intimi ïllillitftlméélilblIflliiK. ii GEMEENTE MIDDELBURG Maandagavond gemeenteraad Markt wordt sportpark "Een echte stad hoort boven het maaiveld uit te steken" Gemeentelijke belastingen 1997 Marktbus verdwijnt Niet eens met de huurverhoging? Een afscheidsgesprek met burgemeester Burgers Installatie burgemeester Spahr van der Hoek Collecten Rooien Afscheidsreceptie burgemeester Burgers Week 22 Deze informatiepagina van de Gemeente Middelburg wordt samengesteld door de sectie Communicatie. Reacties zijn van harte welkom! Voor informatiefolders en inzage van stukken kunt u bij Communicatie terecht: Stadhuisstraat 2, telefoon 675450. Openingstijden: van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Tafeltje Dekje uw Middelburg Arnemuiden Woensdag 28 mei 1997 FAAM/VLISSINGER 5 Aanstaande maandag 2 juni vergadert de gemeenteraad vanaf 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. U kunt deze vergadering bijwo nen vanaf de publieke tribune, die bereikbaar is via de toren op de hoek Lange Noordstraat/-Markt. Gehandicapten kunnen van te voren contact opnemen met de bodekamer van het stadhuis, telefoon 675403. De agenda en andere stukken liggen ter inzage bij sectie Communica tie. Gesproken wordt over de volgende voorstellen: 1. Vaststelling notulen van de ver gadering van de raad der ge meente Middelburg, gehouden op 24 februari 1997. 2. Besluitenlijst vergadering van de raad der gemeente Middel burg gehouden op 21 april 1997. 3. Mededelingen en ingekomen stukken. 4. Benoeming lid en plaatsvervan gend lid van de ombudscom- missie. Sinds mei 1993 kent de gemeente Middelburg hel instituut van een - onafhankelijke - Ombudscommis- sie. De leden van deze commissie worden door de gemeenteraad op voorstel van het college, benoemd. De benoeming geschiedt voor een periode van zes jaar. De huidige sa menstelling van de Ombudscom- missie is als volgt: de heer mr. D.F. Vos, voorzitter; lid/plv. voorzitter: vacature: mevr. P.A. Jasperse-Hoogerheide, lid; de heer A.J. de Jonge, plaats vervangend lid. De vacature is ontstaan door de be noeming van mevrouw .1. de Groe ne lot lid van de gemeenteraad. Op grond van dc Verordening op de Ombudscommissie is het raadslid maatschap onverenigbaar met het lidmaatschap van de Ombudscom missie. Het plaatsvervangend lid heeft desgevraagd te kennen gege ven belangstelling te hebben voor de vacante functie. Overeenkomstig hel advies van de selectiecommissie wordt voorge steld te benoemen: tot lid: de heer M.A. Mondeel, werkzaam bij Hoeohst Holland N.V. (Communicatie); hij zal zijn werkzaamheden in het kader van en ouderenregeling in de loop van 1997 beëindigen; tot plaatsvervangend lid: de heer mr. R.C.P. Rammeloo, rechter in de Arrondissementsrechtbank te Mid delburg. De Commissie voor Georganiseerd Overleg stemt in met het voorstel. 5. Vaststelling Algemene Plaatse lijke Verordening Middelburg 1997. 6. Verdaging beslissing op be zwaarschrift in het kader van de Wet voorkeursrecht gemeenten. 7. Vaststelling voorbereidingsbe- sluiten. 8. Aanvraag gemeentegarantie St. "De Veste/M.L.T.C.". 9. 5e wijziging Uilkerings- en Pensioenverordening wethou ders. 10. 3e begrotingswijziging 1997 Met ingang van 1 juni 1997 is de hoer mr. L. H. B. Spahr van der Hoek benoemd tot burgemeester van Middel burg. Thans is dc heer Spahr van der Hoek burgemeester van Coevorden.Op vrijdag 6 juni 1997 hebt u tijdens een openbare receptie in de Burgerzaal van het stadhuis van Middelburg (ingang via het bordes aan de Markt) gelegenheid kennis te maken met de heer en mevrouw Spahr van der Hoek. Deze receptie vangt aan om 16.00 uur en zal tot 18.00 uur duren. U wordt van harte uitgenodigd bij de receptie aanwezig te zijn. De Burgemeester en zijn vrouw hopen bij deze gelegenheid vele inwoners vatvMiddelburg te ontmoeten. Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instellingen toe stemming verleend om in de ko mende periode een huis-aan-huis- collecte te houden: Nationaal Epilepsiefonds van 26 tot en met 31 mei; AVO Integratie Gehandicapten van 2 tot en met 7 juni. Een aanvraag voor een rooivergun- ning is binnengekomen voor: 1 eik aan de IJsselstraat; 2 wilgen aan de Overloper (ter hoogte van Duunmede 17/19). Voor informatie: afdeling Groen- beheer, telefoon 675312. Sedert voorjaar 1996 is tussen de Koestraat en de Markt een 'Marktbus' in gezet die diende als verlengstuk van het openbaar vervoer naar het centrum (de Markt) van Middelburg. Ondanks het feit dat de bezetting van deze vervoersmogelijkheid tegenviel is besloten om deze vervoerswijze in stand te houden tot de datum waarop de dienstregeling '97/'98 ingaat: I juni 1997. Vanaf die datum blijft de stad per openbaar vervoer bereikbaar door middel van diverse stads-/streekbussen. De belangrijkste halteplaatsen blijven Koestraat en Turfkaai/Nieuwe Haven. Mocht de bereikbaarheid van het centrum van de stad (Markt en/of winkel gebied) per openbaar vervoer voor u problemen opleveren, dan kunt u on der bepaalde voorwaarden gebruik maken van de Combi-tax. een vervoer wijze voor 60+ en WVG=geïndiceerden die gecoördineerd wordt door Thuiszorg Walcheren. Dus ten behoeve van vervoer per Combi-tax naar onder andere het centrum per 1 juni 1997 kunt u contact opnemen met: Stichting Thuiszorg, B reestraat 15, Middelburg, tel. 0118-684000. Op dc Middelburgse Markt wordt komende zaterdag 31 mei 1997 een sportmanifestatie gehouden van 10.00 tol 16.00 uur. Deze manifes tatie wordt voor de derde keer geor ganiseerd door de werkgroep sport manifestatie, bestaande uit mede werkers van de gemeente, vakdo centen en vertegenwoordigers van de Middelburgse sportverenigingen. en voor de allerkleinsten is er een sumo worstel-activiteit. De sporten die worden vertegen woordigd op de Markt zijn: squash, karate, judo. poekoelan. Japanse vechtkunsten, korfbal, badminton, hockey, aerobics, steps, klimmen, sumo worstelen, rugby, dammen, handbal, roeien en voetbal. Doel van de manifestatie is de in woners kennis te laten maken met verschillende takken van sport die in Middelburg kunnen worden be oefend en met de sportverenigin gen. Er is een informatiemarkt en er zijn doorlopend demonstraties en activi teiten waaraan het publiek gratis kan deelnemen. Er is een klimwand "Tafeltje Dekje" is een activi teit van dc U.V.V. voor oude ren, gehandicapten en diege nen. die (tijdelijk) zelf niet voor een warme maaltijd kun nen zorgen. De maaltijden kunnen iedere maandag tussen 8.45 en 9.30 uur worden be steld. U kunt hiervoor bellen met nummer 0118-638570. Het bezorgen gebeurt ook op deze dag. Menu van 2 tot en niet 8 juni: maandag: varkenslapje, tuinbonen, kriel aardappelen dinsdag: rundergehaktballen, crème spinazie woensdag: vleesballetjes in jus, witlof, aardappelpuree donderdag: blokjes kalkoen met kervelsaus, rijst vrijdag: gepaneerde visfilet, wortelen, aardappelen zaterdag: bami goreng met kipsateh zondag: wat de pot schaft. In deze tijd van het jaar ontvangen huurders bericht over een eventuele huur verhoging. Wanneer u hel niet eens bent met de huurverhoging, dan kunt u bij uw ver huurder - binnen zes weken vanaf de voorgestelde datum van ingang van dc huurverhoging - bezwaar maken tegen de huurverhoging op grond van onder meer de volgende redenen: 1. u bent van mening dat de gegevens met betrekking tol bijvoorbeeld de wo ningwaardering in het voorstel lot huurverhoging onjuist zijn: 2. de woning vertoont ernstige gebreken en tekortkomingen. In het algemeen moet dc verhuurder al wel op de hoogte zijn gebracht van de aanwezigheid van de gebreken, zodat hij in de gelegenheid is geweest om de tekortkomingen op te heffen; 3. vormverzuim (bijv. niet tijdig voorgestelde huurverhoging). De volgende bezwaren zijn geen argumenten om te protesteren tegen de huur verhoging: 1u bent van mening dat u een te hoge huur betaalt ten opzichte van uw inko men; 2. andere huurders betalen voor een soortgelijke woning een lagere huur; 3. u vindt uw woning niet modern genoeg. Als uw verhuurder de voorgestelde huurverhoging toch wil doorzetten, dan moet de verhuurder - binnen twaalf weken vanaf de voorgestelde ingangsda tum - zijn voorstel aan de huurcommissie voorleggen met het verzoek om een uitspraak te doen over de redelijkheid van het huurverhogingsvoorstel. De huurcommissie neemt de behandeling van het geschil dan verder over. Wanneer u niet binnen zes weken - na ingangsdatum van de voorgestelde huur verhoging - een bezwaarschrift bij uw verhuurder indient en ook de voorge stelde huurverhoging niet betaalt, dan kan de verhuurder eveneens binnen twaalf weken de huurcommissie vragen om het geschil in behandeling te ne men. U kunt met vragen bij het secretariaat van de huurcommissie terecht. Het se cretariaat heeft op maandag, dinsdag en woensdag tussen 10 en 12 uur een te lefonisch spreekuur, het informatienummer is 076-5225090. Hier kunt u ook standaarbezwaarformulieren en brochures over het huurbeleid, huurbescher- ming, etc., aanvragen. Daarnaast is er elke donderdag op het kantoor van het secretariaat een mondeling spreekuur. U kunt hiervoor - via telefoonnummer 076-5307272 - een afspraak maken. Het bezoekadres van het secretariaat is Markendaalseweg 57 in Breda, liet postadres is postbus 1031. 4801 BA Bred O.L.A.Z. met betrekking tot bouw kantoorgebouw in het Sloegebied. 11. Subsidieverzoek Manifestatie Wim Riemens. 12. Ontwerp-begroting Zeeuwse Muziekschool 1998. 13. Aanzet regiotheater in Stationsgebied. De raad besloot op 22 april 1996 om een haalbaarheidsonderzoek in te stellen naar een multifunctioneel regiotheater, bij voorkeur te situ eren in het stationsgebied. Tevens is besloten in overleg te treden met de provincie Zeeland en de gemeenten Goes, Schouwen-Duiveland, Ter- neuzen en Vlissingen. Dit heeft ge leid lot de instelling van een Pro vinciaal Overleg Podiumkunsten (POP). In opdracht van het POP heeft het adviesbureau STOA een onderzoek ingesteld. Recentelijk is dit onderzoek afge rond en presenteerde STOA haar rapport "Bouwstenen en planken koorts". Centraal in de aanbevelin gen staat het realiseren van een (multifunctionele) A-schouwburg in het Middelburgs stationsgebied als spil van het totale podiumkunsten aanbod in Midden- en Noord-Zee land. Geadviseerd wordt een ac commodatie te realiseren onder ge zamenlijke, zowel inhoudelijke als financiële. verantwoordelijkheid van de betrokken gemeenten en de provincie. De grote zaal in dit com plex zou 1000 zitplaatsen moet bie den. Gezien de twijfels over de financië le haalbaarheid van een A-schouw burg is nader onderzoek gewenst. Een dergelijk onderzoek kan ant woord geven op de vraag hoeveel de investedngs- en exploitatielasten (bouw, onderhoud, schoonmaak etc.) van een nieuw theater zullen bedragen. Uitgangspunt is dat het mogelijk moet zijn dat een extern bureau met specifieke theaterdes kundigheid inzicht verschaft in de totale investerings- en exploitatie lasten van een A-schouwburg en het Middelburgse aandeel daarin. 14. Reconstructie en rioleringsplan K le verskerkseweg 15. Herinrichting Kerkstaat/Kerk plein/Achter de Kerk te Nieuw en St.-Joosland. 16. Geldend verklaren regeling godsdienst- en vormingsonder wijs. 17. Jaarrekening Overlegorgaan R.P.C.Z. De fusie tussen de S.S.G.M. en De Wellinge. 19. Initiatiefvoorstel GroenLinks inzake Verordening gemeente lijke commissies. GroenLinks stelt voor de inspraak mogelijkheid .uit te breiden door in sprekers na de eerste termijn, zowel van raadsleden als van de betreffen de portefeuillehouder nog geduren de een korte tijd de mogelijkheid te geven te reageren op de argumenten en vragen zoals deze in eerste ter mijn in de commissie aan de orde zijn geweest. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd zal de heer mr. D. C. B. Burgers per 1 juni 1997 zijn functie als burgemeester van Middelburg neerleggen. Het gèmêéhtebestuur van Middelburg zal burgemeester Burgers en mevrouw C. F. H Burgers-Van Schadewijk op zaterdag 31 mei 1997 in de Burgerzaal van het stadhuis een afscheidsreceptie aanbieden. De receptie wordt gehouden van 16.00 tot 18.00 uur. ingang via het bordes aan de Markt. U wordt van harte uitgenodigd deze receptie bij te wonen. Met de heer mr. D. C. B. Burgers, van 16 januari 1996 tot 1 juni 1997 burgemeester van Middelburg, blik ken we terug op een relatief korte, maar tegelijk veelbewogen periode: 2 colleges van B. en W., raadsver kiezingen. herindeling Arnemuiden en Middelburg. "Middelburg moet willen uitdragen, dat hel de historische en bestuurlij ke hoofdstad van Zeeland is. En daar past een zeker gedrag bij. Tegelijkertijd behoort bij een hoofdstad een aantal instituties en aangenaamheden welke per defini tie typerend zijn voor een hoofd stad, bijvoorbeeld het centrum van de Zeeuwse culturele voorzienin gen. Maastricht en Haarlem zijn als ex centrisch gelegen hoofdsteden daar goede voorbeelden voor. Ik geneer me voor bestuurders die vinden, datje cultuur wel in Rotter dam of Antwerpen kunt "halen". De Zeeuwse schouwburg staat nu goed op de rol en het is Zeeuws be lang. dat we daar gezamenlijk voor gaan. Het is aangenaam en ontspannen werken in het College van B&W, een goed team. met een gezonde dosis ambitie en de juiste mentali teit om het beleidsprogramma le re aliseren. Er staal een uitdagend project op de rails, de aanpak van het z.g. sta tionsgebied, met een nieuw kan toor, met de Zeeland-schouwburg, woningen en kantoren, waardoor het centrum van de stad als het wa re over het Kanaal door Walcheren wordt getild. Ook ligt er een voortreffelijk SWOT-analyse over de sterkten en de zwakten van het stadsgewest. Dat is een spiegel die wordt voor gehouden. Middelburg en Vlissin gen apart zijn maar twee heel klei ne stadjes, zoiets als Heerhugo- waard en Barneveld. Als die twee niet ongelooflijk snel een cultuuromslag maken in hun denken dan blijven ze achter. Ecu wen hebben ze met de rug naar el kaar gestaan, maar nu moeten ze samenwerken, er is gewoon geen andere keuze. Het samengaan van de parkeerdiensten, de milieudienst en binnenkort ook de brandweer zijn de eerste stappen in die rich ting. Kijk. trots zijn op jè stad dat mag best. Je kunt ook samengaan met behoud van je eigen identiteit. Pragmatisch is het gewoon slimmer om niet alles dubbel te doen. Zonder daarbij je eigen karakter te verliezen. De kracht van Vlissingen ligt o.a. in haar enorme potenties als havenge bied aan diepzee-water en de know how van de Koninklijke Schelde Groep. De Zeeuwse havens zijn de afgelo pen jaren de sterkte groeiers geble ken als het gaat om de Nederlandse zeehavens. Als straks de Westerschelde oever verbinding gereed is, zullen Vliss ingen en Middelburg klaar moeten zijn om de toestroom van Fransen, Belgen en Italianen te kunnen op vangen en vast te houden. Daar moeten de beide steden een gezamenlijke strategie voor ontwik kelen. Het samengaan van Middelburg en Arnemuiden is soepel en vlot verlo pen. Ambtelijk en bestuurlijk is er prima samengewerkt. Voor mijzelf sprekend, zou één gemeente Wal cheren mijn voorkeur hebben ge had. Met 120.000 inwoners schuif je gemakkelijker aan, aan de tafels in den Haag en Brussel. De binnenstad is de huiskamer van de stad. die mag gerieflijker zijn dan dc zolder of de kelder. Dat mag ook geld kosten, ook aan degenen die het gebruiken: de stad, de mid denstand, dc horeca, de bezoekers. Velen kunnen bijdragen aan een be tere presentatie van die huiskamer. Je moet er ook met velen over pra ten, samen de stad maken. Spannend was de realisering van het Toeristisch Huis. In 1996 zal het Huis op een "dood punt" en het was een genoegen om er weer leven in te kunnen blazen Nuttig en succesvol waren de ge sprekken met de Minister van Landbouw over de locatie Staats bosbeheer en met het ABP over de vestiging in Middelburg. Zoiets doe je niet alleen, je doet dingen samen en scoort dan ook sa men. De stad mag zich gelukkig prijzen met een prima apparaat onder lei ding van de voortreffelijke Ton Kerkhove. Voor elke gemeente is het van groot belang, dat het klikt tussen de gemeentesecretaris en de burgemeester. Hier klikte dat vanaf het allereerste moment. De Zeeuwen zijn terecht een trots volk: ze hebben door de eeuwen heen ongelooflijk veel gepresteerd: de strijd tegen het water, de land winning, de V.O.C.-periode, de Zeeuwse eigenheid en cultuur. Er is ook helemaal geen reden, dat Zeeuwen - naar ik meen nog te vaak - hun licht onder de korenmaat zetten. Middelburg is een heerlijk stad en permanent gebeurt er veel voor clck wat Wils. En zo hoort het ook in een multiculturele, multiraciale stad. Een echte stad hoort boven het maaiveld uil te steken! Een belangrijke functie van deze burgemeesterspost is het korpsbe heerderschap van de Zeeuwse poli tie. Samen met anderen is dit jaar goed gescoord. Met de zeseneenhalf miljoen die de minister heeft toegezegd kunnen we de begroting sluitend maken. Bo vendien heeft de minister toegezegd om de verdeling 'rijke/arme' korp sen in Nederland opnieuw te bekij ken. Zeeland is daar uitdrukkelijk bij genoemd en dat heeft Zeeland hard nodig. Er zit een voortreffelijk korps, maar het is permanent onder de sterkte. We hebben uitbreiding met 60 kop pen gevraagd, maar dat is eigenlijk nog te weinig. Dc ontwikkelingen in Middelburg zal ik met meer dan normale aan dacht volgen. Dan denk ik niet alleen aan beeld bepalende projecten, maar evenzeer aan welzijn en welbevinden van de inwoners. Voor hen doen we het toch allemaal. Ik kijk terug op een fijne en boeien de periode, waarin het een genoe gen was om met zovelen, zowel binnen als buiten het stadhuis te werken aan de ontwikkeling van een stad, die ook mij dierbaar is ge worden. Ik dank al diegenen, die dichtbij of verder weg het mij op velerlei ma nieren en op velerlei plaatsen mo gelijk hebben gemaakt mijn werk te kunnen doen. Dankzij hen is mijn Middelburgse periode een onvergetelijke gewor den". Foto: Jart Zandee. Evenals vorig jaar worden alle gemeentelijke belastingen in één gecombi neerde aanslag opgelegd. Deze gecombineerde aanslag wordt eind mei ver zonden. Op dit aanslagbiljet staan (indien van toepassing) de volgende heffingen vermeld: de onroerende zaakbelastingen (OZB). het rioolrecht voor ei genaren (RlOE), het rioolrecht voor gebruikers (RIOG), de afval stoffenheffing (AFV), de hondenbelasting (IIND) en de forensenhelas- ting (FOR). Ook dit jaar zijn sommige tarieven verhoogd. U hoeft echter niet alles tege lijk te betalen. Met de aanslag krijgt u drie acceptgiro's, zodat u het totaal bedrag in drie keer kunt betalen: vóór eind juni, eind juli en eind augustus. Indien u een aanslag ontvangt die lager is dan 100,- of hoger is dan 2.500,- dient u dit bedrag binnen één maand te voldoen. Betalingsregeling Wie liever het totaalbedrag in meer dan drie keer betaalt, in kleinere bedra gen dus, kan zo snel mogelijk na ontvangst van de aanslag bellen met de afdeling Financiële Zaken (0118-675473/675478). Kwijtschelding Als uw inkomen zo laag is dat u de aanslag niet kunt betalen, kunt u geheel of gedeeltelijke kwijtschelding aanvragen. Dat kunt u doen door middel van formulieren, die verkrijgbaar zijn bij de sectie Communicatie en bij de afdeling Financiële Zaken. Indien u naar aanleiding van de aanslagen van het waterschap Zeeuwse Eilanden reeds kwijtschelding heeft aangevraagd is het opnieuw invullen van een formulier niet nodig!!! Ook dit jaar zullen meer mensen dan voorheen voor kwijtschelding in aan merking komen. Dat komt omdat, evenals vorig jaar, bij de beoordeling van de verhouding tussen inkomen en totaalbedrag van de aanslag, naast de gemeentelijke heffingen ook die van het Waterschap De Zeeuwse Eilanden worden meegeteld. Daarnaast hceftde gemeente Middelburg besloten de kwijtscheldingsnorm te verhogen van 95% naar 96% en de kwijtscheldingsnorm van het waterschap is verhoogd van 90% naar 91 In de komende weken komen we nog uitgebreider terug op het aanvragen van kwijtschelding. Tarieven Voor 1997 dient u rekening te houden met een aantal tariefswijzigingen. De belangrijkste wijzigingen worden hierna aangegeven. Onroerende zaakbelastingen (OZB) en Wet Onroerende Zaken (WOZ) Er is een aantal wijzigingen voor de onroerende zaakbelastingen. De tarieven zijn dit jaar verlaagd en er zijn voor de woningen en niet-wo- ningen aparte tarieven per 5.000,- waarde. Voor woningen geldt: tarief voor het eigendom8,78 (was in 1996 11,66) tarief voor het gebruik7,03 (was in 1996 9,33) Voor niet-woningen geldt: tarief voor het eigendom10,53 (was in 1966 11,66) tarief voor het gebruik8,43 (was in 1996 9,33) Overige heffingen Hiervoor gekit dat er dit jaar nog aparte tarieven gelden voor Arnemuiden en Middelburg. rioolrecht Voor het rioolrecht geldt dat elk jaar de opbrengsten de kosten volledig dekken. Voor 1997 betekent dit voor RlOE een wijziging van 112,- naar ƒ131,- en voor RIOG een wijziging van 90,- naar 105,- (tot 250 m3). afvalstoffenheffing De tarieven voor de afvalstoffenheffing worden als volgt gewijzigd: - éénpersoonshuishoudens van 103,-naar 176,- - meerpersoonshuishoudens van 308,- naar 378,-. hondenbelasting De tarieven voor de hondenbelasting worden als volgt gewijzigd n.l. van 102.- naar 103,- voor de eerste hond en van 204,- naar 206,- voor elke volgende hond. Het kenneltarief wijzigt van 408,-in 412,-. rioolrecht Voor het rioolrecht eigendom wijzigt het tarief van 87,- naar 100,-. reinigingsrechten De tarieven voor de duobakken zijn als volgt gewijzigd: 10 liter van 282,24 naar 333,-. 140 liter van 282,24 naar 333,-. 180 liter van 362,40 naar 427,-. 280 liter van 441,96 naar 520,-. hondenbelasting De tarieven voor de hondenbelasting worden als volgt gewijzigd, n.l. van 72,- naar 88,- voor de eerste hond en van 107,40 naar 157,- voor el ke volgende hond. Het kenneltarief wijzigt van 220,80 in 340,-. forensenbelasting In 1996 werd gerekend met 3,47 pro mille van de waarde in het econo misch verkeer met een minimum van 306,-. Voor 1997 geldt 3,50 pro mille van de waarde Wet Onroerende Zaken met een minimum van 309,-. Informatie Informatie over de gemeentelijke belastingen kunt u verkrijgen bij de afde ling Financiële Zaken. De medewerkers zijn elke werkdag bereikbaar van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.00 uur aan de Helm 3 (achter het Stadhuis). Telefoon 01 18-675475/675476/675477.

de Faam | 1997 | | pagina 5