The Dubliners vieren 35-jarig bestaan ook in Zeeland rrtjfè» Gezinsdag in Stadsschouwburg (TÓÖ De Shelter, uit voor wie een café te veel is The Hamsters openen Piek-seizoen Licht Adem nog ruim een week te zien Net zwanger? Dan heb je tien weken de tijd om ook andere vrouwen gelukkig te maken. IN MIDDEN ZEELAND The Dubliners bestaan maar liefst vijfendertig jaar. Reden voor de vaandeldragers van de Ier se folk om dit opmerkelijke jubileum uitbundig te vieren tijdens de traditioneel jaarlijkse tour nee door Nederland. Aangezien de kleurrijke groep hier onverminderd populair is en garant staat voor uitverkochte zalen, zijn er ditmaal dertien avondvullende voorstellingen in de agenda opgenomen. Tijdens de '35 Years Cele bration Tour', die plaatsvindt in de periode van 26 september tot en met 11 oktober aanstaan de, worden alle windstreken van ons land aan gedaan. Vrijdag 3 oktober is het gezelschap in de Stenge in Heinkenszand. Het concert begint om 20.15 uur. Wie de expositie 'Licht en adem-spiritualiteit in beeld' in de drie Middelburgse Abdij kerken heeft gemist, kan nog tot en met za terdag 13 september een kijkje gaan nemen naar de bijzondere werken van Zeeuwse kunstenaars. De ten toonstelling is de hele zomer te zien geweest in het kader van het vijfentwintigjarig be staan van de Raad van Kerken in Zeeland. Hazes en Konings in Zeelandhallen P. Minnaar tel. 0118-611547 L. de Jong tel. 0113-220890 Jongeren van verschillende kerken en gemeen tes op Walcheren openen zaterdag 13 septem ber hun eigen christelijk jeugdhonk aan de He rengracht in Middelburg. Het doel van De Shel ter is om twee keer per maand een alternatief te bieden voor wie liever niet uitgaat in een café. Woensdag 10 september 1997 FAAM/VLISSINGER 7 Hï lïï lïï De Dubliners anno nu. Het beste bewijs dat The Du bliners anno 1997 bijzonder springlevend zijn, is de recent verschenen dubbel-cd 'A Live- A Live-O'. Deze perfecte - in Duitsland opgenomen - live registratie bevat zowel qua re pertoirekeuze (melancholieke ballades, opgewekte 'jigs reels' en aanstekelijke meezin gers) als uitvoéringen (vir tuoos spel, glaszuivere zang en niet te vergeten humor) al le ingrediënten die een avond je Dubliners tot een onverge telijke ervaring maken. Van jong tot oud (inderdaad: The Dubliners spreken met hun muziek meerdere generaties aan) is men het erover eens, dat de groep als geen andere in staat is om de sfeer van een intieme pub te verplaatsen naar elke locatie waar wordt opgetreden. Van de oorspronkelijke bezet- De Piek opent vrijdag 12 sep tember het seizoen met een optreden van de Engelse blues-rockband The Hamsters. The Hamsters speelt eigen werk, met een vette knipoog naar Jimmy Hendrix. Het con cert begint om 21 uur. The Hamsters hebben al eens eerder in De Piek gestaan. Voor een volle zaal opende de formatie twee jaar geleden het seizoen. Naast Jimi Hend- ting van The Dubliners, die hun naar ontleenden aan een boek van James Joyce en hun eerste optreden gaven in de fameuze pub O'Donoghue's in Dublin, resteren er nog twee: violist/fluitist en zakelijk leider John Sheahan en de onna volgbare banjospeler en pu bliekslieveling Barney McKen- na. Zanger/gitarist Séan Can non en gitarist Eamonn Camp bell maken ook alweer vele ja ren deel uit van de band en kunnen onderhand eveneens als oudgedienden worden be stempeld. Zanger/gitarist Pad dy Reilly completeert het vijf tal. Reilly, die anderhalf jaar gele den de lastige taak op zich nam om de alom gerespec teerde Ronnie Drew op te vol gen, heeft tijdens de laatste tour van The Dubliners in ons land direct de harten van de rix-achtige nummers flirt de groep ook met ZZ Top en Wal ter Trout. Vorig jaar maakte The Hamsters een dubbel cd (live) met de titel The Hendrix memorial Concerts, omdat het toen een kwart eeuw geleden was dat Jimi Hendrix stierf. Overigens is een dag later weer feest in De Piek. Zater dagavond is er een Althopar- ty. Een aantal dj's draait dan swingmuziek. fans gestolen met zijn opmer kelijke stem. Niet voor niets wordt hij in Ierland momen teel door velen als de beste vertolker van ballades be schouwd. Paddy Reilly is ove rigens de houder van een uniek record. Zijn 'The Fields Of Athenry', een lied dat nu ook op het repertoire van The Dubliners staat, bereikte in ei gen land de eerste plaats van de hitlijsten en was zelf 23 maanden terug te vinden in de top twintig. The Dubliners hebben in de afgelopen vijfendertig jaren Uitgangspunt voor de exposi tie is spiritualiteit, het mense lijk streven om het aardse te overstijgen. Twintig kunstwer ken zijn voor dat thema gese lecteerd. Daarbij horen niet al leen hedendaagse kunste naars. Ook oudere werken die - zoals de orgelkast van Jan Albertsz Schut met beeld houwwerk van Jasper Wage- man in 1692 - passen in het thema kregen een plaats of bleven staan op de plek waar ze altijd hebben gestaan in een van de kerken. En dan blijkt dat kunst altijd kunst blijft en dicht bij de zoektocht staat die leven en geloof steeds in een dialoog vasthou den. Zoals bijvoorbeeld de cir kels van kunstfotograaf Sop hia van den Heuvel. Ze bieden zowel associaties met de kringlopen van aards leven als met de tijd en ruimte in een groter verband. Ze verwijzen naar het besef opgenomen te met hun hartstochtelijke folk muziek en zonder ooit toe te geven aan welke trend dan ook miljoenen muziekliefheb bers over de hele wereld voor zich gewonnen. Daaronder be vinden zich bekende namen als Stephane Grappelli, Van Morrison, B.B. King, Nigel Kennedy, Prins Rainier van Monaco, Terence Trent D'Ar- by, UB40 en Kate Bush. Bo vendien hebben ze als inspira tiebron gefungeerd en het pad geëffend voor vele andere Ier se artiesten en groepen (U2, The Pogues, De Dannan, zijn in de perfectie van een groter geheel, dat zich zowel in het kleinste deeltje als in de oneindige ruimte manifes teert. Elke cirkel is gelijk aan de andere, maar toch zijn ze allemaal verschillend, zoals de weg die wij in ons leven heb ben te gaan. In het werk van Bob Pingen Andre Hazes en Corry Konings zijn vrijdag 19 september te gast in de Zeelandhallen in Goes. Het tweetal produceert al meer dan vijftien jaar hits. De organisatie van dit unieke optreden is in handen van Café Flora en het organisatiebureau van de Zeelandhallen, beide in Goes. Music House in Middelburg heeft kaarten in voorver koop. Planxty en Moving Hearts, om slechts een beperkt aantal te noemen). Kortom, het insti tuut The Dubliners neemt in velerlei opzichten een unieke plaats in. De organisatie van de tournee van The Dubliners is in han den van DIBA International Concerts BV te Sneek. Dit bu reau werkt reeds sinds 1974 samen met de Ierse folkgroep. Kaarten (fl. 49,50) zijn in voor verkoop bij Music House in Vlissingen en Middelburg en bij de VVV's Domburg-Oostka- pelle en Zoutelande. staat licht vaak centraal. Door zich te concentreren op de kleur zelf roept Pingen een universeel beeld op. Uit het werk spreekt zowel verlangen als schoonheid. Tineke Slot stelde haar kruisvorm samen uit materialen die ze aantrof in een oude strokarton fabriek. Het verval vertegenwoordigt het thema tijd en relativeert tegelijkertijd. Inneke Otte richt haar blik omhoog. Tegen de wand van de Wandelkerk zijn wolken bevestigd van hout, metaal, verf en foto's. Elke wolk draagt een beeld. En zo zijn er nog veel meer kunst werken te bewonderen voor wie het te druk vond tijdens het vakantieseizoen. In totaal twintig. Met de catalogus in de hand is het een ware ont dekkingstocht in het begrip spiritualiteit dat de Raad van Kerken als jaarthema bezigt. De beelden verwijzen in elk geval direct of indirect naar religieuze symboliek. Leven en dood, tijdelijkheid en eeu wigheid komen er bij aan de orde. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, portretten en pos ters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. DOMBURG Apparthotel Bommeljé, Heren straat 24, Han Koster, schilderijen. Marie Tak van Poortvliet Mu seum, Ooststraat 10a, F. Hart Nib- brig, schilderijen 'Zomers in Zou telande'. GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Stadskantoor, Oostsingel 2, Wil lem Rijn, Carolien Cappon en Ro derick Apers, foto-expositie 'Lens op Azië' Stadskantoor, Oostsingel 2, De Cilinder, met kunstwerken van Trechter 5. Oosterscheldeziekenhuis, 's- Gravenpolderseweg 114, 'De me dische fotograaf aan het werk', overzicht van de werkzaamheden van de fotograaf in het zieken huis. Medisch Centrum De Pijlers, Van Dusseldorpstraat 3, Martin Smit; foto's. Elma Smit-van Wuij- ckhuijse; gedichten (t/m 15 sep tember). Galerie-Atelier De Kaai, Turfka- de 7, Mariska Schilperoord, 'Droomvlucht'. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3, Richard Kent Ho- wie, fotowerken. En een selectie van grafiek en kleine unica. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, tentoonstelling Nieuwe Aanwinsten Kunstuitleen Zeeland. GRIJPSKERKE Zijdemuseum, Kerkstraat 1, Nel- leke v.d. Wege; handbeschilderde zijden quilts. Els van Baarkle; bor duursels op zijde. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Göth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Grootmede 66, tel. 0118-616323, staaltouwplastieken en staal- steenobjecten, geopend na tel. af spraak. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Jo ke Nederhand, schilderijen, aqua rel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Hotel Arneville, Buitenruststraat 22, Ria Ruedisueli, beelden. Roosevelt Study Center, Abdij 9. 'Exodus naar de Nieuwe We reld: Ellis Island en de Zeeuwen in Amerika'. Leendert van der Pool, tekeningen. Galerie 'T', Turfkaai 25, Magda Luttikhuizen; etsen en gouaches. Dick van Biemen; schilderijen. Lili Willemsen; ceramiste. Juut Korte- kaas; schilderijen en objecten. Juul Kortekaas, Brakstraat 5, Juul Kortekaas; schilderijen en objecten. Dees Goosen; schilderij en. Rabobank, Lange Geere 3, A.N. Minderhoud, olieverf, aquarel, acryl, houtskool en pentekenin gen. Tearoom Classical Chambers, Damplein 21, Marjo Moorlag-Ha- mans, aquarellen. Depot, 't Zanddorp 68, Willem Pastoor, Corian de Dreu en Lon- neke Pastoor. Abdijkerken, Raad van Kerken en Lange Jan Project. 'Licht en adem - spiritualiteit in beeld' (t/m 74 september Galerie Het Gouden Briefke, Gortstraat 32, Denise Groenwold- Langis; aquarellen. Wil van Her pen; klei en brons. Marjan van Herpen; raku-poppen en dieren (t/m 12 september). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Leontien Hooij, acrylschilderijen 'fragmenten'. De Kapper, Korte Geere 10, Jan na Marie de Feijter, gemengde technieken op doek. Metro S, Kuiperspoort 22, ten toonstelling Nieuwe Aanwinsten Kunstuitleen Zeeland (t/m 73 sep tember). Galerie 't Ha entje te Paart, Spanjaardstraat 19, Els van Baar- le; gedachten in textiel. Hans Keu- kelaar; schilderijen. Stefaan de Visscher; objecten in de tuin. Vleeshal, Markt, 'De verborgen stad'. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framew ork Invitation. Waterland, WaterWereld, le ven in de delta van Bangla desh, fotografie. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'Mammoeten te rug in Zeeland'. Green White Hotel, Noord weg 43, Leo de Schepper en Jaap Heu vingh, beelden, olieverf, aquarel en acryl. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, Elly van Put-Adriaanse, aquarel len. Geopend tijdens kantooruren. SINT LAURENS Boerderijgalerie De Osseberg, Singelweg 11, Leny Sanderse; bloemstillevens. Wil Fox Fekkes; beelden en aquarellen. Marijke Visser; portretten. VEERE Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vondsten in Veere'. Grote Kerk, Oudestraat 26, Mar tin Kers, fototentoonstelling 'Landschappen'. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend: Zo., ma. en do. van 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. van 10-12.30 uur en van 14- 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijs- ten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans. Stedelijk Museum, Bellamypark 19, Van Zeeuwse Admiraliteit tot marine in Zeeland. Atrium Hogeschool Zeeland, Edisonweg 4, Wido Blokland; sculptuur. Henric Borsten; sculp tuur. David Claerbout; video. Kunstuitleen Vlissingen, Brou- wenaarstraat 2, tentoonstelling Nieuwe Aanwinsten Kunstuitleen Zeeland. Stadhuis, Stadhuisplein 2, ten toonstelling Nieuwe Aanwinsten Kunstuitleen Zeeland. Theater Café Het Arsenaal, Ar senaalplein 7, Ludmila Kalmaeva, tekeningen en grafiek. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WISSENKERKE Galerie De Praktijk, Voorstraat 15, Yvonne Schmidt; olieverfschil derijen. Rit Creemers; aquarellen. Marian Kievits; bronzen beelden. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Naza reth 4, Leo de Jong, materie, schilderijen en tekeningen (vanaf 12 september). DONDERDAG 11 SEPTEMBER Abdijplein, Middelburg; Bei aardconcert, 12 uur. Koorkerk, Middelburg; Orgel concert door Gerard Boot, 15 uur. Stadhuis, Veere; Carillonbespe ling door Kees van Eersel, 15 uur. Podium 't Beest, Goes; Bewe gingstheater en dans van 'The Shamans', 20.30 uur. VRIJDAG 12 SEPTEMBER De Piek, Vlissingen; The Ham sters, 22 uur. ZATERDAG 13 SEPTEMBER Prins van Oranje, Goes; Wurre Wurre, 'Tahiti', 19.30 uur. Sportpunt Zeeland, Goes; Me ga-fanfare, 19.30 uur. Grote Kerk, Veere; Concert 'Comt nu met sangh', 20 uur. Hervormde Kerk, 's-Heer Abts- kerke; Henneman Strijkkwartet, 20 uur. Hervormde Kerk, Kapelle; Or gelconcert door Dirk S. Donker, 20 uur. De Shelter, Middelburg; Invisi ble Touch, 20.30 uur. Podium 't Beest, Goes; Bewe gingstheater en dans van Randall Scitt met 'Creations '97', 21 uur. De Piek, Vlissingen; Althop Par ty, 22 uur. ZONDAG 14 SEPTEMBER Perron Stoomtrein, Goes; Ch ris Gurney-Champion, 'Nigel and his Mum', 12 uur. Manhuistuin, Goes; Brassband Excelsior, 12 uur. Station Stoomtrein, Hoede- kenskerke; Patricia Suer, 'IJze ren Hein', 13.10 uur. Chris Gurney- Champion, 'Sydney's circus', 14.15 uur. Theater Kameleon, 'Wonderbaarlijke avonturen van meneer de Wit', 15.45 uur. Dorpshuis, Baarland; Bram Wiersma en Ad van lersel, 'Mooi stilzitten?', 14 uur. Dorpshuis, Hoedekenskerke; Poppentheater Tierelijn, 'Het huis je in het bos', 14.15 uur. Ruïne kasteel Hellenburg, Baarland; Warner en Consorten, 'Kruipolie', 15 uur. 4-Elementen, Middelburg; Na- da Naga, 13 en 15.30 uur. DINSDAG 16 SEPTEMBER Grote Kerk, Goes; Carilloncon cert door Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Midgard, Middelburg; Jamses sie, 20 uur. WOENSDAG 17 SEPTEMBER Stadhuis, Goes; Carillonconcert door Sjoerd Tamminga, 16.30 uur. Grote Kerk, Goes; Het Gezel schap van de Zee, 'Kerker en af grond', 19.30 uur. DONDERDAG 77 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Man in Black' 19 uur. 'Facg/Off' 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bean' 19 uur. 'Conspiracy Theory' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mi- mie' 19 uur. 'Absolute Power' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Not hing to Lose' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Face/Off' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Basquiat' 20.30 uur. VRIJDAG 12 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Man in Black' 19 uuf. 'Face/Off' 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bean' 19 uur. 'Conspiracy Theory' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mi- mie' 19 uur. 'Absolute Power' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Not hing to Lose' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Face/Off' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Nelly et Mr. Arnaud' 19.30 uur. 'Basquiat' 22 uur. ZATERDAG 13 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Man in Black' 14 en 19 uur. 'Face/Off 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bean' 14 en 19 uur. 'Conspiracy Theory' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mi- mie' 19 uur. 'Absolute Power' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Not hing to Lose' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Face/Off' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Basquiat' 19.30 uur. 'Nelly et Mr. Arnaud' 22 uur. ZONDAG 14 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Man in Black' 14 en 19 uur. 'Face/Off' 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bean' 14 en 19 uur. 'Conspiracy Theory' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mi- mie' 19 uur. 'Absolute Power' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Not hing to Lose' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Batman en Robin' 14 uur. 'Face/Off 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Basquiat' 20.30 uur. MAANDAG 15 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Man in Black' 19 uur. 'Face/Off' 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bean' 19 uur. 'Conspiracy Theory' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mi- mie' 19 uur. 'Absolute Power' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Not hing to Lose' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Face/Off 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Nelly et Mr. Arnaud' 20.30 uur. DINSDAG 16 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Man in Black' 19 uur. 'Face/Off 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bean' 19 uur. 'Conspiracy Theory' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mi- mie' 19 uur. 'Absolute Power' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Not hing to Lose' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Face/Off' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Nelly et Mr. Arnaud' 20.30 uur. WOENSDAG 17 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Man in Black' 14 en 19 uur. 'Face/Off 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bean' 14 en 19 uur. 'Conspiracy Theory' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mi- mie' 19 uur. 'Absolute Power' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Not hing to Lose' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Face/Off' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Basquiat' 20.30 uur. ZATERDAG 13 SEPTEMBER Alhambra III Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. ZONDAG 14 SEPTEMBER Alhambra III Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. WOENSDAG 17 SEPTEMBER Alhambra III Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Lady en dr: Vagebond' 11 uur. Je lichaam maakt van de 6e tot en met de 16e week van je zwangerschap een hormoon (hCG) dat vruchtbaarheidsproblemen bij andere vrouwen kan oplossen. Bel voor meer informatie of aanmelding gratis 0800-022 80 70, of je informatrice: EEN KLEINE MOEITE VOOR ZO'N GROOT GELUK Elke avond dat De Shelter open is wordt een activiteit georgani seerd. Dat kan van alles zijn - opperen de initiatiefnemers - een film, een optreden van een band, een sing-in of een lezing met een onderwerp dat voor iedereen toegankelijk is. Na het pro gramma kan worden doorgepraat tot in de kleine uurtjes. De band Invisible Touch opent de eerste avond van De Shelter, aanvang 20.30 uur. De Shelter was al een tijdje open. De jongeren van de gerefor meerde bond hielden er elke eerste zaterdag van de maand een bijeenkomst. De tweede en vierde zaterdag van de maand ko men er nu bij. Kinderen kunnen zaterdag een kijkje komen nemen achter de coulissen van de Stadsschouwburg in Mid delburg. De jongste groep van vier tot acht jaar is welkom tussen 10.30 en 13 uur en de oudere groep van acht tot twaalf jaar krijgt voorlichting tussen 11.30 en 14 uur. In een uurtje wordt van alles verteld over licht geluid en decor. Ook wat de regisseur doet wordt verteld en er kan een kijkje worden genomen in de kleedkamers. Op die manier hoopt de schouw burgdirectie kinderen te interesseren voor het werk en de voorstellingen. Ook familie, buren en kennis sen zijn uitgenodigd om mee te komen. Gitarist Berry Martin van The Hamsters.

de Faam | 1997 | | pagina 7