VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN beleidsregel uitkering specifiek welzijnsfonds besluit tot aanwijzing van verstrooiingsplaat sen voor crematie-as bitnat. 4 GEMEENTE MIDDELBURG verleende vergunningen MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 9 juli 1997 FAAM/VLISSINGER 21 INFORMATIE OVERHEID g e m e e n t e postbus i t j -p irfmj 4370 aa koudekerke V 13 13 iv 1 tel.oi 18 -555 444 fax 0118 -553 025 Openingstijden maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur Afd. Burgerzaken: donder dag van 09.00 - 12.00 en vN 14.00 - 19.00 UUR. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van 3 juli I997 een voorbereidingsbesluit heeft vastgesteld voor het plangebied van het bestemmingsplan Brouwerijweg te Domburg, percelen kadastraal bekend gemeente Veere, kern Domburg, sectie F, nrs. I2I5, I24I en 242 geheel alsmede nrs. 764, 765, 1672 en 1779 gedeeltelijk en sectie G, nr. 634 gedeeltelijk. Het besluit, dat op 9 juli I997 in werking treedt, ligt met bijbehorende stukken voor iedereen,tijdens ope ningsuren, ter inzage bij de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke. Artikel 19 WRO Wij zijn voornemens het plangebied van het bestemmingsplan Brouwerijweg te Domburg bouwrijp te maken. Ook maken wij bekend dat wij een aanvraag hebben ontvangen om ver gunning ingevolge de Woningwet voor het bouwen van een woning op kavel 11 van het bestemmingsplan Brouwerijweg te Domburg. Het bouwplan en het bouwrijp maken zijn in strijd met het ter plaat se geldende bestemmingsplan. Voor dit bouwplan en voor het bouw rijp maken van het plangebied van het bestemmingsplan Brouwerijweg is door de gemeenteraad in zijn verga dering van 3 juli I997 een voorberei dingsbesluit vastgesteld. Het bouwplan en het plan voor het bouwrijp maken van het plangebied zijn in overeenstemming met het vastgestelde maar nog niet goedge keurde c.q. onherroepelijke bestem mingsplan Brouwerijweg. Wij zijn bereid om na verkregen ver klaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zeeland vrijstelling te verlenen (als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) van de gelden de voorschriften en (met toepassing van artikel 50, 6e lid van de Woningwet) de bouwvergunning te verlenen. Voorts zijn wij bereid om na verkregen verklaring van geen bezwaar als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de geldende voorschriften om het plangebied van het bestemmingsplan Brouwerijweg bouwrijp te maken. De (bouw)plannen liggen met ingang van 10 juli I997 gedurende 2 weken voor iedereen, tijdens openingstijden, ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg la te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de gelegenheid schriftelijke beden kingen tegen de (bouw)plannen bij ons college in te dienen. WONINGWET BOUWAANVRAGEN. Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend, dat is binnenge komen de aanvraag om bouwvergun ning voor: Gapinge - het bouwen van een veranda op het perceel Schotsehoek 24; Melis kerke - het uitbreiden van een garage op het perceel Oppervloer 7; Oostkapelle - het vergroten van een woning op het perceel Oosterpark 73; Veere - het bouwen van een berging op het perceel Bastion 14; Zoutelande - het plaatsen van een landbouw- loods op het perceel Baaiweg; - het bouwen van een woning op het perceel Borné kavel 8; - het plaatsen van 4 geschakelde prefab-units op het perceel Duinweg I23a; - het uitbreiden van een pension op het perceel Noordendolfer 8; - het bouwen van een woning op het perceel Paulusweg 16; - het bouwen van een vakantiewo ning op het perceel Zandput 51; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvragen om een bouwvergunning geen bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VERGUN- NINGEN/MELDINGEN. In de week van 26 juni tlm I juli I997 zijn de volgende vergunningen verleend en/of zijn met de volgende meldingen ingestemd: Aagtekerke - het plaatsen van twee dakkapellen op het perceel Molenpad 4; - het bouwen van een dakkappel op het perceel Ooststraat I; - vergroten van een machineloods op het perceel Plompertweg 2; Grijpskerke - het bouwen van een garage/schuur op het perceel Kerkring 10; - het bouwen van een serre op het perceel Middelburgseweg 17; Serooskerke - het plaatsen van een blokhut op het perceel Noordhoutstraat 80; - het bouwen van een hobbykasje op het perceel Wilgenhoekweg 3; - het bouwen c.q. verbouwen van een serre woning op het perceel Wilgenlaan 9; Veere - het verbouwen van een consistorie tot woonhuis op het perceel Stadhuisstraat 2; - het bouwen van een berging en keuken op het perceel Valeriusstraat 14; Vrouwenpolder - het bouwen van een schoorsteen op het perceel Elzenoordlaan 15 te Vrouwenpolder; - het bouwen van een hotel op het perceel Fort den Haakweg te Vrouwenpolder; Westkapelle - het gedeeltelijk slopen en uitbreiden van een woning op het perceel 't Hout 43; Zoutelande - het aanbouwen van een keuken/berging op het perceel Timmermanstraat 23; Er is voor belanghebbenden een wet telijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en ver leende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag dat vergunning aan de aanvrager is verzonden. Een bezwaarschrift moet schriftelijk, ondertekend en gemotiveerd bij ons college worden ingediend. U kunt hierover, tijdens openingstij den, mondelinge informatie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke, telefonisch bereik baar onder nummer 0118- 597635. WET MILIEUBEHEER Melding uitbreiding inrichting Herenweg 4 te Aagtekerke Wij maken bekend dat een kennisge ving is ingediend op grond van artikel 8.19 Wet milieubeheer door de heer A. van Dam in verband met het uit breiden van de inrichting Herenweg 4 te Aagtekerke oprichten van 2 silo's voor het bewaren van 2 x 200 ton graan). De stukken liggen vanaf vrijdag 4 juli I997 tot en met vrijdag I augustus I997 tijdens openingstijden voor iedereen ter inzage op de afdeling Milieu, Gapingseweg la, Serooskerke en bin Voorlichting, Dorpsplein 28, Koudekeke en ook 's avonds na afspraak (tel.OI I8- 5976I6). Vergunning werkplaats/steun punt waterschap zeeuwse eilanden Wij maken bekend dat wij een ver anderingsvergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan het Waterschap Zeeuwse Eilanden, met betrekking tot de inrichting aan de Loodholseweg 10 te Grijpskerke, kadastraal bekend gemeente Veere, kern Grijpskerke sectie L nummer 867, voor het stal len van materieel voor civieltechnisch onderhoud, inclusief werkplaats en steunpunt voor het wegverkeer. De vergunning is verleend onder het stellen van voorwaarden ter bescher ming van het milieu. inzage De stukken liggen vanaf 11 juli I997 tot en met 22 augustus I997 voor iedereen, tijdens openingstijden, ter inzage op de afdeling Milieu, Gapingseweg I a te Serooskerke en bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en ook 's avonds na telefonische afspraak (tel. 0118 - 597610). beroep Tot en met 22 augustus I997 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-ver- gunning; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ont- werp-vergunning; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het verle nen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen de ontwerp-vergun- ning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 23 augustus I997, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de vergunning danwel tot het treffen van een voorlopige voorzie ning. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een verlopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs- rechtsspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage). BELEIDSREGELS HUURSUBSIDIEWET De gemeenteraad heeft tijdens de openbare vergadering van 3 juli I997 besloten tot het vaststellen van beleidsregels op het gebied van de toepassing van de nieuwe Huursubsidiewet. De beleidsregels liggen tijdens ope ningstijden voor iedereen ter inzage bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties Domburg, Markt I; Meliskerke, Dorpsstraat 3; Serooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Deze beleidsregels treden in werking met terugwerkende kracht op I juli I997. Wij hebben in onze vergadering van 11 maart I997 besloten tot het vast stellen van beleidsregels ter verkrij ging van een bijdrage uit het speci fiek welzijnsfonds bij jubilea van Veerse verenigingen. Deze beleidsregels liggen tijdens openingstijden ter inzage bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke, en op de locaties Domburg, Markt I; Meliskerke, Dorpsstraat 3; Serooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Deze beleidsregels treden in werking met ingang van I januari 1998. Wij zijn voornemens om op alle begraafplaatsen in de gemeente Veere een gedeelte aan te wijzen als verstrooiingsplaats voor crematie-as. Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht en de Inspraakverordening ligt dit voorgeno men besluit voor iedere belangheb-o bende 4 weken ter inzage. De stuk ken liggen, tijdens openinstijden, voor iedereen ter inzage bij Voorlichting, Dorpsplein 28, Koudekerke en de locaties Domburg, Markt I; Meliskerke, Dorpsstraat 3; Westkapelle, Markt 95 en te Serooskerke, Gapingseweg I a. Iedere belanghebbende kan zijn zienswijze op dit voornemen kenbaar maken. U kunt uw zienswijze schrif telijk bij ons indienen. U kunt uw mening ook mondeling geven. Daartoe kunt u een afspraak maken met de heer C.M. Filius, tel.: 0118- 565574. De inspraakreacties zullen bij de definitieve besluitvorming wor den betrokken. Koudekerke, 9 juli I997 Burgemeester en wethouders van Veere Aanwijzing beschermde monumenten als bedoeld in de Monumentenwet I988. De burgemeester van Veere maakt bekend dat de Staatssecretaris van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen bij besluiten van 19 en 20 juni I997 de volgende objec ten/complexen heeft aangewezen als beschermd monument als bedoeld in de Monumentenwet 1988: Burg. van Teylingenpark 18 te Domburg (villa 't Haventje); Domburgseweg 6 en 8-10 te Domburg (villa de Wael); Domburgseweg 12 te Domburg (villa Duinenburg); Domburgseweg 44 te Domburg (villa Duinvliet); Duinbeekseweg 25-2 7 te Oostkapelle (villa Berkenbosch); Nehalenniaweg 3 te Domburg (villa Strandholm); Nehalenniaweg 14 te Domburg (villa de Bruinvis); Nehalenniaweg 20 te Domburg (watertoren); Noordstraat 39 te Domburg (villa Carmen Sylva). De besluiten liggen vanaf heden gedurende vier weken, tijdens ope ningstijden voor iedereen ter inzage bij de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingsweg I a te Serooskerke en bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke. Koudekerke, 9 juli I997 De burgemeester van Veere BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het verbouwen van de gevel Edisonweg 4 - het bouwen van een woning Anna Blamanlaan 39 - het bouwen van een serre Dorpsweg 19 - het (ver)bouwen van een bedrijfs ruimte met appartementen Wolstraat 36-38 - het bouwen van een woning Anna Blamanlaan 29 - het bouwen van een ontvangstge bouw Oosterhavenweg 22 - het bouwen van twee dakkapellen Koudekerkseweg 47 - het bouwen van een dakkapel Adriatischezeestraat 23 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de tekenin gen waarop, bij een positieve beslis sing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJSTEL LINGSPROCEDURE BESTEM MINGSPLAN: Wij maken bekend dat bouwplannen zijn ontvangen die niet in overeen stemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestem mingsplan (art 18a en 19 WRO) en/of waarvoor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is (art 50, lid 5 WW). Het gaat om: bouwaanvragen (art 50 lid 5 Woningwet): C.A. Meijers voor de bouw van een berginglgarage op de lokatie Gerbrandystraat 59. Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 lid 5 van de Woningwet en arti kel 18a van de Wet Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) en artikel 17 van de Wet op de op de Ruimtelijke Ordening maken dit mogelijk. Voordat wij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 10 juli 199 7 twee weken (dus tot en met 23 juli 1997) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de tweede ver dieping). In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN: In de afgelopen periode zijn de vol gende vergunningen verleend: - het uitbreiden van de woning Wielingenlaan 5 - het plaatsen van terrasschermen bij het pand Spuistraat 59 - het vergroten van de woning Westpoortstraat I - het bouwen van een tochtportaal en een buitenberging van Karnebeekstraat 17 - het bouten van een garage/ber ging Kroonwerkgracht 15 - het verbouwen van een bedrijfs ruimte tot verblijfsruimten Braamstraat 3 - het bouwen van een dubbele gara ge Krommenieuwstraat 10 - het bouwen van een tuinhuis van Karnebeekstraat 6 - het slopen van installatieonderde len Boulevard Bankert 154 - het uitbreiden en verbouwen van de woning de Savornin Lohmanlaan 66 - het wijzigen van de gevelindeling Gravestraat 3 7 - het bouwen van een berging Leeghwaterstraat 24 - het uitbreiden en verbouwen van de woning P.A. de Genestetlaan 16 - het bouwen van een ftetsenstal- ling/houtopslag Nico Engelschmanlaan 5 - het uitbreiden van de woonkamer Noorderbaan 2 - het bouwen van een tuinhuisje Dwarsstraat 10 - het bouwen van een dakkapel Hunzestraat 4 A - het aanbrengen van reclame Coosje Buskenstraat 150 - het bouwen van een serre Dorpsweg 19 - het verbouwen van een kantoorge bouw Falckstraat 2 - het verbouwen van een berging Singel 104 - het verbouwen van de gevel van gebouw Edisonweg 4 - het vernieuwen van de bijkeuken Buteuxstraat I Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aan vraag om een kapvergunning (inge volge art 4.5.2. van de Algemene Plaatselijk Verordening Vlissingen) is ontvangen van; dhr. C.G. Harthoorn Zuidbeekse weg 2, Vlissingen voor het verwijderen van een Populierenrij naast de woning. Wij zijn voornemens deze vergunning te verlenen onder oplegging van een herplantplicht. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u verkrij gen bij de sector Beheer/sectie Beplantingen, Vredehoflaan 50, tele foon 48 73 72. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergade ring van 26 juni 1997 heeft ver klaard dat wordt voorbereid: - een herziening van het bestem mingsplan Bonedijke, gedeelte Koudekerkseweg 2 en 4. Het voorbereidingsbesluit ligt met bij behorende tekening, waarop het gebied is aangegeven waarvoor het betreffende besluit geldt, met ingang van 10 juli 1997 tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage in het stad huis, sector Stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdieping). Dit besluit treedt in werking op 10 juli 1997. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging ontwerpbesluiten Wij maken bekend dat aanvragen om vergunning op grond van de Wet milieubeheer zijn ingediend door: 1. Shell Nederland Verkoopmaatschappij een vergun ning wegens uitbreiding/wijziging van het verkooppunt voor motor brandstoffen met een washal/was- boxen op het perceel President Rooseveltlaan 743, Vlissingen; 2. Esso Nederland B.V. een actualise- ringsvergunning voor een verkoop punt voor motorbrandstoffen, shopverkoop en wasgelegenheid voor automobielen op het perceel Sloeweg 11, Vlissingen. Aan de vergunningen zullen voor schriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. De aanvragen, de ontwerpbesluiten en bijbehorende stukken liggen van 10 juli tot en met 6 augustus 997 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur inge zien worden, telefoon 0118-487204. In bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbren gen tegen de ontwerpbesluiten. Wanneer u daar een schriftelijk ver zoek toe indient, gelijk met uw bedenkingen, worden uw persoonlijke gegevens niet bekend gemaakt Voor mondelinge inbreng of gedachtenwis- seling kunt u contact opnemen met de sectie Milieu. Alleen wanneer u tijdig bedenkingen hebt ingebracht tegen een ontwerp besluit kunt u later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwa ren in te brengen, of de besluitvor ming straks afwijkt van het voorne men. Vlissingen, 9 juli 1997 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informatiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de 'FaamlVlissinger' van van daag en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal T.V. A BELEID TOEPASSING INDIVI DUELE HUURSUBSIDIE 199711998 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 7 juli 1997 het beleid voor de toe passing van de individuele huursubsi die heeft vastgesteld. Dit beleid heeft betrekking op de periode van I juli 1997 tot I juli 1998. Het beleid als zodanig treedt derhalve met terug werkende kracht tot I juli 1997 in werking. Het beleid luidt, samengevat op hoofdlijnen, als volgt: 1. alle huishoudens moeten worden gehuisvest in bij hun inkomen passende woonruimte; 2. huursubsidie is [afhankelijk van inkomen en vermogen] mogelijk voor: - woonruimte met een huurprijs [incl. servicekosten] tot 755,- per maand voor huishoudens van 23 jaar en ouder; - woonruimte met een huurprijs [incl. servicekosten] tot 575,- per maand voor huishoudens tot 23 jaar; 3. het maximale bedrag aan huur subsidie [excl. toeslagen] bedraagt 380,- per maand; 4. voor huishoudens van: senioren [65+] die een senior woning [een 0-traps woning] betrekken; sociaal en medisch urgenten die op een dergelijk dure woning zijn aangewezen; huishoudens van meer dan 7 personen die op een grote, dure woning zijn aangewezen kunnen uitzonderingen worden gemaakt; 5. er zal een negatief advies aan de minister van VROM worden gege ven indien naar ons oordeel beter [financieel] passende huisvesting beschikbaar is of binnen redelijke termijn zal komen. Het raadsbesluit ligt vanaf 10 juli 1997 bij de sectie Communicatie van de dienst Middelen, Stadhuisstraat 2, de afdeling Sociale Zaken van de dienst Maatschappelijke Zaken, Simpelhuisstraat I en de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21, ter inzage. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij in het kader van de Wet Milieubeheer een vergunning hebben verleend aan de directeur van de dienst Stadsbeheer van de gemeente Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van de Centrale Huisvesting Buitendienst. De inrich ting is geprojecteerd op het perceel aan de Waldammeweg (ong.) te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 428. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen vanaf heden tot 6 augustus 1997 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (0118-675241). Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Beroep Van 10 juli tot 21 augustus 1997 kan beroep worden ingesteld door degene die bedenkingen hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van het besluit, alsmede belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene Wet Bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorzie ning. Beroepschriften moeten worden gericht .aan de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzit ter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de beroeps procedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Schweitzerstraat; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Schweitzerstraat 14; - het veranderen/vernieuwen van 48 galerij etagewoningen aan de J.A. van de Perrestraat 41 tlm 135 (oneven nrs.); - het bouwen van een twee-onder- één-kap-woning op een perceel (kavels 3H.3I) in het Prooijenspark; - het bouwen van acht woningen aan de Hannie Schafistraat; - het bouwen van een berging en het verbreden van een dakkapel op het perceel Veersesingel 270; - het verhogen van een muur op het perceel Schorerstraat 29; - het verbouwen van een garage/berging op het perceel Rademacherstraat 2. Eventuele bezwaren tegen bouwaan vragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage lig gen. In de week van 23 tot en met 27 juni 1997 zijn de volgende vergunnin gen verleend en/of zijn met de vol gende meldingen ingestemd: - het bouwen van een terraskamer op het perceel Weerhaan 18; - het uitbreiden van een gezinsver vangend tehuis op de percelen Agaat 2-12; - het bouwen van een schuur op het perceel Ter Hoogestraat 52 (betreft gewijzigd bouwplan); - het bouwen van een berging/hob byruimte op het perceel Seisweg 42; - het uitbreiden van een woning op het perceel Oude Vlissingseweg 42; - het vervangen van een carport op het perceel Pieter Gootjesstraat I; - het veranderen van een woning en het maken van een balkon/terras op het perceel Eigenhaardstraat 23; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Duunmede 52; - het plaatsen van een fietsenber ging op het perceel Armeniaans Schuitvlot 22; - het verbouwen van een recreatie zaal op het perceel Bastion 46; - het bouwen van een vliegtuigloods op het perceel Calandweg 4. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLAN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat een bouwplan is ontvangen dat niet in overeenstem ming is met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan (art 19 WRO) en/of waar voor het desbetreffende gebied een voor bereidingsbesluit van kracht is (art. 50, lid 5 WW). Het gaat om het bouwen van een garage op het perceel Seisweg 38. Het college van burgemeester en wethouders wil positief beslissen op de aanvraag. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk. Voordat zij dat doen liggen de bouw en situatietekeningen m.i.v. 11 juli 1997 twee weken (tot en met 24 juli 1997) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan iedereen schrifte lijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. MONUMENTEN VERGUNNING Van 11 juli 1997 tot en met 24 juli 1997 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het verbouwen van een pakhuis tot woning op het perceel Wijngaardstraat 13. Gedurende bovengenoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schrif telijk en gemotiveerd worden inge diend bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. INSPRAAK ONTWERP- HERZIENING BESTEMMINGSPLAN "HAZENBURG" Op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Middelburgse inspraakverordening ligt het ontwerp van de eerste herzie ning van het bestemmingsplan "Hazenburg" met ingang van vrijdag 11 juli 1997 gedurende 4 weken, dus tot en met vrijdag 8 augustus 1997, voor een ieder ter inzage bij de sectie Communicatie, Stadhuisstraat 2 en de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. De herziening betreft een verruiming van de bestemming "agrarisch gebied", aan welke bestemming door Gedeputeerde Staten van Zeeland bij de goedkeuring van genoemd bestemmingsplan (besluit van 18 februari 1997) goedkeuring is ont houden. Medewerkers van de sectie Ruimtelijke Ordening van de dienst Stadsontwikkeling zullen desgevraagd een toelichting geven op- enlof vra gen beantwoorden over de ontwerp- herziening. Gedurende genoemde termijn van 4 weken kunnen zienswijzen schriftelijk naar voren worden gebracht op een daartoe bestemd inspraakformulier, hetwelk verkrijgbaar is bij de sectie Communicatie of de dienst Stadsontwikkeling. Tevens kunnen gedurende voormelde termijn zienswijzen mondeling naar voren worden gebracht. Hiervoor dient van tevoren wel een afspraak te worden gemaakt met de sectie Ruimtelijke Ordening, telefoon 0118- 675200. Zie voor andere gemeentelijke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de FaamlVlissinger van vandaag.

de Faam | 1997 | | pagina 21