Delta Band gaat voor goud naar muziekconcours Susanna iKiaiwawtm Corry Konings en André Hazes in Zeelandhallen Kunst van Bisdom te kijk in Goes Onthutsend boek over Mathilde Willink Woensdag 2 juli 1997 FAAM/VLISSINGER 9 IN MIDDEN ZEELAND De Deltaband uit Vlissingen maakt zich klaar voor haar optreden op het Wereld Muziek Con cours -WMC- in Kerkrade. De Deltaband maakt onderdeel uit van de Koninklijke Harmonie Ons Genoegen. Omdat de concoursresultaten in 1996 zo hoog waren mag de band deelnemen aan het befaamde Wereld Muziek Concours in Kerkrade. Het WMC wordt gehouden op zon dag 20 juli. Foto's Wim Riemens in Vleeshal Walchers Costuum viert tienjarig bestaan Knipactie De coryfeeën van het vaderlandse le venslied Corry Ko- nings en André Ha- zes staan vrijdag 19 september samen op de bühne van de Zeelandhallen in Goes. Corry Konings en André Hazes timme ren allebei al zo'n vijf tien jaar aan de weg en hebben al menige zaal in extase ge bracht. De zanger en zangeres hebben tientallen hits op hun naam staan en treden tijdens een uniek concert in Goes samen op. Tijdens hun optreden in de Zeelandhallen worden ze begeleid door de band Rendez vous. Kaarten voor het muzikale spektakel zijn in de voorverkoop ver krijgbaar bij het VVV in Goes en Music Hou se Middelburg in de Lange Geere. In het Museum voor Zuid- en Noord-Beveland is tot en met 31 augustus een selectie van de kunstcollectie van het bisdom Breda te zien. Onder de naam Hemels Erfgoed is groot aantal voorwerpen uit het rijke Roomse verleden ver zameld. Naast schilderijen en beelden zijn op de tentoonstelling textiel, liturgische voorwer pen en reliekhouders te zien. GELEZEN M HÏ is» IÏÏ Deltaband: Make my day, goud op het WMC. In het kader van de Wim Riemens manifestatie is in de Vleeshal in Middelburg een bijzondere kant van het werk van deze fotograaf te zien. De collectie foto's hebben één gezamenlijk onderwerp: culturele activiteiten in Middelburg in de zeventiger, tachtiger en begin negentiger jaren. De Wim Riemens manifestatie bestaat naast de expositie in de Vleeshal uit de postume uitreiking van de ere-penning van de provincie Zeeland, het verschijnen van een oeuvre-boek en een tentoonstelling in het Zeeuws Museum in Middel burg. Het culturele leven in Middelburg is door de twee jaar geleden overleden Wim Riemens bijna als een chroniqueur vastgelegd. In de tentoonstelling zijn ondermeer foto's van exposities in de Vleeshal en van artiesten op het Festival Nieuwe Muziek te zien. De Vleeshal hoopt met deze selectie uit het werk van Riemens het roemruchte verleden van Mid delburg weer tastbaar en actueel te maken. De tentoonstel ling wordt geopend op 5 juli en duurt tot 24 augustus. Niet elke band mag zomaar meedoen aan de internationa le wedstrijd in het Limburgse Kerkrade. Vorig jaar werd de Deltaband al eerste tijdens het Concours der Lage Landen. De Stichting Het Walchers Costuum viert op 2 juli haar tienjarig bestaan in de Grote Kerk in Veere. Aan het jubileumprogram ma van de stichting wer ken ondermeer Marie-Ce- cile Moerdijk, het West- kappels Dameskoor en medewerkers van de stich ting zelf mee. De afgelopen tien jaar heb ben zo'n vijftig medewer kers van de Stichting Het Walchers Costuum zich in gezet om de Walcherse klederdracht in ere te hou den. Zo organiseerde de stichting talloze kleder drachtshows waarvan de opbrengst bestemd was voor de aankoop van au thentieke Walcherse sie raden en kostuumonder delen. Kaarten voor het ju bileumprogramma zijn verkrijgbaar bij de Grote Kerk in Veere. De tentoonstelling Hemels Erfgoed presenteert de keuze uit de collectie van het bis dom Breda. Het bisdom Breda is nog relatief jong, het is pas opgericht in 1853. In dat jaar herstelde paus Pius IX de ker kelijke hiërarchie in Nederland en werd het bisdom Breda ge sticht. Het bestond uit het westelijk deel van Brabant en Zeeuws-Vlaanderen. De Zeeuwse eilanden behoorden tot het bisdom Haarlem. Iets meer dan een eeuw later, in 1956, werd het bisdom Rotter dam opgericht. Dit ging ge paard met een herindeling van de bisdommen waarbij heel Zeeland onder het kerke lijk gezag van Breda kwam te Tijdens een concours in Hein- kenszand promoveerden de muzikanten naar de eredivisie en staat de Deltaband niets meer in de weg om in Kerkra de aan te treden. Het is overi gens niet de eerste keer dat de Deltaband aan het con cours mag meedoen. In 1989 gooide de band in de eredivi sie hoge ogen in Kerkrade. De Deltaband ging toen terug naar Vlissingen met een gou den medaille. Zowel de bandleden als sup porters van de Deltaband wor den de laatste weken door de vereniging voorbereid op het Wereld Muziek Concours. Om het correct marcheren onder de knie te krijgen heeft de Del taband diverse keren geoe fend op de sintelbaan van de Vlissingse sportvelden. De supporters hebben inmiddels voorlichting gekregen over wat er allemaal gaat gebeuren in Kerkrade. Een slogan heeft de band ook al gevonden: 'Deltaband: Make my day, goud op het WMC'. Om te zorgen dat de muzikan ten van de Deltaband goed geknipt op het concours ver schijnen houdt de band op za terdag 5 juli een knipactie. Tij dens de opening van het Straatfestival worden de mu- staan. De collectie schilderijen van het bisdom Breda bestaat voornamelijk uit kopieën of schilderijen die gemaakt zijn 'in de trant van'. Hoewel er geen echte meesterwerken in de collectie zitten zijn de schil derijen toch zeer de moeite waard. Zo is er een zeventiende eeuws schilderij te zien waar voor De Vier Kerkvaders van de in de zestiende eeuw gebo ren Abraham Janssens model heeft gestaan. Eén van de pronkstukken uit de collectie van het bisdom Breda is het zestiende eeuwse eikenhouten beeld van de Hei lige Catharina. Enkele jaren geleden werd dit beeldhouw- zikanten bij het Arsenaal theater al spelend voorzien van een nieuw kapsel. Aan de ze ludieke actie verlenen di verse Walcherse kapsalons hun medewerking. Op zondag 13 juli presenteerd de Deltaband zich wederom aan het Vlissingse publiek. Het orkest houdt dan een ge nerale repetitie op de Boule vard. Net als in Kerkrade wordt er dan een traject van vierhonderd meter gemar cheerd waarbij twee marsen ten gehore worden gebracht. Het optreden van de Delta band op het Wereld Muziek Concours staat gepland om 13.52 uur. werk ontdaan van een verf laag waardoor het gedetail leerde snijwerk weer tot zijn recht komt. Een belangrijk onderdeel in de tentoonstelling vormt ook de verzameling kerkelijk tex tiel. In de verzameling bevin den zich een groot aantal zo genaamde paramenten. Dit zijn de textielen voorwerpen die tijdens de mis worden ge bruikt. De voorwerpen varië ren van altaarvela, de gordij nen rond het altaar, tot kelk kleedjes en communiedwalen, de doeken waarmee de kelk en de communiebanken wer den bedekt. Ook zijn er rijk versierde pries tergewaden te bewonderen. Vijftiende eeuwse reliekhou ders zijn het laatste onderdeel van de tentoonstelling. Relie ken zijn overblijfselen van hei lige personen of zaken waar aan een heilzame kracht wordt toegekend. De relieken werden in de kerk bewaard in zogenaamde reliekhouders. Dikwijls rijkelijk versierd en uitgevoerd in edelmetaal. Corry Konings. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, portretten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118- 603469. DOMBURG Golden Tulip Badhotel, Dom- burgseweg 1, Ron van Velsen, schilderijen. Lunch- en Tearoom Labruyre, Karin's Creations, schil derijen. Apparthotel Bommelj, Herenstraat 24, Jan Willem Nieu- wenhuizen, foto's. GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Muse um voor Zuid- en Noord-Beve- land. Singelstraat 13, 'Hemels erf goed', keuze uit de bisschoppelijke verzameling van Breda's museum. Galerie Van de Berge, Wijn gaardstraat 3, diverse kunste naars, groepstentoonstelling zon der titel. Stadskantoor, Oostsin gel 2, Adriaan Hamelink, foto-ex- positie. Stadskantoor, Oostsin gel 2, De Cilinder, met kunstwer ken van Trechter 5. Multi Vlaai, Gasthuisstraat 6, Galerie-atelier De Kaai. Galerie-atelier De KaaiTurfkade 7, Thea Boss, 'Mensenbeelden'. GRIJPSKERKE Zijdemuseum, Lou Willeboordse, vlinderpentekeningen. Consisto rie bij de Kapel van Hoogelan- de, Keith Blackburn, schilderijen in een gemengde techniek, aqua rel en pastel (vanaf 4 juli). KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KAPELLË Fruitteeltmuseum, Biezelingse- weg 10, diverse scholen uit Noord- en Zuid-Beveland, vogel- verschikkers. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. Ate lier De Kattenbeker, Dorps straat 8-10, Jan Capello, aquarel len. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Goth, tekeningen, aquarellen, gou aches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilde rijen, tel. 0118-629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruim- schotel. Grootmede 66, tel. 0118- 616323, staal- touwplastieken en staal- steenobjecten, geopend na tel. afspraak. Lange Jan-Project, Anneke Kaai-Van Wijngaarden, Psalmen. Dagelijks geopend. Ko ninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerk- seweg 17, Joke Nederhand, schil derijen, aquarel, oliepastel en crayon. Roosevelt Studiecen trum, Abdij, expositie over het le ven en werk van de drie Roo- sevelts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884- 1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde tech nieken. Hotel Arneville, Buiten ruststraat 22, Ria Ruedisueli, beel den. Concert- en Gehoorzaal, Singelstraat 13, leden van 't Zeeuws-Palet, diverse werken. Restaurant de Burght van Ant werpen, Turf kaai 3, Lies Beye- rinck, pentekeningen. Galerie 'T' Turf kaai 25, Marjan Groeneveld- Lambeck; etsen, schilderwerk en gedichten. Wim Zwijsen; mono- thin en gemengde techniek. Fred de Ron; schilderijen. Mart Fran ken; poly-brons beelden. Corry Hagenaars; poly-brons beelden. Juul Kortekaas, Brakstragt 5, Juul Kortekaas; schilderijen en ob jecten. Dees Goosen; schilderijen. Brasserie De Huifkar, Markt 19, D. Heijgelaar, 'Stoom- en radar schepen' gemengde technieken. Abn-Amro Bank, Markt 7, C. van der Padt, aquarellen, pastelkrijt en olieverf. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7 'Van zijdeworm tot boekenworm'boeken over en zelfs van zijde. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Henny Rijken, landschappen en stillevens in acryl, olieverf en pastel. GHL, Gravestraat 63, Goof Remijn, 'Het plein van de hemelse vrede The king of the underground'. Kadas ter, Vrijlandstraat 31, Hoogaarzen en hengsten, de oude houten vis sersschepen van de Zeeuwse del ta. Galerie 't Haentje te Paart, Spanjaardstraat 19, Elise Klop pers; flexibele fiber kunst, twee- en drie-dimensionale weefsels, papier objecten en kunstboeken. Etienne Vindevogel; marmeren en bronzen beelden in de tuin (vanaf 6 juli). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Adrie van Zielst, meerkleu- ren lino's 'Drukker naast God' (vanaf 5 juli). Rabobank, Lange Geere 3, Sophie Visser, 30 gou aches. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7, Edwin Marlissa, fototentoonstelling 'Zeeuwse wol kenpartijen'. Tearoom Classical Chambers, Damplein 21, Marjo Moorlag-Hamans, aquarellen. Ga lerie Het Gouden Briefke, Gort straat 32, Tineke Schinkel; schilde rijen en keramiek. Jan Wijers; ke ramiek. Angelique Hissink; hoe den. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Del ta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buiten haven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framework Invi tation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'Mammoeten te rug in Zeeland'. Toeristisch Cen trum Oranjezon, Schoolstraat 4, Addy Meulmeester, foto's, teke ningen en schilderijen van het Zeeuwse landschap. Green Whi te Hotel, Noordweg 43, 'Buiten plaatsen toen en nu'. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, Cor van der Poel, pentekeningen en aquarelschilderijen. Geopend tijdens kantooruren. Watertoren, Atty Bax, beelden. David Smiths- on, Bettina Gruber en Ulrich Till- mann, 'Das glauben, das wissen und das zweifelen' (t/m 6 juli). SINT LAURENS Boerderijgalerie De Osseberg, Singelweg 11, Marloes Nolten, schilderijen 'Kleurrijke impressies uit de Dominicaanse Republiek' (t/m 5 juli). VEERE Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vondsten in Veere'. Museum De Schotse Huizen, Kaai 25/27, llona Schmit, schilderijen. Grote Kerk, Oude straat 26, Ingrid van de Linde en Marlou Pluymaekers, 'Het hotel' schilderijen (vanaf 5 juli). VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibien en insekten, dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Vanaf 7 juni: Zo., ma. en do. van 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. van 10-12.30 uur en van 14- 17.30 uur. Veerboot Vlissin- gen/Breskens, Op dubbeldek kersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans. Stedelijk Museum, Bellamypark 19, Van Zeeuwse Admiraliteit tot marine in Zeeland. Galerie Han- nelore Meijaard, Hendrikstraat 8, Audy en Bas, Foto's en rencente werken 'What is it you fear?' (van af 6 juli). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Ga lerie De Hoekweide, Nazareth 4, Mira Peters, olieverfschilderijen (t/m 4 juli). DONDERDAG 3 JULI Stadhuis, Veere; Carillonbespe ling Kees van Eersel, 15 uur. Gro te Kerk, Goes; Beiaardconcert, 19.30 uur. VRIJDAG 4 JULI Westduin, Vlissingen; lgor Presnyakov, 19.30, 21.30 en 23 uur. Westduin, Vlissingen; Cir que du Docteur Paradi: 'Vesque', 20.30 uur. Westduin, Vlissingen; Avanti Display, 22.30 uur. ZATERDAG 5 JULI Binnenstad, Vlissingen; Inter nationale Straattheaterdag, 12 uur. Centrum, Veere; Straator kest Ole, 15 uur. Stadhuis, Vee re; Carillonbespeling Kees van Eersel, 19 uur. Kloveniersdoe len, Middelburg; Geoffrey Dou glas Madge, 19.30 uur. Westduin, Vlissingen; lgor Presnyakov, 19.30 en 21.30 uur. Westduin, Vlissingen; Cirque du Docteur Paradi: 'Vesque', 20.30 uur. Rock Café Gommert, Vlissingen; Mark Foggo, 22 uur. ZONDAG 6 JULI Arsenaalplein, Vlissingen; Stef Lauwers, 14 uur. Dijktheater, Vlissingen; Peka, 15 uur. Cirque de Lurk, 16 uur. Bellamypark, Vlissingen; Thomas Chausse- bourg, 15.30 uur. Bellamypark (etalage Christian Coiffures), Vlissingen; Neil Thomas, 16 uur. Westduin, Vlissingen; Peka, 19.30 uur. Westduin, Viissingen; Cirque du Docteur Paradi: 'Ves que', 20.30 uur. MAANDAG 7 JULI Marco Mode, Vlissingen; Neil Thomas, 14 uur. Westduin, Vlis singen; lgor Presnyakov, 19.30 en 21.30 uur. Westduin, Vlissingen; Cirque du Docteur Paradi: 'Ves que', 20.30 uur. DINSDAG 8 JULI Grote Kerk, Goes; Carilloncon cert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Hans Knuyt Mannenmode, Vlissingen; Neil Thomas, 14 uur. Scheldeplein, Vlissingen; Ste- vie G en Susi Q, 15 uur. West duin, Vlissingen; Stevie G en Susi Q, 19.30 uur. Midgard, Mid delburg; Jamsessie, 20 uur. Westduin, Vlissingen; Cirque du Docteur Paradi: 'Vesque', 20.30 uur. WOENSDAG 9 JULI Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'De koning is bloot, leve de koning', 14 uur. Scheldeplein, Vlissingen; Ste vie G en Susi Q, 15 uur. Terras Arsenaaltheater, Vlissingen; Stevie G en Susi Q, 19.30 uur. Ar senaaltheater, Vlissingen; The Dutch Harp Festival: Arpa en Lady Cüfton's Spirit, 20.30 en 22.30 uur. DONDERDAG 3 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Con Air' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Speed 2: Cruise Control' 20 uur. Al hambra III Vlissingen, 'Liar Liar 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Scream' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Fifth Element' 20 uur. Schuttershoftheater Middelburg, geen opgave ontvangen. VRIJDAG 4 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Con Air' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Speed 2: Cruise Control' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Liar Liar' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'All Stars' 19 uur. 'Scream' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'All Stars' 19 uur. 'The Fifth Ele ment' 21.30 uur. Schut tershoftheater Middel burg, geen opgave ontvan gen. ZATERDAG 5 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Con Air' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Fifth Element' 14 uur. 'Speed 2: Cruise Control' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Liar Liar' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, All Stars' 19 uur. 'Scream' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'All Stars' 19 uur. 'The Fifth Ele ment' 21.30 uur. Schut tershoftheater Middel burg, geen opgave ontvan gen. ZONDAG 6 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Con Air' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissin gen, 'The Fifth Element' 14 uur. 'Speed 2: Cruise Con trol' 19 en 21.30 uur. Al hambra III Vlissingen, 'Liar Liar' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'All Stars' 19 uur. 'Scream' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'All Stars' 19 uur. 'The Fifth Element' 21.30 uur. Schuttershof theater Middelburg, geen opgave ontvangen. MAANDAG 7 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Con Air' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Speed 2: Cruise Control' 20 uur. Al hambra III Vlissingen, 'Liar Liar' 20 uur. Alham bra IV Vlissingen, 'Scream' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Fifth Element' 20 uur. Schut tershoftheater Middel burg, geen opgave ontvan gen. DINSDAG 8 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Con Air' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Speed 2: Cruise Control' 20 uur. Al hambra III Vlissingen, 'Liar Liar' 20 uur. Alham bra IV Vlissingen, 'Scream' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Fifth Element' 20 uur. Schut tershoftheater Middel burg, geen opgave ontvan gen. WOENSDAG 9 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Con Air' 14 en 20 uur. Al hambra II Vlissingen, 'The Fifth Element' 14 uur. 'Speed 2: Cruise Control' 20 uur. Alhambra III Vlissin gen, 'Liar Liar' 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'Scream' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Fifth Element' 20 uur. Schuttershoftheater Middelburg, geen opgave ontvangen. ZATERDAG 5 JULI Alhambra IV Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. ZONDAG 6 JULI Alhambra IV Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. WOENSDAG 9 JULI Alhambra IV Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. Twintig jaar geleden kwam er een einde aan het bruisende leventje van de toenmalige Jet- set-koningin Mathilde Willink. Over deze spraakmakende vrouw uit de Nederlandse so ciety is een opzienba rend boek verschenen. Daarin iaat de schrijver, de showbiz-journalist Joop van Loon, geen spaan heel van gevestigde reputaties van vele Bekende Nederlan ders, die in de omgeving van de 'party-queen' heb ben vertoefd. En natuurlijk wordt in het goed gedocumenteerd boekwerk ingegaan op het mysterie van haar tragische dood. Maar nog veel ont- hullender in deze spannen de roman is de waarheid over drugs, sex en roddel op de Gooise Matras. Ook heel verrassend is het won derlijke liefdesleven van de ex-echtgenote van de we reldberoemde schilder Ca- rel Willink. Tevens wordt haar adoratie in de nichten- scene nader belicht. Gezien de bizarre handel en wandel van Mathilde Wil link kan het bijna geen toe val zijn dat veel musea thans niet alleen aandacht besteden aan het werk van kunstenaar Carel Willink, maar ook aan zij flamboy ante ex-vrouw. Het boek dat gewoon Ma thilde Willink als titel draagt (Uitgeverij De Vleermuis, Roermond), bevat een aan tal foto's van de opzienba rende 'verschijning', zoals Mathilde Willink in haar hoogtijdagen werd ge noemd. Andre Hazes.

de Faam | 1997 | | pagina 9