OH3 Zelfs topniveau -vonk onbeto koopt u nu tegen supewherp Van Lier Pak de winst van de keukenzaak in uw eigen portemonn onze vernieuwend samen verder toegankelijkheid een voorspoedig en geïnspireerd 1998 Bromfietsreparatiebedrijf Jacco Witte Fa. M. Baljeu Zn MIDDELBURG MIDDELBURG GOES neker Depot van Kreidler Dames Schoenen v.a. 50,= Heren Schoenen v.a. 70,= Kinderschoenen v.a. 50,= Meisjes Enkellaarsjes v.a. 50,= Pantoffels - Blenzo Rohde - V.3. 25,= Tassen v.a. 25,= Wij wensen u fijne kerstdagen en een voorspoedig en gezond 1998 Sportsline GOES Kwaliteit is bereikbaar voor iedereen 14 FAAM/VLISSINGER Woensdag 24 december 1997 Kanaalstraat 1 O Souburg Tel 461525 voor: bromfietsen, reparatie, revisie, onderhoud en schade Noordweegseweg 16 4458 AT Eindewege Telefoon: 0113-562900 (zaak) Telefoon: 0113-502443 (privé) Telefoon: 06-53460994 (mobiel) Onze Opruiming is begonnen M - Bunnies Jochie Clarks - Instelling voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie Bij het ROC volgen zo'n 12.000 leerlingen een opleiding in één van de secioren Techniek, Nautisch, Economie, Dienstverlening en Gezondheidszorg en dag en avondonderwijs voor volwassenen. Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland De Van Lier Sportline is een verrassende com binatie van klassieke uitstraling en futuristisch comfort. De snit is gebaseerd op de Van Lier klassiekers. Het comfort appeleert aan de nieuwste generatie sportschoenen. Daarvoor heeft Van Lier samen met leveran ciers in de Verenigde .Staten speciale Drylex- voering en een Poliyou voetbed ontwikkelt. Hierdoor is de Sportsline uiterst soepel en zeer comfortabel. De Sportsline is ook door de bin nenzool doorgestikt, waardoor ze ijzersterk zijn. Met een paar Van Lier Sportlines kunt u iedere sportieve uitdaging aan! •n Op 1 januari jl. gingen Zeeland College, Delta College, Oosterscheldecollege, Ter Welle en het Zeeuws Instituut Zorgopleidingen samen verder onder de naam ROC Zeeland. Als Regionaal Opleidingen Centrum (ROC) streven wij ernaar een breed en compleet aanbod van volwasseneneducatie en middelbare beroepsopleidingen aan te bieden. Voor heel Zeeland en, voor een aantal opleidingen, ook ver daarbuiten. Onze missie hebben wij samengevat in het motto "Kwaliteit is bereikbaar voor iedereen". Dat betekent dat u ons mag aanspreken op de volgende beloften: Ons onderwijsaanbod is verkennend en vernieuwend. Wij streven naar kwaliteit, bereikbaar heid en toegankelijkheid voor studenten op ieder niveau. Wij zorgen voor een actieve ontmoeting van alle godsdiensten, levensbeschouwingen en culturen die onder ons dak verenigd zijn en stimuleren deelname aan activiteiten die speciaal voor dit doel worden georganiseerd. Wij richten ons scherp op de markten van leerlingen én werkgevers en stellen ons flexibel en doelgericht naar deze gebruikers op. Ook in onze onderlinge verhoudingen streven wij naar respect, kwaliteit en flexibiliteit Wij hebben het afgelopen jaar hard gewerkt om deze missie vorm te geven. Daarin speelden onze relaties een belangrijke rol. Zij bepalen immers wat kwaliteit is. Ook in 1998 geven wij aan kwaliteit en samenwerking de hoogste prioriteit. Wij nemen ons voor, daarbij zo vaak als nodig is, een beroep te doen op iedereen die op de een of andere manier bij het ROC Zeeland betrokken is. Raad van Toezicht, College van Bestuur, vestigingsdirecties en medewerkers wensen alle relaties van het ROC Zeeland een voorspoedig en geïnspireerd 1998 ZEELAND 0 KEUKEN direkt nf fabrie

de Faam | 1997 | | pagina 14