Geef hun ook een vakantie GIRO 145 SIMAVI SCHOON WATER BROODNODIG 300100 INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN de zonnebloem GEMEENTE MIDDELBURG MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE lïs-^ssr- "Ook ik help mee" giro FAAM/VLISSINGER Woensdag 10 december 1997 INFORMATIE H OVERHEID Betreft vergunningen Jongerencentrum "Midgard" EXPLOITATIE VERGUNNING De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat hij op 2 december I997 op grond van artikel 2.3.1.2, eerste lid van de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg aan de Stichting Sociaal Kultureel Werk Middelburg een exploitatievergun ning onder een aantal voorwaar den heeft verleend voor het exploiteren van een horecabedrijf door het jongerencentrum "Midgard" in een tweetal lokali teiten van het pand "De Schakel" aan de Bachtensteene 14. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking schriftelijke bezwaren indienen bij de burgemeester van Middelburg, postbus 61, 4330 AB Middelburg. Kennisgeving besluit wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij ingevolge het "Besluit horeca bedrijven milieubeheer" hebben besloten zogenaamde "nadere eisen" te stellen met betrekking tot het jongerencentrum Midgard aan de Bachtensteene 14 te Middelburg. Nadere eisen De nadere eisen worden noodza kelijk geacht ter voorkoming en beperking van geluid- en trilling- hinder vanuit het jongerencen trum en indirecte hinder op straat De nadere eisen zijn gesteld ten aanzien van voorzie ningen die moeten worden aange bracht en gedragsregels die in acht worden genomen. Inzage De beschikking, waarbij de nade re eisen zijn gesteld, ligt van 11 december I997 tot 8 januari 1998, elke werkdag tijdens kan tooruren, ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaren Ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht kun nen belanghebbenden, die het niet eens zijn met deze beschik king, in de periode van 11 december I997 tot 22 januari 1998 bij ons college bezwaar maken door het indienen van een schriftelijk, gemotiveerd en geda teerd bezwaarschrift. Degene die bij ons een bezwaarschrift indient kan tevens op grond van artikel 8.81 van de voornoemde wet ver zoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek worden griffierrech ten geheven. Na de beslissing op de ingediende bezwaren kan binnen 6 weken na de dag waarop dat besluit bekend wordt gemaakt beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het besluit wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn ongebruikt is verstreken. Informatie Nadere informatie omtrent het bovenstaande kan bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden (tel. 67 52 41). WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan Aannemersbedrijf Louws B.V. te Middelburg voor het oprichten en in werking heb ben van een inrichting bestemd voor de uitoefening van een aan nemersbedrijf (inclusief houtbe werkingsruimte). De inrichting is gelegen aan de Koudekerkseweg I63b te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie S, nr. I732. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 8 januari 1998 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inza ge op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 2 I te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd tel. nr. (Ol 18) 67 52 4l. Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Er wordt op gewezen dat de beschikking is gewijzigd ten opzichte van het eerder ter inza ge gelegde ontwerp van de beschikking. Beroep Van 11 december I997 tot 22 januari I998 kan beroep worden ingesteld door degene die beden kingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De beschikking worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp-beschikking Aanvraag en ontwerp beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door N.V. Delta Nutsbedrijven te Middelburg voor het veranderen vanwege een uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Poelendaelesingel IO te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie S, nr. 2186. De uitbreiding betreft het oprichten en in werking heb ben van een warmte-krachtinstal- latie. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieu zaken te worden aangevraagd (tel. 675241). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een mondelinge toelichting gege ven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 11 december I997 tot 8 januari I998 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking schrifte lijk door een ieder bij het college worden ingediend. Indien behoef te bestaat aan een gedachtewis seling over de ontwerp-beschik king kan daarom telefonisch wor den verzocht. Tijdens deze bijeen komst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen monde ling bedenkingen worden inge diend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkin gen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. HUISVESTINGSVOOR ZIENINGEN ONDERWIJS Met ingang van heden ligt het door de gemeenteraad van Middelburg in zijn openbare ver gadering van I 7 november I997 vastgestelde programma en over zicht huisvestingsvoorzieningen onderwijs voor het jaar 1998 gedurende een periode van 6 weken ter inzage bij de sectie Onderwijs, Stadhuisstraat 2 (kamer I04). BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het bouwen van een woning op het perceel J. Brasserstraat 39; - het bouwen van een kippenhok op het perceel Nieuwe Vlissingseweg 606 - het plaatsen van een kap op garages op het perceel Westdijkstraat 41; - het bouwen van een tuinschuur op het perceel Walcherseweg 192/198; - het bouwen van een woning op het perceel J. Brasserstraat 28; - het bouwen van een serre op het perceel Veerseweg III; - het plaatsen van een kweekkas op een perceel aan de Oosterse Lageweg; - het bouwen van een tuinkamer op het perceel Veersesingel 202. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 24 november tot en met 28 november 1997 zijn de volgende vergunningen ver leend en/of is met de volgende meldingen ingestemd: - het uitbreiden van de woning op het perceel Mosselkreekstraat 34; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Molenweg 30; - het bouwen van een woning op het perceel J. Brasserstraat 21; - het bouwen van personeelsbe- huizing milieustraat op een perceel aan de Waldamme- weg; - het vergroten van een dakka pel op het perceel Prinsen laan 4; - het verbouwen van het pand op het perceel Zusterstraat 3 7. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLAN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat een bouwplan is ontvangen dat niet in overeen stemming is met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan (art. 18a en 19 WRO) en/of waar voor het des betreffende gebied een voorberei- dingsbesluit van kracht is (art 50, lid 5 WW). Het gaat om: - het bouwen van een sterren wachthuisje op het perceel Herengracht 52; - het bouwen van 15 woningen op percelen aan Vromoldsland; - het plaatsen van een drietal fietsenhokken op het perceel Gerbrandylaan 221180. Het college van burgemeester en wethouders wil positief beslissen op de aanvraag. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken dit mogelijk. Voordat zij dat doen, liggen de bouw- en situ atietekeningen m.i.v. 12 decem ber 1997 twee weken (tot en met 29 december 1997) ter in zage bij de dienst Stadsontwikke ling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. BESTEMMINGSPLAN BUI TENGEBIED MIDDELBURG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergade ring van I 7 november 1997 het bestemmingsplan Buitengebied Middelburg heeft vastgesteld. Bij de vaststelling heeft de raad enkele wijzigingen aangebracht in de voorschriften welke betrekking hebben op de mogelijkheid tot verruiming van intensieve veehou derij middels een vrijstellings- of wijzigingsbevoegdheid. De aanvan kelijk voorgestelde verruimingsmo gelijkheden zijn door de raad niet vastgesteld. Voorts is de voorge stelde oppervlaktemaat voor gebouwen voor intensieve veehou derij ter voorkoming van etage- bouw veranderd in bedrijfsvloerop pervlakte ten behoeve van inten sieve veehouderij. Het vastgestelde bestemmingsplan ligt met ingang van maandag 15 december 1997 gedurende 4 weken voor een ieder ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 en bij de sectie Communicatie, Stadhuisstraat 2. Tegen het vast gestelde bestemmingsplan kunnen binnen de bovenvermelde termijn schriftelijk bedenkingen worden ingediend bij Gedeputeerde Staten van Zeeland door diegenen, die tijdig hun zienswijzen bij de ge meenteraad kenbaar hebben ge maakt, alsmede belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest om over eenkomstig artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ziens wijzen bij de gemeenteraad ken baar te maken. Voorts kan een ieder binnen de vermelde termijn bij Gedeputeerde Staten schrifte lijk bedenkingen indienen tegen de door de gemeenteraad bij de vast stelling aangebrachte wijzigingen. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag en op Maximaal Text pagina 830. G E M E E N T E POSTBUS 1 P P |MH 4370 AA KOUDEKERKE V E, LM i, TEL. 0118-555 444 -J FAX 0118 -553 025 BOUWISLOOPAANVRAGEN bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet Aanvragen om bouw-lsloopver- gunning zijn ingekomen voor: Grijpskerke - het uitbreiden van de woning Zwagermansweg 8; Koudekerke - het bouwen van een carport De Ruyterstraat 25; - het uitbreiden van de bedrijfs ruimte Karreveld 4; Oostkapelle - het vergroten van een woning Chrysantenlaan 8 Vrouwenpolder - het bouwen van een hotel en appartementen Fort den Haakweg; Westkapelle - het verbouwen van de woning J. Brasserstraat 3 7; Zoutelande - het plaatsen van een dakkapel op de woning Bosweg I 7; - het slopen van 2 garages en het bouwen van een dubbele garage Baaiweg 41 Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloop- vergunning geen bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGENIMELDINGEN In de periode 2 7 november t/m 3 december 1997 zijn de volgende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen inge stemd: Aagtekerke - het bouwen van een muur en volière Noordhoek 4; Grijpskerke - het uitbreiden van de bijkeuken Bergwei IO Koudekerke - het plaatsen van een dakkapel Stationsstraat 15; Oostkapelle - het uitbreiden van een zomer huis Oosterpark 96a; - het bouwen van een schuurtje Torenstraat 10; Veere - het bouwen van een berging Veerseweg 48; Vrouwenpolder - het uitbreiden van zomerhuis Mecquetshoofd 9; - het uitbreiden van een zomer huis H. de Rijklaan 15; Zoutelande - het bouwen van een garage Alk 6 Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag na verzen ding van de vergunning aan de aanvrager. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemoti veerd. U kunt hierover mondelin ge informatie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, afdeling bouwen en wonen, sector Grondgebied, Gapingseweg I a te Serooskerke op werkdagen van 09.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur, telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 597635. WET MILIEUBEHEER Uitbreidingsvergunning Jacob Catsweg 5 te Grijpskerke Wij maken bekend dat wij een uitbreidingsvergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben ver leend aan de heer J.C. Cevaal voor de inrichting aan de Jacob Catsweg 5 te Grijpskerke, kada straal bekend gemeente Veere, kern Grijpskerke, sectie L9, nr.(s) 104311044, een agrarisch bedrijf, annex op- en overslagbe drijf. De vergunning is verleend onder voorwaarden ter bescherming van het milieu. De stukken liggen vanaf 12 december 1997 tot en met 23 januari 1998 voor iedereen ter inzage op de afdeling milieu, Gapingseweg I a te Serooskerke en bij voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke, op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur na I- 1-1998 niet meer op vrijdagmid dag) en 's avonds na telefonische afspraak 0118-597610. Tot en met 23 januari 1998 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerp-vergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 24 januari 1998, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de ver gunning of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtsspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage). Verkeersmaatregelen uitbreidingsplan Biggekerke Wij hebben in onze vergadering van 2 december 1997 besloten tot het instellen van twee ver keersmaatregelen voor het uit breidingsplan Biggekerke. Het betreft hier het instellen van een zgn. 30 km-zone en het aanwij zen van de kruispunten van de Koudekerkseweg met de ontslui tingswegen van het uitbreidings plan, als voorrangskruispunten. Tegen deze beslissing kan ieder een gedurende een termijn van zes weken een bezwaarschrift indienen bij ons college, Postbus I, 4370 AA KOUDEKERKE. Het besluit ligt ter inzage bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke, en op de locaties: Meliskerke, Dorpsstraat 3; Domburg, Markt I; Serooskerke, Gapingseweg la en Westkapelle, Markt 95; op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. (na l-l- 1998 niet meer op de vrijdag middag). Extra vergadering commissie ROVM Op donderdag 11 december wordt om 19.30 uur in de raads zaal van het bestuurscentrum te Koudekerke, Dorpsplein 28 een extra vergadering van de commis sie ROVM gehouden Agendapunten: Spreekrecht 3. Beleidsvisie bestemmingsplan Buitengebied 4. Offerte-aanvraag ontwerpen bestemmingsplan Buitengebied Koudekerke, 10 december 1997 Burgemeester en wethouders van Veere BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het wijzigen van de voorgevel Lange Zelke 28 - het wijzigen van de voorgevel Van Hogendorpweg 156 - het uitbreiden van het magazijn Kanaalstraat 53 - het bouwen van een bedrijven complex Productweg 2 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN: In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het plaatsen van een kantoor unit Poortersweg 30 - het bouwen van een garage Assumburg 16 - het bouwen van een serre Haydnlaan 12 - het bouwen van een serre Van Karnebeekstraat 8 - het slopen van kozijnpanelen Hogeweg 3 t/m 67 en Leeghwaterstraat I t/m 65 - het bouwen van een woning Anna Blamanlaan 33 - het bouwen van een gasregel- station Sterkenburg IT - het uitbreiden van de woning Van Beethovenlaan 4 - het in gebruik hebben tbv kamerverhuur van het pand Badhuisstraat 144-146 - het in gebruik hebben tbv kamerverhuur van het pand Groenewoud 34 Dortsmansstraat 14-16 - het in gebruik hebben tbv kamerverhuur van het pand Gravestraat 6-8 - het uitbreiden van de woning Rosenburglaan 268 - het bouwen van een tuinhuisje Anna Blamanlaan 80 - het bouwen van een berging en het aanbrengen van I lichtkoe pel en 5 rolluiken Anna Blamanlaan 58 - het bouwen van een tuinhuisje Rossinilaan 18 - het bouwen van een berging Aldegondestraat 14 - het uitbreiden van de toilet groep in het kerkgebouw Marnixplein 41 - het uitbreiden van de woning Wilhelmina Druckerlaan 35 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 27 novem ber 1997 heeft verklaard dat wordt voorbereid een herziening van het bestemmingsplan: I. Bonedijke, gedeelte Bonedijkestraat/Hogeweg. Dit voorbereidingsbesluit ligt met bijbehorende tekening, waarop het gebied is aangegeven waar voor het betreffende besluit geldt, met ingang van 11 december 1997 tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage in het stad huis, sector stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdieping). Dit besluit treedt in werking op de dag na deze publicatie. VERORDENING PREMIE BELEID ZELFSTANDIGE BESTAANSVOORZIENING Wij maken bekend dat bij besluit van de gemeenteraad van 2 7 november 1997 de 'Verordening premiebeleid ter bevordering van de zelfstandige bestaansvoorzie- ning' is gewijzigd. De wijziging houdt in dat de pre mie voor deeltijdwerk wordt gemaximaliseerd tot het bedrag genoemd in artikel 43 lid 2 sub i van de Algemene bijstandswet per jaar. De verordening ligt gedurende kantooruren voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de sectie Communicatie. Vlissingen, IO december 1997 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informa tiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in de Faam/Vlissinger' van vandaag en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. HOORZITTING COMMIS SIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften Vlissingen maakt bekend dat op maandag 15 december 1997 een openbare hoorzitting wordt gehouden in het gemeentehuis te Vlissingen. Behandeld worden de bezwaren van: 19.30 uur: het Platform Gemeentelijk Vredesbeleid tegen het besluit van burgemeester en wethouders inzake het weigeren van een subsidie; 19.50 uur: de Stichting Welzijn voor Ouderen Vlissingen tegen het besluit van burgemeester en wethouders inzake het weigeren van een structurele salarisverho ging voor beide ouderenwerkers; 20.10 uur: mevrouw N. Wijgergangs tegen het besluit van burgemeester en wethouders om aan Marnier Interieurbouw BV een vrijstelling op grond van arti kel 19 van de Wet Ruimtelijke Ordening te verlenen alsmede een bouwvergunning met toepas sing van artikel 50, vijfde lid, van de Woningwet. De bezwaarschriften en alle ver der op deze zaak betrekking hebbende stukken liggen de week voor de hoorzitting ter inzage in het gemeentehuis, stafbureau Bestuur (kamer 118a - Ie verdie ping). U kunt zich met vragen over de procedure wenden tot de secreta ris, de heer F.H. Kuijper, 0118- 487438. Beuma en andere bo Andere soorten zreMe beelden en handicaps Vele duizenden langdurig zieken en zwaar lichamelijk gehandicapten gaan dit jaar een weekje op een Zonnebloem-vakantie. Geholpen door 6.200 Zonnebloem-vrijwilligers. U kunt ook helpen! Want hoe meer geld er via de "Actie Zonnebloemvakanties" binnen komt, hoe meer zieken en gehandicapten op vakantie kunnen. Bij voorbaat hartelijk dank. Postbus 2100, 4800 CC Breda Telefoon (076) 560 20 60 Houder van hei keurmerk 11-96 van hel Centraal Bureau Fondsenwerving SIMAVI heeft uw steun nodig, voor medische projekten in ontwikkelings landen. Dit jaar staat de drinkwater-voorziening centraal. Uw hulp is onmisbaar. Het is "uw geld voor hun leven". VOOR MEDISCHE HULP IN ONTWIKKELINGSLANDEN Spruiicnbossiraal 6, 2012 LK Haarlem

de Faam | 1997 | | pagina 8