Servicebon De Finishing Touch mm. Wie zich wil onderscheiden besteedt zorg mn zip of haat life-styk Ondernemen speten daar vaak op in en hebben juist dat exclusieve in voorraad, Trends en exclusiviteit zijn echter ook vaak onlos makelijk met elkaar verbonden, maar worden ondergeschikt gemaakt aan de persoonlijke smaak. 'Me deze pagina. Voelt u zich inderdaad met één of meer afgedrukte art ikelen verbonden Vul dan onder staande bon in en u krijgt alle gewenste informatie thuis. Foto Vemhoore Afwerkingsbedrijf Murre-Moens le Bazar Wonen Van Vliet Naaicentrum Expert Kampemum Europatuin Goes Schilders- en decoratiebedrijf'deKok Spruyt Verf en Behang Fabrian Zonwering SunShine naamm/v adres postcode plaats telefoon wenst meer informatie over: Jk ;:ArVi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 PZC Weekbladen, t.a.v. Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 123, 4380 VB Vlissingen 22 FAAM/VLISSINGER Woensdag 26 november 1997 XClli ■ewe Digitaal fotograferen was tot nu toe nogal ingewikkeld. Hissen het nemen van de foto en het uiteindelijke resul taat moesten nog heel wat stappen worden genomen. Sony brengt daar nu verandering in. Dankzij de nieuwe Sony Digital Mavica is het maken en bekijken van digita le beelden eenvoudiger dan ooit. Want de Digital Mavica is de eerste en enige digitale camera die standaard JPEG- beelden opslaat op een gewone 3.5" floppydisk. En de floppy met digitale gegevens kunt u direct in uw PC stop pen. Eenvoudiger kan niet! De beelden zijn direct te gebruiken. Voortaan hebt u geen extra kabeltjes, speciale interfaces of diskdrives nodig om digitale beelden te kunnen bekijken en bewerken. U stopt uw floppy met Digital Mavica-opnames in uw PC en kunt direct aan de slag. U kunt de beelden bijvoorbeeld verwerken in professionele pre sentaties, rapporten en nieuwsbrieven. Of gebruiken bij het aanleggen van databases of het opvrolijken van internet-sites. En ook een persoonlijke uitnodiging ziet er veel leuker uit met een foto. Kortom, echt iedereen kan - privé' of zakelijk - met de Sony Digital Mavica uit de voeten. De Sony Digital Mavica is dus veel meer dan alleen een digitale fotocamera. Hij behoort ook meteen tot de standaard randapparatuur van uw computer. Goes, Klokstraat 7, Tel.: (0113) 216159 Vlissingen, Walstraat 109, Tel.: (0118) 414081 Middelburg, Lange Delft 115 Tel.: (0118) 634225 Met tinten en tonen van de Machart-collectie van Parador creëert u een gedegen en indi viduele woonsfeer. Afwerkingsbedrijf Murre-Moens in Middelburg kan u daarbij helpen. Met de schoonheid van natuurhout en met toebehoren op maat verbindt u eigen smaak en doelmatigheid met elkaar. In onze showroom heeft u de mogelijkheid om met de computer en onze kennis de meubels aan uw interieur aan te passen. Parador producten, zoals bij Murre Moens zijn te vinden, kunnen niet beschouwd worden als confectieproducten. De woonelementen geven uw woning precies het aanzien dat u wenst. Daarom zijn de producten van Parador gemakkelijk in gebruik en van eersteklas kwaliteit Plafond of vloer, meubelbouwsystemen geven u alle ruimte om lekker naar eigen inzicht, smaak en in stijl te combineren. Amesteinweg 23, Middelburg Tel. (0118) 637005 Prachtig is deze advocatenkast van gezeept eiken! Le Bazar heeft weer iets nieuws: de White Oak-serie. Meubelen van "gezeept' massief eiken in een stijlvolle vorm geving. De serie omvat een side-table, een dres soir, een vitrinekast, een eetkamertafel, een salon tafel en de prachtige afgebeelde kast. De hori zontaal scharnierende deuren van deze kast kunnen geheel worden weggeschoven. De prijs van de advoca tenkast is 2.395,- Pasteurstraat 2, Goes (0113) 220204 Singer introduceert de Professional XL-100. Het is een verrassend complete naai machine die dankzij de slimme chiptechnologie alles even makkelijk laat verlo pen, zelfs de mooiste borduurfiguren. Een absolute revolutie is het speciale 1.CD- beeldscherm dat reageert op uw aanraking. U hoeft alleen maar aan te wijzen wat u wilt en de machine voert het uit. Wie meer wil weten over deze naaimachine, die ongetwijfeld op de eerste plaats komt als het om gebruiksvriendelijkheid gaat, belt gewoon even Van Vliet Naaicentrum. De mensen uit Goes komen dan graag en geheel vrijblijvend naar u thuis voor een demonstratie. Van de Singer XL-100 zijn ook videobanden beschik baar zodat u bij interesse al een eerste indruk krijgt voordat de machine gedemon streerd wordt. Van Vliet geeft overigens op alle machines tien jaar garantie. Grote Markt 9 Goes, 0113-227982 De BeoCenter AV5 is niet zomaar een televisietoestel. Het is ook een muzieksysteem. Compleet met CD-speler, FM-tuner, hoogwaardige luidsprekers en een centrale subwoofer. Compact, maar het maakt uw wereld toch groter. Met een kabel- of satellietaansluiting biedt hij alles wat in zo'n klei ne ruimte maar denkbaar is. Zie hier de toekomst van digi tale ontspanning thuis. In zich verenigt hij de modernste beeldtechniek en de perfectste geluidsweergave. Een breed scala aan audiobronnen, van radio tot digitale opnamen. En dat alles neemt minder ruimte in dan uw huidige TV. Schakel de AV5 in en de luidsprekers in de zijkanten komen naar buiten en bieden een geluidsbeeld dat dat van surround sound benadert. Elke luidspre ker heeft zijn eigen ingebouwde versterker, terwijl onder het beeld een subwoofer ingebouwd is voor een solide basfunda- ment. De bediening is zo eenvoudig dat u na een paar minuten de handleiding voorgoed kunt vergeten. Alle zenders worden automatisch geprogrammeerd en de dagelijkse functies worden bestuurd met slechts één alstandsbediening. Lange Noordstraat 20, Middelburg Tel.: (0118) 613373 Kerstmis is in aantocht. En daarmee de tijd van lange avonden, gezelligheid. Bij Europatuin Goes is daar alles van te merken. In de vorm van een veelheid aan Kerstdecoratie-artikelen. Deels in traditonele kleuren, zoals rood en zilver. Maar er zijn ook nieuwe, wanne kleuren die uitstekend passen in de nieuwe trends. Nieuw zijn bij voorbeeld de kleuren vanille, coloniaals bruin, terra en goud in tal van variaties. Ze zijn mooi te combineren met het groen van de Kerstboom. De blauwe Kerstboom, aangekleed met wit en blauw, is op de achtergrond geraakt. Wie de voorkeur geeft aan een kunstkerstboom is bij Europatuin overigens ook aan het goede adres. Ze zijn nau welijks van echt te onderscheiden. Het Kerstbomenbos van Europatuin biedt keuze uit 65 verschillende soorten en maten: van 15 centimeter tot vijf meter. Nieuwe Rijksweg 2c 's-Heer Hendrikskinderen Tel.: (0113) 215395 Decoratieve vloer- en wandafwerking als finishing touch voor het interieur of exterieur. Krasvast en natuurgetrouw. Tot de vele mogelijkheden in kleur en vonn behoren houtimita ties, marmerimitaties, patineer- en decoreerwerk, ook voor schoorsteenmantels, trappen en meubels. 1 De hier afgebeelde tafel is marmerimitatie, Jaune de Siena. Voor meer informatie. Spoorstraat 5 's-Heer Arendskerke Tel.: 0113-562306 IT 11111*3 Kromme Weele 19, Middelburg Tel.: (0118) 612886 Rolluiken geven u veel privacy en vormen de beste bescherming tegen invloeden van buitenaf. In de zomer houden ze uw huis koel, in de winter lekker warm en het hele jaar door houden ze ongewenst bezoek buiten de deur. Markiezen die al jaar in jaar uit hun werk perfect hebben gedaan, zien er vaak uit alsof ze niets meer waard zijn. Niets is echter minder waar. Deze markiezen kunnen tegen een zeer gunstig tarief weer opgeknapt en opnieuw bekleed wor den. Bij zowel de nieuwe als de gere viseerde markiezen bieden wij tevens de service om tijdens de garantiepe riode de markiezen 's winters in te pakken en op te bergen, waardoor de levensduur minimaal verdubbeld wordt. Laat nu uw markiezen opnieuw bekleden! Prinsedijk 5a, Kortgene Tel.: (0113) 306009 Fax. (0113) 306011 Een serie zonnehemels en combinaties met een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding. De serie bestaat uit zeven typen hemels en zes combina ties. U kunt kiezen uit zonnehemels met zes tot tien lampen van 100 W op een verrijdbaar, al dan niet gasgeveerd, statief of op een horizontaal statief. Zonnehemels met of zonder gezichtsbruiner en combinaties met 12/16 of 20 lampen van 100 W. Alle hemels voorzien van veiligheidsroosters. Bij de combinaties kunt u kiezen voor een rooster of een luxe acrylplaat in de hemel. Alle modellen met aluminium reflector en 30 min. timer met automatische afslag. J.A. v.d. Goeskade 49, Goes Tel.: (0113) 227107 Tover je kamer om in een prehistorisch park. Of haal de geheimzinnige sfeer van de diepte van de zee in je eigen kamer. Een kanjer van een blauwe tyrannosaurus rex bijvoorbeeld op je kast of aan de wand. Prachtige vissen, planten en een duiker die zoekt naar een gezonken schip. Frieze Frame heeft sensationele ideeën en mogelijkheden om er een fantastische kinderkamer van te maken. En al die moge lijkheden zijn te zien en te koop bij Spruyt Verf en Behang. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke jungle in je slaapkamer. Of voor een kamer met honderden elfjes, diertjes, mannetjes, bloemen. Een schitterende stoomtrein. Je kleed je kamer in zoals je er altijd van hebt gedroomd. En je kunt het bovendien zelf. Want de wanddecoraties zijn eenvoudig zelf aan te brengen en naar eigen inzicht in te delen. Meer weten? Kom dan eens kijken., En breng gratis de video mee om al van alles vast te leggen. Omcirkel op deze bon de gewenste cijfers en stuur deze bon, voor 12 december 1997 ongefrankeerd, naar

de Faam | 1997 | | pagina 22