Tango o Tango in première Laatste productie Zeeuwse Komedie in Vestzaktheater Nederlanders soleren met Russen Slil Jubileum kunstuitleen Jarenlange ervaring van Eddie The Hot Rods IN MIDDEN ZEELAND De Zeeuwse Komedie speelt zaterdag 18 ok tober de première van de voorstelling 'Kees de jongen'. De door Gerben Hellinga ge maakte toneelbewer king van het boek van Theo Thijssen gaat waarschijnlijk de ge schiedenis in als de laatste voorstelling die de Komedie speel de in het Vestzak theater. Decor Woensdag 15 oktober 1997 FAAM/VLISSINGER 15 mmrn De in de Amsterdamse Jor- daan geboren en getogen on derwijzer, kindervriend en ras verteller Thijssen schreef in 1923 het boek Kees de Jon gen, dat gaat over het sterven van de kinderjaren en de on schuld, de botsing tussen re aliteit en fantasie. Ook in de toneelbewerking staat de per soon van Kees de Jongen centraal. Door de bewerker Hellinga opgesplitst in Keesl en Kees2 (Tom Roovers en Henk Geelhoed) laten samen de bonte leef- en denkwereld van Kees zien. Zijn beleving van de alledaagse realiteit en daaromheen de dromerijen. De voorstelling volgt een kor te periode in het leven van Kees. Hij ontdekt veel en leert eveneens veel over het leven. Zijn vader en .moeder hebben een schoenenzaak en hij is een vrolijke jongen, behulp zaam voor zijn ouders, zusje en klasgenootje Rosa op wie hij verliefd is. De ziekte en daarop volgende dood van z'n vader betekenen een keerpunt in zijn leven. Om een financië le catastrofe te voorkomen wil hij een steentje bijdragen. Een nieuwe levensfase breekt aan wanneer hij op een baantje als jongste bediende afstapt. Zeeuwse Komedie-regisseur Willem Huijbreghs had het stuk al langer op zijn lijstje staan. Hij vertelt: „Kees is voor mij een heel speciaal vriendje. Ik draag hem vanaf mijn twaalfde jaar bij me. Van af het eerste moment was het herkenning, verwante zielen. In Kees2 omhels ik de dromer, de raadsheer met stille, grote en kleine verlangens. Keesl omhels ik omdat ook het alle daagse leven zo goed en sterk mogelijk geleefd dient te wor den". Vooral de tweedeling in de hoofdrol maakt de voorstel ling opmerkelijk. Realiteit wordt afgewisseld met een droomwereld. Het stuk speelt zich af op verschillende loka- ties en om ervoor te zorgen dat scènes elkaar zonder on derbrekingen kunnen opvol gen is voor het decor een ori ginele oplossing bedacht door regisseur Huijbreghs. Decor bouwers zijn Bob Goedhart en Nico de Hamer. De voorstel ling is nog tot 13 december te zien in het Vlissingse Vestzak theater, te vinden aan het Bel- lamypark. Kaarten kunnen ge reserveerd worden bij Greetje Bikker op woensdag en vrij dag van 12 tot 13.30 uur (0118 - 465 624). Ook kunnen deze aan de kassa worden gekocht. Het succesvolle Lysenko Kamer Orkest uit Kiev treedt donderdag 16 oktober op in de Middelburgse Concert zaal. De jonge Nederlandse violiste Fioortje Schilt en de internationaal bekende Derek Han vullen het orkest aan als solisten. Het Lysenko Kamer Orkest ontstond uit het Lysenko Youth Orchestra, dat bestond uit de meest getalenteerde leerlingen van de Lysenko school in Kiev. Het gezelschap treedt regelmatig op. Hoogte punt vorig jaar was het optre den tijdens het vierde Interna tionale Muziekfestival van Kiev. Oprichter en vaste diri gent van het orkest is Sergei Protopov. Het Lysenko Kamer Orkest maakte in het seizoen '95/'96 een uitgebreide toer- nee door Nederland. Een con cert in het Amsterdamse Con certgebouw maakte deel uit van deze toernee. Dirigent Sergei Protopov werd in 1960 geboren in Odessa (Oekraïne). Hij studeerde van 1978 tot 1983 viool aan het conservatorium van Kiev bij professor A. Panov en F. Ma- karenko. Daarna speelde hij bij het Orkest van het Natio naal Oekraïns Ballet. Na het volgen van een direktieoplei- ding aan het conservatorium in Kiev werd hij in 1991 aan gesteld als dirigent bij de ope ra van S. Tourchak en E. Dou- schenko. In 1993 was hij lau reaat van 'Presence de la Mu- sique' van de Yehudi Menuhin Foundation. Soliste Fioortje Schilt begon al op haar derde jaar met vi oolspelen. Drie jaar later kreeg ze les van vioolpedago ge Coosje Wijzenbeek. Sinds dien heeft ze zowel solistisch als in ensemble verband re gelmatig in Nederland, Duits land, Frankrijk en Zwitserland De Stichting Kunstuitleen Zeeland bestaat vijfen twintig jaar. Om dat te vieren zijn er de laatste twee weken van oktober verschillende activiteiten in de vier kunstuitleencentra in de provincie. Zo kunnen bezoekers zich laten fotograferen in een omgeving die speciaal gemaakt is door een kunstenaar. Middelburg werkt bijvoorbeeld samen met kunstenaar Ko de Jonge. 'Maatwerk', heet het project dat draait om af- en verbeelding. Zaterdagmiddag 1 november is er een toelich ting op het project door De Jonge. De kunstuitleen in Vlis- singen organiseerde een digitaal foto-project met Eric Roest. Onder de vlag 'De kleren van de keizer' wordt de be zoeker hier gefotografeerd. De foto wordt afgedrukt op een witte handschoen. Daarnaast heeft de Scheldestad een tweede project: 'De straat geëxposeerd'. Bewoners van een straat in Vlissingen wordt gevraagd een bijzonder voor werp uit hun huis te ruilen voor een kunstwerk in de Kunst uitleen. In 'Het Majoraat' (Van Hogendorpweg 58a) worden deze voorwerpen tentoongesteld en vinden bovendien ont moetingen plaats die gaan over kunst: gesprekken van mensen over hun keuze naast de keuzes van de kunste naar. Speciaal voor de gelegenheid is er een jubileumuit gave van de kunstenaar Rob Brandt gemaakt. In een opla ge van 1000 maakte hij een beker die exclusief verkrijgbaar is bij de kunstuitleen centra in Zeeland. Daarnaast zijn er tijdens de twee feestweken verschillende aanbiedingen voor bezoekers: een introductie abonnement voor nieuwe leners en tien procent korting op de aankoop van een werk. De Engelse pubrockband Eddie The Hot Rods treedt zaterdag (18 oktober) op in De Piek. Een dag eerder is de bluesrockformatie Experience te zien op het Vlissing se podium. Beide concerten beginnen rond 21 uur. Experience is een Rotterdam se bluesband, bestaande uit drie personen. Na de start van de band in 1993 is hij lang- Eddie The Hot Hods. zaamaan in populariteit geste gen. Hun muziek is een men geling van eigen nummers en covers van Albert King, Stevie Ray Vaughan, Jimi Hendrix, Santana en Etta James. Eddie The Hot Rods werd in 1975 opgericht en was daar mee één van de eerste uit schieters van de zogenaamde pubrockscene. Deze stroming ontstond net voor het aanbre ken van de punkgolf in Groot- Britannië. Na jaren van steeds ingewik kelder wordende muziek zoch ten ineens meer bands hun heil in eenvoudigere muziek. Deze pubrockbands speelden hun muziek graag in de kroeg. Eddie The Hot Rods dreven een flink eind mee in de punk golf. Drie van de vier leden maken vanaf het begin deel uit van de vaste bezetting van de band. opgetreden. Zo speelde ze in 1989 in Berlijn het vioolcon cert van Willem de Fesch. Te genwoordig studeert ze (on der leiding van Theodora Ge- raets) aan het Koninklijk Con servatorium in Den Haag. Inci denteel is ze te vinden bij Her man Krebbers. Als soliste speelde Fioortje Schilt met di verse jeugdstrijkorkesten, het Haags Jeugd Orkest, het Athe neum Kamer Orkest van het Koninklijk Conservatorium, het Amstelveens Symfonie Orkest, de Landeskapelle van Eisenach (Duitsland), het Fle- hite Ensemble van Amers foort, het RTL Symfonie Or kest van Luxemburg en het Radio Symfonie Orkest van Polen. Bekender dan Fioortje Schilt is pianist Derek Han. Zijn reputatie als virtuoos spe ler met een onberispelijke techniek en een diepgaande muzikaliteit maakt hem tot één van de meest succesvolle pianisten van dit moment. Han heeft een uitgebreide dis cografie op zijn naam staan. Hij maakte opnames van be langrijke werken van Mozart, Haydn, Tsjaikovsky, Sjostako- vich en MacDowell voor het Pro Arte Label. In september bracht hij - samen met Jaap van Zweden - een recital cd uit. Hoogtepunten uit het sei zoen 1995/1996 waren voor hem de uitvoeringen van de sonates voor viool en piano van Mozart met Joseph Sil- verstein, solo optredens met Fioortje Schilt. de Berliner Symphoniker, con certen in Israël met het Israë lisch Kamer Orkest en toer- nees door Nederland, met de zelfde orkesten. In de Concert zaal brengen kamerorkest, violiste en pianist werken van Elgar (Serenade voor strij- FOTO THEO NOORT kers), Tsjaikovsky (Serenade d'un lieu cher), Mendelssohn (Concert voor viool, piano en strijkorkest) en Bizet/Schredin (Carmen Suite). Het optreden begint rond 20 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de Middel burgse Stadsschouwburg. In de Middelburgse Stadsschouwburg vindt donderdag (16 oktober) de Nederlandse première plaats van Tango o Tango. Twee vooraanstaande vertolkers van de tango, de groepen Tfpico Tango en La Flor Azul, bestoken el kaar en de toeschouwer met muziek en dans en vechten op deze manier een artistiek duel uit. Artistiek leider Fried Manders was twee seizoenen lang de muzikale motor achter de Gip sy Boys. Hij was producer van De Nederlandse première van Tango o Tango, donderdag in de Stadsschouwburg. FOTO ERNEST POTTERS hun debuut cd Pure en musi cal director van hun tweede cd, Hot Barok. Met de 'Boys' maakte hij twee theater con certen die elk in ongeveer veertig theaters te zien waren. Als accordeonist van zigeu nerorkest Hayra toerde hij eveneens twee seizoenen langs de Nederlandse podia. Sinds een paar jaren initieert Manders eigen projecten, waarin hij zoekt naar een combinatie tussen muziek, theater en dans. In samenwer king met danseres Jolien Red- dingius maakte hij eerder de productie Baba Yaga, een dans- en muziekperformance op straat. Zoals alle projecten van Fried Manders kwam ook Tango o Tango niet tot stand achter de schrijftafel, maar uit de be hoefte om samen te werken met verwante kunstenaars. Zowel Tfpico Tango als La Flor Azul (met Fried Manders op accordeon) zijn afkomstig uit Tilburg. Beide zijn goedlopen de tango-orkesten met een duidelijke artistieke bood schap. In plaats van elkaar te beconcurreren, besloten de twee groepen hun verschillen de muzikale opvattingen op het podium een strijd te laten aangaan. De tegenstelling tus sen de traditionele tango van Tfpico Tango en de vrijge vochten interpretatie van La Flor Azul is zorgvuldig uitge werkt in dans en muziek. Voor het publiek levert dat niet al leen een spannende, theatrale confrontatie op, maar ook een kijkje in de keuken van de mu ziek. De voorstelling in de Stadsschouwburg begint om 20 uur. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, portretten en pos ters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. DOMBURG Apparthotel Bommeljé, He renstraat 24, Han Koster, schil derijen. Marie Tak van Poortvliet Museum, Ooststraat 10a, F. Hart Nibbrig, schilderijen 'Zo mers in Zoutelande'. GOES Kunstuitleen De Bevelenden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunstenaars, diverse werken. Stadskantoor, Oostsingel 2, Elsa Westland; beeldhouwwerk. Joop Dam; tekeningen. Galerie-Atelier De Kaai, Turf- kade 7, Mariska Schilperoord, 'Droomvlucht'. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, Singelstraat 13, Arend Hijner, schilderijen 'Een impressionist in het We- meldinge van 1900'. Lunchcafé Stadhuis, Lange Kerkstraat 1, Josefien Blanco, aquarellen. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3, Loek Grootjans, schilderijen en 63 aquarellen uit het Kabinet voor Replica Rever- sa. Safian Art Studio, Stikker straat 28, Ashot Safian, olieverf schilderijen. Geopend na telefo nische afspraak 0113-232592. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aqua rellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23- 25, llona Schmit, naïeve schilde rijen. Geopend za. van 14-17 uur. Atelier De Kattenbeker, Dorpsstraat 8, Frans Haak, olie verfschilderijen (t/m 18 oktober). MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, VIas- markt 7-9, Maurice en Saskia Göth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Trees Ver- willigen, nieuwe werken (vanaf 11 oktober). Galerie Dauvillier, L. Noord straat 56, Gera Dauvillier, schil derijen, tel. 0118-629419, dage lijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Grootmede 66, tel. 0118-616323, staaltouwplastieken en staal- steenobjecten, geopend na tel. afspraak. Koninklijk Zeeuwsch Ge nootschap der Wetenschap pen, Kousteensedijk 7, Middel burg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Koren dijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Hotel Arneville, Buitenrust straat 22, Ria Ruedisueli, beel den. Roosevelt Study Center, Ab dij 9. 'Exodus naar de Nieuwe Wereld: Ellis Island en de Zeeu wen in Amerika'. Leendert van der Pool, tekeningen. Depot, 't Zanddorp 68, Margot Oomen, schilderijen en objec ten.. Vleeshal, Markt, 'De verborgen stad' (t/m 19 oktober). Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, 'Het Zeeuws pa let', 19 exposanten met diverse technieken. Galerie Het Gouden Briefke, Gortstraat 32, Rien Goené, plas tieken in ijzer en brons en olie verfschilderijen. Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, Willy de Houck, stempelen en stampen 'A glimpse of Tyl'. Zeeuws Museum, Abdij, Pieter Slagboom, Een visie op de uit breiding van het Zeeuws Muse um in de Abdij. Galerie 'T', Turfkaai 25-27, Lidia Verschoor; grafiek, olie verf, acryl en gemengde tech niek. Peter Kromhout; schilderij en. Yolanda Philippens; schilde rijen. Klein Vlaanderen 101, Hay Wijnhoven, torso's en enkele andere sculpturen. Café Goudwaard, Lange Noordstraat 52, Hay Wijnhoven, lino's. Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, J. de Klerk, minia tuurbibliotheek. ABN-AMRO Bank, Markt 7, Jo den Hollander, objecten en cira- ges. Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, Amnesty Interna tional, vluchtelingententoonstel- ling (t/m 18 oktoberL NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Fra mework Invitation. Waterland, 'Waterwereld, le ven in de delta van Bangladesh fototentoonstelling. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'Mammoeten terug in Zeeland'. Toeristisch Centrum Oranje zonSchoolstraat 4, Joke Plomp-Kroes, aquarellen 'Va kantie'. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'Naar de haai en', tentoonstelling. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, Martin en El ma Smit-van Wuijckhuijse; fotografie en poë zie. Ria Barten; poppen. Geo pend tijdens kantooruren. Watertoren, Frans Gentils; te keningen en schilderijen. Ulrich Langenbach; composities van objecten. Ma rio van Horrik; geluidssculptuur. Erna N ij man; installatie voor de Reinwaterkel- der. Monique Laros; schilderij en. VEERE Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vond sten in Vee re'. Museum Schotse Huizen, Kaai 25, llona Schmit, olieverf schilderijen. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, leven de reptielen, amfibieën en in- sekten, dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans. Arsenaaltheater, Arsenaal plein 7, Ludmila Kalmaeva, teke ningen en grafiek. Milieu Educatie Centrum 'De Kloek', Korenbloemlaan 5, 'Thuis in het milieu'. Bellamy 19, Bellamypark 19, Huub de Bode; installatie met schilderijen. Hein Dingemans; tekeningen, schilderijen en out siderkunst. 'Een ontmoeting'. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geo pend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Naza reth 4, Klaas Boonstra; schilde rijen. DONDERDAG 16 OKTOBER Abdijplein, Middelburg; Bei aardconcert, 12 uur. Grote Kerk, Goes; Litouwen- avond met het Zeeuws Jeugdor kest, Muziekschool Panevezys en Big Band Zeeuwse Muziek school, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Tipoco-Tango en La-Flor- Azul, 'Tango o tango', 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middelburg; Lysenko Kameror kest Kiev, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Nel Kars, 'Anna Palowna de Russische Oranje', 20.30 uur. Podium 't Beest, Goes; Theatergroep De Tijd, 'Tityrus', 20.30 uur. Catharinakerk, Zoutelande; Strijker Ensemble Zeeuwse Mu ziekschool, 20.30 uur. VRIJDAG 17 OKTOBER Concert- en Gehoorzaal, Middelburg; II Tritico, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; De Dutch Swing College Band en Mrs. Einstein, 'Boys meet girls', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; De Berini's, 'Onbekend terrein', 20.15 uur. De Piek, Vlissingen; Expe rience, 22 uur. ZATERDAG 18 OKTOBER Arsenaaltheater, Vlissingen; Suske en Wiske, 'Suske en Wis- ke op visite', 14.30 en 19 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Rob van de Meeberg, Marjolein Sligte en Fred Florus- se, 'Oh, Johnny', 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Zeeuwse Komedie, 'Kees de jongen', 20.30 uur. Podium 't Beest, Goes; Ur ban Dance Squad, 21.30 uur. De Piek, Vlissingen; Eddie the Hot Rods, 22 uur. ZONDAG 19 OKTOBER The Duke, Middelburg; Tom Acton en Celtic Posse, 15 uur. DINSDAG 21 OKTOBER Grote Kerk, Goes; Carillon concert door Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Midgard, Middelburg; Jam sessie, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Theater Artemis, 'Soms verdwaal ik in een draak', 15 uur. WOENSDAG 22 OKTOBER Bovenzaal Stadsschouw burg, Middelburg; Theater groep Theo Is Ziek, 'Kijk eens wat ik durf', 13.30 uur. Ambachtcentrum, Goes; Poppentheater Sim Bolus, 'De koning is bloot, leve de koning', 14 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Feest met Muis en Leeuw, 15 uur. Prins van Oranje, Goes; Niet Schieten, 'Taboe', 20 uur. DONDERDAG 16 OKTOBER Alhambra II Vlissingen, 'Air Force One' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'My Best Friend's Wedding' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Volcano' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Lost World' 20 uur. 't Beest Goes, 'Karakter' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Tierra' 20.30 uur. VRIJDAG 17 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lost World' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Air Force One' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'My Best Friend's Wedding' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Volcano' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Lost World' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Karakter' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Das Versprechen' (Lava) 19.30 uur. 'Broos' (La va) 22 uur. ZATERDAG 18 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lost World' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Napoleon' 14 uur. 'Air Force One' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'George uit de Jungle' 14 uur. 'My Best Friend's Wed ding' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Volcano' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Lost World' 14, 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Tierra' 19.30 uur. 'Broos' 22 uur. ZONDAG 19 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lost World' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Napoleon' 14 uur. 'Air Force One' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'George uit de Jungle' 14 uur. 'My Best Friend's Wed ding' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Volcano' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Lost World' 14, 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Broos' 20.30 uur. MAANDAG 20 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lost World' 14, 20 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Napoleon' 14 uur. 'Air Force One' 20 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'George uit de Jungle' 14 uur. 'My Best Friend's Wed ding' 20 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Volcano' 14, 20 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Lost World' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Tierra' 20.30 uur. DINSDAG 21 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lost World' 14, 20 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Napoleon' 14 uur. 'Air Force One' 20 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'George uit de Jungle' 14 uur. 'My Best Friend's Wed ding' 20 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Volcano' 14, 20 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Lost World' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Tierra' 20.30 uur. WOENSDAG 22 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lost World' 14, 20 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Napoleon' 14 uur. 'Air Force One' 20 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'George uit de Jungle' 14 uur. 'My Best Friend's Wed ding' 20 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Volcano' 14, 20 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Lost World' 14 en 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Broos' 20.30 uur. Tom Roovers (links) en Henk Geelhoed in 'Kees de jongen FOTO RUBEN OREEL

de Faam | 1997 | | pagina 15