Dubbelexpositie De Vleeshal De polonaise van Bram Vermeulen Straks eet heel 's-Graven- polder slagroom taart! Vlissings theaterconcert van Margriet Eshuijs Band Saam-dag: 10 uur muziek en dans in Vlissingen The Urn in De Piek Muis en Leeuw werken samen met Paashaas l Wie wat te vieren heeft trakteert! Kunstwerken decorbouwer 27 MAART T/M 2 APRIL IN MIDDEN ZEELAND De Middelburgse Vleeshal mag dan het image hebben van een vreemd bolwerk waar kunst slechts door een kleine groep Kunst wordt genoemd, het blijft een deel van het monumentale stad huis waarover interna tionaal - inderdaad in kleine kring - lovend wordt gesproken. Tegenhanger De opening van onze nieuwe schoenenzaak is zo'n moment waarbij flink uitgepakt mag worden. •Tussen 26 en 29 maart bij besteding van f 100,- of meer een GRATIS overheerlijk slagroomtaart. Voor de kinderen een heel leuke verrassing! •Tot eind april bij aan koop van een paar schoenen van f 50,- of meer een waardebon KADO van f 10,- of een waardebon van 0,- bij aan koop De Schiedamse/Rot- terdamse rockformatie The Urn treedt zater dag 29 maart op in De Piek in Vlissingen. The Urn brengt een men geling van rock en ste vige rhythm blues. Frau Holle Eric Holm en Peter Adriaanse spelen zaterdag 30 maart en woensdag 2 april Muis en Leeuw in Dromen land. Verder werken mee Marianne Min- naard. Kees Baijens en Jan Camijn. Josien de Graaf schreef de tek sten. 'Shadow Dancing', zo heet de nieuwste cd van Margriet Eshuijs. En het is tegelijk ook de titel van het concert waarmee de dynamische zange res momenteel langs de Nederlandse theaters tourt. Vrijdag (28 maart) is Eshuijs te zien in het Vlissingse Arsenaaltheater. Tien uur non-stop muziek en dans in Vlissingen. Dat is de opzet van de stichting Saam (provin ciale organisatie voor Surinamers, Antiilianen, Arubanen en Molukkers) voor de zogenaamde 'Saam-dag'. Deze dag wordt aanstaande zater dag gehouden in het Vlissingse Scheldemond College. Vijftien muziekgroepen en dansacts passeren de revue. Woensdag 26 maart 1997 FAAM/VLISSINGER 7 iïï is? in? IK mui is? Zo kan ook de tijdelijke inrich ting die er tot en met zondag 13 april is te aanschouwen worden gezien. Maria Roosen heeft er balen stro, stuivende donsveren, glazen ogen en keramische objecten verwe ven tot een poëtische assem blage „die vooral een gevoel van lichtheid en frisheid oproept. Alsof je een aquarel bent binnen gestapt". En ook bij die tentoonstelling geldt dat de toonzetting over de hoofden van de gewone man en vrouw naar elders ver dwijnt zonder opgemerkt te worden, maar wie het heeft gezien en er zich open voor heeft gesteld spreekt mild en zal nieuwsgieriger worden. En dan is er nog iets. Op twee Bram Vermeulen staat voor blues, zeg maar de 'Nederbloez'. Maar dat niet alleen, Vermeulen gaat verder. Na 'Achter mijn ogen' - zijn vorige soloprogramma en gelijknamige boek - zingt zanger, muzikant, tekstdichter Bram Vermeulen weer op zijn eigen, onnavolgbare wijze over het leven in zijn nieuwe theater solo 'Polonaise'. Dinsdag 1 april is hij om 20 uur in de Midel- burgse Stadsschouwburg. Een tekstfragment: „De man hoste zo enthousiast mee, de woorden volop meezingend, dat hij niet merkte voorop te zijn geraakt. Het gevoel mee te doen veranderde in voortge duwd worden, voort. Gelukkig lag de weg duidelijk voor hem platgewalst en diep door de voortgaande stoet". Over, 'Achter mijn ogen' schreef de pers onder andere: „De enige Nederlandse blues zanger... Maar als dit program ma iets aantoont, is het dat die benaming toch niet afdoende is om zijn bijzondere theater positie aan te duiden" (Trouw) en „De beste oerkreetstem van Nederland" (NRC Handels blad). fa, n The Urn. FOTO MIKE SMITH The Urn bestaat uit Nico de Vos (bas), Rini van Willigen (zang en gitaar), Ivo Boon (drums) en Willem van der Wall (gitaar). Het viertal speel de als voorprogramma bij bands als de Tröckener Kecks, Sjako en Hallo Venray. Ook voor luisteraars van het radio programma Leidsekade Live is The Urn geen onbekende. Het optreden in De Piek begint rond 22 uur. Vrijdagavond is er vanaf 21 uur een Super Jam sessie op het Vlissingse podi um. Hieraan werken een aantal bekende Zeeuwse muzikanten mee. minuten loopafstand in de Gravenstraat 63 heeft De Vleeshal tot en met dezelfde datum een filiaal. Daar worden als een soort tegenhanger foto's van Florence Paradeis getoond. En dat is nu juist weer andere koek. Wat de aan schouwer ziet is er ook gewoon. Je hoeft er niks ach ter te zoeken. De meerwaarde die deze foto's tot kunst ver heft is er echter duidelijk. Toch - zo meent de Stichting Beel dende Kunst Middelburg - lijkt het alleen maar een tegenhan ger van de installatie van Maria Roosen. Beiden creëren namelijk een grote openheid en de mogelijkheid tot zinge ving. Het werk in De Vleeshal van Roosen moet worden gezien als een open en vloeiende ten toonstelling. De stichting argu menteert: „De voorwerpen en de plaatsing er van geven de toeschouwer alle ruimte om te reflecteren, te associëren en te combineren". Het maakt dus iets in je los. De foto die cen traal in de hal is geplaatst geeft alle ruimte tot invulling. Wie kleur ziet, ziet kleur en wie iets Foto van de Franse fotograaf Florence Paradeis. anders ziet, mag daar ook mee aan de slag. De man met zeewier in zijn handen wordt gezien als de gulle gever. Uit de hoogte dwarrelt dons neer als zachte sneeuw. Het zou het dons van Frau Holle kunnen zijn, maar ook het verborgen plezier is zichtbaar gemaakt. Onmogelij ke verlangens worden daarom bespreekbaar in die ruimte. De drie middeleeuwse beelden aan het eind van de hal zijn ook in de expositie betrokken en in de nisjes staan kleine pretentieloze objecten die des ondanks deel blijken uit te maken van het geheel waar door ze meerwaarde krijgen die ze opppervlakkig gezien niet verdienen. Lopen we inderdaad net iets meer dan twee minuten dan komen we op het adres Gra venstraat 63 waar de Franse fotograaf Paradeis alledaagse taferelen toont. Bijvoorbeeld: een man die zijn hoofd onder de kraan steekt of een zwange re vrouw die naar de televisie wijst waarop een echoscopie van haar baby is te zien. Duide lijk wordt dat de fotograaf een spel speelt. Hoe gewoon de foto's op het eerste oog ook lij ken, ze zijn zonder meer geën sceneerd en niet verzonnen. Ze spelen in op de werkelijk heid van het alledaagse leven in Parijs. Paradeis noemt het reconstructies van gebeurte nissen waar we normaal niet veel aandacht aan besteden. Het is het detail dat spreekt. Net als in de schilderingen van de grote klassiekers. De voorstellingen worden gespeeld in het Middelburgs Minitheater aan de Verwe- rijstraat in samenwerking met de Stichting Middelburgs Theater. De voorstellingen beginnen beide dagen om 14 en 16 uur. Muis en Leeuw zijn inmiddels in Zeeland bekende figuren. Regelmatig treedt het tweetal (Holm en Adriaanse) op. Ook dit voorjaar komt weer een aantal vrije voorstellingen. Muis en Leeuw komen in de productie voor en na Pasen in Dromenland, alwaar ze hun ogen uitkijken. Ze ontmoeten er al snel mijnheer Haas, die voor de koning op zoek is naar paaseieren. Hij moet ze snel vinden, anders gaat zijn kop er af. Met z'n drieën gaan ze op zoek, lopen de koningin en anderen tegen het lijf en belan den in een netelige situatie. De voorstelling is gelardeerd met vrolijke liedjes. „Het is een uitdaging om in het theater popmuziek te maken zonder compromissen. Gewoon recht voor zijn raap". Margriet Eshuijs is meer dan muziek. Ze is tekst, emotie, eerlijkheid en nieuwsgierig heid, altijd op zoek naar een nieuwe uitdaging. Vijf jaar in het theater, en passant vijfen twintig jaar zangeres, de parel van de Nederlandse popmu ziek. „Het geheel klinkt als een klok, dankzij de stem van de zange res, die tevens haar mannetje staat op de piano, gitaar en accordeon. Maar vast en zeker heeft ze veel te danken aan de fantastische muzikanten, die haar band vormen". (Goudse Courant). En die band bestaat uit zanger/gitarist Maarten Peters, toetsenist Ruud de Grood, bassist Eric Coenen en drummer René Creemers. Margriet Eshuijs Band zijn vrijdag te zien en te horen om 20.15 uur in het Arsenaal theater in Vlissingen. Traditionele muziek uit de Molukken of Suriname wordt afgewisseld met moderne dansacts van de jeugd. Een Hindoestaanse hofdans wordt gevolgd door reggaemuziek. En dat muzikanten uit Zeeland De Stichting Kunstuitleen Zeeland stelt het decor van de hand van kunstenaar Hans Wap in de schijnwerper. Dat gebeurt in het kader van een optreden van het Scapino Ballet op vrijdag 4 april in de Middelburgse Stadsschouwburg. Wap maakte het decor voor dat ballet. In de kunstuitleen zelf zijn circa vijftig kunstwer ken van Wap voorhanden. Ze geeft bezoekers van de voorstel ling de kans om met korting lid te worden. De expositie in de Stadsschouwburg is nog te zien tot en met 4 april. niet in staat zouden zijn zich landelijk of zelfs internationaal in de kijker te stellen wordt gelogenstraft door de aanwe zigheid van Bintang Maluku: de hoge ogen scorende band rond muzikant Rudy de Quel- joe. Ook Kendread The Revivals, de Vlissingse reggaeband, zijn voor muziekliefhebbers in 't Zeeuwse geen onbekenden. Binnenkort maakt dit gezel schap een toernee met elf optredens door Oostenrijk. De Saam-dag wordt vanaf 16 uur gehouden in het Vlissingse Scheldemond College aan het Weyevlietplein. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilde rijen, portretten en posters. Ge opend na tel. afspraak 0118-603469. DOMBURG Marie Tak van Poortvliet Muse um, Ooststraat 10a, Reimond Kimpe (1885-1970), 'Kimpe's Collectioneur'. GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunste naars, diverse werken. Stadskantoor, Oostsingel 2, Rie Baauw, solo-expositie (t/m 28 maart). Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3, Florette Dijkstra, 'De voorgeschiedenis'. Oosterscheldeziekenhuis, 's-Gra- venpolderseweg 114, 'De emotie verbeeld', werk gemaakt door ver standelijk gehandicapten. Museum voor Zuid- en Noord- Beveiand, Singelstraat 13, Kees de Hond, tekeningen en schilderijen. Restaurant De Witte Lelie, Opril Grote Markt 8, Ashot Safian. Oosterschelde College, Zuster straat 11, cursisten model- en por trettekenen. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. van af 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, teke ningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Mid delburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kou- steensedijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieu we Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, expositie over het leven en werk van de drie Roosevelts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echtgenote Ele anor Roosevelt (1884-1962). Ge opend vanaf 1 april. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Galerie 'T', Turfkaai 25/27, Greet Lyklema, gemengde techniek (t/m 29 maart). Hotel Arneville, Buitenruststraat 22, Ria Ruedisueli, beelden. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Wim Zurné, gra fiek en schilderijen. Geopend do., za. en zo. van 14-16.30 uur. Concert- en Gehoorzaal, Singel straat 13, leden van 't Zeeuws-Palet, diverse werken. Restaurant de Burght van Ant werpen, Turfkaai 3, Lies Beyerinck, pentekeningen. Stadsdanszaal, Beddewijkstraat 15, Lex Weijerman, model van een DC3-Dakota. Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, Leey Masdorp-Fritz, Zeeuwse landschappen in aquarel. Geopend op werkdagen van 10-16 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen- sedijk 7, kinderboekenillustratoren: Harriët van Reek, Joke van Leeuwen, Katrien Holland en Harrie Geelen, 'Wonderbaarlijke belevenissen'. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen- sedijk 7, fototentoonstelling 'Langs de deur', foto's van leveranciers die vroeger aan huis bezorgden. Zeeuws Museum, Abdij, 'Bloom' kijkroute door het musuem en een opmerkelijke museumvitrine, het thema is bloemen. Rabobank, Lange Geere 3, Leerlin gen van Ronald Mullié, schilderijen in diverse technieken (t/m 28 maart). Brooymans van de Gruiter Diezijn, Lange Viele 29, Hanny Peters, aquarel-, olie- en acrylschil- derijen. Metro S, Kuiperspoort 22, Gillion Grantsaan, 'Fort Zeelandia'. Spin-off, Gravenstraat 63, Florence Paradeis, 'La porte de deur'. Zeeuws Museum, Abdij, Reimond Kimpe (1885-1970), 'De gulden mid denweg' schilderijen en tekeningen. De Vleeshal, Markt, Maria Roosen, 'Nieuw werk' balen stro, stuivende donsveren, glazen ogen en kerami sche objecten. Stadsschouwburg, Molenwater, Hans Wap, decors; kleurrijke pren ten, zeefdrukken en lino's. COC-Café Goudwaard, Lange Noordstraat 52, 'Lesbische cultuur aan de muur', posters. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Marike Huddles- ton Slater-Offerhaus, 'Eindelijk len te' aquarellen en acryl schilderijen van bloemen en fruit. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, tentoon stelling windenergie. Dagelijks ge opend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. OOSTKAPELLE e Marlon Zandbergen ver zorgt één van de dansacts. Toeristisch Centrum Oranjezon, Schoolstraat 4, Arienne Molenaar, aquarellen: strand- en zeegezichten, fruit en bomen. DONDERDAG 27 MAART Kloveniersdoelen, Middelburg; Jannie Pranger en Gerard Bouw huis, 21 uur. VRIJDAG 28 MAART Arsenaaltheater, Vlissingen; Margriet Eshuijs Band, 'Shadow dancing', 20.15 uur. Podium' t Beest, Goes; Twee vrouwensolo's: Theatergroep De Horzel, 'Ode aan de verlaten zielen'. Veemtheater, 'Vrouw alleen', 20.30 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; De Zeeuwse Komedie, 'Kras', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Super jam sessie, 21 uur. Flying Dutchman, Vlissingen; 7- inch, 22.30 uur. ZATERDAG 29 MAART Centrum, Vlissingen; Looporkest Dikke Nekku Band, 13 uur. Trouwzaal Stadhuis, Goes; Vocaal ensemble Musica Cordis, 15.30 uur. Scheldemond Scholengemeen schap, Vlissingen; Saam-dag, muziek en dans, 16 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Tineke Schouten, 'Lach Vegas', 20 uur. Minitheater, Middelburg; Middel burgs Theater, 'Alice, Alice', 20.30 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; De Zeeuwse Komedie, 'Kras', 20.30 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Joanna Macgregor (piano), 21 uur. Podium 't Beest, Goes; Super markt Swingparty, 21 uur. De Piek, Vlissingen; The Urn, 22 uur. ZONDAG 30 MAART Minitheater, Middelburg; 'Muis en Leeuw in Dromenland', 14 en 16 uur. Green White Hote, Oostkapelle; Leen de Broekert (vleugel), 14 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Hot Neon, jongleerkunsten, acrobatiek en dans, 15 uur. Schuttershofcafé Middelburg; Grandpa Nick Sessieband, 17 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Tineke Schouten, 'Lach Vegas', 20 uur. MAANDAG 31 MAART 't Westende, Serooskerke; Muziekvereniging EMM, 10.30 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Kyoko Hashimoto (piano), 12 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Tjeerd Oostendorp (tuba), Bram Beekman (clabecimbel) en Frank Peerenboom (dans), 14 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Janice Jackson, 15 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Twee dans solo's, 17.30 uur. kloveniersdoelen. Middelburg; Trio Sjuji, Hashimoto en Went, 19.30 uur. Grote Kerk, Goes; Orgelconcert Kees van Eersel, 20 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Yuki Saga (zang) en Yumiko Muraka mi (piano), 21.30 uur. DINSDAG 1 APRIL Grote Kerk, Goes; Carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Midgard, Middelburg; Jamsessie, 20 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Bram Vermeulen, 'Polonaise', 20 uur. WOENSDAG2 APRIL Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Naar dro menland', 14 uur. Minitheater, Middelburg; 'Muis en Leeuw in Dromenland', 14 en 16 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Peter Tuinman, Linda van Duyck, Margo Dames en Adriaan Olree, 'De stille kracht', 20 uur. Zeeuws biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'Wauw... het gras is blauw', foto's, een bak met wande lende takken, kijkgaten en geprepa reerde insekten. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, J. Overdulve; oud en nieuw glaswerk. Catrien van Sparrentak-Geschiere; olieverfschilderijen. Geopend tij dens kantooruren. VEERE Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vondsten in Vee re'. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insecten, dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prin ses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Galerie Hannelore Meyaard, Hendrikstraat 8, Jaap Reedijk, schil derijen en objecten (t/m 30 maart). Arsenaaltheaterrestaurant, Arse naalplein, Lex de Meester, foto- expostie 'Straatfestival Vlissingen'. Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans. Bellamy 19, Bellamypark, Mitsy Groenendijk, elf poedelsculpturen (t/m 31 maart). Café Soif, Bellamypark 14, Dimitri van Wezel. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, Yvonne Slag- ter, schilderijen 'Mummies'. Notariskantoor Sauer Oonk, Badhuisstraat 181, Aaf Renkema, aquarellen 'Kleur bekennen'. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WISSENKERKE Galerie De Praktijk, Voorstraat 15, Leonard Snelders; schilderijen, teke ningen en airbrush-painting. Yvon ne Siebels; tekeningen. Anton Bey- sens; bronzen (tuin)beelden. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. DONDERDAG 27 MAART Alhambra I Vlissingen, 'The English Patient' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star Wars' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Jerry Maguire' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Metro' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Space Jam' 20 uur. 't Beest Goes, 'Secrets and Lies' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The portrait of a lady' 20.30 uur. VRIJDAG 28 MAART Alhambra I Vlissingen, 'The English Patient' 18.45 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Space Jam' 14 uur. 'Star Wars' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Micro- cosmos' 14 uur. 'Jerry Maguire' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Fierce Creatures' 14 uur. 'Metro' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Space Jam' 19 uur. 'Star Trek' 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Secrets and Lies' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The portrait of a lady' 19.30 uur. ZATERDAG 29 MAART Alhambra I Vlissingen, 'The English Patient' 18.45 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Space Jam' 14 uur. 'Star Wars' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Micro- cosmos' 14 uur. 'Jerry Maguire' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Fierce Creatures' 14 uur. 'Metro' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Space Jam' 19 uur. 'Star Trek' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Hollow Reed' 19.30 uur. 'The portrait of a lady' 22 uur. ZONDAG 30 MAART Alhambra I Vlissingen, 'The English Patient' 18.45 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Space Jam' 14 uur. 'Star Wars' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Micro- cosmos' 14 uur. 'Jerry Maguire' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Fierce Creatures' 14 uur. 'Metro' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Space Jam' 19 uur. 'Star Trek' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The portrait of a lady' 20.30 MAANDAG 31 MAART Alhambra I Vlissingen, 'The English Patient' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Space Jam' 14 uur. 'Star Wars' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Micro- cosmos' 14 uur. 'Jerry Maguire' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Fierce Creatures' 14 uur. 'Metro' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Space Jam' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Iwan de Verschikkelijke' 20.30 uur. DINSDAG 1 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'The English Patient' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star Wars' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Jerry Maguire' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Metro' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Space Jam' 20 uur. 't Beest Goes, 'Umberto D' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Hollow Reed' 20.30 uur. WOENSDAG 2 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'The English Patient' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Space Jam' 14 uur. 'Star Wars' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Micro- cosmos' 14 uur. 'Jerry Maguire' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Fierce Creatures' 14 uur. 'Metro' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Space Jam' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The portrait of a lady' 20.30 uur. VRIJDAG 28 MAART Alhambra I Vlissingen, 101 Dal- matiërs' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal- matiërs' 14 uur. ZATERDAG 29 MAART Alhambra I Vlissingen, '101 Dal- matiërs' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal- matiërs' 14 uur. ZONDAG 30 MAART Alhambra I Vlissingen, '101 Dal- matiërs' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal- matiërs' 14 uur. MAANDAG31 MAART Alhambra I Vlissingen, '101 Dal- matiërs' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal- matiërs' 14 uur. WOENSDAG 2 APRIL Alhambra I Vlissingen, '101 Dal- matiërs' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal- matiërs' 14 uur.

de Faam | 1997 | | pagina 7