ALCOHOLVERSLAVING INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN Het Memisa-recept helpt óók in Malawi Memisa Rotterdam Giro 565J lliliiiiylillulfMiMlkliiiiiéfilillilitfiilK. 4 GEMEENTE MIDDELBURG veeH MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Steun de Memiso-werelddokters Word maanddonateur voor 25,- per maand. Bel voor meer informatie tel: 010-206 46 66 NATIONAAL FONDS GEESTELIJKE VOLKSGEZONDHEID Giro 18181 i 2 FAAM/VLISSINGER Woensdag 4 maart 1998 INFORMAT IE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging Kennisgeving verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 16 februari 1998 is ingeko men de kennisgeving van de heer J. Kwekkeboom te Middelburg voor de wijziging van de inrich ting, gelegen aan de Prooijenseweg 26 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de wijziging wordt redelijkerwijs aangenomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitslui tend gunstige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelige gevol gen voor het milieu. De wijzigingen betreffen de ver plaatsing van de pekelruimte, de werkbank en de opslag van olie- produkten en bestrijdingsmidde len. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 5 tot 19 maart 1998 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van I 7.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van tevoren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd tel. nr. (0118) 67 52 41. WET GELUIDHINDER SANERING VANWEGE VERKEERSLAWAAI Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij, gelet op het bepaalde in arti kel 88 eerste lid van de Wet geluidhinder, voornemens zijn de woningen binnen de gemeente Middelburg die, op basis van de situatie op maart 1986, voor geluidsanering vanwege verkeers lawaai in aanmerking kunnen komen, bij de Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijk Ordening en Milieubeheer aan te melden. Het betreft de volgende catego rieën van woningen: bestaande woningen die op I maart 1986 een geluidsbelasting ondervonden vanwege een aan wezige weg van tenminste 60 dB(A), dan wel tenminste 50 dB(A) ingeval zij deel uitmaken van een complex van woningen waarvan tenminste I woning een geluidsbelasting op dat tijdstip ondervond van ten minste 60 dB(A) (zogenoemde B-lijst); het betreft hier: binnen Arnemuiden: delen van Molenweg, Nieuwlandseweg, Nieuwstraat, Schuttershof, Singel, Stationsplein: en binnen Middelburg: delen van Achter de Houttuinen, Achter het Hofplein, F.G. Alemanstraat, Armen. Schuitvlot, Arnelaan, Baanstraat, Baarsjesstraat, Bachtensteene, Balans, Baljuwlaan, Banckertplein, Banckertstraat, Berkenlaan, Bogardstraat, Boudaenlaan, Brakstraat, Bree, Breestraat, P.D. van Campenstraat, Joh. Costenobelstraat, Dam, Damplein, De Krammer, De Ruyterstraat, Deurlostraat, Domburgs Schuitvlot, Dorus Rijkersstraat, Elzenlaan, Esdoornlaan, Gen.H.Smithlaan, Grevelingenstraat, Groenmarkt, Havendijk, H. de Hasestraat, Herengracht, Herenstraat, Hofplein, J.H. Huyzenstraat, J. De Moorstraat, J.C. Mathiasstraat, J. Magnusstraat, J.W. Thibautstraat, Jodengang, Karei Doormanplein, Kastanjelaan, Keetenstraat, Kerklaan, Klein Vlaanderen, Koepoortstraat, Koestraat, Koninginnelaan, Koningstraat, Korte Delft, Korte Noordstraat, Koudekerkseweg, Laan der Commando's, Lange Delft, Lange Noordstraat, Langevielesingel, Langevieleweg, Leeuwerikstraat, Leliendaalseweg, J. Lesagestraat, Loskade, Maasstraat, Mastgatstraat, Molenwater, Molstraat, Nadorstweg, Nieuwe Vlissingseweg, Nieuwlandseweg, Nieuwstraat, Noordpoortplein, Noordpoortstraat, Noordsingel, Noordweg, Olmenlaan, Oostkerkplein, Oosterscheldestraat, Oostgatstraat, Oude Koudekerkseweg, Oude Vlissingseweg, Park de Griffioen, Piet Heinstraat, Poelendaeleweg, Prinsenlaan, De Punt, Rotterdamsekaai, Rouaansekaai, Schroeweg, Schuitvlotstraat, Segeersstraat, Seisplein, Seissingel, Seisstraat, Seisweg, Singelstraat, Sir. W. Churchilllaan, Sleedoornlaan, Sloestraat, Spanjaardstraat, Spinhuisweg, Sportlaan, Stadhuisstraat, Statenhove I, Statenhove II, Statenlaan, Ter Hoogestraat, Veersegatstraat, Veersesingel, Veerseweg, Verwerijstraat, Vlissingsesingel, Vlissingsestraat, Volderijlaagte, Wagenaarstraat, Westerscheldestraat, Westgatstraat, Wielingenstraat, Willem Barentszstraat, Zandkreekstraat, Zandstraat, Zuidsingel. Het ontwerp-besluit, inhoudende de lijst met woningen waarop de voorgenomen melding betrekking heeft, alsmede de daarbij beho rende stukken, liggen van 5 maart tot I april I998 iedere werkdag en op donderdagavond van I 7.00 uur tot 20.00 uur ter inzage bij de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 675241). Gedurende voornoemde termijn kunnen belanghebbenden hun zienswijze met betrekking tot de lijst schriftelijk aan het college kenbaar maken. Mondelinge zienswijzen kunnen, indien daar om wordt verzocht, tijdens een daartoe te houden hoorzitting naar voren worden gebracht. Deze aanmelding is geen sane ringsplan. Het maken van een saneringsplan en het uitvoeren van voorzieningen zal voor de categorie "B-lijst woningen" zeker 5 tot 10 jaar duren. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging Kennisgeving verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 5 februari 1998 is ingekomen de kennisgeving van P.A.C. Europe B.V. te Middelburg voor de wijzi gingen van de inrichting, gelegen aan de Uyterschootweg 14 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend.-Ten aanzien van de wij zigingen wordt redelijkerwijs aan genomen dat deze geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevol gen hebben voor de omvang van de nadelig gevolgen voor het milieu. De wijzigingen betreffen de ver plaatsing van machines, de afna me van het aantal machines en het niet langer in gebruik hebben van een deel van het bedrijfster rein. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 5 tot 19 maart 1998 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van I 7.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van tevoren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd tel. nr. (0118) 67 52 41. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging Kennisgeving verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 11 februari 1998 is ingekomen de kennisgeving van de directeur van de dienst Stadsontwikkeling van de gemeente Middelburg voor de wijziging van de Centrale Huisvesting Buitendienst, gelegen aan de Waldammeweg (ong.) te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de wij ziging wordt redelijkerwijs aange nomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevol gen heeft voor de omvang van de nadelig gevolgen voor het milieu. De wijziging betreft de verplaat sing van de dieselolietank van de buitenruimte naar de autowas plaats. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 5 tot 19 maart 1998 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van I 7.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van tevoren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd tel. nr. (0118) 67 52 41 COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN MIDDELBURG De commissie, die het gemeente bestuur adviseert over de te nemen beslissingen op ingediende bezwaarschriften, komt op don derdag 12 maart 1998 bijeen om belanghebbenden te horen. Behandeld worden de navolgende zaken (onder voorbehoud; zowel de fe behandelen zaken als de tij den kunnen nog wijzigen). Om 16.30 uur wordt het bezwaarschrift van het bestuur van het MIKV behandeld tegen het voor het jaar 1998 toegeken de subsidiebedrag. Burgemeester en wethouders heb ben aan autobedrijf Van Staveren een dwangsom opgelegd wegens het niet naleven van een tweetal milieuvoorschriften. Tegen deze beslissing heeft het bedrijf een bezwaarschrift ingediend. Dit bezwaarschrift wordt behandeld om 16.50 uur. Om 17.15 uur wordt het bezwaarschrift van een standwer ker behandeld. Dit bezwaarschrift is gericht tegen de beslissing van burgemeester en wethouders, om vanaf 5 januari 1998 geen stand werkersplaatsen meer aan te wij zen gedurende de periode dat de warenmarkt in verband met werk zaamheden is verplaatst. Burgemeester en wethouders heb ben vergunning verleend voor het vergroten van de woning op het perceel Koepel 16 te Middelburg. Hiertegen heeft een omwonende bezwaar gemaakt Dit bezwaar schrift wordt behandeld om I 7.45 uur. De hoorzittingen zijn openbaar en worden gehouden in het stadhuis. Inlichtingen kunnen vooraf worden ingewonnen bij de secretaris van de commissie, mevrouw mr. A.C. Beije (tel. 0118-675434). BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het plaatsen van een nissenhut op het perceel Abeelseweg 24; - het bouwen van een woning op het perceel M.H. Boassonlaan 9; - het gedeeltelijk slopen, verbou wen en uitbreiden van het pand op het perceel Markt 75; - het bouwen van een serre op het perceel Torentrans 72; - het vergroten van de serre op het perceel Herenstraat 24; - het verbouwen van een keuken en een dakkapel op het per ceel Blindenhoek 2; - het bouwen van een paarden stal op een perceel aan de Van Cittersweg te Arnemuiden; - het vervangen en verplaatsen van dakkapellen op het per ceel Penninghoeksingel 11; - het bouwen van een schuur op het perceel Groenmarkt 15; - het bouwen van een duivenhok op het perceel Bremstraat 58; - het vernieuwen van een kast van een gasdrukregelstation aan de Trekdijk te Nieuw- en Sint Joosland. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 16 februari tot en met 20 februari 1998 zijn de vol gende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd: - het wijzigen van de gevel en het aanbrengen van een luifel op het perceel Pottenmarkt 212a; - het bouwen van vier vrijstaande woningen met garage in Prooijenspark (betreft gewijzjgd bouwplan voor eerder verleende bouwvergunning); - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Nederstraat 28; - het bouwen van 45 eensgezins woningen en 60 appartementen in plan Veldzigt I e fase); - het verbouwen van een woning op het perceel Breeweg 92; - het uitbreiden van een woonka mer op het perceel Van Klef- fenslaan 46; - het uitbreiden van een woning op het perceel Schelde- poortstraat 15; - het verbouwen en uitbreiden van een woning op het perceel Breeweg 82; - het plaatsen van een muur en het bouwen van een carport op het perceel Korte Noordstraat 18. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLANNEN - vrijstellingsprocedure Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij bouwplannen hebben ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van de ter plaatse geldende bestemmings plannen. Het gaat om: - het verbouwen van een woning en het bouwen van een fietsen berging op het perceel Gortstraat 65; - het verbouwen en uitbreiden van een woning op het perceel Maasstraat 13; - het verbouwen en uitbreiden van een woning op het perceel Oude Rijksweg 4; - het verbouwen van een woning op het perceel Oude Vlis singseweg III. Burgemeester en wethouders wil len op de aanvragen positief beslissen. Artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maakt dit mogelijk. Voordat zij dat doen, liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 6 maart 1998 twee weken (tot en met 19 maart 1998) ter inza ge bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21 In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. MONUMENTEN VERGUNNING Van 6 maart 1998 tot en met 19 maart 1998 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het verbouwen van een keuken en een dakkapel op het perceel Blindenhoek 2. Gedurende bovengenoemde perio de kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de FaamIVIissinger van van daag en op Maximaal Text G E M E E N T E POSTBUS 1 4370 AA KOUDEKERKE TEL. 0118 -555 444 FAX 0118 -553 025 BOUW/ SLOOPAANVRAGEN. (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn ingekomen voor: Domburg - het uitbreiden van een woning Hogehilweg 17; Koudekerke - het slopen van het voormalig hotel Walcheren Brouwerijstraat-Beatrixlaan; - het uitbreiden van een restau rant Kaapduinseweg 13; Oostkapelle - het slopen van asbesthoudende golfplaten Noordweg 9; Vrouwenpolder - het verwijderen van asbesthou dende vloerbedekking Breeiand 48; - het uitbreiden van een zomer huis Schorrestraat 25; - het uitbreiden van een zomer woning Breezand 33 en 37 Westkapelle - het bouwen van een zwembad E. Besnyöstraat 2; Zoutelande - het uitbreiden van een woon huis en het plaatsen van een schutting pergola Duinweg 46; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VERGUNNINGENI MELDINGEN. In de periode van 20 t/m 25 februari 1998 zijn de volgende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd: Biggekerke - het bouwen van een opslag loods t.b.v. producten voor voe ding van varkens; Grijpskerke - het-uitbreiden van een woning Reigerhoutstraat 52; Serooskerke - het uitbreiden van een woning Bogerdweie 20 Westkapelle - het verbouwen van een woning Koudorpstraat 42; Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag na verzen ding van de vergunning aan de aanvrager. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemoti veerd. U kunt hierover mondelinge informatie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, afdeling bouwen en wonen, sector Grondgebied, Gapingseweg I a te Serooskerke op werkdagen van 09.00 tot 12.00 en (behoudens op vrijdag) van 14.00 tot 16.00 uur, telefo nisch bereikbaar onder nummer 0118-597635. Ontwerp-bestemmingsplan Gemeentehuis. Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat met ingang van 6 maart 1998 gedurende vier weken bij de Afdelingen Bouwen en Wonen, Gapingseweg la te Serooskerke en Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke op werkdagen van 0.900 tot 16.00 uur voor iedereen ter inzage ligt het ontwerp-bestemmingsplan Gemeentehuis. Het ontwerp-bestemmingsplan voorziet in de bouw van het gemeentehuis van de gemeente Veere, een gedeeltelijke verplaat sing van het aanwezige volkstuin complex en de vergroting van een parkeerterrein aan de Roosjesweg te Domburg. Gedurende deze termijn van vier weken kan iedereen zijn zienswij ze omtrent het ontwerp schriftelijk kenbaar maken bij de gemeenteraad van Veere, Postbus I 4370 AA Koudekerke. Bij de Afdeling Bouwen en wonen kan nadere informatie over het plan worden verkregen. Kapvergunning Er is een kapvergunning verleend voor het rooien van een aantal bomen op het perceel tussen de Roosjesweg en de Brouwerijweg te Domburg, kadastraal bekend onder sectie F no. 1672. Deze bomen staan in de werk- strook die men nodig heeft voor het aanleggen van een verbin dingsweg tussen de Brouwerijweg en de Roosjesweg. Voor nadere informatie kunt u terecht bij de sector Grondgebied, afdeling Civiel- en Cultuurtechniek, telefoon (0118)597628, Gapingseweg I a te Serooskerke. Koudekerke, 4 maart 1998 Burgemeester en wethouders van Veere BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het bouwen van een dakkapel en een garage Doornenburg 6 7 - het bouwen van de woning Suze Groeneweglaan 116 - het bouwen van een garage Dijkstraat 7 - het wijzigen van de winkelpui Lange Zelke 20 - het verbouwen van het K.N.M.I.-gebouw Piet Heinkade 93-95 - het vergroten van de dakkapel Van Hallstraat 93 - het bouwen van een speeltuin (gebouw c.a.) Koopmansvoetpad 71 - het plaatsen van een dakkapel De Kempenaerstraat 32 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouw plannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan (art. 19 WRO) en/of waar voor het desbetreffende gebied een voor- bereidingsbesluit van kracht is (art 50, lid 5 WW). Het gaat om: bouwaanvragen (art. 19 WRO en/of art. 50, lid 5, Woningwet): 1 E.R. de Bree voor de bouw van een garage op de locatie Ghopinlaan 5a; 2 H.J. Janse voor de bouw van een garage/berging op de loca tie Gerbrandystraat 71; Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Art. I 7 en art 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of art. 50 lid 5 van de Woningwet bieden daartoe de mogelijkheid. Voordat wij beslissen liggen de bouw- en situatieteke ningen m.i.v. 5 maart 1998 twee weken (dus t/m 18 maart 1998) in het stadhuis ter inzage bij de sector stadsontwikkeling, sectie bouwen en wonen (hal/tweede verdieping). Gedurende die perio de kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het in gebruik hebben tbv kamerverhuur Winkelmanstraat 6 - het slopen van diverse onderde len van het bedrijfsgebouw Edisonweg 51 - het plaatsen van een kantoor unit Fort de Ruijterweg 6 - het in gebruik hebben tbv kamerverhuur P.Krugerstraat 192 - het bouwen van de woning Nico Engelschmanlaan 2 - het bouwen van een tuinhuis Suze Groeneweglaan 109 - het slopen van een gedeelte buitenwand Gildeweg 6 - het wijzigen van de winkelpui Bellamypark 24 - het in gebruik hebben tbv kamerverhuur P.Krugerstraat 241+245 en v. Dishoeckstraat 548 - het uitbreiden en verbouwen van de woning P.A. De Genes- tetlaan 4 - het in gebruik hebben tbv kamerverhuur Singel 114 - het bouwen van een berging Koudekerkseweg 120 - het in gebruik hebben tbv kamerverhuur Coosje Buskenstraat 85 - het in gebruik hebben tbv kamerverhuur Scheldestraat 61a - het in gebruik hebben tbv kamerverhuur Koudekerkseweg 82 - 84 - het slopen van asbesthoudende plafonds Molenstraat I - het verwijderen van asbesthou dend zeil Piet Heinkade 60 t/m 83 - het wijzigen van de achtergevel en het aanbrengen van een brandtrap Badhuisstraat 88 t/m 90 - het bouwen van de woning Korenstraat 2 - het wijzigen van de woning Mozartlaan 9 - het bouwen van een dakkapel Zuidbeekseweg 15 - bet uitbreiden van een praktijk ruimte Westerbaan 18 - het bouwen van duivenhok Hendrick Vroomlaan 68 - het uitbreiden van de winkel Bloemenlaan 28 - het bouwen van 4 woningen met garages Loudonstraat 40 t/m 46 - het slopen van asbesthoudend vloerzeil Westerscheldestraat en omgeving - het uitbreiden van de woning Bachlaan 46 - het bouwen van een berging Zandweg 55 - het bouwen van een stal Bosschaartsweg 10 - het bouwen van een garage Assumburg 15 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. WET GELUIDHINDER Wij maken, gelet op afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuurs recht bekend, dat wij voornemens zijn een melding als bedoeld in artikel 88 van de Wet geluidhin der bij de Minister van VROM in te dienen betreffende het aanwe zig zijn van woningen die naar ons oordeel in aanmerking komen om opgenomen te worden in een programma van sanerings/aanpas- singswerken om de geluidbelasting door het wegverkeerslawaai op de gevels van de woningen te beper ken. Het betreft bestaande wonin gen die in 1986 een geluidbelas ting van 60 dB(A) tot 65 dB(A) (de zg. B-lijst) ondervonden. Voor woningen die deel uitmaken van een complex geldt een geluidbe lasting van 55 dB(A) of hoger. De woningen waar het om gaat, zijn gelegen aan of in de directe invloedssfeer van de doorgaande wegen in de gemeente Vlissingen. De lijst van woningen waarop de melding betrekking heeft ligt ingaande 5 maart 1998 geduren de vier weken ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e ver dieping van het stadhuis). Op aan vraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van I 7.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden (tele foon 0118-487417). Tegen vergoeding van ten hoogste de kosten, wordt een afschrift van de ter inzage gelegde stukken ver strekt. Gedurende genoemde termijn van vier weken kunnen belanghebben den bij voornoemd college schrifte lijk en mondeling hun zienswijze naar voren brengen ten aanzien van de voorgenomen melding. Voor mondelinge zienswijzen en inlichtingen kunt u zich wenden tot onze medewerker de heer L. Busé van de sectie milieu (tele foon 0118-487417). KINDERDAGVERBLIJF Wij hebben besloten aan mevrouw A. Risseeuw, Badhuisstraat 88/90, vergunning te verlenen voor verbouwing van de begane grond en de eerste ver dieping van het genoemde pand en voor het gebruik daarvan als kinderdagverblijf. Met inachtne ming van de voor deze werkvorm geldende kwaliteitseisen is boven dien vergunning verleend voor het daadwerkelijk openstellen en exploiteren van het dagverblijf door de week van maandag t/m vrijdag tussen 7.00 en 19.00 uur. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na het verschijnen van deze advertentie tegen ieder van de verleende vergunningen bezwaar aantekenen. Vlissingen, 4 maart 1998 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen) Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informatiepagi na 'In den blauw geruiten kiel' van de 'FaamIVIissinger' van vandaag en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. Zo'n 80% van de Nederlandse bevolking tussen de 15 en 60 jaar drinkt wel eens alcohol. Alcohol biedt ook vergetel heid. Bijvoorbeeld als je moeite hebt met relaties, thuis of op het werk, als je seksueel geweld wilt vergeten. Mede daarom heeft zo'n 10 procent van de mannen en vrouwen drankproblemen. Men drinkt vaak te veel. Gevolg: verkeersdoden, vrouwenmishandeling, kapotte huwelijken, verslonsing, enz. Herkent u iets? Vraag tijdig hulp. Postbus 5103, 3502JC Utrecht. Telefoon (030) 297 11 91

de Faam | 1998 | | pagina 2