw-fsloopver- gunning zijn ingekomen voor: Domburg - het bouwen van een kap op de studio Spreeuwenhof 19 Gapinge - het slopen van asbesthoudende golfplaten M. van Reigersbergstraat 24 t/m 42 Koudekerke - het bouwen van een serre Binnenhof 13 - het bouwen van een serre slaapkamer Ellebooglaan 8 - het bouwen van een woning Lange Voorhout 19 - het plaatsen van twee dakka pellen Middelburgsestraat 62 - het gedeeltelijk slopen van asbesthoudende platen Middelburgsestraat 100 Oostkapelle - het bouwen van een loods/garage Domburgseweg 66a Serooskerke - het uitbreiden van een woning Oostkapelseweg 39 - het bouwen van een garage Zandput 25 Vrouwenpolder - het uitbreiden van een recep tie/kantoor Hopman de Rijklaan 2 Westkapelle - het uitbreiden van een woning Koestraat 30 - het bouwen van een veldschuur Oude Zandweg 2 9 Zoutelande - het bouwen van een woning Langendam Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGENIMELDINGEN. In de periode van 28 mei t/m 4 juni 1998 zijn de volgende ver gunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd. Domburg - het bouwen van een zomerwo ning Van Voorthuijsenstraat 5 - het verbouwen van een woning Zuidstraat 12; Grijpskerke - het vernieuwen van een dak Mariekerkseweg 29 Meliskerke - het bouwen van een rundvee stal Krommenhoekseweg 2 - het bouwen van een woning met garage J. Vaders raat 36; Oostkapelle - het vergroten van een woning Domburgseweg 63 Serooskerke - het bouwen van een serre Noordhoutstraat 60 - het uitbreiden van een kantoor Torenstraat 43 Vrouwenpolder - het uitbreiden van een zomer huis Macquetshoofd 3 Westkapelle - het verbouwen van twee gara geboxen Koestraat Zoutelande - het bouwen van een berging Borné 2I Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag na verzen ding van de vergunning aan de aanvrager. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemoti veerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, afdeling Bouwen en Wonen, sector Grondgebied, Gapingseweg la te Serooskerke op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en (behalve op vrijdag) van 14.00 tot 16.00 uur. Telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 597635. BEKENDMAKING Wij maken bekend dat de beleidsuitgangspunten/criteria zijn vastgesteld met betrekking tot aanvragen om speelvergunningen van circussen. De beleidsuitgangs punten/criteria liggen ter inzage bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke, en op de lokaties: Meliskerke, Dorpsstraat 3; Domburg, Markt I; Serooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95; op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur en (behalve op vrijdag) van 14.00 tot 16.00 uur. VERKEERSBESLUIT PAR KEERPLAATS INVALIDEN J.W. SCHUURMANSTRAAT TE DOMBURG Wij hebben in de vergadering van 19 mei 1998 besloten tot het toev/ijzen van een parkeerplaats voor invaliden aan de J.W. Schuurmanstraat te Domburg ter hoogte van de woning met het huisnummer 55. Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht bin nen 6 weken een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij hun college, Postbus I, 4370 AA KOUDEKERKE Degene die een bezwaarschrift indient kan tevens op grond van artikel 8:81 van de genoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Dit verzoek dient te worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA MID DELBURG. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek is grif fierecht verschuldigd. Gedurende die termijn ligt het onderhavige besluit ter inzage bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke, en op de lokaties: Meliskerke, Dorpsstraat 3; Domburg, Markt I; Serooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95; op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur en (behalve op vrijdag) van 14.00 tot 16.00 uur. HERZIENING BESTEMMINGSPLAN KOM DOMBURG De bebouwde kom van de kern Domburg is grotendeels gelegen in het bestemmingsplan Kom Domburg. Van dit bestemmingsplan is een herziening in voorbereiding en is als voorontwerp gereedgekomen. Dit voorontwerp van de (2e) her ziening heeft betrekking op de volgende onderdelen: - het juridisch-planologisch regelen van het gewijzigde beleid ten aanzien van nieuwvestiging van horeca en detailhandelsbe drijven; - het veiligstellen van de ringwal- burg in de kern Domburg; - het verwerken van artikel 19 WRO procedures. Dit voorontwerp is naar een aan tal instanties en organisaties voor commentaar gezonden. Daarnaast hebben wij een inspraakbesluit vastgesteld. Dit besluit is genomen op grond van de Inspraakverordening en regelt de wijze van inspraak over het voorontwerp. Wij hebben besloten inspraak te verlenen over alle in het plan opgenomen bestemmingen. Deze inspraak dient in principe schriftelijk plaats te vinden, maar als de wens daartoe te kennen wordt gegeven zal er ook een hoorzitting worden gehouden. Het voorontwerp-bestemmings plan ligt vanaf 10 juni 1998 tot 10 juli 1,998 voor iedereen tijdens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur en (behalve op vrijdag) van 14.00 tot 16.00 uur ter inzage bij: - de afdeling Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke; - de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg la te Serooskerke. Informatie over de planvorming kan bij laatstgenoemde afdeling worden verkregen. Schriftelijke reacties op het voor ontwerp dan wel een verzoek om een hoorzitting dienen in deze BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het plaatsen van een schuilhok ten noorden van de Kanariesprenk - het bouwen van een bedrijfs ruimte met woning Handelsweg 25 - het bouwen van een carport De Savornin Lohmanlaan 53 - het bouwen van een bedrijfs hal Edisonweg 15 - het bouwen van een dakterras Groenewoud 12 - het bouwen van een garage Prinses Irenelaan 5 - het plaatsen van een dakkapel De Kempenaerstraat 9 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt periode aan ons te worden gericht (p/a Postbus I, 4370 AA Koudekerke). Tenslotte wordt er op gewezen dat in het voorontwerp geen wijzi ging van de bestemming van het Badpaviljoencomplex is opge nomen. De reden daarvan is dat recentelijk een nieuw (gewijzigd) plan is ingediend hetwelk nog in behandeling is. ARTIKEL 19 WRO Wij zijn voornemens het plange bied voor de uitbreiding van het bestemmingsplan Bedrijfsterrein Hondegemseweg te Serooskerke bouwrijp te maken. Deze uitbreiding is noodzakelijk voor de aanleg van de Milieustraat en zal mogelijkerwijs deel uitmaken van een verder gaande uitbreiding van het bedrijf sterrein Hondegemseweg. Het bouwrijp maken is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Voor het bouwrijp maken van de uitbreiding van het plangebied van het bestemmingsplan Bedrijfsterrein Hondegemseweg is door de gemeenteraad in zijn ver gadering van 18 december 1997 een voorbereidingsbesluit vastge steld. Het plan voor het bouwrijp maken van het plangebied is in overeenstemming met de in voor bereiding zijnde planherziening "Bedrijfsterrein Hondegemseweg". Wij zijn voornemens met toepas sing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de vergunning te verlenen nadat van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaring van geen bezwaar is ontvangen. In verband hiermee ligt het plan met ingang van heden tijdens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur en (behalve op vrijdag) van 14.00 tot 16.00 uur gedurende 2 weken ter inzage bij de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen het plan in te dienen bij het college van burge meester en wethouders van de verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJSTELLINGSPROCEDU RE Wij maken bekend dat bouw plannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is. Het gaat om: bouwaanvragen (art. 19 WRO) - C.J. Mallekoote en B. van Arend voor het bouwen van twee garages op de locaties Ritthemsestraat 15 en 17 Wij willen positief beslissen op de aanvraag. Art. 17 en art. 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of art. 50 lid 5 van de Woningwet en art 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) bieden daar toe de mogelijkheid. Voordat wij beslissen liggen de bouw- en situ atietekeningen m.i.v. 11 juni 1998 twee weken (dus t/m 24 juni 1998) in het stadhuis ter gemeente Veere, Postbus I, 4370 AA te Koudekerke. SEIZOENMARKTEN Komend zomerseizoen worden er in de gemeente vijf seizoenmark- ten gehouden. Deze vinden plaats in de dorps kernen: - Domburg op de Markt, in de Weststraat en in de Stationstraat op maandag 8 juni t/m 21 september 1998 van 12.00 tot 21.00 uur; - Zoutelande op het Willebrordusplein en in de Langstraat op dinsdag 9 juni t/m 22 september 1997 van 12.00 tot 21.00 uur; - Vrouwenpolder op de Dorpsdijk en in de Fort den Haakweg op woensdag 24 juni t/m 26 augustus 1998 van 12.00 tot 21.00 uur; - Oostkapelle in de Dorpsstraat op donderdag 25 juni t/m 27 augustus 1998 van 12.00 tot 21.00 uur; - Westkapelle op de Markt van 26 juni t/m 28 augustus 1998 van 12.00 tot 21.00 uur. In verband met deze seizoen- markten is het niet toegestaan om vanaf de dag voorafgaand aan de markt van 20.00 uur tot de dag na de markt 08.00 uur, te parke ren op het marktterrein. Op het marktterrein geparkeerd staande voertuigen (ook in de parkeervak ken) zullen voor rekening van de eigenaar van het voertuig worden weggesleept. NIET EENS MET DE HUURVERHOGING? De huurprijs mag jaarlijks worden verhoogt met een wettelijk vastge steld percentage. Voor het huur- ronde jaar I juli 1998 tot I juli 1999 is dit vastgesteld op maxi maal 6,5%. Dit betekent dat de verhuurder een voorstel tot huur verhoging kan doen met een per centage liggend tussen de 0 en de 6,5%. Het is aan de verhuurder om te bepalen waarom hij de huurprijs wil verhogen. De huur- commissie heeft niet de bevoegd heid om in het beleid van de ver inzage bij de sector stadsontwik keling, sectie bouwen en wonen (hal/tweede verdieping). Gedurende die periode kan ieder een schriftelijk zijn/haar bedenkin gen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het in gebruik hebben als kamerverhuurpand voor 5 per sonen Wolstraat 10 - het in gebruik hebben als kamerverhuurpand voor 3 per sonen Paul Krugerstraat 104 - het bouwen van een serre Wilhelmina Druckerlaan 62 - het uitbreiden van 2 woningen Dijkstraat 49 en 51 - het in gebruik hebben als kamerverhuurpand voor 5 per sonen Kasteelstraat 91 - het in gebruik hebben als kamerverhuurpand voor 3 per sonen Van Dishoeckstraat 169 - het in gebruik hebben als kamerverhuurpand voor 5 per sonen Nieuwe Vlissingseweg 171 - het in gebruik hebben als kamerverhuurpand voor 12 personen Cruquiusstraat 54 - het vernieuwen van de funde ring en de voorgevel Kasteelstraat 11 huurder te treden. Het voorstel tot huurverhoging dient aan een aantal voorwaarden te voldoen, te weten het vermel den van de oude kale huurprijs, de nieuwe kale huurprijs, het wij zigingsbedrag, de ingangsdatum en de wijze waarop u bezwaar kunt maken. Bij een huurverho gingspercentage van meer dan 5,50% dienst dit voorstel verge zeld te zijn van een woningswaar dering. Wanneer u het niet eens bent met de huurverhoging, dan kunt u bij uw verhuurder - binnen zes weken vanaf de voorgestelde datum van ingang van de huurver hoging - bezwaar maken tegen de huurverhoging op grond van ondermeer de volgende redenen: 1. U bent van mening dat de gegevens met betrekking tot bij voorbeeld de woning waardering in het voorstel tot huurverhoging onjuist zijn; 2. De woning vertoont ernstige gebreken en tekortkomingen. De verhuurder moet al wel op de hoogte zijn gebracht van de aanwezigheid van de gebreken, zodat hij in de gelegenheid is geweest om de tekortkomingen op te heffen; 3. Vorm verzuim (bij. niet tijdig voorgestelde huurverhoging De volgende bezwaren zijn geen argumenten om te protesteren tegen de huurverhoging: 1u bent van mening dat u een te hoge huur betaalt ten opzich te van uw inkomen; 2. andere huurders betalen voor een soortgelijke woning een lagere huur; 3. U vindt uw woning niet modern genoeg. Als uw verhuurder niet akkoord gaat met uw bezwaarschrift en de voorgestelde huurverhoging toch wil doorzetten, dan moet de ver huurder - binnen 12 weken vanaf de voorgestelde ingangsdatum - zijn voorstel aan de huurcommis sie voorleggen met het verzoek om een uitspraak te doen over de redelijkheid van het huurverho- - het bouwen van een tuinhuisje Suze Groeneweglaan 71 - het bouwen van een woontoren met appartementen Gravestraat I t/m 27 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGADERINGEN VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 11 juni en 9 juli 1998. Uw plan moet tenminste 2 dagen voor de vergaderdatum bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. Vlissingen, 10 juni 1998 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen) Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informatiepa gina 'In den blauw geruiten kiel' van Faam/Vlissinger' van vandaag en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. HOORZITTING COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften gingsvoorstel. De huurcommissie neemt de behandeling van het geschil dan verder over. Wanneer u niet binnen zes weken - na ingangsdatum van de voorge stelde huurverhoging - een bezwaarschrift bij uw verhuur der indient en ook de voorge stelde huurverhoging niet betaalt, dan kan de verhuurder eveneens binnen 12 weken de huurcommissie vragen om het geschil in behandeling te nemen. U kunt met vragen bij het secreta riaat van de huurcommissie terecht Het secretariaat heeft van maandag tot en met vrijdag tus sen 9 en 12 uur een telefonisch spreekuur, het informatienummer is 076 5225090. Hier kunt u ook standaardbezwaarformulieren en brochures over het huurbeleid, huurbescherming etc. aanvragen. Daarnaast is er elke donderdag op het kantoor van het secretari aat een mondeling spreekuur. U kunt hiervoor - via bovenstaand telefoonnummer - een afspraak maken. Het bezoekadres van het secretariaat is Markendaalseweg 57 in Breda, het postadres is postbus 1013, 4801 BA Breda. Snoeiafval Taxus Baccata Ook dit jaar bestaat er weer de mogelijkheid om taxus-snoeisel in te leveren. De Taxus is een plant die in tuinen wordt verwerkt als haag. In de naalden van de taxus- baccata zit een stof, baccatine die de basis vormt voor de stofTaxol. Deze stof is van belang voor de bestrijding van verschillende vor men van kanker. Voor de produc tie van Taxol is heel veel baccati ne nodig. En dat betekent weer dat er een grote behoefte is aan snoeiafval van de Taxus baccata. De beste tijd om de Taxus bacca ta te snoeien is juni. In die periode komt namelijk de grootste hoe- veeelheid baccatine in de naalden vrij. Juli en Augustus gaan ook prima. Inzamelen van het snoeiafval, Het afval wordt op een centrale Vlissingen maakt bekend dat op maandag 15 juni 1998 een open bare hoorzitting wordt gehouden in het gemeentehuis te Vlissingen. Behandeld wordt het bezwaar van: 19.30 bezwaar van C. Beletto tegen positieve reactie van B&Wd.d. 25-3-1998 op de melding bouwvoor nemen van een kippen hok door J. Snoep op het plaats, het gemeente terrein aan de Loodholseweg 6 teGrijpskerke ingezameld in de week van 15 t/m 19 juni a.s.. Op deze dagen kunt u tussen 10.00 uur en 12.00 uur het snoei-afval aanbieden. Op 12 en 13 juni bestaat de moge lijkheid om uw snoeiafval bij Intratuin Koudekerke af te leve ren. Het snoei-afval moet vers vandaag geknipt en morgen afge leverd), droog niet verpakt in een dichte plasticzak) en maxi maal 8 mm dik zijn. Het mag ook niet vermengd worden met ander snoeiafval;, want dat maakt de partij waardeloos. De oct/'e wordt gecoördineerd door Boomkwekerij Boot&Co uit Boskoop. Deze frima heeft de Intratuinen van Nederland ingeschakeld om zoveel mogelijk particulieren te bereiken. De boomkwekerij is door een van de grootste Europese fabrikanten van genees middelen verzocht om dit snoeisel in te zamelen. Voor de ingezamel de partij wordt uit handen van Boot&Go een bedrag ontvangen. De gemeente wil dit schenken aan het Ronald Mc Donalds-huis van de Daniel den Hoed kliniek te Rotterdam. Steun deze actie. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de afdeling Civiel Cultuurtechniek tel. 597628. KENNISMAKINGSAVOND TE ZOUTELANDE Op maandag 15 juni 1998 is er een kennismakingsavond in Zaal Middendorp te Zoutelande, aan vang 20.00 uur. Doel van deze avond is een kennismaking met het gemeentebestuur en de gemeentelijke organisatie. OP DONDERDAG 11 JUNI 1998 OM 19.30 UUR is er een vergadering van de gemeenteraad. De stukken liggen voor u ter inzage bij afdeling voor lichting, Dorpsplein I Koudederke. Koudederke 10 juni 1998 Burgemeester en wethouders van Veere perceel Hendrick de Keijserstraat 2 Het bezwaarschrift en alle verder op deze zaak betrekking hebben de stukken liggen de week voor de hoorzitting ter inzage in het gemeentehuis, stafbureau Bestuur (kamer 118a - Ie verdieping). U kunt zich met vragen over de procedure wenden tot de wnd. secretaris, de heer L.M. Klaasse tel. 487271. Dealer voor geheel Zeeland. Uitgebreide accessoiresshop met kampeerartikelen, barbecues, tuinstoelen enz. Verhuur van toercaravans. Minimaal 50 occasions. Gapingseweg 5, Serooskerke (W) Tel. 0118-596039 Fax 596037

de Faam | 1998 | | pagina 6