Organisten duo in Koorkerk Middelburg Sinterklaasvoorstelling Muis en Leeuw Nederland gaat anders eten Man met Schaap speelt 'thuis' Zeeuwstalïge rock Swingend jazzfeest IN MIDDEN ZEELAND De organisten Martin Mans en Peter Wildeman spelen zaterdag (22 november) in de Middel burgse Koorkerk. Niet alleen het hoofdorgel van deze kerk wordt bespeeld, ook de klanken van een Domus orgel weerklinken door de Koorkerk. De organisten wisselen halverwege van instrument. Improvisaties Actief Het op Walcheren populaire kinderduo Muis en Leeuw heeft opnieuw een Sinterklaasvoorstel ling gemaakt. Deze wordt 22 november twee keer gebracht in het Middelburgse Minitheater. Een week later kunnen Vlissingse kinderen ge nieten in het Arsenaaltheater. De regie is in handen van Josien de Graaf. Dat is één van de conclusies die getrokken kan worden uit een groot onderzoek - met als titel 'Hoe Eet Nederland - 1997' - naar de eetge woonten van de Nederlanders dat in opdracht van Albert Heijn recentelijk werd uitgevoerd door het NIPO. Uit het onderzoek kwam duide lijk naar voren dat er grote verschillen zijn tus sen de eetgewoonten van jongeren (tot 35 jaar) en ouderen (vanaf 55 jaar). Woensdag 19 november 1997 FAAM/VLISSINGER 7 De muziekkeuze is afgestemd op beide orgels. Het program ma begint met de Fanfare voor twee orgels van M. Zon- nenberg, gevolgd door Ron deau van Purcell, Siciliano van Bach, Nooit meer Nacht van Beethoven, 0 Gods- stroom der Genade van Mar tin Mans en Ik wandel in het licht met Jezus van A. Breuk hoven. Hekkesluiter is een orgelwerk dat vierhandig op het Domus orgel wordt uitgevoerd. Naast dit programma is er ook ruim te voor samenzang. Martin Mans (1965) is afkom stig van Goeree-Overflakkee en ondernam al vele muzikale activiteiten. Zo geeft hij jaar lijks meer dan honderdvijftig concerten in binnen- en bui tenland. Hij ging op toernee door West-Australië en verrastte de 'Aussies' met zijn orgelimpro visaties. Juist vanwege dat improvisatietalent verwierf hij grote bekendheid en vond menig cd van hem de weg naar de huiskamer. In 1994 werd Mans bekroond met een gouden cd: een unicum in dit muziekgenre. Martin Mans is als kerkorga nist verbonden aan de Bree- pleinkerk in Rotterdam. Ook is hij dirigent van drie mannen koren en één vrouwenkoor. Collega Peter Wildeman (1972) is ook uitermate actief in de muziekwereld. Hij is niet alleen organist maar ook diri gent van verscheidene koren. Hieronder bevindt zich ook het 'Praagkoor', dat in oktober van dit jaar nog een concert reis ondernam naar Praag. Martin Mans. Martin Mans vergezelde hem op deze toernee als begelei der. Momenteel specialiseert Wil deman zich in de Schoolmu ziek aan de Schumann Acade mie in Amsterdam en is hij als docent muziek verbonden aan het Middelburgse Calvijncolle- Peter Wildeman. ge. Cd's, mc's en bladmuziek van beide organisten is tijdens het concert in de Koorkerk te gen een gereduceerd tarief verkrijgbaar. Het concert in de Middelburg se Koorkerk begint om 20 uur. Na de pauze wisselen de twee organisten van instrument. Muis (Eric Holm) en Leeuw (Peter Adriaanse) lezen in de krant een advertentie waarin een hulpsinterklaas gevraagd wordt. Muis denkt dat zoiets net wat voor hem is, maar ook Leeuw ziet zo'n baantje wel zitten. Beiden bereiden zich voor, want er komt toch nog wel iets bij kijken om de echte Sint te kunnen vervangen. Zo moet het duo zich melden bij de hoofdpiet, waar ze een test moeten afleggen. Hoeveel Sinterklaasliedjes kennen ze eigenlijk uit het hoofd? En we ten ze wel hoeveel cadeautjes Sinterklaas moet meenemen uit Spanje? Naast deze vragen moeten Muis en Leeuw nog meer vragen goed zien te be antwoorden. Maar dan vraagt het duo zich af waarom Sin terklaas eigenlijk hulp nodig heeft dit jaar. Hoe komt het dat de Sint het niet meer al leen kan. Het is toch zeker al honderden jaren lang goed gegaan? De tekst van de Sinterklaas voorstelling werd geschreven door regisseur Josien de Graaf. De tekst van de muziek komt van de hand van Peter Adriaanse. De muziek is gear rangeerd door Peter Wester huis. Kaarten voor de voor stelling in Middelburg zijn ver krijgbaar bij het Minitheater en boekhandel Bruna/Loek in de Lange Delft. Voor de voor stelling in Vlissningen zijn kaarten voorhanden bij de kassa van het Arsenaaltheater. De voorstellingen in het Mini theater beginnen om 12 en 14 uur, die in het Arsenaaltheater om 13 en 15 uur. jj&ikVs^V' Eric Holm en Peter Adriaanse als Muis en Leeuw. Die verschillen uiten zich bij- de tijd en hebben liever brood. En hoewel het merendeel der Nederlanders de warme maal tijd nog met het hele huishou den tegelijk gebruikt, valt op dat er toch steeds meer men sen met het bord op schoot voor de televisie zitten te eten. Nog steeds blijkt zevenenvijf tig procent van alle Nederlan ders ouder dan twaalf jaar het eten wel eens te prakken; achttien procent doet dat zelfs vrijwel elke dag. Uit het onderzoek blijkt dat er ook verschillen zijn met be trekking tot de onderwerpen waarover gesproken wordt tij dens de maaltijd. Jongeren voorbeeld in het soort gerech ten dat op tafel komt. Bij ou deren is dat bijna altijd nog gekookte aardappelen met vlees en groente, terwijl de jongeren steeds vaker pasta of rijst op het menu hebben staan. De middengroep, van 35 tot 55 jaar, scoort daar pre cies tussenin. Opvallend in de resultaten van het onderzoek is dat driekwart van de volwassen het nuttigen van de warme maaltijd een plezierig moment van de dag vindt. Kinderen denken daar weer anders over; de helft is het maar met die stelling eens. Zij vinden het zonde van praten tijdens de warme maal tijd meestal over het werk en over vrienden en kennissen, terwijl de middengroep meer geïnteresseerd blijkt te zijn in werk, school en hobby's. Ou ders praten meer over de fa milie en het nieuws, terwijl dit ook de groep is waar nog het meest gebeden wordt voor het eten. Uit het onderzoek blijkt ook een ontwikkeling met betrek king tot het tijdstip waarop de warme maaltijden gebruikt wordt. Jongeren blijken wat dat betreft nogal eens te wis selen; de ene dag kan het vijf uur 's middags zijn, de andere dag weer half acht. De mid dengroep gaat bijna altijd tus sen half zes en zes uur aan ta fel. Datzelfde geldt overigens voor de groep ouderen, maar bijna een kwart daarvan ge bruikt de warme maaltijd nog tussen de middag. Albert Heijn wil met hulp van de resultaten van het onder zoek een beter inzicht krijgen in het eetgedrag van Neder landers. T '1 - - I «1 Iterss: ;i De Middelburgse rockband Man Met Schaap treedt zondag (23 november) voor de eerste keer op in hun eigen woonplaats. Eerder gaf de band concerten in buurstad Vlissngen en een aantal kustplaatsen. Naast eigen werk brengen de leden ook nummers van Living Colour, The Red Hot Chilipeppers, Bush en Claw Boys Claw. Man Met Schaap bestaat uit Maurits Portier (gitaar en zang), Marco van Leeuwen (sologitaar), Rob La fort (basgitaar) en Robin 't Gilde (drums). Het op treden begint om 17 uur in het Schuttershofcafé. De Bevelandse dialectrockband Surrender treedt zater dag (22 november) op in De Piek in Vlissingen. Die dag wordt ook de jaarlijkse ledenvergadering van het Vlis singse poppodium gehouden. Leden hoeven dan ook niet te betalen voor het concert. Surrender-gitarist Kees Wondergem met ingeleende bassist Kees 'Banaan' van der Heijden tijdens een eerder concert in De Piek. Surrender begon de muzikale carrière als Engelstalige band. Al snel werd aan het repertoir ook een aantal dialectnum mers toegevoegd, die vooral bij het publiek enorm aansloe gen. Inmiddels geniet Surren der regionale bekendheid door optredens tijdens festi vals en de verzorging van het voorprogramma van Normaal en Rowwen Hèze. Het optre den in De Piek begint rond 20 uur. In het Middelburgse hotel Arneville treedt zaterdag 22 november de Willick Square Jazzband op. De band speelt 'Opened Hi- Hat Speeddixie'-muziek, wat wil zeggen dat elk op treden vakkundig tot een swingend feest wordt ge maakt. De Willick Square Jazzband werd opgericht in 1983 en komt oorspronkelijk uit Zoe- termeer. De muziek die het ge zelschap brengt vindt zijn wor tels in de jazz van de jaren twintig en dertig, maar is voorzien van een uitgespro ken opvatting en eigen bewer kingen. Het orkest werd in 1988 ont dekt door de Nederlandse jaz- zwereld vanwege de explosie ve manier van musiceren, hun vermakelijke uitstraling naar het publiek en het sterke col lectief. Het publiek dat op de optredens afkomt is geva rieerd, maar bijzonder is dat de band ook de (met 'oude stijl' jazz vaak moeilijk bena derbare) jeugd tot 25 jaar weet te trekken. De gemiddel de leeftijd van de bandleden ligt rond de dertig jaar en het jeugdig elan wordt niet onder stoelen of banken gestoken. De bezetting van het orkest heeft de laatste jaren maar weinig veranderingen onder gaan. De Willick-leden zijn dan ook meer dan zomaar zes muzikanten bij elkaar. Junior in de groep is trompettist Mi chel Muller, die zich na het vertrek van Michael Varekamp naar de Dutch Swing College Band een uitstekend plaats vervanger toonde. De Willick Square Jazzband speelde op internationale jazz festivals in Noordwijk, Breda en Leiden. Verder verzorgde de band een korte serie optre dens met de Engelse 'Queen of Jazz' Beryl Bryden. Het con cert in Arneville begint om 21 uur. Donderdag 20 november t/m woensdag 26 november ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, portretten en posters. Geopend na tel. af spraak 0118-603469. DOMBURG Apparthotel Bommeljé, Heren straat 24, Han Koster, schilderijen. GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Stadskantoor, Oostsingel 2, Elsa Westland; beeldhouwwerk. Joop Dam; tekeningen. Galerie-Atelier De Kaai, Turfka- de 7, Mariska Schilperoord, 'Droomvlucht'. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3, Mare Nagtzaam, te keningen. Safian Art Studio, Stikkerstraat 28, Ashot Safian, olieverfschilde rijen. Geopend na telefonische af spraak 0113-232592. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, Wil van Maanen-Hoppen- brouwers, aquarellen. Verpleeghuis Ter Valcke, Valck- eslotlaan 200, Riet van der Sluis, aquarellen van speelgoedberen. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. Atelier De Kattenbeker, Dorps straat 8-10, Jan Capello en Ireen Schmid, aquarellen. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Göth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Trees Verwilligen, nieuwe werken. Galerie Dauvillier, L. Noord straat 56, Gera Dauvillier, schilde rijen, tel. 0118-629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Grootmede 66, tel. 0118-616323, staaltouwplastieken en staal- steenobjecten, geopend na tel. af spraak. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Jo ke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Hotel Arneville, Buitenruststraat 22, Ria Ruedisueli, beelden. Depot, 't Zanddorp 68, Margot Oomen, schilderijen en objecten. Galerie 'T', Turfkaai 25-27, Lidia Verschoor; grafiek, olieverf, acryl en gemengde techniek. Peter Kromhout; schilderijen. Yolanda Philippens; schilderijen. Café Goudwaard, Lange Noord straat 52, Hay Wijnhoven, lino's. De Vleeshal, Markt, Dora Garcia, 'Lifetime soundtrack'. Galerie Veurink, Vlissings- estraat 14, Bert Dorrestijn, schilde rijen. Galerie Het Gouden Briefke, Gortstraat 32, Joop Houthuyzen, bronzen beelden. Metro S, Kuiperspoort 22, Harry Vandevliet. Spinn-Off, Gravenstraat 63, Har ry Vandevliet (t/m 23 november). Rabobank, Lange Geere 3, Anne Breel; keramiek 'Planeten en aard se vormen'. Ilse van Loo-Remijn; schilderijen in acryl op doek. De Kapper, Korte Geere 10, Alexander Rodin, schilderijen. Galerie 't Haentje te Paart, Spanjaardstraat 19, Riet Mooren; objectschilderijen. Marianne Klun- ne; objecten in diverse materialen. Zeeuwse Bibliotheek, Kous teensedijk 7, 'Goes rond 1900', tentoonstelling van prentbrief kaarten en foto's. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Cor van der Poel, aquarellen, olieverf en penteke ningen. Galerie Icon, Wagenaarstraat 16, 'Van alfabet tot zondagsschool', verkoopexpositie van kinderboe ken, kindertijdschriften, school boekjes en oud speelgoed. Galerie De Vier Gemeten, Kousteensedijk 16, 'Veerse joffers gasten' (vanaf 22 november). Huize 's-Hertogenbosch, Vlas- markt 49/51, kunstwerken uit de historisch topografische Atlas Ze- landia lllustrata, geopend za. 10- 17 uur en zo. 12-16 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Kous teensedijk 7, 'Daar is niet één die eenzaam gaat als ik...', uit de nala tenschap van P.C. Boutens (vanaf 21 november). NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framew ork Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'Mammoeten te rug in Zeeland'. Toeristisch Centrum Oranje zon, Schoolstraat 4, Joke Plomp- Kroes, aquarellen 'Vakantie'. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'Naar de haaien', tentoonstelling. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, Martin en Elma Smit-van Wuijck- huijse; fotografie en poëzie. Ria Barten; poppen. Geopend tijdens kantooruren. Watertoren, Marenne Weiten; keramische werken. Jeroen Buser; ruimtelijk schilderij. Remco Boen der; installatie 'Until further noti ce'. Ab van Hanegem; schilderij en. André Groothuizen; installatie (vanaf 23 november). SINT LAURENS Boerderijgalerie De Osseberg, Sipgelweg 11, Corrie Blaas; etsen en houtdrukken. Hansje den Hol lander; beelden. VEERE Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vondsten in Veere'. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische pro motie (beeld van Zeeland als va kantieland). Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans. Arsenaaltheater, Arsenaalplein 7, Ludmila Kalmaeva, tekeningen en grafiek. Galerie Hannelore Meijaard, Hendrikstraat 8, Thomas Roman, schilderijen en aquarellen (t/m 23 november). Open Atelier, Baljuwstraat 20, Marcel Lucien Robbe, olieverf schilderijen 'Toscana'. Bellamy 19, Bellamypark 19, Ro nald van Dokkum, installatie bin- nen-buiten 'She loves carrots very much' (vanaf 23 november). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Donderdag 20 november t/m woensdag 26 november DONDERDAG 20 NOVEMBER Abdijplein, Middelburg; Bei aardconcert, 12 uur. Zeelandhallen, Goes; Frans Bauer, 20 uur. Rooms Katholieke Kerk, Vliss ingen; De Wiener Sangerkn^ben, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Robert Long, 'Robert Long meer dan ooit', 20 uur. VRIJDAG 21 NOVEMBER The Duke, Middelburg; Piano concert door Frans Ie Maire, 17 uur. Burgerzaal Stadhuis, Middel burg; Quadro Corydon, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Theatergroep Delta, 'Om het meer gelopen', 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Dub- belcabaret: Acda De Munnik en Pien Bianca, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Marlies Helder Band, 'Generous mood', 20,15 uur. De Piek, Vlissingen; Jamsessie, 21 uur. Podium 't Beest, Goes; Jabber- wocky en Dandruff, 21 uur. ZATERDAG 22 NOVEMBER Minitheater, Middelburg; Muis en Leeuw, sinterklaasvoorstelling, 12 en 14 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Stichting Dansz, 'Fighting chance', 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Goese Operette Vereniging, 'Die Zirkusprinzessin', 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Nieuw Ensemble-Raamteater, 'De ideale echtgenoot', 20 uur. Koorkerk, Middelburg; Orgel concert door Martin Mans en Pe ter Wildeman, 20 uur. Minitheater, Middelburg; Het Middelburgs Theater, 'De twee wezen', 20.30 uur. Hotel Arneville, Middeiburg; Willick Square Jazzband, 21 uur. De Piek, Vlissingen; Surrender, 22 uur. Rock Café Gommert, Vlissin gen; Hökersavond, 22 uur. ZONDAG 23 NOVEMBER Sporthal Baskenburg, Vlissin gen; Bassie en Adriaan, 'Lach- spektakelshow', 14 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Fairport Convention en Nicky Cor- cra, 15 uur. The Duke, Middelburg; Aman da Jane Kewley, 15 uur. Theatercafé Stadsschouw burg, Middelburg; Masha Bijls- ma Band, 15.30 uur. Schuttershofcafé, Middelburg; Man Met Schaap, 17 uur. DINSDAG 25 NOVEMBER Grote Kerk, Goes; Carilloncon cert door Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Midgard, Middelburg; Jamses sie, 20 uur. WOENSDAG 26 NOVEMBER Stadsschouwburg, Middel burg; Erik van Muiswinkel en Die- derik van Vleuten, 'Mannen van de wereld', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Rasti Rostelli, 20.15 uur. Do. 20 november t/m wo. 26 november DONDERDAG 20 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Peacemaker' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Game' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Hercules' 20 uur. Grand Theater Goes, 'My Best Friends Wedding' 20 uur. 't Beest Goes, 'Edward II' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Different for Girls' 20.30 uur. VRIJDAG 21 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Peacemaker' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Game' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Contact' 19 uur. 'Double Team' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Hercules' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'My Best Friends Wedding' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Career Girls' 19.30 uur. 'Salmonberries' 22 uur. ZATERDAG 22 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Peacemaker' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Game' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Contact' 14 en 19 uur. 'Dou ble Team' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Lost World' 14 uur. 'Her cules' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'My Best Friends Wedding' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Different for Girls' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Career Girls' 19.30 uur. 'Bound' 22 uur. ZONDAG 23 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Peacemaker' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Game' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Contact' 14 en 19 uur. 'Dou ble Team' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Lost World' 14 uur. 'Her cules' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'My Best Friends Wedding' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Career Girls' 20.30 uur. MAANDAG 24 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Peacemaker' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Game' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Double Team' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Hercules' 20 uur. Grand Theater Goes, 'My Best Friends Wedding' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Career Girls' 20.30 uur. DINSDAG 25 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Peacemaker' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Game' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Double Team' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Hercules' 20 uur. Grand Theater Goes, 'My Best Friends Wedding' 20 uur. 't Beest Goes, 'Bound' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Birdcage' 20.30 uur. WOENSDAG 26 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Peacemaker' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Game' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Contact' 14 uur. 'Double Team' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Lost World' 14 uur. 'Her cules' 20 uur. Grand Theater Goes, 'My Best Friends Wedding' 20 uur. ZATERDAG 22 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Hercules' 14 uur Grand Theater Goes, 'Her cules' 14 uur. ZONDAG 23 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Hercules' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Her cules' 14 uur. WOENSDAG 26 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Hercules' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Her cules' 14 uur.

de Faam | 1997 | | pagina 7