Speciaalzaken van de maand y 4 YYYY LangevieleGeeregebied Tg nee mvoommi n MUSIC (J) HOUSE WONEN EN DIEZIJN Het gaat goed met de Langeviele en het Geeregebied. Het winkelgebied krijgt steeds meer aantrekkingskracht en de winkeliers van de Langeviele en de Geere hebben dan ook twee nieuwe ondernemers in hun midden kunnen ver welkomen. Vlaamse Patat en Audiozaak Echo aan de Langeviele zijn de jong ste aanwinsten. De lege plekken in de winkelstraten worden steeds meer op gevuld. Zo staat er in de Langeviele nog maar een pandje leeg. De winkeliers verheugen zich ook op de terugkomst van de marktkooplieden op de Markt Als vanaf eind mei de markt weer als vanouds op de Markt wordt gehouden heeft dit ook z'n effect op de Langeviele en het Geeregebied. De sfeerverlichting in de Langeviele mag blijven hangen. Aanvankelijk wilde de gemeente Middelburg dat de lampen weer werden verwijderd maar omdat de ornamenten passen in de stijl van de monumentale panden mogen ze blij ven hangen. Voorwaarde is wel dat de verlichting gedurende de zomertijd niet aan mag. De winnaars van de slagzinwedstrijd die in de Faam/Vlissinger is verschenen zijn ook bekend. A. Verhulst uit Middelburg won een prijs met de slagzin 'Ik koop in het leukste gebied van Middelburg want het is een winkelgebied met stijl en durf Je vind er speciaalzaken voor woonaccessoires, kleding en schoei sel voor elke leeftijd. We hebben het natuurlijk over het Langeviele-Geere ge bied wat zich daarin onderscheid!'. De slagzin 'Ik koop in het leukste winkel gebied van Middelburg want hier shoppen is voor mij een must en nodigt uit tot kooplust!' van R. de Ridder uitArnemuiden was ook goed voor een prijs. A. de Rijke was de derde prijswinnaar met als slagzin 'Winkelgebied Langeviele, Geere, compact veelzijdig koopgebied. Geen probleem om te parkeren, de klant weet zich hier favoriet'. Alle drie de winnaars hebben een VVV-bon ge kregen. ur-iu 22 FAAM/VLISSINGER Woensdag 29 april 1998 Brooymans van de Gruiter De zomer is al begonnen bij Peter Christ Mode in de Langeviele. De schappen van de winkel zijn al helemaal gevuld met de kleren die deze zomer het modebeeld gaan bepalen. „Het is toch weer heel anders", vertelt Peter Christ „Wat absoluut helemaal in wordt zijn de donkere spijkerbroeken. En dan niet een beetje don ker maar zelfs hele donkere ongewassen broeken. De pijpen kun nen daarvan gewoon worden omgeslagen, het is dus eigenlijk weer net als vroeger". Peter Christ gaat zich in zijn zaak aan de Lange viele meer op jonge meiden richten. „De zaak in de Lange Delft is vooral in trek bij mannen", weet Christ „We richten ons dan hier ook op vrouwen, maar toch hebben we ook mannenkleding". Een andere verandering in het modebeeld zijn de t-shirts. De felle kleuren die de laatste jaren erg in trek waren zijn er een beetje uit „Het zijn nu eigenlijk allemaal een beetje gekke shirtjes", vertelt Peter Christ „Noem het maar een beetje spice girl-achtig. We heb ben het merk G-Sus in huis en dat zijn echt maffe kleren die wel goed draagbaar zijn. Het is allemaal lekker vlot". Opvallend is dat een klassiek tennis-merk als Fred Perry ineens erg aanslaat bij de jeugd. „Het is al een heel oud merk dat eigenlijk veel in de tennis wereld werd gedragen. Nu zie je dat het ook prima is te combine ren met een vlotte broek. Op de donkere spijkerbroeken die nu in zijn worden veel lichte kleuren gedragen". In zijn ook nog steeds de broeken met zakken die er nu in alle soorten en maten zijn: van oversized tot strak getailleerd. Peter Christ: „Ik ben in ieder geval blij met de mode zoals die nu is. Het is allemaal lekker vlot en een beetje speels. Dan die donke re spijkerbroeken die ineens weer helemaal in zijn. Heerlijk toch, zo droegen we ze vroeger ook. Er is nu alleen wat meer aandacht besteed aan het model van de broek". Totaal inrichtingen Kleuradviezen Inrichtings adviezen Langeviele 29 0118-61 50 40 Middelburg v.d. REE BRILMODE Langeviele 1 Korte Geere 11-13 0118 - 63 70 03 nrr„I,Iwinn«£.r.,ii 0118-61 58 60 Middelburg I li I LU tllnla 1 /nö® Middelburg DE LEEUW SCHOENMODE Langeviele 2 0118-65 02 49 Middelburg Lange Geere 5 0118-62 40 73 Middelburg Voor al uw kunstschilder- en tekenmaterialen, aquarelleren. Bob Ross en Allart dealer. Speciaalzaak voor Midden- Noord Zeeland VISSER ART Langeviele 27 0118 - 62 73 17 Middelburg Van de Ree Brilmode in de Korte Geere heeft de nieuwe zomercollectie brillen en zonnebrillen in huis. De trend van de laatste jaren is kleine brillen met dunne monturen. De trend zet zich ook deze zomer voort „Ook de kunststof brillen kunnen ze nu heel licht maken", vertelt Frank van de Ree. „Vroeger waren kunststof brillen dik en zwaar, maar die tijd is voorgoed voorbij". De nieuwe technieken waarmee brillen worden gemaakt hebben het modebeeld bepaald. Enkele jaren geleden werden de flinterdunne gla zen al geïntroduceerd die de 'jampotglazen' vervangen. „Wat nu ook in is zijn de brillen zonder montuur", weet Frank van de Ree. „Het zijn eigenlijk alleen twee glazen met pootjes. Het is fijn om zo'n bril te dragen omdat het bijna niets weegt". Ook de brillen met kunststof monturen zijn tegenwoor dig van een uitermate bescheiden constructie. De trend van de kleine bril len zet zich door in de zonnebrillen die deze zomer het straatbeeld bepa- len.Van de Ree: „Ook daar zie je weer kleine brillen met ronde glazen.Toch zijn er bij de zonnebrillen ook nog wel grotere modellen.Wat ook in wordt zijn de zonnebrillen die halfrond zijn en als het ware met de vorm van het hoofd meegaan". Een groot deel van de collectie zonnebrillen van Van de Ree is ook met geslepen glazen verkrijgbaar. Voor de brildragers die liever een zonneklepje op hun bril zetten in plaats van een zonnebril te dragen is er ook goed nieuws. „De ouderwetse opzetstukken die op maat moesten worden geknipt hebben plaats gemaakt voor schitterende zonneklepjes die precies bij de bril passen en de bril een ander aanzicht geven. Die clips zijn er echter alleen voor moderne brillen. De oudere monturen zullen het toch nog op de oude manier moeten doen" Behalve brillen verkoopt Van de Ree ook barometers. De collectie bestaat uit enkele klassieke modellen en verder verschillende moderne uitvoeringen met of zonder thermome ter en of hygrometer. „Het zijn kwikbarometers die niet alleen betrouw baar zijn maar ook een mooie wanddecoratie vormen".Van de Ree Brilmo de is te vinden aan de Korte Geere I l-l3. Voor alle trends in schoenmode. De schoenen speciaalzaak bij uitstek! De muziekzaak voor de ware muziekliefhebber, met alle soorten genres. jeans and casuals. G-star Levi's, T.R.P., Chipie, G-Sus, Cimaron, Fred Perry, Carhartt, Dobber, Dockers De nieuwe zomercollectie brillen en zonnebrillen hebben we weer in huis. Kom nu kijken. Lange Geere 10 0118 - 63 34 88 Middelburg Lange Geere 12 4331 LX Middelburg Tel.: 0118-62 96 58 Fax: 0118 - 61 69 93 Voor alle trends in haarmode, zowel kinderen, dames als heren moet u bij de Kapper zijn. Uitzenden, Detacheringen, Werving en Selectie. Outplacement, Interimmanage- ment en Juridisch personeelsadvies. i uitzendb u re au Pottenmarkt 13 0118-64 07 73 Middelburg The image 5 you like. Timberland, j.C. Rags, Cinque, Esprit, Rosner, Part Two en Charly's Company. Cher fashion, Forest Fields, Dutch, B. Antognini. Speciaalzaak voor broeken in korte lengtematen. Langeviele 24 0118 -63 86 27 Middelburg O O OLUCi l MODA D ITALIA t Geerepassage 14 0118 - 61 23 23 Middelburg Bij ons staat het verse product centraal. In een eigentijdse, modische omgeving. Citybloem bloemdecora- teurs, altijd de moeite waard! bloemdecorateurs trends in huis en tuin ML wh /A\ W iVW VU z/n /VM KINDER EN TIENERBOETIEK Lange Geere 7 0118 - 63 92 55 Middelburg De betere kindermode met 0.a. de merken: f Peppe jeans, Chipie, Red Blue, Esprit, New Man, 1.K.K.S., Petit Boy, Mini Man, Cakewalk etc. f SPORT 2000 Langeviele 33-37 0118-61 25 14 Middelburg De sportzaak met hèt meest uitgebreide assortiment. Met topmerken en actuele sportmode. jan jongepier *1| Verfijnde chic voor exclusieve lingerie, onder en nachtmode. Langeviele 36 0118 - 64 31 74 Middelburg L!ïf Oók voor Lloyd's Loom, repro-teak, I: rotan, verlichting én blank houten- I en cadeau artikelen. Langeviele 26-34 0118- 61 36 54 Middelburg R„, A I FINSE WINKELTJE Langeviele 69 0118-62 95 23 Middelburg Pottenmarkt 5-7 0118- 61 36 52 Middelburg Hèt adres voor Scandinavische mode van o.a. de merken: Finn Fashion, Himalaya en Marimekko. Diesel Replay Girbaud Guess? In wear Matinique Palladium Carlife Citybloem Jeans Inn De Vroedt Hooftman Decorette Sjiep hifi De Tamboer Jan Laban Livera Wijnhandel Hildernisse Adecco Holland International In De Bolle Baaf Mieke Petiet Peter Christ mode Portobello NB BS reizen Outfit menswear Stomerij Veldman Tence uitzendburo De Schietsspoel Lavooy Viduet Henk Sies Caresse Rabobank Weer Wind Zipper De Spiegel Café de Kreukel Schoonenberg Bouwman Cadeau De Leeuw schoenmode Boetiek My Way Café American Kindermode Robbemijn v.d. Ree brilmode Restaurant Koperen Ketel Verspassage Kurkcentrum Lady's service Smith Kaas Kapper de Kapper Valeria's Cruydenbuydel Punch jeanswear Brasserij de Kluizenaar Modehuis City Le Rendez Vous Dus Toch Firma Senneh Saluti Diezijn La Vaca De Bruijn meubelen Fiederelsje v.d. Dongen parket Lin Cherie Combi Back Finse Winkeltje Mol meubelen Bakkerij Bliek De Wolboog Blankenburgh Lichtland Verlichting Middelburgs koffiehuis Bakkerij Maljaars Interes Café de Geere Tweewielercentrum Zeeland Woonwinkel De Charlatan Croissanterie Sofi de France De Platenbaas 2x Zo Leuk Sport 2000 Jan Jongepier Café de Herberg Hummels Visser Art Martino's Duijfhuizen lederwaren Brooymans van de Gruiter wonen Schrauwen Mode, comfort en De Vroedt Hooftman: de perfecte balans tussen flair en functionaliteit. De combinatie van kwaliteit en nonchalanche. Plein 1940 nr. 2-4 0118 - 61 25 60 Middelburg Op zoek naar eigentijdse woon- en sfeer ideeën? Decorette heeft het antwoord! Lange Geere 151 01 18- 64 02 69 Middelburg >ECORE y v i Plein 1940 nr. 16-20 0118-61 25 08 Middelburg Kwaliteit bewijst zich al bijna 100 jaar. Een bewuste keuze voor je stijl van leven en voor je kleding. Lavooy Mode past daarbij! Korte Geere 19 0118-61 38 90 Middelburg Geheel verzorgde kinder-thema- feestjes - Ook poffertjes l en Zeeuwse Smouters. - 3-Gangen pancake-diner j voor party's. Geere Passage 6-10 0118 - 62 31 78 Middelburg De grootste speciaalzaak in verlichting. Ook garderobe- 5 artikelen zoals g kapstokken en spiegels. Trendy wandklokken van o.a. jan des Bouvrie Geere Passage 12 0118- 63 50 02 Middelburg Vanilla Just be Thomas Basics More More NoNo Rags Salty Dog Bird Dog Pipa Geniet van uw kopje koffie, lunch of feest in onze serre j; of rustieke stadstuin. Langeviele 61 0118 - 62 46 85 Middelburg Tuinterras is weer open

de Faam | 1998 | | pagina 22