(L Tegelzetbedrijf Bruines INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE VEERE Daalderop is... wat een mooie keuken praktisch maakt. süaalderop IDAVAINE De komende jaren willen we de stukjes op hun plek leggen. 16 FAAM/VLISSINGER Woensdag 26 februari 1997 INFORMATIE OVERHEID BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het vergroten van de berging op locatie Slijkstraat 14 - het aanbouwen van een ber ging/bijkeuken op locatie Cort v. der Lindenlaan 6 - het verbouwen van de drogiste rij op locatie Badhuisstraat 30 dm 34 - het uitbreiden van het bedrijfs gebouw op locatie Frankrijk- weg 3 - het bouwen van een dakkapel op locatie Simon de Vliegerlaan 30a - het bouwen van een kap in het verlengde van de bestaande, gesloopte kap op locatie Kenau Hasselaarstraat 557 - het vergroten en vernieuwen van de berging op locatie Nieuwstraat I08 - het verbouwen van de woning op locatie Hellebardierstraat 5 - het bouwen van een woning op locatie Nico Engelschmanlaan 12 - het bouwen van 4 woningen en een dubbele garage op locatie Loudonstraat 42 t/m 48 - het bouwen van recreatieruimte op het terrein voor dagrecreatie op locatie tegenover het Nollepad I - het wijzigen van de achtergevel op locatie W'ittezeestraat 33 - de bouw van appartementen op locatie van Dishoeckstraat 548 - het plaatsen van speeltoestellen op de golfbaan op locatie Burg. v. Woelderenlaan 5 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN: In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het bouwen van een woning op locatie Suze Groeneweglaan I20 - het bouwen van een garage op locatie Zeelandiaplein 13 - het bouwen van een opslag loods met kantoorruimte op locatie Edisonweg 6 - het bouwen van 5 vrijstaande woningen op locatie Nienke van Hichtumlaan I dm 7 en Suze Groeneweglaan 82 - het verbouwen en uitbreiden van de woning op locatie Prins Hendrikstraat 40 a - het uitbreiden van de woning op locatie Vlissingsestraat 88 - het bouwen van een w.oning met garage op locatie Anna Blamanlaan 25 - het bouwen van een blokhut op locatie Anjelierenlaan 113 - het slopen van de marechaus seekazerne op locatie Boterbloemlaan 32 - het slopen van diverse opstallen op locatie Scherminkelstraat 29 - het verbouwen van een deel van de apotheek tot huisartsen praktijk op locatie Singel 9 Lelienlaan 2 - het bouwen van een kweekkas- je op locatie Nieuwe Vlissingseweg I45 - het bouwen van een serre op locatie Bloemenlaan I57 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het College van burgemeester en wet houders. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer meldingen zijn ingekomen ingevolge: Besluit opslag goederen milieube heer - van Mobuco Steigers B.V. voor het oprichten van een opslag voor goederen, Andorraweg 8, Ritthem; Besluit opslag vuurwerk milieube heer - van Handelsonderneming Gero voor een opslag voor vuurwerk, Oranjeplein 10, Oost-Souburg; Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer - van de heer C. Baas voor het van toepassing worden van genoemd Besluit door splitsing van het voormalige vergunning- plichtige bedrijf in twee zelf standige eenheden, Scheeweg 6, Ritthem. Voor informatie over en inzage van de genoemde meldingen kunt u contact opnemen met de sectie milieu, telefoon 0118-487434.. WET MILIEUBEHEER (2) Wij maken bekend dat op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer, is ingekomen van de heer W.L Sturm een melding tot wijziging van de inrichting (pluimveebedrijf) gelegen aan de Scheeweg 6a te Ritthem voor welke inrichting eerder een ver gunning is verleend, üe wijziging van de inrichting betreft de splitsing van het bedrijf in twee zelfstandige eenheden (Scheeweg 6 en Scheeweg 6a) en de overname van het vergunning- plichtige deel van de inrichting door de heer W.L Sturm. De melding ligt van 2 7 februari tot en met 26 maart I997 ter inzage bij de sector Stads ontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kan de melding ook op woensdagavond van I7.I5 uur tot 20.15 uur ingezien wor den. Voor informatie over genoemde melding kunt u tijdens kantooruren bellen: OU 8- 487204.. VERKEERSMAATREGELEN Wij zijn voornemens om de Boulevard Evertsen en de Boulevard Bankert (ged.) vanaf het zgn "Wooldhuis" tot aan de Trompweg in de zomerperiode ook op zondagmiddag voor het verkeer open te stellen totdat de afsluiting van de Kenau Hasselaarstraat i.v.m. bouwactivi teiten wordt opgeheven. Vanaf de Trompstraat tot en met de Boulevard de Ruyter blijft de zomerzondagmiddag sluiting van kracht Het ontwerp-besluit ligt vanaf heden voor een periode van 4 weken ter inzage in het stadhuis van de gemeente Vlissingen, 2e verdieping bij de Sector Stadsontwikkeling op de daarvoor bestemde informatietafel. Belanghebbenden worden in de gelegenheid gesteld hun zienswij zen over het ontwerp-besluit mon deling of schriftelijk naar voren te brengen. Reacties kunnen worden gezonden aan het College van burgemeester en wethouders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen, sector Stadsontwikkeling sectie Nieuwe werken.(tel. 487235) KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Algemene Plaatselijk Verordening Vlissingen) is ontvangen van de Kerkvoogdij der Hervormde Kerk te Vlissingen, Branderijstraat 3, Vlissingen voor het verwijderen van een Esdoorn en een Hulst in de tuin van de pastorie, Bcdhuisstraat 76, Vlissingen dhr. L Keusch, Clijverstraat 5, Vlissingen, voor het verwijderen van een Gewone Esdoorn in de achtertuin. WIJZIGING MANDATE- RINGSBESLUIT 1997 Het college van Burgemeester en wethouders en de burgemeester hebben, ieder voorzover zij daar toe bevoegd zijn, het Mandateringsbesluit 1997 gewij zigd. In het Mandateringsbesluit 1997 zijn bevoegdheden opge dragen aan een aantal ambtelijke medewerkers. De wijziging ervan betreft de opdracht aan ambte naren van de bevoegdheid om ambtshalve vertrek en verhuizin gen in de gemeentelijke basisad ministratie persoonsgegevens te verwerken, het opleggen van belastingaanslagen en het beslis sen op verzoeken om kwijtschel ding en op bezwaarschriften, bevoegdheden op grond van de Wet en het Besluit voorkeursrecht gemeenten, en een aantal bevoegdheden m.b.t de huisves ting van vluchtelingen. Het wijzigingsbesluit treedt met ingang van I maart 1997 in wer king. Het ligt voor iedereen terin zage bij de sectie Communicatie, bezoekadres Stadhuisstraat 2 te Middelburg. Daar kan men des gewenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 11 februari 1997 voor het bouwen van een schuur met zadelkap op het perceel Arnestraat 3; b. op 12 februari 1997 voor het verbouwen/uitbreiden van een bedrijfsruimte op het perceel Herculesweg 5 7; Wij zijn voornemens deze vergun ningen te verlenen. Nadere infor matie over de kapaanvraag kunt u verkrijgen bij de sector Be heer/sectie Beplantingen, Vrede hoflaan 50, telefoon 48 73 72. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert in het openbaar op donderdag 2 7 februari 1997 om 19.30 uur in het stadhuis. De agenda en de voorstellen liggen ter inzage in het stadhuis (sectie Communicatie) en in de gemeentelijke wijkwinkels (voor Souburg/Ritthem: in de bi bliotheek van Oost-souburg; voor Paauwenburg: in wijkcentrum 'Open Hof; voor Groot Lammerenburg: in wijkcentrum 'Groot Lammerenburg'; voor het Middengebied: op Hogeweg 88 en voor het Centrum: in de Stadsmonitor (Wolstraat 75). Vlissingen, 26 februari 1997 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informatiepa gina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de 'Faam/Vlissinger' van vandaag en teletekstpa gina 810 e.v. van Maximaal T.V. c. op 12 februari 1997 voor het bouwen van een schuurtje op het perceel Tuindorp 74; d. op 13 februari 1997 voor het uitbreiden van een bijkeuken op het perceel Oosterscheldestraat 182; e. op 12 februari 1997 voor het wijzigen van de gevels van een berging/hobbyruimte op het perceel Koninginnelaan 46-48; f. op 13 februari 1997 voor het verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Park de Moucheron 3; g. op 14 februari 1997 voor het bouwen van een twee-onder- één-kap-woning op de perce len Klaverakker 61 -63; h. op 14 februari 1997 voor het bouwen van een opslagloods op het perceel Grenadierweg 17b; i. op 18 februari 1997 voor het verhogen van het garagedak op het perceel President Wilsonlaan 186a; j. op 19 februari 1997 voor het plaatsen van dakkapellen aan de voor- en achterzijde van de woning. MONUMENTEN VERGUNNING Van 28 februari 1997 tot en met 13 maart 1997 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het verbouwen van het pand op het perceel Nieuwe Burg 12. Gedurende bovengenoemde periode kunnen eventuele beden kingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemees ter en wethouders van Middel burg Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLANNEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: a. het bestemmingsplan Klarenbeek II voor het bouwen van een garage op het perceel Nadorstweg 31; b. het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht voor het verbouwen van de waterto ren tot kantoor en woning op het perceel Molenwater 2. Tevens maken zij bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 50, lid 5, van de Woningwet vergunning te verle nen. De bouwplannen liggen met ingang van vrijdag 28 februari 1997 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingse straat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen de uitvoering zijn bezwa ren schriftelijk en gemotiveerd ART 19 WRO verbouw woning met kan toor, Melsesweg I Zoutelande en bouw sanitai re units met overkapping Dishoek 2, Koudekerke Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat is bin nengekomen de aanvraag om bouwvergunning ingevolge de Woningwet van: 1. voor de verbouw van een woonhuis met kantoor op het perceel Melsesweg I te Zou telande, kadastraal bekend gemeente Veere sectie E, nr. 539; 2. voor de bouw Van sanitaire units met overkapping op de uitbreiding van de camping op het perceel Dishoek 2 te Koudekerke, kadastraal be kend gemeente Veere, sectie M, nr. 597. De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Door de gemeenteraad van de voormalige gemeente Valkenisse is echter in zijn vergadering van 5 september 1996 verklaqrd, dat een herziening van het bestem mingsplan wordt voorbereid. De bouwplannen zijn in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening. Burgemeester en wethouders zijn bereid om vrijstellingen te verlenen (als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) van de geldende voorschriften en (met toepassing van artikel 50, 6e lid van de Woningwet), vooruitlopen de op de vaststelling en goedkeu ring van de planherziening ligt het in het voornemen om aan het college van Gedeputeerde Staten te verzoeken de ter zake vereiste verklaring van geen bezwaar af te geven. Alvorens dit verzoek aan kenbaar maken aan burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLAN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 4 lid B 2 onder c vrij stelling te verlenen van het bestemmingsplan Brakenburg II west voor het bouwen van een kap op een garage op het perceel De Schone Waardin 20 te Arnemuiden. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 28 februari 1997 gedu rende 2 weken voor ieder belang hebbende ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling Vlissingse straat 21. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan ieder belanghebbende schriftelijk en gemotiveerd beden kingen (bezwaren) indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag. Gedeputeerde Staten wordt gedaan bestaat er voor een ieder de gelegenheid om tegen de bouwplannen bedenkingen in te dienen. Daartoe liggen de bouw plannen met ingang van 2 7 februari 1997 gedurende 2 weken ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor iedereen de gelegenheid om schriftelijke bedenkingen tegen deze bouwplannen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Veere, Postbus I, 4370 AA te Koudekerke. Vrijstellingsprocedure bouw 2 woningen aan de Borné, Zoutelande Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat de vol gende aanvraag om een bouwver gunning is ingediend voor: - de bouw van twee woningen aan de Borné te Zoutelande (uitbreidingsplan Zoutelandse Tienden). Het ingediende bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het college overweegt echter om met gebruikmaking van de in het desbetreffende bestemmingsplan aangegeven vrijstellingsmogelijk heid medewerking te verlenen aan het ingediende bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan bestaat er voor iedereen de gele genheid om met betrekking tot het ingediende bouwplan hun zienswijze schriftelijk naar voren te brengen bij het college van burgemeester en wethouders. Daartoe ligt het bouwplan met ingang van 28 februari 1997 gedurende 4 weken ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Serooskerke, Gapingseweg la. WONINGWET Bouwaanvragen Burgemeester en Wethouders van Veere maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aanvraag om bouwvergunning: - op 11 februari, voor de ver bouw van de woning tot een traiteursbedrijf en appartement op het perceel Markt 11 te Domburg; - op 11 februari, voor het wijzi gen van het dak van het pand op het perceel Strand 52 te Zoutelande; - op 11 februari, voor de bouw van een voor invaliden toegan kelijk toilet op het perceel Timmermansstraat 2 te Zoutelande; - op 12 februari, voor de ver bouw/uitbreiding van de woning op het perceel Nieuwstraat 3 te Zoutelande; - op 13 februari, voor het vergro ten van de woning op het per ceel Wilgenhoekweg 23 te Serooskerke; - op 13 februari, voor de ver bouw van de garage/berging tot kapsalon op het perceel dr. S.R. Beertastraat 4 te Grijpskerke; - op 13 februari, voor de bouw van een serre en het verbou wen van de garage tot slaapka mer/badkamer op het perceel Swaalingestraat I te Zoutelande; - op 14 februari, voor het uitbrei den van het hotel op het per ceel Badstraat 17 te Domburg; - op 14 februari, voor de bouw van een paardestal op het per ceel Noordweg 5 te Biggekerke; - op 14 februari, voor de ver bouw van de consistorie tot woonhuis op het perceel Stadhuisstraat 2 te Veere; - op 18 februari, voor de bouw van een woning in het bouw plan de Zoutelandse Tienden kavel 6 te Zoutelande; - op 17 februari, voor de bouw van een kinderbadgebouw op het perceel Brouwerijweg 5 te Aagtekerke; - op 18 februari, voor het wijzi gen van een reeds verleende vergunning voor de bouw van een strandpaviljoen op het strand bij de Vroondijk te Vrouwenpolder. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvragen om een bouwvergun ning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). Bouwvergunningen Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat er in de periode van 13 tot en met 19 februari 1997 bouwvergunning is verleend voor: - voor de bouw van een bunga low op het perceel D. Koddelaan/Langedam te Zoutelande; - voor de bouw van een garage/berging op het perceel Duinweg 109 te Zoutelande; - voor de bouw van een berging op het perceel Koestraat 10 te Westkapelle; - voor de aanbouw van een slaapkamer op het perceel Koudorpstraat 36a te Westkapelle; - voor de bouw van een loods op het perceel Vroonwegeling 14 te Westkapelle; - voor het veranderen van een museum in woning op het per ceel Torentrans 22 te Melis kerke; - voor het gedeeltelijk vernieu wen/vergroten van de slaapka mer op het perceel Nieuwstraat 6 te Zoutelande; - voor de bouw van een garage op het perceel Prinsepark 19 te Domburg; - voor de bouw van een boven woning op het perceel Tramstraat 15a te Koudekerke; Meldingen Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat in de periode van 13 tot en met 19 februari 1997 de volgende met- dingen akkoord zijn bevonden: - voor de bouw van een serre op het perceel Pauwhoekstraat 29 te Meliskerke; - voor de bouw van een tuinhuis je op het perceel Leliestraat 7 te Koudekerke. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag dat vergun ning aan de aanvrager is verzon den. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemoti veerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, afdeling Bouwen en Wonen, locatie Serooskerke, Gapingseweg I a op werkdagen van 09.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur, telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 597635. REGLEMENT VAN ORDE VERGADERING GEMEENTERAAD Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeente raad tijdens de openbare vergade ring van donderdag 13 februari 1997 heeft besloten tot vaststel ling van het Reglement van orde voor de vergadering als bedoeld in artikel 16 van de Gemeentewet In het reglement is de werkwijze voor de vergaderingen ca. vastge- legd. Het reglement ligt ter inzage bij Voorlichting locatie Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de lokaties: Domburg Markt I; Meliskerke, Dorpsstraat 3; Westkapelle, Markt 95 en Serooskerke, Gapingseweg la, op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 16.00 uur. Tevens op donderdag tussen 17.30 en 19.00 uur. Afschriften van het reglement zijn tegen betaling van de daarvoor verschuldigde kosten verkrijgbaar. Koudekerke, 26 februari 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd, miiitii/liiimmMÜimuHlllliiKtlt. li GEMEENTE MIDDELBURG GEMEENTE VEERE MIDDELBURG VLISSINGEN I VEERE Kom eens kijken naar onze ruime sortering wanden vloertegels, daarnaast leveren wij ook alle sanitair en badmeubelen Alles onder één dak Tegelzettersbedrijf - Sanitair - Badkamerrenovatie A. Joachimikade 48-1, Goes, tel. 0113-250257 Openingstijden van onze showroom: werkdagen: van 09.30 - 12.00 uur maandag: gesloten 13.30 - 17.00 uur zaterdag: van 09.30 -15.30 uur 10% korting op de legprijs van natuurstenen vloeren en plavuizen vloeren bij ons uitgezocht en gekocht Afbeelding de luxe E-versie Direct een forse straal warm water uit uw keuken kraan. Dus nooit meer wachten en onnodig water verspillen. Dankzij de compacte Close-in® van Daalderop hebt u warm water in een handomdraai in een keuken die dan pas echt compleet is. Dank zij bewust warmwatergebruik bespaart u tegelijk water en energie. U bent alleen met een échte Close-in® van Daalderop jarenlang verzekerd van schoon en veilig warmwatercomfort. De Close-in' van Daalderop is verkrijgbaar in een lb liter uitvoering voor extra warmwatercomfort en een 10 liter uitvoering voor normaal gebruik. VOOR WARM WATER- EN WARMTEC0MF0RT Domburgs Schuitvlot21 Tel. 0118-612330 MIDDELBURG SAMEN NAAR EEN MOOIE EEUWWISSELING. Wilt ti donateur worden van het Wereld Natuur Fonds? Maak dan f 30,- over op gironummer 50 van het Wereld Natuur Fonds in Zeist.

de Faam | 1997 | | pagina 16