s Mal Scbmmnmk Peter Christ Bijou Lederwaren schrijven 190 jaar li loae^nystone. 't Bevahuis AnneMarel Outfit Menswear rjaarsschoenenmode Verbum Mode Schoenen lemaakt De Leeuw Schoenmodes Fabery-de Jonge l naamm/v adres postcode plaats wenst meer informatie over: advertentie Imsieve Hei voorjaar komt eraan en daarmee nieuwe lemm. Lammetjes en hippelende wetens m de wei verkondigen dat de doodse winter voorbij is. Ook bet fenomeen mens past zich aan. De grameheié van de omgeving krijgt geen hans mm zodra de eerste zonnestralen waterige warmte brengen. Dan verandert ook ineens de outfitkleuriger, uitdagender, eerlijker en klaar voor een nieuwe start die met de lente begint. Modehuizen zijn er op voorbereid. Op deze pagina exclusief een bloemlezing uit de voorraad pracht en praal, speciaal ontworpen mor als het begint Voor meer informatief Vul onderstaande bon in. De Lederwaren in Middelburg dit voorjaar zijn sportief. De slij! is 'clean' en puur en is geïnspi reerd op de jaren zeventig. Het functionele aspect maakt een come back in talrijke details. Dat is bijvoorbeeld terug te vinden in de binnenvakken van tassen. Op het gebied van tassen is de vrouwelijke City-shopper, met korte schouderbanden weer belangrijk. Daarnaast is er de grote Shopping-shopper met diverse vakken op de voorzijde: modem en praktisch. De klassie ke minitas, simpel en chic zal Materiaal dal overheerst is cita nylon. Bovendien wordt een span nende mix van rayon-pile mei vinyl ingezet. Sluitingen en ges pen vonncn de opvallende details. Kleuren als zwart, marine, oranje en rood zijn veel gebruikt. Echter, de nieuwe en absolute favoriet is wel gebroken wit. Dat geldt voor tassen en schoenen. Deze laatstcn zijn er in wit, ecni en marine. Geheel in stijl passen de hoed en de pet, natuurlijk vooral in katoen. Het merk Esprit biedt dit seizoen een keur aan zijden bandana s en zijden sjaals. Met hun contrasterende waking kunnen zij elke outfit naar eigen goeddunken aanvullen. Kleurrijk als ze zijn, geven ze een vrolijke invulling van het totaal- ar van 1997. Tot ziens bij: Om alvast een tipje van de sluier te lichten: de collectie is qua kleur en styling georiënteerd en geïnspireerd op de jaren veertig en vijftig sportwear en servicewear. Er zijn bijvoorbeeld diverse kraagvormen, waarbij platte kragen domineren. in diverse demivarianten zijn er talrijke geweven ruiten in rustige kleurstellingen. Nieuw is het shirtjack model dat is afgeleid van uniformen. Ook sweats zijn ruimschoots aanwezig in dezelfde styling, waarbij het mixen van materialen wal meer ingehouden is. Voorts is er een veelheid aan polo's in voornamelijk lange mouw versies. In het jeanspakket zijn een aantal uitbreidingen. Voorbeeld is het Raw denim in de classicuitvoering, de worker en de seafarer. In totaal omvat het programma dertien kleuren in denim waarbij de verwende jeansfreak allerlei noviteiten krijgt aangeboden. Rial Schoenmode aan de Lange Vorststraat in Goes is bij de selectie van haar voor- jaarscollectie op zoek gegaan naar nieuwe avonturen met liet mede ECCO. Maar bij liet vertrekpunt wordt geen compromis gesloten. Het vertrekpunt kwaliteit. En dat staat bij ECCO altijd voorop. Kwaliteit, daar gaat het om in het leven waarin evenwichtigheid van de geest, maar ook van het lichaam de grondslag vormen van alle vooruitgang. ECCO's voorjaarscollectie is op die filosofie gebaseerd. De schoenen zijn gemaakt voor wie op zoek is naar een nieuwe uitdaging. Voor die dus op zoek zijn naar kwaliteit in hun leven en de harmonie wensen lus sen doelmatigheid en vomi; tussen de interne en externe kwaliteiten. ECCO 1 lekker lopen gezien vanuit diverse facetten van het leven - altijd gebaseerd op die mensen die dit merk schoenen moet dragen in de wereld waarin leven. Het gevoel dat ECCO-schoenen voortbrengt is het resultaat van doelgerichte productontwikkeling waar design, innerlijke waarden, constructie, productie, comfort en kwaliteit een geheel vormen. Een gespecialiseerd team met een gespecialiseerde collectie wacht bij: Langeviele 1 en Lange Delft 3, Middelburg Goes 0113-215160 Middelburg, 0118-613172 Horka-Elasta maakt modieuze confectie voor de moderne man en is ruimschoots in voorraad bij Lavooy Mode in Middelburg. De unieke breedte stretch zorgt ervoor dat uw colbert nergens knelt en uw pantalon nooit te strak zit. Bovendien zijn de pantalons voorzien van een rekbare broek band en ceintuur. Alleen de allerbeste stoffen zijn gebruikt Daardoor is Horka-Elasta confectie als het ware op elk lijf geschreven. Niet voor niets spreken ze bij Lavooy mode van Comfort-by-stretch. Duik daarom eens snel bij Lavooy in de paskamer en ontdek het z GEUtHir De leukste mode staat in het teken van het voorjaar. AnneMarel in Goes is er ook dit seizoen weer in geslaagd een uitgekiende collectie samen te stellen, die onderling uitstekend is te combineren. Zo is er een programma afgestemd op de kleuren van strand en zee. Marineblauw en zandkleuren zijn een onverwoest bare en tijdloze zomeree combinatie. Deze kleuren worden bovendien gevarieerd in dit thema in bijvoorbeeld ruit of streepdessins. Let daarbij ook op de extra details zoals ritsen en ceintuurs. Dan is er het programma sportief in sweatslof. Een heel thema dat zeer veel variatiemogelijkheden biedt en op aller lei gebiuiksmomenlen is te dragen. De kleurcombinaties bepalen hel uiterlijk van deze leuke comfortabele lijn. (Op de foto ziet u de collectie van Elitair). Dan is er ook nog een thema waarin kleur centraal staat; vrolijker dan dit voorjaar kan bijna niel Het zijn vooral combinaties van ruitjes met effen stoffen. En let op: ruiten zijn dit voorjaar helemaal in. Daarnaast zijn er altijd de "basics", kledingstukken die altijd van pas komen. Er is weer een groot aantal modellen pantalons in stretch-kwaliteiten en diverse kleuren. Bij AnneMarel vindt u uiteraard weer een uitgebreide eollee- tie sweatshirts, pullovers en T-shirts. is maken met de Lavooy Mode Plein 1940 nr. 20 Middelburg 0118-612508 Het verhaal over jeans en denim strekt zich uit over een lang stuk geschiedenis. Van werkbroek tot populair kledingstuk beslaat een periode van 190 jaar. Weinig kleding kan een dergelijk lang verhaal vertellen. Bij 't Bevahuis in Goes weten ze er alles van. Tegenwoordig zijn ze niet meer weg te denken uit het modebeeld en steeds weer komen de fabrikanten met een novum op de markt, zoals nu de Raw Denim. Het is het allernieuwste op spijkerbroekengebied. De broeken worden van ongewassen denim gemaakt en vormen zich na een vochtige spraybehandeling helemaal naar liet lichaam. Daarnaast zijn er allerei soorten spijkerbroeken ontwikkeld die zich naadloos in allerlei trends laten inpassen. Dat de spijkerbroek zo lang al een geliefd kledingstuk is is eigenlijk logisch. Jeans zijn in alle opzichten eerlijk en functioneel. Dit kwaliteit staat op een hoog niveau en ze zijn er voor iedereen en elke smaak. Naast de vrijetijdscollecties vindt u bij 't Bevahuis vele colberts en pantalons voor de geklede man, onder meer het bijzondere merk Peter van Holland. Lange Vorststraat 64 Goes 0113-216559 Opril Grote Markt ll, Goes, 0113-270709 Nadat in 1993 liet in- en exterieur veranderde is nu ook de collectie duidelijk aangepast In een speciale uimtc voor schoenen voor de leeftijd nul tot tiener. Belangrijk in die shop ffl kwaliteit hier hand in hand gaan. Vakkundig advies bij de verkoop en nacontrole staan bij De Leeuw in Middelburg hoog in het vaandel. De schoenen zijn verkrijg baar in de maten 18 tot en met 40 en in verschillende wijdtes. De merken: Piedro, Bunnies, Roniagnoii, Hupsakee, Elefanten, Mags en Dr Martens. De herencollectie blinkt uit door zijn unieke opzet. Kwaliteit en een voud zijn hier de noemers voor elk seizoen, doch niettemin trendy. De grootste groep herenschoenen beweegt zich in de prijsklasse van 149,- tot 259,-De merken zijn onder meer Van Bommel, Greve, Clarks, Marc, Mephisto, Rowland, Brothers, Palladium en Dr Martens. Nieuw dit seizoen is het merk Simple. Het betreft mooie ouldoor-schoenen in het sportsegment. De damescollectie wordt bij De Leeuw Schoenmodes in drie groepen verdeeld: basic, mode en trendy. I11 de basic-serie heeft de Middelburgse zaak een brede collectie pumps, loafers, bootschoenen, sandalen in verschillende standaardkleuren en hakhoogtes. De mode-schoenen wisselen per seizoen. Ze zijn voorradig in de meeste actuele kleuren 1 snit, waarbij onder meer de geraffineerde sandalets van de beste merken opvallen. Voor de vrouw van vijftien jaar en ouder wordt maandelijks de collectie aange vuld met de meest actuele schoenen, dat gebeurt het hele jaar 1 door. Dit seizoen zijn er veel plateauzolen en blokhakken ver- krijgbaar in de kleuren als zwart, wit, vanille, kc geel, oranje en pistache. De prijs van deze trendy schoenen ligt om en nabij de honderd gulden, onder meer in de merken Mags, Bronx. Stephan, Streetlife, Palladium en Kookai. Met een feilloos gevoel voor Laura Casini, Escada, Laurel, Jobis, Basler, Kemper, Brax, Pringle en Bogner Het spreekt voor zich dat al deze lijnen actueel en elegant zijn. Het is de mode voor de bewust levende vrouw van de jaren negentig. Mode die duidelijk accentueert hoe belangrijk het is om uitdrukking te geven aan de eigen identiteit. Mode ook voor de vrouw die keuze en kwaliteit van topmerken waardeert in een speciale is waar Delscher Mode naar streeft Het is daarom ook geen toeval dat de Delscher-lijn tot een van de meest toonaangevende van de regio behoort. Outfit Menswear aan de Pottenmarkt 13 in Middelburg heeft weer een schitteren de collectie voor u in huis. Wat denkt u Part 1\vo, Esprit, Cinque, Rosner, Stones, William Lockie, Boomerang. Collumn en Timberland, waarvan wij de kleding en de schoenen verkopen. Tip voor deze zomen colberts en kostuums met ichtige vestjes daarbij gecombineerd. U merkt het Wij hebben een hoge pet op van onze nieuwe collectie. Daarom ontvangen wij 11 graag eens in onze j zaak. Tot ziens! Delscher Mode Goes 0113-227607 Pottenmarkt 13 Middelburg 0118-640773 Loopcomfort blijft het uitgangspunt voor de ideale dames-schoen. De modelijnen uit de jaren zestig in zeventig zorgen dit voorjaar in diverse looks, alsook in een fleurige zomerlook, voor een actueli sfeer, zowel sportief als gekleed. Speelt comfort een grote rol, vrouwelijkheid is daarbij niet minder belangrijk. Verburg Schoenmode in Goes speelt daarop in met een uitgebreide voorjaarscollectie. De kin- deischocnencollectie heeft een ware facelift ondergaan. De vele soorten model- len, zowel hoog en laag als opengewerkte sandalen zijn uitgevoerd in leuke fleurige voorjaatskleuren als geel, oranje, appelgroen en blauwe combinaties. We zijn trots op onze collectie en presenteren ze in de malen 19 tot en met 39- Voor een persoonlijk advies kunt u altijd bij ons langs komen. Grote Markt 9, Goes 0113-215604 Het atelier van LeChic is zonder meer het domein van onze goudsmeden. Het is de plaats waar uiterste aandacht van de vakman vc bepaalt. Hier zijn vaardige handen bezig. Hier komen ook de liefde voor het ambacht en een verbazende kennis van het materiaal tesamen. Fabeiy-De Jonge in Goes heeft een uitgekiende collectie van dat merk. LeChic-sieraden worden per definitie met de hand gemaakt. Dat gebeurt in kleine series. Zo krijgen de kunstwerkjes altijd net dat extraatje ten opzichte van massaproducten. Want het is vakmanschap dat LeChic-sieraden nog meer doel schitteren. LeChic-sieraden streven naar een perfecte balans tussen klassieke waarden en de smaak van vandaag. Het zijn sieraden die overal gezien mogen worden en Langeviele 2 Middelburg 0118-650249 fabelachtige staaltjes van ambachtelijke vaardig heden van Rien Rozendaal, de gedreven ontwer per in een familietraditie die teruggaat tot 1834. LeChic. De geïnteresseerde vindt ze bij: Juweliers van vader op zoon sinds 1834 Lange Kerkstraat 30 (10) Goes 0113-215005 PZC Weekbladen, t.a.v. Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 123, 4380 VB Vlissingen 1 6 2 7 3 8 4 9 5 10 Omcirkel op deze bon de gewenste cijfers en stuur deze bon, voor

de Faam | 1997 | | pagina 24