VAN DE Thuiszorg Banen op de weg INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN /cl 'Ji I h Wegvervoer Belangrijke mededeling sofatex GEMEENTE VLISSINGEN MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE GPdWegvervoer heeft werk voor chauffeurs m/v Verloren: Van keukenstoel tot postkoets Wii stofferen het voor u C.J. Brouwer V.O.F. Sinds 1 januari is er nogal wat veranderd in de thuis zorg. Dat merkt u niet direct in de zorg die u krijgt. Anders ligt het als het gaat om het betalen van de zorg. Dan krijgt u namelijk te maken met het nieuwe systeem van de eigen bijdrage. Deze bijdrage is vanaf 1 januari afhankelijk van uw belastbaar inkomen. Binnenkort ontvangt u een rekening voor de thuiszorg die u in de eerste vier weken van dit jaar heeft ge kregen. Deze wordt u toegestuurd door het Centraal Administratie Kantoor (CAK). Bij de rekening treft u informatie aan over de veranderingen. Heeft u na het lezen van deze informatie nog vragen, bel dan het gratis telefoonnummer dat achterop de rekening staat vermeld. Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport Postbus 5406, 2280 HK Rijswijk 18 FAAM/VLISSINGER Woensdag 2 april 1997 INFORMATIE OVERHEID m BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het bouwen van een garage op locatie Paauwenburg 41 - het vergroten van de dakkapel op locatie Bouwen Ewoutstraat 5 - het bouwen van een berging op locatie Jacob Isaac Sandersestraat 8 - het plaatsen van een dakkapel op locatie President Rooseveltlaan 6 - het plaatsen van drie terras schotten op locatie Bellamypark 14 en 16 - het verbouwen van een bedrijfsruimte tot verblijfsruim- ten op locatie Braamstraat 3 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouw plannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan (art I8a en 19 WRO) en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is (art 50, lid 5 WW). Het gaat om: bouwaanvragen (art 19 WRO enlof art 50 lid 5 Woningwet): 1. C.H.M. Habraken voor het uit breiden van de woning op de locatie Simon Stevinstraat 3; 2. L Meeusen voor het vernieu wen van de winkelpui op de locatie Kleine Markt 5; Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening enlof artikel 50 lid 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) en artikel I 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken dit mogelijk. Voordat wij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 3 april 1997 twee weken (dus tot en met 16 april 1997) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de twee de verdieping). In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het uitbreiden van de woning op locatie Dongestraat-78 - het uitbreiden van de kantoor ruimte op locatie Piet Heinkade 59 - het bouwen van een serre aan de woning op locatie Chopinlaan 10 - het uitbreiden en verbouwen van de woning op locatie Chopinlaan 6 - het bouwen van 39 apparte menten op locatie Anna Blamanlaan 100 tlm 150 (evennummers) en Josine Reuglinglaan 2 tlm 26 (even nummers) Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 2 7 maart 1997 heeft verklaard dat wordt voorbereid (een herziening van): - het bestemmingsplan Buitengebied: het gedeelte omsloten door Rijksweg A 58, de Ritthemsestraat en de gemeentegrens met Middelburg; - het bestemmingsplan Papegaaienburg I, ged. Kanariesprenk; - het bestemmingsplan Boulevard, ged. Spuikom. De voorbereidingsbesluiten met bijbehorende tekening, waarop het gebied staat aangegeven waarvoor het besluit geldt, liggen met ingang van 3 april 1997 tij dens kantooruren voor een ieder ter inzage in het stadhuis, sector stadsontwikkeling (hal, 2 e verdie ping). De besluiten treden in werking op 3 april 1997. BOUWVERORDENING 4e serie wijzigingen Wij maken ingevolge de artikelen 139 en volgende van de Gemeentewet bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 27 maart 1997, de gemeen telijke bouwverordening van 24 september 1992 heeft gewijzigd. De wijzigingen hebben betrekking op het vergunningsvereiste voor de exploitatie van bedrijfsmatige kamerverhuurpanden en de aan die bedrijven te stellen eisen. Dit wijzigingsbesluit ligt voor u ter inzage in het stadhuis bij de sec tor stadsontwikkeling in de hal op de 2 e verdieping. Tegen betaling is dit wijzigingsbesluit in kopie te verkrijgen. Ingevolge artikel 142 van de Gemeentewet treedt dit besluit in werking op de achtste dag na bekendmaking, derhalve op 10 april 1997. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Algemene Plaatselijk Verordening Vlissingen) is ontvangen van; dhr. A.M. Luitwieler, Prins Mauritslaan 5, Vlissingen, voor het verwijderen van een Schietwilg in de voortuin. Het college is voornemens deze vergunning te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u verkrijgen bij de sector Beheer/sectie Beplantingen, Vredehoflaan 50, telefoon 48 73 72. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer, is ingekomen van het Ministerie van Defensie te Breda, een melding tot wijziging van de Marinekazerne gelegen aan de Oosterhavenweg 10 te Vlissingen, voor welke inrichting eerder een vergunning is verleend. De wijziging van de inrichting betreft het vervangen van twee ondergrondse brandstoftanks. De afgekeurde tanks zullen worden verwijderd en de nieuwe tanks zullen worden geïnstalleerd vol gens de daartoe geldende richtlij nen. De melding ligt van 3 april tot en met I mei 1997 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e ver dieping van het stadhuis). Op aanvraag kan de melding ook op woensdagavond van I 7.15 uur tot 20.15 uur worden ingezien. Voor informatie over genoemde mel ding kunt u tijdens kantooruren bellen: 0118-487204. VACATURE OMBUDSCOM MISSIE. Wegens vertrek van één van de plaatsvervangende leden zoekt het gemeentebestuur van Vlissingen een PLAATSVERVANGEND LID MIV voor de gemeentelijke Ombudscommissie. Vanaf 1995 is er in Vlissingen een Ombudscommissie. Deze commis sie heeft als taak het onderzoe ken van ingediende klachten over gedragingen van bestuurders of ambtenaren en deze te toetsen aan de normen van behoorlijk bestuur. De commissie doet dit niet alleen voor de gemeente Vlissingen maar ook voor Maatschappelijke Zorg Walcheren. De Ombudscommissie spreekt het oordeel uit of de gedraging, als geheel of gedeelte lijk, wel of niet behoorlijk was. De Ombudscommissie bestaat uit drie vaste en twee plaatsvervan gende leden. De commissie verga dert éénmaal per maand. Een plaatsvervangend lid wordt opge roepen als een van de vaste leden afwezig is. Benoeming vindt plaats voor zes jaar. Vereisten: Van het plaatsvervangend lid wordt verwacht dat hij beschikt over gedegen mensenkennis, zich onafhankelijk kan opstellen en een sociaal/maatschappelijke bin ding heeft met Vlissingen. Bij voor keur worden inwoners van Vlissingen benoemd. De Ombudscommissie dient een onafhankelijke positie te hebben. Om die reden mogen de voorzit ter en (plv.) leden geen deel uit maken van of werkzaam zijn onder verantwoordelijkheid van het gemeentebestuur, inclusief bestuurders en personeelsleden van een publiekrechtelijk samen werkingsverband waarin de gemeente deelneemt (zoals gemeenschappelijke regelingen). Vergoeding: Voor het bijwonen van de verga dering wordt een vergoeding uit gekeerd. Nadere informatie: Deze kan worden verkregen bij de secretaris van de commissie, tel. 0118-48 7205. Indien u belangstelling hebt om plaatsver vangend lid van de Ombudscommissie te worden kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie dit schriftelijk melden bij het College van Burgemeester en Wethouders van Vlissingen, ta.v. de secretaris van de Ombudscommissie, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. Vlissingen, 2 april 1997 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informatiepa gina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de 'Faam/Vlissinger' van vandaag en teletekstpa gina 810 e.v. van Maximaal T.V. GEMEENT E S&Sf .iiUiU-r POSTBUS I Tl I 0IIS- 555 444 4370 AA KOUDEKERKE v E E K I FAX 0IIS - 553 025 GOEDKEURING BESTEM MINGSPLANNEN Burgemeester en wethouders van Veere maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat gedepu teerde staten van Zeeland de vol gende bestemmingsplannen heb ben goedgekeurd: - op 18 februari 1997 het door de gemeenteraad van de voor malige gemeente Mariekerke op 20 december 1996 vastge stelde bestemmingsplan "Speelweide Grijpskerke"; - op 28 februari 1997 het door de gemeenteraad van de voor malige gemeente Mariekerke op 10 december 1996 vastge stelde bestemmingsplan "Bouwlust III" te Aagtekerke. De goedkeuringsbesluiten en de goedgekeurde bestemmingsplan- nen liggen met ingang van maan dag 7 april 1997 gedurende een periode van zes weken ter inzage bij de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg la te Serooskerke en bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke. De openingstijden zijn van 9.00 tot 12.00 uur en 14.00 tot 16.00 uur. Op donderdagavond kunt u terecht van 17.30 tot 19.00 uur. Gedurende de termijn van tervi- sielegging kan tegen het besluit van gedeputeerde staten beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het beroep kan wor den ingesteld door een belang hebbende die aantoont redelijker wijs niet in staat te zijn geweest zich overeenkomstig artikel 2 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot gedeputeerde staten te wenden. VOORBEREIDINGSBESLUI TEN Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat de gemeenteraad van de voormalige gemeente Veere in zijn vergade ring van 12 december 1996 met toepassing van het bepaalde in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening verklaard heeft dat een herziening wordt voorbereid voor het perceel Kanaalweg Westzijde I - 5 te Veere, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie A, nr. I 788. Eén en ander zoals dit gebied op de bij dit besluit beho rende en als zodanig gewaar merkte tekening is aangegeven. Genoemde raadsbesluit is op 16 december 1996 in werking getre den en ligt met de bijbehorende stukken vanaf heden voor ieder een ter inzage bij de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke en bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke. Koudekerke, 2 april 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd Artikel 19 WRO Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat zijn bin nengekomen de verzoeken om vergunning ingevolge de Woningwet voor: Grijpskerke I. het verbouwen van een ber ging tot kapsalon van het pand dr. S.R. Beertastraat 4; Biggekerke 2. het bouwen van een garage op het perceel Mariekerkseweg Vrouwenpolder 3. het verbouwen van het pand Dorpsdijk 26, inhoudende een legalisatie van de gerealiseerde twee appartementen. Tevens wordt voorzien in de aanleg van 5 parkeerplaatsen op het onderhavige perceel; Domburg 4. het uitbreiden van het maga zijn/overkappen van de opslag ruimte van de supermarkt Markt 6. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. Voor bouwplan I is door de gemeenteraad van de voormalige gemeente Mariekerke in zijn ver gadering van 19 november 1996, verklaard, dat een herziening van de desbetreffend bestemmings plan wordt voorbereid. Voor bouwplan 2 is door de gemeenteraad van de voormalige gemeente Valkenisse in zijn ver gadering van 12 december 1996 verklaard, dat een herziening van desbetreffend bestemmingsplan wordt voorbereid. Voor bouwplan 3 is door de gemeenteraad van de voormalige gemeente Veere in zijn vergade ring van 27 juni 1996 verklaard, dat een herziening van desbe treffend bestemmingsplan wordt voorbereid. Voor bouwplan 4 is door de gemeenteraad van Veere in zijn vergadering van 20 maart 1997 verklaard, dat een herziening van desbetreffend bestemmingsplan wordt voorbereid. De bouwplannen zijn in overeen stemming met de in voorbereiding zijnde herziening. Wij zijn bereid om na de verkre gen verklaring van geen bezwaar van gedeputeerde staten van Zeeland, vrijstellingen te verlenen (als bedoeld in artikel 19 van de WRO) van de geldende voor schriften en (met toepassing van artikel 50, 5e lid van de Woningwet), de bouwvergunnin gen te verlenen. Alvorens een verzoek daartoe aan gedeputeerde staten te doen bestaat er voor iedereen de gele genheid om tegen de bouwplan nen bedenkingen in te dienen. De bouwplannen liggen met ingang van 2 april 1997 geduren de 2 weken ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode kunt u uw bezwaren indienen bij het col lege van burgemeester en wet houders van de gemeente Veere, Postbus I, 4370 AA te Koudekerke. Vrijstellingsprocedures Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is ingediend voor: Aagtekerke het vergroten van de woning aan de Prelaatweg 62; Het bouwplan voldoet niet geheel aan de ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het college overweegt met toe passing van de in het bestem mingsplan opgenomen mogelijk heid vrijstelling te verlenen. Alvorens hiertoe over te gaan bestaat voor u de gelegenheid schriftelijke bedenkingen tegen dit bouwplan in te dienen bij het college van burgemeester en wet houders van de gemeente Veere, Postbus I, 4370 AA te Koudekerke. Het plan ligt met ingang van 2 april 1997 gedurende 4 weken ter inzage op de afdeling bouwen en wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en Wethouders van Veere maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aanvraag om bouwvergunning voor: Aagtekerke - het bouwen van een varkens stal op het perceel Hereweg 4; Grijpskerke - het uitbreiden van de garage/berging op het perceel Loodhol 4; Koudekerke - het uitbreiden van de woning op het perceel Lange Weegje 17; Meliskerke - het bouwen van een woning op het perceel hoek Molenwerf/Jan Vaderstraat; Serooskerke - het uitbreiden van het kantoor op het perceel Hondegemseweg 6; Vrouwenpolder - het verbouwen van de woning op het perceel Dorpsdijk 40; Zoutelande - het bouwen van een woning met garage op het perceel Leenesland 2. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvragen om een bouwvergun ning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE BOUWVER GUNNINGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat er bij besluit van 11,18 en 25 maart 1997 bouwvergunning is verleend voor: Aagtekerke - het plaatsen van een dakkapel op het pand aan de Thibautstraat 11; - bouwen van een bedrijfswoning op het perceel Koekoeksweg 3; - het vergroten van de bijkeuken op het perceel Kluithoekweg 3; Grijpskerke - het bouwen van een garage op het perceel Loodhol 6; Koudekerke - het bouwen van sanitaire units op het perceel Strandweg 7; - het geheel vernieuwen van een woning op het perceel Drie Turkenlaan 29; - het bouwen een paardenstal en mestopslag op het perceel Braamweg I; - het bouwen van een kap op een bungalow op het perceel Ellebooglaan 6; Meliskerke - het bouwen van een bijkeuken op het perceel Beukelmanstraat I; Veere - het bouwen van 10 trekkers hutten op het perceel Polredijk 2; - het bouwen van een zadeldak op de garage/schuur op het perceel Markt 46; Vrouwenpolder - het bouwen van een serre op het perceel H. de Rijklaan 45; Westkapelle - het bouwen van een rayon- loods op het perceel Oude Zandweg 11; - het veranderen van de woning op het perceel Markt 11; - het bouwen van een woning op het perceel E. Besnyöstraat 4; Zoutelande het verbouwen van de garage tot slaapkamer/badkamer op het perceel Swaalingestraat I; - het bouwen van een woning op een perceel De Spaier (ong.); - het bouwen van een bergruim te op de garage op het perceel Sloestraat 18. De voormalige gemeente Mariekerke heeft op 31 decem ber 1996 bouwvergunning ver leend voor de bouw van 10 woningen aan de Molenstraat 10 te Grijpskerke. Bij besluit van 18 maart 1997 zijn de op 7 februari 1997 ont vangen aanvullende gegevens onderdeel geworden van eerder genoemde bouwvergunning. MELDINGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat er bij besluit van 18 en 25 maart 1997 de volgende meldingen akkoord zijn bevonden: Grijpskerke - voor het plaatsen van een tuin huisje op het perceel Loodhol 12; Oostkapelle - voor het plaatsen van een tuin huisje op het perceel Oosterpark 58; - voor het plaatsen van een tuin huisje op het perceel Oosterpark 114; - voor het plaatsen van een tuin huisje op het perceel Magnolialaan 6; Zoutelande - voor het bouwen van een kunststof afdak boven de ach terdeur van de woning op het perceel Strand 21. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag dat vergun ning aan de aanvrager is verzon den. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemoti veerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, afdeling bouwen en wonen, Gapingseweg la te Serooskerke op werkdagen van 09.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur, telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 597635. BELASTINGVERORDENIN GEN Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 20 maart 1997 heeft vastge steld de: I. verordening op de heffing en de invordering van onroerende- zaakbelastingen 1997; 2. verordening op de heffing en de invordering van leges 1997. Verder heeft de gemeenteraad op 20 maart 1997 wijzigingen vast gesteld van de verordeningen op de heffing en invordering van: 1. hondenbelasting Domburg 1995; 2. hondenbelasting Mariekerke 1995; 3. hondenbelasting Veere 1995; 4. hondenbelasting Valkenisse 1995; 5. forensenbelasting Mariekerke 1995; 6. forensenbelasting Valkenisse 1995; 7. forensenbelasting Veere 1995; 8. forensenbelasting Domburg 1996; 9. forensenbelasting Westkapelle 1995; 10. rioolrechten Veere 11. rioolrechten Domburg 1987; 12.. rioolrecht Mariekerke 1996; 13. rioolafvoerrecht Westkapelle 1995; 14. rioolrechten Valkenisse 1995; 15. afvalstoffenheffing Domburg 1995; 16. afvalstoffenheffing en reini gingsrechten Valkenisse 1996; 17. afvalstoffenheffing Veere 18. afvalstoffenheffing en reini gingsrechten 1995; 19. afvalstoffenheffing en reini gingsrechten Mariekerke 1995 Bovengenoemde verordeningen zijn op 2 april 1997 geplaatst in het gemeentelijk belastingblad van Veere. Koudekerke, 2 april 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd, COMMISSIEVERGADERING Een gezamenlijke vergadering van de commissies ROVMIABF vindt plaats op dinsdag 8 april 1997 om 19.30 uur in Koudekêrke, Dorpsplein 28. Agenda 1. Informatieverstrekking stand van zaken aanleg Rijksweg N57; 2. Informatieverstrekking stand van zaken Hof Domburg; 3. Delegatiebesluit art 19 WRO- procedure Hof Domburg. De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Voor het komend seizoen zoeken wij een groot aantal chauffeurs. Onze opdrachtgevers verwachten van u een klant vriendelijke houding, zelfstandigheid, doorzettingsvermogen en een flexibele instelling. U bent in bezit van rijbewijs C, E en het CCV-B diploma en evt. het ADR-certificaat. Er zijn o.a. mogelijkheden in de volgende vervoerssectoren: - Distributievervoer (pakketdiensten zowel dag als nacht) - Agrarisch vervoer (trekker-oplegger en combinatie) - Levensmiddelendistributie (in regio Zuid-West) - Bouwmaterialenvervoer (beton, zand en stenen) Informatie bij Joop van Gijs, Tel. (0113) 23 18 34, Goes, Piet Heinstraat 2b. STUKJES I N I T I A T I E E Je interesses zijn verdwenen. En je contact met de buitenwe reld blijft beperkt tot de televi sie. Een beroerte verandert je denken en doen. Bij iedereen verschillend. Altijd ingrijpend. Bel gratis voor meer infor matie: 0800 - 300.0.300. Beroerte. Dl GROOTSTE KOPZORG VAN NU. NederlandseVI/ Hartstichting Dealer van: Monkwell (GB) Marvic (GB) Sanderson (GB) Warwick (GB) Conolly leder (GB) Kravet (USA) Saum und Viebahn (D) JAB (D) Gudbrand Dalens (N) Ploegstoffen (NL) Reynaldo (NL) Deja (NL) Eyffinger (NL) Kobefab (NL) Uw vakkundige meubelstoffeerder STOFFEERDERIJ Stoffering van klassiek en modern meubilair Nieuwe Rijksweg 8 's-Heer-Hendrikskinderen telefoon: 0113-213642 fax: 0113-222869 Uw meubelen opnieuw bekleden? Wij zijn uw adres voor de stoffering van alle soorten meubilair, boot en caravankussens, projectmeubelen, auto bekleding, reparaties aan antieke meubelen Uitgebreide stalen col lectie meubelstoffen Vraag vrijblijvend prijs opgaaf bij uaan huis opgaaf bij u aan huis. Ook materiaal voor de doe-het-zelver

de Faam | 1997 | | pagina 18