Filmarchief bundelt beelden Westerschelde 1924-1965 Kort en lang: alles kan Nieuwe dirigent Ons Genoegen Vrijen in een caravan Typisch Van het Groenewoud Woensdag 16 april 1997 FAAM/VLISSINGER IN MIDDEN ZEELAND Loodsboten Visverkoop In deze aflevering veel variatie. Boeken met korte verhalen, spannende boeken en vast een stapje op de weg naar moe derdag. mmm mmm Het Nederlands Filmarchief heeft filmbeelden gebundeld over de Westerschelde en plaatsen die de zomen bekle den. Ze zijn verzameld op een videoband onder de titel Westerschelde 1924-1965. Het archief heeft zich tot doel gesteld het audiovisuele erfgoed van Nederland toegankelijk te maken voor een breed publiek. In de re gionale filmarchieven is het beeldmateriaal voor een groot deel opgespoord. De videoband kwam tot stand in samenwerking met de Stichting Cinema Middelburg en ging tijdens het Zeeuws Filmfestival in Middelburg en Oostburg in première. De grote brand in 1924 bij de Nederlandse Petroleum en Asphalt Maatschappij in Vliss- ingen vormt de ouverture van de film. Enorme rookwolken stijgen uit de gebouwen en mensen proberen nog wat spullen te redden. Uiteindelijk krijgt de brandweer van toen het vuur onder controle. De rooklucht blijft echter nog da gen hangen. In die tijd zijn er al ramptoeristen die gefasci neerd door de enorme vuur zee het terrein van een af stand bekijken. In 1925 wordt het hellegat bij Terneuzen ingepolderd. Dat het zwaar werk is voor de ar beiders is duidelijk te zien. Er komen nauwelijks machines aan te pas. Ook bij de inpolde ring van de Braakman in Zeeuws-Vlaanderen in 1952 wordt weer een zwaar maar precies en technisch karwei geklaard. In 1929 wordt de tramlijn tussen Breskens en Hoofdplaat feestelijk geopend. Schoolkinderen met vlagge tjes reizen mee, net als de toenmalige eerste burger van Hoofdplaat, Bernard Thomas. De zware storm van 1928 teis tert Vlissingen. Het water slaat over de boulevard. Maar de loodsboten varen gewoon door - een uiterst spectaculair beeld. De Schelde stad Vliss ingen krijgt in de winter van 1928/1929 te maken met op eenhoping van drijfijs in de monding van de Westerschel de. Kinderen in de straten van de havenstad beleven er veel plezier aan, maar de scheep vaart woekert zich tussen de ijsschotsen door of kan niet meer verder. Ook de lijndienst met Engeland in de tijd krijgt het enorm moeilijk door het ijs. Het is weer Vlissingen dat is te zien op de vooravond van de Watersnoodramp in 1953. Hoge golven slaan over de ka de en over de boulevard. Kin deren kijken angstig over de rand van de kade en duiken weg als er weer een golf over de kade slaat. De storm wordt nog heviger en dan slaan de golven zelfs over geparkeerde auto's en tussen de huizen door. De Watersnoodramp vindt korte tijd daarop plaats en grote delen van Zeeland komen onder water te staan. Vier jaar na het verschij nen van zijn laatste cd heeft de inmiddels zesen veertig-jarige Raymond van het Groenewoud op nieuw een studio-album af geleverd. De zanger trad de afgelopen tijd regelma tig op, onder andere in de theatershow 'De Minister van Ruimtelijke Ordening'. Met het vervolg op die show -'De minister van Landsverdediging'- toert Raymond van het Groene woud nu langs de Neder landse podia. Met 'typisch Van het Groenewoud'-ma- teriaal: teksten die varieë- ren van weemoedig tot uit zinnig vrolijk en muziek die daarin volgt. Raymond van het Groenewoud is te zien op vrijdag 78 april om 20.75 uur in het Vlissingse Ars(;'naaltheater. De spoorlijn bij Kruiningen wordt na de ramp hersteld en met zorg intact gehouden voor goederenvervoer. Twee keer per dag moeten de vloeddeuren echter worden gesloten om het Schelde wa ter tegen te houden. De spoorlijn is alleen bij laag wa ter te gebruiken. De vissersboten in de jaren twintig en dertig varen nog onder zeil. Om de havens vei lig te kunnen varen is veel vakmanschap vereist. Op de beelden zien we boten bin nenvaren in de haven van Vlissingen, waarna dames uit Arnemuiden in klederdracht de vis direct verkopen in de haven. Op de Vlissingse Zeil- markt worden de grote partij en verhandeld. In 1931 wordt de buitenhaven van Vlissin gen feestelijk geopend door koningin Wilhelmina. Om Vlis singen aan zo'n zeehaven te helpen is een enorme lobby noodzakelijk geweest. In 1950 krijgt Zeeland weer koninklijk bezoek. Koningin Juliana en prins Bernard rrraken een rondreis door de provincie. In een aantal steden wacht een enorme menigte op de ko ninklijke gasten. In 1932 wordt de nieuwe veer boot tussen Vlissingen en Breskens in gebruik genomen. De Fransen hebben dit schip, de Prinses Juliana, in 1940 la ten zinken. Het wordt in 1947 weer in dienst genomen en Koningin Juliana gedoopt. De Prinses Beatrix wordt op dat moment gebouwd op de scheepswerf De Schelde, een ander nautisch nieuwtje uit die tijd is de tewaterlating van de Willem Ruys. Westkapelle krijgt eveneens veel aandacht. Dat is logisch dankzij de imposante zeewe ring die het dorp beschermt. Maar liefst zevenhonderd mannen zijn betrokken bij het onderhoud. Tussen de sjou wende dijkwerkers door toont de video een bruidspaar dat net is getrouwd en bestrooid Beeld van de sluiting van de wordt met rijst. En de oorlog krijgt uiteraard aandacht. In november 1944 landt het Brit se Vierde Commando op de kust van Walcheren. Met lan- dingsboten rijden ze tegen de dijk van Westkapelle op. De Braakman in Zeeuws-Vlaanderen. schade die de oorlog heeft ge bracht wordt verhaald in on der meer een stukje varen in de haven van Breskens. De verwoestingen zijn onmiddel lijk zichtbaar. Ingestorte hui zen en overal ligt puin. Eigen lijk leeft de bevolking in onbe woonbare huizen. En zo is er nog veel meer indrukwekkend beeldmateriaal te zien. De videoband is verkrijgbaar bij de boekhandel, kost f 29,95 en duurt circa vijftig minuten. Leon Bours uit Vlissingen is Jack de Boo van Uijen opgevolgd als dirigent van het Harmonie-orkest van de Koninklijke Harmonie Ons Genoegen in Vlissin gen. Bours werd gekozen na een uitgebreide selec tieprocedure. De Boo van Uijen blijft nog aan als voorzitter. Hij was jaren lang actief voor de harmo nie uit de Scheldestad. De nieuwe dirigent studeerde aan het MOS in Zwolle met compositie als hoofdvak. Bij een aantal docenten volgde hij privelessen in koor- en or kest directie. De Vlissinger was onder meer dirigent en arrangeur van het blazers en semble Laudate Musica in Nij megen en muziekvereniging De Ontzetting in Wageningen. Tevens had hij de leiding over een aantal koren. Ook werkte hij in opdracht aan een project voor het mi nisterie van WVC over compo sities voor orkest met variabe le bezetting. Met de composi tie Baklava Rapsode bewees Bours dat het ook zonder vast staande instrumentatie moge lijk is interessante muziek te schrijven. Sinds het voorjaar van 1992 werkt Bours als diri gent in Zeeland. Hij leidt onder meer het Schel- denloodsenkoor, het Westkap- pels Dameskoor, Sursum Cor- da en de Operette- en Musi calvereniging Groep Papillon. Ook dirigeerde hij het Zeeuws Orkest en hij werkte mee aan de cd Sailing ter gelegenheid van Sail Amsterdam. Ons Genoegen denkt in Leon Bours een dirigent te hebben gevonden die in staat is de harmonie verder te leiden naar een hoger niveau. De Koninklijke Harmonie heeft daarvoor een beleidsplan ont wikkeld. 'Kloosterboer op solotoer!' is een muzikaal program ma over de alledaagse dingen van het leven, als de geur van een kopje koffie, de voordelen van het ge automatiseerde betalingsverkeer, de herinnering aan de mobylette en het vrijen in de caravan. Don derdag 17 april brengt het trio Kloosterboer deze voorstelling in het Vlissingse Vestzaktheater. Eigentijdse humoristische liedjes in een warm bedje van swingende muziek, waarin stijlen van The Ramblers, Djan- go Reinhardt, Eddy Christiani, Het Cocktail Trio en Dorus doorklinken. Een verrassend optreden van een hot-jazz-trio- met-een-knipoog, waarin de gebroeders Kloosterboer licht voetig hun mannenleed bezingen. En die gebroeders zijn Arno van der Heyden (cabaretier), Jan Veldman (liedjes schrijver/zanger/toneelacteur) en Rob Elzenga (muzikant). Donderdag is het trio vanaf 20.15 uur te zien in het Vestzak theater. Wedden dat ik lees van Rindert Kromhout, met teke ningen van Jan Jutte, bestaat eigenlijk uit vijf boeken die opklimmen in leesniveau. Om te beginnen Jip op de wip voor beginnende lezer tjes. Daarna is er Wedden dat het lukt!, over Daan en Gijs die zelf een boek schrijven. Hoe moeilijk dat is lees je in dit grappige verhaal. Het laatste boek, Vannacht als ie dereen slaapt is voor gevor derde lezers en bevat naast een verhaal ook een spel. De prinses met de dikke bibs bevat een achttal sprookjes, geschreven door Armando en geïllustreerd door Susanne Janssen. De prinses met de dikke bibs in het eerste verhaal kan geen man vinden die haar met haar en haar dikke bibs wil trouwen. Plotseling verdwijnt haar bibs. Maar alle mannen die haar nu wel willen trou wen krijgen de kous op de kop: de prinses blijft liever haar leven lang vrijgezel. De winterslaapwandelaar en andere verhalen is ge schreven door Joan Aiken en geïllustreerd door Quentin Blake. Acht bijzondere sprookjes: over een prins en prinses die van hun overle den moeder een paar bijzon dere schoenen krijgen, over een heks die gewone men sen verandert in bizarre za ken, over de aardse vrouw van de koning van de zee, over de dochter van de post bode die elke zondag in een slang verandert. Kortom, ver halen met veel fantasie. Wie weieens in Brugge komt vindt veel bekende plaatsen in De speelmansmoorden van Jon Misselyn. Vanessa en haar vriend Bram ontdek ken bij toeval een vrijend paar achter een verlicht raam. Wanneer ze gaan gluren zijn ze op een avond getuige van een moord. Het brengt hen in gevaarlijke si tuaties. Ze stuiten op ontken ning, ongeloof en bedrei ging, en ze moeten heel wat uit de kast halen om de da der uiteindelijk te ontmaske ren. Nog een krimi: Moordzaak, geschreven door Theo Enge len. Lisa's moeder verricht een bedrijfsonderzoek in een Twents textielbedrijf. Niet ie dereen is het daarmee eens. Zij wordt zelfs bedreigd. Er volgt een aanslag in hun ei gen huis. Wat is er aan de hand met het bedrijf? Het ligt niet aan de oude heer Wagemaker, die geeft alle medewerking. Maar hoe zit het met de arrogante zoon? En wat heeft een geschiede nis van nu te maken met een affaire uit 1932? Een span nend verhaal met voor som migen een desastreuze af loop. Het vervolg op Moord in Am sterdam en Moord aan de Ri- vira speelt heel wat verder weg: in Moord in Istanbul van Trude de Jong met illus traties van Juliette de Wit lo geren de detectives Dientje en Fransje bij een bevriende doktersfamilie in Istanbul. Al snel worden ze geconfron teerd met de ontvoering van een jong kind. Daar moeten ze meer van weten. Vooral als dan ook nog in het tuin huis een lijk wordt ontdekt. Wie moeten ze verdenken? Er volgt een tocht door Istan bul bij dag en nacht, waarin de lezer meteen een hele boel over de stad te weten komt. In Opgepakt in Grieken land van Irene Hardenbol gaat Elien net als elke zomer naar haar Griekse opa en oma. Maar deze keer ver loopt het bezoek wel wat an ders, want al gauw wordt ze geconfronteerd met groepen Albanezen, die hun land ont vluchten en naar Griekse fa milieleden trekken. Ook van Elien duiken enkele Albanese familieleden op. Elien wordt samen met haar nichtje gear resteerd en de grens overge zet. Een lange barre tocht te rug volgt. Het laatste boek is een voor proefje op moederdag. Wie Een mama om van te dro men van Susanne Severeid en Angeles Nieto heeft gele zen zal vast een mooi ca deautje voor moeder willen kopen. In rijmvorm wordt in dit prentenboek opgesomd wat een moeder in je dro men allemaal wel doet. Een voorbeeld: Een mama die er is wanneer het donker is en naar, en zegt: Wees maar niet bang we blijven heel dicht bij elkaar. Een moeder dus waar niet al leen de hoofdpersoon in dit verhaal maar ieder kind wel van droomt. De prinses met de dikke bibs door Armando, uitge verij Leopold, Amsterdam, 29,90 Wedden dat ik lees door Rindert Kromhout, Leopold, 29,90 De winterslaapwandelaar door Joan Aiken, Ludion, Gent, 33,00 De speelmansmoorden door Jon Misselyn, Clavis, Hasselt, voor jongeren, ƒ21,90 Moordzaak door Theo En gelen, Sjaloom, Amsterdam, vanaf twaalf jaar, 22,50 Moord in Istanbul door Trude de Jong, De Harmonie, Amsterdam, vanaf tien jaar, 24,90 Opgepakt in Griekenland door Irene Hardenbol, uitge verij Sjaloom, 21,50 Een mama om van te dro men door Susanne Severeid en Angeles Nieto, Zirkoon, Amsterdam, 22,95 Illustratie van Jan Jutte. Uit: Wedden dat ik lees? Donderdag 17 april t/m woensdag 23 april ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, portretten en pos ters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. DOMBURG Marie Tak van Poortvliet Mu seum, Ooststraat 10a, Reimond Kimpe (1885-1970), 'Kimpe's Col lectioneur'. GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3, Florette Dijkstra, 'De voorgeschiedenis'. Oosterscheldeziekenhuis, 's- Gravenpolderseweg 114, 'De emotie verbeeld', werk gemaakt door verstandelijk gehandicapten. Museum voor Zuid- en Noord- Beveiand, Singelstraat 13, Kees de Hond, tekeningen en schilde rijen. Restaurant De Witte Lelie, Op ril Grote Markt 8, Ashot Safian. Oosterschelde College, Zuster straat 11, cursisten model- en por trettekenen. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. Atelier De Kattenbeker, Dorps straat 8-10, Lutske Strating, aqua rellen. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Gth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Agnes Visser, vernis sage 'Mensen en dingen'. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geo pend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Jo ke Nederhand, schilderijen, aqua rel, oliepastel en crayon. Roosevelt Studiecentrum, Ab dij, expositie over het leven en werk van de drie Roosevelts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Hotel Arneville, Buitenruststraat 22, Ria Ruedisueli, beelden. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Wim Zurn, grafiek en schilderijen. Geopend do., za. en zo. van 14-16.30 uur. Concert- en Gehoorzaal, Sin gelstraat 13, leden van 't Zeeuws- Palet, diverse werken. Restaurant de Burght van Ant werpen, Turfkaai 3, Lies Beye- rinck, pentekeningen. Zeeuwse Bibliotheek, Kous teensedijk 7, fototentoonstelling 'Langs de deur', foto's van leve ranciers die vroeger aan huis be zorgden (t/m 19 april). Zeeuws Museum, Abdij, 'Bloom', kijkroute door het musu- em en een opmerkelijke museum vitrine, het thema is bloemen. Brooymans van de Gruiter Diezijn, Lange Viele 29, Hanny Peters, aquarel-, olie- en acryl- schilderijen. Zeeuws Museum, Abdij, Rei mond Kimpe (1885-1970), 'De gul den middenweg' schilderijen en tekeningen. COC-Café Goudwaard, Lange Noordstraat 52, 'Lesbische cultuur aan de muur', posters. Galerie Het Gouden Briefke, Gortstraat 32/34, Joke Struik, et sen en linosnedes. De Kapper, Korte Geere 10, Joe- ke Schuurman, beelhouwwerken. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Tom Kosters, zeefdrukken, schil derijen en tekeningen 'Intervals' Galerie 'T', Turfkaai 25, Frits Sonnenberg; meubelontwerpen. Greet Lyklema; werken in ge mengde techniek. Marja de Lan ge; schilderijen. Gerjanne Wies- urn; sieraden. Lon Luijks; sie raden. Juul Kortekaas, Brakstraat 5, Juul Kortekaas; schilderijen en objecten. Kees Goosen; schilderij en. ABN-AMRO Bank, Markt 7, As- bof Safian, schilderijen. Zeeuwse Bibliotheek, Kous teensedijk 7, Inge van der Kooij, 'Chesie Beach'. Zeeuwse Bibliotheek, Kous teensedijk 7, cursisten van het MIKV, beeldhouwwerk, tekenin gen, schilderijen, portretten en fo to's. Rabobank, Lange Geere 3, cur sisten van Jackie Bongers, kera mische plastieken. Ramschip 'de Schorpioen', Loskade 1, cur sisten van Els Hollebrandse, teke- DONDERDAG 17 APRIL Stadsschouwburg, Middel burg; Youp van 't Hek, 'Scher ven', 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Ar no van der Heyden, Rob Elzenga en Jan Veldman, 'Kloosterboer op solotour!', 20.15 uur. VRIJDAG 18 APRIL Stadsschouwburg, Middel burg; Youp van 't Hek, 'Scher ven', 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Gyuoto Monniken en Chris Hinze, 'Tibet impressions li ve', 20 uur. Open Hof, Vlissingen; Musical 'Het andere land', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Raymond van het Groenewoud, 'De minister van ruimtelijke orde ning', 20.15 uur. ZATERDAG 19 APRIL Prins van Oranje, Goes; Leer lingen van Balletstudio Free, 19.30 uur. Open Hof, Vlissingen; Musical 'Het andere land', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Showorkest De Zeeuwse Muzikan ten en theatergezelschap Duinart, 'De Zeeuwse muzikanten', 20 uur. Sporthal Baskenburg, Vlissin gen; De Dijk, voorprogramma: In Geval Van Noot, 20.30 uur. Midgard, Middelburg; Curfew, Ah Lev Cha en Room 101, 20.30 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Leen de Broekert (piano) en Fe- renc Htyra (fluit), 21 uur. Razzmatazz, Oost-Souburg; Table-4-Two, 21 uur. Podium 't Beest, Goes; Osdorp Posse en Papa Seeq, 21 uur. Café Stout, Vlissingen; G- String, 22 uur. De Piek, Vlissingen; Groove Sydicate, 22 uur. Stadsdanszaal, Middelburg; DJ 100% Isis, 23 uur. ZONDAG 20 APRIL The Duke, Middelburg; Tho mas Lynch, 15 uur. Schuttershofcaf, Middelburg; Dreamfactory, 17 uur. Strandpaviljoen Panta Rhei, Vlissingen; Man Met Schaap, 17 uur. DINSDAG 22 APRIL Grote Kerk, Goes; Carilloncon cert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Midgard, Middelburg; Jamses sie, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; West Side Story, 20 uur. WOENSDAG 23 APRIL Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Naar dro menland', 14 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; West Side Story, 20 uur. ningen en schilderijen. De Vleeshal, Markt, Kendell Geers, 'Memento Mori' (vanaf 21 april). NEELTJE JANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, Wafer', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framew ork Invitation. OOSTKAPELLE Toeristisch Centrum Oranje zon, Schoolstraat 4, Arienne Mo lenaar, aquarellen: strand- en zee gezichten, fruit en bomen. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, Maria Celeste Serol; handgebor- duurde werken. Geopend tijdens kantooruren. VEERE Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vondsten in Veere'. Grote Kerk, Oudestraat 26, Klaus Peter Noever, objecten. Theo Windges, foto's 'Hommage au pecheur'. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibien en in sekten, dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijs- ten met toeristische promotie (beeld van Zeeland vakantieland). Arsenaaltheaterrestaurant, Ar senaalplein, Lex de Meester, foto- expostie 'Straatfestival Vlissin gen'. Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans. Café Soif, Bellamypark 14, Di- mitri van Wezel. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, Yvonne Slag ter, schilderijen 'Mummies'. Notariskantoor Sauer Oonk, Badhuisstraat 181, Aaf Renkema, aquarellen 'Kleur bekennen'. Stedelijk Museum, Bellamypark 19, Van Zeeuwse Admiraliteit tot marine in Zeeland. Milieu-Educatie-Centrum 'De Kloek', Korenbloemlaan 5, Twee kanten van afval'. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Naza reth 4, Gerhild Töth-Van Rooij, schilderijen, pentekeningen en óbjecten. DONDERDAG 17 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Dante's Peak' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Devil's Own' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The English Patient' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Empire Strikes Back' 20 uur. Grand Theater Goes, 'One Fine Day' 20 uur. 't Beest Goes, 'Emma' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'In love and war' 20.30 uur. VRIJDAG 18 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Dante's Peak' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Devil's Own' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The English Patient' 18.45 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Empire Strikes Back' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'One Fine Day' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Emma' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Trees Lounge' 19.30 uur. 'In love and war' 22 uur. ZATERDAG 19 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Dante's Peak' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Devil's Own' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Space Jam' 14 uur. 'The English Patient' 18.45 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Empire Strikes Back' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'One Fine Day' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'In love and war' 19.30 uur. 'Trees Lounge' 22 uur. ZONDAG 20 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Dante's Peak' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Devil's Own' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Space Jam' 14 uur. 'The English Patient' 18.45 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Empire Strikes Back' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'One Fine Day' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'In love and war' 20.30 uur. MAANDAG 21 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Dante's Peak' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Devil's Own' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The English Patient' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Empire Strikes Back' 20 uur. Grand Theater Goes, 'One Fine Day' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Ugetsu Monogatari' 20.30 uur. DINSDAG 22 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Dante's Peak' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Devil's Own' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The English Patient' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Empire Strikes Back' 20 uur. Grand Theater Goes, 'One Fine Day' 20 uur. 't Beest Goes, 'Seven Samurai' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Speaking Parts' 20.30 uur. WOENSDAG 23 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Dante's Peak' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Devil's Own' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Space Jam' 14 uur. 'The English Patient' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Empire Strikes Back' 20 uur. Grand Theater Goes, 'One Fine Day' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Trees Lounge' 19.30 uur. 'In love and war'21.30 uur. ZATERDAG 19 APRIL Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatirs' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Klokkenluider van de Notre Dame' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal matirs' 14 uur. ZONDAG 20 APRIL Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatirs' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Klokkenluider van de Notre Dame' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal matirs' 14 uur. WOENSDAG 23 APRIL Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatirs' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Klokkenluider van de Notre Dame' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal matirs' 14 uur.

de Faam | 1997 | | pagina 19