"psjf praat mee over de toekomst van Vlissingen vul de vragenlijst in AutobedrijfJoosse HOE LANG MOETEN WE NOG ALS DE DOOD VOOR DE LIEFDE ZIJN? Fina blijft verrassen met voordeel. 1J Lancia Y. Nu vanaf fl. 22.990,- Nieuwe liefde binnen bereik. DAUWENDAELE 6 Ideeën over de toekomst van de stad? Laat ze ons weten 2 Geef Vlissingen een cijfer tussen de l (heel slecht) en de 10 (heel goed) voor het volgende. 3 Waf moet er volgens u veranderen aan de binnenstad? (meerdere antwoorden mogelijk) 4 Op termijn komt in de binnenstad het KSG-terrein beschikbaar. Wat zou er met dat terrein moeten gebeuren? (meerdere antwoorden mogelijk) 5 Wat zijn de belangrijkste maatregelen voor verkeer en vervoer in Vlissingen? (maximaal twee mogelijkheden aankruisen) 9 Vlissingen probeert de bewoners zoveel mogelijk te gaan betrekken bij de inrichting van de openbare ruimte en de sociale omgeving in hun wijk. Bent u het daarmee eens? 7 Vlissingen is een 'stad aan de zee'. Bent u het eens met de stelling, dat Vlissingen moet proberen haar maritieme karakter te versterken en uit moet groeien tot een 'badplaats met allure'? 10 Vindt u de 'stadsdebatten' een goede manier om inwoners de kans te geven mee te denken en te praten over de toekomst van hun stad? Vlissingers welkom op Publieksdag Koersblad houdt u op de hoogte Aanbieding Gildeweg 20, 4383 NK Vlissingen. Telefoon 0118 - 419420. Oude Rijksweg 60, 4339 BD Nieuw- en St. Joosland. Telefoon 0118 - 60 14 43. Lancia ^^11 Granturismo Auto Dagevos Goes ^ihaJ Fina Station Middelburg f 24,95 p/st Hij kost slechts f 39.990,-. FAAM/VLISSINGER Woensdag 12 november 1997 U heeft een idee over de toekomst von Vlissingen? Bijvoorbeeld over hoe de stod moet omgoon met (onderdelen von) wonen, werken, verkeer en vervoer? Of over een goede monier om inwoners bij projecten te betrekken? Of over iets heel anders? Wot voor ideeën u ook heeft, wij willen ze heel graag horen. Zolang het moor te maken heeft met Vlissingen en de toekomst van de stad! Maak uw idee kenbaar op deze bon, knip hem uit en lever hem op zaterdag 29 november in tijdens de Publieksdag in het Stadhuis van 10.00 tot 13.00 uur. U krijgt een leuke verrassing en maakt meteen kans op een fantastische prijs! Het beste idee wordt namelijk beloond met een rondvlucht boven Vlissingen! Een deskundige jury zol de ingediende ideeën beoordelen op originoliteit en uitvoerbaarheid. U kunt uw idee niet komen inleveren op de Publieksdag? Geen nood, stuur deze bon dan naar de Gemeente Vlissingen, Stafbureau Communicotie, Antwoordnummer 2,4380 WB Vlissingen. Een postzegel is niet nodig. Mijn idee over de toekomst van Vlissingen Naam Adres Postcode Ploats Telefoonnummer Leeftijd l Wat is uw algemene indruk van Vlissingen? Licht uw antwoord toe. O Vlissingen is een fijne stad, omdat O Vlissingen is een gewone stad. omdat O Vlissingen is geen fijne stad, omdat O Gevarieerdere uitgaansgelegenheden O Meer aandacht voor het schoonhouden van de openbare ruimte O Betere bereikbaarheid per auto fiets openbaar vervoer O Terugdringen autoverkeer O Anders, namelijk Stad om te wonen Stad om te werken 'Stad aan de zee', het maritieme karakter Stad om uit te gaan Het culturele aanbod Stad om te recreëren Stad om te winkelen Toeristenstad De infrastructuur (wegen, verkeer) De gezondheidsvoorzieningen De club- en buurthuizen Het aanbod van horeca (hotels, restaurants) Ruimte voor eventuele aanvulling toelichting O Meer winkels O Gevarieerder aanbod van winkels O Meer uitgaansgelegenheden O Geen mening O Woningbouw O Vestigingsmogelijkheid voor kleine bedrijven en dus werkgelegenheid O Realiseren van toeristisch-recreatieve voorzieningen O Anders, namelijk O Geen mening O Verbeteren toegankelijkheid van de binnenstad door meer toegangswegen O Verbeteren openbaar busvervoer O Verplaatsen NS-station (dichter bij de binnenstad) O Beperken autoverkeer in de stad O Meer aandacht voor voetgangers en fietsers O Anders, namelijk O Geen mening 6 Welke sector biedt volgens u de beste kansen voor het creëren van eventuele werkgelegenheid? (slechts één antwoord geven) O Toerisme O Horeca O Havengerichte werkgelegenheid O Anders, namelijk O Ja O Op sommige terreinen wel. op sommige niet O Nee O Geen mening Ruimte voor eventuele aanvulling toelichting: O Geen mening O Ja, op grote schaal O Ja, maar op beperkte schaal O Nee O Geen mening 8 Vlissingen heeft relatief veel woningen in de goedkopere marktsegmenten. Vindt u dat Vlissingen ook mooie woongebieden in de duurdere categorieën moet realiseren? O Ja O Enigszins O Nee O Geen mening O Ja O Nee, omdat O Weet niet geen mening 11 Tot slot wil ik nog zeggen Niet vergeten: op zoterdog 29 november is de Publieksdag. Een dog waaróp iedere Vlissinger welkom is in het Stadhuis om mee te proten en mee te denken over de toekomst von de stadAls u denkt dat u daoroon niet zoveel kunt of wilt bijdragen, don bent u toch von harte welkom! Gewoon, om te kijken en te luisteren, moor voorol om een gezellige dog te hebben. Wont er is von olies te beleven I Van 10.00 tot 13.00 uur bent u welkom in het Stadhuis. Wie zich Vlissinger voelt, mag het niet missen! Stadskoers Vlissingen 2010 is het proces woarin gemeente, instellingen, bedrijven en inwoners von Vlissingen discussiëren over de toekomst von de stod. De gemeente geeft Koersblad uit om betrokkenen te informeren over olie aspecten von het proces, waaronder de vervolgdebotten begin 1998. Wilt u octief betrokken blijven, loot u don plaatsen op de verzendlijst von Koersblad. U kunt dot doen door een koortje te sturen naar de gemeente Vlissingen, Stofbureou Communicotie, Antwoordnummer 2,4380 WB Vlissingen (geen postzegel nodig) of door te bellen noor nummer (01 18) 48 73 33. Knip deze enquête uit en iever hem in op zaterdag 29 november tijdens de Publieksdag in het Stadhuis van 10.00 tot 13.00 uur. U krijgt een leuke verrassing en elke 25e ingeleverde enquête wordt beloond met het prachtige fotoboek Vlissingen van fotograaf Ruben Oreel. U kunt niet komen op de Publieksdag? Stuur deze enquête dan op naar Gemeente Vlissingen, Stafbureau Communicatie, Antwoordnummer 2, 4380 WB Vlissingen. Een postzegel is niet nodig. DEZE ENQUÊTE IS ANONIEM. U HOEFT DUS GEEN NAAM EN ADRES IN TE VULLEN. 6 dagen per week geopend 9477 In een wereld waarin conformisme de boventoon voert, verovert de Lancia Y jouw hart. Door hel eigenzinnige, karakteristieke ontwerp gaat deze uitdagende schoonheid nooit onopgemerkt aan je voorbij. Maar de Lancia Y heeft nog meer te bieden. Krachtige zuinige motoren en een verrassend ruim interieur. Met stijlvolle bekleding en een high-tech instrumenlenpaneel. Standaard met een onge ëvenaard hoog uitrustingsniveau. Lancia Y. Vanwege z'n aantrekkelijke prijs nu sneller binnen bereik. Kom snel naar onze showroom. Laat je verleiden door de nieuwe LanciY l.l"elefantino"of door de nieuwe 1.2 16v versies. Lancia Y vanaf fl. 22.990,- inch BTW/BPM excl. rijklaar maken. Leaseprijs vanaf fl. 608,- per rnnd. excl. BTW, 48 mud./20.000 ktn p. jr. via Lancia Lease. Officieel Lanciadealer voor Zeeland Anth. Fokkerstraat 77 Verkoopinfo: 0113-275753 Vraag naar Formula Lancia en de overige linancieringsmogelijkheden van LANFIN Expl. D.W.M. Rouw - Kanaalweg 36 - 4337 PA Middelburg Zolang er geen medicijn is, blijft aids als een zwaard van Damocles boven de liefde hangen. Daarom mogen we niet rusten voor we de race tegen aids gewonnen hebben. En dat kost tijd. Maar ook geld. Hoe eerder hoe AIDS FONDS: GIRO 8957 Deter. INU dUS. (Storten 00 bankrekeningnummer 70.7070 228 kan ook.) i Vrijlandstraat 55 Middelburg 0118-614994 Tevens uw adres voor Batavus- en Gazellefietsen. Nu nog enkele modellen wegens verbouwing met leuke kortingen. Plaatselijke Ford Dealer blijkt In bezit van modellen uit 1998 Set 6 glazen Altijd handig. Set 6 glazen voor maar 3, Regenjack Waterdicht regenjack voor de regenachtige dagen. Tweezijdig draagbaar. Ene zijde geel, andere zijde blauw voor maar 10,- Cadeautip! Originele speelfilms op VHS 5 verschillende spectaculaire speelfilms. Desperado, Little Women en Never talk to strangers van 39,95 nu voor slechts The Craft en Look who's talking now van 24,95 nu voor maar 14,95 p/s,. Tip voor de kinderen Nieuw. Zojuist uit gebracht (29 oktober) De Zwanenprlnses en het geheim van het kasteehop video met GRATIS kleurboek 4 Fina-spaarkaarten of 39,95 Tanken bij Fina levert dus extra voordeel op. Kom snel. Aanbiedingen zolang de voorraad strekt bij alle 200 Fina-benzinestations. Scooterverkoop onderhoud/reparaties accessoiree SPEEPFIGHT CHIPKEY De Ford Dealers, die doen wat. Hoe het kan weten we niet, maar de plaatselijke Ford Dealer, heeft een aantal Mondeo's uit 1998 in de showroom staan. Deze Mondeo's zijn standaard uit gerust met o.a. Airco, Easy Sound System, stuurbekrachtiging, airbag, elektronische startblokkering en vele, vele extra's. De dealer nodigt iedereen in de omgeving nu al uil voor een proefrit om de fantastische rij eigenschappen van de Mondeo zelf te ervaren. Afgebeeld is de Mondeo Ghia. Prijs is incL B.T.W, excl kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Lichtmetalen velgen optioneeL elke twee jaar een nieuwe Ford. Vraag ons naar de exacte voorwaarden. Wijzigingen voorbehouden. Officieel dealer van .Peugeot - 5ym - Tomos - Derby - Hunter Andere merken leverbaar

de Faam | 1997 | | pagina 6