Filmfestival Zeeland vol avant premières Unicef toont kinderarbeid O Metal a la Orphanage Visie op uitbreiding Zeeuws Museum Superbioscoop in Vlissingen IN MIDDEN ZEELAND Niet alleen het Mid delburgse Schutters hoftheater maar vrij wel alle cinema's in Zeeland staan vanaf volgende week don derdag (2 oktober) tien dagen lang in het teken van het negen de Filmfestival Zee land. Het festival wordt donderdag in Alhambra in Vlissin- gen geopend met de nieuwste film van Menno en Paul de Nooijer. Voorpremières Ziel Metal in de stijl van Orphanage en The Gather ing. Dat brengen de bands Tremor en Within Temptation zaterdag (27 september) in De Piek in Vlissingen. Vrijdag (26 september) is er vanaf 21 uur weer Piekcafé in het voormalige jonge rencentrum. ...Madrid, Martinique en Vlissingen, dat is toch geweldig... Woensdag 24 september 1997 FAAM/VLISSINGER 7 lïï is» UÏ is» u? im m? lu Openingsfilm 'Exit' is de eer ste lange speelfilm van de ge broeders De Nooijer. Hierin blikt een vijftigjarige man te rug op het moment waarop hij als jonge fotograaf bezig is met de realisatie van een ten toonstelling. Onverwacht krijgt hij de opdracht om voor een bekende Amerikaanse zanger een videoclip te ma ken. Aanvankelijk lijkt dit de oplossing voor zijn financiële en relatieproblemen, maar tij dens de voorbereidingen ver oorzaakt een niet verwerkt jeugdtrauma een onverwach te wending. Een fiasco dreigt. Zoals ook in hun korte films wordt in Exit door Paul en Menno de Nooijer gebruik ge maakt van de meest uiteenlo pende animatietechnieken, meestal in combinatie met li ve-action. Het Filmfestival Zeeland is dit jaar opniew een samenwer king aangegaan met het Ne derlands Filmfestival in Utrecht, dat van 24 september tot en met 3 oktober gehou den wordt. Een klein aantal ti tels dat daar vertoond wordt, zal ook te zien zijn in het Schuttershoftheater. De gebruikelijke voorpremiè res zijn vooral te zien in Mid delburg en Hulst. De organisa tie van het festival is momen teel nog bezig om een kleine twintig films in Zeeland in avant première te laten gaan, waaronder films als Copland (met Sylvester Stallone en Ro bert de Niro), Courting Court ney (film van Paul Tarantino) en The Brave (met Marlon Brando). Bij het Filmfestival Zeeland hoort ook de uitreiking van Zeelands eigen 'Oscar': het bronzen zeeleeuwtje. Dit jaar is die bestemd voor actrice Monique van de Ven, wiens omvangrijke oevre ook tijdens het Filmfestival Nederland Scène uit openingsfilm Exit. centraal staat. Jaarlijks wordt de zeeleeuw toegekend aan iemand die zich op een bijzon dere manier heeft ingezet voor de Nederlandse cinema tografie. 't Beest in Goes vertoont in het kader van het festival films met het thema 'op de ziel getrapt', waarin een be hoorlijke dosis emotie is op genomen en die bij veel be zoekers een grote indruk ach ter lieten. Middelburg laat 10 oktober jon talent aan het woord: een selectie uit het soms verrassende examen werk van studenten aan de Nederlandse film- en kunst academies. Aan dit onderdeel van het Filmfestival is nog een prijs verbonden. Een jury met daar in PZC-journalist Jan van Damme, videomaker Pim van Kampen, Paul en Menno de Nooijer, programmamaker Rob van Hoek en ex-coördina tor van de stichting kunstuit leen Ineke Sinke, beoordeelt het werk en reikt aan de win naar duizend gulden uit. Ook het publiek kan zijn voorkeur uitspreken. De winnaar van de publieksprijs wint vijfhonderd gulden. Slotfilm van het Filmfestival phanage) en Oscar Holleman (ex-Vengeance). Het voorpro gramma wordt verzorgd door de Zeeuwse metalband Tre mor, die van de gelegenheid gebruik maakt om in De Piek de eerste cd te presenteren. De deuren van De Piek gaan zaterdag om 21 uur open. Within Temptation is bij metal- liefhebbers vooral bekend vanwege een optreden op het Dynamo Open Air Festival in Eindhoven. De band bracht vlak voor de zomer de eerste cd uit bij het Vlissingse label DSFA. De schijf werd geprodu ceerd door Lex Vogelaar (Or- Zeeland is de film Seven Years in Tibet van Jean-Ja- ques Annaud, die ook The Na me of the Rose maakte. Seven Years is een epische film over de avontuurlijke reis van een man op zoek naar zichzelf te gen de overweldigende ach tergrond van de Himalaya en de spirituele grootsheid van Tibet. Hij is gebaseerd op de veelgelezen memoires van Heinrich Harrer, die in de herfst van 1939 met een ka meraad een poging ondernam om de Nanga Parbat (één van de hoogste bergtoppen in de Himalaya) te beklimmen. Within Temptation, zaterdag in De Piek. rechten van het kind zoals een Keurmerk voor tapijten. Nog tot en met donderdag 25 september is de tentoonstel ling te zien in de Wandelkerk in Middelburg en van 29 sep tember tot en met 9 oktober kunnen scholieren en andere belangstellenden de expositie bekijken in het Stadhuis van Vlissingen tijdens de ope ningsuren. 'Geen tijd om jong te zijn'. Dat is de titel van een ten toonstelling die het Regionaal Unicef Comité Walcheren kin deren van de basisscholen aanbiedt. Vooral kinderarbeid wordt belicht. Ook gebruiks artikelen die met kinderarbeid zijn gemaakt worden ge toond. In de expositie laat het regio naal comité zien wat het bete kent om als kind te moeten werken, zoder hoop op een re delijke toekomst. Het blijkt een vicueuze cirkel waaraan bij niet is te ontsnappen, blijkt uit het getoonde. Alleen met onderwijs voor ieder kind kan kinderarbeid de kop worden ingedrukt, oordeelt Unicef. Tij dens de tentoonstelling wordt ook aandacht besteed aan de Beelden van de kinderarbeid die Unicef bestrijdt. De beeldend kunstenaar Pie- ter Slagboom geeft nog tot en met 2 november een visie op de uitbreiding van het Zeeuws Museum in de Abdij. De tentoonstelling is het re sultaat van een opdracht aan de Middelburgse kunstenaar door de Adviescommissie Aankopen Hedendaagse Kunst van de provincie en is het gevolg van de ontruiming van de gebouwen van het Rijksarchief in het Abdijcom plex. Als ze leeg zijn zou het een welkome uitbreiding zijn voor het Zeeuws Museum. Het is bekend dat het Zeeuws Museum chronisch ruimtege brek heeft. Een uitgebreide en gevarieerde verzameling staat bij wijze van spreken op zol der. In het Zeeuws Museum spreekt men van de Schatka mer van Zeeland. Uitbreiding met de voormalige ruimtes van het Rijksarchief geeft het museum armslag om meer te tonen, waardoor - zo wordt verondersteld - meer publiek kan worden getrokken. Het geeft - aldus de museum di rectie - bovendien meer mo gelijkheden om de educatieve functies van het museum te versterken. Regelmatig wisselende expo sities, een museum winkel en een restaurant zouden het be zoek aan het 'culturele hart van Middelburg en Zeeland' vaker de moeite waard ma ken. Het is niet toevallig dat Pieter Slagboom is gevraagd om een visie te ontwikkelen voor de uitbreiding van het Zeeuws Museum binnen het Abdij complex. In zijn werk onderzoekt hij permanent de architectonische ruimte in re latie tot de mens. Zijn ma quettes en tekeningen zijn bij na sacrale modellen van ruim ten. Hij heeft diverse ruimtelij ke opdrachten en projecten in binnen- en buitenland uitge voerd. Ook bezocht hij Euro pese musea om er de archi tectuur te bestuderen. Pieter Slagboom betrekt overigens de stedenbouwkundige omge ving in zijn visie waardoor de wat saaie St Pieterstraat een facelift krijgt. lijk zo'n beetje het kleinste VERVOLG VAN VOORPAGINA Hoewel deze bioscoop wel volgens het concept van een moderne megabioscoop wordt gebouwd, heb je het in de cinemawereld pas over 'mega' als je over tenminste vijftien zalen beschikt". De su perbioscoop wordt gebouwd door de Belgische firma De- catron, die ook de bouwer is van Metropolis in Antwerpen. „Wie daar wel eens geweest is, heeft misschien een beeld van hoe het er hier straks uit komt te zien. Maar waar ik me nog het meest over verheug, zijn de reacties van het pu bliek. Nu leg je je plannen uit aan mensen, maar niemand kan zich nog echt een voor stelling maken van hoe plezie rig het gebouw straks wordt. Gewoon, omdat het zo anders is. Ik weet zeker dat mensen vanaf maart echt niet weten wat ze zien", geniet hij bij de gedachte. Het Belgische be drijf is gewend grote biosco pen te bouwen. Weststrate: „Vlissingen is voor hun eigen zo n complex waar ze aan begin nen. Ze hebben niet alleen Antwerpen gebouwd, maar zijn op dit moment ook bezig in Madrid en Martinique. Kun je het je voorstellen? Madrid, Martinique en Vlissingen. Dat is toch geweldig?" Decatron ontvangt in ruil voor de bouw aandelen van West strate. „Ik denk zo'n tien pro cent, maar we blijven verder een zelfstandige bioscoop", wil hij daar over kwijt. Verder wordt een klein gedeelte van de bioscoop uitbesteed aan horecagelegenheden. „Welke gelegenheden weten we nog niet precies. Maar ik denk aan een restaurant en natuurlijk een filmcafé", vertelt West strate. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, por tretten en posters. Geopend na tel. af spraak 0118-603469. DOMBURG Apparthotel Bommeljé, Herenstraat 24, Han Koster, schilderijen. Marie Tak van Poortvliet Museum, Ooststraat 10a, F. Hart Nibbrig, schilde rijen 'Zomers in Zoutelande'. GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijn gaardstraat 3, Zeeuwse kunstenaars, diverse werken. Stadskantoor, Oostsingel 2, Elsa Westland; beeldhouwwerk (vanaf 1 ok tober). Stadskantoor, Oostsingel 2, De Cilin der, met kunstwerken van Trechter 5. Galerie-Atelier De Kaai, Turfkade 7, Mariska Schilperoord, 'Droomvlucht'. Galerie Van den Berge, Wijngaard straat 3, Richard Kent Howie, fotower ken. En een selectie van grafiek en klei ne unica. Museum voor Zuid- en Noord-Beve land, Singelstraat 13, Arend Hijner, schilderijen 'Een impressionist in het Wemelding van 1900'. GRIJPSKERKE Zijdemuseum, Kerkstraat 1, Nelleke v.d. Wege; handbeschilderde zijden quilts. Els van Baarkle; borduursels op zijde (t/m 27 september). KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Ly- dia Klop-Steendijk, aquarellen en por tretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DtJKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. Atelier De Kattenbeker, Dorpsstraat 8, Frans Haak, olieverfschilderijen. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 0118-629419, dage lijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot- mede 66, tel. 0118-616323, staaltouw- plastieken en staalsteenobjecten, geo pend na tel. afspraak. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en cray on. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, ge mengde technieken. Hotel Arneville, Buitenruststraat 22, Ria Ruedisueli, beelden. Roosevelt Study Center, Abdij 9. 'Exodus naar de Nieuwe Wereld: Ellis Island en de Zeeuwen in Amerika'. Leendert van der Pool, tekeningen. Galerie 'T', Turfkaai 25, Magda Luttik- huizen; etsen en gouaches. Dick van Biemen; schilderijen. Lili Willemsen; ceramiste. Juul Kortekaas; schilderijen en objecten (t/m 27 september). Juul Kortekaas, Brakstraat 5, Juul Kortekaas; schilderijen en objecten. Dees Goosen; schilderijen. Rabobank, Lange Geere 3, A.N. Min- derhoud, olieverf, aquarel, acryl, houts kool en pentekeningen (t/m 30 septem ber). Tearoom Classical Chambers, Dam plein 21, Marjo Moorlag-Hamans, aquarellen. Depot, 't Zanddorp 68, Willem Pas toor, Corian de Dreu en Lonneke Pas toor. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Le- ontien Hooij, acrylschilderijen 'frag menten' (t/m 27 september). De Kapper, Korte Geere 10, Janna Marie de Feijter, gemengde technieken op doek. Galerie 't Haentje te Paart, Span jaardstraat 19, Els van Baarle; gedach ten in textiel. Hans Keukelaar; schilde rijen. Stefaan de Visscher; objecten in de tuin. Vleeshal, Markt, 'De verborgen stad'. Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, 'Het Zeeuws palet', 19 expo santen met diverse technieken. Lokaal 7, Gravestraat 63, Gilles van Sparrentak, grote schilderijen en 288 luciferdoosjes. 'Supermarkt Zen: kom u batterijen weer opladen' (t/m 28 sep tember). Metro S, Kuiperspoort 22, Joop Dam, 'Hommage aan'. Galerie Het Gouden Briefke, Gort- straat 32, Rien Goené, plastieken in ij zer en brons en olieverfschilderijen. NEELTJE JANS Delta Expo, Windenergie, tentoonstel ling windenergie. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over In tegraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trech ter 5, kunstproject Framework Invita tion. Waterland, WaterWereld, leven in de delta van Bangladesh, fotografie. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duin- vlietweg 6, 'Mammoeten terug in Zee land'. Green White Hotel, Noordweg 43, Leo de Schepper en Jaap Heuvingh, beelden, olieverf, aquarel en acryl. Zeeuws Biologisch Museum, Duin- vlietweg 6, Martina Berghout, bloem- bindersfestival (t/m 28 september). Toeristisch Centrum Oranjezon, Schoolstraat 4, Joke Plomp-Kroes, aquarellen 'Vakantie'. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, Elly van Put-Adriaanse, aquarellen. Geo pend tijdens kantooruren. Watertoren, Frans Gentils; tekeningen en schilderijen. Ulrich Langenbach; composities van objecten. Mario van Horrik; geluidssculptuur. Erna Nijman; installatie voor de Reinwaterkelder. Monique Laros; schilderijen. SINT LAURENS Boerderijgalerie De Osseberg, Sin- gelweg 11, Leny Sanderse; bloemstille- vens. Wil Fox Fekkes; beelden en aqua rellen. Marijke Visser; portretten (t/m 27 september). VEERE Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vondsten in Vee re'. Museum De Schotse Huizen, Kaai 25, llona Schmit, olieverfschilderijen (t/m 30 september). VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende rep tielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend: Zo., ma. en do. van 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. van 10-12.30 uur en van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Ju liana1 zeven wissellijsten met toeristi sche promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans. Stedelijk Museum, Bellamypark 19, Van Zeeuwse Admiraliteit tot marine in Zeeland (t/m 28 september). Atrium Hogeschool Zeeland, Edi- sonweg 4, Wido Blokland; sculptuur. Henric Borsten; sculptuur. David Claer- bout; video (t/m 27 september). Theater Café Het Arsenaal, Arse naalplein 7, Ludmila Kalmaeva, teke ningen en grafiek. Galerie Hannelore Meijaard, Hend rikstraat 8, Joop Miermans; objecten en tekeningen. Jaap v.d. Schraaf; karati- den. Stadhuis, Stadhuisplein 2, Unicef, ten toonstelling 'Geen tijd om jong te zijn' (vanaf 29 september). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schil derijen, dagelijks geopend. WISSENKERKE Galerie De Praktijk, Voorstraat 15, Yvonne Schmidt; olieverfschilderijen. Rit Creemers; aquarellen. Marian Kie- vits; bronzen beelden. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Nazareth 4, Leo de Jong, materie, schilderijen en tekeningen. DONDERDAG 25 SEPTEMBER Abdijplein, Middelburg; Beiaardcon cert, 12 uur. Stadhuis, Veere; Carillonbespeling door Kees van Eersel, 15 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Paul van Vliet, 'Waar waren we geble ven?', 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Circle Per cussion Anumadutchie Percussion, 'Drums of the World', 20 uur. Podium 't Beest, Goes; The Onyas, The Cosmic Psychos en Dead Moon, 20.30 uur. VRIJDAG 26 SEPTEMBER Restaurants en Café's, Vlissingen; Horeca Muziek Festival, 19 uur (restau rants) en 21 uur (café's). Stadsschouwburg, Middelburg; Paul van Vliet, 'Waar waren we geble ven?', 20 uur. Museum De Schotse Huizen, Vee- re; Nel Kars, 'De Russische Oranje', 20 uur. Podium 't Beest, Goes; Gedichten, verhalen en (w)raps: David Thomas, Dos, Black Pig Liberations Front, Annie McClanahan, W. Loran Smith en Bob Holman, 21uur. ZATERDAG 27 SEPTEMBER Museum voor Zuid- en Noord-Beve land, Muziekschool en Grote Kerk, Goes; Internationaal muziekfestival voor koren en kleine ensembles, 10.30- 18 uur. Lange Zelke, Vlissingen; Nikos Igna- tiadis, 12 uur. Restaurant Dionysos, Vlissingen, Nikos Ignatiadis, 19 uur.. J Nikos Ignatiadis, zaterdag te zien in de Vlissingse binnenstad. Hervormde Kerk, Kapelle; Henk G. van Putten, Pieter Jan den Hartigh en Ger hard Koele, 20 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Paul van Vliet, 'Waar waren we geble ven?', 20 uur. Nieuwe Kerk, Middelburg; Mar- greeth de Jong, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Fréde- rique Spigt, 'La piccola orchestra', 20.15 uur. Podium 't Beest, Goes; Slotavond 'Meer dan woorden': David Amram, Hans Wesseling, Hein van der Gaag en Ron Whitehead, 21uur. Razzmatazz, Oost-Souburg; Mini- festival, 21 uur. De Piek, Vlissingen; Tremor en Wit hin Temptation, 22 uur. ZONDAG 28 SEPTEMBER Manhuistuin, Goes; Ons Genoegen, 12 uur. Schuttershofcafé, Middelburg; Grandpa Nick Sessieband, 17 uur. DINSDAG 30 SEPTEMBER Grote Kerk, Goes; Carillonconcert door Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Midgard, Middelburg; Jamsessie, 20 uur^ WOENSDAG 1 OKTOBER Ambachtcentrum, Goes; Poppen theater Sim Bolus, 'De koning is bloot, leve de koning', 14 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Philippe Elan, 'Tricolore', 20 uur. DONDERDAG 25 SEPTEM BER Alhambra I Vlissingen, 'The Lost World' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Face/Off 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Nothing to Lose' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Conspiracy Theory' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Lost World' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'When we were kings' 20.30 uur. VRIJDAG 26 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lost World' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Face/Off 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Nothing to Lose' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Bean' 19 uur. 'Conspiracy Theory' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Lost World' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Lost High way' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Love and other ca tastrophes' 19.30 uur. 'When we were kings' 22 uur. ZATERDAG 27 SEPTEMBERF Alhambra I Vlissingen, 'The Lost World' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Face/Off 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Nothing to Lose' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Bean' 14 en 19 uur. 'Conspi racy Theory' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Lost World' 14, 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'When we were kings' 19.30 uur. 'Love and other catastrophes' 22 uur. ZONDAG 28 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lost World' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Face/Off' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Nothing to Lose' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Bean' 14 en 19 uur. 'Conspi racy Theory' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Lost World' 14, 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'When we were kings' 20.30 uur. MAANDAG 29 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lost World' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Face/Off 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Nothing to Lose' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Conspiracy Theory' 20 uur. Grand Theater Goes, The Lost World' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Love and other ca tastrophes' 20.30 uur. DINSDAG 30 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lost World' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Face/Off 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Nothing to Lose' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Conspiracy Theory' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Lost World' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Love and other ca tastrophes' 20.30 uur. WOENSDAG 1 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lost World' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Face/Off' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Noting to Lose' 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Bean' 14 uue. 'Conspiracy Theory' 20 uur. Grand Theater Goes, The Lost World' 14 en 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'When we were kings' 20.30 uur. ZATERDAG 27 SEPTEMBER Alhambra II Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. ZONDAG 28 SEPTEMBER Alhambra II Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. WOENSDAG 1 OKTOBER Alhambra II Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur.

de Faam | 1997 | | pagina 7