ZWN-Mannenkoor verzorgt kerstconcert Dresscode bekend tussen design meubelen te bekijken Kerstconcert Middelburgs Kamerkoor Expositie Raf Verjans Reizende tentoonstelling Saudara in Middelburg Immm Leerlingen bespelen cd IN MIDDEN ZEELAND Het ZWN-mannenkoor geeft vrijdag 19 de cember een kerstcon cert in de Middelburg se Concertzaal. Het koor wordt onder steund door sopraan Nel van den Broeke- Lensen, organist/pia nist Rien Balkenende en trompettist Ronald Baljeu. Kerstmatinee muziekschool In het Zeeuws Museum te Middelburg is van 13 december dit jaar tot en met 1 maart 1998 de reizende tentoonstelling 'Saudara' te zien. Saudara betekent broeder/zuster, maar het woord heeft een ruimere betekenis. Het ver wijst naar de psychologische band die mensen met elkaar kunnen opbouwen, op wederzijds respect, verbondenheid, kennismaking en saamhorigheid. Saudara is een tentoonstelling die de oudere Molukker in de Nederlandse sa menleving op het podium plaatst. Concert Dan Bellomy Bij Brooymans Van de Gruiter Diezijn in Mid delburg is nog tot en met eind januari de ten toonstelling Dresscode Bekend te zien. Het be treft een expositie met foto's en interviews over straatmode. Voor deze expositie werden een jaar lang foto's gemaakt en interviews af genomen door fotografe Anda van Riet en mo dejournaliste Karina Leijnse. In totaal werden driehonderd mensen onder de loep genomen door de beide Middelburgsen. Hpt Middelburgs Ka merkoor verzorgt za terdag 13 december een kerstconcert in de Koorkerk. Het pro gramma vermeldt werken uit de zestien de eeuw en meer he dendaagse composi ties. Het concert be gint om 20 uur en staat onder leiding van Jan Schuurmans. Woensdag 10 december 1997 FAAM/VLISSINGER 11 mmm Het ZWN-mannenkoor, met daarin alleen heren die wer ken of gewerkt hebben binnen het openbaar vervoerbedrijf ZWN, staat onder leiding van dirigent Riet Westerweele, die een tijdje de stok had overge dragen aan Elvira Vos uit Burgh-Haamstede. Er worden echte ouderwetse kerstliedjes gezongen zoals het Duitse Stille Nacht en 0, du Frohli- che, alsook To my fathers House van Les Humphries Singers. Solisten uit het man nenkoor zijn Edo Zijl (tenor) en bariton Piet Tramper. Het koor heeft sinds april vorig jaar twee keer van dirigent ge wisseld. Tijdens het lentecon cert toen werd afscheid geno men van dirigente Riet Wes terweele en tijdens datzelfde concert verwelkomden de zangers van het streekvervoer Elvira Vos. Maar na een aantal maanden bleek het gemis van Westerweele. De zangclub liet er geen gras over groeien en haalden Riet terug. Haar muzi kale talenten zijn nu ander maal opgepikt door de zan gers. En dat is - zo beloven de koorleden - te horen tijdens het kerstconcert. Leerlingen van John Caljouw verzorgen don derdag 11 december een optreden in La Pampa aan de Vlas- markt in Middelburg. Van de optredens wordt een cd gemaakt. Ook zullen er Spaanse dansen worden ge toond. Op de cd - zo voorzegt caljouw - ko men stukjes van leerlin gen die nog maar nipt aan de muzikale fruit boom hebben geproefd tot en met vergevorder de bands. Omdat vooral de dansvoorstelling die avond Spaans is, ser veert la Pampa Spaanse gerechten. De permanente expositie van sieraden van Willem Pastoor in galerie 'Depot' aan het Mid delburgse t' Zanddorp, wordt met ingang van 14 december aangevuld met werk van de- Belgische beeldhouwer/edel smid Raf Verjans. De hoofd thema's in diens werk zijn du aliteit, de Homoïden en de vierde dimensie. Zijn filoso fieën vertaalt hij al 40 jaar lang in sculpturen, zonder on derscheid van afmetingen, be stemming of materialen. Zijn sieraden worden omschreven als minisculpturen. Metaal kunstenaar Willem Pastoor maakt sieraden die, in de woorden van Depot, opvallen door monumentale eenvoud, geometrische vormen en een verrassende draagbaarheid. Van 30 december tot en met 14 februari is Depot uitslui tend geopend op telefonische afspraak. De Zeeuwse muziek school, regio Walcheren, houdt op 13 december een kerstmatinee in de Con cert- en gehoorzaal in Mid delburg. De uitvoeringen worden verzorgd door het kinderkoor, het blokfluit ensemble, het klarineten semble, het saxofoonen semble, het harpensemble en de gemengde ensem bles. Kaarten zijn verkrijg baar bij de Zeeuwse Mu ziekschool in het Kuipers poortgebouw in Middel burg en op de middag van het kerstmatinee zelf. De toegang bedraagt 5,00 voor volwassenen en 2,50 voor kinderen. Aan vang 14.30 uur. mie voor Beeldende Kunsten in Den Haag volgde, baarde al eerder opzien met reizende fo totentoonstellingen, die de Molukse cultuur als onder werp hadden. Op 13 decem ber, de dag van de opening van de tentoonstelling, is er in de Zeeuwse bibliotheek een voorstelling van de theater groep Delta. Zij brengen een gezinsvoorstelling van het ou de Molukse verhaal "Batu Badaun", dat gaat over twee kinderen die de raad van hun moeder in de wind slaan en daardoor in merkwaardige si tuaties verzeild raken. Voor meer informatie en toegangs kaarten kan men terecht bij de Zeeuwse bibliotheek. Aan vang voorstelling 19.00 uur. Fotograaf Jan Malawauw, ge boren in 1957 in Oostburg en opgegroeid in Middelburg, vroeg 33 Molukkers van de eerste generatie die in de ja ren vijftig naar Nederland kwam voor een. fotoportret en een interview. Hij verzocht de geportretteerden om te pose ren met een voorwerp dat zij beschouwden als een per soonlijk symbool, dat staat voor hun traditie en voor de ingrijpende gebeurtenissen die zij ondergingen. Zij kwa men vanuit een sterk door de natuur bepaalde omgeving, waar sommigen van hen leef den als boeren of vissers in de verstedelijkte westelijke wereld terecht. Met zijn ten toonstelling wil Jan Mala wauw dit verhaal doorgeven aan de bezoekers. Enkele van de verhalen van geportretteer den zijn ook vastgelegd op vi deo of cassette. Jan Malawauw, die de oplei ding fotografische Vormge ving op de Koninklijke Acade- De Amerikaanse organist Dan Bellomy geeft op 12 december een concert in de Concert- en gehoorzaal in Middelburg. Bellomy begon op zeer jeugdige leef tijd met orgelspelen en maakte reeds op 11-jarige leeftijd zijn tv-debuut. In de jaren die daarop volg den verkreeg hij veel bekendheid in Amerika. Op dit moment heeft hij zijn eigen televisieshow onder de titel "Music you remember". Zijn repertoire bestaat uitsluitend uit populaire muziek. Het concert is ge organiseerd door de Zeeuwse Theater Orgel Stich ting. De aanvang is om 20.00 uur. Kaarten aan de zaal kosten ƒ12,50, in de voorverkoop (bij Muziek centrum Middelburg) ƒ10,00. De toegang voor kin deren tot 16 jaar is gratis. De tentoonstelling heeft bij Brooymans Van de Gruiter aan de Langeviele een heel aparte plaats gekregen. Tus sen de design-meubels zijn de foto's met teksten zodanig ge plaatst dat ze vanaf de stoelen en banken bekeken kunnen worden. Een aantal interviews staat op videotape. Uit de tentoonstelling blijkt dat de achtergrond van kledij heel divers kan zijn. De een kent een overwaarde toe aan een tenue dat geërfd is, de an der wil exact volgens de laat ste mode gekleed gaan. Voor het nachtleven worden heel erotische pakjes tevoorschijn gehaald onder het motto 'kij ken en bekeken worden'. Uni formdragers - zo blijkt uit de tentoonstelling - zijn niet altijd even tevreden over hun ver plichte kleding, maar er zijn er ook onder die het makkelijk vinden om niet te hoeven na denken over hun omhulsel van de dag. Veel geïnterview den - zo verwoorden Van Riet en Leijnse dat - zeggen 'zom aar iets uit de kast te hebben gehaald', maar „uit hun pre sentatie blijkt dat ze heel goed weten waarom ze een bepaald kledingstuk dragen. Jongeren willen graag bij een bepaalde groep horen en dragen kle ding die daarbij past. Gab bers, skaters, alto's, hiphop pers, punkers zijn voorbeel den van groepen jongeren die herkenbaar zijn aan hun kle ren. De tentoonstelling is te bezichtigen tijdens de winkel openingstijden van Brooy mans Van de Gruiter Die- zi in. Organist Hans Avontuur ver leent medewerking aan het kerstconcert met werken van Buxtehude en Böhm. Hij stu deerde piano en orgel aan het Brabants Conservatorium. Het programma voor de pau ze bestaat uit werken uit de zestiende eeuw toen Rome en Venetië voornaamste centra waren van sacrale muziek. Het grote figuur uit die Romeinse school is Palestrina. Van hem wordt het zes-stem mig dubbel motet O Magnum Mysterium uitgevoerd. Na de pauze komen werken uit de negentiende en twintig ste eeuw aan de orde. Zo wordt het Ave Maria van Rachmaninov in het Russisch uitgevoerd. Een ander Ave Maria is het Totus Tuus van Görecki. De Pool componeerde het enkele jaren geleden toen de paus op bezoek was in zijn geboorte land Polen. Verder staan werken van Arvo Part en gedeelten uit de Missa Brevis van Z. Kodaly, met or gel. Muziekhandel Van Dam me en het Muziekcentrum Middelburg verkopen de kaar ten. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderij en, portretten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. DOMBURG Apparthotel Bommeljé, Herenstraat 24, Han Koster, schilderijen. GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijn gaardstraat 3, Zeeuwse kunstenaars, diverse werken. Galerie Van den Berge, Wijngaard straat 3, Mare Nagtzaam, tekeningen. Safian Art Studio, Stikkerstraat 28, Ashot Safian, olieverfschilderijen. Ge opend na telefonische afspraak 0113- 232592. Verpleeghuis Ter Valcke, Valcke- slotlaan 200, Riet van der Sluis, aqua rellen van speelgoedberen. Stadskantoor, Oostsingel 2, leerlin gen van Jaqueline van Trirum, diverse werken. GRIJPSKERKE Imkerij Poppendamme, Poppen- damseweg 3, expositie: 'Appels en pe ren' en 'Winterplezier'. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie Nona, Dorpsstraat 23-25, llo- na Schmit, naïeve schilderijen. Ge opend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7- 9, Maurice en Saskia Göth, tekenin gen, aquarellen, gouaches en pastels. Eleanor Winters; kalligrafie quilt colla ge. Marion Stoffels; kalligrafie. Galerie Dauvillier, L. Noordstraat 56, Gera Dauvillier, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Grootmede 66, tel. 0118-616323, staal- touwplastieken en staal-steenobjecten, geopend na tel. afspraak. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kous- teensedijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Neder- hand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, ge mengde technieken. Hotel Arneville, Buitenruststraat 22, Ria Ruedisueli, beelden. Depot, 't Zanddorp 68, Raf Verjans, sieraden (vanaf 14 december). Galerie 'T', Turfkaai 25-27, Lies Ar nold; bronzen. Annemieke Alberts; schilderijen. De Vleeshal, Markt, Dora Garcia, 'Lifetime soundtrack' (t/m 14 decem ber). Metro S, Kuiperspoort 22, Linda Hoen, installatie (vanaf 13 december). De Kapper, Korte Geere 10, Alexan der Rodin, schilderijen. Galerie 't Haentje te Paart, Span jaardstraat 19, Riet Mooren; object schilderijen. Marianne Klunne; objec ten in diverse materialen. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense- dijk 7, 'Goes rond 1900', tentoonstel ling van prentbriefkaarten en foto's. Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, Cor van der Poel, aquarellen, olieverf en pentekeningen. Galerie Icon, Wagenaarstraat 16, 'Van alfabet tot zondagsschool', ver koopexpositie van kinderboeken, kin dertijdschriften, schoolboekjes en oud speelgoed. Galerie De Vier Gemeten, Kous- teensedijk 16, 'Veerse joffers gas ten'. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense- dijk 7, 'Daar is niet één die eenzaam gaat als ik...', uit de nalatenschap van P.C. Boutens. Galerie Het Gouden Briefke, Gort straat 32-34, Brenda Prins; hoeden, tassen en keramiek. Gerrie Bueters; handgeweven kleding. Angelique Heijligers; handbedrukte kleding. Man neke Paumen; sieraden en schalen. Betty de Groot-Lahnstein; keramiek. Ans Brughuis; zijden feestkleding. Rabobank, Lange Geere 3, Aja Snel- leman, aquarellen en pastelkrijt. ABN-AMRO Bank, Markt 7, J.W. Oosterhoff, aquarellen. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense- dijk 7, Riet Kruitbosch, tentoonstelling kerstgroepen. Zeeuws Museum, Abdij, 'Saudara', portretten en (levens)verhalen van ou dere Molukkers (vanaf 13 december). Brooymans van de Gruiter Die zijn, Langeviele 29, Anda van Riet en Karina Leijnse, 'Dresscode bekend' fo to's en interviews over straatmode. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, tentoon stelling windenergie. Dagelijks geo pend van 10-17 uur. Delta Expo, Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het'Topshuis, Trech ter 5, kunstproject Framework Invi tation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duin- vlietweg 6, 'Mammoeten terug in Zee land'. Toeristisch Centrum Oranjezon, Schoolstraat 4, Joke Plomp-Kroes, aquarellen 'Vakantie' (t/m 15 decem ber). Zeeuws Biologisch Museum, Duin- vlietweg 6, 'Naar de haaien', tentoon stelling. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, N. Filius-Westerbeke; driedimensionale lijstjes. Geopend tijdens kantooruren. Watertoren, Marenne Weiten; kera mische werken. Jeroen Buser; ruimte lijk schilderij. Remco Boender; installa tie 'Until further notice'. Ab van Hane- gem; schilderijen. André Groothuizen; installatie. VEERE Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vondsten in Vee re'. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende rep tielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeris tische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Ka rin Starmans. Arsenaaltheater, Arsenaalplein 7, Ludmila Kalmaeva, tekeningen en gra fiek. Galerie Hannelore Meijaard, Hend rikstraat 8, Lotti van der Gaag; tekenin gen en gouaches. Corneille; sculptu ren en zeefdrukken. Lidy Hoewaer; ta pijten. Roger Raveel; litho's. Picasso; tekeningen. Herman Brood; litho's en tekeningen. Bellamy 19, Bellamypark 19, Ronald van Dokkum, installatie binnen-buiten 'She loves carrots very much'. Theo van Doesburgcentrum, Brou- wenaarstraat 2, 'Zeeuwen kieken 't Zuiden', foto's uit Afrika, Azië en La tijns Amerika. Notariskantoor Sauer Oonk, Badhuisstraat 181, Annemieke van dé Woestijne, 'China in kleur' foto's, schil derijen, werken op papier en meege brachte voorwerpen uit China (vanaf 12 december). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WISSENKERKE Galerie De Praktijk, Voorstraat 15, Eindejaarsexpositie, terugblik van het werk dat te zien is geweest in de afge lopen periode en enige nieuwe kunst werken. Geopend vr. en za. van 13-18 uur WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Nazareth 4, Wim Vaarzon Morel, aquarellen en schilderijen. DONDERDAG 11 DECEMBER Abdijplein, Middelburg; Beiaard- concert, 12 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middel burg; Het Zeeuws Orkest, 20 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Van Houts De Ket, 'Alles mag', 20 uur. VRIJDAG 12 DECEMBER Prins van Oranje, Goes; De Mijke Loeven Band, 20 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Mystery-musical 'De spooktrein', 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middel burg; Orgelconcert dor Dan Bellomy, 20 uur. Rooms Katholieke Kerk, Vlissin- gen; Het Zeeuws Orkest, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Fred Delfgaauw, 't Gelag', 20.15 uur. Podium 't Beest, Goes; Theater groep De Roovers, 'Venetië', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Suppersessie, 21 uur^ ZATERDAG 13 DECEMBER Campus de Ruyter, Vlissingen; Musicalgroep Stichting Majoraat, 'Hoezo anders?', 14 uur. De Hoogte, Goes; Seniorenorkest Zeeland en_ het Zuid-Bevelands Da meskoor, 14.'30 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middel burg; Kerstmatinee van de Zeeuwse Muziekschool, 14.30 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Middelburg; Theatergroep Delta, 'Batu Badaun', 19 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Zeeuws Folk Festival, 19.30 uur. Geerteskerk, Kloetinge; Zeeuws Vrouwenkoor, 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middel burg; Het Zeeuws Orkest, 20 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Mystery-musical 'De spooktrein', 20 uur. Koorkerk, Middelburg; Kerstconcert ■Middelburgs Kamerkoor, 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; De Zeeuwse Komedie, 'Kees de jongen', 20.30 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Pianoduo Frederic Rzewski en Tomoko Mukaiyama, 20.30 uur. Minitheater, Middelburg; Middel burgs Theater, 'De twee wezen', 20.30 uur. Podium 't Beest, Goes; Looney Tu nes Danceparty, 21 uur. Café Centraal, Vlissingen; Finale Karaoke kampioenschappen, 21 uur. De Piek, Vlissingen; Hans Dulfer, 22 uur. ZONDAG 14 DECEMBER Concert- en Gehoorzaal, Middel burg; Wibi Soerjadi, 14.15 uur. Prins van Oranje, Goes; Kerstcon cert Goese Barbershopkoren, 14.30 uur. Minitheater, Middelburg; Middel burgs Theater, 'De twee wezen', 20.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Del Doppio Bordone, 15 uur. Campus de Ruyter, Vlissingen; Musicalgroep Stichting Majoraat, 'Hoezo anders?', 15 uur. Koorkerk, Middelburg; Vocaal En semble Elancore, 15.30 uur. Theatercafé Stadsschouwburg, Middelburg; Project 1 Big Band, 15.30 uur. Hervormde Kerk, OostiSouburg; Brassband Caecilia en mandoline or kest Con Amore, 15.30 uur. Panta Rhei, Vlissingen; 'Met de ca ravan naar de Piet', 17 uur. DINSDAG 16 DECEMBER Grote Kerk, Goes; Carillonconcert door Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Midgard, Middelburg; Jamsessie, 20 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Het Vervolg, 'De avonden', 20 uur. WOENSDAG 17 DECEMBER Ambachtscentrum, Goes; Poppen theater Sim Bolus, 'Ei, ei dit ben jij', 14 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; De Berini's, 'Onbekend terrein', 20 uur. DONDERDAG 11 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Seven Years in Tibet' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Alien 4' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Game' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Murder at 1600' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Peacemaker' 20 uur. 't Beest Goes, 'Trois Vies et une seul mort' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'A life less ordinary' 20.30 uur. VRIJDAG 12 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Seven Years in Tibet' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Alien 4' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Game' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Hercules' 19 uur. 'Murder at 1600' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Peacemaker' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Agatha' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Marjan, een zigeu nerleven' 19.30 uur. 'A life less ordinary' 22 uur. ZATERDAG 13 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Seven Years in Tibet' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Alien 4' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Lost World' 14 uur. 'The Game' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Hercules' 14 en 19 uur. 'Mur der at 1600' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Peacemaker' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'A life less ordinary' 19.30 uur. 'Marjan, een zigeu nerleven' 22 uur. ZONDAG 14 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Seven Years in Tibet' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Alien 4' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Lost World' 14 uur. 'The Game' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Hercules' 14 en 19 uur. 'Mur der at 1600' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Peacemaker' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'A live less ordina ry' 20.30 uur. MAANDAG 15 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Seven Years in Tibet' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Alien 4' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Game' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Murder at 1600' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Peacemaker' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Marjan, een zigeu nerleven' 20.30 uur. DINSDAG 16 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Seven Years in Tibet' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Alien 4' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Game' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Murder at 1600' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Peacemaker' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Marjan, een' zigeu nerleven' 20.30 uur. WOENSDAG 17 DECEMBER Alhambra I 'Seven Years in 20 uur. Alhambra 'Alien 4' 20 uur. Alhambra III 'The Lost World' Game' 20 uur. Alhambra IV 'Hercules' 14 uur. 1600' 20 uur. Grand Theater Goes, Peacemaker' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'A life less ordinary' 20.30 uur. Vlissingen, Tibet' 14 en II Vlissingen, Vlissingen, 14 uur. The Vlissingen, 'Murder at 'The ZATERDAG 13 DECEMBER Alhambra II Vlissingen, 'Hercules' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Her cules' 14 uur. ZONDAG 14 DECEMBER Alhambra II Vlissingen, 'Hercules' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Her cules' 14 uur. WOENSDAG 17 DECEMBER Alhambra II Vlissingen, 'Hercules' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Her cules' 14 uur. Het ZWN Mannenkoor onder leiding van (midden Riet Westerweele.

de Faam | 1997 | | pagina 11