Kitsch als basis voor kunst Optreden Rodi Dean: met hartstocht de blues Countrv-D ?r-Jvmsic-Show SUDuia p A A1IWF Koppen Dicht! in Stadsschouwburg Voorronde kunstbende Funk- en gitaarrock in De Piek Vlissingen O Woensdag 7 mei 1997 FAAM/VLISSINGER 7 IN MIDDEN ZEELAND „Amsterdam is alles al. Dan kan je beter Mid delburg hebben, dan kun je in ieder geval nog iets opvrolijken". Aan het woord is de Middel burgse Jantien van de Kraats, amper een half jaar geleden afgestudeerd aan de Rietveldaca demie en nu al eigenaresse van Galerie-atieler Treasure in Trash in Middelburg. Wennen Uitbundig De Zeeuwse rhythm and bluesband Rodi Dean speelt vrijdag 9 mei in rockcafé Gommert in Vlissingen. De band heeft in eigen beheer een CD uitgebracht met daarop energieke versies van blues die behalve swingend ook erg krach tig klinkt. De uit vijf man bestaande band speelt naast eigen nummers ook songs van klinkende namen als B.B. King, Stevie Ray Vaughan en The Fabulous Thunderbirds. Onder regie van Bruun Kuijt wordt vanavond, woensdag, de kome die 'Koppen Dicht!' van Michael Frayn in de Stadsschouwburg in Middelburg ge speeld. Het stuk wordt gespeeld door acht acteurs van de Stichting Comedia en gaat over de hilarische en dramatische intri ges tussen de toneel spelers. In de Stadsschouwburg in Middelburg wordt op zondag 11 mei voor de ze vende keer de Zeeuwse voorronde van de Kunstbende-wedstrijd gehouden. Jongeren in de leeftijd van 13 tot 19 jaar vertonen dan hun kunsten op het gebied van muziek, dans, theater, taal, ontwerpen, fotografie en video. De deuren van de schouwburg gaan om 13 uur open. In De Piek in Vlissingen staan dit weekeinde drie bands op het programma. Vrijdag (9 mei) treden vanaf 20 uur de funkrockformatie Bee- swamp en de gitaarrockband Keaton op. Zater dag 10 mei is het de beurt aan de Goese gitaar rockgroep Sure (voorheen Sure as Heil). Dit concert begint rond 21 uur. 49,50 p-p- iriel. buffet. Aanvang 19.00 uur. Stijl, schoonheid en functionaliteit „Wat ik maak? Tsja". Ze be gint te lachen. „Moeilijk te zeggen. Ik knutsel dingen in elkaar. Het zijn vaak wel kleine woonaccessoires. Bijvoor beeld een lampje gemaakt van een onderdeel dat eigen lijk niet als lamp is bedoeld. Een andere draai aan de din gen geven, dat doe ik graag". Ze wijst op een kerststaNetje waarin in plaats van een kribje een fotolijstje van de geliefde wordt geplaatst. ,Dat vind ik nou leuk. Ik doe niets liever dan dingen verkitschen, de hele dag door". Van de Kraats voorliefde voor kitsch is zo'n beetje de basis van haar werk. „Die is ont staan in mijn jeugd", vertelt ze. „Weet je, wij hadden met kerst een boom met witte lampjes en zilveren ballen. Heel mooi, hoor. Maar de buurvrouw, die had een kerst boom met gekleurde lampjes en een grote kerststal eronder. Maar dat mag je dan niet mooi vinden. Ik vind dat ge wauwel. Waarom lopen we dat soort gevoelens weg te drukken? ledereen wil toch lie ver naar gekleurde lampjes kijken?" Van de Kraats maakt en ver koopt haar kunst vanuit de ga lerie. „Ik wil het hier laag drempelig houden", vertelt ze. „Gewoon, dat iedereen hier altijd even naar binnen kan komen om eens te kijken. Je merkt toch dat mensen even moeten wennen aan iets nieuws. Maar ik krijg echt heel leuke reacties van de mensen die hier binnenkomen". De prijzen die Jantien van de Kraats hanteert verschillen onderling nogal. Zo kost een fotolijstje waar een bontje omheen gemaakt is rond de dertig gulden. „Maar ik heb hier ook dingen waar ik zo lang mee bezig geweest ben dat ik er zeven-, achthonderd gulden voor moet vragen. Het ligt echt aan de tijd die ik er mee kwijt ben", legt ze uit. „En het moet gewoon ook zo zijn dat mensen hier een ca deautje voor een ander gaan halen". 0 Jantien van de Kraats: „ledereen wil toch liever naar gekleur de lampjes kijkenFOTO AN DA VAN RIET Van de Kraats was oorspron kelijk werkzaam in de verzor ging. „Maar dat was niets voor mij. Ik heb alles opgege ven en ben Industriële Vorm geving gaan doen. Maar daar wordt je geleerd om je rustig te houden, om te luisteren naar wat de fabrikant wil. Maar ik ben niet rustig, ik ben uitbundig. Maar ik wilde er niet mee ophouden, ik had niet voor niets alles opgege ven. Op de Rietveldacademie kon ik in hetzelfde jaar instap pen. 't Was niet gemakkelijk, maar het is me wel gelukt". „Wat nu mijn doel is? Dat heb ik al bereikt". Ze lacht even en vervolgt dan:. „Nee, echt. Ik wilde mijn diploma halen en een zaakje beginnen in mijn eigen kunst. En dat heb ik nu voor elkaar". Treasure in Trash, de galerie van Jantien van de Kraats, is te vinden in de Middelburgse Barbara- gang. Rodi Dean speelt al zeven jaar met hartstocht de blues in kroegen, op festivals en op bluesroutes van Noord-Hol land tot Limburg en van Zee land tot Groningen. Recensen ten waarderen niet alleen de hechte sound van de band maar stellen ook vast dat de eigen nummers in het geheel niet onder doen voor de co vers. Desondanks kan de band het nooit laten om nummers te spelen van blues-legendes als Elmore James, Muddy Wa ters en Howling Wolf. Het pu bliek maakt zelden of nooit een onderscheid tussen cover en eigen nummer en zet het steevast op een drinken en swingen. Bassist Toine Stout en drum mer Eric Böhm leggen bij Ro di Dean de stevig swingende basis. Daarover spetteren de gitaren van de gebroeders Marco en Gerrit Rentier waar bij het ouderwets warme ge luid van buizenversterkers het hart van de echte blueslief hebber sneller doet kloppen. Toetsenman Jeroen van 't Le ven maakt het geheel af door er smeuïge klanken van piano en Hammond-orgel aan toe te voegen. Het optreden van Rodi Dean in Rockcafé Gommert begint rond 22 uur. 'Koppen Dicht!' is een blijspel waar acteurs en actrices hun vingers bij aflikken en waar het plezier om hun vak op een luchtige manier wordt gerela tiveerd. In feite is het dè ultie me komedie over toneelspe len en toneelspelers. De toe schouwer ziet hoe een groep acteurs een succesklucht op de planken probeert te zetten. Maar al snel blijkt dat wat er achter de schermen gebeurt, nog veel lachwekkender is. Ei genwijsheid, drank en jaloezie leiden tot misverstanden en privé-oorlogjes, terwijl onder- Vlnr: Carolien van den Berg, Maarten Wansink, Felix-Jan Kuy- pers, Margöt Ros, Wil van der Meer en Wivineke van Groningen in Koppen Dicht! FOTO JORIS VAN BENNEKOM tussen voor het publiek de schijn moet worden opgehou den. Het publiek krijgt de unieke kans om de zaak eens van twee kanten tegelijk te bekij ken. Enerzijds genieten van de hilarische strubbelingen ach ter het decor en anderzijds duchtig lachen om de moeder van alle platte kluchten die ondertussen moet worden doorgespeeld. 'Koppen Dicht!' is geschreven door Micheal Frayn en was een doorslaand succes op de planken van Broadway en West End. Het stuk is voor de Stichting Comedia vertaald en bewerkt door Justus van Oei. Carolien van den Berg, Wivineke van Groningen, Felix-Jan Kuypers, Sandra Mattie, Wil van der Meer, Margöt Ros, Jaap Stob be en Maarten Wansink zijn de acht acteurs die het stuk spelen. Het programma van de Kunstbende Zeeland begint om 14 uur met de categorie muziek. Daarna komen ook de cate gorieën dans en theater aan bod. Tussen de bedrijven door worden de gedichten en verhalen uit de categorie taal voorgelezen en in de foyer van de schouwburg zijn de werkstukken van de overige categorieën te bewonderen. Tijdens de voorronde vindt ook de première plaats van de soap-video 'Het kan altijd erger'. Deze video is gemaakt door Middelburgse jongeren in het kader van het project 'kunst na school'. In de pauze speelt de Zeeuwse band Sure, winnaar van de Zeeuwse Beloft. De voorronde wordt gepresenteerd door Thomas Siahaya, presentator bij Stadsradio Maximaal. Keaton. FOTO RON KRUIT Keaton, de uit Luik afkomstige gitaarrockband, nam bij Co lumbia de cd 'Intravenous' op. De songs op deze schijf laten een mengeling horen van rock, pop, indie, industrial en psychedelische muziek. De bandleden zijn beïnvloed door bands als Tool, Garbage, Deus en R.E.M. Beeswamp is de band van de zussen Vera en Beatrice van der Poel. De muziek kenmerkt zich door de samenzang van de gezusters en het funky gi taarspel. Vorig jaar bracht de groep de cd 'Sweet sticky stuff' uit. Hierop is een men geling van funk en rock te ho ren, met invloeden van artie sten als Lenny Kravitz, Jimi Hendrix en James Brown. Zaterdag 10 mei staat Sure op de Vlissingse planken. Deze Goese band begon in 1990 met de naam Sure as Heil. Als snel bracht de formatie enkele demo's uit waarop de inspira tie door Pearl Jam en Burma Shave duidelijk te horen was. In 1993 won Sure as Heil de Zeeuwse voorronde van een bandcompetitie georgani seerd door Veronica. Een half jaar later werd de band vierde in de landelijke finale. Daar naast deed Sure as Heil mee aan de Zeeuwse Belofte. Door de overwinning kon de band in september 1996 meedoen aan de Grote Prijs van Neder land, waar een vierde plaats werd behaald. Zanger Bart van der Wide sleep hierbij de prijs voor de beste zanger in de wacht. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, Ludmila Kalmaeva schilderijen, portretten en pos ters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469^ DOMBURG Marie Tak van Poortvliet Mu seum, Ooststraat 10a, Reimond Kimpe (1885-1970), 'Kimpe's Col lectioneur'. GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Oos- terscheldeziekenhuis, 's-Gra- venpolderseweg 114, 'De emotie verbeeld', werk gemaakt door verstandelijk gehandicapten (t/m 12 mei). Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, Singelstraat 13, Kees de Hond, tekeningen en schilderijen (t/m 10 mei). Restau rant De Witte Lelie, Opril Grote Markt 8, Ashot Safian. Verpleeg huis Ter Valcke, Valckeslotlaan 200, Christianne E. Louisse, stille vens en landschappen. Stads kantoor, Oostsingel 2, Ronald Debbaut, schilderijen. Binnen stad, 'Goes en - Passant', wandel route langs honderd kunstwerken in de binnenstad. Huize den Berg, 's Heer Hendrikskinderen- straat 92, Deelnemers aan A.C. 'De Schalken', schilderijen op tex tiel. Galerie van den Berge, Wijngaardstraat 3, Jus Jucht- mans, schilderijen (vanaf 11 mei). GRIJPSKERKE Galerie De Osseberg, Singel- weg 11, 'Zeeuws Figuratief', schil derijen en beeldhouwwerk. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. Ate lier De Kattenbeker, Dorps straat 8-10, Lutske Strating, aqua rellen (t/m 10 mei). MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Gth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Agnes Visser, vernissa ge 'Mensen en dingen' Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 0118-629419, da gelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Grootmede 66, tel. 0118-616323, staal- touwplastie- ken en staal- steenobjecten, geo pend na tel. afspraak. Wandel- kerk Lange Jan, tentoonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerk- seweg 17, Joke Nederhand, schil derijen, aquarel, oliepastel en crayon. Roosevelt Studiecen trum, Abdij, expositie over het le ven en werk van de drie Roos- evelts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884- 1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noord straat 6, David Heijgelaar, ge mengde technieken. Hotel Ar- neviile. Buitenruststraat 22, Ria Ruedisueli, beelden. Concert- en Gehoorzaal, Singelstraat 13, le den van 't Zeeuws-Palet, diverse werken. Restaurant de Burght van Antwerpen, Turfkaai 3, Lies Beyerinck, pentekeningen. Brooymans van de Gruiter Diezijn, Lange Viele 29, Hanny Peters, aquarel-, olie- en acryl- schilderijen. Zeeuws Museum, Abdij, Reimond Kimpe (1885- '1970), 'De gulden middenweg' schilderijen en tekeningen. COC- Caf Goudwaard, Lange Noord straat 52, 'Lesbische cultuur aan de muur', posters (t/m 9 mei). De Kapper, Korte Geere 10, Ludmila Kalmaeva, schilderijen; acryl op doek, sur-realistische portretten. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Tom Ksters, zeefdrukken, schilde rijen en tekeningen 'Intervals' Galerie 'T', Turfkaai 25, Frits Sonnenberg; meubelontwerpen. Marja de Lange; schilderijen. Ger- janne Wiesum; sieraden. Marjan Groeneveld-Lambeck; etsen, schilderwerk en gedichten. Wim Swijsen; monothin en gemengde techniek. Anglique Sturm; stapel objecten in kopen, zink en mes sing. Juul Kortekaas, Brakstraat 5, Juul Kortekaas; schilderijen en objecten. Dees Goosen; schilde- DE, PAREL, BaMweg 2.4357 BT Domburg, telefoon lil 18 - 58826)1 Na het succes van de vorige avond kunt u op zaterdag 17 mei wederom genieten van een ongekend spektakel. Tijdens een heerlijk vyarm-koud Country-buffet kunt u niet stil blijven zitten bij Mike de Rijcke (finalist van de Soundmix show/ de Nederlandse Garth Brooks). Als klap op de vuulpijl zingen Saskia en Serge de sterren van de hemel. De gehele avond wordt omlijst door Trio Uniek. Bel voor meer info of kaarten naar: 0113 - 374 200 SOIMSHSANEN. SAUNA. KUUR* EN BEAUTYCENTRUM. THEATER CAFE EN RESTAURA rijen. ABN-AMRO Bank, Markt 7, Ashot Safian, schilderijen. Zeeuwse Bibliotheek, Kous teensedijk 7, Inge van der Kooij, 'Chesie Beach'. Zeeuwse Biblio theek, Kousteensedijk 7, cursis ten van het MIKV, beeldhouw werk, tekeningen, schilderijen, portretten en foto's. Ramschip 'de Schorpioen', Loskade 1, cur sisten van Els Hollebrandse, teke ningen en schilderijen (t/m 12 mei). De Vleeshal, Markt, Ken- dell Geers, 'Memento Mori'. Me tro S, Kuiperspoort 22, Anja Swint, 'E causa ignota'. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7, amateur-schrijversvereniging Pennevreugd, tentoonstelling 'Dichters dichterbij' (t/m 10 mei). Zeeuwse Bibliotheek, Kous teensedijk 7, 'Zierikzee rond 1900', foto's en prentbriefkaarten. Ra bobank, Lange Geere 3, fotoclub De Schelde, overzichtsexpositie. Middelburgs Koffiehuis, Lan- geviele 61, Dicky Gast-Koning, schilderijen in olieverf en aquarel. Galerie 't Haentje te Paart, Spanjaardstraat 19, Gerard Men ken; schilderijen 'Mensen in het landschap'. Resi Arts; keramiek. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Neeltje Janse, ge mengde technieken op papier. NEELTJE JANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Del ta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buiten haven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framework Invi tation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'Mammoeten te rug in Zeeland'. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, Maria Celeste Serol; handgebor- duurde werken. Geopend tijdens kantooruren. VEERE Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vondsten in Veere'. Grote Kerk, Oude straat 26, Klaus Peter Noever, ob jecten. Theo Windges, foto's 'Hommage au pecheur'. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibien en insekten, dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissel- lijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Kleine Galerie, Kouden hoek 32, Karin Starmans. Nota riskantoor Sauer Oonk, Bad huisstraat 181, Aaf Renkema, aquarellen 'Kleur bekennen'. Stedelijk Museum, Bellamypark 19, Van Zeeuwse Admiraliteit tot marine in Zeeland. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WISSENKERKE Galerie De Praktijk, Voorstraat 15, Marleen van Wolferen, schil derijen. Kees C. Reek, beelhouw- werk. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. DONDERDAG 8 MEI Stadsschouwburg, Middel burg; Doris Baaten, Henk Poort, Alberto ter Doest en Marjolein Keuning, 'Closer than ever', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissin gen; Gotta Have Soul, 20.15 uur. Feesttent, Vrouwenpolder; De Kast, voorprogramma: The Jum ping Jacks, 20.30 uur. VRIJDAG 9 MEI Stadsschouwburg, Middel burg; Opus One, 'Jungle Book', 19 uur. Voetbalveld, Kwaden- damme; The Juke Joints, 21 uur. De Piek, Vlissingen; Bees wamp, 22 uur. ZATERDAG 10 MEI Sporthal Kruitmolen, Middel burg; Bassie en Adriaan, 14 uur. Voetbalveld, Kwadendamme; The Elmore James Band, 16 uur. Voetbalveld, Kwadendamme; Texan Tail, 17 uur. Voetbalveld, Kwadendamme; Ruthless 3, 18.10 uur. Voetbalveld, Kwa dendamme; Red Rooster Club, 19.30 uur. Zeelandhallen, Goes; Ren Froger Band, 'The illegal Romeo tour 1997', 20 uur. Vest zaktheater, Vlissingen; Toneel groep Courage, 'De minnaar uit Noord-China', 20.15 uur. Voet balveld, Kwadendamme; The Juke Joints, 21 uur. Podium 't Beest, Goes; Group Al Basri, 21.30 uur. De Piek, Vlissingen; Sure, 22 uur. Voetbalveld, Kwa dendamme; Lamatrice Mc Queen, 22.30 uur. Voetbalveld, Kwadendamme; Mick Clarke Band, 24 uur. ZONDAG 11 MEI Stadsschouwburg, Middel burg; De Kunstbende, voorronde landelijke kunstwedstrijd, 14 uur. Strandpaviljoen Panta Rhei, Vlissingen; Too True To Be Blue, 17 uur. DINSDAG 13 MEI Grote Kerk, Goes; Carilloncon cert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Midgard, Middelburg; Jamses sie, 20 uur. WOENSDAG 14 MEI Arsenaaltheater, Vlissingen; Mathilde Santing The Whole Band,'Lucky bug', 20.15 uur. WOENSDAG 7 MEI Alhambra I Vlissingen, 'Liar Liar' 14 uur. 'The Saint' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Karak ter' 20 uur. Alhambra III Vliss ingen, 'All Stars' 14 uur. 'Dante's Peak' 20 uur. Alhambra IV Vlis singen, 'Return of the Jedi' 14 uur. 'One Fine Day' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Eng lish Patient' 20 uur. Schutters hoftheater Middelburg, 'Salut Cousin!' 20.30 uur. DONDERDAG 8 MEI Alhambra I Vlissingen, 'Liar Liar' 14 uur. 'The Saint' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Karak ter' 20 uur. Alhambra III Vliss ingen, 'All Stars' 14 uur. 'Dante's Peak' 20 uur. Alhambra IV Vlis singen, 'Return of the Jedi' 14 uur. 'One Fine Day' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Eng lish Patient' 20 uur. 't Beest Goes, 'De Tasjesdief' 15 uur. 'Fa- tal Reaction Singapore' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Salut Cousin!' 19.30 uur. 'Michael Collins' 22 uur. VRIJDAG 9 MEI Alhambra I Vlissingen, 'Liar Liar' 14 en 19 uur. 'The Saint' 21.30 uur. Alhambra II Vlissin gen, 'The English Patient' 18.45 uur. 'Karakter' 21.45 uur. Alham bra III Vlissingen, 'All Stars' 14 en 19 uur. 'Dante's Peak' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Return of the Jedi' 14 uur. 'One Fine Day' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The English Pa tient' 20 uur. 't Beest Goes, 'De Tasjesdief' 15 uur. 'Haifa' 20 uur. 'Indochine' 22 uur. Schutters hoftheater Middelburg, 'Mi chael Collins' 19.30 uur. 'Salut Cousin!' 22 uur. ZATERDAG 10 MEI Alhambra I Vlissingen, 'Liar Liar' 14 en 19 uur. 'The Saint' 21.30 uur. Alhambra II Vlissin gen, 'The English Patient' 18.45 uur. 'Karakter' 21.45 uur. Alham bra III Vlissingen, 'All Stars' 14 en 19 uur. 'Dante's Peak' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Return of the Jedi' 14 uur. 'One Fine Day' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The English Pa tient' 20 uur. 't Beest Goes, 'Eat Drink Man Woman' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Fatal Reaction: Singapore' 19.30 uur. 'Michael Collins' 22 uur. ZONDAG 11 MEI Alhambra I Vlissingen, 'Liar Liar' 14 en 19 uur. 'The Saint' 21.30 uur. Alhambra II Vlissin gen, 'The English Patient' 18.45 uur. 'Karakter' 21.45 uur. Alham bra III Vlissingen, 'All Stars' 14 en 19 uur. 'Dante's Peak' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Return of the Jedi' 14 uur. 'One Fine Day' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The English Pa tient' 20 uur. Schuttershof theater Middelburg, 'Michael Collins' 20.30 uur. MAANDAG 12 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Saint' 20 uur. Alhambra II Vliss ingen, 'Karakter' 20 uur. Alham bra III Vlissingen, 'Dante's Peak' 20 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'One Fine Day' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Eng lish Patient' 20 uur. Schutters hoftheater Middelburg, 'Playti me' 20.30 uur. DINSDAG 13 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Saint' 20 uur. Alhambra II Vliss ingen, 'Karakter' 20 uur. Alham bra III Vlissingen, 'Dante's Peak' 20 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'One Fine Day' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Eng lish Patient' 20 uur. 't Beest Goes, Dorp aan de rivier' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Salut Cousin!' 20.30 uur. WOENSDAG 14 MEI Alhambra I Vlissingen, 'Liar Liar' 14 uur. 'The Saint' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Karak ter' 20 uur. Alhambra III Vliss ingen, 'All Stars' 14 uur. 'Dante's Peak' 20 uur. Alhambra IV Vlis singen, 'Return of the Jedi' 14 uur. 'One Fine Day' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Eng lish Patient' 20 uur. Schutters hoftheater Middelburg, 'Mi chael Collins' 20.30 uur. WOENSDAG 7 MEI Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatirs' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalmatirs' 14 uur. DONDERDAG 8 MEI Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatirs' 14 uur. VRIJDAG 9 MEI Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatirs' 14 uuj^ ZATERDAG 10 MEI Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatirs' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalmatirs' 14 uur. ZONDAG 11 MEI Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatirs' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalmatirs' 14 uur. WOENSDAG 14 MEI Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatirs' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalmatirs' 14 uur. v'Od je bij Paau^eytyytvi 12000m2 showroom JL jCmIm. \J ff JLi rconistraat 15, Goes kw-wi:Hi:iiiHihii>'H Tel. om - 220840 ^NIE^EUBEl 4 Boeken, serviezen, glazen, mooie dingen, de TV, de radio-CD unit, spullen die je in laden of achter deuren bewaart, zoals bestek, spellen, paperassen, foto's Omnia biedt ongelofelijk rijke mogelijkheden in prachtige systeem- wandkasten. Ook om ruimtes af te scheiden. Overal toepasbaar. Schitterend vormgegeven schoonheid in hout, glas en staanders van mat, veredeld staal.

de Faam | 1997 | | pagina 7