ler INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN Een heet nieuwtje van uw O"»*** Q: O ROSE GARDEN GEMEENTE MIDDELBURG MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE vleesfakkel, ïoogr. 9- WEEMAES 02 BBK ffl n o VLO S O CHINEES-INDISCH SPECIALITEITENRESTAURANT Maandmenu AUGUSTUS VERSE KIP -SJASLIEKS VERSE K1PDRUMSTICKS VERSE CHINESE NASI RODE CHINESE KIP VERSE GEGRILDE KIPPEN-BOUTJES Kwaliteit met de Beste Smaak voor Vaste Lage Prijs! 2 FAAM/VLISSINGER Woensdag 30 juli 1997 INFORMATIE OVERHEID GEMEEN TE POSTBUS I C TEL.0118 -555 444 4370 AA KOUDEKERKE V C C I\ E FAXÜl 18 -553 025 Openingstijden: Maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur De afdeling burgerzaken is iedere donderdag geopend van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 19.00 uur WRO Bestemmingsplan Buitengebied Domburg Wij maken bekend, dat omtrent de goedkeuring van het bestem mingsplan Buitengebied van de voormalige gemeente Domburg, vastgesteld door de raad van die gemeente op 7 juli 1992, onher roepelijk is beslist bij uitspraak van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State van 26 mei 1997, no. GO 1.93.0129. Het bestemmingsplan ligt voor iedereen, gedurende openingstij den, ter inzage bij de afdeling Bouwen en Wonen,Gapingseweg la te Serooskerke. Bouwverordening De raad heeft in zijn vergadering van 3 juli 1997 de bouwverorde ning voor de gemeente Veere vastgesteld. De bouwverordeningen van de vijf voormalige gemeenten kenden enkele verschillen die nu zijn geharmoniseerd. De bouwverordening bevat onder andere regels met betrekking tof het gebruik van woningen, woonketen, woonwagens en andere gebouwen; het slopen en de uitvoering van bouw-en/of sloopwerkzaamhe den; het stilleggen van bouwwerk zaamheden; de inrichting en indiening van de aanvraag bouwvergunning en melding. Voorts is beleid vastgesteld met betrekking tot het verbod om te bouwen op verontreinigde grond en het laten verrichten van een bodemonderzoek. De bouwverordening ligt vanaf heden gedurende vier weken voor iedereen tijdens openingstijden ter inzage bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koude kerke en bij de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke. Tegen betaling van kosten kan een afschrift daarvan worden ver kregen. Na deze periode ligt de bouwverordening tijdens opening stijden ter inzage bij de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg la, Serooskerke. De bouwverordening treedt in werking op de achtste dag na die waarop zij is afgekondigd. Artikel 18a WRO Wij maken bekend dat is binnen gekomen een aanvraag om bouwvergunning voor het uitbrei den van een zomerhuis op het perceel Park Reygersbergh 20 te Oostkapelle. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Wij zijn van plan voor deze aan vraag vergunning te verlenen door toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. De bouw-en situatietekening ligt m.i.v. 31 juli 1997 gedurende 2 weken tijdens openingstijden voor iedereen ter inzage op de afde ling Bouwen en Wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelij ke bedenkingen tegen het bouw plan bij ons in te dienen, Postbus I, 4370 AA te Koudekerke. Artikel 18 WRO Wij maken bekend dat is binnen gekomen de aanvraag voor het tijdelijk plaatsen van een folie-tun- nelkas op een perceel aan de Ravesteinweg te Grijpskerke. Het plan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Wij zijn van plan om voor deze folietunnelkas, op grond van artikel 18 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, tot I 7 december 2001 vrijstelling te ver lenen van het bestemmingsplan "Buitengebied Mariekerke". De bouw-en situatietekening ligt m.i.v.31 juli 1997 gedurende 2 weken voor iedereen gedurende openingstijden ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelij ke bedenkingen tegen het plaat sen bij ons in te dienen, Postbus I, 4370 AA te Koudekerke. Vrijstellingsprocedure Wij maken bekend dat is binnen gekomen een aanvraag bouwver gunning voor het plaatsen van 4 geschakelde prefab-units t.b.v. een recreatiegebouw op het per ceel Duinweg 123a te Zoutelande. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met toepas sing van de in het bestemmings plan opgenomen mogelijkheid, vrijstelling te verlenen. Alvorens hiertoe over te gaan bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan bij ons in te dienen, Postbus I, 4370 AA te Koudekerke. De bouw-en situatietekening ligt m.i.v. 24 juli 1997 gedurende 4 weken voor iedereen ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen indienen. BOUWAANVRAGEN Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnen gekomen een aanvraag om bouw vergunning voor: Aagtekerke - het bouwen van een woning op het perceel Zuidweg 5; - het uitbreiden van de Jhr. W. Versluisschool op het perceel Prelaatweg 22 Grijpskerke - het bouwen van een woning op het perceel Oostkapelseweg 7; - het bouwen van melkveehoude rijbedrijf op een perceel aan de Zandvoortseweg; Meliskerke - het bouwen van twee woningen in het plan Molenwerf II; Oostkapelle - het uitbreiden/verbouwen van het strandpaviljoen ABerkenbosch@ - plaatsen van een terras-berging op het perceel Park Reygersbergh 6; - het bouwen van een sanitair gebouw op het perceel Aagtekerkseweg 2a; Serooskerke - het uitbreiden van de werk plaats aan de Hondegemseweg 6; - het bouwen van een loods op het perceel Zandput I Oa; Zoutelande - het bouwen van een clubge bouw op een perceel aan de Westkapelseweg; - het uitbreiden van een fietsen stalling op het perceel Werendijke II; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvragen om een bouwvergun ning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGENIMELDINGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat er bij besluit van 21 juli 1997 vergun ning is verleend voor: Aagtekerke - de vergunning te wijzigen voor het bouwen van een bedrijfswo ning op het perceel Koekoeksweg 3; Biggekerke - het bouwen van een garage op het perceel Mariekerkseweg I; Domburg - het bouwen van een garage/hobbyruimte op het per ceel Singel 26; Grijpskerke - het bouwen van een serre aan de woning op het perceel Nieuw Erve 2; - het bouwen van een serre en het verplaatsen van een groen tekasje op het perceel Schuitvlotstraat 14; Koudekerke - het vergroten van de hobby/stu deerkamer op het perceel Kaapduinseweg 7b; - het plaatsen van twee geurfil- ters aan de Braamweg; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Dommelrode 2; Oostkapelle - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Azalealaan 19; Serooskerke - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Gargonstraat I Veere - het geheel slopen van schuur tjes en een loods op het perceel Kanaalweg WZ 5; Westkapelle - het bouwen van vier woningen (twee onder één kap) aan de J. Campertstraat/Molenwal; - het bouwen van een verkoop punt op het perceel Zuidstraat 143; - het bouwen van een serre aan de woning op het perceel Beatrixstraat 35 Zoutelande - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Leenes Land 6 Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag dat vergun ning aan de aanvrager is verzon den. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemoti veerd. U kunt hierover tijdens opening stijden mondelinge informatie krijgen bij mevrouw L.M. Louwerse van de afdeling Bouwen en Wonen,Gapingseweg I a te Serooskerke, telefonisch bereik baar onder nummer 0118 597635. WET MILIEUBEHEER Melding Besluit opslag goe deren Oude Zandweg 24 Westkapelle Wij maken bekend dat een mel ding op grond van het Besluit opslag goederen milieubeheer is ingediend voor de inrichting Oudé Zandweg 24 te Westkapellle. De melding betreft het van toepas sing worden van het besluit op de inrichting. De stukken liggen vanaf vrijdag 14 juni 1997 tot en met vrijdag 11 juli 1997 tijdens openingsuren voor iedereen ter inzage op de afdeling Milieu, Gapingseweg I a te Serooskerke en bij Voorlichting, Dorpsplein 28 en ook 's avonds na afspraak (tel.OI 18-597616). Koudekerke, 30 juli 1997 Burgemeester en wethouders van Veere BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het bouwen van een tanksta tion Pres. Rooseveltlaan 743 - het uitbreiden van de woning Buteuxstraat 6 - het plaatsen van een balustra de op het platte dak Boulevard Evertsen 288 - het uitbreiden van de werk plaats el/ml Frankrijkweg 2 - het bouwen van een berging Glacisstraat 91 - het bouwen van een milieu straat Poortersweg 30 - het uitbreiden van de woning Groen van Prinstererlaan 54 - het uitbreiden van de woning Schuitvaartgracht 255 - het uitbreiden van de woning van Doornlaan 30 - het verbouwen van een bedrijfs gebouw tot winkel Eerste Binnenhavenweg 14 - het bouwen van een fietsenber ging Brouwenaarstraat 4 - het bouwen van een serre op het platte dak Slijkstraat 2 7 - het uitbreiden van de woning Rosenburglaan 276 - het bouwen van een brug tus sen Jacoba van Beierenweg en de Abeelseweg Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE BESTEMMINGSPLAN Wij maken bekend dat bouw plannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het betreft de volgende plannen: - het bouwen van een serre Loudonstraat 38 (geringe over schrijding van de bouwhoogte); - het plaatsen van een hekwerk op de hellingbaan aan de zijde van de Schutterijstraat (geringe overschrijding van de bouw hoogte); - het bouwen van een garage/berging en een erfaf- scheiding J.l. Sandersestrtaat 36; (geringe overschrijding van de rooilijn). - het verbouwen en in gebruikne- men van kantoorruimte Boterbloemlaan 16 (afwijking van de bestemming bedrijfs doeleinden); Wij willen medewerking verlenen aan deze plannen door vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Voordat wij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 31 juli 1997 twee weken (dus tot en met 13 augustus 1997) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de tweedy verdieping). In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. bouwaanvragen (art. 50 lid 5 Woningwet): - O.LA.Z. voor de bouw van een regionale milieustraat aan de Poortersweg; meldingen (art. 18a WRO): - het bouwen van een garage Adriatischezeestraat 18 Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Artikel 19 van de Wet óp de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 lid 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) en artikel I 7 van de Wet op de op de Ruimtelijke Ordening maken dit mogelijk. Voordat wij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 31 juli 1997 twee weken (dus tot en met 13 augustus 1997) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de tweede verdieping). In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het bouwen van 8 stuks gara gebergingen Kanariesprenk 97, 205, 307, 171, 273, 359, 389 en 453 - het bouwen c.q. verplaatsen van 17 bergingen Kanariesprenk - het inbouwen van het balkon Burg. Stemerdinglaan 196 - het bouwen van tuinhuisje Han Diekmannlaan 25 - het bouwen van een tuinhuis Vlissingsestraat (K) 27 Volkstuincomplex - het verbouwen van de woning Nieuwe Vlissingseweg 53 - het aanbrengen van lichtrecla me Glacisstraat 15 - het restaureren van de woning Boulevard Evertsen 290 - het bouwen van een berging van de Spiegelstraat 13 - het plaatsen van een dakkapel Adriatischezeestraat 23 - het bouwen van een ontvangst gebouw Oosterhavenweg 22 - het bouwen van een berging Tuinstraat 13 en Tuinstraat 15 - het aanbrengen van lichtrecla me Badhuisstraat 151 - het verbouwen van het asiel zoekerscentrum Docter Ottestraat 105 en 107 I Singel 144 t/m 152 - het bouwen van een bijkeuken Aletta Jacobslaan 4 - het uitbreiden van de werk plaats el/ml Frankrijkweg 2 - het bouwen van een garage Zuidweg 2 - het bouwen van een woning Anna Blamanlaan 29 - het bouwen van een berging Rosenburglaan 265 - het uitbreiden van de woning P.A.de Genestetlaan 20 - het uitbreiden van de woning Buteuxstraat 6 - het bouwen van een woning Anna Blamanlaan 39 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. BESTEMMINGSPLAN LAMMERENBURG Wij maken ingevolge artikel 28 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) en artikel 3:12 van de Algemene Wet Bestuurs recht (Awb) bekend, dat Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 17 juni 1997 goedkeuring hebben ver leend aan het, door de gemeente raad op 19 december 1996 vast gestelde, bestemmingsplan Lammerenburg. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het goedgekeurde bestemmingsplan liggen met ingang van 31 juli 1997 geduren de zes weken (dus t/m 10 sep tember 1997) op het stadhuis (sector stadsontwikkeling, hal 2e verdieping) ter inzage. Zij, die zich tijdig met bedenkin gen tegen het genoemde bestem mingsplan tot Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben gewend, alsmede belanghebben den die kunnen aantonen, dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest zich tijdig tot Gedeputeerde Staten te wenden, kunnen gedurende voornoemde termijn van terinzagelegging, tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-G RAVEN H AGE. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn, dus op 11 september 1997. Indien binnen de beroepstermijn door de indiener van een beroepschrift een verzoek om voorlopige voor- v-, ziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit tot goedkeuring niet in werking voor dat op dat verzoek is beslist Vlissingen, 30 juli 1997 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informatiepa gina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de 'Faam/Vlissinger' van vandaag en teletekstpa gina 810 e.v. van Maximaal T.V. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het verbouwen van een kan toorpand op het perceel Molen water 77; - het bouwen van een woning op het perceel C.W. Sturmstraat II; - het bouwen van een vrijstaande woning op het perceel M.H. Boassonlaan 5; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Poelendaeleweg 68; - het bouwen van een woning op het perceel M.H. Boassonlaan 7; - het verbouwen/uitbreiden van het winkelpand op het perceel Lange Delft 61; - het verbouwen van de garage op het perceel Statenhove I nummer 3 7; - het verbouwen van het pand op het perceel Markt 81; - het uitbreiden van een school gebouw op het perceel Oude Vlissingseweg 40 C; - het bouwen van twee halfvrij- staande woningen op de perce len J. Brasserstraat 6 en 8. Eventuele bezwaren tegen bouw aanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 14 tot en met 18 juli 1997 zijn de volgende vergun ningen verleend en/of zijn met de volgende meldingen ingestemd: - het uitbreiden van de woning kamer op het perceel Berkenlaan 39; - het uitbreiden van de woning op het perceel Oude Koudekerkseweg 66; - het verbouwen van de woning op het perceel Breestraat 53; - het verwijderen van asbesthou dend vloerzeil op het perceel Driewegenhof 333; - het verwijderen van asbesthou dende vloerbedekking op het perceel Volkerakstraat 11; - het verwijderen van asbesthou dende vloerbedekking op het perceel Adriaen Lauwereyszstraat 41; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Noordsingel 84; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Watertoren 34; - het verbouwen van het pand op het perceel Londensekaai 45147; - het plaatsen van een dakop- bouw op de percelen Schweitzerstraat 12 'en 14; - het bouwen van een kantoor ruimte boven de berging op het perceel Tuindorp 43. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLANNEN - vrijstel lingsprocedures De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat er bouwplan nen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan (art. 18a en 19 WRO) en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is (art. 50, lid 5 WW). Het gaat om: - het bouwen van een tuinschuur- tje op het perceel Seispark 3; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Obsidiaan I 7; - het plaatsen van een fietsen berging achter de woningen Oude Rijksweg 49 t/m 87 te Nieuw- en Sint Joosland; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Veerdam 6 te Nieuw- en Sint Joosland. Het college van burgemeester en wethouders wil positief beslissen op de aanvraag. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken dit mogelijk. Voordat zij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. I augustus 1997 twee weken (tot en met 14 augustus 1997) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag. 4 hamlappen Berner Wurstl, 100 gr. 2M Lange Noordstraat 55 Middelburg Tel: 0118 612326 Lange Noordstraat 4 BIJ HET STADHUIS MIDDELBURG Tel.0118-611174 is»,-» r1». t t* ia*/«cr fei uw menu (A) voor 2 personen voor 28,00 ***Gebakken Bananen ***Babi Pangang***Koe Lou Kai ***Tjap Tjoy Speciaal Nasi, Bami of Witte Rijst menu (B) voor 2 personen voor 28,00 ***Mini Loempia's en Kerry Driehoekjes ***Kip Pangang***Foe Yong Ilai ***Vlees met Kerrysaus Nasi, Bami of Witte Rijst Wij wensen u smakelijk eten De Visserstraat 13. 4384 JS Vlissingen (Winkeleenirum Paauwenburg) Iedere dag geopend van 12:00 tot 22:00 u. ook zon- en feestdagen Telefoon: 0118-465783 Met heerlijk gekruide kipfilets, 100 gram Poelierskwaliteit, evt. gemarineerd, kilo slechts7,99 met ham en ei, kilo slechts kant-en-klaar uit eigen keuken, 500 gram heerlijke kruiden-melange, 500 gram 1,79 7,99 8,49 4,69 1 kilo Verse Dubbel Grote Kipfilets slechts f 15,99 *2 kilo Dagverse Kuikenbouten slechts f 9,98 Goes, -Gasthuisstraat 16, Etten-Leur Tel. 0113-227414 (ook op ma. geop.) Roosendaal Terneuzen, Winkelcentrum Steenen Beer, Breda (2) Havenstraat 18, Oosterhout Tel. 0115-614360 Zundert Middelburg, Langeviele 3. Bergen op Zoom Tel. 0118-650560

de Faam | 1997 | | pagina 2