ilHHI De glazen pui Oolc voor sporters met een handicap... Woensdag 11 juni 1997 FAAM/VLISSINGER 19 Tien verstandelijk gehandicapte kun stenaars krijgen in Vlissingen de mo gelijkheid om kunst te maken. In de Walstraat is na melijk 'de glazen pui' geopend, waar momenteel vierhonderd schil derijen te koop worden aangebo den. Naast schil derijen is er ook keramiek en wor den er passe par- touts gesneden. Op de foto de kun stenaars Tonny Joziasse, Corrie Schout en Fleur Riekwel. Tweede van rechts is arto theek medewer ker Cécile Goud. FOTO: ANDA VAN RIET ALLERLEI BEURS BIJEENKOMST GEZONDHEID NATUUR KERK/GELOOF SPORT Wet Voorzieningen Gehandicapten DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG SNEL GEBOEKT ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 Mededelingen voor deze rubriek melden voor vrijdag 17 uur, liefst schriftelijk. Postbus 18, 4380 AA Vlissingen Do. 12 juni t/m wo. 18 juni AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Zo.: geen opgave ontvangen. ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente. Zo. 9.30 uur: J.P.J. Voets, 15 uur: D.J. van Eckeveld. Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 uur: H.E. Wijnja, 19 uur: J.F. Ezinga. Volle Evangeliegemeente 'Immanuel'. Westdijkstraat 5-7, sa menkomst do. 20 uur en zo. 10 uur. BIGGEKERKE Hervormde Kerk. Kerkplein 1Zo. 9 uur: L.C. Manuputty. DOMBURG Hervormde Kerk. Markt 8. Zo.: geen opgave ontvangen. Rooms Ka tholieke Kerk H. Willibrordus. Za. 19 uur. Zo. 10 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Zo. 10 uur: P.A. den Braanker (in de Herv. kerk). Hervormde Kerk. Zo. 10 uur: P.A. den Braanker. GRIJPSKERKE Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7. Zo. 10 uur: W. Bevelander, 19 uur: A. Bruin. Hervormde Gemeente. Zo.: geen opgave ontvan gen. KLEVERSKERKE Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Zo. 9.30 uur: N.J. Kther-Mid- delhoek. KOUDEKERKE Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31. Zo. 9.30 uur: B. de Haan (in de Herv. kerk), 19 uur: zangdienst. Hervormde Kerk. Dorpsplein 1. Zo. 9.30 uur: B. de Haan, 19 uur: zangdienst (in de Geref. kerk). Rooms Katholieke Kerk. Toeristenkerk Dishoek. Zo. 10 uur. MELISKERKE Gereformeerde Gemeente. Valkenburgstraat 25. Zo. 9.30 en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: R.G. van der Zwan. Hervormde Kerk. Zo. 10.15 uur: L.C. Manuputty. MIDDELBURG Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie-avond do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Herberdsland 11Christengemeenschap. Lange Noordstraat 62. Zo. 10 uur: dienst. Baptistengemeente. Kruitmolen- laan 70. Zo. 10 uur: L. Fabriek. Gereformeerde Gemeente Centrum Middelburg. Ter Hoogekerk. Zo. 9.30, 14 en 18.30 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopsgezinde Gemeen te. Lange Noordstraat 62. Zo.: geen dienst. Gereformeerde Gemeen te in Nederland. Westerkerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Zo. 9.30, 14 en 18.30 uur: leesdiensten. Gereformeerde Kerk. Hofpleinkerk. Zo. 9.30 uur: W.A. v.d. Berg, 14.30 uur: G.J. Smit. De Hoeksteen. Roozenburglaan 22. Zo. 9.30 uur: W.A.G. Meeuse. Hervormde Ge meente. Nieuwe Kerk Groenmarkt, Zo. 10 uur: G.J. Smit. De Mor genster. Zo. 9.30 uur: J.S. Koops. Engelse Kerk. Simpelhuisstraat. Zo. 19 uur: J.S. Koops. Wijkgemeente Geref. Bond (in de Ontmoe- tingskerk). Zo. 10 en 18.30 uur: L. Wllschleger. Oostkerk Zo. 10 uur: J. Bezemer. Koorkerk. Zo. 10 uur: K. Hendrikse. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Klein Vlaanderen 75. Zo. 9.30 en 16.30 uur: A.O. Reitsema. Ned. Gereformeerde Kerk (gebouw Engelse Kerk) Simpel huisstraat 10. Zo. 9.30 uur: J. van 't Hof. Pinkstergemeente Middel burg. Zo. 11.30 uur: Evangelisatiedienst, De Vergulde Baars, Baars jesstraat 43. Wo. 19.30 uur: Bijbelstudie, Dam 6. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Lange Noordstraat 62. Za.: 10 uur: bij belstudie, 11 uur: eredienst. P. Sol. Leger des Heils. Hoogstraat 20. Zo. 9 uur: bidstond, 10 uur: Steging, 19 uur: dienst in Vlissingen. Evangelisch Lutherse Gemeente. Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Zo. 10 uur: Cornet. Vereniging van Vrijzinnige Hervormden en Remonstr anten. Koorkerk. Zo. 10 uur: K. Hendrikse. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk. Lombardstraat 1. Do. 19.15 uur. Zo. 10 uur. De Hoeksteen. Zo. 11.30 uur. Huize St. Willibrord: Za. 17 uur. Waalse Kerk (Eglise Wallonne). Lange Noordstraat 62. Zo. 16.30 uur: J. Char- dard. Evangeliegemeente 'De Wijngaard'. Klarenbeek LTS. Zo. 9.30 uur. Rafal gemeenschap Eleos. Olmenlaan 8. Zo. 9.30 uur: dienst. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Reyershove. Dauwenda- elselaan 35. Zo. 16 uur. Do. 19.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeen te Middelburg-Centrum. Dauwendaelselaan 35. Zo. 10 uur, Dj. 1.9.30 uur. Volle Evangeliegemeente Sion. Thomaskapel, Vrijlandstraat 98. Zo. 10 uur: dienst, 14 uur: cutiel en Francais, pastor: Jean Zuwato. NIEUW EN ST. JOOSLAND Hervormde Gemeente. Zo. 9 uur: C. Simons. OOSTKAPELLE Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Zo. 10 en 19 uur: W.L. de Koeijer. Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: geen opgave ontvangen. Gereformeerde Gemeente. Saronkerk. Zo. 9.30 en 15 uur: H. Paul. RITTHEM Hervormde Gemeente. Zo. 10.30 uur: C. Simons. SEROOSKERKE Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: G. Warner. Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Zo. 10 uur: A. Bruin. ST. LAURENS Hervormde Gemeente. Van Cittersstraat 69. Zo. 10 uur: D.E. Hiensch. Gereformeerde Kerk. Noordweg 370. Zo. 10 en 19 uur: PH. Zaadstra. OOST-SOUBURG Kanaalstraatkerk. Zo. 9.30 uur: L.A. Woltering. Oranjepleinkerk. Zo. 9.30 uur: H. van Schaik, 19 uur: R.G. v.d. Zwan. Bejaardentehuis 'De Zoute Viever'. Dongestraat 1Elke eerste en derde zaterdag van de maand 10.30 uur. Zo. 19 uur: L.A. Woltering. Martinuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur. Pinkstergemeenschap 'Shalom', Van Doornlaan 40 West-Souburg. Zo. 14.30 uur: W. v.d. Linde, Ma. 20 uur: Z. v.d. Spil (bijbelkring). Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Her vormde Kerk Oranjeplein. Za.: 9.30 uur: eredienst, 10.30 uur: bijbel studie. P. Sol. ■VEERE Samen-op-weg-kerk. Kaai. Zo. 10 uur: J. Lukasse. VLISSINGEN Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen. Scheldepoort. Zo. 10.30 uur. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1. Zo. 11.30 uur. Wo. 19.30 uur. Vr. 19.30 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopsgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1 Zo.: geen dienst. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoy- straat 2. Zo. 9.30 uur: leesdienst, 14.30 uur: A.O. Reitsema. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Walstraat 23. Zo. 10 en 17 uur. Nieuw Apostolische Kerk. Westerbaan 20, West-Souburg. Zo. 9.30 en 17 uur. Wo. 20 uur. Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk. St. Jacobskerk. Oude Markt. Zo.: geen dienst. Petruskerk. Zo. 9.30 uur: J.D. de Boer. Open Hof. Alexander Gogelweg 57. Zo. 9.30 uur: J.A.C. Rullmann. De Schaapskooi. Papegaaienburg. Zo. 9.30 uur: A.V. de Nooij. Ter Reede. Zo. 19 uur: A.V. de Nooij. Ziekenhuis Wal cheren. Koudekerkseweg 88. Zo. 10 uur: D. Jobse-Spierings. Jeho vah's Getuigen Centrum. Van Dishoeckstraat 534. Do. 19 uur. Zo. 10 uur. Jehovah's Getuigen Souburg. Van Dishoeckstraat 534. Di. 19 uur. Zo. 10 uur. Jehovah's Getuigen Bossenburgh. Van Dishoeck straat 534. Di. 19 uur. Za. 18 uur. Kerk van Jezus Christus van de Hei ligen der Laatste Dagen. Badhuisstraat 161. Zo. 10 uur. Gerefor meerde Gemeente. Marnixplein 41. Zo. 9.30 en 16 uur: R. Katten- berg. Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39. Zo. 10 uur: H. Knol, 19 uur: dienst in Middelburg. Pinkstergemeente Vlissingen e.o. Vrijd omweg 1. Zo. 15 uur: H. Wattimury. Christelijk Centrum Zeeland. Fa- radayweg 1. Zo. 10.30 uur: samenkomst. Volle Evangelie Gemeente Bera. Westerbaan 16. Zo. 10 uur: samenkomst. Volle Evangeliege meente 'Filadelfia'. Vrouwenstraat 5. Zo. 10 uur: samenkomst. Het Apostolisch Genootschap. Singel 190-194. Zo. 9.30 uur en wo. 20 uur. Evangelie Gemeente 'De Blinkende Morgenster'. Dr. Staver manstraat 61. Zo. 10 en 17 uur. Rooms-Katholieke Kerk Der Boede. Babbelaar. Elke tweede, vierde en vijfde zaterdag van de maand 10.30 uur. Do. 10 uur: C. Simons. Zo. 10 uur: Leger des Heils Vlissin gen. Lieve Vrouwe Kerk. Singel. Za. 19 uur. Zo. 9.30 uur. Ter Reede. Za. 17 uur. Open Hof. Zo. 11.15 uur. VROUWENPOLDER Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: Van Veen, 19 uur V.d. Berg (beide SOW-diensten in de Geref. kerk). Gereformeerde Kerk. Fort de Haakweg 14. Zo. 10 uur: Van Veen, 19 uur: V.d. Berg. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Schoolstraat 11. Zo. 9.30 en 14.30 uur: G.F. Overweg. Rooms Katholieke Kerk. Toeristenkerk. Fort de Haakweg. Zo. 10 uur. WESTKAPELLE Hervormde Gemeente. Markt 67. Zo. 9.30 uur: Spaans, 19 uur: Sjol- lema (SOW-dienst in Bethel). ZOUTELANDE Hervormde Gemeente. Willibrordusplein 2. Zo. 9.30 uur: De Liefde. Rooms Katholieke Kerk. Toeristenkerk. Bosweg. Zo. 10 uur. Mystery Lunch - De Zeeuw se Bibliotheek in Middelburg be steedt de komende weken ex tra aandacht aan spannende boeken van Nederlandse au teurs. Deze actie vindt plaats in het kader van de Bruna Gouden Strop, de prijs voor het beste Nederlandstalige spannende boek. Met als titel Spanning rond de strop is er een brochure uitgegeven waarin veel informa tie staat over spannende boe ken. In de brochure is ook een prijsvraag opgenomen. De le zers wordt gevraagd om een pakkende titel te verzinnen voor een verhaal dat is geschreven door Chris Rippen. De beste in zendingen worden uitgenodigd om op 18 juni bij de Mystery Lunch in Amsterdam aanwezig te zijn. Tijdens de lunch wordt de winnaar van de Gouden Strop 1997 bekend gemaakt. Grevelingendam - De par- keerregeling bij de Grevelingen dam is gewijzigd. Dit seizoen is er geen slagboom meer bij de ingang van het terrein, maar zijn er over het hele gebied parkeer automaten geplaatst. Deze re geling geldt van 1 april tot en met 31 oktober. In het winter seizoen is parkeren bij de Gre velingendam vri^ Vluchtelingen - De Nabard Culturele Associatie Nederland besteedt op 28 juni aandacht aan de situatie van asielzoekers en vluchtelingen in Nederland. De vereniging gepresenteerd zich in het kader van de dag van de vluchtelingen op de Middel burgse Markt tegenover het voormalige VW-kantoon Anjerfonds - Collectanten van het Anjerfonds Zeeland gaan in de week van 8 tot en met 14 ju ni weer de straat op voor de jaarlijkse Anjeractie. Onder het motto 'Geven om cultuur die je lief is' wordt er geld ingeza meld. Het geld wordt gebruikt om cultuur en natuur in de ei- gen regio te behouden. Zeeland Campings - De campings die zich hebben ver enigd onder de naam Zeeland Campings hebben zich aange sloten bij de Zeeland Natuur- maand. Dit houdt in dat de cam pinghouders de activiteiten in de Zeeland Natuurmaand onder de aandacht van hun gasten brengen. Het samenwerkings verband van campings heeft het doel om een kwaliteitsgarantie aan de toerist te kunnen bieden. De Zeeland Campings zijn: De Paardekreek, International, Zon- neweelde, Ginsterveld, Dui noord, De Wijde Bliek, Ons Bui ten, In de Bongerd, Westhove, Dishoek en De Pekelinge. Gastgezinnen - Youth for Un derstanding -YFU- is een inter nationale educatieve uitwisse lingsorganisatie die uitwisselin gen mogelijk maakt naar en van uit dertig landen. Op 2 en 2 au gustus komen er achtenzestig jongeren uit vijfentwintig landen naar Nederland. Voor deze jon gens en meisjes van 16 tot 19 jaar is nog op zoek naar gastge zinnen. Inlichtingen en/of aan melding, tel. 0297-264850. Oudenaarde - Het gemeente bestuur van Middelburg ont vangt op 20 juni de Belgische gemeente Oudenaarde. Na een welkomstwoord van loco-burge meester PM. Bruinooge krijgt het gezelschap een rondleiding door het gotische gedeelte van het Middelburgs stadhuis. Het Bolwerk - In sociaal-cultu reel centrum het Bolwerk aan de Lindeijerlaan in Vlissingen wordt op 19 juni om 20 uur een bingo met loterij gehouden. Er worden zes ronden en twee su perronden gedraaid. De prijs van de superronden is een grote krat met levensmiddelen. Op za terdag 21 juni wordt in het Bol werk het discoseizoen afgeslo ten met een optreden van mei dengroep G-Talk. De zaal gaat open om 19.30 uur en sluit om 22.30 uur. Er wordt tijdens de disco geen alcohol geschonken. Alleenstaanden - Vrienden kring Kapasi is een vereniging voor alleenstaanden vanaf 25 jaar. Op 14 juni houdt de vereni ging een dans- en ontmoetings avond voor alleenstaanden in wijkcentrum De Spinne in Goes. De ontmoetingsavond begint om 21.30 uur. Inlichtingen, tel. 0113-230616. Wallenwandeling - De mid denstandsvereniging Veere heeft samen met het Promotie team Veere een brochure met een wandeling over en langs de oude vestingwerken van Veere laten samenstellen. De wande ling van ongeveer een uur gaat langs de belangrijkste monu menten in het stadje Veere. De brochure is verkrijgbaar bij de VVV-kantoren in Veere en Vrou wenpolder. Rommelmarkt - Voetbalver eniging De Meeuwen in Zoute- lande houdt op zaterdag 14 juni een rommelmarkt op het sport- terein van Zoutelande. De markt begint om 9 uur en duurt tot on geveer 14 uur. Om 11 uur wor den de meest waardevolle spul len bij opbod verkocht. Behalve kraampjes met tweedehands spullen zijn er ook etens- en drinkwaren te koop en wordt er een loterij gehouden. De op brengst is bestemd voor de voetbalvereniging. Fancy fair - Schminken, grab belton, spekhappen, sjoelen en de verkoop van speelgoed zijn de evenementen die op het pro gramma staan van de fancy fair die kinderdagverblijf Nijntje uit Middelburg houdt. De fancy fair vindt plaats op het schoolplein van het kinderdagverblijf aan de Burggang in Middelburg. De op brengst is voor de helft be stemd voor een goed doel, van de andere helft wil het kinder dagverblijf buitenspeelgoed ko pen. De organisatie van de fan cy fair is nog op zoek naar speelgoed voor de verkoop. Dit kan tot en met 13 juni worden ingeleverd bij het kinderdagver blijf. Speeltoestellen - De Prinses Ireneschool uit Middelburg (school voor speciaal onderwijs) wil nieuwe speeltoestellen op het schoolplein. Daarom houdt de school zaterdag 14 juni een fancy fair op het schoolplein. Er is bijvoorbeeld tweedehands speelgoed verkrijgbaar. Ook is er een workshop. De fancy fair begint om 10 uur en duurt tot 14 uur. Dorpskerk - In Aagtekerke wordt zaterdag 21 juni een rom melmarkt gehouden. De op brengst hiervan is bestemd voor onderhoud aan de dorpskerk. Op het Dorpsplein is tussen 9 en 17 uur van alles te koop. Om 10.15 uur is er een verkoop bij opbod en om 14 uur is er een trekking van een verloting. De rommelmarkt is georganiseerd door de diaconale werkgroep van de Nederlands hervormde kerk. Cactussen - De vereniging voor liefhebbers van cactussen en vetplanten Succulenta Zee land houdt op zaterdag 14 juni van 10 tot 16 uur een open dag. Op diverse plaatsen zijn kassen en rotstuinen te bekijken. Op Walcheren kunnen een cactus- kas met rotstuin aan het Marnix plein 17 in West-Souburg, een cactuskas aan de Boudewijns- kerke 15 in Zoutelande, een cactuskas met rotstuin aan de Braamstraat 34 in Oost-Souburg en aan de Dorpsstraat 38 in Big- gekerke bewonderd worden. Zomeravondbridge - Bridge kring '68 uit Burgh-Haamstede houdt in de maanden juni, juli en augustus iedere donderdag avond een zomeravondbridge. De zomeravondbridge wordt ge houden in dorpshuis De Schut- se in Burgh-Haamstede en be gint om 19.15 uur. Iedere maan dagmiddag kan er in De Schutse worden gebridged vanaf 13.15 uur. daan op teamwork staan er spe len als een skilattenrace, survi- valbaan, kruisboogschieten en autosafari op het programma. De opbrengst van de Sterren slag is bestemd voor de Stich ting Oncologische Vakantie Kampen. Deze stichting organi seert vakanties en dagtochtjes voor jeugdige kankenpaptiën- ten. Beach sport - Vorig jaar heeft de Zeeuwse Sportraad een be gin gemaakt met Beachsport. Op grote schaal werd de eerste Beach Sport Zeeland krant ver spreid met daarin een keur van strandsporten. Een tweede ver nieuwde Beach Sport Zeeland krant komt uit op 17 juni. Hierin is een uitgebreide kalender met activiteiten op en rond het strand opgenomen. Het eerste exemplaar van de krant wordt op 17 juni in het Provinciehuis uitgereikt aan gedeputeerde van sport L. Coppoolse en gedepu teerde van recreatie J.G. van Zwieten. Zeskamp - De Middelburgse krofbalvereniging Swift heeft een zeskamp georganiseerd voor de Sportclub Visueel Ge handicapten Zeeland (SVGZ). De zeskamp wordt gehouden op 23 augustus in sportpark De Voor- borch in Middelburg. Om tien uur verzamelen de deelnemers zich in het clubhuis van Swift waarna om 11 uur een speur tocht begint vanaf De Voor- borch. Na de lunch begint de zeskamp en om ongeveer 17 uur worden de prijzen uitgereikt. Tennis - De Vlissingse tennis vereniging De Schelde houdt in de laatste week van augustus traditiegetrouw een tennistoer nooi. Hieraan zullen ook Neder landse (sub)toppers deelnemen. Zo waren in het verleden men sen als Richard Krajicek, Dennis van Scheppingen, Sander Groen, Ralp Kok en Fernond Wi- bier, Hanneke Ketelaars, Yvette Basting en Simone Schilder aan wezig. Mars - Voor de zevenentwintig ste keer houdt wandelsportver eniging Willen is Kunnen zater dag 14 juni een Mars rond Wal cheren. Deze vijfenzestig kilo meter lange wandeling voert langs duin, bos en polderwegen van het voormalige eiland. De mars is verdeeld in drie etappes zodat ook afstanden van veertig of vijfentwintig kilometer afge legd kunnen worden. De start is om 8 uur in het Welzijnscen- trum aan de A. Coortelaan 1 in Vlissingen. Inlichtingen: 0118 - 416 295. Reiki - Reiki-master Emmy Dijkhuizen geeft op dinsdag 17 juni een informatie-avond over Reiki in Kortgene. Reiki is een eenvoudig te leren natuurlijke geneeswijze waarmee het ener giesysteem in het lichaam in evenwicht wordt gebracht. De informatie-avond wordt gege ven aan de Burgemeester van Citterstraat 1 in Kortgene en be gint om 19.30 uur. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0113- 301243. Fietsen - In het kader van juni natuurmaand organiseert Na tuurmonumenten in samenwer king met Staatsbosbeheer een dagexcursie met de fiets langs de natuurterreinen op Schou wen. De excursie begint om 10 uur bij de toegangspoort van Slot Haamstede. Kaartjes zijn vooraf verkrijgbaar bij het VVV- kantoor in Haamstede. De fiet- sexcursie duurt ongeveer zes uur. Deelnemers moeten zelf voor een fiets zorgen en een lunchpakketje meenemen. Zangavond - De gereformeer de kerk in Vrouwenpolder houdt zaterdag 28 juni een zangavond. Hieraan verlenen medewerking: de christelijk gereformeerde zangvereniging 'Lovende Stem men' uit Streefkerk, sopraan Leida Brandwijk-de Ruiter en or ganist Jan Wattel. Het program ma bestaat uit koorzang en soli voor sopraan en orgel. Naast sa menzang worden er werken van Mendelsohnn, Van Beethoven, Bach en Wesley ten gehore ge bracht. De zangavond begint om 19.45 uur aan de Schoolstraat 9. Radicaal - 'Gnosis, een radica le bevrijdingsweg'. Dat is de ti tel van de lezing die R. Tomesen donderdag 12 juni houdt in het Theo van Doesburgcentrum in Vlissingen. Hij doet dit op uitno diging van de School van het Gouden Rozenkruis (Lectorium Rosicrucianum). De lezing be gint om 20 uur. Informatie: 078 - 673 2205. Jeugddienst - In de gerefor meerde kerk in Grijpskerke wordt zondag 15 juni om 10 uur een jeugddienst gehouden. The ma van de dienst is 'ik kan niet zonder...' W. Bevelander gaat voor en het Intercultureel Gos pelkoor uit Oost-Souburg ver leent muzikale medewerking. Sterrenslag - Op initiatief van de Rotaryclub Middelburg wordt er op zaterdag 14 juni een grote sterrenslag gehouden in sport park de Voorborch in Middel burg. Ruim dertig bedrijven en instellingen doen elk met een ploeg van acht man aan het eve nement mee. Behalve spelletjes waarbij een beroep wordt ge- Voor informatie, bel (0118) 684000 mAATscHAPPEtuKE ffj maandag t/m vrijdag zorg van 8.30 tot 9.30 uur en Walcheren van 13.30 tot 14.30 uur. Van Duyvenvoorde Sportzaal Oost-Souburg, peu- tergym, 9.30 u. Sportzaal West-Souburg, volks dansen voor 50+, 10.45 u. Wijkcentrum Schelde- buurt Vlissingen, klaverjassen, 19.30 u. De Parel Domburg, kinderbowlingtoernooi, 14 u., aanmel den voor 12 u. FNV Zeeland: telefonisch spreek uur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjas sen, 13.15 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissin gen, spelletjesmiddag, 14 u. Stichting Welzijn Ouderen Middelburg, bingo, 14.30 u. Wijkcen trum De Schuur Oost-Souburg, prijsklaverjassen, 19.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, buurtcon- tactmiddag, 15 u. Zeeuws Biologisch Museum Oostkapelle, libellen-lezing en excursie, 14.30 u. Wijkcentrum De Zwaan Oost-Souburg, dansavond, 20.30 u. Voetbalvereniging Dauwendaele Middel burg, rommelmarkt, 10 u. Danssportcentrum Good-Times Vlissingen, dansavond, 20 u. De Parel Domburg, bowlingtoernooi, 16.30 u., aan melden voor 16 u. Zeeuws Biologisch Museum Oostkapelle, rondleiding 'Westhove toen en nu', 15.30 u. Sporthal Baskenburg Vlissingen, sporten met lon- genfyseem, Astma of Bronchitus, 15.15 u. Wijk centrum Scheldebuurt Vlissingen, technika 10, voor meisjes van 10 t/m 12 jaar, 18.30 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissingen, sjoelen, 18.30 u. Markt Middelburg, boeken- en verzamelmarkt, 11 u. FNV Zeeland: telefonisch spreekuur ABW-uit kering van 10-12 u., tel. 625655. Hotel Arion Vlis singen, zomeravondbridge, 19.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, koersbal 13.15 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, Technika 10, voor meisjes van 10 t/m 12 jaar, 18.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, Country Line dansen, 19.30 u. Dagpassagiersschip Lady Madeleine Middelburg, rondvaart met excursie naar Veere, 14 u. Zuiderbaken Middelburg, hob by- en ontmoetingsmiddag, 13.15 u. Speeltuin vereniging De Oude Stad Vlissingen, tafeltennis sen, 20 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, sjoelclub, 14 u. Dienstencentrum Ouderen Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. Wijkcentrum Schelde buurt Vlissingen, kinderinstuif 4 t/m 9 jaar, 14 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, darten, 19.30 u. De Parel Domburg, squashtoernooi, 16.30 u., aanmelden voor woensdag 12 u. Wijk centrum Scheldebuurt Vlissingen, bingo voor kin deren van 4 t/m 9 jaar, 14 u. Do. 12 juni t/m wo. 18 juni HUISARTSEN Middelburg: Zaterdag tot 24 uur: C.J.E.M. Albers, Bellink- plein 3, tel. 639933. Zondag tot 24 uur: R.R. Lankhorst, Seisweg 29, tel. 639933. Visites aanvra gen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Vlissingen: Zaterdag tot 24 uur: EG. Snijder, Burg. van Woelderenlaan 12, tel. 413933. Zondag tot 24 uur: W. van Ouwerkerk, Gerbrandylaan 6, tel. 465498. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemuiden, Gezondheidscentrum Middel burg-Zuid (praktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Visser): Zaterdag tot 24 uur: H.J. Roelof- sen, Prins Bernhardstraat 2, Ar nemuiden. tel. 601308. Zohdag tot 24 uur: R.G.G. Groot, Prins Bernhardstraat 2, Arnemuiden, tel. 601308. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostka pelle, Serooskerke, Vrouwen polder, Veere en Zanddijk: Za terdag en zondag: R. Ubels en M. Helmes, 't Plein 2, Seroos kerke, tel. 591212. Aagtekerke Domburg, Westkapelle, Zou telande, Meliskerke, Koude- kerke en Biggekerke: Van vrij dag 18 uur t/m zondag 24 uur: PK. Noor lander, Middelburgs estraat 94, Koudekerke, tel. 551231. West- en Midden-Wal- cheren: Zaterdag en zondag: B. Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggekerke, tel. 552190. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgeval len van 11 tot 12 uur: Zaterdag en zondag: P. Bruijnzeel, Lon- densekaai 35, Middelburg, tel. 625963. Patinten tandart spraktijk P. Malland, Tobago- laan 6, Vlissingen: Zaterdag en zondag voor spoedgevallen tel. 478290. APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrij dag daaropvolgend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Hummelen, Markt 69, tel. 612134. Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvolgend (ge opend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Papegaaienburg, Pa pegaaienburg 24-26, tel. 466345. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: Van vrijdag 9 uur t/m maandag 9 uur: H. Klompe, tel. 471140. Middelburg: Van donderdag 20 uur tot zondag 20 uur: J. Drijdijk, tel. 626045. DIERENARTSEN Kleine huisdieren: (gezel schapsdieren): Zaterdag en zon dag: A.J. Diender, Dr. Staver manstraat 57, Vlissingen, tel. 410910. Spreekuren zonder af spraak: 11-12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middel burg: (grote huisdieren) tel. 633803. Visites aanvragen van 8-9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Domburgse- weg 33A, Oostkapelle, tel. 581443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Dieren artsenpraktijk Meliskerke: (kleine huisdieren): Kelderweg 1, tel. 592838. Dierenarts A. Me- ijns, Oostkapelseweg 12, Grijps kerke, tel. 593060. zaterdag en zondag: dienst. OVERIGE DIENSTEN Klassiek Homeopaten, van vrij dagavond t/m zondagavond: H. Evers-Klingen, tel. 502142. Vo gelopvang Midden-Zeeland, gehele weekend 628288. Bu reau Vertrouwensarts Kinder mishandeling, 628800. Kinder telefoon Zeeland, elke dag be reikbaar van 14-20 uur, 0800- 0432 (gratis). Patintenplatform Zeeland: 0113-249389. Stich ting Bejaarden- (en gehandi capten-) Alarm Zeeland. 551215. Telehulp. alarmerings systeem voor zelfstandig wo nende ouderen en gehandicap ten, Vlissingen, 448448. Wet Voorzieningen Gehandicap ten, 684000. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland': 469869 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuis zorg Walcheren. Middelburg, 684000, Vlissingen, 448844. Stichting Slachtofferhulp Zee land. 636108. SOS Telefoni sche Hulpdienst Zeeland. 615551 (dag en nacht). Vereni ging tegen seksuele kinder mishandeling binnen het ge zin, telefonisch spreekuur: van 9-12 uur, 613362. Stiching Pro vinciale Kraamzorg en Entad ministratie Zeeland. 0113- 249280. Zeeuws Consultatie bureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 637320 en 413240. Meldpunt Kindermishande ling, Raad voor de Kinderbe scherming. 673333. Thuiszorg Walcheren, voor gezinsverzor ging, wijkverpleging en uitleen verpleegartikelen, 06-53863677. Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 112, overige assisten tie aanvragen 633333.

de Faam | 1997 | | pagina 19