Zonwering: een functioneel sieraad voor uw huis Decoratieve elementen en lijsten Palladio maakt uw tuin compleet Waarom de Sony Digital Mavica? Het juiste formaat voor elk programma Mix en match Decorette Middelburg Wie droomt er niet van een eigen buitenhuisje? Hoogwaar dige stoffen bij Muider Warm en ook nog mooi Trends volgen elkaar in hoog tempo op. Dat komt overeen met de dynamiek van deze tijd, waarin stilstaan achteruitgang betekent. Maar trends tonen ook aan dat de dynamiek van weleer de basis kan vormen voor eigentijdse ideeën en materialen. Op deze pagina laten we een aantal exclusieve ideeën op u los. Foto Verschoore Decorette Fabrian Zonwering Sprayt Verf en Behang Caravancentrum De Roompot Palladio tuin- serremeubelen Expert Kamperman Mulder binnenhuis Fa. Midavaine Woensdag 29 april 1998 FAAM/VLISSINGER 11 Zelf een huis inrichten is absoluut niet gemakkelijk. Welke kleuren moet je kiezen voor je woonkamer? Hoe combi neer je alles tot een smaakvol en eigen tijds geheel? Gelukkig is het inrichten dankzij Decorette een stuk eenvoudiger geworden. Decorette helpt u kleuren en dessins te combineren. Prachtige stoffen met bijpassende vloerbedekking, zonwe ring o]) kleur en maat, verf, behang, verlichting en leuke woonaccessoires worden bij elkaar gezocht zodat het één mooi geheel wordt. Vakkundig meten, confectioneren, monteren en stofferen kunt u gerust aan Decorette overlaten. Er is een enonne keus uit alle bekende merken te maken en Decorette heeft ook een unieke huismerkcollectie. Goes, Klokstraat 7, tel. (0113) 2l6l59 Vlissingen, Walstraat 109, tel. (0118) 414081 Middelburg, Lange Delft 115, (0118) 634225 Hulst, Steenstraat 14, (0114) 3l6l62 Terneuzen, Noordstraat 6, tel. (0115) 621575 Lange Geere 151, Middelburg Tel. 0118-640269 Het zonnetje in huis kan heerlijk zijn, maar heeft ook zijn nadelen. Planten begeven het al snel en na enkele uurtjes kan de temperatuur binnen flink oplopen. Voor die warme, hete dagen met veel zon heeft Fabrian Zonwering te Kortgene dé oplossing. Zonneschermen, markiezen, sereens en rolluiken van Fabrian houden de zon buiten de deur. Professionele mensen komen de situatie bij u thuis bekijken en opmeten waar na de bestelling naar de werkplaats gaat. Fabrian Zonwering heeft een eigen werk plaats waar alles tot op de millimeter speciaal voor de klant wordt gemaakt. Aan alle uitvoerbare wensen van de klant wordt daar voldaan. Binnen drie weken hangt het ge wenste al ami de gevel. De service stopt niet na levering. Bij Fabrian Zonwering weten ze dat ze goede kwaliteit leveren en dus wordt er vijf jaar garantie gegeven. De prijzen van de prachtige zonneschermen en rolluiken zijn zeer zeker concurrerend te noemen. Prinsendijk 5a Kortgene Tel. 0113-306009 Een plaats waar je alle dagelijkse beslommeringen achter je kan laten en gewoon kan genieten van de omgeving, de natuur en het water. Waar de kinderen ongestoord bui ten kunnen spelen en u op het terras een gezond kleurtje op kan doen. Een huisje waar je heerlijk tot rust komt en echt het gevoel krijgt op vakantie te zijn. Wie daarom droomt moet zeker eens een bezoekje brengen ami het showterrein van caravancen- trum De Roompot. Daar is te zien dat een buitenhuisje niet onbetaalbaar hoeft te zijn. Vanaf f 26.000 gulden bent u al de trotse eigenaar van een stacaravan. Deze ruime caravans kunnen geplaatst worden op Camping De Roompot en Camping De Zand- put. Mooie, schone campings waar altijd een vakantiesfeertje hangt. Op Camping De Roompot zijn ook nog gebruikte stacaravans en chalets te koop van f. 15.000 gulden. De afmetingen variëren van 3-05 nieter bij 8.5 meter tot 3-8 nieter bij 10.5 nieter. Een royaal buitenhuisje in een mooie omgeving is dichterbij dan u denkt. Kromme Weele 19, Middelburg Tel. 0118-612886 Sophiaweg 1 Kamperland Tel. 0113-374130 Rustieke en decoratieve lijsten en ornamenten voor aan het plafond genieten een enonne populariteit. Gecombineerd met elkaar geven de woon- en slaapkamer een prachtig effect. De lijsten en ornamenten zijn gemaakt van hard schuim, polystrene en zijn niet van echt te onderscheiden als ze in de juiste kleur en met de juiste verf geschil derd worden. Met behulp van deze decoratieve elementen creëer je een gezellige en zeer aantrekkelijke sfeer in je huis. Lijsten en ornamenten zijn in vele variëteiten verkrijgbaar. Voor meer infonnatie kunt u terecht bij Spruyt. Westwal 13 Goes Tel. 0113-215838 De BeoVision Avant 71 centimeter met 16:9 breedbeeld kiest automatisch het juiste formaat voor elk programma. Deze prachtig uitgevoerde breedbeeld televisie is ook zonder dat hij aanstaat een lust om naar te kijken. In het systeem is een stereo videorecorder ingebouwd en een paar zeer overtuigende luidsprekers. Het gehele systeem draait op een gemotoriseerde voet die via de af standsbediening in elke gewenste stand kan wor den gezet. Met dezelfde afstandsbediening schakelt u de televisie en de videorecorder in. De BeoVision Avant 71 cm is vanuit de luie stoel te bedienen en een lust voor zowel oog als oor. Lange Noordstraat 22, Middelburg Tel. 0118-613373 Kromme Weele 21-23, Middelburg Tel. 0118-614077 Mulder binnenhuis heeft een enonne collectie exclusieve gordijnstoffen onder de naam Kendix. Deze stoffen komen van de in 1848 opgerichte linnenweverij uit Waalre. In 1958, honderdentien jaar na de oprichting, zijn ze begonnen met de produc tie van de kwalitatief hoogwaardige gordijn stoffen. De collectie stoffen bestaat uit onder andere katoen, linnen, viscose, de brandvertra gende stof treviracs en Gore-tex. Over deze eigentijdse en toonaangevende collectie gordijnen kunt u bij Mulder binnenhuis uitgebrei de informatie halen. De heer Mulder kan u ook per soonlijk alles vertellen over de hoge kwaliteiten van dit exclusieve merk. Domburgs Schuitvlot 21, Middelburg Tel.: (0118) 612330 Radiatoren in uw huis hoeven tegenwoordig niet meer saai te zijn. Ze kunnen zelfs een prominente rol spelen in uw interieur. Dat komt omdat ze leverbaar zijn in allerlei variaties. Heel exclusief zijn de decoratieve designradiatoren, verkrijgbaar voor elk woonvertrek. Voor zowel woon- als badkamer zijn ze te leveren in di verse vormen en verschillende kleuren. Bovendien zijn ze aan te vullen met allerlei luxe accessoires zoals spiegels en handdoekbeugels. Kom eens langs voor documentatie en informatie. Voor Palladio is de tuin een plaats om rustig te genieten van flora en fauna. Met de exclusieve merken die Palladio voert, componeert u een perfecte harmonie tussen-sfeer, stijl en comfort. De hoogwaardige kwaliteit van deze tuinmeubelen is een waarborg voor duurzaamheid. Tuinmeubilair van Palladio staat voor ontspanning met klasse. Met de in de loop der jaren opgedane kennis is Palladio u graag van dienst. Kennis die Palladio vertaalt in informatie en advies. Vanuit deze filosofie helpen wij u bij het maken van een passende keuze. Kortom: bij Palladio vindt u verrassend veel nieuws voor tuin en serre. Digitaal fotograferen was tot nu toe nogal ingewikkeld. Tussen het nemen van de foto en het uiteindelijke resul taat moesten nog heel wat stappen worden genomen. Sony brengt daar nu verandering in. Dankzij de nieuwe So ny Digital Mavica is het maken en be kijken van digitale beelden eenvoudi ger dan ooit.. Want de Digital Mavica is de eerste en enige digitale camera die standaard JPEG-beelden opslaat op een gewone 3.5" floppydisk. En digitale ge gevens kunt u direct in uw PC stoppen. Eenvoudiger kan niet! De beelden zijn direct te gebruiken. Voortaan hebt u geen extra kabeltjes, speciale interfaces of diskdrives nodig om digitale beelden te kunnen bekijken en bewerken. U stopt uw floppy met Digital Mavica-opnames in uw PC en kunt di rect aan de slag. U kunt de beelden bijvoorbeeld venverken in professionele presentaties, rapporten en nieuwsbrieven. Of gebruiken bij het aanleggen van databases of het opvrolijken van internet-sites. En ook een persoonlijke uitnodiging ziet er veel leuker uit met een foto. Kortom, echt iedereen kan - privé of zakelijk - met de Sony Digital Mavica uit de voeten. De Sony Digital Mavica is dus veel meer dan alleen een digitale fotocamera. Hij behoort ook meteen tot de standaard randapparatuur van uw computer.

de Faam | 1998 | | pagina 11