Middelburgs kindertheater Assie speelt Pinokkio in Stadsschouwburg PER houdt woord Legende van Salomé in volwassen poppentheater Blof presenteert nieuwe cd in Arsenaaltheater Voorjaarsconcerten Zeeuws Orkest met pianiste Eliane Rodrigues Woensdag 5 maart 1997 FAAM/VLISSINGER 15 6 MAART T/M 12 MAART IN MIDDEN ZEELAND Een oude meubelmaker, zijn ongehoorzame houten pop en een goede fee. Dat zijn de hoofd rolspelers van het aloude Pinokkio-verhaal. Zaterdag 8 maart spelen de jeugdige acteurs van Kindertheater Assie de kindervoorstelling 'Pinokkio' in de Middelburgse Stadsschouw burg. Afgelopen zondag ging het stuk in pre mière in De Prins van Oranje in Goes. pop wil graag een écht jonge tje worden en wordt daarbij geholpen door een goede fee. Maar Pinokkio heeft geen zin om naar school te gaan en steelt, liegt en bedriegt de mensen om zich heen. Om hem zijn hinderlijke gedrag af te leren bedenkt de fee een plan: iedere keer wanneer Pinokkio liegt, wordt zijn neus een stuk langer. Tien kinderen spelen de ster ren van de hemel in 'Pinokkio'. Maartje Anbeek bijvoorbeeld, Het Middelburgse kinder theater Assie heeft met deze voorstelling de kleine speel- vloer verlaten om op te treden in grote zalen. Met succes, want de toch niet geringe zaal van De Prins van Oranje zat nagenoeg helemaal gevuld met kinderen die vol spanning het toneelstuk volgden. De voorstelling - geregisseerd door Astrid den Exter - volgt in grote lijnen het traditionele verhaal over Pinokkio van Car lo Collodi uit 1880. Een houten Muziektheater voor jongeren Jongerentheater Nultwintig. FOTO JEAN VAN LINGEN Het jonge Amsterdamse theatergezelschap IMul- twintig speelt vrijdag 7 maart de voorstelling 'Bloedlink' in de Middelburgse Stadsschouw burg. Deze swingende productie is bedoeld voor iedereen die ouder is dan veertien jaar. Het optreden begint om 19.30 uur. Nultwintig is een Amsterdams theatergezelschap dat in 1992 is ontstaan. De groep werkt met jonge mensen met ver schillende culturele achter gronden en weinig theaterer varing. De leefwereld van de acteurs speelt een belangrijke rol bij de totstandkoming van de producties en kenmerkend in hun voorstellingen is de ernome energie, het enthou siasme en de eigentijdse com binatie van dans, spel, bewe ging en muziek. 'Bloedlink' is geïnspireerd op de West End musical 'Blood Brothers'. In dit verhaal wor den tweelingbroers direct na Eerst zien en dan geloven. Dat is een logische reactie wanneer een nog jonge pop groep beweert dat een geplande wereldreis en langdurige buitenlandse sta ges het voortbestaan van de band niet in gevaar zullen brengen. Ik was dan ook aangenaam verrast toen vorige week de gloednieu we Project Emotions in a Row-demo bij mij door de brievenbus gleed. GEHOORD Marcel de Dreu Na een jaar van stilte, waarin de diverse bandleden over de aardbol uitzwermden, heeft PER de draad weer opgepakt. Precies op het punt waar men na het uit brengen van de live-cd uit 1995 was gebleven. Op 'Day by Day' - de tape bevat vier nieuwe, eigen composities plus de al eerder uitgebrach te titelsong - gaat men door op de toendertijd ingeslagen weg. Alleen de tijdens zijn omzwervingen bij Uncle Sam achtergebleven bassist is vervangen door Richard van den Berg (toch geen familie van de broertjes?), maar dit heeft nauwelijks invloed op het groepsgeluid. Bij het beluisteren van de cassette wordt tijdens de eerste tonen al duidelijk dat de geest van Hendrix, Dylan en Woodstock zwaar rond waart in de muziek van het oorspronkelijk uit Domburg afkomstige zestal. De opna mekwaliteit is helaas niet van hetzelfde niveau als de voornoemde digitale schijf. Om redenen van financiële aard heeft men al het materi aal in het eigen oefenhok opgenomen. Afgelopen zaterdag, in het volgelopen Vlissingse café 'Stout', kwam PER echter goed uit de verf. Noodge dwongen gezeten op bar krukken en de installatie weggedrukt tusen het biljart en de lege bierfusten. Een voor vele muzikanten zeer bekende situatie. Het heeft ook zo zijn voor- en nadelen. Geluidstechnisch gezien niet optimaal, maar de sfeer in deze vergoedt veel, zo niet alles. In zo'n omgeving komt de 'laidback' muziek van PER goed tot zijn recht. In deze tijd dat de industrie voornamelijk beheerst word door op hol geslagen ritmeboxen zijn de harmonieuze zangpartijen van Tonny Hooftman en Olof Sinke op z'n minst opvallend te noemen. Door meerdere optredens in de provincie is ook de podiumpresentatie verbeterd en meer ontspan nen geworden. Toch ben ik benieuwd hoe de band zich in de toekomst zal ontwikke len. Unplugged is de band sterk - een finaleplaats tijdens het laatste Panta Rhei-festival bewijst dit - maar dit zou ten koste kunnen gaan van de veelal fuzzy gitaarpartijen van John Peter Moens. Er wordt altijd gezocht naar een compromis, maar muziek blijft ook een hobby. PER wil in de uitvoering nog wel eens verzanden in het niveau van een gemiddelde schoolband, maar de veelal eigen composities klinken best interessant. De mannen hebben in ieder geval een eigen smoel. En dat valt op. die werkelijk een schitterende Pinokkio neer weet te zetten, inclusief de moeilijke houteri ge bewegingen van een harle kijn. Maar ook de andere kin deren presteren goed op een professioneel podium: er is duidelijk veel geoefend en het plezier in het spel straalt van ze af. Naast de kinderen spelen ook twee volwassen gastspelers mee. Frans Doeleman en Erik Gijsbers nemen de rollen van Gepetto en Baas Kers voor hun rekening. Woensdag 5 maart speelt Kin dertheater Assie in theater Mondragon in Zierikzee. Zater dag 8 maart is de Middelburg se Stadsschouwburg aan de beurt. De voorstelling in Mid delburg begint om 15 uur en duurt ongeveer twee uur. Neville Tranter. FOTO ERWIN OLAF hun geboorte gescheiden. De één komt terecht in een mid- denklasgezin, de ander wordt door zijn eigen moeder opge voed in een arbeidersgezin. Het noodlot treft de broers wanneer ze bevriend raken, vervolgens verliefd worden op hetzelfde meisje en dan eikaars rivalen worden. Dit leidt uiteindelijk tot hun dood. In 'Bloedlink' wordt het veilige gezinsnest tot op het bod ont leed in een beklemmende, maar ook geestige, heden daagse muziektheatervoorstel ling met de structuur van een Griekse tragedie. Zestien jon ge spelers zorgen daarbij voor de nodige dynamiek. Door de onmiskenbaar erotische ondertoon kon de Salomé-legende lange tijd niet rekenen op een pauselijke goedkeuring. De hoofdrolspelers in het aloude verhaal komen - na vele eeuwen - zelf aan het woord in de nieuwste theatervoor stelling van The Stuffed Puppet Theatre. Geassi steerd door acteur/poppenspeler Neville Tran ter proberen zij het publiek tijdens een recon structie van de gebeurtenissen te overtuigen van hun visie over wat zich destijds al dan niet heeft afgespeeld. Een avond vol bloedstollende bekentenissen, schaamteloze verleidingspogingen en open hartige inkijkjes. Dat in deze duistere zaak nu eindelijk vol ledige klaarheid komt, durft het Stuffed Pupped Theatre echter niet op voorhand te garanderen. Al jaren speelt de Australische theatermaker Neville Tranter met groot succes zijn schitte rende, vaak levensgrote karak terpoppen. Ditmaal wordt hij bijbestaan door de Amerikaan se choreografe Lisa Marcus, door De Volkskrant omschre ven als „de deskundige op het gebied van de erotica in de moderne dans". Want de rol van de dans zal zich in deze productie niet beperken tot de overbekende verleidingsscène met de zeven sluiers. 'Salomé' belooft een karakte ristieke Tranteriaanse solo voorstelling te worden waarin het fysieke element een bijzon dere rol speelt. Een fascineren de avond poppentheater voor volwassenen, waarop The Stuffed Puppet Theatre nu al bijna twintig jaar patent lijkt te hebben. Donderdag 20 maart om 20 uur is de Salomé-legende te zien in de Stadsschouwburg van Middelburg. Het Vlissjngse Arsenaaltheater staat het komende weekend nadrukkelijk in het teken van de muziek. Zaterdag 8 maart presenteert Blof de nieuwe cd 'Helder', terwijl zondag 9 maart een middagconcert door de legendari sche Schotse folkgroep The Tannahill Weavers gepland staat. De tweede cd van de Zeeuwse popgroep Blpf verschijnt ruim een jaar na debuut-cd 'Naakt onder de hemel' (1995). De band heeft geprobeerd de diversiteit te bewaren maar daarnaast de eigen stijl verder te ontwikkelen. De liedjes zijn compacter geworden; lieflijk en rauw tegelijk. Tekst en muziek zijn nog meeslepender dan voorheen. Eenvoud en gedrevenheid blijven daar naast kenmerkend voor het werk van Blpf, op de plaat én op het podium. De cd-presen- tatie begint rond 20 uur. Na de Nederpop van Blpf weerklinken een dag later in het Arsenaaltheater Keltische klanken. Het populaire folk- kwintet The Tannahill Weavers is zeker geen onbekende in Vlissingen. De groep heeft zich Het Zeeuws Orkest houdt in maart drie voorjaarsconcer ten. Soliste is Eliane Rodrigues, die al eerder met het Zeeuws Orkest speelde. De van oorsprong Braziliaanse pianiste zal onder leiding van dirigent Ernst van Tiel onder meer het innemende pianoconcert KV 488 van Mozart spelen. Dirigent Ernst van Tiel is geen onbekende voor muziekmin- nend Nederland. Zo dirigeerde hij een productie van Kurt Weill, George Gershwin en Leonard Bernstein voor de NCRV, oogstte veel succes bij de voorstelling 'Het Concert' van het bekende duo Mini en Maxi en is hij regelmatig gast- dirigent in binnen- en buiten land. Soliste Eliane Rodrigues com poneert al vanaf haar derde jaar. Op haar zevende schreef zij haar eigen pianomethode die tot op de dag van vandaag in Brazilië wordt gebruikt. Inmiddels woont de getalen teerde pianiste in België. Ze trad op in meer dan twintig landen en heeft vijftien cd's opgenomen. Een kleine vijf jaar geleden trad Rodrigues ook samen met het Zeeuws Orkest op. De voorjaarsconcerten van het Zeeuws Orkest zijn dinsdag 18 maart in de RK-kerk in Oost burg, donderdag 20 maart in de RK-kerk aan de Vlissingse Singel en zaterdag 22 maart in de Middelburgse Concertzaal. Alledrie beginnen ze om 20 uur. Behalve het pianoconcert van ten doel gesteld het muzikale erfgoed van de Kelten uit te dragen en doet dat al twintig jaar met groot succes op een traditioneel akoestisch instru mentarium, waaronder doe delzak en bodhran. Ook het muzikale materiaal is traditio neel. Toch is het modern gear rangeerd en Roy Gullane en Phil Smillie (twee groepsleden van het eerste uur) schrijven en componeren ook nieuw werk in oude stijl. Het repertoi re van de groep is inmiddels enorm breed, van peinzende ballads tot uiterst opzwepende reels en jigs, waarbij het moei lijk stilzitten is. Dit optreden begint om 15 uur. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, portretten en pos ters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Stadskantoor, Oostsingel 2, Rie Baauw, solo-expositie. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3, Eric de Nie, schil derijen en tekeningen. Oosterscheldeziekenhuis, 's- Gravenpolderseweg 114, 'De emotie verbeeld', werk gemaakt door verstandelijk gehandicapten (vanaf 7 maart). DONDERDAG 6 MAART Stadsschouwburg, Middel burg; Thé Stuffed Puppet Theat re, 'Salomé', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Theater Malpertuis, 'De bezoe ker', 20.15 uur. Podium 't Beest, Goes; Alex d'Electrique, 'Ribbenkast ritme', 20.30 uur. VRIJDAG 7 MAART KAMPERLAND Restaurant Papilion, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona. Dorpsstraat 23- 25, llona Schmit, naïeve schilde rijen. Geopend za. van 14-17 uur. Atelier De Kattenbeker, Dorpsstraat 8, Annie Dominicus, aquarellen. MIDDELBURG Eliane Rodrigues. Mozart worden ook stukken van Haydn, Ravel en Schubert ten gehore gebracht. Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 0118-629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geo pend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Galerie 'T', Turfkaai 25/27, Greet Lyklema, gemengde techniek. Hotel Arneville, Buitenrust straat 22, Ria Ruedisueli, beel den. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Riet Mooren, integration. Geopend do., za. en zo. van 14-16.30 uur. Concert- en Gehoorzaal, Sin gelstraat 13, leden van 't Zeeuws- Palet, diverse werken. COC-Café Goudwaard, Lange Noordstraat 52, Teunis Hol, foto expositie 'Op lokatie'. Geopend ma. t/m vr. 21-24 uur, za. 21-2 uur en zo. 15-17.30 en 21-24 uur (t/m 9 maart). Restaurant de Burght van Antwerpen, Turfkaai 3, Lies Beyerinck, pentekeningen. Stadsdanszaal, Beddewijk- straat 15, Lex Weijerman, model van een DC3-Dakota. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Leey Masdorp-Fritz, Zeeuwse landschappen in aqua rel. Geopend op werkdagen van 10-16 uur. De Kapper, Korte Geere 10, Car ta Schot. Café 't Schuttershof, Schut tershofstraat 1, Erlend van der Knaap, acrylverfschilderijen. Zeeuwse Bibliotheek, Kous teensedijk 7, kinderboekenillu stratoren: Harriët van Reek, Joke van Leeuwen, Katrien Holland en Harrie Geelen, 'Wonderbaarlijke belevenissen'. Zeeuwse Bibliotheek, Kous teensedijk 7, fototentoonstelling 'Langs de deur', foto's van leve ranciers die vroeger aan huis bezorgden. Zeeuws Museum, Abdij, 'Bloom', kijkroute door het musu- em en een opmerkelijke muse umvitrine, het thema is bloemen. Rabobank, Lange Geere 3, Leer lingen van Ronald Mullié, schil derijen in diverse technieken. Brooymans van de Gruiter Diezijn, Lange Viele 29, Hanny Peters, aquarel-, olie- en acryl- schilderijen. De Ruimte, Herengracht 54, Vijf tien amateur-beeldhouwers, beelden in onder andere steen, brons en chamotteklei (t/m 9 maart)/ Metro S, Kuiperspoort 22, Gil- lion Grantsaan, 'Fort Zeelandia' (vanaf 8 maart). Zeeuwse Bibliotheek, Kous teensedijk 7, 'Cel op kijk, kijk op Cel', werk maken van detentie (t/m 8 maart). nèëltjejans Delta Expo, Windenergie, ten-. toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framew ork Invitation. OOSTKAPELLE Toeristisch Centrum Oranje zon, Schoolstraat 4, Arienne Molenaar, aquarellen: strand- en zeegezichten, fruit en bomen. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat Stadsschouwburg, Middel burg; Jongerentheater Nultwin tig, 'Bloedlink', 19.30 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Het Oeral Kozakken- koor en Igor Bourco's Uralsky Jazzmen, 20 uur. Prins van Oranje, Goes; blij spel 'Slippers', 20 uur. Dorpshuis, Grijpskerke; Toneelvereniging Tot Leringhe ende Vermack, 'Een retourtje Kenia', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Theo Maassen, 'Neuk het sys teem', 20.15 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; De Zeeuwse Komedie, 'Kras', 20.30 uur. Podium 't Beest, Goes; Alex d'Electrique, 'Ribbenkast ritme', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Crivits en Guiding Line, 21 uur. ZA TER DA G 8 MAART Stadsschouwburg, Middel burg; Kindertheater Assie, 'Pinokkio', 15 uur. De Couburg, Koudekerke; Jan Zwemer leest voor uit eigen werk, Adrie Quaack vertelt in het Zuidbevelands dialect en Het Westkappels Kwartet, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Cd-presentatie Blof, 20.15 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; De Zeeuwse Komedie, 'Kras', 20.30 uur. Minitheater, Middelburg; Mid delburgs Theater, 'Alice, Alice', 20.30 uur. Kloveniersdoelen, Middel burg; Donald Fleming (dans) en Rajesh Mehta (trompet), 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Bubblin' dance contest, 21 uur. Podium 't Beest, Goes; Lokua Kanza, 21.30 uur. Café Stout, Vlissingen; Buik danser Farouq, 22 uur. ZONDAG 9 MAART Arsenaaltheater, Vlissingen; The Tannahill Weavers, 15 uur. Theatercafé Stadsschouw burg, Middelburg; Deborah Brown Trio Rein de Graaff, I 15.30 uur. MAANDAG 10 MAART Stadsschouwburg, Middel burg; Karin Lechner en Sergio Tiempo, 19.45 uur. DINSDAG 11 MAART Grote Kerk, Goes; Carilloncon cert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Midgard, Middelburg; Jamses sie, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Cherry Duyns en Arman do, '25 jaar herenleed', 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Het Nederlands Kamer koor, 20 uur. Bar American, Middelburg; Tony Mac-Alpine, 21 uur. WOENSDAG 12 MAART Ambachtscentrum, Goes; Poppentheater Sim Bolus, 'Naar dromenland', 14 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Muzikaal theaterprogram ma 'Hoera, we zijn normaal', 20 uur. Podium 't Beest, Goes; Inter mezzo, 'Een bruid in de morgen', 20.30 uur. 1, J. Overdulve; oud en nieuw glaswerk. Catrien van Sparren- tak-Geschiere; olieverfschilderij en. Geopend tijdens kantooruren. VEERE Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vond sten in Veere'. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische pro motie (beeld van Zeeland als vakantieland). Galerie Hannelore Meyaard, Hendrikstraat 8, Jaap Reedijk, schilderijen en objecten (vanaf 9 maart). Stedelijk Museum Vlissingen, Bellamypark 19-21, 'Scheepswer ven in Zeeland'. Tijdelijk Museum Niet Geves tigde Hedendaagse Beelden de Kunst, Nieuwendijk 42 en 52, 'Kunst als prothese'. Arsenaaltheaterrestaurant, Arsenaalplein, Lex de Meester, foto-expostie 'Straatfestival Vlis singen'. Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans. Bellamy 19, Bellamypark, Mitsy Groenendijk, elf poedelsculptu ren. Café Soif, Bellamypark 14, Dimitri van Wezel. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27t schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. DONDERDAG 6 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Fierce Cre atures' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Eng lish Patiënt' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Space Jam' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, '101 Dal matians' 14 en 19 uur. 'Mars Attack' 21.30 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalma tians' 20 uur. 't Beest Goes, 'Jude' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Romeo and Juliet' 20.30 uur. VRIJDAG 7 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Fierce Cre atures' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, The Eng lish Patient" 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Space Jam' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, '101 Dal matians' 14 en 19 uur. 'Mars Attack' 21.30 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalma tians' 19 uur. 'First Wives Club' 21.30 't Beest Goes, 'Jude' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Blind Date' 19.30 uur. 'Romeo and Juliet' 22.30 uur. ZATERDAG 8 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Fierce Cre atures' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Eng lish Patient' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Space Jam' 14,19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, '101 Dal matians' 14 en 19 uur. 'Mars Attack' 21.30 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalma tians' 19 uur. 'First Wives Club' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Romeo and Juliet' 19.30 uur. 'Blind Date' 22 uur. ZONDAG 9 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Fierce Cre atures' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Eng lish Patient' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Space Jam' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, '101 Dal matians' 14 en 19 uur. 'Mars Attack' 21.30 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalma tians' 19 uur. 'First Wives Club' 21.30 Schuttershoftheater Middelburg, 'Romeo and Juliet' 20.30 uur. MAANDAG 10 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Fierce Cre atures' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, The Eng lish Patient' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Space Jam' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Mars Attack' 20 uur. Grand Theater Goes, 'First Wives Club' 20 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Farewell to my concubine' 20.30 uur. DINSDAG 11 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Fierce Cre atures' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Eng lish Patient' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Space Jam' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Mars Attack" 20 uur. Grand Theater Goes, 'First Wives Club' 20 uur. 't Beest Goes, 'Vive L'amour' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Blind Date' 20.30 uur. WOENSDAG 12 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Fierce Cre atures' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Eng lish Patiënt' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Space Jam' 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, '101 Dal matians' 14 uur. 'Mars Attack' 20 uur. Grand Theater Goes, 'First Wives Club' 20 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Romeo and Juliet' 20.30 uur. DONDERDAG 6 MAART Alhambra II Vlissingen, '101 Dal- matiërs' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalma- tiërs' 14 uur. 't Beest Goes, 'Mijn leven als hond' 15 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'James and the giant peach' 14.30 VRIJDAG 7 MAART Alhambra II Vlissingen, '101 Dal- matiërs' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalma- tiërs' 14 uur. 't Beest Goes, 'Lotta uit de Kabaal straat' 15 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'James and the giant peach' 14.30 ZATERDAG 8 MAART Alhambra II Vlissingen, '101 Dal- matiërs' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalma- tiërs' 14 uur. 't Beest Goes, 'James and the giant peach' 15 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Lotta uit de Kabaalstraat' 14.30 uur. ZONDAG 9 MAART Alhambra II Vlissingen, '101 Dal- matiërs' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalma- tiërs' 14 uur. 't Beest Goes, 'James and the giant peach" 15 uur. WOENSDAG 12 MAART Alhambra II Vlissingen, '101 Dal- matiërs' 14 uur. Grand Theater Goes, '101 Dalma- tiërs' 14 uur.

de Faam | 1997 | | pagina 15