9.90 14.95 10. VAN DE Agriland uw dierenvriend INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN ,S i GEMEENTE VEERE Woensdag 19 februari 1997 FAAM/VLISSINGER 17 INFORMATIE OVERHEID BOUWAANVRAGEN bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het bouwen van 4 woningen op locatie Suze Groeneweglaan 108 t/m 114 - het bouwen van 12 woningen op locatie Suze Groeneweglaan 84 t/m 106 - het uitbreiden van een woning op locatie Nieuwe Vlissingseweg 95 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouw plannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan (art 18a en 19 WRO) en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is (art 50, lid 5 WW). Het gaat om: bouwaanvragen (art 50, lid 5, Woningwet): - P. de Ridder voor de bouw van een serre bij de woning op de lokatie Chopinlaan 10; - W. de Bruijn voor de uitbrei ding van de woning op de lokatie Chopinlaan 6; bouwaanvragen (art 19 WRO en art 50 lid 5 Woningwet): - Brasser Aluminium B.V voor de bouw van een magazijn kantoor Poortersweg 2 7; meldingen (art 18a WRO): - Railinfrabeheer te Breda voor het plaatsen van 2 abris op locatie Stationsplein 3 - D. Vugt voor het bouwen van een blokhut op locatie Westerzicht 465 - P. Me/se voor het aanbouwen van een berging van het zomerhuisje op locatie Galgeweitje 9; Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 lid 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) en artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken dit mogelijk. Voordat wij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 20 februari 1997 twee weken (dus tot en met 5 maart 1997) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de tweede verdieping). In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNIN GEN: In afgelopen periode zijn de vol gende vergunningen verleend: - het vergroten van de woning op locatie Slijkstraat 18; - het uitbreiden van een clubge bouw op locatie Koopmans voetpad 69; - het bouwen van 2 dakkapellen op locatie Ritthemsestraat 32; - het uitbreiden van een balkon op locatie Lingestraat 12; - het realiseren van een balkon op locatie Spuistraat 84; - het bouwen van een apparte mentencomplex (221 appar tementen met commerciële ruimten en een parkeergarage op locatie Boulevard Bankertl Kenau Hasselaarstraat; Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het College van burgemeester en wet houders. ONTWERP-BESTEMMINGS- PLAN R ITT HEM (3e herzie ning) Wij maken op grond van artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat vanaf 20 februari 1997 voor een ieder gedurende vier weken (derhalve t/m 19 maart 1997) op het stadhuis, sector stadsontwikkeling (hal 2e verdieping) ter inzage ligt het ont werp van het bestemmingsplan Ritthem (3e algehele herziening) met bijbehorende toelichting en voorschriften. Dit ontwerp-bestemmingsplan voorziet in de planologische rege ling van de gronden en opstallen in/nabij de kern Ritthem. Het plangebied wordt globaal omslo ten door de Zuidwateringstraat, de Zandweg, de Lambrechtsenstraat en de Dorpsweg. Gedurende bovenvermelde ter mijn kan een ieder zijn zienswijze omtrent het ontwerp-bestem mingsplan schriftelijk kenbaar maken bij de gemeenteraad. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Algemene Plaatselijk Verordening Vlissingen) is ontvangen van; dhr./mevr. Cieraad, Wielingenlaan 12, Vlissingen, voor het verwijde ren van twee Italiaanse Populieren in dé achtertuin. Wij zijn voornemens deze vergun ning te verlenen. Nadere informa tie over de kapaanvraag kunt u verkrijgen bij de sector Beheer/sectie Beplantingen, Vredehoflaan 50, telefoon 48 73 72. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging ontwerpbeslui ten Wij maken bekend, dat bij ons aanvragen om vergunning op grond van de Wet milieubeheer zijn ingediend door: 1. PTT Telecom B.V., district Breda voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning (actualiseringsver- gunning) voor een onbemande telefooncentrale op het perceel Oosterbaan 4 te Vlissingen; 2. Silokom Bouwmaterialen B.V. voor een vergunning inzake het oprichten en in werking hebben van een laadstation voor Megamix-silo's op het perceel Eerste Binnenhavenweg I te Vlissingen; 3. N.S. Railinfrabeheer B.V. Regio Zuid voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning (actualiseringsver- gunning) voor een spoorweg emplacement op het perceel Stationsplein 3 te Vlissingen. Aan de vergunningen zullen voor schriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. De aanvragen, de ontwerpbeslui ten en bijbehorende stukken lig gen van 20 februari tot en met 19 maart 1997 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e ver dieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien wor den, telefoon 0118-487204. In bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen de ontwerpbe sluiten. Wanneer u daar een schriftelijk verzoek toe indient, gelijk met uw bedenkingen, wor den uw persoonlijke gegevens niet bekend gemaakt Voor mondelin ge inbreng of gedachtenwisseling kunt u contact opnemen met de sectie Milieu. Alleen wanneer u tijdig bedenkin gen hebt ingebracht tegen een ontwerpbesluit kunt u later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwa ren in te brengen, of de besluit vorming straks afwijkt van het voornemen. Vlissingen, 19 februari 1997 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informa tiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de 'Faam/Vlissinger' van van daag en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal T.V. llktflnfi.Iliü GEMEENTE MIDDELBURG BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnen gekomen: a. op 6 februari 1997 voor het wijzigen van een winkelpui op het perceel Lange Delft 8; b. op 6 februari 1997 voor het uitbreiden van een woning op het perceel Jan van Hoofkwartier 70; c. op 10 februari 1997 voor het bouwen van een woning op het perceel Vlasakker, kavel K; d. op 10 februari 1997 voor het bouwen van een bijkeuken op het perceel Poppenroedestraat 2; e. op 10 februari 1997 voor het verbouwen van de woning op het perceel Zusterstraat 49; f. op 10 februari 1997 voor het bouwen van een woning op een perceel aan de Sandberglaan; g. op 10 februari 1997 voor het uitbreiden van de woning op het perceel De Schone Waardin 20; h. op 10 februari 1997 voor het uitbreiden van een bedrijfs- loods op het perceel Wilgenhoekweg 38; i. op 10 februari 1997 voor het bouwen van een garage op het perceel Tuindorp 60; j. op II februari 1997 voor het uitbreiden van een winkelpand op het perceel Nieuwe Burg 12; k. op 11 februari 1997 voor het bouwen van garage op het perceel Abeelseweg 9A; I. op I I februari 1997 voor het bouwen van een garage op het perceel Van Kleffenslaan 3. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders hebben het volgende besloten. 1. Bij de algemene invalidenpar keerplaatsen op het pleintje aan de achterzijde van het pand Molstraat 13 (Stichting Welzijn Ouderen Middelburg) wordt een onderbord aange bracht Deze parkeerplaatsen zijn dan nog slechts van maan dag t/m vrijdag, tussen 9 en 17 uur, gereserveerd voor invaliden. Buiten die tijden mogen ook anderen daar par keren. 2. De geslotenverklaring van de Van Cittersstraat te Sint Laurens wordt over een afstand van 35 m vanaf de Noordweg, alleen voor het bouwverkeer tijdelijk opgehe ven. Deze maatregel houdt verband met de geplande woningbouw tussen garage Sturm en de De Meylaan en is bedoeld om de daarbovengele- gen woonwijk te ontlasten van bouwverkeer. De maatregel wordt van kracht zodra de bouwwerkzaamheden begin- nen en eindigt als de bouw werkzaamheden gereed zijn. De volledige verkeersbesluiten lig gen van 20 februari tot en met 2 april 1997 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaar Tegen deze besluiten kan iedere belanghebbende ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van deze besluiten bezwaarmaken door het indienen van een bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht d. de gronden van het bezwaar. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag. GEMEENTE VEERE BOUWAANVRAGEN Burgemeester en Wethouders van Veere maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aanvraag om bouwvergunning voor: - het bouwen van een bijkeuken, d.d. 5 februari 1997, op het perceel Beukelmanstraat 14 te Meliskerke; - het bouwen van een garage/tuinberging, d.d. 3 februari 1997, op het perceel Dorpsstraat 12 te Gapinge; - het bouwen van een dubbel (zorg) woonhuis, d.d. 5 febru ari 1997, in het bouwplan De Zoutelandse Tienden (kavel 15) te Zoutelande; - het bouwen van een informa tiecentrum, d.d. 5 februari 1997, op het perceel Oranjezonweg I te Oostkapelle; - het bouwen van een loods, d.d. 5 februari 1997, op het per ceel Verl. Dishoekseweg 4 te Koudekerke; - het plaatsen van sanitaire units, d.d. 5 februari 1997, op het perceel Duinweg 133 te Zoutelande; - het bouwen van sanitaire units, d.d. 7 februari, op het perceel Strandweg 7 te Koudekerke; - het bouwen van een land- bouwloods, d.d. 7 februari, op het perceel Klein Mariekerke 9 te Meliskerke; - het bouwen van een kapcon structie op de woning, d.d. 7 februari, op het perceel Ellebooglaan 6 te Dishoek; - het plaatsen van een dakkapel op de kaasmakerij, d.d. 10 februari, op het perceel Lijdijkweg I te Oostkapelle; - het verplaatsen van Fort units tb.v. uitbreiding kaartverkoop en opslagruimte d.d. 6 febru ari, bij het Delta Paviljoen te Vrouwenpolder; - het bouwen van een woonhuis met kantoor, d.d. 12 februari 1997, op het perceel Melsesweg I te Veere; - het bouwen van een kap op de woning op het perceel Vroonweg 34 te Oostkapelle; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvragen om een bouwvergun ning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). BOUWVERGUNNINGEN Burgemeester en Wethouders van Veere maken bekend dat bij besluit van 4 februari 1997 bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een paarde- stall garage op het perceel Pioniersweg I te Grijpskerke; - het plaatsen van een toiletge bouw op het perceel Steengrachtsweg 6 te Grijpskerke SLOOPVERGUNNING Voorts maken zij bekend dat een sloopvergunning is verleend voor het slopen van een varkenshok op het perceel Pioniersweg I te Grijpskerke. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag dat vergun ning aan de aanvrager is verzon den. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemoti veerd. U kunt hierover mondelin ge informatie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, afdeling bouwen en wonen, sector Grondgebied, Gapingseweg I a te Serooskerke op werkdagen van 09.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur, telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 597635. WET MILIEUBEHEER oprichtingsvergunning inrich ting Benaresweg ongenum merd, Westkapelle Burgemeester en wethouders van de gemeente Veere maken bekend dat zij een oprichtings vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan de heer J. Peene, met betrek king tot de inrichting aan de Benaresweg ongenummerd te Westkapelle, kadastraal bekend gemeente Veere kern Westkapelle sectie F nummer 25 en in gebruik te nemen als fijn mechanisch metaalbewerkingsbe- drijf. De vergunning is verleend onder het stellen van voorwaar den ter bescherming van het milieu. De betreffende stukken liggen vanaf21 februari 1997 toten met 4 april 1997 voor een ieder ter inzage op de afdeling milieu, locatie Serooskerke, Gapingseweg la en bij Voorlichting, locatie Koudekerke, Dorpsplein 28 op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur, op donderdag van 17.30 uur tot 19.00 uur en 's avonds na telefonische afspraak (tel. 0118-597616). Tot en met 5 april 1997 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerp-vergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergun ning ten opzichte van het ont werp daarvan zijn aange bracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 5 april 1997, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlo pige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage). Veranderingsvergunning inrichting Steengrachtsweg 8, Grijpskerke Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat zij voor nemens zijn een veranderings vergunning krachtens de Wet milieubeheer te weigeren aan de heer CM. Jasperse, met betrek king tot de inrichting aan Steengrachtsweg 8 te Grijpskerke voor het fokken en mesten van vleesvarkens, het laden en lossen van dieren en veevoeder alsmede de opslag van veevoeder. De betreffende stukken liggen vanaf 21 februari 1997 tot en met 21 maart 1997 voor een ieder ter inzage op de afdeling milieu, locatie Serooskerke, Gapingseweg I a en bij Voorlichtinglocatie Koudekerke,Dorpsplein 28, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur, en op donderdag van 17.30 tot 19.00 uur alsmede 's avonds na telefonische afspraak (tel. 0118- 597617). Gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-weigering kunnen tot en met 22 maart 1997 schrifte lijk bij het college van burgemees ter en wethouders worden inge diend (Postbus I, 4370 AA Koudekerke). Degene die schriftelijke bedenkin gen indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schrifte lijke bedenkingen te worden gericht aan burgemeester en wet houders van Veere. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 22 maart 1997 over het ontwerp van de vergun ning van gedachten, worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Koudekerke, 19 februari 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd, MIDDELBURG VLISSINGEN I VEERE Bogena Compact Kattenbakvulling 5 kilo 5 kilojt&gS* Groene of bloeiende kamerplanten vele soorten 10 kilo 22»eT GOES van Hertumweg 1 telefoon (0113) 21 51 85 MIDDELBURG Kleverskerkseweg 57 telefoon (0118) 61 37 59 OUD BEIJERLAND Julianastraat 58 aanbiedingen zijn geldig telefoon (0186) 61 22 59 t/m 22 februari 1997

de Faam | 1997 | | pagina 17