De verborgen plekjes van Middelburg Wat vindt u van de Sloelijn? Meer dan woorden Westhove zomert na Voorlichtingsavond amateurtoneel Gitaarrock in De Piek Open podium Razzmatazz IN MIDDEN ZEELAND Onder de titel 'De verborgen stad' heeft de stichting Beeldende Kunst Middelburg een rou te langs de 'achterommetjes' van de provincie hoofdstad uitgestippeld. Drieëntwintig com mentatoren geven in de Vleeshal hun visie op de unieke en vaak onbekende plekjes die uitge licht worden. Eigenaardigheden Camera Muziekfestival Vlissingen Door de groei in het Sloegebied in Vlissingen zal het goederenvervoer over de Sloelijn de komende jaren verder toenemen. Daarom is onlangs de verkennende studie 'Optimalisatie Railontsluiting Sloe' uitgevoerd, waarin de toekomst van de Sloelijn, de problematiek die hiermee samenhangt en mogelijke oplossingen in kaart zijn gebracht. Wij willen hierover graag met u van gedachten wisselen, omdat ook uw mening van belang is. Wij nodigen u daarom uit voor de: Informatiemarkt op dinsdag 30 september a.s. in ontmoetingscentrum De Stenge, Stengeplein 1, Heinkenszand tussen 19.00 en 22.00 uur. U bent welkom op het tijdstip dat u het beste uitkomt. U leest meer hierover in een advertentie in De Faam/Vlissinger en De Bevelander van 24/9 en in de PZC van 27/9. Woensdag 17 september 1997 FAAM/VLISSINGER 15 mmm mmm Lex ter Braak is directeur van de Vleeshal in Middelburg. Hij schreef een inleiding over De Verborgen Stad, dat onder deel uitmaakt van de Zeeland Nazomerfestivals. Ter Braak: „Het web van ach terommetjes laat zich op vele manieren beleven en aan schouwen. Om daar vorm aan te geven zijn behalve de be zoeker nog drieëntwintig an dere commentatoren uitgeno digd. Hun is gevraagd vanuit hun eigen achtergrond en disci pline commentaar te leveren op de verborgen stad, verge lijkbaar met het kritische com mentaar bij en op een tekst om die in al haar gelaagdheid bloot te leggen. Sommige van deze bijdragen zijn terug te vinden in de ach terommetjes zelf. Zo hebben enkele achterommetjes een tweetalige naam gekregen die in de sfeer van de achttiende eeuwse fantasie-cartografie een paradoxale wereld van gemoedsgesteldheden en dromen oproept. Een her en der geplaatste stoel stelt de bezoeker in de gelegenheid een blik op de onzichtbare kanten van de verborgen stad te werpen. Een gewone boom in de Bleekersgang is getooid met pommeransen (het blau we uiteinde van een biljart keu) als zeldzaam ooft". Andere commentatoren tonen hun werk in de Vleeshal. In drie weekenden brengen zij de eigenaardigheden van de verborgen stad aan het licht. Zo gaat Annemarie Aarde werk zaterdag (20 september) tijdens het tweede weekend in op de verrassende flora van de achterommetjes. Directeur Lex ter Braak van de stichting Beeldende Kunst Middelburg houdt die dag een rondleiding waarbij hij uitleg geeft op het circuit van de achterommetjes zelf en de kunstwerken die er verband mee houden. Een Amerikaan se kunstenaar/performer maakt een kunstwerk dat het hele weekend te zien is bij de Wilhelmina-fontein op de Ba lans. Schrijver en criticus Camiel van Winkel geeft zaterdag een lezing waarin hij het begrip 'achterommetje' en diens rela tie met de architectuur belicht. Zondag 21 september levert kinderboekenschrijver en beeldend kunstenaar Wim Hoffman zijn bijdrage: hij schreef speciaal voor de gele genheid een verhaal waarin het achterommetje een we zenlijke rol speelt. Van de informatietafels in de Opnieuw staat de Vlissingse binnenstad volgende week helemaal in het teken van muziek. Vrijdag (26 septem ber) is dan niet op straat, maar in cafés en restaurants volop live muziek te beluiste ren. Voor de gelegenheid blij ven de cafés deze dag tot 4 uur 's nachts geopend. De optredens in restaurants beginnen om 19 uur. Twee uur later klinken ook in de ver schillende cafés de eerste klankan van live muziek. Alle optredens zijn overigens gra tis toegankelijk. Deelnemers aan het muziekfestival zijn 't Hart van Vlissingen, Lungo Mare, De Vergeten Balk, Pare Central, Gommert, Concur rent, Michieltje, Frapo's, At lantic, Flying Dutchman, Rio Grande, Amigo, Arsenaal, De Ruijter, 't Spinnewiel, Hoppit, Scaldis, Soif, De Dop en Thor. Donderdag 25 september is er in café Hoppit een extra optre den. Zaterdag 27 september is er een extra concert in Grieks restaurant Dionysus. Het Zeeuws Biologisch Museum houdt vanaf 20 september het eerste Zeeuwse Bloembinders- festival in het museum en de heemtuin. Bloemsierkunstenares Martina Berghout uit Middelburg zal - in sa menwerking met bloem- binders en leerlingen - het museum en de heem- tuin met bloemsierwer- ken omtoveren tot een waar bloemenfestijn. Het festival, dat nog tot 28 september duurt, wordt zaterdag 20 sep tember om 11 uur geo pend door Gerrit Schoen makers, voormalig wet houder van de gemeente Middelburg. Punkrock van de Cosmic Psychos, donderdag 25 september in 't Beest. Een speurtocht naar de rol van literatuur in theater, film, muziek en beeldende kunst. Het festival Meer dan Woor den dat dit jaar opnieuw wordt gehouden in 't Beest. Het Goese podium brengt van 17 tot en met 27 september een groep performers samen, die vanuit hun eigen achter grond aansluiten en inspelen op eikaars activiteiten. De officiële opening van het festival is woensdag om 16.30 uur in het Goese stadhuis. Stadsbeiaardier S. Tamminga speelt dan een compositie van David Amram. Deze laatste selecteerde het stuk zelf voor het festival en zal zaterdag 27 september ook in 't Beest aanwezig zijn. 's Avonds brengt het Gezel- schap van de Zee de voorstel ling Kerker en Afgrond over Hugo van der Goes. Bij deze voorstelling wordt sa mengewerkt met de Zeeuwse Koorschool. Vrijdag 19 sep tember zijn er optredens van Jablko, een anarchistisch kwartet uit Praag. Daarnaast leest dichter Ruben van Gogh voor uit eigen werk. Zaterdag 20 september is ge reserveerd voor de Goese bands Namedropper en Rei- neke Wieman. Bovendien is er een optreden van The Pen- nies, een Amerikaanse band die speciaal voor het Meer dan Woorden festival naar Goes komt. Dinsdag 23 sep tember geeft de Amerikaanse filmer en fotograaf Chris Fel- ver een lezing bij zijn foto-ex positie. Een dag later zijn John Tytell en Richard Deakin aan de beurt. Deze Pound-zwaargewichten dragen voor en gaan in op el- kaars visie en standpunten over Ezra Pound. Donderdag 25 september zijn er weer ver schillende muziekoptredens van the Onyas, Cosmic Psy chos en Dead Moon. Zaterdag 27 september wordt het festi val afgesloten met een spette rende performance door jon geren, een workshop met Da vid Amram en een slotavond met Amram, Ron Whithead, Hans Wesseling en Hein van der Graag. Wie niet alleen naar toneel wil kijken maar ook eens zelf actief op de planken wil zijn kan maandag 22 en woens dag 24 september terecht bij de voorlichtingsavonden van Amateurtheaterschool De Ambitie. In oktober beginnen de nieu we toneelcursussen van De Ambitie. Er is voor elk wat wils. Zo is er voor jongeren van veertien tot en met ne gentien jaar de jongerenthea- terschool, een tweejarige theateropleiding. In het eerste jaar zijn er cursussen spelim- provisatie, fysiek toneel en teksttoneel. Het tweede jaar staat in het teken van het ma ken van een theaterproductie. Ook voor volwassenen is er een tweejarige spelopleiding die met een avondvullende productie wordt afgesloten. Het eerste jaar leren de vol wassenen zaken over elemen tair toneel, mini-dramaturgie, spelverdieping en rolopbouw. Het tweede jaar bevat naast de voorbereiding op de eigen voorstelling ook lessen fysiek toneel. Amateurtheaterschool De Am bitie is een initiatief van het Zeeuws Centrum voor Ama teurtheater en wordt onder steund door de sector Cultuur van VMC Zeeland. De voor lichtingsavonden beginnen om 20 uur in het gebouw van VMC Zeeland aan de Middel burgse Roozenburglaan 89. Vleeshal kan de bezoeker, die zelf ook commentator is, de routekaart, de bijdragen van de commentatoren, hun voor stellen, hun documentatie etc. bijeenrapen en meenemen. Om zelf ook een eigen verhaal aan dat van de commentato ren toe te voegen zijn er - als onderdeel van Jeanne van Heeswijks publicatie project - camera's en notitieblokjes aanwezig. Een minifestival 'in de kleine ruimte'. Dat is kort gezegd de bedoeling van het tweejaar lijkse Open Podium dat de za terdagen 20 en 27 september gehouden wordt in Razzma tazz in Oost-Souburg. Er zijn zes optredens per avond. En, zo stelt de organi satie, het muzikale niveau is bepaald niet dat van beginne lingen. Solisten, duo's en groepen waren nog niet eer der op de podiumzolder van Razzmatazz te beluisteren. Het merendeel van de muzikanten is afkomstig uit Zeeland. Het minifestival wordt ge opend door No Frontiers, een band die voornamelijk Ierse muziek ten gehore zal bren gen. Het programma van 20- september wordt vervolgd door Adrie Oosterling met Ne derlandse en Zeeuws-Vlaam- se liedjes, Tak Djola met Afri kaanse ritmes, Westerse songs in het Vietnamees door Qui van Le en Aaike Jordans. Daarnaast is er een optreden van Not James Dean, een trio met een Portugees/Braziliaans repertoire. De afsluiter van de avond was bij het ter perse gaan van deze krant nog niet bekend. De tweede avond van het mi nifestival wordt geopend door Igor Presnakov, die het pu bliek met zijn Russisch vak manschap op gitaar altijd weer weet te boeien. Aanslui tend laten Kaat van de Weide en Bart Dietvorst zien waarom zij in de finale van de Grote Prijs van Nederland staan. The Jolly Beggars zorgen voor Ierse muziek en sfeer op zaterdag 27 september, terwijl Rodanborgh Troubadours en Saximo een verscheidenheid aan muziek uit West-Europa brengen. Karin van As tenslot te (actrice en zangeres) zingt schitterende liederen uit het Berlijn van het begin van deze eeuw. Beide avonden begin nen om 21 uur in Razzmatazz aan de Middelburgsestraat in Oost-Souburg. Ministerie van Verkeer en Waterstaat D i recto raat- G e n e raaI Rij ks waterstaat Directie Zeeland Curfew. In De Piek in Vlissingen tre den zaterdag (20 september) drie gitaarrockbands op. Cur few, Room 101 en Shirtlifter waren overigens al eens eer der te zien op Walcheren: vo rig seizoen deden de bands het Middelburgse jongeren centrum Midgard aan. Vrijdag 19 september is er een jam sessie op het Vlissingse pop podium. Curfew bestaat sinds novem ber 1994 en wordt geïnspi reerd door grote bands als dEUS, Dinosaur Jr., Buffalow Tom en Sonic Youth. De band zelf omschrijft zijn muziek als 'harde smerige rock, met een liedje als kern'. Room 101 begon de muzikale loopbaan in 1989 als cover band. Al snel maakten de co vers van Joy Division, Sonic Youth en Dinosaur Jr. plaats voor eigen nummers. Vorig jaar kwam de debuut-cd Inter ference uit. Ook Shirtlifter maakt 'heftige' muziek, die ze zelf rock en roll voor gevor derden noemen. De optredens in De Piek beginnen rond 21 uur. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderij en, portretten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. DOMBURG Apparthotel Bommeljé, Heren straat 24, Hart Koster, schilderijen. Marie Tak van Poortvliet Muse um, Ooststraat 10a, F. Hart Nibbrig, schilderijen 'Zomers in Zoutelande'. GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunste naars, diverse werken. Stadskantoor, Oostsingel 2, Willem Rijn, Carolien Cappon en Roderick Apers, foto-expositie 'Lens op Azië' Stadskantoor, Oostsingel 2, De Ci linder, met kunstwerken van Trechter 5. Oosterscheldeziekenhuis, 's-Gra- venpolderseweg 114, 'De medische fotograaf aan het werk', overzicht van de werkzaamheden van de fotograaf in het ziekenhuis (t/m 23 september). Galerie-Atelier De Kaai, Turfkade 7, Mariska Schilperoord, 'Droomvlucht'. Galerie Van den Berge, Wijngaard straat 3, Richard Kent Howie, fotower ken. En een selectie van grafiek en kleine unica. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, tentoonstelling Nieuwe Aanwinsten Kunstuitleen Zee land (t/m 20 september). GRIJPSKERKE Zijdemuseum, Kerkstraat 1, Nelleke v.d. Wege; handbeschilderde zijden quilts. Els van Baarkle; borduursels op zijde. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona, Dorpsstraat 23-25, llo- na Schmit, naïeve schilderijen. Geo pend za. van 14-17 uur. Atelier De Kattenbeker, Dorps straat 8, Frans Haak, olieverfschilderij en. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7- 9, Maurice en Saskia Göth, tekenin gen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Grootmede 66, tel. 0118-616323, staal- touwplastieken en staal- steenobjec ten, geopend na tel. afspraak. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kou- steensedijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Neder- hand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, ge mengde technieken. Hotel Arneville, Buitenruststraat 22, Ria Ruedisueli, beelden. Roosevelt Study Center, Abdij 9. 'Exodus naar de Nieuwe Wereld: Ellis Island en de Zeeuwen in Amerika'. Leendert van der Pool, tekeningen. Galerie 'T', Turfkaai 25, Magda Lut- tikhuizen; etsen en gouaches. Dick van Biemen; schilderijen. Lili Willem- sen; ceramiste. Juul Kortekaas; schil derijen en objecten. Juul Kortekaas, Brakstraat 5, Juul Kortekaas; schilderijen en objecten. Dees Goosen; schilderijen. Rabobank, Lange Geere 3, A.N. Min- derhoud, olieverf, aquarel, acryl, houtskool en pentekeningen. Tearoom Classical Chambers, Damplein 21, Marjo Moorlag-Hamans, aquarellen. Depot, 't Zanddorp 68, Willem Pas toor, Corian de Dreu en Lonneke Pas toor. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Le- ontien Hooij, acrylschilderijen 'frag menten'. De Kapper, Korte Geere 10, Janna Marie de Feijter, gemengde technie ken op doek. Galerie 't Haentje te Paart, Span jaardstraat 19, Els van Baarle; gedach ten in textiel. Hans Keukelaar; schilde rijen. Stefaan de Visscher; objecten in de tuin. Vleeshal, Markt, 'De verborgen stad'. Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, 'Het Zeeuws palet', 19 expo santen met diverse technieken (vanaf 22 september). Lokaal 7, Gravestraat 63, Gilles van Sparrentak, grote schilderijen en 288 luciferdoosjes. 'Supermarkt Zen: kom u batterijen weer opladen'. Metro S, Kuiperspoort 22, Joop Dam, 'Hommage aan' (vanaf 20 sep tember). NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, tentoon stelling windenergie. Dagelijks geo pend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. Waterland, WaterWereld, leven in de delta van Bangladesh, fotogra fie. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duin- vlietweg 6, 'Mammoeten terug in Zee land'. Green White Hotel, Noordweg 43, Leo de Schepper en Jaap Heuvingh, beelden, olieverf, aquarel en acryl. Zeeuws Biologisch Museum, Duin- vlietweg 6, Martina Berghout, bloem- bindersfestival (vanaf 20 september). OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, Elly van Put-Adriaanse, aquarellen. Geo pend tijdens kantooruren. Watertoren, Frans Gentils; tekenin gen en schilderijen. Ulrich Langen- bach; composities van objecten. Ma rio van Horrik; geluidssculptuur. Erna Nijman; installatie voor de Reinwater- kelder. Monique Laros; schilderijen (vanaf 21 september). SINT LAURENS Boerderijgalerie De Osseberg, Sin- gelweg 11, Leny Sanderse; bloemstil- levens. Wil Fox Fekkes; beelden en aquarellen. Marijke Visser; portretten. VEERE Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vondsten in Vee re'. Museum De Schotse Huizen, Kaai 25, llona Schmit, olieverfschilderijen. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende rep tielen, amfibieën en insekten, dage lijks geopend: Zo., ma. en do. van 14- 17.30 uur. Di„ wo., vr. en za. van 10- 12.30 uur en van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toe ristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Ka rin Starmans. Stedelijk Museum, Bellamypark 19, Van Zeeuwse Admiraliteit tot marine in Zeeland. Atrium Hogeschool Zeeland, Edi- sonweg 4, Wido Blokland; sculptuur. Henric Borsten; sculptuur. David Claerbout; video. Kunstuitleen Vlissingen, Brouwe- naarstraat 2, tentoonstelling Nieuwe Aanwinsten Kunstuitleen Zeeland (t/m 20 september). Stadhuis, Stadhuisplein 2, tentoon stelling Nieuwe Aanwinsten Kunstuit leen Zeeland. Theater Café Het Arsenaal, Arse naalplein 7, Ludmila Kalmaeva, teke ningen en grafiek. Galerie Hannelore Meijaard, Hen drikstraat 8, Joop Miermans; objecten en tekeningen. Jaap v.d. Schraaf; ka- ratiden. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WISSENKERKE Galerie De Praktijk, Voorstraat 15, Yvonne Schmidt; olieverfschilderijen. Rit Creemers; aquarellen. Marian Kie- vits; bronzen beelden. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Nazareth 4, Leo de Jong, materie, schilderijen en tekeningen. DONDERDAG 18 SEPTEMBER Abdijplein, Middelburg; Beiaard concert, 12 uur. Stadhuis, Veere; Carillonbespeling door Kees van Eersel, 15 uur. Grote Kerk, Veere; Gezelschap van de Zee, 'Kerker en afgrond', 19.30 uur. Podium 't Beest-, Goes; Hans Teeu- wen, 19.30 uur. VRIJDAG 19 SEPTEMBER Heinekenplantsoen, Domburg; Re vival Jassband, 19.30 uur. Zeelandhallen, Goes; André Hazes en Corry Konings, 20 uur. De Piek, Vlissingen; Jamsessie, 21 uur. Podium 't Beest, Goes; Jablkon, 21 uur. ZATERDAG 20 SEPTEMBER Tuin Marie Tak van Poortvliet Mu seum, Domburg; Martijn Schok's Boogie Woogie Trio, 11.30 uur. Badhotel, Domburg; Heineken Jazz band, 16.15 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Middelburg; Slagwerkpresentatie door het slag werkensemble van de Zeeuwse Mu ziekschool, 19 u. Hervormde Kerk, Kats; Gezelschap van de Zee,.'Kerker en afgrond', 19.30 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Elektrafestival 1997: Montezuma's Re venge en Doctor Charlie His Juju Men, 20.15 uur. Rooms Katholieke Kerk, Hein kenszand; Vocaal Ensemble Musica Cordis, 20.15 uur. Podium 't Beest, Goes; Namedrop- pers, Reineke Wieman en The Pen- nies, 21 uur. Razzmatazz, Oost-Souburg; Mini festival, 21 uur. De Parel (grote zaal). Domburg; Fleurine Four, 21 uur. De Parel (café). Domburg; Hot Club de Frank, 21.30 uur. De Parel (grote zaal). Domburg; Doc Houlind and his International New Orleans Style Jazzband, 23.15 uur. De Piek, Vlissingen; Shirtlifter, Room 101 en Curfew, 22 uur. Stadsdanszaal, Middelburg; DJ. Miss Monica, 23 uur. ZONDAG 21 SEPTEMBER Manhuistuin, Goes; De Echo, 12 uur. Zionskerk, Oostkapelle; Jazzkerk- dienst met zangeres Lise Borgward, 12.30 uur. Strandpaviljoen De Stenen Toko, Domburg; Bayou Mosquitos, 14 uur. Café 't Groentje, Domburg; Rump les Jazzband, 14 uur. Badpaviljoen, Domburg; Scaldis Jazzband, 15 uur. The Duke, Middelburg; Coracle, 15 uur. Golden Tulp Badhotel, Domburg; Trav'lin' Light, 18 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Trio Loyko, 15 uur. DINSDAG 23 SEPTEMBER Grote Kerk, Goes; Carillonconcert door Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Midgard, Middelburg; Jamsessie, 20 uur. WOENSDAG 24 SEPTEMBER Stadsschouwburg, Middelburg; Paul van Vliet, 'Waar waren we geble ven?', 20 uur. Podium 't Beest, Goes; John Tytell en Richard Deakin over Ezra Pound, 20.30 uur. DONDERDAG 18 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Face/Off' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Nothing to Lose' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Absolute Power' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Conspiracy Theory' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Face/Off 20 uur. 't Beest Goes, 'Shine' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Cold Comfort Farm' 20.30 uur. VRIJDAG 19 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Man in Black' 19 uur. 'Face/Off 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Nothing to Lose' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Bean' 19 uur. 'Absolute Po wer' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Conspiracy Theory' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Face/Off 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Shine' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Drifting Clouds' 19.30 uur. 'Cold Comfort Farm' 22 uur. ZATERDAG 20 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Man in Black' 14 en 19 uur. 'Face/Off 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Nothing to Lose' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Bean' 14 en 19 uur. 'Absolute Power' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Conspiracy Theory' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Bat man Robin' 14 uur. 'Face/Off 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Cold Comfort Farm' 19.30 uur. 'Drifting Clouds' 22 uur. ZONDAG 21 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'An- tonia' 10.30 uur. 'Man in Black' 14 en 19 uur. 'Face/Off 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Nothing to Lose' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Bean' 14 en 19 uur. 'Absolute Power' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Conspiracy Theory' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Bat man Robin' 14 uur. 'Face/Off 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Cold Comfort Farm' 20.30 uur. MAANDAG 22 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Face/Off 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Nothing to Lose' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Absolute Power' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Conspiracy Theory' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Face/Off 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Drifting Clouds' 20.30 uur. DINSDAG 23 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Face/Off 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Nothing to Lose' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Absolute Power' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Conspiracy Theory' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Face/Off 20 uur. 't Beest Goes, 'West Coast, Beat Beyond' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Drifting Clouds' 20.30 uur. WOENSDAG 24 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Man in Black' 14 uur. 'Face/Off' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Nothing to Lose' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Bean' 14 uur. 'Absolute Po wer' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Conspiracy Theory' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Bat man Robin' 14 uur. 'Face/Off' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Cold Comfort Farm' 20.30 uur. ZATERDAG 20 SEPTEMBER Alhambra IV Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. ZONDAG 21 SEPTEMBER Alhambra IV Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. WOENSDAG 24 SEPTEMBER Alhambra IV Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur.

de Faam | 1997 | | pagina 15