Voor een knaak de wereld rond Opvallende koepelkerk Amateurdans in schijnwerpers Wishbone Ash in Middelburg Schotse Huizen heropend Nieuw! De Oostkerk Woensdag 1997 FAAM/VLISSINGER 17 IN MIDDEN ZEELAND De Werkgroep Pluriforme Samenleving Zeeland houdt voor de allereerste keer een fietstocht door Middelburg om aan te tonen dat we 'ei genlijk allemaal wel een beetje van ginder ko men'. Daarvoor is een route uitgestippeld langs plaatsen die dat historisch demonstreren. Is deze noviteit in de Zeeuwse hoofdstad cultu reel gekleurd, een volgende keer - zo belooft Harry Been van de werkgroep - wordt de fiets tocht culinair ingekleurd. „In Middelburg vind je de hele wereld. In feite maak je dus gewoon een wereldreis in de hoofdstad. En het kost maar een knaak". 'een heerlyk stuk der Hedendaagse Bouwkunde' geschiedenis en restaurant van de Middelburgse Oostkerk De Koperen Tuin Wishbone Ash, de vooral in de jaren zeventig wereldberoemde rockband, treedt dinsdag 10 juni op in de Middelburgse Stadsdanszaal. Des tijds maakte de band vooral furore door het dubbele gitaarspel van de gebroeders Turner. Sterren Constant Allerlei plaatsen in Middel burg getuigen er van dat de hele geschiedenis is door spekt met de komst van immi granten. De Noormannen, de Norbertijnen in de Abdij, Spanjaarden, Hugenoten, Jo den, Molukkers en gastarbei ders uit Arabische landen in het meest recente verleden. „Dat alles willen we aanto nen", verwoordt Been de op zet om vreemdelingenhaat op een speelse manier te bestrij den. Hij noemt ook de monumen tale panden in de stad en bui tenplaatsen. „Wie heeft ze ei genlijk laten bouwen", vraagt hij. Daarnaast is er een diver siteit aan religieuze stromin gen. „Ook die zijn afkomstig van elders. Kortom: wie en wat komt eigenlijk niet van el ders?". Verrassing De tocht kent zo'n tien stops in het centrum, Dauwendaele, de Magistraatwijk en de Stro- menwijk. Daar wordt de deel nemer aan de wereldtocht door Middelburg verrast met wat in een ver of recent verle den bijdraagt aan wat de hoofdstad nu is. De fietstocht begint en eindigt op het Abdij plein. Tussen 12.30 en 13.30 kunnen de deelnemers ver- De Norbertijnen kwamen rond de tiende eeuw naar Middelburg. Inderdaad van elders, uit Ant werpen. Hoe dat precies zit is onder meer te zien in het Historama. trekken. Aan het eind van de dag is er tussen 16.30 en 19 uur een podium met muziek en een hapje en drankje. Volgens Been vraagt het ini tiatief nu al om een herhaling omdat er feitelijk zo veel is te vertellen over de invloeden van buitenaf op de Zeeuwse hoofdstad en eigenlijk op elke stad in welk westers land dan ook. Maar Middelburg neemt toch wel een bijzondere plaats in als lokstad voor vreemden. „Middelburg is altijd een stad geweest die een aantrekkings kracht had en heeft op men sen van elders". De sector Cultuur van VMC Zeeland houdt maandag 16 juni een studiedag over de amateurdans in Zee land. Aan de hand van gastsprekers en stellingen wordt gediscussieerd over mogelijkheden van coördi natie en ondersteuning van amateurdansers. De uitkomsten van deze dag zijn de afsluiting van het af- studeer-onderzoek van Yo- landa van der Heijden, stu dent kunstmanagement aan de Hogeschool der Kunsten in Utrecht. Dit onderzoek wordt uitgevoerd in een co productie met VMC Zeeland. Inzet is de belangenbeharti ging van de amateurdans en de ondersteuning van activi teiten. Aan de hand van vra genlijsten en interviews met betrokkenen in en buiten Zeeland worden de moge lijkheden en perspectieven in kaart gebracht. Zo nodig worden aanbevelingen ge daan aan de provincie, als aanzet voor concreet beleid op dit terrein. De droomwereld van llona Schmit. Even zag het ernaar uit dat het museum De Schotse Hui zen in Veere voorgoed gesloten zou blijven. Toch her opent de Stichting Delta Cultureel in Veere vrijdag 6 ju ni het museum met een expositie van de kunstenares llona Schmit. De schilderijen van llona Sch mit zijn tijdloos. Zij neemt de toeschouwer mee naar een omgeving waar de tijd stil staat: de wereld van de nale ven. llona Schmit begon in 1973 met een aanzet in de naïeve schilderkunst, die uit groeide tot een zelfverzekerde en eigen stijl. Ze schildert beelden uit haar droomwe reld: achter de heg, in het huis of in de geest van de figuren die meestal moeilijk zichtbaar en klein afgebeeld zijn. In haar werk lopen de onderwerpen vaak uiteen. Dit getuigt van een oorspronkelijke fantasie: een onderstreping van het naïeve karakter en de kwaliteit van haar werk. Ondanks de ve le onderwerpen is er één vorm die steeds terugkomt: de cir kel. Kinderen, bloemen en ganzen rijgt zij aaneen tot cir kels met in het midden een an dere voorstelling. Een veilige beslotenheid te midden van een verstilde omgeving. Die verstildheid wordt vaak geïn terpreteerd als melancholie. Hiermee houdt Schmit de be schouwer een spiegel voor. Schmit exposeerde onder an dere in New York, het Frans Hals Museum in Haarlem, Am sterdam, Berlijn, Zagreb, Zü- rich, Brussel, Het Slot Zeist, Theater de Roestbak in Alme- re, Chicago, San Diego, South Dallas, Cultural Center VS, Pa rijs en Kattendijke. Haar werk is opgenomen in verschillende musea en particuliere collec ties. De tentoonstellling is nog tot en met 3 augustus te be zichtigen. Tegelijk met de ex positie van llona Schmit is een collectie Zeeuwse sieraden te bewonderen in de Schotse Huizen. iijkeIijk geïllustreerd f39,90 vanaf heden in de boekhandel boekhandel en uitgeverij Gasthuisstraat 12-141 4461 JS Goes tel. 0113-231072 I fax 0113-230241 Wishbone Ash. FOTO STEPHEN J. Destijds bestond de bezetting van Wishbone Ash uit Andy Powell, Steve Upton en de broers Ted en Martin Turner. In de topdagen van Wishbone Ash maakte dit viertal in drie jaar tijd maar liefst vier suc- ces-lp's: om te beginnen 'Wishbone Ash' uit 1970, waarop veel bekend werk van de band opgenomen is, ge volgd door 'Pilgrimage', 'Ar gus' en 'Wishbone Four'. Alle vier werden grote suc cessen. Na 'Wishbone Four' verandert de bezetting van Wishbone Ash. Laurie Wisefield volgt Ted Turner op en er verschij nen nog enkele platen. In 1980 is er opnieuw een bezettingswijzi ging. Martin Tur ner verlaat de band en er wordt driftig gezocht naar een opvolger. Ondertussen speelt de band met sterren als John Wetton (Asia), Trevor Bolder (David Bowie/Uriah Heep), Mervyn Spence (Trapeze), Jamie Crompton (Suzi Quatro) Phil Palmer (Eric Clapton/Dire Straits) en Andy Pyle (The Kinks/Gary Moore). Negen jaar later verlaat Lauri Wisefield de band om mee te werken aan Tina Turners Pri vate Dancer tournee. Ted en FORREST Martin Turner komen dan nog even terug om mee te werken aan het instrumentale album 'Nouveau Calls', waarin Wish bone Ash afrekent met voor gaande Ip's. In 1990 verlaat ook drummer Steve Upton (vanaf het begin betrokken bij Wishbone Ash) de groep. Hij wordt vervangen door Robby France, die later weer plaats maakt voor Mike Stur- gis. Tegenwoordig bestaat Wish bone Ash uit Andy Powell (het meest constante 'Ash'-lid), To ny Kishman, Roger Filgate en Mike Sturgis. Het concert in de Middelburg se Stadsdanszaal wordt geor ganiseerd door de stichting RBC, die vaker bekende bands naar Middelburg weet te ha len. Zo was er vorig jaar een op treden van Mothers Finest, eveneens in de Stadsdans zaal. Het concert van Wishbone Ash begint om 21.30 uur. Kaarten zijn in de voorver koop in Middelburg verkrijg baar bij café Seventy Seven, American Bar, Van Leest cd's en het VVV-kantoor. In Vlissin- gen zijn kaarten verkrijgbaar in café Hoppit. Onder grote publieke be langstelling werd vorige week de Middelburgse Oost kerk heropend. Ter gelegen heid van de afronding van de restauratie verscheen bij uitgeverij de Koperen Tuin in Goes het boek 'De Oostkerk, een heerlyk stuk der Heden- daagsche Bouwkunde'. Het boek dat door een groot aantal auteurs is geschreven (onder redactie van Peter Sijnke en Anneke van Waar den-Koets) is ook rijkelijk geïllustreerd. Het verhaalt over de geschiedenis en res tauratie van de Oostkerk. Het werd gemaakt in opdracht van de gemeente Middel burg. De Oostkerk bepaalt met haar opvallende koepel gro tendeels het silhouet van de provinciehoofdstad. Het was de eerste kerk in Middelburg die speciaal voor de prote stantse eredienst werd ge bouwd, naar een ontwerp van Bartholomeus Fransz. Drijfhout. Het ontwerp werd aangepast door Arent van 's Gravesande. Daarbij werden vormen en regels van de Ita liaanse renaissance nauwge zet toegepast, met het over vloedige beeldhouwwerk dat de barok kenmerkt. De koe pelkerk met haar opvallende lantaarn vormt een hoogte punt in de Hollands classi cistische stijl en werd inge wijd op 2 juni 1667. De reac ties bij het zien van de kerk waren door de eeuwen heen zeer lovend. In 1993 bleek hoezeer de kapconstructie van de Oost kerk door schimmel en de bonte knaagkever waren aangetast. De toestand was alarmerend en na het ver schijnen van een folder tast ten Middelburgers in de bui dei om de restauratie te kun nen bekostigen. Ook W.Th. van der Veur, hoofd sectie Bouwkunde van de gemeente Middelburg, is onder de indruk van de kap constructie van de Oostkerk. „In de kap zijn de ruimte en afmetingen enorm. Het doet ons beseffen dat in die tijd een spectaculai re prestatie is geleverd, een knap staaltje vakmanschap". De restauratie van de kapcon structie van de koepel van au gustus 1995 tot nu vormde de aanleiding van het boek. Daarin wordt de stad en de kerk in de zestiende en ze ventiende eeuw beschreven. Ook de bouw kundige ge schiedenis, de bouwmaterialen en -technieken in de zeventien de eeuw, de kunsthistorische geschiedenis en twee voor de kerk belangrijke families komen aan bod. Uitgebreid wordt ingegaan op het or gel. Natuurlijk is er uitge breid aandacht voor de res tauratie en de daarmee ge paarde werkzaamheden, zo als bijvoorbeeld het vervan gen van de balken en het schilderen van marmer imi taties. 'De Oostkerk, een heerlyk stuk der Hedendaagse Bouwkunde' is verkrijgbaar in de boekhandel. De Oostkerk aan het begin van deze eeuw. De kerk ziet er nog steeds zo uit, de omgeving is meer veranderd. Donderdag 5 juni t/m woensdag 11 juni ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, portretten en pos ters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. DOMBURG Marie Tak van Poortvliet Museum, Ooststraat 10a, Rei- mond Kimpe (1885-1970), 'Kimpe's Collectioneur'. Gol den Tulip Badhotel, Dom burg seweg 1, Ron van Velsen, schilderijen (vanaf 7 juni). Lun ch- en Tearoom Labruyre, Ad van Noort, schilderijen (t/m 8 juni). Karin's Creations, schil derijen (vanaf 8 juni). Appart- hotel Bommelj, Herenstraat 24, Jan Willem Nieuwenhui- zen, foto's. GOES Kunstuitleen De Bevelan- den. Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunstenaars, diverse werken. Oosterscheldezie- kenhuis, 's-Gravenpolderse- weg 114, 'Oriëntaalse impres sies', foto-expositie waarbij de mens in zijn authentieke omge ving centraal staat. Verpleeg huis Ter Valcke, Valckeslot- laan 200, Christianne E. Louis- se, stillevens en landschappen. Binnenstad, 'Goes en - Pas sant', wandelroute langs hon derd kunstwerken in de bin nenstad (t/m 7 juni). Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, Singelstraat 13, 'Hemels erf goed', keuze uit de bisschop pelijke verzameling van Bre da's museum. Galerie Van de Berge, Wijngaardstraat 3, Jus Juchtmans, recente schilderij en. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, Johan Hietbrink, •olieverfschilderijen. GRIJPSKERKE Zijdemuseum, Lou Wille- boordse, vlinderpentekenin gen. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veer- weg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geo pend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona. Dorpsstraat 23- 25, llona Schmit, naïeve schil derijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Gth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimscho- tel. Grootmede 66, tel. 0118- 616323, staal- touwplastieken en staal- steenobjecten, geo pend na tel. afspraak. Lange Jan-Project, Anneke Kaai-Van Wijngaarden, Psalmen. Dage lijks geopend. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteen- sedijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkse- weg 17, Joke Nederhand, schil derijen, aquarel, oliepastel en crayon. Roosevelt Studie centrum, Abdij, expositie over het leven en werk van de drie Roosevelts: de president Theodore Roosevelt (1858- 1919), president Franklin De lano Roosevelt (1884-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roos evelt (1884-1962). Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kap per Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijge- laar, gemengde technieken. Hotel Arneville, Buitenrust straat 22, Ria Ruedisueli, beel den. Concert- en Gehoor zaal, Singelstraat 13, leden van 't Zeeuws-Palet, diverse werken. Restaurant de Burght van Antwerpen, Turfkaai 3, Lies Beyerinck, pen tekeningen. Zeeuws Muse um, Abdij, Reimond Kimpe (1885-1970), 'De gulden mid denweg' schilderijen en teke ningen. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Anda van Riet en Karina Leijnse, foto's en in terviews over straatmode 'Dresscode bekend' Galerie 'T', Turfkaai 25, Marja de Lan ge; schilderijen. Marjan Groe- neveld-Lambeck; etsen, schil derwerk en gedichten. Wim Zwijsen; monothin en gemeng de techniek. Anglique Sturm; stapelobjecten in koper, zink en messing. Juul Kortekaas, Brakstraat 5, Juul Kortekaas; schilderijen en objecten. Dees Goosen;' schilderijen. Zeeuw se Bibliotheek, Kousteense- dijk 7, 'Zierikzee rond 1900', fo to's en prentbriefkaarten. Mid delburgs Koffiehuis, Lange- viele 61, Dicky Gast-Koning, schilderijen in olieverf en aquarel. Spin-Off, Graven straat 63, Wouter van Reissen, foto's en tekeningen. Metro S, Kuiperspoort 22, Elske Neus. Galerie Het Gouden Brief- ke. Gortstraat 32, Greethe de Korne; schilderijen van katten in het oude Egypte in olie en acryl. Jeannet Hoejenbos; bloemen in aardewerk. Vlees hal, Markt, Nico van den Boe zem, 'Follow me' (vanaf 7 juni). Huize 's Hertogenbosch, Vlasmarkt 51, scholieren van 'het Voortgezet Onderwijs op Walcheren, 'rondom de keuze van de leerling' (vanaf 6 juni). N EELT JE JANS Delta Expo, Windenergie, tentoonstelling windenergie. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', ex positie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstpro ject Framework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Muse um, Duinvlietweg 6, 'Mam moeten terug in Zeeland'. Toe ristisch Centrum Oranje zon, Schoolstraat 4, Addy Meulmeester, foto's, tekenin gen en schilderijen van het Zeeuwse landschap. Green White Hotel, Noordweg 43, Thea van Soelen en Olivier Be- ijnen, aquarel, acryl en andere technieken. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Donge- straat 1, Cor van der Poel, pen tekeningen en aquarelschilde rijen. Geopend tijdens kantoor uren. Watertoren, Atty Bax, beelden. David Smithson, Bet- tina Gruber em Ulrich Til- Imann, 'Das glauben, das wis sen und das zweifelen'. SINT LAURENS Boerderijgalerie De Osse- berg, Singelweg 11, Marloes Nolten, schilderijen 'Kleurrijke impressies uit de Dominicaan se Republiek' (vanaf 9 juni). VEERE Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vond sten in Veere'. Grote Kerk, Oudestraat 26, Hetty van der Linden, 'Gerverfde vrijheid' schilderijen. Museum De Schotse Huizen, Kaai 25/27, llona Schmit, schilderijen. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, le vende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend van' 14-17.30 uur. Vanaf 1 juni: Zo., ma. en do. van 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. van 10- 12.30 uur en van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' ze ven wissellijsten met toeristi sche promotie (beeld van Zee land als vakantieland). Kleine- Galerie, Koudenhoek 32, Ka rin Starmans. Stedelijk Mu seum, Bellamypark 19, Van Zeeuwse Admiraliteit tot mari ne in Zeeland. Café Stout, Van Dishoeckstraat 27, Carta Schot, schilderijen en tekenin gen. Watertoren Dependan ce, Nieuwendijk 42, Stijn Krie le, schilderijen, foto's en film projecties. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks ge opend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebol- leweg 5, Jan Boer, olieverven. VRIJDAG 6 JUNI Oostkerk, Middelburg; Prai se-concert met gospelkoor His Revelation, 20 uur. De Piek, Vlissingen; Wizards of Ooze en Mendoza Dance Party, 21 uur. Stadsdanszaal, Middel burg; Sure, Uppercut en Nuff Said, 21 uur. p1:ZATERDAG7 JUNI p2:Hofpleinkerk, Middel burg; Fanfare-orkest EMM en Brassband Onda, 20 uur. Vest zaktheater, Vlissingen; To neelvereniging Walichrum, 'Bruid in de morgen', 20 uur. Minitheater, Middelburg; Amateurtheaterschool De Am bitie, 'Rinkelgooien', 20.30 uur. Podium 't Beest, Goes; NRA en Travolta's, 21 uur. De Piek, Vlissingen; Erwin Nijhoff Friends, 22 uur. Caf Stout, Vlissingen; Alec Kopyt, 22.30 uur. ZONDAG 8 JUNI Manhuistuin, Goes; Ooster- lands fanfare, 12 uur. DINSDAG To JUNI Grote Kerk, Goes; Carillon concert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. La Pampa's, Mid delburg; Alfalfa's muziek en dans, 19.30 uur. Midgard, Middelburg; Jamsessie, 20 uur. Stadsdanszaal, Middel burg; Wishbone Ash, 21.30 uur. WOENSDAG 11 JUNI Ambachtscentrum, Goes; Poppentheater Sim Bolus, 'De koning is bloot, leve de ko ning', 14 uur. Do. 5 juni t/m wo. 11 juni DONDERDAG 5 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Liar Liar' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Turbulence' 20 uur. Alhambra III Vlissin gen, 'The Fifth Element' 20 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'Donnie Brasco' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Saint' 20 uur. 't Beest Goes, 'Breaking the waves' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'The English Pa tient' 20.30 uur. VRIJDAG 6 JUNI Alhambra I.Vlissingen, 'Liar Liar' 19 en 21.30 uur. Alham bra II Vlissingen, 'Turbulen ce' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Fifth Ele ment' 19 en 21.30 uur. Alham bra IV Vlissingen, 'All Stars' 19 uur. 'Donnie Brasco' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Saint' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Breaking the waves' 20.30 uur. Schutters hoftheater Middelburg, 'Big Night' 19.30 uur. 'The English Patient' 22 uur. ZATERDAG 7 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Liar Liar' 14, 19 en 21.30 uur. Al hambra II Vlissingen, 'Tur bulence' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Fifth Element' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlis singen, 'All Stars' 14 en 19 uur. 'Donnie Brasco' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Saint' 19 en 21.30 uur. Schut tershoftheater Middelburg, 'The English Patient' 19 uur. 'Big Night' 22 uur. ZONDAG 8 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Liar Liar' 14, 19 en 21.30 uur. Al hambra II Vlissingen, 'Tur bulence' 19 en 21.30 uur. Al hambra III Vlissingen, 'The Fifth Element' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'All Stars' 14 en 19 uur. 'Donnie Brasco' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Saint' 19 en 21.30 uur. Schut tershoftheater Middelburg, 'The English Patient' 20.30 uur. MAANDAG 9 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Liar Liar' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Turbulence' 20 uur. Alhambra III Vlissin gen, 'The Fifth Element' 20 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'Donnie Brasco' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Saint' 20 uur. Schuttershof theater Middelburg, 'West Side Story' 20.30 uur. DINSDAG 10 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Liar Liar' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Turbulence' 20 uur. Alhambra III Vlissin gen, 'The Fifth Element' 20 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'Donnie Brasco' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Saint' 20 uur. Schuttershof theater Middelburg, 'Big Night' 20.30 uur. WOENSDAG 11 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Liar Liar' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Turbulence' 20 uur. Alhambra III Vlissin gen, 'The Fifth Element' 20 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'All Stars' 14 uur. 'Don nie Brasco' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Saint' 20 uur. Schuttershoftheater Middelburg, The English Pa tient' 20.30 uur. ZATERDAG 7 JUNI Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Tom and Jerry' 14 uur. ZONDAG 8 JUNI Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Tom and Jerry' 14 uur. WOENSDAG 11 JUNI Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Tom and Jerry' 14 uur.

de Faam | 1997 | | pagina 17