INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN Bloemenhuis Minnebreuker-van Leuven Scherminkelstraat 29, Vlissingen U bent van harte welkom vanaf donderdag 5 juni ufllllliH.il. GEMEENTE MIDDELBURG VE PRODUCTIEMEDEWERKERS (m/v) HEFTRUCKCHAUFFEURS (m/v) Wij verhuizen onze zaak naar de "overkant" Ons nieuwe adres wordt: MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 4 juni 1997 FAAM/VLISSINGER 13 INFORMATIE T OVERHEID llllllVIllll .«iiiii WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerpbeschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door Appendagerevisie Peene B.V. te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor de dé- en montage, machinale bewerking, testen en splitsen van appenda ges. De inrichting is geprojecteerd op het perceel aan de Hercules- weg 55 te Middelburg, kadas traal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 500. Inzage De aanvraag, de ontwerpbeschik king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. 67 52 41). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 5 juni tot 3 juli 1997 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden inge diend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisseling over de ontwerp-beschikking kan daar om telefonisch worden verzocht Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlij ke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend wor den, indien daarom wordt ver zocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkin gen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. BESTEMMINGSPLAN NIEUWLAND KOM Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ingevolge arti kel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de beslissing van Gedeputeerde Staten omtrent de goedkeuring van het bestemmingsplan Nieuwland Kom, vastgesteld door de gemeenteraad op 9 septem ber 1996, onherroepelijk is. Goedkeuring is verleend aan het bestemmingsplan met uitzonde ring van het bepaalde en 3.2 van artikel 25 lid 2 sub a en het bepaalde in artikel 25, lid 2 sub b. Dit bestemmingsplan Nieuwland Kom, dat onherroepelijk en gel dend is, ligt voor een ieder ter inzage bij de sectie Ruimtelijke Ordening van de dienst Stads ontwikkeling, Vlissingsestraat 21 BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het bouwen van een vrijstaande woning op kavel 5Q in het Prooyenspark; - het plaatsen van dakkapellen op de percelen Vlissingsesingel 10 en 12; GEM E E N T E POSTBUS I 4370 AA KOUDEKERKE TEL. 0118 -555 444 FAX 0118 -553 025 Openingstijden maandag tlm vrijdag van 9.00 -12:00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur donderdag van 17.30 tot 19.00 uur VRIJSTELLINGSPROCE DURE Wij maken bekend dat een aan vraag om bouwvergunning is inge diend voor: - het vergroten van het hotel Nehalennia, Badstraat I 7 te Domburg. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met toepas sing van de in het bestemmings plan opgenomen mogelijkheid vrijstelling te verlenen. Voordat wij dit doen, kunt u schriftelijke bedenkingen tegen dit bouwplan bij ons in te dienen. De stukken liggen met ingang van 4 juni 1997 gedurende 4 weken, tijdens openingstijden, ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg la te Serooskerke. Gedurende deze periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen indienen. BOUWAANVRAGEN Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnen gekomen de aanvraag om bouw vergunning voor: Domburg - het bouwen van een berging op het perceel J.W. Schuurmanstraat 14; Oostkapelle - het verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Brouwerijstraat 26; - het bouwen van een tuinhuis op het perceel Azalealaan 15; Serooskerke - het verbouwen van de garage tot slaapkamer op het perceel Smidsweg 3; Vrouwenpolder - het gedeeltelijk slopen en ver bouwen van de woning en garage op het perceel Lijdijkweg 3; - het bouwen van een terras overkapping op het perceel Brouwershoofd 54; - het uitbreiden van de woning op het perceel Kon. Wilhelminalaan 20; Westkapelle - het verbouwen/uitbreiden van de winkel/magazijn op het perceel Zuidstraat 59; - het bouwen van 2 dakkapellen op het pand Molenweg 5 - het bouwen van een recreatie woning op het perceel Joossesweg 191; - het verbouwen van de woning op het perceel 't Hout 43; Zoutelande - het bouwen van 1 seniorwo ningen op het perceel Borné I - 13; - het uitbreiden van de vakan tiewoning op het perceel Branding 25; - het bouwen van een woning met garage op een perceel aan de De Sprink. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvragen om een bouwvergun ning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist, (in principe binnen 13 weken) VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGEN/MELDINGEN. Wij maken bekend dat bij besluit van 23 mei 1997 vergunning is verleend voor: Aagtekerke - het bouwen van een kinder badgebouw op het perceel Brouwerijweg 5; - het gedeeltelijk slopen en ver nieuwen van de woning op het perceel Prelaatweg 62; Gapinge - het bouwen van een garage/berging op het perceel Dorpsstraat 12; - het bouwen van een serre op het perceel Torentrans 112; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Leliestraat 16; - het uitbreiden van een dakka pel op het perceel Schout straat 8; - het vervangen van kozijnen in de voorgevel op het perceel Nieuwe Burg I; - het bouwen van een dakkapel op het perceel Noordweg I 75; - het bouwen van een tuinhuis je/berging op het perceel Van Kleffenslaan 197; - het bouwen van een berging op het perceel Molenwater 27; - het bouwen van een serre op het perceel Voorborch 68; - het verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Kerksteeg 9; - het verbouwen/uitbreiden van het voormalig postkantoor tot kantoor makelaardij op het per ceel Korenbloemlaan 5 te Arnemuiden; - het uitbreiden van de woning op het perceel Oude Vlissingseweg 73; - het verbouwen van een dak kapel op het perceel Dok straat 19; - het vernieuwen van houten deuren tussen Sint Jansstraat 3 en 3a. Eventuele bezwaren tegen bouw- aanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLAN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat bouwplannen zijn ontvangen die niet in over eenstemming zijn met de voor schriften van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan (art. 18a en 19 WRO) en/of waar voor het desbetreffende gebied een voor- bereidingsbesluit van kracht is (art 50, lid 5 WW). Het gaat om: - het uitbreiden van een gezins vervangend tehuis op het per ceel Agaat 2-12. Grijpskerke - het slopen van de garage/ber ging en het bouwen van een berging op het perceel Kerkring 11; Koudekerke - het plaatsen van een tuinhuis je op het perceel Binnenhof 27; Meliskerke - het bouwen van een woning op het perceel J. Vaderstraat 22; Oostkapelle - het uitbreiden van het terras van het strandpaviljoen bij de Lage Duintjes; Westkapelle - het gedeeltelijk vernieuwen en vergroten van de achter- en voorgevel van de woning op het peceel Noordkerkepad 45; Zoutelande - het bouwen van een woning met garage op het perceel Borné 19; - het plaatsen van een tuinhuis je op het perceel Molenweg 31. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag dat vergun ning aan de aanvrager is verzon den. Een bezwaarschrift moet schrifte lijk, gemotiveerd en ondertekend bij ons woren ingediend. U kunt hierover, tijdens openings tijden, mondelinge informatie krij gen bij mevrouw L.M. Louwerse, afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg la te Serooskerke, telefonisch bereikbaar onder nummer 0118-597635. WET MILIEUBEHEER Melding AMvB Horecabedrijven Markt 11 te Domburg Wij maken bekend dat een mel ding is ingediend, op grond van de Algemene Maatregel van Het college van burgemeester en wethouders wil positief beslissen op de aanvraag. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken dit mogelijk. Voordat zij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 6 juni 1997 twee weken (tot en met 19 juni 1997) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 21 tot en met 23 mei 1997 zijn de volgende ver gunningen verleend en/of zijn met de volgende meldingen ingestemd: - het bouwen van een garage op het perceel Abeelseweg 8; - het bouwen van een dakkapel op het perceel Amnestylaan 68; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Grootmede 82. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BRADERIE EN PODIUMFESTIVAL 1997 De jaarlijkse Middelburgse Braderie heet voortaan "Braderie en Podiumfestival" en zal dit jaar worden gehouden op 12, 13 en 14 juni. De openingstijden zijn: op donderdag 12 juni en vrijdag 13 juni van 10.00 tot 21.30 uur en op zaterdag 14 juni van 10.00 tot 18.00 uur. De Braderie zal op die data plaatsvinden in de volgende stra ten: Langeviele Pottenmarkt Korte Geere I Lange Geere I Markt (op donderdag warenmarkt en op zaterdag zaterdagmarkt) Vlasmarkt I Lange Noordstraat (tussen Markt en Bachtensteene) Nieuwe Burg Lange Delft Segeersstraat Koorkerkplein Bestuur Horecabedrijven milieu beheer (art.8.40 van de Wet milieubeheer). Deze kennisgeving is ingediend door de heer F. Dolk te Domburg in verband met het veranderen van de horeca-inrichting Markt 11 te Domburg. Melding verandering inrichting Stormvloedkering Oosterschelde te Vrouwenpolder Wij maken bekend dat een ken nisgeving is ingediend, op grond van art8.19 van de Wet milieu beheer. Deze kennisgeving is ingediend door het Adviesbureau E-Connection B.V. te Delft in ver band met het wijzigen van het windpark Stormvloedkering Oosterschelde te Vrouwenpolder. De stukken liggen vanaf 6 juni 1997 tot en met 4 juli 1997, tij dens openingstijden, voor ieder een ter inzage op de afdeling Milieu, Gapingseweg la te Serooskerke en bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en ook 's avonds na telefonisch afspraak (tel. 0118-597610). Melding AmvB Horecabedrijven Langstraat 25 te Zoutelande Wij maken bekend dat een mel ding is ingediend, op grond van de Algemene Maatregel van Bestuur Horecabedrijven milieu beheer voor de inrichting aan de Langstraat 25 te Zoutelande. De melding betreft het oprichten van een konditorei/creperie. De stukken liggen vanaf 30 mei 1997 tlm 27 juni 1997, tijdens openingstijden, voor iedereen ter inzage op de afdeling Milieu, Gapingsweg la te Serooskerke en bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en ook 's avonds na afspraak (tel. 0118-597616). Koudekerke, 4 juni 1997 Burgemeester en wethouders van Veere. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het vervangen van de stofzuig- installatie Westerhavenweg 12 - het bouwen van 13 onder grondse huisvuilcontainers Paul Krugerstraatl van Dishoekstraat - het uitbreiden van de woonka mer Noorderbaan 2 - het bouwen van een erfafschei- ding Hercules Segherslaan 31 - het bouwen van een berging Marnixplein 17 - het bouwen van een serre Filips de Goedebaan 5 - het vergroten van de woning Clijverstraat 34 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouw plannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan (art 18a en 19 WRO) en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is (art. 50, lid 5 WW). Korte Delft Damplein (gedeelte lijk). Deze straten en pleinen zul len, voor zover nodig, voor het verkeer worden afgesloten. Voor informatie over het pro gramma van de diverse aktivitei- ten tijdens het Braderie en Podiumfestival verwijzen wij naar de publicaties van de organisatie, de Stichting Evenementen Middelburg. Het gaat om: bouwaanvragen (art. 19 WRO en/of art 50 lid 5 Woningwet): - P.W. Veen voor het verbouwen van het pand op de locatie Paardenstraat 47 - A.LE de Bock voor het bouwen van een berging op de locatie Van Karnebeekstraat I 7 - J. van Donselaar voor het ver groten van de woning op de locatie De Savornin Lohmanlaan 66 - E.P.R. Heugen voor het verbou wen van.de woning op de loca tie Albert van Dalsumlaan 24 Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 lid' 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) en artikel I 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken dit mogelijk. Voordat wij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 5 juni 1997 twee weken (dus tot en met 18 juni 1997) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de twee de verdieping). In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN: In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het verbouwen van de woning op locatie van der Helstlaan 5 - het bouwen van een serre op DATUM INWERKING TREDING GEWIJZIGDE NOTULERING RAADS VERGADERINGEN Burgemeester en wethouders heb ben de datum van inwerkingtre ding van de wijziging van het Reglement van orde voor de ver gaderingen en andere werkzaam heden van de gemeenteraad d.d. 27 januari 1997 voor wat betreft locatie Jeroen Boschweg 3 - het uitbreiden van de woning Spaarnestraat 22 - het uitbreiden van de woning van Karnebeekstraat 27 - het bouwen van een serre Simon de Vliegerlaan 14 - het uitbreiden van de berging Willem Klooslaan 30 - het uitbreiden van de woning van Karnebeekstraat 19 - het bouwen van een schakelsta tion Energieweg 10 T - het verbouwen van de woning President Rooseveltlaan 240 - het bouwen van een berging Kanariesprenk 219 - het verbouwen van de woning Bloemenlaan 9 - het bouwen van schuur Zandweg 58 - het vergroten van de berging Nieuwstraat 108 - het bouwen van een berging Doornenburg 41 - het bouwen van een berging Jacob Isaac Snadersestraat 8 - het slopen van een schuur Zandweg 58 - het slopen van het benzinesta tion met luifel Sloeweg 11 - het bouwen van een berging Suze Groeneweglaan 46 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. VOORBEREIDINGS- BESLUITEN Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 29 mei 1997 heeft verklaard dat wordt voorbe reid: - een herziening van het bestem- het onderdeel notulering van de raadsvergaderingen bepaald op I juni 1997. Met ingang van die datum zullen van de raadsvergaderingen geen notulen meer worden gemaakt, maar een verslag bestaande uit een geluidsopname van het besprokene en een lijst waarop in het kort vermeld de genomen besluiten. mingsplan Bossenburgh, gedeel te Assumburg 83; - een herziening van het bestem mingsplan Landelijke Bebouwingsconcentraties, gedeelte Grote Abeele. Deze voorbereidingsbesluiten lig gen met bijbehorende tekening - waarop het gebied is aangegeven waarvoor het betreffende besluit geldt - met ingang van 5 juni 1997 tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage in het stad huis, sector Stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdieping). De besluiten treden in werking op 5 juni 1997. VASTGESTELDE VERORDENINGEN Wij maken bekend, dat wij bij onze besluiten van 22 mei 1997 de volgende verordeningen heb ben vastgesteld: 1. Regeling methodische functie waardering Vlissingen 1997. 2. Verordening inzake de behan deling van bezwaarschriften functiewaardering gemeente Vlissingen. Beide besluiten liggen voor een ieder ter inzage in het gemeente huis, kamer 118a (stafbureau bestuur). Vlissingen, 4 juni 1997 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informatiepa gina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de 'Faam/Vlissinger' van vandaag en teletekstpa gina 810 e.v. van Maximaal T.V. Het besluit waarbij de ingangsda tum is bepaald ligt voor iedereen ter inzage bij de sectie communi catie daar is ook een kopie ver krijgbaar. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag. C. OOSTROM'S CONSERVENFABRIEKEN B.V. FRUIT- EN GROENTENCONSERVEN/CANNED FRUITS AND VEGETABLES C. Oostrom's Conser- venfabrieken B. V. is één van Nederlands belangrijkste producen ten van groenten- en fruitconserven. Onder de merknaam Coroos vindt een breed assortiment conserven die aan hoge kwaliteits eisen voldoen, vanuit Kapelle en Gelder- matsen hun weg naar de consument in zowel binnen- als buitenland. Tevens worden de huis merken voor een groot aantal Europese groot winkelbedrijven geproduceerd. Gedurende de zomermaanden verwerken wij de groenten- en fruitoogsten in een ploegen dienst. Om ons hierbij te assisteren zoeken wij: (vanaf 18 jaar) voor het: - bedienen van diverse productieapparatuur - toezien op goede werking van deze productieapparatuur - verrichten van reinigingswerkzaamheden t.b.v. productieapparatuur - sorteren van groenten- en fruitproducten Ook zoeken wij een aantal zeer ervaren voor het: - verzorgen van transportwerkzaamheden - uitvoeren van expeditie- en magazijnwerkzaamheden voor uw inzet bieden wij: - een zeer goed salaris - vakantietoeslag 8% - uitbetaling opgebouwde vakantiedagen - een uitstekende ploegentoeslag en overwerkvergoeding - reiskostenvergoeding Geïnteresseerd? Voor de functie van productiemedewerker, vraag telefonisch een inschrijfformulier op. Het telefoonnummer is (0113) 333000. Voor de functie van heftruckchauffeur, kunt u een kort briefje met uw arbeidsverleden/werker varing zenden aan: C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v. Afdeling Personeelszaken, Postbus 61,4420 AC Kapelle Bloemenhuis Minnebreuker-van Leuven Scherminkelstraat 29 4381 GJ Vlissingen Tel. 0118-412217-419565

de Faam | 1997 | | pagina 13