INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN INFORMATIE VAN DE OVERHEID GEMEENTE VLISSINGEN 16 FAAM/VLISSINGER Woensdag 5 maart 1997 INFORMATIE OVERHEID GEMEENTE MIDDELBURG WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging KENNISGE VING verandering inrichting arti kel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en Wethouders van Middelburg maken bekend dat op 10 februari I997 is inge komen de kennisgeving van Werkplaatsen Walcheren te Middelburg voor de wijziging van de inrichting, gelegen aan de Grevelingenstraat 16 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de ver andering wordt redelijkerwijs aan genomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevol gen heeft voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu. De wijziging betreft het uitbreiden van de werkruimten en de ver plaatsing van machines. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 6 tot 20 maart I997 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van tevoren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd tel. nr. (0118) 67 52 41. GELDEND VERKLARING VERORDENINGEN E.D. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 24 februari I997 de onderstaande verorde ningen en besluiten van de voor malige, per I januari I997 opge heven, gemeente Middelburg gel dend verklaard voor het gehele grondgebied van de per I januari 1997 nieuw gevormde gemeente Middelburg: Inspraakverordening Middelburg; Verordening persoonsregistraties; Verordening binnentreden ter uit voering van noodverordeningen; Drank- en Horecaverordening; Verordening tot het instellen en toekennen van erepenningen van de gemeente Middelburg; Verordening op de gemeentelijke identiteitskaart Verordening gemeentelijk ram penplan; Rampenplan gemeente Middelburg; Verordening straatnaamgeving en huisnummering; Subsidieverordening stadsvernieu wing I995; Bouwverordening; Brandbeveiligingsverordening; Bouwverordening logiesgebouwen; Monumentenverordening 1988; Verordening recreatiewoningen; Gemeentelijke onderhoudssubsi- dieregeling monumenten; Verordening geldelijke steun woonwagens; Controleregelen I992; Algemene voorwaarden voor de verkoop van bouwterreinen in de gemeenten Vlissingen en Middelburg I993; Algemene voorwaarden voor de uitgifte in erfpacht van gronden in de gemeente Middelburg; Verordening regelende de samen stelling, de werkwijze en bevoegd heden van de Welstandscommissie en de Monumentencommissie; Instruktie voor de ambtenaren, belast met het bouw- en woning toezicht; De Toeslagenverordening Abw; Verordening winkeltijden; Bankreglement Gemeentelijke Kredietbank Middelburg; Klachtenregeling ongewenste inti miteiten openbaar basisonderwijs; Financiële beheersverordening Stedelijke Scholengemeenschap van de gemeente Middelburg; Verordening voorzieningen huis vesting onderwijs; Verordening procedure overleg huisvesting gemeente Middelburg; Parkeerverordening 1991; Verordening op de Stedelijke Scholengemeenschap Middelburg; Afvloeiingsregeling openbaar basisonderwijs; Verordening op de begraafplaats gelegen aan de Walcherseweg; Sollicitatiecode openbaar basison derwijs; Verordening aanwijzing voor ver zuring gevoelig gebied gemeente Middelburg; Verordening op de kinderdagver blijven; Deelverordening Amateuristische Kunstbeoefening (DAK); Algemene Subsidieverordening Welzijn; Verordening geluidmetingen en - onderzoeken Middelburg; Verordening geldelijke voorzienin gen raads- en commissieleden; Uitkerings- en pensioenverorde ning wethouders van de gemeen te Middelburg; Ideëenbusreglement; Destructieverordening voor de gemeente Middelburg; Verordening opslag olieprodukten; Verordening voorziening gehandi capten Walcheren. Tevens werden de onderstaande verordeningen van de voormalige gemeente Middelburg ingetrok ken: Verordening tot uitvoering van de artikelen 29 en 38 van de Algemene Bijstandswet, betreffen de de behandeling van aanvragen om bijstand; Verordening gevaarlijke stoffen Middelburg; Subsidieregeling aankoop kunst werken van in Middelburg wonen de beeldende kunstenaars; Inspraakregeling voor minder heidsgroepen; Verordening procedures I.O.A.W. en I.OA.Z.; Het raadsbesluit treedt in werking ingaande I maart I997. Tegelijkertijd met het geldend worden van desbetreffende veror deningen voor het gehele grond gebied van de gemeente, verlie zen de verordeningen van de voormalige gemeenten Arnemuiden en Veere en van de gemeente Vlissingen voorzover die betrekking hebben op grondge bied van die gemeenten dat thans ligt binnen de nieuwe gemeente Middelburg en die dezelfde onderwerpen regelen als de geldend verklaarde verordenin gen van de voormalige gemeente Middelburg, hun werking. Het raadsbesluit ligt voor een ieder ter inzage bij de sectie Communicatie, bezoekadres Stadhuisstraat 2 te Middelburg. Daar kunnen ook de geldend ver klaarde verordeningen en beslui ten worden ingezien. Tegen be taling der kosten is daar ook een kopie verkrijgbaar van het raads besluit OPENBARE KENNISGEVING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij bij besluit van 25 februari I997 de Arbeidsvoorwaardenregeling hebben gewijzigd. Deze 3e wijziging van de Arbeidsvoorwaardenregeling omvat de volgende zaken: 1. Wijzigingen van de FLO-rege- ling die samenhangen met de inbouw van de FPU-uitkering in de FLO-uitkering; inwerkingtre ding met ingang van I januari I997. 2. Wijziging van het wettelijk minimumloon per I januari I997. 3. Wijziging van het verhaal van de pensioen- en VUT-premie bij buitengewoon verlof en in andere bijzondere situaties, als gevolg van de privatisering van het ABP per I januari 1996. 4. Wijziging schaalmaxima van de oude salarisstructuur. 5. Wijziging van de seniorenrege ling als gevolg van de invoering van de regeling Flexibel Pensioen en Uittreden (FPU). De laatste drie wijzigingen treden met ingang van I april I997 in werking. Bovengenoemd besluit ligt ter inzage bij de sectie communicatie van de dienst Middelen, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. BESTEMMINGSPLAN VEER- SEPOORT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland een beslissing hebben genomen inzake de goedkeuring van het bestemmingsplan Veersepoort Goedkeuring wordt onthouden aan een onderdeel van de plan kaart bestaande uit het nieuw geprojecteerde (laatste) gedeelte van de President Rooseveltlaan. Voor het overige wordt goedkeu ring aan het bestemmingsplan verleend. Het besluit van Gedeputeerde Staten met het bestemmingsplan liggen vanaf 10 maart I997 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Communicatie, Stadhuisstraat 2 en de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende de termijn van terin- zagelegging kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het beroep kan worden ingesteld door degene die tijdig op grond van artikel 2 7, eerste lid of tweede lid bedenkin gen bij Gedeputeerde Staten heeft ingediend alsmede door een belanghebbende die kan aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest zich overeenkomstig voornoemd artikel tot Gedeputeerde Staten te wenden. Tegen het besluit tot onthouding van goedkeuring aan bovenge noemd onderdeel van de plan kaart kan door een ieder beroep worden ingesteld. Degene die beroep instelt kan eveneens een verzoek om voorlo pige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State indienen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het bouwen van een woning op locatie Vlasakker (kavel I); - het uitbreiden van een dakka pel en het bouwen van een bij keuken/berging op locatie Prinsenlaan 42; - het uitbreiden van de woning op locatie Westmede 89; - het verbouwen van de woning op locatie Verwerijstraat 49; - het bouwen van een garage op locatie Deurloo 18; - het uitbreiden van de woning op locatie Seisdam 26; - het verbouwen van de woning op locatie Molenberg 65. Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend na.dat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. MONUMENTENVERGUN NING Van 7 maart I997 tot en met 13 maart 1997 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het aanbouwen van een badkamer op de verdieping van de woning op het perceel Korendijk 8. Gedurende bovengenoemde perio de kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van 18 november 1996 op grond van artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, heeft ver klaard dat voor: - de percelen gelegen aan de Sandberglaan zoals dat is aan gegeven op de bij dit voorstel behorende tekening nummer S 224-33, d.d. januari I997, een herziening van de bestem mingsplannen Beschermd Stadsgezicht en Sprencklaan wordt voorbereid; - het perceel gelegen aan de Muidenweg 2 zoals dat is aan gegeven op de bij dit voorstel behorende tekening nummer S 257-001, d.d. 16 januari 1997, een herziening van het BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het verbouwen van 3 etagewo ningen op locatie van Dishoeckstraat 548 - het uitbreiden van de woning op locatie van Dishoeck straat I69 - het bouwen van een woning op locatie Anna Blamanlaan 13 - het bouwen van een dakkapel op locatie Rosenburglaan 297 - het wijzigen van de winkelpui op locatie Badhuisstraat 18-20 - het bouwen van een schutting op locatie Kerklaan 31 - het bouwen van een berging op locatie Zuiderzeestraat 89 bestemmingsplan Recreatiegebied Oranjeplaat- West wordt voorbereid. Het besluit treedt in werking op 7 maart 1997 en ligt met het bijbe horende preadvies en tekeningen voor een ieder bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21, ter inzage. BOUWPLANNEN - VRIJ- STELLINGSPROCEDURES Wij maken bekend dat bouwplan nen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan (art I8a en 19 WRO) en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is (art 50, lid 5 WW). Het gaat om: bouwaanvragen (art 19 WRO en art 50, lid 5 Woningwet): - het bouwen van 3 woningen aan de Sandberglaan door de Walcherse Bouw Unie; - het bouwen van I woning aan de Sandberglaan met een ont sluiting via een brug naar Hof Ter Veste ten behoeve van de fam. Marijnissen; - het bouwen van I woning aan de Sandberglaan met bovenge noemde ontsluiting door de Walcherse Bouw Unie; - het bouwen van een garage op het perceel Abeelseweg 9A ten behoeve van B. Fuchs; - het aanbouwen van een bad kamer op de verdieping van de woning op het perceel Korendijk 8 ten behoeve van de heer W.A. Kooiman. meldingen (art 18a WRO): - het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Kruitmolenlaan 41 ten behoeve van de heer J.A. van de Putte; - het uitbreiden van de woning op het perceel Jan van Hoofkwartier 70 ten behoeve van de heer R. Kalle; - het bouwen van een serre aan de woning Jan van Hoofkwartier 46 ten behoeve van de heer E.M. Elmirou; Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) maken dit mogelijk. Voordat wij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 7 maart I997 twee weken (dus tot en met 20 maart I997) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. TIJDELIJKE VERKEERS MAATREGEL Als gevolg van weg- en riolerings werkzaamheden in de Seisweg zijn de daar gevestigde bedrijven tijdelijk niet bereikbaar voor vrachtverkeer. Burgemeester en wethouders hebben daarom beslo ten het eenrichtingsverkeer in de parallelweg van de Laan der Verenigde Naties, tussen de Euromarkt en de Seisweg voor de duur van die werkzaamheden op te heffen voor vrachtauto's. De duur van deze maatregel wordt geschat op drie maanden. Contactpersoon is de heer C.J. Mouthaan (675391) Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag. Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouw plannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan (art I8a en 19 WRO) enlof waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is (art 50, lid 5 WW). Het gaat om: bouwaanvragen (art 19 WRO en art 50 lid 5 Woningwet): IOmroep Zeeland voor de uit breiding van het studiogebouw aan de Kanaalstraat 64 ten behoeve van de regionale tele visie. Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening enlof artikel 50 lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk. Voordat wij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 6 maart 1997 twee weken (dus tot en met 19 maart 1997) in het stadhuis ter inzage bij de sec tor Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de tweede verdieping). In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNIN GEN: In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het uitbreiden van het bedrijfs gebouw op locatie Frankrijkweg 3 - het bouwen van een fietsen berging op locatie Han Diekmanlaan 21 - het verwijderen van asbesthou dende plafonds op locatie Kerkstraat 8 - het slopen van een bijeen komstgebouw op locatie Minister Lelystraat 4 - het plaatsen van speeltoestel len op locatie Burgemeester van Woelderenlaan 5 - het bouwen van een dakkapel op locatie Simon de Vliegerlaan 30a - het bouwen van 4 woningen op locatie Suze Groeneweglaan 108 t/m 114 - het verbouwen van de woning op locatie Hellebardierstraat 5 - het slopen van een deel van de perronoverkapping op loca tie Stationsplein 3 - het bouwen van 12 woningen op locatie Suze Groeneweglaan 84 t/m 106 - het slopen van asbesthouden de panelen op locatie 113 woningen van Ginkelstraat en omgeving Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 2 7 februari 1997 heeft verklaard dat wordt voorbereid een herziening van het bestemmingsplan: 1. Gravestraat; 2. Oost-Souburg - gedeelte Kanaalstraat Deze voorbereidingsbesluiten lig gen met bijbehorende tekening, waarop het gebied is aangegeven waarvoor het betreffende besluit geldt, met ingang van 6 maart 1997 tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage in het stad huis, sector stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdieping). De besluiten treden in werking op de dag na deze publicatie. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Algemene Plaatselijk Verordening Vlissingen) is ontvangen van; dhr. LP. van der Male, van Hogendorpweg 172, Vlissingen, voor het verwijderen van een Japanse Sierkers in de voortuin. We zijn voornemens deze vergun ningen te verlenen. Nadere infor matie over de kapaanvraag kunt u verkrijgen bij de sector Beheer/sectie Beplantingen, ART 19 WRO verbouw en uitbreiding woning Nieuwstraat 3 te Zoutelande. Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat is bin nengekomen het verzoek om ver gunning ingevolge de Woningwet voor het verbouwen en uitbreiden van het woonhuis Nieuwstraat 3 Vredehoflaan 50, telefoon 48 73 72. BESTEMMINGSPLAN BUI TENGEBIED Wij maken bekend dat met ingang van 6 maart 1997 voor een ieder gedurende vier weken (t/m 2 april 1997) ter inzage ligt op het stadhuis (sector stadsont wikkeling, hal 2e verdieping) het door de gemeenteraad in zijn ver gadering van 27 februari 1997 vastgestelde bestemmingsplan Buitengebied. Gedurende genoemde termijn kunnen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland schriftelijk bedenkin gen inbrengen: a. degenen, die tijdig hun ziens wijze bij de gemeenteraad ken baar hebben gemaakt; b. belanghebbenden, die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat geweest te zijn hun zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken en c. een ieder, die bedenkingen heeft tegen de door de gemeenteraad bij de vaststel ling aangebrachte wijzigingen ten opzichte van het ter visie gelegen ontwerp. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging beschikking Wij maken bekend, dat wij ver gunning hebben verleend op grond van de Wet milieubeheer aan: - de heer Ph.B.M. Stinenbosch voor het uitbreiden van de wer king van de inrichting (theater met theatercafé en foyer), met een café-restaurant voor brui loften, partijen, recepties en optredens, alsmede beperkte uitbreiding van de sluitingstij den, op het perceel Arsenaalplein I, Vlissingen. De vergunning wordt conform de ontwerp-vergunning verleend. De beschikking en alle relevante stukken liggen van 6 maart tot en met 16 april 1997 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien wor den, telefoon 0118-48 7204. Desgewenst wordt er door de sec- tie Milieu een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stukken. In bovengenoemde periode kan tegen voornoemde vergunning beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, door: degenen die bedenkingen inge bracht hebben tegen de ont werpbeschikking; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens een verzoek tot het treffen wan een voorlopige voorziening is gedaan. Het ver zoek tot het treffen van een voor lopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Als beroep wordt ingesteld moet griffierecht worden betaald. Informatie hierover kunt u verkrij gen bij de Raad van State. (tel. 070-3624871). Vlissingen, 5 maart 1997 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informatiepa gina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de Faam/Vlissinger van vandaag en teletekstpa gina 810 e.v. van Maximaal T.V. te Zoutelande tèn behoeve van het permanent huisvesten van verstandelijk gehandicapten, per ceel kadastraal bekend gemeente Veere, sectie D nr. 1725. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Door de gemeenteraad van de voormalige gemeente Valkenisse is echter in zijn vergadering van 4 juli 1996 verklaard, dat een her ziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid. Het bouwplan is in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening. Burgemeester en wethouders van Veere zijn bereid om vrijstelling te verlenen (als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) van de geldende voor schriften en (met toepassing van artikel 50, 6e lid van de Woningwet), vooruitlopende op de vaststelling en goedkeuring van de planherziening, ligt het in het voornemen om aan het colle ge van Gedeputeerde Staten te verzoeken de ter zake vereiste verklaring van geen bezwaar af te geven. Alvorens dit verzoek aan Gedeputeerde Staten wordt gedaan bestaat er voor een ieder de gelegenheid om tegen het bouwplan bedenkingen in te die nen. Daartoe ligt het bouwplan met ingang van 5 maart 1997 gedurende 2 weken ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Serooskerke, Gapingseweg la. Gedurende deze periode bestaat voor iedereen de gelegenheid om schriftelijke bedenkingen tegen dit bouwplan in te dienen bij het col lege van burgemeester en wet houders van de gemeente Veere, Postbus I, 4370 AA te Koudekerke. WONINGWET Bouwaanvragen Burgemeester en Wethouders van Veere maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat in de periode van 17 tot en met 25 februari 1997 is binnengekomen de aanvraag om bouwvergunning: voor de bouw van een woning op het perceel Noordeinde I te Koudekerke; voor de bouw van een paar denstal op een perceel aan de Oude Zandweg te Westkapelle; voor het vergroten van de woning op het perceel Kaai 55 te Veere; voor het geheel vernieuwen van een wagenberging op het perceel Koudekerkseweg 12 te Biggekerke; voor de bouw van een gara ge/berging op het perceel Elzenoordlaan 13 te Vrouwenpolder; voor het uitbreiden van het terras van het strandpaviljoen bij de overgang de Lage Duintjes te Oostkapelle; voor de bouw van een carport op het perceel Ambachtsstraat 16 te Oostkapelle; voor de bouw van een berging op het perceel Noordweg 73 te Serooskerke; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvragen om een bouwvergun ning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). Bouwvergunningen Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat er bij besluit van 25 februari 1997 bouwvergunning is verleend voor: - voor de bouw van een serre op het perceel Zuidstraat 110 te Westkapelle; - voor de verbouw van een auto showroom op het perceel Domburgseweg 18 te Domburg; - voor de bouw van een woning met garage op het perceel de Spaier (kavel 17) te Zoutelande; - voor het vergroten van de zomerwoning op het perceel Vroonweg 48 te Oostkapelle; - voor de bouw van twee onder een kap woning met garage op het perceel aan de J. Vaderstraat te Meliskerke; Meldingen Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat bij besluit van 25 februari 1997 de melding akkoord is bevonden voor: de bouw van een kippenhok op het perceel Schellachseweg 2 a te Gapinge Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag dat vergun ning aan de aanvrager is verzon den. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemoti veerd. U kunt hierover mondelinge informatie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, afdeling bouwen en wonen, sector Grondgebied, Gapingseweg la te Serooskerke op werkdagen van 09.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur, telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 597635. AANWIJZING TOEZICHT HOUDENDE AMBTENAREN MILIEU Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat zij besloten hebben, gelet op het bepaalde in artikel 18.4 lid 3 Wet milieubeheer en gelet op artikel 162 Gemeentewet, de heren I.J. Bebelaar, A.C. Louwerse, A.J. Schouten, J.S. van der Spek, E.F.L van der Sijpt en J.A.M. Voorpoot allen in dienst bij de gemeente Veere), de heer R.A.M. Loos en mevrouw K. Pluijmers (beiden in dienst bij de gemeente Noord- Beveland), en de heren JA. van Dalen en P.J. de Winter en mevrouw A.H.B. Scheers (allen in dienst bij de gemeente Schouwen- Duiveland) aan te wijzen als amb tenaren bedoeld in artikel 18.4 lid 3 Wet milieubeheer, de Wet geluidhinder, de Wet milieuge vaarlijke stoffen, de Wet Afvalwater, de Wet bodembe scherming, de Gemeentewet en de milieubepalingen in de Algemene plaatselijke verordening Veere. GEMEENTEBEGROTING 1997 Van 3 tot en met 20 maart 1997 ligt voor iedereen de begroting 1997 van de gemeente Veere ter inzage bij de afdeling financiën, locatie Domburg, Markt I en bij Voorlichting, locatie Koudekerke, Dorpsplein 28. U kunt een exem plaar van de begroting kopen a 90,-. De begroting wordt in de vergadering van 20 maart 1997 vastgesteld. Koudekerke, 5 maart 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd, Commissievergaderingen ABF woensdag 5 maart 1997, 21.00 uur, Dorpsplein 28, Koudekerke. Agenda 1. opening 2. spreekrecht 3. vaststelling besluitenlijst 29-1-1997 4. ingekomen stukken, medede lingen 5. aanwenden voorlichtingsbud get 1997 6. vaststellen onkostenvergoe ding wethouders 7. gemeenschappelijke regeling OLAZ 10. samenwerking openbaar onderwijs Walcheren 11. voortzetting trajectbegeleiding SKOA en inkoop producten RBA 12. onderbrengen gemeentelijke archieven in Rijksarchief Middelburg 13. vaststellen delegatieverorde ning 14. uitvoeren huisvestingsbeschik king Eben Haëzerschool 15. aanschaf vervoersmateriaal warme maaltijdvoorziening Koudekerke e.a. 16. aanstellen accountsbureau 17. aangaan rekening<ourant- overeenkomsten 18. vaststellen legesverordening en diverse belastingverorde ningen donderdag 13 maart 1997, 19.00 uur, Dorpsplein 28, Koudekerke Agenda 1locatiekeuze gemeentehuis 2. programma van eisen nieuwe gemeentehuis 3. begroting 1997 GEMEENTE GEMEENTE VEERE VEERE MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE

de Faam | 1997 | | pagina 16