Oostkerk officieel heropend iMMia Buurthuis De Paraplu viert vijfde lustrum Kijken en meeleven Cursisten theater-school treden op in Minitheater Woensdag 28 mei 1997 FAAM/VLISSINGER IN MIDDEN ZEELAND Mr. Pieter van Vollenhoven heropent vrijdag 30 mei de Middelburgse Oostkerk. Zo'n kleine 21 maanden is er aan verbouwd en gerestaureerd, nadat de Monumentenwacht had vastgesteld dat de bonte knaagkever de koepelstructuur grondig had aangetast. De bouw heeft iets meer dan 3,5 miljoen gulden gekost. Het publiek kan zaterdag 31 mei en zaterdag 7 juni tussen 10.30 en 16 uur de kerk bekijken onder leiding van een gids. Elk half uur vinden er rondleidingen plaats. Middelburgse braderie dit jaar met podium festival Second Chance heeft eerste cd KINDERBOEKEN 11 mmm Volgens G.C. de Bruin van de Oostkerkwijk zijn de restaura teurs er in geslaagd om het topmonument in oude luister te herstellen. Gidsen zullen tij dens de beide open dagen elk half uur een nieuwe groep rondleiden en uitvoerig in gaan op de restauratie. Zon dag 1 juni wordt de eerste dienst gehouden en op woensdag 4 juni verzorgt Bram Beekman een orgelcon cert, aanvang 20 uur. Vrijdag 6 juni is het gospelkoor His Re velation in de Oostkerk voor een jongerenconcert. Dat con cert begint ook om acht uur. Voor beide concerten is de toegang gratis. Overigens wordt ook herdacht dat de Oostkerk 350 jaar geleden in gebruik werd genomen. De restauratie is vrij rigoureus geweest. Maar liefst 75 meter van de zware eiken balkcon- structie is vervangen. Daar naast zijn vele kubieke meters aangetast hout weggehakt en vervangen door glasfiber wa pening en epoxyharsen. In het gewelf zijn ruim honderddui zend gaten geboord die voor zien zijn van nippels en ver- Met de voorstelling 'Rinkelrooien' ronden de tweedejaars cur sisten hun opleiding amateurtoneel af. Elf cursisten van amateurtheaterschool De Ambitie spelen donderdag 29 mei de première van de voorstelling 'Rinkelrooien' in het Middel burgse Minitheater. Hiermee ronden zij hun tweejarige opleiding af. Het stuk van Eric Schneider wordt vrijdag 30 en zaterdag 7 juni nog her haald. 'Rinkelrooien' - een ander woord voor pierewaaien - bestaat uit acht verschillende taferelen waarin twee personages elkaar vluchtig ont moeten. Het eerste tafereel bestaat bijvoorbeeld uit een nachtelijke ontmoeting tussen een weduwe en een jonge man. Die jonge man komt terug in het derde tafereel, waarin hij kennis maakt met een ge scheiden vrouw die ook weer in een andere scène voorkomt. De avondvullende voorstelling is geregisseerd door Josien de Graaf. Beel dend kunstenaar Eveline van Duyl tekent voor de decors, die uit geo metrische figuren bestaan en felle kleuren hebben. Hierdoor lijkt het alsof de figuren nog eenzamer zijn. De drie voorstellingen in het Mi nitheater aan de Middelburgse Verwerijstraat beginnen om 20.30 uur. volgens volgespoten met gif. Dankzij die nippels kan nu re gelmatig worden geïnjecteerd om de verwoestingen door in secten tegen te gaan. Verder heeft de kerk een grondige schilderbeurt ondergaan, waarbij oude versieringen zijn teruggehaald. Ook is een do zijn wapenschilden van vroe gere sponsors ontdaan van de witlaag, die in de Franse tijd was aangebracht. Dit om recht te doen aan de histori sche ontwikkelingen. Over de Oostkerk is vanaf 30 mei een boek in de handel. De gemeente Middelburg heeft dat boek samen met de Kope ren Tuin in Goes op de markt gebracht. Het boek wordt vrij dag officieel aan mr. Pieter van Vollenhoven aangeboden door twee kinderen uit de ne- vendienst van de Oostkerk. Daarnaast heeft de kerkvoog dij een boekje samengesteld over mensen rond de Oost kerk in de afgelopen 350 jaar. Het boek kreeg de titel De Klokkenluider en het geeft een beeld van de veranderingen in die periode. De Middelburgse braderie heet dit jaar Middelburgs braderie- en podiumfesti val. Naast de gebruikelijke kramen in het centrum van de provinciehoofdstad zet de Stichting Evenementen Middelburg, de organisa tor van de braderie, ook een aantal podia in het centrum. Hierop zijn optre dens te zien van onder an deren Berdien Stenberg, VOF De Kunst en Hans Dulfer Band. Verspreid door de binnenstad staan podia opgesteld die elk een eigen muziekstijl herber gen. Op het podium op de Markt zijn bijvoorbeeld de klassieke optredens (van de Zeeuwse Koorschool, het Zeeuws Jeugdorkest en Ber dien Stenberg met orkest). Liefhebbers van popmuziek kunnen terecht bij het poppo dium op het Damplein. Daar treden bands op als In Geval van Noot, Hans Dulfer en VOF De Kunst. Het Janice Lakers Trio, Car men Gomes en het Philippe Catherine Trio zijn te vinden op het jazzpodium aan het Koorkerkplein. De Heineken Blues Band tenslotte treedt op op de Pottenmarkt. Tekening op de omslag van het boekje De Klokkenluider dat de kerkvoogdij samenstelde over mensen rond de Oostkerk in de afgelopen 350 jaar. Het Vlissingse buurthuis De Paraplu bestaat deze maand vijfentwintig jaar. Dit wordt zaterdag 31 mei gevierd met een feestelijke jubileumavond. Vanaf 20 uur zijn er allerlei activiteiten, zoals videofilms over het buurthuis, toespraken en muziekoptredens. Eigenlijk begint het feest al op 28 mei. Dan wordt een expositie van foto's over het werk van het buurthuis, dat vanaf het begin veel aandacht schonk aan jongeren, culturele minderheden, cursussen en kinderwerk. De expositie is te bezichtigen tijdens de openingsuren van het buurthuis. Op dezelfde dag is er een kindermiddag. Onderdeel van het programma is een optreden van de clown Mostafa, die een culturele show met exotische muziek en goocheltrucs uit het Midden-Oosten brengt. Mostafa is een uit Bangladesh afkomstige vluchteling. Tevens is er voor de jeugd een tekenwedstrijd. De Zeeuwse rockband Second Chance presenteert zaterdag 31 mei zijn eerste cd. Dat gebeurt in De Piek in Vlissingen. Het debuut-schijfje heet 'Kick in the butt' en bevat zes nummers, die zijn geproduceerd door Andre Szachnovsky. Body artist Ingrid Strijd werkt mee aan de Zodiac Zone. De Middelburgse Sfads- danszaal verandert zater dag 31 mei in een soort melkwegstelsel waar van alles te beleven valt. Het publiek wordt door de meest uiteenlopende types van de ene naar de andere 'planeet' geloodst. Zo'n twintig verschillende ar tiesten en dansers werken mee aan dit klapstuk van de maand mei, dat voor de Stadsdanszaal in het teken stond van de tijd van de Ver lichting. Tijdens the Zodiac Zone - zoals de avond ge noemd wordt - staan astrolo gie, koffiedik-kijken, rituele zonnedansen, levende schil derijen en tarotkaarten cen traal. De sterrenbeelden wor den vormgegeven door body artist Ingrid Strijd en is er een speciale VIP-ruimte voor ie dereen die zich uitdost in het thema van de avond. Dieren in prentenboeken, daarover gaat deze afle vering. Maar ook vriend schap en liefde komen aan de orde. Het is moei lijk om uit het grote aan bod een keuze te maken: teveel boeken moesten op de plank blijven lig gen. Een deel daarvan komt in de volgende afle vering aan de beurt. Margreet Meulmeester Daar heb je vrienden voor is een prentenboek van Jo nathan London en Louise Vo ce. Sam de Salamander heeft de hele winter gesla pen. Nu verschijnt de lente zon en wurmt hij zich naar bo ven uit t de mod- Maar hij zit vast. Geluk kig is daar Plato de schildpad, die hem helpt. En dat is niet de laatste keer. Steeds als Sam problemen heeft biedt Plato de helpende hand. Sam wil graag iets terug doen, maar Plato vindt zijn hulp vanzelf sprekend: „Daar heb je vrien den voor". Dan komt Plato in nood. En het is Sam die zijn leven redt. Prachtige prenten waarbij veel te fantaseren valt. Een ideaal voorlees boek. Illustraties uit: Waarom is de hemel blauw? van Susan Varley. In Waarom is de hemel blauw? van Susan Valley Sally Grindley is Ezel al heel oud. Hij weet veel, terwijl Ko nijn nog jong is en graag veel wil leren. Allereerst waarom de hemel blauw is. Maar voordat Ezel goed en wel begonnen is, is Konijn vertrokken. Ezel neemt zich tenslotte voor om niets meer te vertellen. Tot konijn niet meer terug komt. En dan ontdekt Ezel iets dat konijn allang had ontdekt. Luipaard en Panter is een liefdesgeschiedenis door Jo zef en Piotr Wilkon. Bruno is een luipaard op de Afrikaan se savanne. Op een dag gaat hij voor het eerst alleen op jacht. Hij verdwaalt in het donkere bos, maar gelukkig komt hij iemand tegen, die hem gerust stelt en dat is het begin van een vriendschap tussen Bruno en Lisa, een panter. Als Bruno aan Lisa vraagt om mee naar zijn huis te gaan antwoord ze: „Dat kan niet". „Waarom niet? Nou gewoon... het y kan niet. Jij bent een luipaard en ik .yl een panter. We horen niet bij el kaar". En ze verdwijnt in het bos. Maar Bruno laat het er niet bij zitten. Na een lange zoektocht vindt hij haar.... om haar niet meer te verla ten. De Koning zonder kleren van Jean-Baptiste Baronian en Laurence L. vindt dat hij lang genoeg geregeerd heeft over de dieren. Zijn zoon Lio nel moet hem opvolgen. Lio nel vindt zichzelf nog veel te jong maar hij zegt niets en zijn vader gaat door met het organiseren van een reus achtig kroningsfeest. Inmid dels vraagt Lionel, die alle feestgangers ziet komen zich af of het nou wel zo leuk is om koning te zijn. Na het feest ontvangt Lionel de kroon en moet hij, volgens traditie, zijn eerste besluit af kondigen. Een zeer verras send besluit. Stapel op dieren: van kip tot ezel is van de hand van Jean-Francois Martin en Ma rie Aubinais. Het is een heel bijzonder uitvouwboek, dat begint op formaat 25x25 en eindigt met een enorme pos ter. In het stapelverhaal dat aan de poster vooraf gaat maken we kennis met de kip Catherina, de hond Billie, de kalkoen Kamil en het varken Berend. De boottocht van Hans Wilhelm is het ver haal over Robbie de Haas, die met drie vrienden af spreekt om een boottochtje te gaan maken. Maar voor hij kan gaan moet hij van zijn moeder van alles doen. Wanneer hij klaar is zijn zijn vrienden vertrokken. De vrolijke behulpzame hond Waldo helpt hem met het be denken van een oplossing. Een grote bruine beer was ontwaakt uit zijn winterslaap in Het berenwonder van Wolf Erlbruch Hij at zich weer dik en rond en bedacht toen dat hij wel een sterke berenvader zou kunnen wor- den. Maar hoe moet je een kind krijgen? Haas weet dat wel: kindjes groeien in het knollenveld. Nee, weet de ek ster: je moet er een ei voor uitbroeden. Volgens de zalm moet je suiker in de venster bank strooien... Net als beer wanhopig wordt verschijnt daar een opwindend mooie berin. En die vertelt hem hoe hij aan een berenkind kan ko men. Daar heb je vrienden voor door J. London en L. Voce, Lemniscaat Rot terdam, 24,50 Waarom is de hemel blauw? door S. Varley en S. Grindley, Altamira, Amsterdam, 22,50 Luipaard en Panter door J. en R Wilkon, Gott- mer, 24,50 Een koning zonder kle ren door J.B. Baronian en Laurence L., Zirkoon, Am sterdam, 22,95 Stapel op dieren: van kip tot ezel door J. Mar tin en M. Aubinais, Zir koon, 25,00 De boottocht door H.Wilhelm, Casterman, Dronten, 10,50 Het berenwonder door W. Erlbruch, C. de Vries- Brouwers, Rotterdam 26,90 ,\vy ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, portretten en pos ters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. DOMBURG Marie Tak van Poortvliet Museum, Ooststraat 10a, Rei- mond Kimpe (1885-1970), 'Kim- pe's Collectioneur'. Golden Tu lip Badhotel, Domburgseweg 1, Yvonne Schmidt, schilderijen (t/m 31 mei). Lunch- en Te aroom Labruyre, Ad van Noort, schilderijen. Appartho- tel Bommelj, Herenstraat 24, Jan Willem Nieuwenhuizen, fo to's. GOES Kunstuitleen De Bevelan- den. Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunstenaars, diverse werken. Oosterscheldezie- kenhuis, 's-Gravenpolderse- weg 114, 'Orintaalse impres sies', foto-expositie waarbij de mens in zijn authentieke omge ving centraal staat. Verpleeg huis Ter Valcke, Valckeslot- laan 200, Christianne E. Louis- se, stillevens en landschappen. Stadskantoor, Oostsingel 2, Ronald Debbaut, schilderijen (t/m 30 mei). Binnenstad, 'Goes en - Passant', wandelrou te langs honderd kunstwerken in de binnenstad. B>Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, Singelstraat 13, 'Hemels erf goed', keuze uit de bisschoppe lijke verzameling van Breda's museum. Galerie Van de Ber ge, Wijngaardstraat 3, Jus Juchtmans, recente schilderij en. Lunchcaf Stadhuis, Grote Markt, Johan Hietbrink, olie verfschilderijen. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veer- weg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geo pend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23- 25, llona Schmit, naeve schilde rijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Gth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Agnes Visser, vernissage 'Mensen en dingen' Galerie Willem Va der, L. Noordstraat 56, schilde rijen, tel. 0118-629419, dage lijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Grootmede 66, tel. 0118-616323, staal- touw- plastieken en staal- steenobjec ten, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der WetenschappenKousteense- dijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan AlinkNieuwe Kleverskerkse- weg 17, Joke Nederhand, schil derijen, aquarel, oliepastel en crayon. Roosevelt Studie centrum, Abdij, expositie over het leven en werk van de drie Roosevelts: de president Theodore Roosevelt (1858- 1919), president Franklin De lano Roosevelt (1884-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roos evelt (1884-1962). Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kap per Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijge- laar, gemengde technieken. Hotel Arneville, Buitenrust straat 22, Ria Ruedisueli, beel den. Concert- en Gehoor zaal, Singelstraat 13, leden van 't Zeeuws-Palet, diverse werken. Restaurant de Burght van Antwerpen, Turf- kaai 3, Lies Beyerinck, penteke ningen. Brooymans van de Gruiter Diezïjn, Lange Viele 29, Hanny Peters, aquarel-, olie- en acrylschilderijen (t/m 31 mei). Zeeuws Museum, Abdij, Reimond Kimpe (1885- 1970), 'De gulden middenweg' schilderijen en tekeningen. De Kapper, Korte Geere 10, Lud mila Kalmaeva, schilderijen; acryl op doek, sur-realistische portretten (t/m 31 mei). Gale rie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Anda van Riet en Karina Leijn- se, foto's en interviews over straatmode 'Dresscode bekend' Galerie 'T', Turfkaai 25, Mar- ja de Lange; schilderijen. Mar jan Groeneveld-Lambeck; et sen, schilderwerk en gedichten. Wim Zwijsen; monothin en ge mengde techniek. Anglique Sturm; stapelobjecten in koper, zink en messing. Juul Korte- kaas. Brakstraat 5, Juul Korte- kaas; schilderijen en objecten. Dees Goosen; schilderijen. Zeeuwse Bibliotheek, Kous- teensedijk 7, Inge van der Kooij, 'Chesie Beach' (t/m 31 mei). Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7, 'Zierikzee rond 1900', foto's en prentbrief kaarten. Middelburgs Koffie huis, Langeviele 61, Dicky Gast-Koning, schilderijen in olieverf en aquarel. Galerie 't Haentje te Paart, Spanjaard straat 19, Gerard Menken; schilderijen 'Mensen in het landschap'. Resi Arts; keramiek (t/m 31 mei). Spin-Off, Gra venstraat 63, Wouter van Reis- sen, foto's en tekeningen. Me tro S, Kuiperspoort 22, Elske Neus. Galerie Het Gouden Briefke, Gortstraat 32, Greet- he de Korne; schilderijen van katten in het oude Egypte in olie en acryl. Jeannet Hoejen- bos; bloemen in aardewerk. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Da gelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Tops- huis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Muse um, Duinvlietweg 6, 'Mam moeten terug in Zeeland'. Toe ristisch Centrum Oranjezon, Schoolstraat 4, Addy Meul- meester, foto's, tekeningen en schilderijen van het Zeeuwse landschap. Green White Ho tel, Noordweg 43, Thea van Soelen en Olivier Beijnen, aquarel, acryl en andere tech nieken. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, Cor van der Poel, penteke ningen en aquarelschilderijen. Geopend tijdens kantooruren. SINT LAURENS Nederlands Hervormde Kerk, amateurbeeldhouwers en -fotografen, foto's, sculptu ren en beeldjes, (t/m 31 mei). VEERE Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vond sten in Vee re'. Grote Kerk, Oudestraat 26, Hetty van der Linden, 'Gerverfde vrijheid' schilderijen (vanaf 31mei). VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, leven de reptielen, amfibien en insek- ten, dagelijks geopend van 14- 17.30 uur. Vanaf 1 juni: Zo., ma. en do. van 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. van 10-12.30 uur en van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissel- lijsten met toeristische promo tie (beeld van Zeeland als va kantieland). Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Star mans. Stedelijk Museum, Bellamypark 19, Van Zeeuwse Admiraliteit tot marine in Zee land. Caf Stout, Van Dis- hoeckstraat 27, Carla Schot, schilderijen en tekeningen. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geo pend. WISSENKERKE Galerie De Praktijk, Voor straat 15, Marleen van Wolfe- ren, schilderijen. Kees C. Reek, beelhouwwerk (t/m 31 mei). WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. DONDERDAG 29 MEI Minitheater, Middelburg; Amateurtheaterschool De Am bitie, 'Rinkelgooien' (premire), 20.30 uur. VRIJDAG 30 MEI Basisschool Steengracht- straat, Oostkapelle; Toneel vereniging Walichrum, 'Bruid in de morgen', 20 uur. Stads schouwburg, Middelburg; Het Groot Niet Te Vermijden, 'Back in town', 20 uur. Mini theater, Middelburg; Ama teurtheaterschool De Ambitie, 'Rinkelgooien', 20.30 uur. Podi um 't Beest, Goes; De Heide roosjes en The Daisies, 21 uur. Kloveniersdoelen, Middel burg; Deshima Ensemble, 21 uur. De Piek, Vlissingen; Meidenmuziekworkshop, 21 uur. ZATERDAG 31 MEI Basisschool Steengracht- straat, Oostkapelle; Toneel vereniging Walichrum, 'Bruid in de morgen', 20 uur. Grote Kerk, Goes; Orgelconcert door Jaap Kroonenburg, 20 uur. Hervormde Kerk, Zoute- lande; Cappella Terra Tremens, 20 uur. De Piek, Vlissingen; Second Chance, 22 uur. Stads danszaal, Middelburg; The Zodiac Zone met ruim twintig verschillende artiesten, dansers en buitenwereldse wezens, 23 uur. ZONDAG 1 JUNI Manhuistuin, Goes; Fanfare Euphonia, 12 uur. DINSDAG 3 JUNI Grote Kerk, Goes; Carillon concert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Midgard, Middel burg; Jamsessie, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Hans Liberg, 'De vier jaargetijden', 20 uur. WOENSDAG 4 JUNI Ambachtscentrum, Goes; Poppentheater Sim Bolus, 'De koning is bloot, leve de ko ning!', 14 uur. Stadsschouw burg, Middelburg; Peter Tuin man, Margo Dames en Linda van Dyck, 'De stille kracht', 20 uur. Oostkerk, Middelburg; Orgelconcert door Bram Beek man, 20 uur. DONDERDAG 29 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Fifth Element' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Liar Liar' 20 uur. Alham bra III Vlissingen, 'Don- nie Brasco' 20 uur.'Alham bra IV Vlissingen, 'Karak ter' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Dante's Peak' 20 uur. 't Beest Goes, 'Por tret of a lady' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'The English Patient' 20.30 uur. VRIJDAG 30 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Fifth Element' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Liar Liar' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Donnie Bras co' 19 en 21.30 uur. Al hambra IV Vlissingen, 'All Stars' 19 uur. 'Karakter' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Dante's Peak' 19 en 21.30 uur. Schuttershof theater Middelburg, 'The English Patient' 19 uur. 'The English Patient' 22 uur. ZATERDAG 31 MEI Alhambra I Vlissingen, 'Turbulence' 14 uur. 'The Fifth Element' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissin gen, 'Liar Liar' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Donnie Bras co' 19 en 21.30 uur. Al hambra IV Vlissingen, 'All Stars' 14 en 19 uur. 'Ka rakter' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Dante's Peak' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, "Portrait of a lady' 20.30 uur. Schutters hoftheater Middelburg, 'The English Patient' 19 uur. 'The English Patient' 22 uur. ZONDAG 1 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'The Fifth Element' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Liar Liar' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Donnie Brasco' 19 en 21.30 uur. Al hambra IV Vlissingen, 'All Stars' 14 en 19 uur. 'Ka rakter' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Dante's Peak' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'The English Patient' 20.30 uur. MAANDAG 2 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'The Fifth Element' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Liar Liar' 20 uur. Alham bra III Vlissingen, 'Don nie Brasco' 20 uur. Alham bra IV Vlissingen, 'Karak ter' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Dante's Peak' 20 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Kwaidan' 20.30 uur. DINSDAG 3 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'The Fifth Element' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Liar Liar' 20 uur. Alham bra III Vlissingen, 'Don nie Brasco' 20 uur. Alham bra IV Vlissingen, 'Karak ter' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Dante's Peak' 20 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'The English Patient' 20.30 uur. WOENSDAG 4 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'The Fifth Element' 14 en 20 uur. Alhambra II Vliss ingen, 'Liar Liar' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissin gen, 'Donnie Brasco' 20 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'All Stars' 14 uur. 'All Stars' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Dante's Peak' 20 uur. Schutters hoftheater Middelburg, The English Patient' 20.30 uur. ZATERDAG 31 MEI Alhambra III Vlissingen, '101 Dalmatirs' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Pi- nokkio' 14 uur. ZONDAG 1 JUNI Alhambra III Vlissingen, '101 Dalmatirs' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Pi- nokkio' 14 uur. WOENSDAG 4 JUNI Alhambra III Vlissingen, '101 Dalmatirs' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Pi- nokkio' 14 uur.

de Faam | 1997 | | pagina 11