Servicebon J De zomer nadert z'n einde. We zullen het met wat minder zon moeten stellen dan we gewend waren. Maar er breken ook weer tijden van warmte aan. Warmte in kleur. Immers: de herfst kondigt zich aan met warme tinten die de voorbode zijn voor warmte thuis, onder vrienden. Voor feestelijke dagen ook. De modemakers hebben hun nieuwe collecties op het nieuwe seizoen afgestemd, Op deze pagina treft u daarvan een exclusieve bloemlezing aan. Een kleurige pagina waarop modezaken, en zij die binding hebben met mode, zich presenteren. Laten zien hoe de nieuwe collecties het nieuwe seizoen tegemoet gaan. Wilt u meer informatie? Dan kunt u onderstaande bon invullen. Sies Textiel Cj) DelcherMode Focus Optiek MD b.v. Rial Schoenmode Fa. Baljeu Dies Kosten Modes Verburg Schoenenmode Arbell Optiek de Jonge Joety Huidverzorging naamm/v adres postcode plaatsI telefoon wenst meer informatie over: AnneMarèl 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Omcirkel op deze bon de gewenste cijfers en stuur deze bon, voor 1 oktober 1997 ongefrankeerd, naar: PZC Weekbladen, t.a.v. Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 123, 4380 VB Vlissingen 26 FAAM/VL.ISSINGER Woensdag 17 september 1997 Sies Textiel aan de Nieuwe Burg in Middelburg gaat het nieuwe modeseizoen in met een primeur op beenmode-gebied. Hel modische pantymerk Starway (Italian Collection) lanceert een collectie panty's, kousen en pantykniekousen speciaal voor de jeugd. Starway heeft dat alles oogverblindend verpakt en dat maakt de keuze extra attractief. Goede kwaliteit en betaalbaarheid waren bij velen al wel bekend. Deze modeprimeur is uitgevoerd in nylon en lycra. De collectie richt zich op de modebewuste jeugd vanaf 14 jaar. De panty's zijn uiteraard ook qua kleur modieus en kunnen naadloos worden gecombineerd met de modekleuren die we komend seizoen zien bij de broeken, rokken, enz. De panty's zijn er al vanaf 8,95 en zijn uitsluitend verkrijgbaar bij Nieuwe Burg 23, Middelburg Tel.: (0118) 613655 Eenvoudig, stijlvol en chic. Met een feilloos gevoel presenteert Delscher de mode voor de nieuwe herfst, de komende winter. Onder meer van het befaamde modehuis Van I.aack, waar de blouses tot kunststuk wor den verheven. Maar ook van gerenommeerde andere modemakers, zoals Laura Casini, Escada, Laurel, Jobis, Basler, Kemper, Brax, Pringle en Bogner. De gevoerde lijnen zijn actueel en elegant. Mode voorde bewust levende vrouw van de jaren negentig. Mode ook die duidelijk accentueert hoe belangrijk het is om uitdrukking te geven aan de eigen peisoonlijkheid, de eigen identiteit. Mode voor de vrouw die keu zes maakt. Die keuze en kwaliteit van topmerken op haar beurt waar deert in een speciale ambiance. Dat is waar Delscher Mode naar streeft. Ook met de nieuwe collecties voor herfst en winter van '97. Het is dan ook geen toeval dat de Delscher-lijn tot één van de meest toonaangevende van de regio behoort. Lange Vorststraat 12, Goes Tel.: (0113)227607 Exclusief in Nederland en dus zeker exclusief in Middelburg heeft Focus Optiek MD nu buffelhoornen monturen in haar collectie. Buffelhoorn is een ideeënrijk natuurproduct. Een buffelhoornen bril is namelijk veel meer dan zomaar een bril. Het is een montuur dat natuurlijkheid en warmte uitstraalt. Een montuur dat tevens opvalt door zijn geraffineerde schoonheid. Daarvoor zorgen de smaakvolle ontwerpen, alsmede de vernissende kleurcomposities, mede ontstaan door het gebruik van natuurzijde, luxe houtvezels en natuurlijk het bijzondere buffelhoorn. Buffelhoornen monturen zijn onopval- lend...opvallend. Precies zoals de mensen die ze dragen. Wilt u meer weten over deze bijzondere monturen, neem dan contact men ons op: tel. 0118-625310. Nieuwe Burg 9, Middelburg Tel.: (0118) 625310 Goede pasvomi, hoogwaardige kwaliteit en relatief scherpe prijs. Dat is de slogan waarmee Ara het nieuwe modeseizoen instapt. Met het model Boston heeft het merk voor komende herfst en winter een schoen uitgebracht die gezien mag worden. Een eenvoudige instapper, gemaakt van soepel materiaal. En heel belangrijk: een lichtgewicht die lopen aangenaam maakt. De leest Het is bijna ondoenlijk een beeld te schetsen van de mogelijkheden die de nieuwe mode biedt. De collecties van Rial Schoenmode passen uitstekend in het beeld van deze tijd. De zaak aan de Lange Vorststraat in Goes gaat met een uitgebreid assortiment het nieuwe seizoen tege moet. Rial heeft voor elk wat wils. Wilt u lekker sportief de winter in, maakt u tijdens uw werk veel kilometers met uw voelen, wilt u er elegant uit zien, zonder dat u last heeft van pijnlijke voeten? Kortom wilt u ongecompliceerd genieten van het lopen en toch modisch voor de dag komen Dan zit u bij Rial goed. Pasvorm en mode zijn een vanzelfsprekendheid bij Rial. Merken ais ECCO, Pikolino's, Arti-moda, SHAPE, Kangaroos, Catterpillar dragen hieraan bij. Of 't nu gaat om heren-, dames- of kindersclioenen. De keuze is enorm. Rial Schoenmode: Dé gespecialiseerde schoenenzaak met ervaren en deskundig personeel en uitstekende service. We zijn er voor de klant! Lange Vorststraat 83/85, Goes Tel.: (0113) 215160 Dat gezegde geldt ook voor professionele sclioonheidsverzorging. Of u nu jong bent of oud, man of vrouw bent. Uw huid heeft eens in de zoveel tijd extra verzorging nodig. Verzorging door een specialist, die is aangesloten bij de ANBOS, zoals Joety Huidverzorging te Oost-Souburg. is ruim, dus zeer geschikt voor de bredere voet. Een schoen ook die door al zijn eenvoud een modische uitstraling heeft en makkelijk is te combineren met alle type kleding. Deze greep uit de collectie van de finna Baljeu in Oost-Souburg heeft u nieuwsgierig gemaakt? Dan is het interes sant om eens een kijkje te gaan nemen. Overigens is het model Boston alleen verkrijgbaar in Nubuck-blauw en de prijs is f 119,95- Kanaalstraat 1, Oost-Souburg Tel. 0118-461525 De rijke kleurschakeringen van de herfst zijn volop terug te vinden in de collectie van Dies Kosten Modes, Lange Vorststraat 73 in Goes. Nieuwe kleuren zoals geel, briquo en oker, ijsblauw en diepgroen. Nieuwe materialen, combinaties, gekleed, sportief en modieus. Topmerken als Dino Valiano, Stizzoli, Zucchero, Hauber, Apriori, Fausta, Happy Heidemann, Life, Rocco Barocco, Michelle, etc. En natuurlijk leer-suède en lammy-coats van Del-Lago, eventueel op maat gemaakt. De collectie van Bemd Berger, voor het eerste seizoen bij Dies Kosten Modes, een combina tie-collectie met met modieuze broekpakken etc. Mode met een sfeer van sportiviteit en éle'gance voor de modeliewuste vrouw. Lange Vorststraat 73, Goes Tel.: (0113) 233826 Misschien hebt u de stap naar de schoonheidsspecialist nog niet genomen. Zaterdag 27 sep tember hebben wij dan ook speciaal gereserveerd voor u. Dan houden we open huis voor iedereen die meer wil weten over behandelingen door een gediplomeerd specialist. Of hel nu gaat om verzorging van uw gezicht of hele lichaam, voor huidproblemen of om even te ont spannen. We vertellen u graag over de mogelijkheden op deze "Dag van de Schoonheid", bent welkom met vrienden, uw partner, uw zoon of dochter. En uiteraard is uw bezoek geheel vrijblijvend. U bepaalt ten slotte zelf wat goed voor u is. Lange Vorststraat 70, Goes, Tel.: (0113) 214245 Segeerstrat 9a, Middelburg, Tel.: (0118) 642149 Veel boutties en laarsjes van verschillende hoogtes. Dat is de modetrend voor de damesschoenen komend najaar. Verburg Schoenmode in Goes heeft de nieuwe najaarscollecties klaarstaan. Veel laarsjes dus: van half hoog tot lang. We komen bij de jonge mode veel zwart tegen. Er is een grote diversiteit aan zolen: van plateau tot dikke rubberzolen. Vérder in klassieke uitvoe ring de kleuren bruin, zwart en ook hier en daar donkerblauw. De klassieke damespumps komen we veelvuldig tegen. Ze zijn er in diverse kleuren. Verburg Schoenmode voert diverse gerenommeerde merken. We noemen Burley, JJ Durabel, ECCO, Rieker, Bibi Barelli, Marino Muraro e.a. Wie de nieuwe schitterende collecties nader wil bekijken is te alle tijde welkom: Grote Markt 9, Goes Tel.: (0113) 215604 De ontwerpers hebben weer hun best gedaan: De nieuwe schoenmode voor herfst en winter '97 staat bol van nieu we en frisse ideeën. Stikranden. nieuwe vierkante leesten en iets hoger aan de enkel is Hot. Ook hogere laarzen zie je steeds meer. Wel is het belangrijk te letten op soepel leer, op pasvormen en een goede kwaliteit. We hebben voor u/jou een leuke mix gemaakt van modellen en merken. Kom dus snel eens kijken Lange Vorststraat 40, Goes Tel.: (0113) 211272 Julianastraat 6a, Oost-Souburg Tel. (0118) 461399 Optiek De Jonge te Goes volgt de internationale mode op de voet. De collectie monturen die de optiekzaak aan de Lange Vorststraat in Goes in huis heeft, levert daarvoor ook dit seizoen het bewijs. De Jonge heeft een mooie selectie kwaliteitsmerken van niveau te bieden, zoals Silhouette, Cartier, Korloff en 1-ook. Nieuw bij Optiek de Jonge is de collectie glasbrillen van het merk Flair. De monturen zijn gemaakt van superlicht titanium. De vonngeving is uniek, de pasvonn is uitgekiend. Daarnaast blijft de optiekzaak specialist op gebied van contactlenzen. U bent er aan het goede adres voor alle soorten en merken. Sinds kort maken ook multifocale lenzen deel uit van het programma. Lenzen dus voor veraf en om mee te lezen in één. Maakt u eens aan afspraak voor een vrijblijven de proefpassing. ...Staat in het teken van het najaar. AnneMarèl is er weer in geslaagd een uitgekiende kollectie samen te stellen die uitste kend onderling te combineren is. De modemerken van AnneMarèl, zoals o.a. Bianca, Another Woman, HS Fashion, Elitair, Falino's. Polar Bear, Essentio, Zerres en MAG staan weer garant voor actuele geklede en/of sportieve combinaties. Om deze nieuwe mode aan u te tonen zijn er zaterdag 20 sep tember a.s. weer doorlopende modeflitsen in de winkel 'met live muziek m.m.v. Yvonne van Dam. In een prettige en vrijblijvende sfeer wordt u geadviseerd over de vele combinatiemogelijkheden. Natuurlijk ontbreken de hapjes en drankjes niet. Als u uw keuze heeft gemaakt, ontvangt u bij iedere 50,- een modecheque t.w.v. 5,-. Deze kunt u dan in de maand november weer bij ons inleveren. Dat is dus mooi meegenomen. Nieuwsgierig geworden? Kom dan snel kennis maken met de leukste mode. Opril Grote Markt 11, Goes Tel.: (0113) 270709

de Faam | 1997 | | pagina 26