SIMAVI SCHOON WATER BROODNODIG 300100 INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN fM/wic/s/uMN c )//e/i lilii DE GROOTSTE EN VOORDELIGSTE BRUIDS ZAAK IN ZEELAND GEMEENTE MIDDELBURG MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE giro V Woensdag 2 juli 1997 FAAM/VLISSINGER 11 INFORMATIE OVERHEID GEMEENT POSTBUS 1 \7 E 4370 AA KOUDF.KKRKE V H LIVT TEL.0II8-555 444 FAX 0118 -553 025 Openingstijden maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur donderdag van 17.30 tot 19.00 uur WONINGWET BOUWAANVRAGEN Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnen gekomen de aanvraag om bouw vergunning voor: Biggekerke - het bouwen van een bijkeuken op het perceel Vliedberg 26; Grijpskerke - het bouwen van een loods op het perceel Jacob Catsweg 5; - het bouwen van een Lokaal Distributie Centrum op het per ceel Molenstraat; - het plaatsen van een kap met wieken op de molen op het perceel Molenstraat 8; Koudekerke - het plaatsen van twee geurfil- ters op het perceel Braamweg ong.; - het uitbreiden van een woning op het perceel Dishoekseweg li; - het bouwen van een boeren schuur op het perceel Dishoekseweg 30; Vrouwenpolder - het bouwen van twee schuur tjes op het perceel Lepelstraat 19; Westkapelle - het bouwen van een paarden stal op het perceel Oude Zandweg; Wij wijzen u erop dat tegen deze BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het vernieuwen van een bijkeu ken Buteuxstraat I - het wijzigen van de achtergevel Kanariesprenk 345 - het verbouwen van de woning Ritthemsestraat 98 - het bouwen van een schutting Buteuxstraat 26 - het verbouwen van de woning Zuidbeekseweg 2 - het bouwen van een woning Nico Engelschmanlaan 13 - het wijzigen van de gevelinde ling Cravestraat 3 7 - het bouwen van een bedrijfsge bouw Bedrijfsweg 9 - het bouwen van een garage/berging aanvragen om een bouwvergun ning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist, (in principe binnen 13 weken) VERLEENDE (BOUWVER GUNNINGEN/MELDINGEN In de periode van 3 t/m 25 juni 1991 zijn de volgende vergun ningen verleend en/of met de volgende meldingen ingestemd: Aagtekerke - het bouwen van een berging op het perceel Burg. Bosselaarstraat 9; - het verbouwen van een woning op het perceel Burg. Bosselaarstraat 18; Grijpskerke - het bouwen van een woning dubbele garage op het perceel Kerkring 16; Meliskerke - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Jan Vaderstraat 16 - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Jan Vaderstraat 18; - het bouwen van twee onder- een-kapwoningen op het per ceel Oppervloer; Koudekerke - het plaatsen van een erfaf- scheiding tegen een balkon op het perceel Brouwerijstraat 12; - het gedeeltelijk vernieuwen en vergroten van een woning op het perceel Thorntonlaan 6; Oostkapelle - het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Groene Specht 13; Kroonwerkgracht 15 - het bouwen van 2 garageboxen Cornelis van Perestraat 12 - het bouwen van een serre en het vernieuwen van de kozijnen in de achtergevel Doornluststraat 21 - het bouwen van 41 woningen Keizer Karei Hof - het bouwen van een huis Nico Engelschmanlaan 6 - het verbouwen van een kan toorgebouw Falckstraat 2 - het verbouwen van de woning Nieuwe Vlissingseweg 53 - het bouwen van een woning Korenstraat 2 - het verbouwen van het pand Boulevard Evertsen 2 en 8 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de - het bouwen van een garage op het perceel E.D. v.d. Broeckestraat 9; - het bouwen van een tuinber- ging op het perceel Grijpskerkseweg 13; Serooskerke - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Burg. Dregmansstraat 14; - het verbouwen van een was ruimte tot kantoor en wasruim te op het perceel Kokerheulweg I; Veere - het gedeeltelijk vernieuwen en vergroten van een badkamer/berging op het per ceel Kaai 95; - het bouwen van een serre/bij keuken op het perceel Zanddijkseweg 6A; Vrouwenpolder - het veranderen van een woning op het perceel Dorpsdijk 40; Zoutelande - het geheel vernieuwen en ver groten van een zomerwoning op het perceel De Bellink 6; - het bouwen van een kap op een bestaande zomerwoning op het perceel Duinweg 119-6; Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn voor het indienen van bezwaren vangt aan op de dag dat vergun ning aan de aanvrager is verzon den. Een bezwaarschrift moet schriftelijk, ondertekend en gemo tiveerd bij ons college worden ingediend. U kunt hierover tijdens openings tijden mondelinge informatie krij gen bij mevrouw LM. Louwerse, aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLAN - VRIJSTEL LINGSPROCEDURE BESTEMMINGSPLAN Wij maken bekend dat een bouwplan is ontvangen dat niet in overeenstemming is met de voor schriften van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan (art. 18a en 19 WRO) en/of waarvoor het desbetreffende gebied een voor- bereidingsbesluit van kracht is (art. 50, lid 5 WW). Het gaat om een bouwaanvraag (art 19 WRO en/of art 50 lid 5 Woningwet) van J.C. Adriaanse voor het uitbreiden van de woning op de locatie Noorderbaan 81. Wij willen positief beslissen op de aanvraag. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke, telefonisch bereikbaar onder nummer 0118- 591635. WET MILIEUBEHEER Melding AMVB Horecabedrijven Zuidstraat 143 te Westkapelle Wij maken bekend dat een ken nisgeving is ingediend, op grond van de Algemene Maatregel van Bestuur (AMvB) Horecabedrijven Milieubeheer (art 8.40 en 8.41 wet milieubeheer). Deze kennis geving is ingediend door de heer LA. Roelse te Westkapelle in ver band met het uitbreiden van de inrichting Zuidweg 143 te Westkapelle. (toevoegen van een shoarma- verkooppunt) De kennisgeving en de daarop betrekking hebbende stukken lig gen vanaf vrijdag 4 juli 1991 tot en met vrijdag I augustus 1991 tijdens openingstijden en ook 's avonds na afspraak (tel.OI 18- 591616) voor iedereen ter inza ge op de afdeling Milieu, Gapingseweg la, Serooskerke en bij Voorlichting, Dorpsplein 28, Koudekerke. Oprichtingsvergunning agrarische inrichting Koksweg I te Koudekerke Wij maken bekend dat wij een oprichtingsvergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben ver leend aan de heer W. Kluijfhout, met betrekking tot de inrichting Koksweg I te Koudekerke, kada straal bekend gemeente Veere kern Koudekerke sectie K num mer 1144 en in gebruik te nemen als agrarische inrichting. De vergunning is verleend onder het stellen van voorwaarden ter bescherming van het milieu. De vergunning is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. artikel 50 lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk. Voordat wij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 3 juli 1997 twee weken (dus tot en met 16 juli 1997) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de twee de verdieping). In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN: In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het bouwen van 2 betonbak- ken t.b.v. opslag en losplaats Europaweg Zuid 4 - het bouwen van een blokhut Chopinlaan 61 - het bouwen van een berging Mendelssohnlaan 16 - het verbouwen van de disco theek Smalle Kade 15 A - het aanbrengen van 2 markie zen Badhuisstraat 3 INZAGE De betreffende stukken liggen vanaf 4 juli 1991 tot en met 16 augustus 1991 voor iedereen tij dens openingstijden en 's avonds na telefonische afspraak (tel. 0118-591616), ter inzage op de afdeling Milieu, Gapingseweg la te Serooskerke en bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke. BEROEP Tot en met 16 augustus 1991 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt'van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerp-vergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 11 augustus 1991, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek wordt gedaan tot schorsing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage). - het bouwen van een gasfles- senberging Oude Veerhavenweg 3 - het slopen van een geveldeel natzuurfabriek Europaweg Zuid 4 - het bouwen van een serre Rosenburglaan 265 - het bouwen van een blokhut Suze Groeneweglaan 52 - het bouwen van een berging Dorpsstraat 11 A - het bouwen van een garage Filips de Goedebaan 5 - het verwijderen van asbesthou dende vloerbedekking Lange Zelke I Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. VOORBEREIDINGSBESLUIT Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 Koudekerke, 2 juli 1991 Burgemeester en wethouders van Veere RAADSVERGADERING De openbare vergadering van de gemeenteraad vindt plaats op 3 juli 1991 om 19.30 uur in Koudekerke, Dorpsplein 28. De stukken liggen ter inzage bij Voorlichting Dorpsplein 28 en ook op alle andere locaties. AGENDA Ambtsgebed 1Opening. 2. Notulen van de raadsverga dering van 29 mei 1991. 3. Ingekomen stukken. 4. 3e begrotingswijziging 1991 van het Openbaar Lichaam Afvalstoffenverwijdering Zeeland (OLAZ). 5. Jaarrekening 1996 van het OLAZ. 6. Ontwèrp-begroting 1998 (inclusief de Ie wijziging) van het OLAZ I. Toewijzing van zendtijd aan de Stichting Lokale Omroep Walcheren. 8. Beschikbaar stellen gelden uit de reserves van het for matie-budgetsysteem. 9. Jaarrekening 1996, de verho ging van het egalisatiefonds en de concept-begroting 1998 van het Administratief Dienstencentrum Zeeland. 10. Financieel jaarverslag 1996 en de 3e en 4e begrotings wijziging 1991 van de Werkplaatsen Walcheren. II. Wijziging van de gemeen schappelijke regeling Werkplaatsen Walcheren. 12. Jaarverslag en de jaarreke ning 1996 van de Zeeuwse Muziekschool. 13. Uitbreiding met één lokaal van de Bergpadschool te Grijpskerke en de J.W. van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 26 juni 1991 heeft verklaard dat wordt voorbereid een herzie ning van: - het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht I; - het bestemmingsplan West- Souburg, ged. Noorderbaan 81. De voorbereidingsbesluiten met bijbehorende tekening, waarop het gebied staat aangegeven waarvoor het besluit geldt, liggen met ingang van 3 juli 1991 tij dens kantooruren voor een ieder ter inzage in het stadhuis, sector stadsontwikkeling (hal, 2e verdie ping). De besluiten treden in wer king op 3 juli 1991. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat op grond van artikel 8.40 en 8.41 Versluijsschool te Aagtekerke. 14. Aanschaf van nieuwe onder- wijsleermethodes en meubi lair voor openbare basis school De Golfslag te Domburg. 15. Nota Wet boeten, maatrege len en terug- en invordering sociale zekerheid. 16. Toetsingscriteria voor het aanwenden van het onderbe stedingsbudget Wet Voorzieningen Gehandicapten en het beschikbaar stellen van kre dieten voor aanpassingen in een gezinsvervangend tehuis in Zoutelande en omvorming tot een woonvorm voor gehandicapten te Aagtekerke. 11. Beschikbaar stellen krediet voor een aantal aanpassin gen aan het dorpshuis te Grijpskerke 18. Organisatieverordening gemeente Veere 1991. 19. Participatie in de Stichting Ambulancedienst Walcheren. 20. Instellen van een commissie voor georganiseerd overleg. 21Ontwerp-begroting van de Stuurgroep Openbare Veiligheid Zeeland en de aanschaf van een automa tisch alarmeringssysteem. 22. Jaarrekeningen 1996 van de voormalige gemeenten Domburg, Mariekerke, Valkenisse, Veere en Westkapelle. 23. Liquidatie/jaarrekening 1996 van de Centrale Dienst Gemeentewerken. 24. Werkafspraken met betrek king tot begrotingswijzigin gen. 25. Verordening vergoedingsrege ling vrijwilligers bij de gemeentelijke brandweer. 26. Jaarverslag 1996, het evalu atieverslag vuurwerkproject van de Wet Milieubeheer meldin gen zijn ingekomen ingevolge: Besluit herstelinrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer - van Handelsonderneming Peter Clerx voor het oprichten van een herstelinrichting voor motorvoertuigen, Edisonweg 6G, Vlissingen; Besluit horecabedrijven milieubeheer - van LP. Dolk i.v.m. het oprich ten van een restaurant-brasse rie, Boulevard Evertsen 2-8, Vlissingen; Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt milieube heer - van J.l. van Soelen voor het van toepassing worden van genoemd Besluit op een reeds opgericht tuinbouwbedrijf, Vrijburgstraat 49, Vlissingen. 1996-1991, het werkplan 1991 en het financieel over zicht 1996-1998 van het Regionaal Halt Buro Walcheren. 21. Aanschaf van vier dienstau to's voor de rayon-opzichters. 28. Exploitatie-overeenkomst met Prinsenhof Beheer BV voor de bouw van hotel Prinsenhof te Vrouwenpolder. 29. Verkoop van grond op het bedrijventerrein De Driehoek te Serooskerke. 30. Voorwaarden voor verkoop van groen- en reststroken. 31Gronduitgiftecriteria. 32. Voorbereidingsbesluit voor de bouw van 4 windturbines op Neeltje Jans. 33. Voorbereidingsbesluit voor de achter perceel Prelaatweg 22 te Aagtekerke gelegen perce len sectie H, nr. 869 (ged.) en nr. 810 (ged.). 34. Verkoop van een stukje tuin grond aan de Braamhof te Koudekerke. 35. Bouwverordening. 36. Gemeentelijk/regionaal beleid met betrekking tot de nieu we Huursubsidiewet. 31. Bestemmingsplan Brouwerijweg te Domburg, (wordt nagezonden). 38. Voorstel tot het aan burge meester en wethouders verle nen van de bevoegdheid tot het angaan van achtervang- overeenkomsten met het Waarborgfonds Sociale Woningbouw. 39. Verordening regelende de samenstelling en bevoegdhe den van de vaste commissie van advies voor de seizoen- markten in de gemeente Veere. 40. 12e begrotingswijziging 1991. 41. Rondvraag. 42. Sluiting. Ambtsgebed Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer - van W. de Pagter voor het van toepassing worden van genoemd Besluit op een reeds opgericht fruitbedrijf, Zandweg 49 Ritthem. Voor informatie over en inzage van de genoemde meldingen kunt u contact opnemen met de sectie milieu, telefoon 0118-481434. Vlissingen, 2 juli 1991 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informa tiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de 'Faam/Vlissinger' van van daag en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal T.V. WIJZIGING MANDATE- RINGSBESLUIT 1997 Burgemeester en wethouders hebben bij besluit van 16 juni 1991 het Mandateringsbesluit 1991 gewijzigd. De wijziging betreft de aanpassing van een aantal aan ambtelijke medewer kers opgedragen bevoegdheden in verband met de invoering van de Wet boeten, maatregelen en terug- en invordering sociale zekerheid. Het wijzigingsbesluit treedt in werking op I juli 1991. Het ligt voor iedereen ter inzage bij de sectie Communicatie, bezoekadres Stadhuisstraat 2 te Middelburg. Daar kan men des gewenst tegen betaling ook een kopie van het besluit verkrijgen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het verbouwen van een recre atiezaal op de eerste verdie ping op het perceel Bastion 46; - het bouwen van een veranda op het perceel Poelendaeleweg 4; - het bouwen van 10 woningen aan de Koninginnelaan/Breeweg/Bernar dus Smytegeltstraat; - het uitbreiden van een woning op het perceel Schweitzerstraat 16; - het verbouwen van een pak huis op het perceel Wijngaardstraat 13; Eventuele bezwaren tegen bouw aanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 16 tot en met 20 juni 1991 zijn de volgende ver gunningen verleend en/of zijn met de volgende meldingen inge stemd: - het verbouwen en uitbreiden van een woning op het perceel Segeerssingel 84; - het bouwen van een tuinhuis op het perceel Muidenweg 4; - het plaatsen van een berging op het perceel Benensonstraat 46; - het bouwen van een berging/duivenhok op het per ceel Klaverakker 63; - het verbouwen en uitbreiden van een woning op het perceel Tuindorp 13; - het vervangen van een schuur op het perceel Jodengang 52; - het wijzigen van een kelderluik op het perceel Nieuwe Haven 23; - het bouwen van een bergruim te op een garage op het per ceel Akkerlaan 1; - het bouwen van een woning op een perceel (kavel 5A) in Prooijenspark; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Voorborch 15; - het vervangen van een dak op het perceel Stationsplein 3; - het verbouwen van een school gebouw op het perceel Bachtensteene 18; - het uitbreiden van de woningen Buitenhovelaan 229 en 231; - het aanbouwen van een ber ging en het verbouwen van een garage tot kantoor op het per ceel Gandhistraat 22. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het College van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLANNEN - vrijstellingsprocedures De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat er bouwplan nen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan (art. 18a en 19 WRO) en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is (art. 50, lid 5 WW). Het gaat om: - het plaatsen van een tuinhuis je/blokhut op het perceel Obsidiaan 21; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Seisweg 86; Het college van burgemeester en wethouders wil positief beslissen op de aanvraag. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken dit mogelijk. Voordat zij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 4 juli 1991 twee weken (tot en met 11 juli 1991) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sec tie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. MONUMENTEN VERGUNNING Van 4 juli 1991 tot en met 28 juli 1991 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenverordening 1988 ter inzage voor het verbou wen van een pakhuis op het per ceel Wijngaardstraat 13. Gedurende bovengenoemde periode kunnen eventuele beden kingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemees- ter en wethouders van Middelburg, Postbus 6.000, 4330 LA Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag. Ruim 600 modellen, ook grote maten DE NIEUWE NAJAARSCOLLECTIE IS BINNEN Nu extra voordelige zomeraanbiedingen vanaf 595,- WEG WEG Bij aankoop van een japon uw bootgeld retour (geldt niet voor aanbiedingen). Brouwerijstraat 9, Oostburg Open van ma. t/m zat. van 10.00-17.00 uur, woe. koopavond k/l Zondag open van 13.00 - 17.00 uur, m.u.v. feestdagen. Bel voor inlichtingen of maak een afspraak 0117-454861 SIMAVI heeft uw steun nodig, voor medische projckien in ontwikkelings landen. Dit jaar staat de drink water-voorziening centraal. Uw hulp is onmisbaar. Hel is "uw geld voor hun leven". VOOR MEDISCHE HULP IN ONTWIKKELINGSLANDEN Spruiicnbosstraat 6, 2012 LK Haarlem

de Faam | 1997 | | pagina 11