16 FAAM/VLISSINGER Woensdag 18 februari 1998 Een VaCentijn voor... Mevrouw C. Aalderink uit Vlissingen voor Sack Johnsen uit Middel burg. Omdat hij de enige was die mij aanbood te helpen mijn nieuwe huis op te knappen na mijn echtscheiding, waardoor ik overal alleen voor stond. Kjeld Aarts uit Biggekerke voor Bianca Borsboom uit Vlissingen. Om dat ik zo veel van haar hou en ik dat wil bewijzen aan haar. Stefanie en Mariëlle Abrahamse uit Sint Laurens voor tante Janne Duvekot uit Vrouwenpolder. Omdat tante Jannie 14 februari 65 jaar wordt en ze staat altijd voor iedereen klaar. Ook nu ze niet meer in het café werkt zoals jaren geleden. J.A. Adriaanse uit Middelburg voor mevrouw Flipse uit Middelburg. Zorgt met veel liefde al ongeveer tien jaar voor haar ernstig zieke man. Mina van Akkeren uit Middelburg voor Rob van Akkeren uit Middel burg. Omdat hij lief, zorgzaam, attent en behulpzaam is. Nu nog meer als anders omdat hij vader wordt, leder jaar op 14 februari legt hij mij in de watten omdat het ook mijn verjaardag is. Hij is gewoon een sfchat. W. Albach uit Oostkapelle voor P. Uitterbogaard uit Putte. Voor de liefdevolle dag en nacht verpleging van onze zeer zieke dochter Sas- kia Albach. L. Altena uit Middelburg voor G. Noordhoek uit Middelburg. Na ze ven jaar ellende heb ik weer reden om te genieten van het leven. L.M. van As-Minderhout uit Oost-Souburg voor mevrouw N. Rekkers uit Oost-Souburg. Omdat ze altijd voor iedereen klaar staat. Ze bege leid me steeds naar het ziekenhuis. Aroena Asray uit Vlissingen voor Radjesh Raghoenandan uit Amster dam. Omdat dit de laatste Valentijn is, voordat wij samen in het hu welijksbootje stappen. Saskia Baars uit Middelburg voor mevrouw Baas-Nieuwdorp uit Mid delburg. Omdat iemand soms eens iets verdient zonder woorden, maar gegeven met (dochter)liefde. S. Babazeedeh uit Vlissingen voor M Cerbrands uit Vlissingen. Om al les goed te maken. Marieke Back-Vree uit Oost-Souburg voor mevrouw M. Burger uit Oost-Souburg. Omdat zij zich al jaren inzet voor de dierenbescher ming. W. Bak-den Hollander uit Oostkapelle voor W.A. Versluis-Bak uit Ga- pinge. Omdat zij mij veel hulp heeft geboden tijdens het ziek zijn en overlijden van mijn man, afgelopen jaar. G. Beckers-Andriessen uit Vlissingen voor meneer en mevrouw R. de Jonge uit Vlissingen. Voor de geweldige opvang na 't overlijden van m'n man, nu al vijf jaar lang. P. van Belzen-v.d. Ketterij uit Arnemuiden voor mevrouw Bouterse- Caljouw uit Arnemuiden. Omdat zij al vijfentwintig jaar onze geeste lijk gehandicapte dochter elke ochtend in de bus helpt voor het dag verblijf. Zij doet dit met liefde. An Bernaards uit Middelburg voor Carla Putters uit Middelburg. Om dat ze altijd voor me klaar staat en ik haar niet meer zou willen missen. Familie R. Bimmel uit Vlissingen voor de familie R. de Nooijer uit Vlissingen. Omdat Monica en Ruud altijd voor iedereen klaar staan en omdat ze altijd bereid is om mij op te halen om boodschappen te doen. N.G. Bimmel uit Oost-Souburg voor A. Bimmel uit Oost-Souburg. Omdat ik ziekelijk ben en altijd op mijn zoon en schoondochter kan rekenen. Ze verdienen het. Wim, Annelies, Rudi en Anne Blankers uit Gapinge voor de familie Langebeeke uit Gapinge. Omdat zij ons op 't boerenbedrijf al meer dan tien jaar bijstaan met raad en daad, en wij dat van ze overnemen, ook al is het geen familie. Bianca de Block uit Middelburg voor Edwin Heeren uit Middelburg. Omdat we al een hele tijd wat samen hebben en ik wil hem wat spe ciaals geven voor Valentijnsdag. J. Blom en M.C. Blom-Maas uit Koudekerke voor L. Weyermans-Gel- dof uit Koudekerke. Omdat onze collega de afgelopen jaren niet veel geluk heeft gekend. Lia werd geconfronteerd met de ernstige ziekte kanker. Er vanuit gaande dat zij de ziekte had overwonnen werden er uitzaaiingen geconstateerd. Daarnaast werd haar dienstverband beeïndigd. Op een gegeven moment zie je geen collega's meer, ter wijl je zoveel behoefte hebt aan steun/contact. Ook wij zijn daar best wel schuldig aan. Het is daarom dat we door middel van dit Valen- tijnscadeau willen laten blijken dat wij nog steeds met haar meele ven. J. de Böck-Steenbergen uit Vlissingen voor Bep Tanihatie uit Oost- Souburg. Omdat zij na vijftien jaar bestuurslid toch nog weer presi dente van de Nederlandse Vereniging voor Huisvrouwen wil blijven, waarmee zij de 125 leden erg blij maakt. Brigitte Boddaërt uit Vlissingen voor Jacqueline Boddaert uit Vlissin gen. Omdat mijn moeder heel goed voor mij zorgt en ik al drie maan den ziek ben. Ze is echt een wereldmoeder, daarom hou ik ook heel veel van haar. S.C. den Boer uit Oost-Souburg voor Ko Adriaanse uit Oost-Souburg. Omdat hij 52 jaar is, en werkt al vijf jaar niet meer vanwege zijn slechte gezondheid. L. Boeije uit Middelburg voor Davij Bühns uit Serooskerke (W). Ik ben vijfenvijftig jaar en woon al jaren alleen maar nu weer verliefd op Da vij. Als je zijn lach ziet dan geniet je ervan. Davij is bijna zes maan den. Niels van Boeijen uit Middelburg voor Joke Jekel uit Middelburg. Omdat ik zoveel van je hou. Mariska Bommeljé-Davidse uit Meliskerke voor Marco Bommeljé uit Meliskerke. Ik ben in juli 1997 bevallen van een levenloos kindje. Twee jaar daarvoor hebben we hetzelfde meegemaakt. We hebben gelukkig nog een zoontje van vier jaar. Na alles wat we hebben mee gemaakt hou ik gewoon heel veel van hem. W.J. Bommeljé uit Koudekerke voor J. Bommeljé-van Belzen uit Kou dekerke. Omdat zij de allerliefste is. D. Bongers-Ludikhuize uit Middelburg voor L. van Liere-Kentin uit Oost-Souburg. Omdat zij altijd klaar staat voor mens (vooral oude ren) en dier. Gommert Bonte uit Vrouwenpolder voor Petra Simpelaar uit Middel burg. Omdat we op 14 februari drie jaar met elkaar gaan en ik nog steeds heel veel van haar hou. Mevrouw M.P. Boon uit Sint Laurens voor De heer A. Janse uit Sint Laurens. Een buurman die met geen goud te betalen is. Doet alles voor de buren, die hulp nodig hebben, op allerlei gebied. Bas en Joos Boone voor alle vrijwilligers van de reddingsbrigade on der leiding van Leo Wolterman. Omdat hij en alle andere elke zater dagochtend vroeg zich laten gebruiken als meester klimpaal, oefenp op en ze altijd weer originele dingen verzinnen. R. Boots uit Vlissingen voor Bianca de Jong uit Vlissingen. Omdat ze goed voor mijn kleinzoon is, en alleen opvoed. Dave v.d. Bos uit Middelburg voor mevrouw T. Corbijn uit Middel burg. Omdat ik een jongen alleen ben en zij mij heeft geholpen ver huizen en mijn huis heeft ingericht. Zij heeft echt een beetje extra aandacht verdiend. M. Bos-de Witte uit Vlissingen voor Annemiek en Peter Bos uit Oost- Souburg. In vijf dagen tijdens mijn afwezigheid hebben ze heel mijn keuken opgeknapt als verrassing. N. Bouwense uit Middelburg voor J. Teijn uit Middelburg. Omdat me vrouw Teijn een heupoperatie heeft gehad en erg moeilijk loopt. L. Boyenk uit Serooskerke voor M. Tasma uit Nieuw en St. Joosland. Omdat zij op vrijwillige basis mensen helpt hun identiteit weer te vin den. Fatiha Brand uit Oostkapelle voor Peter Brand uit Oostkapelle. Het zal op Valentijnsdag vijf jaar voor ons huwelijk zijn en ik wil mijn marf van wie ik hou verrassen. M.D. Brands uit Vlissingen voor Edwin Kijmel uit Vlissingen. Omdat ik heel veel van hem houd. Hij is de liefste man en vriend die ik ken. We hebben al één maand verkering en ik ben verliefd en stapelgek op Edwin. Stien Brandts uit Vlissingen voor mevrouw M. Brandts uit Vlissingen. Omdat zij goed voor mij is, en alles voor me doet. Hannie Brasser uit Aagtekerke voor Els van Tongeren uit Zoutelande. Els is al vijfentwintig jaar onze vriendin. Ze staat altijd klaar op* het juiste moment, ze heeft voor iedereen een lief gebaar of woord over. N. Breyer-den Hamer uit Oost-Souburg voor R. Breyer uit Oost-Sou burg. Omdat hij gewoon lief is. Marjan Brinkhaus uit Oost-Souburg voor Marja de Jager uit Hein- kenszand. Nee, het is niet voor de gein. Ja, ik weet het is Valentijn. Het is heerlijk om jouw eens te verrassen. Van plezier sta ik bijna in m'n broek te plassen. Clary van de Broek uit Middelburg voor Winie Brugghe uit Grijpsker- ke. Ze is eigenlijk een nicht van m'n man, maar voor mij is ze als een zus die ik zelf niet heb. Ze staat altijd voor ons klaar. Ineke Broekhoven uit Middelburg voor Manon Broekhoven uit Mid delburg. Mijn dochter heeft 5-10-1997 een ernstig auto-ongeluk ge had, met veel doorzettingsvermogen mag ze in februari weer een paar uur per dag gaan werken. V. Brouwer uit Oost-Souburg voor B. Broekmeyer uit Goes. Omdat ze ons na een zware zwangerschap en een moeizame bevalling op 8 ja nuari een prachtig neefje gegeven heeft. Mevrouw Brummelman uit Vlissingen voor de heer Schraa uit Vliss ingen. Omdat na twee jaar huwelijk zijn vrouw met baby hem heeft verlaten, hij heeft niemand hier. Mevrouw Buchmeyer uit Vlissingen voor de groenten en fruit afde ling van de Albert Hein Vlissingen. Omdat Oscar (mijn hangbuik zwijntje) iedere dag verwend wordt met wat lekkers van hun en hele maal gratis. Ik ben hun hier heel dankbaar voor. M.G. Bührs uit Serooskerke voor mevrouw Boeye uit Middelburg. Omdat zij zo goed voor haar kleinkind Dany oppast, terwijl ze haar andere kleinkinderen nooit ziet. Denise Bukkens uit Oost-Souburg voor Opa en Oma Bukkens uit Vlis singen. Omdat zij drie dagen in de week op mij passen en altijd klaar staan, en doen hele leuke dingen samen met mij. Marjan Buren uit Vlissingen voor Ingrid Jongepier en Eelco van Ge- mert uit Vlissingen. Omdat ik ze veel geluk wil wensen in hun nieuwe woning en Ingrid wil bedanken voor vijftien jaar vriendschap. Matty Buijs uit Middelburg voor Anita Mahasen uit Middelburg. Om dat ze zich jaren ouder voelt dan mij. Ze is vorige maand veertig ge worden en ik pas over twee maanden. Mevrouw G. Bijleveld-Plouvier uit Vlissingen voor mevrouw F. Ver- meule-Plouvier uit Vlissingen. Omdat zij door migraine vele dagen in het jaar moet missen, door bedrust. M. Caljouw uit Middelburg voor Annelies de Buck uit Middelburg. Annelies heeft een hart van goud, staat ieder bij met woord en daad. De heer J. Cappon uit Middelburg voor Ria Steen-v.d. Voorde uit Vlis singen. Omdat ik van jou hou. Chris en Stacy uit Vlissingen voor Kees en Sjaan Aarnoutse uit Vlis singen. Omdat mijn dochter-en ik na mijn scheiding bij hen in huis kwamen. Ze werden toen ook slachtoffer van mijn ex-man. Ze zijn ook mishandeld en bedreigd, daarom dit gebaar. Miriam Christiaanse uit Middelbu-g voor mevrouw Schou uit Middel- burg. Omdat ze ervoor zorgde dat m'n kinderen op tijd op school kwamen en kookte voor ons gezin toen ik niet lekker in m'n vel zat. C. Clarijs-Koole uit Nieuw en St. Joosland voor de heer L.P Boonman uit Heinkenszand. Voor de fantastische verzorging van z'n vrouw tot het einde toe. Julia Consemulder uit Vlissingen voor mevrouw M. Consemulder uit Vlissingen. Omdat mijn oma mij door haar dementie langzaam aan het ontglippen is, en de dingen niet meer goed weet, maar ze is en blijft voor mij de allerliefste oma. Sabine Coppoolse uit Oostkapelle voor Patrick Koppejan uit Zoutelan de. Omdat 14 februari mijn verjaardag is en nu wil ik een cadeau weggeven aan mijn vriend. E. Corbijn uit Vlissingen voor de heer A. de Jong uit Vlissingen. Al vijfentwintig jaar krijg ik iedere vrijdag een bloemetje van mijn vader (78 jaar). Het lijkt zo gewoon maar dat is het zeker niet, dit zou een grote verrassing voor hem zijn. C. Cornelisse uit Middelburg voor M. Kroon uit Vlissingen. Omdat hij het beste is wat mij overkomen is, hij is een echte schat. Dylan en Megan Croon uit Vlissingen voor Opa en Oma Eggly uit Vlissingen. Omdat het de allerliefste opa en oma zijn. Miranda Cijvat en Erik van Sighem uit Westkapelle voor Addie en Gerrie van Sighem uit Westkapelle. Omdat Miranda al drie jaar bij hun mag slapen en eten en omdat ze al twee jaar enorm helpen om ons huis te verbouwen. Jeroen D. uit Vlissingen voor Danguole D. uit Klaipeda (Litouwen). Li touwen to Zeeland. Two harts, one band. J. Daalman uit Domburg voor Koos Davidse uit Grijpskerke. Omdat ze altijd voor me klaar staat in voor- en tegenspoed. Een pracht mens. J. Daalman uit Domburg voor C. van Zetten en K. van IJsseldijk uit Domburg. Omdat ze een uniek stel zijn en ik blij ben dat ik voor hun mag werken. Ma Damen uit Middelburg voor Joke Damen uit Vlissingen. Omdat maanden na het gebeuren van Valentijn, jij het gelukkigste meisje en moeder zal zijn. P. van Damme uit Nieuw-Haamstede voor mevrouw G. Bosschaart uit Middelburg. Omdat deze mevrouw 93 jaar is, nog twee keer per week gaat volksdansen en zo'n verdriet heeft dat haar vriendin is overle den. Ze waren 62 jaar bevriend met elkaar. Een unieke vrouw. Alexandra Danckaerts uit Vlissingen voor mevrouw E.M. Gysel uit Vlissingen. Omdat ze wegens ziekte een best moeilijke periode mee maakt. Mevrouw R. Davidse uit Vlissingen voor mevrouw R. Kornelis uit Vlis singen. Ze staat al meer dan vijftien jaar klaar voor de gehandicapten in Ons Plekje. Cijfert zichzelf weg. M. van Deursen-Luyben uit Vlissingen voor T. van Deursen uit Vlissin gen. Omdat hij mijn prins op het witte paard is. Mijn schat van m'n hart! Julia Dickel uit Vlissingen voor Oma Poesje, Oma Mutsje, Oma Corry en Opa Brom Brom uit Vlissingen. Ik ben een meisje van vier jaar zonder familie. Hier bovengenoemd hebben mij als kleinkind 'ge adopteerd' en geven mij die liefde die ik zo miste. Daarvoor wil ik hun danken. Marcella Dieleman uit Oost-Souburg voor Christien Dieleman-van Santberghen uit Oost-Souburg. Omdat mijn moeder al die jaren heel goed voor me zorgt en omdat ik heel veel van haar hou. Laura Dor uit Oost-Souburg voor Piet en Ezperanza Dor uit Oost-Sou burg. Omdat ik m'n vader en moeder graag eens wil verrassen en omdat ik veel van ze hou. J.J. Dorleijn uit Vlissingen voor Margot Dorleijn-Pols uit Vlissingen. Omdat ze sinds 15 november 1979 met een enorme gedrevenheid een warm gezin met mooie open verhoudingen verzorgt en inspi- reerd. En dat alles met een behoorlijk zwaar gehandicapte man en kinderen die aan het begin van de puberteit zijn. Mevrouw C. de Dreu-Epker uit Oost-Souburg voor Mevrouw De Dreu uit Vlissingen. Ze staat altijd voor iedereen klaar, en heeft heel veel over voor een ander. A. Driessen uit Arnemuiden voor Ronald Linnebank uit Arnemuiden. Omdat hij in alle tijden me steunt en alles voor me over heeft, maar zo weinig waardering en steun terug krijgt. Mevrouw Van den Driest uit Serooskerke voor Henk en Marja Maas uit Serooskerke. Omdat ze voor asielzoekers zorgen, plus nog vakan tiegasten. Ze zijn een vakantiecentrum. Mevrouw R. Drijvers uit Koudekerke voor Chiel en Desiréé uit Vlissin gen. Omdat Chiel sind 1 januari 1998 thuis is, volledig W.A.O. (ogen) en huisman is. Ze hebben een klein kind. Desiréé is aan het werk als kostwinner. Als moeder ben ik trots op mijn kinderen. Ze verdienen een Valentijnscadeau. J.A. Duine uit Oost-Souburg voor mevrouw A. Duine-Krauwel uit Oost-Souburg. Omdat m'n vrouw me overal heen brengt na ongeval en nog tijd vindt voor kleinkinderen. Evert en Robbert Duvivier uit Koudekerke voor Jo Duvivier uit Koude kerke. Omdat hij leider van ons voetvalteam is geworden, terwijl hij helemaal niet van voetbal houdt. Omdat er verder niemand was, nam hij dit op zich. L.C. Duijvelaar-Acda uit Domburg voor Juliette de Visser-Duijvelaar uit Domburg. Omdat ze haar moeder van tachtig jaar goed opvangt naast haar gezin. J. van Dijk-Vis uit Middelburg voor T.C. van Dijk-de Landmeter uit Vlissingen. Omdat zij haar beste vriendin heeft verloren. Pieter van Dijke uit Arnemuiden voor A. de Nooijer uit Arnemuiden. Omdat hij, als organist van de Nederlands Hervormde Kerk, mij zater dagsavond meeneemt naar het orgel en dan mag ik een uurtje spe len, terwijl hij de krant leest. Carla Eikenaar-Mantel uit Middelburg voor Mies Bendeler-Septer uit Middelburg. Omdat zij nog steeds (op 87-jarige leeftijd) actief deel neemt aan de werkzaamheden bij de Woongemeenschap van oude ren 't Hof Popkensburg. Mevrouw J.M.H. Eyck uit Arnemuiden voor mevrouw H. van Arkel uit Arnemuiden. Omdat zij altijd klaar staat om mijn katten te verzorgen als ik een paar dagen weg ben, en een hartstikke goede vriendin is voor mij. Arinka van Eysden uit Vlissingen voor Silvan Vael uit Vlissingen. Om dat hij de liefste persoon is die ik ken. Hij staat altijd klaar voor ieder een zonder ooit te mopperen. Trudy Faase-Otte uit Middelburg voor Benno Faase uit Middelburg. Omdat ik heel veel van hem hou en als een goede vader voor de kin deren zorgt. Ramona Floresse uit Middelburg voor Edward de Kuyper uit Middel burg. Omdat hij de stukjes van m'n gebroken hart weer heeft gelijmd. Mevrouw A.P. Fortuyn uit Middelburg voor mevrouw en meneer Kie- boom uit Middelburg. Ze zijn een grote steun geweest toen ik naar het ziekenhuis moest. Geweldige mensen, ze staat altijd voor me klaar. Mevrouw A.P. Fortuyn uit Middelburg voor Anita Kieboom uit Vlissin gen. Omdat ze een geweldige meid is. Anneke Francke uit Vlissingen voor Colinda Francke uit Middelburg. Als ruggesteuntje voor de nieuwe therapie die zij pas is gestart. Els Francke uit Koudekerke voor K. Francke uit Biggekerke. Omdat hij ondanks dat er kanker geconstateerd was, zo positief is van: „alles komt goed". Bewoners Galmgat uit Middelburg voor de heer G. Back uit Middel burg. Omdat meneer Back ons iedere dag heen en terug brengt naar het werk met onze bus. Hij doet dit vrijwillig vijf dagen per week. Els Geertse-Geschiere uit Meliskerke voor N. Geschiere-Davidse uit Meliskerke. Omdat deze mevrouw iedere dag pijn heeft al jaren lang. In 1997 heeft ze twee keer een heupoperatie gehad en door alles blijft ze vrolijk en opgewekt. Raya van Gelder uit Middelburg voor Christiano de Smit uit Middel burg. Omdat hij heel veel voor me betekend. B. Geldof-van Nek uit Vlissingen voor de heer J.J. Geldof uit Vlissin gen. Omdat hij in zijn vrije tijd altijd voor iedereen klaar staat om te knutselen. Adri Geschiere uit Grijpskerke voor Matty de Keijzer uit Goes. Omdat het een hartstikkel leuke schoonzus is. Mevrouw M. Geschiere uit Grijpskerke voor Rudy Verhulst en Jac queline Langerak uit Grijpskerke. Na veel ellende en problemen rond de alimentatie, heeft Jacqueline in januari voor het eerst geld van haar vader ontvangen. Daar was ze zo blij mee, dat ze besloten (m'n zoon en aanstaande schoondochter Jacqueline) zich te verloven op Valentijnsdag. Omdat ze nu uiteindelijk geld voor een ring had. Ilse Gillissen uit Oost-Souburg voor Arjen Haars uit Middelburg. Om dat hij altijd leuke en originele verrassingen voor mij heeft en nu wil ik eens iets origineels en liefs terug doen. Sean Glen en Mama Linda uit Vlissingen voor Oma 'Koudekerke' Kes- teloo uit Koudekerke. Omdat mijn oma tijdens mijn ziekte zo goed voor mij gezorgd heeft, zodat mama naar haar werk kon. Dit deed ze zo goed dat ik het jammer vond toen de dokter zei: „Je bent weer be ter Sean". M.A. Goossens uit Arnemuiden voor Jeanette Maaskant uit Arnemui den. Omdat ik altijd alle kinderkleding van haar voor niets krijg. De heer Jo Goris uit Vlissingen voor mevrouw G. Goris uit Vlissin gen. Omdat ik van mijn vrouw vaak mag gaan biljarten en dit meestal 's avonds is waardoor ik haar alleen moet laten. Ik speel in teamcom petitie. Mevrouw Groeneveld uit Middelburg voor mevrouw Griep uit Oost- Souburg. Omdat zij en haar man liefdevol verwaarloosde kinderen opnemen in hun gezin (nu weer twee kinderen). In de loop van de tijd ongeveer dertig kinderen in totaal. E.D. Groesser uit Vlissingen voor Katinka Groesser uit Vlissingen. Het is misschien heel gewoon dat een dochter haar moeder helpt maar ik vind het heel bijzonder. Lianne de Groot uit Koudekerke voor Bregt Blom uit Koudekerke. Omdat ik heel veel van hem hou en omdat we het al lang hebben. Patty de Groot uit Vlissingen voor Vanessa Hoornnick uit Middelburg. Omdat zij voor ons klaar staat. Zij heeft heel veel geduld met street- dance. Liesbeth Grootjan uit Arnemuiden voor Raymon Cornelisse uit Nieuw en St. Joosland. Omdat ik al drie jaar op hem verliefd ben en ik wil hem een leuk cadeautje geven. Serge Grouw uit Vlissingen voor Josette Trancart uit Vlissingen. Om dat ze dit jaar dan weer niets krijgt. Kelly Hage-Nijholt uit Vlissingen voor Oma Steijart-van Houtte uit Koudekerke. Omdat mijn oma de liefste van de wereld is. Barbara Harpe uit Vlissingen voor Ri? Dierkx uit Oost-Souburg. Ik draag haar een warm hart toe omdat zij altijd haar hart open zet voor anderen, terwijl ze het zelf zo moeilijk heeft. Ze heeft een slopende ziekte (MS), heeft twee geadopteerde dochters (India), waarvan de oudste Polio heeft gehad zodat die heel moeilijk loopt. Haar jongste dochter heeft een geestelijke achterstand en hun vader heeft hun ver laten. Ik heb nog nooit zo'n dapper mens ontmoet met zo'n groot hart. D.R.M. en E.A.W. van Hattem uit Vlissingen voor H. en R. van Hattem uit Vlissingen. Ondanks dat beide kinderen al lang en breed het huis uit zijn, wij bij elke verhuizing weer mogen rekenen op hun steun. Renate ter Heide uit Vlissingen voor mevrouw I.G. ter Heide uit Vlis singen. Mijn moeder is vorig jaar heel ziek geweest maar is er geluk kig weer bovenop. J.C. van Helleman-Gilde uit Middelburg voor J. Helleman-Riemens uit Middelburg. Haar man kreeg zeven jaar geleden huidkanker waar door hij zijn oog, neus en lip moest missen. Zij heeft hem op bewon derenswaardige wijze bijgestaan. Diana Hendrikse uit Vlissingen voor Erwin v.d. Meulen uit Vlissingen. Omdat we samen al heel wat hebben meegemaakt. Ik wil hem hier voor bedanken. Andrea Hengst uit Westkapelle voor Nellie Hengst uit Westkapelle. Omdat m'n moeder mij een heel schooljaar lang 's avonds brengt en haalt. Mevrouw G. Henning uit Vlissingen voor Marjon Henning-Pannekoek uit Vlissingen. Omdat ze mij nu al jaren opvangt en begeleid nadat ik ziek ben geworden (ME), in de WAO ben gekomen. Ondanks het overlijden van haar moeder en het opvangen van haar vader (87) staat zij altijd klaar en zet zichzelf op de tweede plaats. Ik ben zelf niet in staat voor haar iets te doen. Natascha den Hertog uit Vlissingen voor José Bakx uit Vlissingen. Omdat mijn moeder heel ziek is geweest, maar is nu gelukkig weer beter. Ze staat altijd voor me klaar en heeft alles voor me over en cij fert zichzelf helemaal weg. Noëlle Heus uit Koudekerke voor John Heus uit Koudekerke. Omdat ik lichamelijke beperkingen heb moet hij heel veel in huis voor ons doen. Is nu de hele week in Weert in verband met een opleiding. We hebben al een moeilijke tijd achter de rug en er komt waarschijnlijk nog een moeilijke tijd aan. Nooit klaagt hij en altijd staat hij paraat. Mariska Heijnen uit Vlissingen voor J.H. Heijnen-Porteges uit Vlissin gen. Omdat ik al acht jaar ziek ben en mijn moeder 24 uur per dag de verzorging op haar neemt gun ik haar iets zoals dit. Z. Hietbrink uit Middelburg voor Joop Hietbrink uit Nieuwdorp. Dank zij jou weet ik wat het betekent mo de gelukkigste vrouw op deze aar de te zijn. Bedankt! J. Hillebrand-de Witte uit Middelburg voor mevrouw H. Wiegel uit Middelburg. Omdat zij vreugde brengt bij demente ouderen, door haar muziek en zang. N.L. v.d. Hoek uit Vlissingen voor mevrouw Slabbekoorn uit Oude land. Voor de verjaardag van m'n moeder (22-2-'98). Inge Hoenselaar uit Middelburg voor André en Marianne van Os- Hoenselaar uit Middelburg. Omdat zij mij door de zwaarste periode in mijn leven hebben geholpen. Anneke Hospes uit Vlissingen voor mevrouw L. de Nooyer-Rijkse uit Vlissingen. Omdat zij haar kleindochter die een jaar in Australië zit erg mist. Ellen van Houten-van Hoepen uit Vlissingen voor Ad en Willy van Hoepen uit Middelburg. Omdat het zulke fantastische ouders zijn, die vreselijk veel voor hun kinderen doen. Ans Hubrechsen uit Vlissingen voor meneer en mevrouw Eland uit Middelburg. Omdat ze het gewoon verdienen. Mevrouw B. Huisman uit Vlissingen voor Jolande Vader uit Vlissin gen. Omdat zij als zus en tante flink aan het vechten is om de proble men van haar zus en neefje en nichtje op te lossen. Ze zet zich daar voor honderd procent in. En wij zijn daar heel dankbaar om, in onze moeilijke tijd is zo'n zus goud waard. De heer A. Hussein uit Leiden voor K. en R. Hussein uit Leiden. Katja (vrouw) en Rachel (dochter) zijn mijn belangrijkste en liefste mensen. Ik hou heel veel van hen. J.E. Izeboud uit Vlissingen voor Vera Izeboud uit Koudekerke. Als dank dat ze me meegenomen heeft naar Spanje. L. Jakobsen uit Meliskerke voor mevrouw J. Izebout uit Koudekerke. Omdat zij voor iedereen heel veel doet. Voor haar ouders en een tan te, daar zijn haar ouders haar heel dankbaar voor. Mevrouw J.W. Jakobsen-Huibregtse uit Westkapelle voor W.F. Jakob sen (mijn man), J.W.J. Jakobsen (dochter) en C.E. Jakobsen-van Oos ten (schoondochter) uit Westkapelle. Omdat zij met z'n drieën mij vol ledig hebben verzorgd tijdens mijn hernia, sinds 16-12-1997, en nog doen. Mijn man en dochter werken onregelmatig. Mijn schoondoch ter kreeg tussendoor ook nog een baby (14-1-1998). Alle lof en dank aan deze drie. Jozien Janse uit Vrouwenpolder voor Els van Klinken uit Koudekerke. Els, dat is mijn zus. Zij heeft de laatste maanden veel meegemaakt. H. Janse uit Middelburg voor F.R. de Vriese uit Middelburg. Omdat ik heel veel van hem hou en goed is voor de kids. A.J. Janssen uit Vlissingen voor mevrouw Punt uit Vlissingen. Omdat zij zo attent is bij ziekte en narigheid en nu het zelf moeilijk heeft. Mathya Jobse uit Biggekerke voor Jacolien Boogaard uit Meliskerke. Omdat haar vrolijkheid, luisterend oor en meelevendheid met dat beetje extra zijn. W. de Jong-Tieleman uit Vlissingen voor Dinie Wezemer uit Oost- Souburg. Omdat zij heel gewoon een fijne vriendin is. Mevrouw De Jonge uit Vlissingen voor Rob en Lilian de Jonge uit Vlissingen. Hebben samen heel veel meegemaakt. Zijn nu hun vader pas verloren en zijn een grote steun voor ma. T.J.A. Jonker uit Middelburg voor A. Jonker-Kleinjan uit Middelburg. Omdat ze de liefste moeder en oma is. Ria Joosse-van Leerdam uit Arnemuiden voor N. van Leerdam-Theu- ne uit Arnemuiden. Omdat mijn moeder altijd voor me klaar staat. Al 23 jaar voor me strijkt, oppast en de tuin bijhoudt. Hilda Jopse-v.d. Veer uit Middelburg voor Peter Jobse uit Middel burg. Omdat ik zoveel van hem hou. J. Joziasse uit Middelburg voor mevrouw M. v.d. Waart uit Ovezande. Mijn tante klaagt niet en helpt waar ze maar helpen kan, boodschap pen, verzorging voor de buurtjes en andere hulp. Mark, Jurjen, Norrie en Rob van Jungen uit Middelburg voor Leo Wolterman en alle zaterdagochtend vrijwilligers uit Middelburg. Hij is gewoon steengoed, creatief en gaat hardstikke leuk om met de kinde ren van de Reddingsbrigade. L. Kaland uit Westkapelle voor mevrouw J.G. Jasperse-v.d. Driest uit Leidschendam. Ver weg, maar ook dichtbij. Al zeven jaar mijn vriend in. Frans de Kam uit Westkapelle voor Carla Nijssen uit 's-Heer Arends- kerke. Omdat ik me bij haar zeer prettig voel, en ik mezelf kan zijn. Tanny Kampermans-Geerse uit Middelburg voor Pieter en Maria Geerse Gideonse uit Veere. Omdat mijn ouders hun zeven kinderen een goede HBO-studie hebben laten volgen en daar veel offers voor hebben gebracht. Ik ben de oudste (46 jaar) en nog dagelijkds dank baar voor de studiemogelijkheden die onze ouders ons hebben gebo den. We hebben allemaal een goede baan. Riet Kamphorst-Koopsen uit Oostkapelle voor Cathrien Dekker uit Oostkapelle. Omdat ze al ruim dertig jaar de bibliotheek verzorgd (vrijwillig), en zoveel doet voor anderen en mijn beste vriendin is. Mevrouw M.E. Kesteloo uit Koudekerke voor J. Dekker-Marijs uit Grijpskerke. Omdat onze oma eenzaam is. Als blijk van waardering dat ze ons vaak verwend willen wij hierbij haar eens in het zonnetje zetten. De heer Keymel uit Vlissingen voor mevrouw M.D. Brands uit Vlissin gen. Omdat het de allerliefste vrouw is en omdat ze de geweldigste vrouw is en blijft. C. Kievit-Tramper uit Middelburg voor C.S. Tramper-Leendertse uit Kruiningen. Omdat mijn moeder altijd voor ons klaar staat. Niets is haar teveel, ze staat altijd paraat. Ik probeer al jaren mee te doen met actie's om haar eens te verrassen. Ik hoop dat het nu eens lukt deze keer. Gwenda en Melinda Klaasse uit Arnemuiden voor Dennis Simons uit Middelburg. Omdat wij super verliefd op hem zijn en dit wel verdiént. Anja Klaassens uit Oost-Souburg voor Astrid Poldervaart uit Nieuw dorp. Omdat zij de enige was van mijn vier collega's die drie keer in de week, een maand lang, naar mij toe kwam toen ik in het zieken huis lag van een gecompliceerde beenbreuk. En toen ik weer thuis was, kwam ze één keer in de week om mijn huisje schoon te maken. Dit alles is nu al acht maanden, want ik loop nog steeds met krukken. Sandra Knippers uit Vlissingen voor Jolanda v.d. Broek uit Vlissin gen. Omdat ze zo lief, attent en spontaan is en ze ons paard zo goed verzorgd. Ook als ik ziek ben of op vakantie ga. J. Koets uit Biggekerke voor Marjolein Bambagt uit Biggekerke. Om dat we van haar houden en dat ze snel weer gezond mag worden. Sylvia Kokelaar uit Vlissingen voor Marion Viergever uit Vlissingen. Omdat de moeder van m'n vriendin lief is. Frieda Koletsos uit Vlissingen voor mevrouw Paap uit Vlissingen. Omdat mijn moeder er altijd is voor me en mijn dochtertje opvangt. J. de Koning uit Middelburg voor Peter Meerman uit Middelburg. Omdat hij erg lief is. Altijd voor mij klaar staat, krijg boodschappen en geld toegestopt, een lieve jongen voor zijn moeder. M. Kosten uit Middelburg voor J. Kosten uit Middelburg. Omdat ze een goede steun en toeverlaat zijn. Mevrouw P.A. Krijnsen-Roskam uit Oost-Souburg voor de familie J. Aarnoutsen uit Vlissingen. Omdat ze al een jaar voor dochter en kleindochter zorgt, wegens scheiding van hun dochter Chrisbien. Maris-Jan Kuijper uit Hoek voor Anneke v.d. Wielen uit Oost-Sou burg. Omdat zij de liefste is van het hele land en met haar liefde zet ze m'n hart in brand. Edward de Kuijper uit Middelburg voor Ramona Floresse uit Middel burg. Omdat ze altijd aan anderen denkt, nooit aan zichzelf. Ik nu al negen maanden haar, daarom hoop ik dit gebaar. L. Labrujére uit Domburg voor Chantal Kayser uit Vlissingen. Omdat Chantal heel erg ziek is geweest, maar is heel erg flink. Mevrouw H.H. Landsmeer uit Vlissingen voor de heer J. Kik uit Hein kenszand. Al twee jaar. Ik hou van je schat. Mevrouw J.C. Leemburg voor Johanna van Iren uit Middelburg. Om dat er nare dingen zijn voorgevallen in december 1997. Mijn dochter verdient het om een leuk Valentijnscadeautje te krijgen. Sandra Lens uit Vlissingen voor Jaco Blokpoel uit Vlissingen. Omdat mijn vriend Jaco me fantastisch heeft opgevangen en mijn leven weer kleur heeft gegeven na een rot jaar. Ik wil hem dolgraag verras sen met dit origineel idee. Dit naar aanleiding van scheiding en in de steek gelaten met twee jonge kinderen. A. Leydekker uit Middelburg voor Willy de Looff uit Middelburg. Om dat als iemand iets extra's verdient, is zij het wel. Ik ben afgelopen zo mer door een diep dal gegaan en zij heeft mij er weer bovenop ge holpen, bedankt Willy. Mevrouw L. Lievense uit Middelburg voor mevrouw G. Stouten uit Midelburg. Omdat zij op 11 december 1997 een hersenoperatie on derging in Utrecht. Omdat zij heel dapper dit heeft doorstaan en alles goed is gegaan. Ze moet nog veel rusten en geduld hebben om weer op te knappen. M. Lievense-Kaland uit Westkapelle voor Anet Huibregtse uit Westka pelle. Omdat je bij jaar de kassabon nooit hoeft na te kijken. Ze is kas sierster in de supermarkt op de Markt. De kassabonnen kloppen bij haar altijd tot de laatste cent. Mijn compliment. F.L. Lodder-Booij uit Vlissingen voor mevrouw J. Juursema uit Vliss ingen. Tijdens een ziekenhuisopname van mijn man en mij zorgde zij thuis voor alles en deed ook onze was. Toen ik naar huis mocht kwam ze elke dag kijken of alles wel goed ging met mij. Ook kwam ze 's nachts toen het nodig was, in verband met het overlijden van mijn man. M.J. Lokker uit Oost-Souburg voor J.J. Koole-Louwerse uit Oost-Sou burg. Omdat mevrouw Koole altijd voor een ander klaar staat en heeft voor ieder een luisterend oor. Peter Loof uit Vlissingen voor Anja Loof-Flipse uit Vlissingen. Omdat ik veel van mijn vrouw hou, en dit te weinig zeg. Ingrid Lookman uit Domburg voor Martijn Mol uit Etten-Leur. Omdat ik van hem hou. Jessika van Loon uit Vlissingen voor Maarten Siben uit Oost-Sou burg. Omdat hij al heel lang mijn vriend is en altijd helpt mijn folders op vrijdag te lopen. Nely Louwerse uit Serooskerke voor Ada de Rijke uit Vrouwenpolder. Zij starte (met veel inzet) het Tjernobylproject. Dertig kinderen, een juf en gastouders hadden daardoor acht onvergetelijke weken. A. Luiten-Harskamp uit Middelburg voor Gerrit Luiten uit Middelburg. Omdat we op 14 februari precies één jaar en één week getrouwd zijn en ik heel veel van hem hou. M. van Luijk-Jasperse uit Vlissingen voor familie Sonets Franssen uit Vlissingen. Die mensen zorgen zo goed voor Anneke Franssen, dat ze wel eens iets verdienen. Mevrouw B. Maas uit Oost-Souburg voor Alexander Maas en Astrid Buyck uit Oost-Souburg. Omdat ze 11 september gaan trouwen en omdat het een heel leuk stel is (maar dat vindt iedere moeder natuur lijk). Angela Maaswinkel uit Middelburg voor Herman en Mirjan de Wijs uit Middelburg. Omdat ik m'n ouders op deze manier wil vertellen hoe veel ik van ze hou en ze wil bedanken omdat ze gaan meebetalen voor ons buitenlands adoptiekindje (wat heel veel geld kost), terwijl ze het zelf helemaal niet zo breed hebben. Familie A. Marteijn uit Arnemuiden voor Corine van de Boogert uit Arnemuiden. Omdat ze er voor gezorgd heeft dat de ruzie weer goed gemaakt werd. Diana Marijs uit Vlissingen voor Henk Marijs uit Vlissingen. Omdat mijn vader heel mijn huis heeft opgeknapt en er altijd is als er iets moet gebeuren. Hij staat niet alleen voor mij maar voor iedereen al tijd klaar. E. Matthijsse uit Middelburg voor J.T.C. van der Weele uit Middel burg. Omdat ik waanzinnig veel van hem houd, hij is alles voor me. P. Meliefste en J.J. Meliefste-Bouman uit Middelburg voor Lien Lavén-Krijger uit Middelburg. Omdat Lien (onze woordvoerster van 't Hofje onder de toren) ons enorm steunt, en vecht voor woonbestem ming te behouden. Lianne Meulenberg uit Arnemuiden voor Piet Meulenberg uit Arne muiden. Omdat mijn vader op 14 februari vijftig jaar hoop te worden. Riek Meulendijks uit Vlissingen voor Anne Meulendijks uit Vlissingen. Omdat ze heel speciaal is voor mij. E. v.d. Mey uit Middelburg voor Mariëlle de Vries uit Vlissingen. Om dat zij zo voortreffelijk en liefdevol haar zoontje van twee jaar alleen opvoed. Marja Meijboom uit Vlissingen voor Riet Meijboom uit Vlissingen. Het is mijn moeder en staat altijd voor velen klaar. Loes Meijer-Hoogerheijde uit Vlissingen voor John Meijer uit Vlissin gen. Omdat wij beiden een hele moeilijke tijd hebben gehad. Ik was weduwe en Jonn was gescheiden. Nu zijn we getrouwd en maken el kaar heel gelukkig en vooral ook met (onze) kinderen samen. Anissa Meijer uit Vlissingen voor Kimo de Gader uit Vlissingen. Om dat ik heel veel van hem hou. Dilettee Meza Munoz uit Middelburg voor Jorge Meza uit Middel burg. Omdat ik ontzettend veel van mijn man hou. Mevrouw K. Minnaard uit Vlissingen voor de heer R. Bosschaart uit Vlissingen. Omdat hij nu zo gigantisch lief, behulpzaam en zorgzaam voor mij is, niets is hem teveel sinds ik zijn kindje draag in mij. Aan staande vaders staan zo weinig in het zonnetje, terwijl ze wel met verwarde hormonen te maken hebben van hun vrouw/vriendin. Manon Miiller uit Middelburg voor Otto Veenhoven uit Waarde. Om dat Otto mijn jongste dochter heel erg stimuleert om haar creativiteit te gebruiken op een heel leuke manier. D.T.H. Nauyen uit Middelburg voor Ninh Nauyen uit Middelburg. Omdat hij 15 februari jarig is. Mevrouw M. van Nek uit Vlissingen voor mevrouw Minderhoud uit Vlissingen. Mijn moeder heeft een spierziekte maar helpt ondanks dat altijd mij en m'n gehandicapte dochter. M. Neufeglisé-Merk uit Middelburg voor C. Quist-Neufeglisé uit Mid delburg. Omdat mevrouw Quist de enige is die mij regelmatig op zoekt na het overlijden van mijn man. J. van Nieuwenhuyzen uit Middelburg voor Marianda van Nieuwen- huyzen uit Middelburg. Omdat er maar één zo'n cadeautje verdient. Mevrouw C.J. v.d. Noordende uit Vlissingen voor mevrouw S. van Dijk-Sinnema uit Vlissingen. Omdat ze mijn vriendin is maar bovenal een te gek wijf is. De heer H.G. van Noort uit Vlissingen voor Ala van Noort uit Vlissin gen. Omdat het de liefste vrouw en mooiste is en ik super veel van haar hou. Y. Nooy uit Vlissingen voor Corrie de Jong uit Vlissingen. Omdat zij mijn leven heeft gered, ondanks dat zij haar zoon heeft verloren en zij zorgt ook al twintig jaar voor allerlei pleegkinderen. Johanna Nuyten uit Oost-Souburg voor Eddie Nuyten uit Oost-Sou burg. Omdat ik mijn man een valentijnscadeau wil geven, voor zijn vijftigste verjaardag (14 juli) en we vijfentwintig jaar getrouwd zijn. L.M.A. van Oers uit Houten voor mevrouw D.D. Korver uit Middel burg. Omdat zij mij keer op keer toch niet heeft laten vallen. E.W.J. van Os uit Middelburg voor S.S.P. Kouwer-van Os uit Middel burg. Omdat zij altijd klaar staat voor iedereen (vrouw uit duizenden). Ingrid van Pamelen uit Oost-Souburg voor Marion Kookhoven uit Oost-Souburg. Omdat ze altijd klaar staat om op de kinderen te pas sen. Mirjam Pattenier uit Serooskerke voor Wilbert Koole uit Serooskerke. Omdat ik met behulp van hem mijn diploma in 1997 heb gehaald en heel veel van hem hou. L. van Peene-Huibregtse uit Westkapelle voor mevrouw L. Huibregtse uit Westkapelle. Omdat zij een heel bijzonder mens is. Altijd voor ie dereen klaarstaat. Ik ben gehandicapt en ze komt iedere dag om mij in dracht te steken en 's middags om te kijken hoe het gaat. Zij is een kanjer. Natasja Peeters uit Vlissingen voor Peter Sigmond uit Vlissingen. Ge woon omdat hij de man van mijn dromen is en vooral blijft. Ik hou zielsveel van hem. Angela Pelster uit Middelburg voor Opa J.J. Neuféglise uit Middel burg. Omdat ik heel veel van hem hou en hij ongeneeslijk ziek is. Marcel Pelster uit Middelburg voor Elize Taal uit Middelburg. Omdat zij diegene is die mij steunt in voorspoed en ellende, zij is diegene waar ik van hou. C. Pieterse uit Sersooskerke voor Jannie van Belzen uit Arnemuiden. Omdat ze altijd voor iedereen klaar staat. Renata Pirson uit Middelburg voor H. Walraven uit Grijpskerke. Om dat zij altijd voor iedereen klaar staat en er zelden iets voor terug krijgt. - Daniëlle Platteeuw uit Vlissingen voor Ria Platteeuw uit Vlissingen. Omdat ik heel veel van haar hou en ze staat altijd klaar voor mij en ie dereen. R. Platteeuw uit Vlissingen voor de heer en mevrouw Platteeuw uit Vlissingen. Ik wil ze bedanken voor de steun die ik toen hard nodig had. Diana en Annelies Polak uit Vlissingen voor Opa en Oma de Rijke uit Vlissingen. Omdat Opa en Oma (75 en 73 jaar) elke vrijdagmiddag trouw folders en de woongids vouwen zodat wij ze kunnen rondbren gen. Ze slaan geen één vrijdag over. Rita de Poorter-Raeman uit Middelburg voor mevrouw Melahat Golak uit Middelburg. Omdat ik vorig jaar weken niets kon. Geen Neder landse maar wel een Turkse vrouw bracht eten. Bravo! J. Poortvliet uit Arnemuiden voor E. Meylmeester-Goedegebure uit Arnemuiden. Afgelopen zomer waren mijn ouders veertig jaar ge trouwd. Mijn vader zit al meer dan vijfentwintig jaar in een rolstoel. Hij is zwaar MS-patiënt. Al die jaren verzorgt mijn moeder hem thuis. Liefde is... Claudia Poppe uit Vlissingen voor Jeroen Leemeijer uit Vlissingen. Omdat wij 14 februari drie jaar zijn verloofd en omdat we 12 juni gaan trouwen en omdat ik heel veel van hem hou. Mevrouw L. Post uit Vlissingen voor de heer H. Post uit Vlissingen. Omdat hij de liefste, leukste, hartelijkste man is in m'n leven, zoals hij is er geen tweede. B. Pot uit Vlissingen voor mevrouw J.J. Schaap uit Vlissingen. Omdat ze altijd de boodschappen doet en met iedereen even een praatje maakt. Ze heeft ons diverse malen naar het ziekenhuis gebracht, zelfs twee keer 's nachts. M.S. Pouwer uit Arnemuiden voor S. Pouwer uit Arnemuiden. Omdat zij voor ons een grote steun is geweest wegens moeilijkheden eigen zaak met huurconctract. A. Proos uit Oost-Souburg voor mevrouw Geerlings uit Oost-Sou burg. Wij, mijn man, mijn vader en ikzelf wilde graag mijn moeder bedanken voor de hulp die zij heeft gegeven toe wij alle drie met griep te bed lagen. Ze bracht eten, deed de was, nam onze twee kin deren in huis, bracht ze naar school en halen natuurlijk. Dat heeft zo'n veertien dagen geduurd. Wij hebben moeder daarvoor natuurlijk ook een bloemetje gegeven, maar op deze manier zou het nog leuker zijn. Sabine Radermond uit Vlissingen voor Patrick van Veenendaal uit Maarssen. Omdat hij mij goed heeft gesteund tijdens mijn hartopera tie. De heer M.I.J. Reinhoudt uit Middelburg voor mevrouw J.N. Rein- houdt-Ringelberg uit Middelburg. Omdat we al bijna negenentwintig jaar lief en leed hebben gedeeld als een echt paar. Sandra de Reu uit Arnemuiden voor Edwin Goetheer uit Grijpskerke.

de Faam | 1998 | | pagina 16