Videokunst als passie voor de dood Walcheren viert koninginnedag 1997 Party in De Piek Dinsdag 29 april 1997 FAAM/VLISSINGER 11 IN MIDDEN ZEELAND Kendell Geers toont nog tot en met 18 mei werk dat hij speciaal maakte voor de Mid delburgse kunstzaal. Het werk dat ook werd geselecteerd voor de Biënnale van Johannesburg, be weegt zich op de grens van schilder- en videokunst. De gepro jecteerde beelden be wegen zich over de plafonds en muren van De Vleeshal als hedendaagse fresco schilderingen. Serooskerke Sint Laurens Vlissingen Vrouwenpolder Zoutelande 7 is* IK IM lïï mmm De beelden tonen getroffen filmhelden, die in de klassieke poses van martelaren hun pijn in schoonheid ondergaan. Met echt sterven heeft het nauwelijks iets te maken. Het zijn de theatrale beelden in een romantische ballade op de dood. De onechtheid van de beelden worden nog eens onderstreept dankzij de rafe ligheid. Tussen de beelden en de ar chitectuur van De Vleeshal en tussen de beelden onderling ontstaan verwijzingen voor wie ze wil zien. Het zijn spie gelingen en verbanden die onderliggende verbanden zichtbaar maken. De duister nis in de hal roept visioenen op van het voorgeborchte. Ze vervreemdt de bezoeker van zijn omgeving en wekt herin neringen op van eerder werk van Kendell Geers. Zoals dat bericht uit de krant dat hij op een baksteen laag bij de Tegenstellingen in het werk van Kendell Geers. grond had geplakt. Wie het wilde lezen moest op de knieën. Daardoor kreeg het bericht ineens een andere la ding omdat de relatie met de ontvanger veranderde. De nadrukkelijke verwijzing in de titel van de tentoonstelling naar de vanitas-schilderijen uit de zestiende en zeventien de eeuw geeft aan hoever de huidige samenleving verwij derd is van een reële aanvaar ding van de dood, meent de Zuid-Afrikaner. Voor zijn land en zijn landgenoten is de cri minele dood een gegeven en welhaast symbool van de ver anderende politieke werkelijk heid. tegelijk plaatst de titel de tentoonstelling in het debat over de positie van de schil derkunst. Frank Reijnders wees er in zijn lezing op 23 fe bruari in De Vleeshal op dat enkele jonge kunstenaars de schilderkunst aanwenden om een stap naar de beweging van de videokunst te maken en dat omgekeerd sommige video kunstenaars in hun werk de schilderkunst probe ren te benaderen. Kendell Geers speelt beide tegen el kaar uit om tot verheviging van het beeld te komen. vervolg van voorpagina Ook Serooskerke kent een hui- zen-versiertraditie. Vanaf 8 uur is er klokgelui en bazuin geschal vanaf de kerktoren in Serooskerke. Daarna zijn er verschillende activiteiten voor kinderen (verdeeld in drie leeftijdscate gorieën). Het Muziekcorps EMM maakt om 13.30 uur een rondgang door het dorp. Een half uur later komt de tocht aan op het veld bij De Zand- put. Hier is een zeskamp met zeer gevarieerde spelonderdelen. Het Oranjebal is dit jaar op vrijdag 2 mei in De Zandput. Sint Laurens begint om 9 uur met een optocht van versierde fietsen. Om 9.30 uur is er samenzang, met medewerking van De Lof- stem en kinderen van de ba sisschool. Een kwartiertje later hijsen het jongste jongetje en meisje uit groep 3 van de Prins Willem-Alexanderschool de vlag. Daarna worden de ballonnen opgelaten. Om 10.15 uur is het tijd voor kin derspelen. Het morgenen midctegprogramma vindt plaats op de Warande. Vanaf 13.30 uur is er een meerkamp, waarbij de teams worden ver wacht in country& western stijl. Voor kinderen is er een kleedjesmarkt en enveloppe- kraam. Verder kan er ook ge- dart worden, 's Avonds is er vanaf 18.30 uur een Rad van Avontuur in het Wijkcentrum. Tot 20.30 uur is er disco voor de jeugd, daarna kan het Oranjebal beginnen. Er is een Rad van Avontuur met vele prijzen. De Vlissingse binnenstad staat vanaf 9.45 uur in het te ken van de verjaardag van de koningin. Dan begint de muzikale rond wandeling met Koninklijke Harmonie Ons Genoegen. Route: Koestraat, Slijkstraat, Dam, Spuistraat, Coosje Bus- kenstraat, Betje Wolfplein, Badhuisstraat, Paul Kruger- straat en het Stadhuisplein. Rond 10 uur begint het hijsen van de vlag op het Stadhuis plein. Rond 10.15 uur trekken de deelnemers aan de muzika le wandeling verder volgens de route: Hobeinstraat, Glacis- straat, Badhuisstraat, Coosje Buskenstraat, Spuistraat, Bel- lamypark, Breestraat, Grote Markt, Slijkstraat, Koestraat. Om 16 uur is er samenzang in de Petruskerk, met medewer king van Bram Beekman op orgel en Vocaal Ensemble Elancore. De muzikale leiding is in handen van Leo Smit. Maar niet alleen in het cen trum van Vlissingen wordt feest gevierd. Speeltuinvereniging De Oude Stad heeft een eigen pro gramma. Zo begint om 13.15 uur een optocht met versierde fietsen. Vanaf 14 uur zijn er spelletjes en na de prijsuitrei king (ongeveer 16.30 uur) worden er ballonnen opgela ten. Ook hier ter afsluiting een Oranjebal, dit keer met live optredens van de Vlissingse band On the Cover. Wijkcen trum Scheldebuurt houdt van af 8.45 uur een lawaai optocht met verklede kinderen en ver- De 110 Volt Lovers. ARi en de 110 Volt Lovers zijn zaterdag 3 mei te gast in De Piek in Vlissingen voor een party met acid en techno drum bass. Daarnaast treden dj's Sjors, Miguel en Ba sic te gast. Het begint om 21 uur. Al sinds 1979 is ARi bezig met computer muziek. De 110 Volt Lovers is een twee mansproject. Het heeft in een aantal Zeeuwse gelegenheden opgetreden. Ook vrijdagavond is De Piek open. Dan komt een aantal jonge bands voor een try out onder de naam The Kids are Allright, aan vang 21 uur. sierde fietsen vanaf het Wijk centrum. Om 10 uur worden ballonnen opgelaten en be ginnen tegelijk de kinderspe len. 's Middags is er een buurtcon- tact met live muziek en een hapje. In Paauwenburg begint om 10 uur het kabouterbloe- menfeest voor kinderen van vier tot acht jaar. Voor de gro tere kinderen is er een bungee run. Vanaf 12 uur is er een fietspuzzeltocht voor het hele gezin. S.c.c. Het Bolwerk houdt vanaf 10.30 uur een op tocht door de wijk met ver sierde fietsen (vertrek Bol werk). Een uur later is er een optocht met de Deltaband. 's Avonds (vanaf 20 uur) is er een Oranjebingo. In Het Fort begint Koninginnedag om 13 uur met een feestelijke opla ting van ballonnen en een ver sierde fietsoptocht met live muziek. Vanaf 14 uur is er een info-stand, een vrijmarkt, schminken, spelletjes. De uit slagen hiervan worden rond 17.15 uur verwacht. VCB De Lammerenburg houdt van 13.30 tot 15 uur kinderspelen voor viertot twaalfjarigen. Daarna is het vrij toegang in de speeltuin, 's Avonds is er een Oranjebal met medewer king van dansorkest René van 't Zelfde (aanvang 20.30 uur). Wijkvereniging Rosenburg be gint om 9 uur met het versie ren van fietsen. De tocht on der leiding van Vlijt en Volhar ding start rond 10.30 uur. Vanaf 14 uur is er een pro gramma in en rond een feest tent. Een disco (vanaf 16 uur) sluit de middag. Bij Buurthuis Aldegonde zijn vanaf 10 uur kinderspelen. Anderhalf uur later is er een optocht met versierde fietsen. De Delta band voert de tocht aan. Van af 13.30 uur zijn er spelen (waaronder een zeephelling) voor de oudere jeugd. De Middelburgs/Ierse rock groep The Old Firm treed tus sen 15 en 17 uur op. Om 20.30 uur is er het Oranjebal, waar de formatie Midnight op treedt. In Tuinstad-Oost (loca tie Meidoornlaan) begint de optocht met versierde fietsen rond 9.45 uur. Een uur later zijn er kinderspe len voor kinderen van drie tot en met veertien jaar, verdeeld in drie categorieën. Om 14.30 uur treedt er een clown op en om 18.30 uur is er een fami liefoto-speurtocht. Om 19.30 uur begint de karaokeshow. Vijftig plussers kunnen op ver schillende plaatsen in Vlissin gen terecht. Zo is er om 14 uur een volksdansgroep (on der leiding van Ina Jobse) in het Woonzorgcentrum Theo van Doesburg. Tegelijkertijd is er in Bachtenpoorte een volks dansgroep bezig met me vrouw Makkelie. Om 19.30 uur is er in Bachtenreede en in Bachtenpoorte een gratis bin go en loterij. Vrouwenpolder staat dit jaar helemaal in het teken van pi raten. Om 9.15 uur is het tijd om te zingen. Samen met de jeugd worden de klanken van het eerste couplet van het Wilhel mus ingezet, gevolgd door de drie coupletten van het Zeeuws Volkslied. Daarna versieren de kinderen uit de groepen één tot en met vier hun fietsen. Om 11.30 uur gaat Veeres Genoegen met de kinderen door het dorp. Om 14 uur zijn er zeskamp-spelen, een uur later gevolgd door het spel 'wie wat waar', speciaal bedoeld voor ouderen. Het avondprogramma (vanaf 19 uur) wordt gevormd door een disco en een optreden van This Play uit Oost-Sou burg. Zoutelande begint om 8.30 uur met de feestelijkheden, die als een televisieprogram ma in elkaar oplopen. In het hele dorp is van alles te bele ven, zoals een optocht om 8.45 uur, het hijsen van de vlag en zingen van Wilhelmus om 9.30 uur en de Stuif es in om 9.45 uur 's Middags wordt er vanaf 12 uur gepuzzeld vanuit de mu ziektent in de Langstraat. Hier is ook een rommeltjesmarkt en een grote loterijshow. Dweilband De Bacchanten treedt op vanaf 14 uur. Een uur later is er een knock out show, waarbij deelnemers steeds moeten kiezen tussen een 'ja'-vak en een 'nee'-vak. Diegenen die de juiste keuze maken gaan door, tot er uit eindelijk tien spelers overblij ven voor de finale-spel-show. Om 20.30 uur begint het Oran jebal. Donderdag 1 mei t/m 7 mei ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, portretten en pos ters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. DOMBURG Marie Tak van Poortvliet Museum, Ooststraat 10a, Rei- mond Kimpe (1885-1970), 'Kimpe's Collectioneur'. GOES Kunstuitleen De Bevelan- den. Wijngaardstraat 3, Zeeuw se kunstenaars, diverse wer ken. Oosterscheldezieken- huis, 's-Gravenpolderseweg 114, 'De emotie verbeeld', werk gemaakt door verstandelijk ge handicapten. Museum voor Zuiden IMoord-Beveland, Sin gelstraat 13, Kees de Hond, te keningen en schilderijen. Res taurant De Witte Lelie, Opril Grote Markt 8, Ashot Safian. Oosterschelde College, Zus terstraat 11, cursisten modelen portrettekenen. Verpleeghuis Ter Valcke, Valckeslotlaan 200, Christianne E. Louisse, stille vens en landschappen. Stads kantoor, Oostsingel 2, Ronald Debbaut, schilderijen. Binnen stad, 'Goes en Passant', wan delroute langs honderd kunst werken in de binnenstad. GRIJPSKERKE Galerie De Osseberg, Singel- weg 11, 'Zeeuws Figuratief', schilderijen en beeldhouw werk. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veer- weg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geo pend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23- 25, llona Schmit, naïeve schil derijen. Geopend za. van 14-17 uur. Atelier De Kattenbeker, Dorpsstraat 8-10, Lutske Stra- ting, aquarellen. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Gïth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Agnes Visser, vernissage 'Mensen en dingen' Galerie Willem Va der, L. Noordstraat 56, schilde rijen, tel. 0118-629419, dage lijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Grootmede 66, tel. 0118-616323, staal touw- plastieken en staalsteenobjec- ten, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteense- dijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkse- weg 17, Joke Nederhand, schil derijen, aquarel, oliepastel en crayon. Roosevelt Studie centrum, Abdij, expositie over het leven en werk van de drie Roosevelts: de president Theodore Roosevelt (1858- 1919), president Franklin De lano Roosevelt (1884-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roos evelt (1884-1962). Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kap per Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Hotel Arneville, Buitenruststraat 22, Ria Ruedisueli, beelden. Con certen Gehoorzaal, Singel straat 13, leden van 't Zeeuws- Palet, diverse werken. Restau rant de Burght van Antwer pen, Turfkaai 3, Lies Beyerinck, pentekeningen. Brooymans van de Gruiter Diezijn, Lange Viele 29, Hanny Peters, aquarel- olieen acrylschilderijen. Zeeuws Museum, Abdij, Rei- mond Kimpe (1885-1970), 'De gulden middenweg' schilderij en en tekeningen. COC-Café Goudwaard, Lange Noord straat 52, 'Lesbische cultuur aan de muur', posters. Gale rie Het Gouden Briefke, Gortstraat 32/34, Joke Struik, etsen en linosnedes. De Kap per, Korte Geere 10, Ludmila Kalmaeva, schilderijen; acryl op doek, sur-realistische por tretten. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Tom Küsters, zeefdrukken, schilderijen en te keningen 'Intervals' Galerie 'T', Turfkaai 25, Frits Sonnen- berg; meubelontwerpen. Greet Lyklema; werken in gemengde techniek. Marja de Lange; schil derijen. Gerjanne Wiesum; sie raden. Léon Luijks; sieraden. Juul Kortekaas, Brakstraat 5, Juul Kortekaas; schilderijen en objecten. Dees Goosen; schil derijen. ABN-AMRO Bank, Markt 7, Ashot Safian, schilde rijen. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7, Inge van der Kooij, 'Chesie Beach'. Zeeuw se Bibliotheek, Kousteense dijk 7, cursisten van het Ml KV, beeldhouwwerk, tekeningen, schilderijen, portretten en fo to's. Ramschip 'de Schor pioen', Loskade 1, cursisten van Els Hollebrandse, tekenin gen en schilderijen. De Vlees hal, Markt, Kendell Geers, 'Me mento Mori'. Metro S, Kui perspoort 22, Anja Swint, 'E causa ignota'. Zeeuwse Bibli otheek, Kousteensedijk 7, amateur-schrijversvereniging Pennevreugd, tentoonstelling 'Dichters dichterbij'. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7, 'Zierikzee rond 1900', foto's en prentbriefkaarten. Rabobank, Lange Geere 3, fotoclub De Schelde, overzichtsexpositie (vanaf 5 mei). Middelburgs Koffiehuis, Langeviele 61, Dic ky Gast-Koning, schilderijen in olieverf en aquarel. Galerie 't Haentje te Paart, Spanjaard straat 19, Gerard Menken; schil derijen 'Mensen in het land schap'. Resi Arts; keramiek. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Neeltje Janse, ge mengde technieken op papier. NEELTJE JANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Fra mework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'Mammoeten terug in Zeeland'. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, Maria Celeste Serol; handge- borduurde werken. Geopend tijdens kantooruren. VEERE Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vond sten in Veere'. Grote Kerk, Oudestraat 26, Klaus Peter Noe- ver, objecten. Theo Windges, foto's 'Hommage au pecheur'. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, leven de reptielen, amfibieën en in- sekten, dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Veerboot Vliss- ingen/Breskens, Op dubbel dekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Kleine Galerie, Kou denhoek 32, Karin Starmans. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, Yvonne Slagter, schilderijen 'Mum mies' (t/m 4 mei). Notariskan toor Sauer Oonk, Badhuis straat 181, Aaf Renkema, aqua rellen 'Kleur bekennen'. Ste delijk Museum, Bellamypark 19, Van Zeeuwse Admiraliteit tot marine in Zeeland. Milieu- Educatie-Centrum 'De Kloek', Korenbloemlaan 5, 'Twee kanten van afval' (t/m 6 mei). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27/ schilderijen, dagelijks geo pend. WISSENKERKE Galerie De Praktijk, Voor straat 15, Marleen van Wolfe- ren, schilderijen. Kees C. Reek, beelhouwwerk. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Naza reth 4, Gerhild Tóth-Van Rooij, schilderijen, pentekeningen en objecten (t/m 3 mei). 1 mei t/m 7 mei DONDERDAG 1 MEI Stadsschouwburg, Middel burg; Introdans, 'Barok', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissin gen; De Bloeiende Maagden, 'Muts', 20.15 uur. VRIJDAG 2 MEI Podium 't Beest, Goes; Peter de Graef, 'Henry', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Try-outs van enkele bands, 21 uur. ZATERDAG 3 MEI Stadsschouwburg, Middel burg; Jeroen van Merwijk, 'Het podiumbeest is terug', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Hetty Heyting, 'Eelt', 20.15 uur. Podium 't Beest, Goes; Dar- ryll Ann, Simmer en Benjamin B, 21 uur. De Piek, Vlissin gen; 'High Voltage Party': ARi en de 110 Volt Lovers, 21 uur. ZONDAG 4 [VIEI MAANDA'G 5 MEI Arsenaaltheater, Vlissingen; Frank Groothof, 'Don Giovanni', 15 en 20.15 uur. DINSDAG 6 MEI Grote Kerk, Goes; Carillon concert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Midgard, Middel burg; Jamsessie, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Paul Haenen, 'Frisse warmte', 20 uur. WOENSDAG 7 MEI Ambachtscentrum, Goes; Poppentheater Sim Bolus, 'Naar dromenland', 14 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Stichting Comedia, 'Kop pen Dicht!', 20 uur. Do. 1 MEI t/m di. 6 MEI DONDERDAG 1 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Saint' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dante's Peak' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Return of the Jedi' 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The English Patient' 20 uur. Grand Theater Goes, 'One Fi ne Day' 20 uur. 't Beest Goes, 'Bandit Queen' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'In love and war' 20.30 uur. VRIJDAG 2 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Saint' 19 en 21.30 uur. Alham bra II Vlissingen, 'All Stars' 14 en 19 uur. 'Dante's Peak' 21.30 uur. Alhambra III Vliss ingen, 'Return of the Jedi' 14 en 19 uur. 'One Fine Day' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The English Patient' 18.45 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The English Patient' 20 uur. 't Beest Goes, 'Fallen An gels' 20.30 uur. Schuttershof theater Middelburg, 'Foreign Land' 19.30 uur. 'Everyone says I love you' 22 uur. ZATERDAG 3 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Saint' 19 en 21.30 uur. Alham bra II Vlissingen, 'All Stars' 14 en 19 uur. 'Dante's Peak' 21.30 uur. Alhambra III Vliss ingen, 'Return of the Jedi' 14 en 19 uur. 'One Fine Day' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The English Patient' 18.45 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The English Patient' 20 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Everyone says I love you' 19.30 uur. 'In love and war' 22 uur. ZONDAG 4 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Saint' 19 en 21.30 uur. Alham bra II Vlissingen, 'All Stars' 14 en 19 uur. 'Dante's Peak' 21.30 uur. Alhambra III Vliss ingen, 'Return of thé Jedi' 14 en 19 uur. 'One Fine Day' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The English Patient' 18.45 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The English Patient' 20 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Everyone says I love you' 20.30 uur. MAANDAG 5 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Saint' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'All Stars' 14 uur. 'Dante's Peak' 20 uur. Alham bra III Vlissingen, 'Return of the Jedi' 14 uur. 'One Fine Day' 20 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'The English Patient' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The English Patient' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The Seven Samurai' 20.30 uur. DINSDAG 6 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Saint' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'All Stars' 14 uur. 'Dante's Peak' 20 uur. Alham bra III Vlissingen, 'Return of the Jedi' 14 uur. 'One Fine Day' 20 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'The English Patient' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The English Patient' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Foreign Land' 20.30 uur. WOENSDAG 7 MEI Schuttershoftheater Middel burg, 'Everyone says I love you' 19.30 uur. 'In love and war' 21.30 uur. DONDERDAG 1 MEI Alhambra I Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Klokkenlui der van de Notre Dame' 14 uur. VRIJDAG 2 MEI Alhambra I Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Klokkenlui der van de Notre Dame' 14 uur. ZATERDAG 3 MEI Alhambra I Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Klokkenlui der van de Notre Dame' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalmatiërs' 14 uur. ZONDAG 4 MEI Alhambra I Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Klokkenlui der van de Notre Dame' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalmatiërs' 14 uur. MAANDAG 5 MEI Alhambra I Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Klokkenlui der van de Notre Dame' 14 uur. DINSDAG 6 MEI Alhambra I Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Klokkenlui der van de Notre Dame' 14 uur. WOENSDAG 7 MEI Alhambra I Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Klokkenlui der van de Notre Dame' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalmatiërs' 14 uur.

de Faam | 1997 | | pagina 11