Watertanden Valentijnsgedachte leeft volop 1 I 1 1 MEGA MEUBEL v 591.- Alle winnaars op een rijtje Hartverwarmend en aardig Gratis dekbed Gra«s 2 hoofdkussens" gratis hoeslaken Boihhu Centrum Zeeland RECHTSTREEKS UIT JAPAN: NIEUWE KOLLEKTIE BUITENBONSAI SPECIALITEITENSLAGERIJ Extra geopend ZONDAG 23 FEBRUARI van 12.00 tot 17.00 uur DRAAIRELAX- FAUTEUILS KASTEN va 498.- BANKSTELLEN FAAM/VLISSINGER Woensdag 19 februari 1997 Menig traantje werd afgelopen vrijdag wegge pinkt in de kantine van het hoofdkantoor van de PZC in Vlissingen. Tijdens de uitreiking van de gecombineerde Valentijnsactie van de PZC Weekbladen Faam/Vlissinger en De Bevelander werden tientallen mensen in de gelegenheid gesteld elkaar uit liefde of dank een cadeautje te geven. „Valentijnsdag is de feestdag van de heilige Valentinus", vertelde PZC-publiciteitsvrouw M. Scherphuis, die de uitrei king presenteerde. „In Angel saksische landen sturen ver liefden, meestal anoniem, lief desverklaringen aan hun uit verkorenen", legde zij uit. In de Faam/Vlissinger en de Beve lander van een paar weken geleden stonden bonnen afge- Nel Roskam, Hetty Strobos en hun zoon Stefan. Dit zijn de mensen die in de PZC-kantine via de Faam/Viissinger een ander een cadeautje kon den geven: C. van der Zwaan uit Vlissin gen voor M. Edelman uit Vlis singen. Omdat hij een speciaal plekje in haar hart heeft en zij voor hem naar Vlissingen is geko men. Arnold de Bruijne uit Middel burg voor Wil van Leenen uit Middelburg. Omdat zijn moeder een moeilijke tijd achter de rug heeft en er met drie zoons alleen met een uitkering voor staat. Haar zoons hebben bewondering voor haar. Mevrouw M. Vasse uit Vlissin gen voor mevrouw Van de Kuyl uit Vlissingen. Mevrouw Van de Kuyl leidt al vijftien jaar een klaverjasclub voor zestig plussers. Mevrouw S. Pol-Pol uit Vlis singen voor mevrouw Van de Kuyl uit Vlissingen. Omdat ze de klaverjasclub van Ter Reede leidt. Corrie Matthijsse uit Arnemui- den voor Annet Stoffels uit Veere. Omdat zij tien jaar geleden een video van onze terug komst uit Sri Lanka maakte. Mevrouw C. Kats-Kramp uit Oost-Souburg voor mevrouw L. Out-Dul uit Vlissingen. Omdat ze al 32 jaar onbaat zuchtig voor de Mission to Seamen heeft gewerkt. Madeleine Peeters-Cossée uit Middelburg voor Marien Pee- ters uit Middelburg. Marien Peeters was de vorige Valentijn ernstig ziek maar heeft het toch overleefd. Ma deleine Peeters-Cossée schreef een gedicht voor haar man. IMel Roskam uit Souburg voor Hetty Strobos. Omdat zij al 22 jaar samen zijn en bovendien samen een prachtige zoon Stefan hebben. Kitty de Muynck uit Vlissingen voor Frans Theune uit Oost- Souburg. Omdat 'vuilnisman' Frans het zwerfvuil in de Vlissingse binnenstad weg haalt. „De bin nenstad is schoner dan ooit sinds hij er werkt", aldus Kitty de Muynk. Tnin Hengeveld uit Veere voor Gerda Gideonse uit Veere. Omdat zij de liefste vriendin is die iemand kan hebben en altijd voor iedereen klaar staat. Mevrouw L. Salarony-Lipiijn uit Middelburg voor buurman Brouwer uit Vlissingen. Als dank voor 34 jaar vriend schap. L. Harmsen uit Vlissingen voor Martina en Vincent Smeerdijk- Harmsen uit Vlissingen. Omdat ze een cadeau verdie nen na alle ellende die ze heb ben meegemaakt. Yvonne Goeseye uit Vrouwen polder voor Jasper Fleurbaay uit Koudekerke. Omdat Yvonne hem al langer verkering wil vragen maar niet weet op welke manier. M. Janse uit Vrouwenpolder voor mevrouw S. van Lent uit Vrouwenpolder. Omdat ze ondanks dat ze al behoorlijk op leeftijd is knuf fels maakt voor kinderen uit Roemenië. Mariëlla de Visser uit Bigge- kerke voor Wim de Visser uit Biggekerke. Omdat hij moeiteloos het huishouden op zich nam toen de moeder van Mariëlle in het ziekenhuis lag. drukt. Lezers konden hierop invullen aan wie zij nu graag eens een cadeautje wilden geven. Letterlijk honderden inzendingen kwamen binnen van mensen die elkaar wilden zeggen dat zij van de ander houden of die de ander wilden bedanken voor steun in een moeilijke tijd. Uit alle inzendingen zocht een onafhankelijke jury er bijna dertig uit die - samen met hun uitverkorene - in de PZC-kanti- ne beloond werden met een cadeau dat door middenstan ders uit Walcheren en de Beve- landen beschikbaar werd gesteld. Een greep uit de brie ven van de winnaars. Ontroerend was de reactie van de 75-jarige mevrouw Out uit Vlissingen. Meneer Kats had ons geschreven over het lief devolle vrijwillligerswerk dat zij doet voor de organisatie Mission to Seamen. Bewondering Mevrouw Out wordt zelfs wel de 'Moeder van de zeelieden' genoemd. Als dank voor haar 32 jaar van onbaatzuchtig werk kreeg ze een prachtig boeket van Bloemenhuis Minnebreu- ker uit Vlissingen. Hartverwarmend is ook de brief van de vijftienjarige Vlis- singer Arnold de Bruyne, die zijn moeder Wil van Leenen een hart onder de riem wilde steken. Hij schreef: „Mijn moe der maakt een moeilijke tijd door. Met een uitkering rond komen met drie jongens van 15, 13 en 1 jaar valt niet mee. Wij hebben bewondering voor elkaar". Zijn moeder was zicht baar ontdaan. „Nou zie je toch dat ze niet allemaal slecht zijn", zei een oudere vrouw in het publiek vertederd over zelf bedachte actie van de zoon. Verliefd Of wat te denken van het Valentijnsgedicht dat Yvonne Goeseye instuurde voor Jas- De Valentijnsactie van de PZC-Weekbladen wordt mogelijk gemaakt dankzij bijgaande adverteerders: Middelburg: Parfumerie Laban, Segeersstraat Juwelier v.d. Berge, Lange Delft Expert Kamperman, Lange Noordstraat De Boeketterie, Pottenbakkerssingel 2x zo leuk, Geere Passage Primera Westende, Vrijlandstraat Isola Sarda, Vlasmarkt Lin Cherie Ondermode, Langeviele Vlissingen: De Gulle Gever, Marktstraat Brood en Banketbakkerij Tuilenaar, Paul Krugerstraat Bart van den Berge, Scheldestraat Bloemenhuis Minnebreuker, Scherminkelstraat Yvonne Goeseye (rechts) en Jasper Fleurbaay. Eindelijk durfde ze hem verkering te vra gen. FOTO'S AN DA VAN RIET per Fleurbaay, waar zij stiekem een beetje verliefd op is. „Omdat ik hem al veel langer verkering wilde vragen Wel al heel veel dagen Maar op welke manier? Via de FaamA/lissinger krante nier! Dan hoop ik maar dat het lukt Met dit Valentijns-cadeau-pro- dukt" Jasper was een beetje over donderd door alle commotie en zei dat hij daar nog even een nachtje over wilde slapen. Wel kreeg hij vast een cadeau tje van een juwelier in Hein- kenszand. Eén inzending was wel heel speciaal. Marjolein Klooster schreef ons dat haar man Johnny haar nog nooit had verrast op Valentijnsdag, omdat hij de dag altijd vergeet. Sinke Lederwaren uit Goes wist de oplossing: Marjolein kon haar man een cadeaubon geven zodat hij een agenda voor volgend jaar kan kopen. En dan gelijk 14 februari dik aan kruisen natuurlijk! De heer Kats en 'de moeder van de zeelieden' mevrouw Out van Mission to Seamen. E. de Puit uit Oost-Souburg voor Monika Sleypen-de Puit uit Oost-Sou burg. Zij heeft op 22 november het leven geschonken aan een baby van 705 gram. Andrea Broers uit Vlissingen voor Gerrit Broers uit Vlissingen. Omdat hij na weken rolstoel en kruk ken wel een aardigheidje verdient. De heer en mevrouw Seits uit Middel burg voor de heer en mevrouw Van de Woestijne uit Middelburg. De heer en mevouw Van de Woestij ne doen al jaren boodschappen voor hun buren die slecht ter been zijn. L. Roelse uit Westkapelle voor Daan de Pagter uit Westkapelle. Omdat Daan de Pagter zijn jarige bil jart vriend is. E. Roozeboom en G. Marinisse uit Oost-Souburg voor de families Mari nisse en Roozeboom uit Vlissingen. Omdat ze te pas en te onpas voor de kleinkinderen klaar staan. Tini Hengeveld uit Veere voor Gerda Gideonse uit Veere. Omdat zij de liefste vriendin is die iemand kan hebben en altijd voor iedereen klaar staat. Familie Verton uit Oost-Souburg voor J. Maas en collega van de kolkenzui- ger uit Vlissingen. Omdat zij ons dertig jaar lang heb ben behoed voor nog meer riolering ellende. Dylan en Megan Croon uit Vlissingen voor oma en opa Eggly uit Vlissingen. Omdat ze de liefste opa en oma zijn en altijd op de kleinkinderen passen als hun moeder aan het werken is. Ratna Bhoelai uit Vlissingen voor Livy Pinas uit Oost-Souburg. Omdat Ratna hem aardig vindt. Jenny Duivenvoorde-Bening uit Grijpskerke voor C. Duivenvoorde uit Grijpskerke. Omdat hij zo vaak naar Limburg rijdt waar de zieke vader van Jenny woont. Mevrouw H. Ferguson uit Vlissingen voor mevrouw E. Koevoets uit Koude kerke. Omdat mevrouw Koevoets zo dap per de strijd tegen haar wankele gezondheid voert. Monica Moens uit Arnemuiden voor Haary Pool uit Arnemuiden. Omdat ze al twaalf en een half jaar en drie kinderen samen zijn zonder 'boterbriefje'. Mieke Roelse uit Westkapelle voor Jos Roelse uit Westkapelle. Omdat hij op negentienjarige leeftijd een groentewinkel is begonnen en veel lef heeft. K. Geertse uit Oost-Souburg voor Hei- ga Geertse uit Dordrecht. Omdat mijn dochter het zwaar heeft en ik een beetje bezorgd ben. Mathya Wielemaker uit Biggekerke voor mevrouw I. Jobse-den Hollander uit Oostkapelle. Omdat een 'wereld-schoonmoeder' ook weieens een extraatje verdient. Anneke Klaasse-de Wolff uit Middel burg voor Hans Klaasse uit Middel burg. Omdat hij in twaalf uur de elfsteden tocht heeft gereden en zij ontzettend trots op hem is. K. Dourlein uit Vlissingen voor Rudy Dourlein uit Vlissingen. Alleen al ruim driehonderd lezers van de Faam/Vlis singer stuurden een bon in om een ander een cadeau te geven. Omdat dat er teveel zijn om allemaal te ver melden, volgt hieronder een bloemlezing uit de hart verwarmende en vriendelijke dingen die mensen over een ander schrijven. Omdat hij zich volledig heeft wegge cijferd om voor zijn vrouw en zoon te zorgen nadat zij een hersenbloeding heeft gehad. Mevrouw M. Cijsouw uit Westkapelle voor de heer A. Cijsouw uit Westka pelle. Omdat hij haar ontzettend heeft ver wend nadat ze is gevallen met de fiets. Sangka Janssen uit Middelburg voor Walter Spapé uit Middelburg. Omdat leraar Duits Walter Spapé Sangka door haar tentamens heeft geholpen toen zij het niet meer zag zit- Mevrouw A. Franse-Lous uit Vlissin gen voor mevrouw J. Kokelaar uit Vlissingen. Omdat ze van de trap gevallen is en veel pijn heeft. Mevrouw C. van Gelder-Leenheer uit Vlissingen voor mevrouw C. Murre-de Schipper. Omdat ze zich jaren heeft ingezet voor ondermeer vrouwenorganisaties' en nu wegens gezondheidsredenen haar werkzaamheden heeft moeten staken. Bep Salakory uit Vlissingen voor Anton en Ingrid Scheffler uit Düssel- dorf. Omdat ze vier maanden op mijn hond hebben gepast zodat ik met mijn man naar zijn geboorteland op vakan tie kon. De heer Beijerinck uit Middelburg voor mevrouw H. Frelier uit Krabben- dijke. Omdat ze heeft geholpen mijn jon gensdroom te verwezenlijken. Mevrouw J. Nagtegaal uit Vlissingen voor de heer J. Schaap uit Vlissingen. Omdat hij voor veel oude mensen boodschappen haalt. Mevrouw J. Compeer-van de Werf uit Middelburg voor Allie Munter uit Mid delburg. Omdat ze al jaren zwerfkatten op en rond Miniatuur Walcheren verzorgd. A. van de Bovenkamp uit Middelburg voor mevrouw H. Snoep uit Middel burg. Omdat zij de nieuwe moeder is van A. van de Bovenkamp. Marjon van Heteren uit Middelburg voor Saar en Jan Kapelle uit Vlissin gen. Omdat Marjon heel erg blij is met Jan en Saar als pleegouders. Mevrouw I. Dijkstra uit Vlissingen voor de heer M. Mahn uit Vlissingen. Omdat hij na tien jaar met haar en haar twee kinderen gaat samenwo- Mevrouw B. Jansen-van Galen uit Middelburg voor Ivonne van den Berg uit Vlissingen. Omdat Ivonne voor mevrouw Jan sen-van Galen het zonnetje heeft laten schijnen in een duistere tijd. Mevrouw H. Rison uit Vlissingen voor mevrouw P. Rison uit Middelburg. Omdat ze zich al meer dan vijfen twintig jaar inzet voor de kledingbeur- zen van het Leger des Heils. Sabine Kroonsberg uit Oost-Souburg voor Dora Yaquemijns uit Oost-Sou burg. Omdat ze een beetje 'oma' voor Sabine is nu ze haar eigen oma's niet zo vaak ziet. H. Damen uit Middelburg voor Joke Damen uit Vlissingen. Wanneer onverwachte ziekte, zorgt voor tegenslag, helpt misschien een aardigheidje op Valentijnsdag. L. Broodman uit Vlissingen voor F. Broodman uit Vlissingen. Omdat L. Broodman een paar maan den in de U.K. heeft gewoond en veel lieve brieven van F. Broodman heeft gehad. Corry Zwemer uit Middelburg voor de heer en mevrouw Van Moolenbroek uit Middelburg. Omdat ze op 14 augustus vijfenvijf tig jaar getrouwd zijn. A. Bosselaar uit Arnemuiden voor C. Bosselaar uit Veenendaal. Omdat ze begin mei met het gele gezin voor drie jaar naar Amerika gaan. Irma Kleemen uit Oost-Souburg voor mevrouw T. van Hanegem uit Oost- Souburg. Omdat ze Irma steunde in een zware tijd en voor haar een soort oma is. G. Rimon uit Vlissingen voor E. Muller uit Oost-Souburg. Omdat hij een gevoelig en uniek mens is. gen. Omdat Louise's moeder haar steun de tijdens haar ziekte en vervolgens zelf erg ziek werd. Als dank voor haar moed en kracht. Hilde de Bruyckere uit Middelburg voor Mattijn Colijn uit Middelburg. Omdat ze van hem houdt. Hilde zit sinds de zomervakantie bij hem op school en mist hem erg als hij op vakantie is. S. Pouryaghooti uit Middelburg voor Shahab Heijn uit Middelburg. Omdat ze hopelijk elkaar vinden op Valentijnsdag. Thérèse Huntjens uit Middelburg voor Manja Bihi-Zenov uit Middelburg. Omdat ze na een moeilijke tijd in Canada nu alleen met twee kinderen in Middelburg woont. Meneer H. Antheunisse uit Middel burg voor mevrouw Solbeda uit Mid delburg. Omdat zij trouw iedere week een bezoek brengt aan de 91-jarige en soms ook een boodschap voor hem doet. Mevrouw L. Vroonland uit Middel burg voor Kpl Thomasse in Bosnië. Omdat mijn zoon in Bosnië zit. Hasmik Eritsjan uit Vlissingen voor Gayo Nulbandjan uit Vlissingen. Omdat Hasmik graag verkering met Gayo wil. Sebastian Zwigtman uit Oost-Sou burg voor Rinus en Anneke Zwigtman uit Oost-Souburg. Omdat ze hem zo goed opgevoed hebben en hij zich op 29 juli gaat ver loven met zijn vriendin Andrea Poort vliet. E. Paai-Knibbe uit Vlissingen voor Riek Kuzee uit Vlissingen. Omdat Riek de mouwen van haar vest af zal breien zodat het eindelijk afkomt. Elly Baayens-Geelhoed uit Middel burg voor Harry Baayens uit Middel burg. Omdat hij al zijn verlofdagen gebruikt om hun nieuwe huis gezellig en leefbaar te maken. Loes Hoogerheijde uit Vlissingen voor John Meijer uit Vlissingen. Omdat zij en John elkaar hebben gevonden en volgend jaar gaan trou wen. A. Eggly uit Vlissingen v Mual uit Middelburg. Omdat A. Eggly al vijfentwintig jaar opgenomen is in het gezin van mevrouw Mual. L. Jakobsen uit Middelburg voor Mar jan Hogerheide uit Vlissingen. Omdat zij zes kostgangers verzorgt waarvoor zij zichzelf helemaal wegcij fert. E. Langendijk uit Grijpskerke voor M. Langendijk-Korstanje uit Grijpskerke. Omdat ze de vrouw van zijn leven is en hij haar alles wel zou willen geven. M. Kalana-Minderhoud uit Westkapel le voor de leiding van Gezinsvervan gend tehuis Kolkhokstraat in Vlissin gen. Omdat het huis een jaar bestaat en de leiding zorg en sfeer geeft aan de zeven bewoners. K. Dingemanse uit Grijpskerke voor R. Hollebrandse uit Oost-Souburg. Omdat ze niets heeft gekregen toen ze jarig was en de familie nu midden in een verhuizing zit. A. Visser uit Middelburg voor Anna Karina Weijden uit Middelburg. Omdat haar dochter ondanks haar studie en werk het hele huishouden doet en kookt. Desiree Brands uit Vlissingen voor Frans van Asselt uit Amsterdam. Omdat ik zo blij ben hem weer gevonden te hebben na tien jaar ver driet. J. de Nooijer uit Middelburg voor alle vuilnismannen van de gemeente Mid delburg. Omdat ze soms onbeschrijflijke rom mel moeten versjouwen en daarbij toch nog vriendelijk blijven. Xandér en Annemieke van Kooten uit Middelburg voor Oma van Heusden uit Middelburg. Omdat oma heel slecht kan zien maar nooit over haar handicap klaagt 'en altijd voor ons klaar staat. Maike Hagenaars uit Middelburg vor Jürgen Bergmans uit Middelburg. Omdat ik die dag zelf jarig ben en dit keer niet wil ontvangen maar geven. Als u wakker ligt van de gedachte dat een waterbed duur is, helpt Royal Sleeptrend u snel uit de droom. Bij Royal Sleeptrend, de internationale specialist in waterbedden, vindt u slaapklare waterbedden fiion Softside waterbed De Soft-Sider kan vrijstaand of in uw eigen ledikant geplaatst worden en heeft rondom stevige veerkrachtige kanten waardoor u gemakkelijk in of uit bed stapt. Daarnaast is het waterbed beter geisoleerd wat een zuiniger energieverbruik tot gevolg heeft. Ook is de Soft-Sider op comfort hoogte te plaatsen. Gespreide betaling [mogelijk teg Binnenveringsmatrassen gggjgjgs 70 X 200 van 530.- voor 265,- S8MS® 80 x 190 van 470,- voor 235.- 80 x 200 van 530,- voor 265.- 80 x 210 van 680,- voor 340,- 90 x 190 van 530,- voor 265,- 90 x 200 van 590,- voor 295,- 90 x 210 van 680,- voor 340,- 90x220 van 790,-voor 395.- 120 x 190 van 720,- voor 360,- ,^7-, 130 x 190 van 790,- voor 395,- I" 1 140 x 190 van 860,- voor 430,- W///////M 140 x 200 van 930.- voor 465,- HMMMM 160x200 van 1130,-voor ƒ565,- aa*B*asB 180 x 200 van 1300,- voor 650,- COmnï"TP Van een compleet waterbed WATERBEDDEN Wijngaardstraat 49 - Alles uit voorraad leverbaar - Gratis geïnstalleerd - Laagste prijsgarantie tel. 0113 - 221852 MET RUIM 25 WINKELS DE GROOTSTE WATERBEDDENSPECIALIST VAN NEDERLAND Bcllamypark 57, 458! CH Vlimnpen, Tel/Fax 01JS-T 19227 Donderdag - vrijdag - zaterdag: Woensdag 9.98 RUNDERBAKLAPJES RUNDERGEHAKT 500 gramƒ11.98 per kg KANSASSTEAKS GEHAKT H.O.H. 100 gram2.79 per kg7.98 De gehele week MALSE BIEFSTUKJES 3 stukséén tientje GEGRILDE FRICANDEAU 100 gram2.98 2-4' GEGRILD GEHAKT 50 gram11.98 SAKSISCHE GEVULDE RUNDERROLLETJES 100 gram Maandag - dinsdag: HAMBURGERS CVCBWnBCT 100% rundvlees, 4 stuks5.00 LEVERWORST RUNDERBORSTLAPJES 500 gramJ 200 gram... 1.98 I.98 Wijn van de week: CABERNET SAUVIGNON rood, hele liter 9.95 leer m i pMi 1 va 398- Walstraat 4 - Vlissingen - Tel. 0118-431137 Geopend: dinsdag t/m zaterdag 10.00 - 17.00 uur, 's maandags gesloten

de Faam | 1997 | | pagina 18