YAN DE 1NF0R IMATIE i ran c Ie )V ERI LU INFORMATIE VAN D E WALCHERSE GEMEENTEN HERSENEN... dat ben je zélf! Giro 860 INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN ,uik JE Woensdag 16 april 1997 FAAM/VLISSINGER 23 VEERE GEMEENTE MIDDELBURG miitmi/ll MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Jaarlijks lopen tienduizenden mensen hersenletsel op door een hersenziekte of een ongeluk. Hun leven is daarna dramatisch veranderd, hun persoonlijkheid beschadigd. De Hersenstichting Nederland financiert wetenschappelijk onderzoek naar voorkóming, behandeling en genezing van hersenaandoeningen. Steun de strijd tegen hersenletsel en meld u aan als donateur! Hersenstichting Nederland INFORMATIE OVERHEID BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het verbouwen van een gara ge op locatie Gerbrandystraat 129 - het verbouwen van een terras op locatie Spuistraat 39 - het verbouwen van een woning op locatie Koudekerkseweg 154 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de tekeningen waarop, bij een posi tieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouw plannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan (art. 18a en 19 WRO) en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is (art 50, lid 5 WW). Het gaat om: bouwaanvragen (art. 19 WRO en art. 50 lid 5 Woningwet): - J. Becker voor het vervan gen/wijzigen van de kozijnen op de locatie Nieuwstraat 19; Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en lof artikel 50 lid 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) en artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken dit mogelijk. Voordat wij dat doen liggen de bouw- en situatieteke ningen m.i.v. 17 april 1997 twee weken (dus tot en met 30 april 1997) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de tweede verdieping). In die periode kan iedereen schrif telijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN: In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het verbouwen van de hoofd entree op locatie J.M.Kemperstraat 26 tlm 80 - het plaatsen van een dakka pel op locatie Assumburg 10 - het verbouwen van het pand op locatie Wolstraat 40 - het bouwen van een garage op locatie Prins Hendrikstraat 40a - het wijzigen van de voorgevel op locatie Cornells van Perestraat 24 - het bouwen van een tuinhuisje op locatie Spaarnestraat 59 - het bouwen van een dakkapel op locatie Rosenburglaan 297 - het bouwen van een serre op locatie van der Helstlaan 3 - het slopen van asbesthouden de ventilatiekanalen in 80 woningen op locatie Platanenstraat e.o. - het bouwen van een dakkapel op locatie Hellenburg 3 - het bouwen van een garage op locatie Doornenburg I - het vergroten van de dakkapel op locatie Bouwen Ewoutstraat 22 - het verbouwen van een woning op locatie Gerbrandystraat 109 - het vernieuwen van de vloer van de woonkamer op locatie Gerbrandystraat 5 9 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. STORTEN BAGGERSPECIE IN DE WESTERSCHELDE Het Havenschap Vlissingen heeft een aanvraag ingediend om aan- legvergunning voor het storten van baggerspecie, afkomstig uit de te graven Westhofhaven in het havengebied Vlissingen-Oost, in het bestaande stortvak 'Honte' in de Westerschelde. Deze ver gunning is vereist op grond van het thans geldende, op 19 december 1996 vastgestelde voorbereidingsbesluit Westerscheldemond. Voordat wij een beslissing op de ingediende aanvraag om aanleg- vergunning nemen, stellen wij belanghebbenden, op grond van afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, in de gelegen heid hun zienswijze naar voren te brengen gedurende de hierna genoemde termijn. De aanvraag met bijbehorende tekening ligt vanaf donderdag I 7 april tot en met woensdag 21 mei 1997 in het stadhuis, sector stadsontwik keling (in de hal op de tweede verdieping), tijdens kantooruren ter inzage. WEGENWET Wij delen mede dat de raad van de gemeente Vlissingen op 27 maart 1997 met inachtneming van het gestelde in artikel 9 van de Wegenwet heeft besloten tot onttrekking aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de Kanaalstraat te Oost-Souburg gelegen tussen de panden 66 en 62. Tegen het besluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht bin nen 6 weken na de datum van bekendmaking bij de raad van de gemeente Vlissingen bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een gemotiveerd bezwaarschrift heb ben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8.81 van voor noemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U moet dit ver zoek richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015 te 4330 KA Middelburg. Voor het aanhangig maken van een geschil is griffierecht ver schuldigd ad fl. 200,- voor natuurlijke personen en ad fl. 400,- voor niet-natuurlijke perso nen. Het besluit ligt thans ter inzage op het stadhuis te Vlissingen, bij de sector Stadsontwikkeling op de daarvoor bestemde informa tietafel tot het verstrijken van de bezwaartermijn. VERKEERSMAATREGELEN Wij hebben besloten per I juni 1997 tot 31 december 1998 - of voorzover eerder of later als noodzakelijk blijkt - de Boulevards Evertsen en Bankert (ged) vanaf het Wooldhuis tot aan de Trompweg gedurende de zomerperiode op zon- en feest dagen van I mei - I oktober van 13.00 uur tot I 7.00 uur voor het verkeer open te stellen. Vanaf de Trompweg blijft het gedeelte van de Boulevard Bankert tot en met de Boulevard de Ruyter overeenkomstig de bestaande zomersluiting voor het gemotoriseerde verkeer gesloten. De maatregel wordt genomen ter bevordering van de bereikbaar heid van aan de boulevards gesi tueerde panden. Gedurende bovengenoemde periode is de Kenau Hasselaarstraat voor het verkeer i.v.m. te verrichten bouwwerk zaamheden aan de boulevards voor het doorgaande verkeer gesloten. Tegen het besluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht bin nen 6 weken na de datum van bekendmaking bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedag tekend en gemotiveerd bezwaar schrift Degenen die een gemoti veerd bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8.81 van voor noemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U moet dit ver zoek richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector Bestuursrecht Postbus 5015 te 4330 KA Middelburg. Voor het aanhangig maken van een geschil is griffierecht ver schuldigd ad fl. 200,- voor natuurlijke personen en ad fl. 400,- voor niet-natuurlijke perso nen. Het verkeersbesluit ligt thans ter inzage op het stadhuis te Vlissingen, bij de sector Stadsontwikkeling op de daarvoor bestemde informatietafel tot het verstrijken van de bezwaarter mijn. Vlissingen, 16 april 1997 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informa tiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de 'Faam/Vlissinger' van van daag en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal T.V. POSTBUS I 4370 AA KOUDEKERKE GEMEENTE TEL. 0118 -555 444 FAX0118 -553 025 BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het bouwen van een woning op het perceel Vlasakker 14 te Arnemuiden; - het verbouwen/uitbreiden van de schuur op het perceel Seisweg 159; - het bouwen van een garage op het perceel Abeelseweg 8; - het verbouwen van de wonin gen op de percelen Distelstraat 10 en 12; - het verbouwen van een bedrijfshal op het perceel Kleverskerkseweg 20; - het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Kuipers Rietbergkwartier 13; - het vergroten van een schuur op het perceel Nieuwe Vlis- singseweg 646; - het verbouwen van een gedeel te van een voormalig schoolge bouw tot woning op het per ceel Molenweg 25 te Middelburg. BOUWPLANNEN - vrijstellingsprocedures Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bouwplannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan (art 18a en 19 WRO) en/of waar voor het desbetreffen de gebied een voorbereidingsbe sluit van kracht is (art. 50, lid 5 WW). Het gaat om: bouwaanvragen (art. 19 WRO) - het bouwen van een garage op het perceel Abeelseweg 8 ten behoeve van de heer L. de Looff; - het uitbreiden van een kerk met een zaal op het perceel Adriaen Lauwereyszstraat 6 ten behoeve van het bestuur van de SOW-kerk De Morgenster; Melding (art 18a WRO) - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Seisweg 56-58 ten behoeve van de heer J.H. van Wijngaarden. Zij willen positief beslissen op de aanvraag. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken dit mogelijk. Voordat zij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 18 april 1997 twee weken (dus tot en met 7 mei 1997) ter inza ge bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend voor: - het verbouwen van de woning op het perceel Gandhistraat 24; - het bouwen van een paarden stal op het perceel Geersesweg 10; - het slopen van een gebouw op het perceel Oostperkweg 35; - het maken van een aanbouw met plat dak op het perceel Seisweg 88; - het plaatsen van dakkapellen op het perceel Schoutstraat 4; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Willem Teellinckstraat 5; - het bouwen van een twee- onder-een-kapwoning op de percelen Klaverakker 65 en 67; - het slopen van boeiboorden op het perceel Grevelingenstraat 16; - het bouwen van een bijkeuken op het perceel Poppenroedestraat 2; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Vluchtenburgstraat 42; - het bouwen van een tuinber- ging op het perceel Oude Rijksweg 102 A; - het vervangen van kozijnen op het perceel Lange Delft 13-15; - het bouwen van een badkamer op het perceel Korendijk 8; - het wijzigen van een achterge vel op het perceel Distelstraat 10. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. ROOIEN Een aanvraag voor een rooiver- gunning is binnengekomen voor: Meanderhof, I populier; Vijf Ringen, 10 esdoorns; Nieuwe Kleverskerkseweg, 3 populieren. Voor informatie over rooivergun- ningen kunt u terecht bij de afde ling Groenbeheer, telefoon 675312. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag. BOUWAANVRAGEN Wij maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om bouwvergun ning is binnengekomen voor: Aagtekerke - het bouwen van een blokhut op het perceel Het Baantje 7- 9; - het bouwen van een berging op het perceel Noordhoek 5; - het bouwen van een machine- loods op het perceel Plompertweg 2; Grijpskerke - het bouwen van een loods t.b.v. een appelschilbedrijf op het perceel Ravesteinweg 2a; Koudekerke - het vergroten van de woning en het plaatsen van een kap op de garage op het perceel Binnenhof 7; - het plaatsen van een sierschut- ting op het perceel Drakensteijnlaan 5; Veere - het bouwen van een serre/bij keuken op het perceel Zanddijk 6a; Westkapelle - het uitbreiden van het over dekte terras op het perceel Markt 93; Zoutelande - het bouwen van een woning op het perceel De Spaier 8; - het bouwen van een dakkapel op de woning op het perceel Molenweg 21; - het bouwen van een woning met garage op het perceel Borné I. U kunt tegen deze aanvragen om een bouwvergunning geen bezwaarschrift indienen. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen J3 weken). VERLEENDE BOUWVER GUNNINGEN Wij maken bekend dat bij besluit van 27 maart 1997 bouwvergunning is verleend voor: Aagtekerke - bouwen van een woning en loods aan de Zuidweg; Biggekerke - het bouwen van een paarden stal op het perceel Noordweg 5; Domburg - het slopen en geheel vernieu wen van een uitkijkpost en een sanitaire unit op het strand; - het verbouwen /uitbreiden van het strandpaviljoen De Stenen Toko; - het bouwen van een serre en het vergroten van het logies- verblijf op het perceel J.W. Schuurmanstraat 4; - het verbouwen van het appar tement op het perceel Park Loverendale 8; Koudekerke - het gedeeltelijk vernieuwen van de woning op het perceel Tramstraat 47; Oostkapelle - het plaatsen van een dakkapel op het pand op het perceel Lijdijkweg I; - het verbouwen van de bakkeet tot zomerwoning op het per ceel Noordweg 56; Vrouwenpolder - het vergroten van de zomer woning op het perceel Schorrestraat 2; - het vergroten van de zomer woning op het perceel H. de Ik steun het werk van de Hersenstichting Nederland. 0 Ik word donateur 0 Zend mij de algemene informatie Naam: Adres: m/v Korte Houtstraat 10 - 2511 CD 's-Gravenhage Postcode: Plaats: Rijklaan 14; Zoutelande - het bouwen van een woning op het perceel Leenesland 6; - het bouwen van een woning op het perceel Leenesland 8; - het vergroten van de zomer woning op het perceel Golfslag 14; MELDINGEN Wij maken bekend dat bij besluit van 27 maart 1997 de melding akkoord is bevonden voor: Oostkapelle - het bouwen van een bijkeuken op het perceel Poolsterstraat 33. Er bestaat voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleen de vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De ter mijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag dat de vergunning aan de aan vrager is verzonden. Een gemoti veerd bezwaarschrift moet schrif telijk en ondertekend bij burge meester en wethouders van de gemeente Veere worden inge diend. U kunt hierover mondelinge informatie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke op werkdagen van 09.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur, telefonisch bereik baar onder nummer 0118- 597635. WET MILIEUBEHEER veranderingsvergunning Wij maken bekend dat wij een veranderingsvergunning krachtens de Wet milieubeheer willen ver lenen aan het Waterschap Zeeuwse Eilanden, met betrek king tot de inrichting aan de Loodholseweg 10 te Grijpskerke voor het stallen van materieel voor civieltechnisch onderhoud, inclusief werkplaats en steunpunt voor het wegverkeer. Gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-vergunning kunnen tot en met I 7 mei 1997 schrifte lijk bij het college van burge meester en wethouders worden ingediend Degene die schriftelijke bedenkin gen indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het ver zoek dient tegelijkertijd met de schriftelijke bedenkingen te wor den gericht aan burgemeester en wethouders van Veere. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 17 mei 1997 over het ontwerp van de vergun ning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Kennisgeving Wij maken bekend dat er een kennisgeving is ingediend op grond van artikel 8.19 Wet milieubeheer is door de heer J. Verhulst te Westkapelle in ver band met het veranderen van de inrichting Koestraat 12 te Westkapelle (vervangen van een ondergrondse tank door een dub- bel-wandige bovengrondse tank). Meldingen AmvB Melkrundveehouderijen milieubeheer Wij maken bekend dat een ken nisgeving ingevolge de Algemene Maatregel van Bestuur Melkrundveehouderijen milieube heer is ingediend door DLV Rundveehouderij, namens de maatschap A.E. en J. Vos, in ver band met het veranderen van de inrichting Veerseweg 103 te Veere (uitbreiding van het aantal melkrundvee). AMvB Horecabedrijven milieubeheer Wij maken bekend dat een ken nisgeving ingevolge de Algemene Maatregel van Bestuur Horecabedrijven Milieubeheer, is ingediend, door de heer B.A.R. Verloo te Zoutelande in verband met het van toepassing worden van het Besluit horecabedrijven milieubeheer op een reeds opge richt horecabedrijf op een perceel aan de Nieuwstraat I te Zoutelande. Alle stukken liggen vanaf 18 april tot en met 16 mei 1997 voor iedereen ter inzage op de afdeling Milieu, Gapingseweg I a en bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.30 tot 16.00 en donderdag van I 7.30 tot 19.00 uur en ook 's avonds na telefonische afspraak (tel. 0118 - 597610). Koudekerke, 16 april 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd, RAADSVERGADERING De openbare vergadering van de gemeenteraad vindt plaats op I 7 april 1997 om 19.30 uur in Koudekerke, Dorpsplein 28. De stukken liggen ter inzage bij Voorlichting, Dorpsplein 28, Koudekerke. Agenda Uitspreken ambtsgebed. 1Opening 2. Voorstel tot vaststelling notu len raadsvergadering 20 maan 1997 3. Voorstel nr. 31/97 betreffen de ingekomen stukken. 4. Voorstel nr. 32/97 tot vast stelling van een voorberei dingsbesluit voor een gedeel te van perceel Duinstraat 18a te Koudekerke. 5. Voorstel nr. 33197 tot vast stelling van een voorberei dingsbesluit voor het uitbrei dingsplan hoek Oostwegl- Koudekerkseweg te Biggekerke. 6. Voorstel nr. 34197 tot het vaststellen van een nieuwe grondexploitatieverordening 7. Voorstel nr. 35/97 tot het delegeren van de bevoegd heid om tot verkoop te be sluiten van twee huurwonin gen te Westkapelle. 8. Voorstel nr. 36197 tot dele gatie van de beslissingsbe voegdheid met betrekking tot de vrijstellingsprocedure inge volge art. 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening in zake uitbreiding Hof Domburg. 9. Voorstel nr. 37/97 tot wijzi ging van de gemeenschappe lijke regeling regionaal bud- getbeheer B.W.S. Walcheren 10. Voorstel nr. 38/97 tot vast stelling van de procedure tot vaststelling van de gemeente- rekeningen 1996. 11. Voorstel nr. 39197 tot het onderschrijven van de richtlij nen voor de opstelling van de begrotingen 1998 van de gemeenschappelijke regelin gen waaraan Zeeuwse gemeenten deelnemen. 12. Voorstel nr. 40/97 tot toetre ding tot IZA-Nederland. 13. Voorstel nr. 41/97 tot vast stelling van een inspraakver ordening. 14. Voorstel nr. 42197 het aan gaan van een samenwer kingsovereenkomst met Hypotheekfonds voor Over heidspersoneel. 15. Voorstel nr. 43/97 tot vast stelling van de Bezoldigings verordening en andere rechtspositionele verordenin gen. 16. Voorstel nr. 44/97 tot vast stelling van een voorlopig reglement voor de Ondernemingsraad. I 7., Voorstel nr. 45/97 tot vast stelling van een Verordening behandeling bezwaar-en beroepschriften Veere, benoeming van een voorzit ter en (plaatsvervangende) leden van de commissie en het vaststellen van de betreffende vergoeding. 18. Voorstel nr. 46/97 tot het verlenen van een krediet ten behoeve van rente-nadeel 1996 geldleningen herinde ling en hertaxaties Wet Onroerende Zaken. 19. Voorstel nr. 47/97 tot het verlenen van een krediet voor aankoop van een fiets- pad-zoutstrooier. 20. Voorstel nr. 48/97 tot opstel ling van een speelvoorzienin- genbeheerplan. 21. Voorstel nr. 49/97 tot opstel ling van een wegbeheerplan. 22.Voorstel nr. 50/97 tot instem ming met de 4e begrotings wijziging van de Gemeen schappelijke Gezondheids dienst Zeeland (GGD). 23. Voorstel nr. 51/97 tot deel neming aan de opstelling van een sectorale toekomstvisie voor recreatie en toerisme op Walcheren en het daar voor verlenen van een kre diet 24. Rondvraag. 25. Sluiting. Uitspreken ambtsgebed.

de Faam | 1997 | | pagina 23