VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE MIDDELBURG illii VE MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE I J v Dinsdag 29 april 1997 FAAM/VLISSINGER 27 INFORMATIE OVERHEID lliliiiii/lflImilNiihiiiitililllliltiiilI. fe WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikkingen Beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet Milieubeheer hebben verleend aan: I. De heer J.H.J. Wouters te Sint Oedenrode voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het houden van 2467 vleesvar kens. De inrichting is geprojec teerd op het perceel aan de Welzingedijk (ong.) te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie X, nr. 2091 (ged.); 2 De heer W. Timmermans te Boxtel voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het houden van 2286 vleesvar kens. De inrichting is geprojec teerd op het perceel aan de Welzingedijk (ong.) te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie X, nr. 2091 (ged.). Inzage De beschikkingen en alle relevan te stukken liggen van 6 mei tot 3 juni I997 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. 0118-675241). Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Beroep Van 7 mei tot 18 juni 1997 kan beroep worden ingesteld door degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afde ling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp-beschikkingen Aanvragen en ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door: 1. De heer P.C. Baas te Arnemuiden voor het oprichten en in werking hebben van een aannemingsbedrijf in de grond- weg- en waterbouw. De inrichting is geprojecteerd aan de Nieuwe Kleverskerkseweg 13 te Middelburg kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie M, nr. 487; 2. De heer M. Jakobsen te Serooskerke voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het opfokken van paarden en het houden van zoogkoeien en fokschapen. De in richting is gelegen aan de Singelweg 26a te Middelburg kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie T, nrs. I 733 en 1734; 3. De heer J.H.W. Knolle te Arnemuiden voor het oprichten en in werking hebben van een reparatiebedrijf ten behoeve van de beroeps- en plezier- vaart De inrichting is gelegen aan de Arnestraat 32 te Middelburg kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie G, nr 3461; 4. Hoveniersbedrijf Lotus te Koudekerke voor het oprichten en in werking hebben van een hoveniersbedrijf annex vijver centrum. De inrichting is gepro jecteerd aan de Walcherseweg 256a te Middelburg kada straal bekend gemeente Middelburg, sectie R, nr. 2179. Inzage De aanvragen, de ontwerp beschikkingen, die gericht zijn op vergunningverlening onder voor waarden en andere relevante stukken liggen vanaf 6 mei 1997 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg. De ter inzagelegging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikkingen op de aanvragen. Inzage op donderdag avond dient van te voren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd tel. nr. (0II8) 67 52 41. Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 7 mei tot 4 juni I997 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp beschikkingen schriftelijk door een ieder bij het college worden inge diend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisseling over de ontwerp-beschikkingen kan daarom telefonisch worden ver zocht Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gele genheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling beden kingen worden ingediend. De per soonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend wor den, indien daarom wordt ver zocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikkingen kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) beden kingen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging KENNIS GEVING verandering inrich ting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 25 maart I997 is ingekomen de kennisgeving van R. van As Gyrocopter Aviation v.o.f., Zeeland Airport te Arnemuiden voor de wijziging van de inrichting, gelegen aan de Calandweg 2 te Arnemuiden, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de ver andering wordt redelijkerwijs aan genomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevol gen heeft voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu. De wijziging betreft de verplaat sing en wijziging van machines. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 6 tot 20 mei I997 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van tevoren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd tel. nr. (0118) 67 52 41. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieube heer van: 1. De heer P. Joziasse te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Pottenbakkerssingel I te Middelburg; 2. Badhotel Veerse Meer B.V. te Arnemuiden voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Oranjeplaatweg I te Arnemuiden; 3. Vroom Dreesmann te Amsterdam voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Pottenbakkerssingel 2 te Middelburg; 4. Autobedrijf Goedhart te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Kleverskerkseweg 7 te Middelburg; 5. Mevrouw L Planteydt te Oost- Souburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Lange Noordstraat 45 te Middelburg; 6. De heer P. Baan te Middelburg voor de inrichting op het per ceel gelegen aan de Zacharias Jansenstraat 8 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. Verkeersmaatregel Op 4 februari 1997 hebben bur gemeester en wethouders beslo ten verkeersmaatregelen te tref fen voor de Bleek/Haringplaats. Tegen dit besluit hebben bewo ners van de Zuidsingel bezwaar- gemaakt, omdat de bereikbaar heid van de Sint Jorisgang voor het verkeer vanaf de Zuidsingel hierdoor aanzienlijk verslechtert Om de bereikbaarheid voor het verkeer vanaf de Zuidsingel met bestemming Sint Jorisgang te ver beteren, hebben burgemeester en wethouders in hun vergadering van 29 april 1997 besloten twee richtingsverkeer in te stellen voor het gedeelte van de Sint Jorisstraat tussen de Zuidsingel en de Sint Jorisgang. Om een vlotte doorstroming van het verkeer mogelijk te maken, zal de fiets strook in dat deel van de straat verwijderd worden en zal aan beide zijden van dat deel van de weg een parkeerverbod in de vorm van gele onderbroken stre pen worden aangebracht Het volledige verkeersbesluit ligt van 2 9 april tot en met 11 juni 1997 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Beroep Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit beroep instellen bij de Arrondissementsrechtbank te Middelburg. U dient uw beroepschrift richten aan: Arrondissementsrechtbank Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. en omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht; d. de gronden van het beroep. Voor het behandelen van het beroepschrift bent u griffierecht verschuldigd. Het griffierecht bedraagt 200,- voor natuurlijke personen en 400,- voor andere dan natuurlijke personen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het bouwen van een vrijstaande woning op het perceel Klaverakker 69 te Arnemuiden; - het bouwen van een garage op het perceel Tuindorp 60 te Arnemuiden; - het uitbreiden van een woon keuken op het perceel Prins Clausstraat 3 te Arnemuiden; - het bouwen van een carport en een berging op het perceel Van Kleffenslaan 106/108; - het verbouwen/uitbreiden van een dakkapel op het perceel Grootmede 82; - het bouwen van een schuur/ber ging op het perceel Seisweg 64; - het bouwen van een dakkapel op het perceel Seisdam 26; - het verbouwen van de woning op het perceel Nieuwlandseweg 19 te Nieuw- en Sint Joosland; - het bouwen van een woning op kavel 2 c in het Prooijenspark; - het uitbreiden van een gezins vervangend tehuis op het per ceel Agaat 2-12; - het verbouwen van de woning op het perceel Seisdam 14-16. Eventuele bezwaren fgen bouw- aanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - vrijstellingsprocedures Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bouwplannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaat se geldende bestemmingsplan (art 18a en 19 WRO) en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is (art 50, lid 5 WW). Het gaat om: bouwaanvragen (art 19 WRO) - het bouwen van een berging/hobbyruimte op het perceel Seisweg 42 ten behoeve van de heer LJ. van den Berge; - het uitbreiden van een woning op het perceel President Kennedylaan 16 ten behoeve van de heer L de Nood. melding (art 18a WRO) - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Kuipers Rietbergkwartier 13 ten behoe ve van de heer J.P. Bakker; - het plaatsen van een blokhut op het perceel Seisweg 78 ten behoeve van de heer W. Jobse; - het plaatsen van een schuur op het perceel Seisweg 64 ten behoeve van de heer R.N.J. Wit - het bouwen van een carport op het perceel Teresastraat 20 ten behoeve van de heer S. Bleijerveld. Zij willen positief beslissen op de aanvraag. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken dit mogelijk. Voordat zij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 6 mei 1997 twee weken (tot en met 23 mei 1997) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 14 tot en met 18 april 1997 zijn de volgende ver gunningen verleend en/of zijn met de volgende meldingen ingestemd: - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Traptoren 28; - het bouwen van een dakkapel op het perceel Burg. Lantsheerweg 8; - het bouwen van een tankstation op het perceel Rijksweg A58; - het verlenen van een sloopver gunning voor het perceel Rijksweg A58; - het bouwen van een kantoorge bouw en fitplan op het perceel Schenge. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. MONUMENTEN VERGUNNING Van 6 mei 1997 tot en met 23 mei 1997 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvragen om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het bouwen van een dakkapel op het perceel Seisdam 26. Gedurende bovengenoemde periode kunnen eventuele beden kingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemees ter en wethouders van Middel burg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Middelburg maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 21 april 1997 heeft verklaard dat wordt voorbereid een herziening van het bestemmingsplan: - Breeweg (hoek Koninginnelaan/ BreeweglBernardus Smytegeltstraat); - Griffioen I (Seisweg 42); - Griffioen II (President Kennedylaan 16); - Magistraatwijk (Huybrecht de Hasestraat 23); - Stromenwijk (Westerscheldestraat); - Sprencklaan (Hof ter Veste). Dit voorbereidingsbesluit ligt met bij behorende tekening, waarop het gebied is aangegeven waan/oor het betreffende besluit geldt, met ingang van 2 mei 1997 tijdens kan tooruren voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Het besluit treedt in werking op 2 mei 1997. Zie voor andere gemeentelijke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van vandaag. GEMEENTE POSTBUS 1 4370 AA KOUDEKERKE TEL. 0118 -555 444 FAX 0118 -553 025 VRIJSTELLINGS PROCEDURE Wij maken bekend dat een aan vraag is ontvangen om vergunning ingevolge de Woningwet voor het bouwen van een dubbel (zorg) woonhuis op een perceel aan Borné te Zoutelande. Het plan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Door de gemeenteraad is in zijn vergadering van 20 maart 1997 verklaard, dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voor bereid. Het bouwplan is met deze herzie ning in overeenstemming. Na het verkrijgen verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zeeland zullen wij vrij stelling verlenen (als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) van de gel dende voorschriften en (met toe passing van artikel 50, 6e lid van de Woningwet) de bouwvergun ning verlenen. Voor dit verzoek aan Gedeputeerde Staten wordt gedaan kan iedereen tegen het bouwplan bedenkingen indienen. Het bouwplan ligt met ingang van I mei 1997 gedurende 2 weken ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke. Tijdens deze periode kunt u schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan indienen bij het col lege van burgemeester en wet houders van de gemeente Veere Postbus I, 4370 AA te Koudekerke. BOUWAANVRAGEN Wij maken op grond van artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend voor: Domburg - het bouwen van een woning op het perceel Nehalenniaweg 16 Grijpskerke - het bouwen van een garage/schuur op het perceel Kerkring 10; Koudekerke - het bouwen van een dakkapel op de woning op het perceel Braamhof 19; Serooskerke - het uitbreiden van de woning op het perceel Burg. Dregmanstraat 14; - Het verbouwen van de was ruimte tot kantoor wasruimte op het perceel Kokerheulweg I; Veere - het bouwen van een toiletge bouw op het perceel Neeltje Jans (Waterland) Westkapelle - het bouwen van 8 garages op een perceel aan de Noordweg; Zoutelande - het bouwen van een garage/berging op het perceel D. Koddelaan 81 - het bouwen van 2 recreatiebun galows op het perceel aan de Duinweg; - het uitbreiden van de winkel op het perceel Langstraat 24 Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvragen om een bouwvergun ning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGENIMELDINGEN Wij maken bekend dat er bij besluit van 17 april 1997 vergun ning is verleend voor: Domburg - het uitbreiden van de woning op het perceel Westweg 3; - Het wijzigen van de reeds ver leende bouwvergunning voor het bouwen van een schuur en garage op perceel Prinsenweg 3; Grijpskerke - het bouwen van een serre op het perceel Loodhol 25; - het veranderen van een gara ge tot kapsalon op perceel Loodhol 3; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Middelburgseweg 25a; Koudekerke - het slopen van 2 schuurtjes op het perceel Brouwerijstraat 11; - het bouwen van een berging op het perceel Brouwerijstraat 11; - het bouwen van een dakkapel op de woning op het perceel Bergstraat 12; Oostkapelle - het verbouwen van het voorma lig postkantoor tot verenigings gebouw; - het bouwen van een carport; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Oosterpark 82; Serooskerke - het bouwen van een berging op het perceel Noordweg 73; - plaatsen van een tuinhuisje op het perceel De Meijstraat 22; Vrouwenpolder - het bouwen van een garage op het perceel Elzenoordlaan 13 Zoutelande - het uitbreiden van de woning op het perceel Westkapelseweg 50; - het vergroten van het terras bij strandpaviljoen Het Kustlicht - het bouwen van 6 piramidewo ningen op het perceel aan de Westkapelseweg Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag dat vergun ning aan de aanvrager is verzon den. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemoti veerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, afdeling bouwen en wonen, sector Grondgebied, Gapingseweg I a te Serooskerke op werkdagen van 09.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur, telefonisch bereikbaar onder nummer 0118-597635. BELEIDSREGELS AANWIJ ZEN BELASTINPLICHTIGEN Voor het aanwijzen van belasting plichtigen voor de gebruikers heffing onroerende- zaakbelas ting, afvalstoffenheffing en hon denbelasting zijn de onderstaande beleidsregels van toepassing: - Is er sprake van een gezin dan wordt de man aangemerkt als belastingplichtige; - Is er sprake van een éénouder gezin dan wordt de man c.q. de vrouw aangemerkt als belas tingplichtige; - Is er sprake van samenwonen den dan wordt degene die zich het eerst heeft ingeschreven aangemerkt als belastingplichti ge. Wanneer de inschrijving tegelijk heeft plaatsgevonden dan wordt de eerstgeborene aangemerkt als belastingplichtige; - Is er sprake van alleenwonen- den dan wordt diegene uiter aard als belastingplichtige aan gemerkt NEVENFUNCTIES BURGEMEESTER, WETHOUDERS EN RAADSLEDEN Burgemeester en wethouders maken bekend dat op grond van het bepaalde in de artikelen 67 en 12 van de Gemeentewet voor iedereen ter inzage liggen de opgaven van (neven)functies van de burgemeester, de wethouders en de leden van de gemeente raad. Deze opgaven liggen ter inzage bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke op werkdagen van 09.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur, en op don derdag van 17.30 tot 19.00 uur. AGENDA VERGADERINGEN RAADSCOMMISSIES Alle vergaderingen vinden plaats in het bestuurscentrum Dorpsplein 28 te Koudekerke. Als u van het spreekrecht gebruik wilt maken, wordt u verzocht dit vooraf kenbaar te maken aan de secretarissen van de commissies. De vergadering van de Commissie Cultuur en Monumentenzorg van I mei 1997 gaat niet door. Commissie Ruimtelijke Ordening, Volkshuisvesting en Milieu donderdag I mei 1997 om 19.30 uur. Agenda: spreekrecht 5 Voorstel tot vaststelling van een voorbereidingsbesluit voor het perceel Tramstraat 23 te Koudekerke. 6 Voorstel tot vaststelling van een voorbereidingsbesluit voor het perceel Noordhoek I te Aagtekerke. 7. Voorstel tot ruiling van per ceelsgedeelten bij de woning Zwinstraat 38 te Zoutelande. 8. Instemmen met reactie aan gedeputeerde staten inzake het concept-provinciaal woningbouwprogramma 1997-2006. Commissie Economische Zaken en Recreatie en toerisme dinsdag 6 mei 1997 om 16.00 uur Agendapunten Spreekrecht 4. Voorstel tot het aanschaffen van een tweetal nieuwe porto foons tb.v. de strandbewaking voor de Domburgse reddings brigade; 5. Voorstel tot het vervangen/ver nieuwen tb.v. de strandbewa king voor de Van Dixhoornbrigade van materieel (een boot, twee buitenboord motoren, en drie portofoons en een botenonderkomen Commissie Welzijn,Sociale Zaken Onderwijs, Sport en Volksgezondheid dinsdag 6 mei 1997 om 19.30 uur Dorpsplein 28 te Koudekerke. Agendapunten spreekrecht 4. Voorstel tot het vaststellen van een Archiefverordening c.a. en benoeming gemeentearchiva ris; 5. Voorstel tot het instemmen met de 2e begrotingswijziging 1997 en de ontwerp-jaarreke- ning 1996 van de GGD Zeeland; 6. Voorstel tot het vaststellen van een Verordening Leerlingenvervoer 7. Voorstel tot het instemmen met de jaarrekening 1996 van het Overlegorgaan Stichting RPCZ en het voor kennisgeving aan nemen van de jaarrekening 1996 van de Stichting RPCZ; 8. Voorstel tot het vaststellen van een Procedureverordening Welzijnszaken; 9. Voorstel tot het niet instem men met de ontwerp-begro- ting 1998 van de Zeeuwse Muziekschool; 10. Voorstel tot goedkeuring van de Ie begrotingswijziging 1997 van de Stichting Gemeenschapsbelangen Domburg-Oostkapelle; 11Eenmalige bijdrage Zeeuwse Museumstichting tb.v. ten toonstelling 'Nehalennia 350 jaar' 12. Tarieven verhuurseizoen 1997-1998 gemeentelijke welzijnsaccommodaties Commissie Algemeen Bestuur en Financiën woensdag 7 mei 1997 om 19.30 uur Agendapunten spreekrecht 4. Wijziging gemeenschappelijke regeling "Regeling Indicatiecommissie en Beroepsorgaan Walcheren". 5. Uitgangspunten nieuwe grond exploitatieberekeningen. 6. Aankoop bestelwagens voor de afdeling Beheer en Onderhoud. 7. Vervangen van de vrachtwa gen met kraan, gestationeerd in rayon West, voor de afde ling Beheer en Onderhoud. 8. Aanschaf nieuwe brandweer auto voor de post Westkapelle. 9. Aanstellen (beroeps-)brand- weercommandant 10. Aanschaf nieuwe portofoons tb.v. de reddingsbrigade Domburg. I /.Aanschaf diverse zaken (nieu we reddingsboot, nieuwe bui tenboordmotor, nieuwe porto foons) alsmede bijstelling van de onkostenvergoeding vrijwilli gers en vernieuwen boothuis tb.v. de reddingsbrigade in het werkgebied Zuid-west Walcheren. 12. Vaststellen uitgangspunten opstellen meerjarenbegroting 1998-2001. 13. Vaststellen procedure gemeen tebegroting 1998. 14. Aanvulling op risicoparagraaf 15. Vaststellen Archiefverordening, Archiefreglement en Besluit Informatiebeheer alsmede benoeming gemeente-archiva ris. 16.Jaarrekening 1996 RPCZ. I 7. Ontwerp-jaarrekening 1996 en 2 e begrotingswijziging 1997 GGD Zeeland. 18. Begroting 1998 Zeeuwse Muziekschool. 19. 10e begrotingswijziging gemeente Veere. Commissie Openbare Werken maandag 12 mei om I 7.00 uur Agendapunten spreekrecht 4. Informatie bouw gemeente huis. 5. Aanschaf vervoermiddelen. 6. Vervanging vrachtauto rayon West INFORMATIE de OVERHEID

de Faam | 1997 | | pagina 27