Grootste danscentrum van land komt in Vlissingen te staan Veraf en dichtbij Johannes Passion Romantisch dansspektakei door Russisch gezelschap In Geval Van IMoot speelt in De Piek Woensdag 19 februari 1997 FAAM/VLISSINGER 11 20 FEBRUARI T/M 26 FEBRUARI IN MIDDEN ZEELAND ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, portretten en pos ters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Oosterscheldeziekenhuis, 's- Gravenpolderseweg 114, 'Fotona- tionaal 96', fototentoonstelling van werken van twintig Neder lands best genomineerde vrije- tijdsfotografen. Stadskantoor, Oostsingel 2, Rie Baauw, solo-expositie. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3, Eric de Nie, schilde rijen en tekeningen. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DIJ KE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. Atelier De Kattenbeker, Dorps straat 8, Annie Dominicus, aqua rellen. KOUDEKERKE Intratuin, Galgeweg 5, Liesbeth van Eijkeren, bloemen in olieverf. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Göth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 0118-629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, ge opend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Classical Chambers, Damplein 21, Annie van Wingerden-Monen, aquarellen, sfeerlandschappen en bloemen. Galerie 'T', Turfkaai 25/27, Greet Lyklema, gemengde techniek. Hotel Arneville, Buitenrust straat 22, Ri'a Ruedisueli, beelden. Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, J. Dingemanse, foto tentoonstelling 'Door het oog van J. Dingemanse' (t/m 22 februari). Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Riet Mooren, integration. Geopend do., za. en zo. van 14-16.30 uur. Concert- en Gehoorzaal, Sin gelstraat 13, leden van 't Zeeuws- Palet, diverse werken. COC-Café Goudwaard, Lange Noordstraat 52, Teun is Hol, foto expositie 'Op lokatie'. Geopend ma. t/m vr. 21-24 uur, za. 21-2 uur en zo. 15-17.30 en 21-24 uur. Restaurant de Burght van Ant werpen, Turfkaai 3, Lies Beye- rinck, pentekeningen. Kuiperspoort 22, Frits van Til, Doldrums butterfly koek en ei. De Vleeshal, Markt, Robert Zandvliet, 'Het witte doek'. Zeeuws Museum, Abdij, 'Aan winsten provinciale kunstcollectie 1996', Geopend ma. t/m za. 11-17 uur, zo. 12-17 uur. Stadsdanszaal, Beddewijkstraat 15, Lex Weijerman, model van een DC3-Dakota. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Leey Masdorp-Fritz, Zeeuwse landschappen in aqua rel. Geopend op werkdagen van 10-16 uur. Rabobank, Lange Geere 3, Brei- boutique De Wolboog, handwerk- tentoonstelling. De Kapper, Korte Geere 10, Car ta Schot. Café 't Schuttershof, Schut tershofstraat 1, Erlend van der Knaap, acrylverfschilderijen. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Jan den Ouden, Olieverf- en aquarelschil derijen. Geopend dagelijks yan 10-17.30 uur, maandag gesloten. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Frame work Invitation. OOSTKAPELLE Toeristisch Centrum Oranje zon, Schoolstraat 4, Arienne Molenaar, aquarellen: strand- en zeegezichten, fruit en bomen. OOSTSOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, J. Overdulve; oud en nieuw glas werk. Catrien van Sparrentak- Geschiere; olieverfschilderijen. Geopend tijdens kantooruren. sintTaurens DONDERDAG 20 FEBRUARI Bachten Reede, Vlissingen; Musicalgroep Stichting Majoraat, 'Een dagje in buurtcafé Knus', 19.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Freek de Jonge, 'Gemeen goed', 20 uur. Podium 't Beest, Goes; Jan Rot en Hans Breetveld, 'Dans met mij', 20.30 uur. VRIJDAG 21 FEBRUARI Rooms Katholieke Kerk, Vlis singen; Concert door de leerlin gen van The School For Girls uit Folkestone en Het Zeeuws Jeugd orkest, 20 uur. Kloveniersdoelen, Middel burg; Humoreske, 20.30 uur. ZA TERDAG 22 FEBRUARI Stadsschouwburg, Middel burg; Ballet van de Staatsopera van Tatarstan, 'De schone slaap ster', 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Middelburgs Muziek korps, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; The Georgian Beatles, 'Sergeant Pepper is alive', 20.15 uur. Minitheater, Middelburg; Mid delburgs Theater, 'Alice, Alice', 20.30 uur. Razzmatazz, Oost-Souburg; Capelino, 21 uur. Podium 't Beest, Goes; Sin- ger/Songwriters-festival met diverse Zeeuwse bands, 21 uur. De Piek, Vlissingen; In Geval Van Noot, 22 uur. Stadsdanszaal, Middelburg; Mass-Mania, 23 uur. ZONDAG 23 FEBRUARI Minitheater, Middelburg; Mid delburgs Theater, 'Alice, Alice', 14.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Kando, 'Het leven van Carlinhos', 15 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Lisa Smirnova (piano) en The Belcanto Strings, 15.30 uur. Café 't Schuttershof, Middel burg; Grandpa Nick Sessieband, 17 uur. MAANDAG 24 FEBRUARI Zeeuwse Bibliotheek, Middel burg; voordrachtsoefening door leerlingen van Marja Smet (blok fluit) en Rein Kooien (gitaar), 19.30 uur. DINSDAG 25 FEBRUARI Grote Kerk, Goes; Carilloncon cert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Midgard, Middelburg; Jamses sie, 20 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Middel burg; Literaire lezing door C.O. Jellema over Rilke, 20 uur. De Mug, Middelburg; Not One, But Three, 21 uur. WOENSDAG 26 FEBRUARI Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Naar dro menland', 14 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Peter Adriaanse, 'De avond ervoor', 20.15 uur. Jan Rot en Hans Breetveld, don derdag in 't Beest. FOTO ULBO DE SITTER Stadhuis, Kerkstraat 7, 'Vond sten in Veere VLISSINGEN De Ossenberg, Singelweg 11, Guus Boerwinkel; schilderijen. Bert Looij; fotografie (t/m 22 februari). Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insecten, dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissel- lijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Galerie Hannelore Meyaard, Hendrikstraat 8, Roger Raveel, Lotti van der Gaag, Frank C. Hau- ser, Olga Weststrate, Lidy Hoe- waef en Hans Verhagen, diverse werken. Stedelijk Museum Vlissingen, Bellamypark 19-21, 'Scheepswer ven in Zeeland'. Tijdelijk Museum Niet Geves tigde Hedendaagse Beeldende Kunst, Nieuwendijk 42 en 52, 'Kunst als prothese'. Arsenaaltheaterrestaurant, Arsenaalplein, Lex de Meester, foto-expostie 'Straatfestival Vlis singen'. Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans. Bellamy 19, Bellamypark, Mitsy Groenendijk, elf poedelsculptu ren. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. DONDERDAG 20 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Space Jam' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star Trek: First Contact' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, '101 Dalmatians' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ran som' 20 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal matians' 20 uur. 't Beest Goes, 'Fargo' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The mirror has two faces' 20.30 uur. VRIJDAG 21 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Space Jam' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star Trek: First Contact' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, '101 Dalmatians' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ran som' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal matians' 19 uur. 'Ransom' 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Fargo' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'De nieuwe moeder' 19.30 uur. 'The mirror has two faces' 22 ZATERDAG 22 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Space Jam' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star Trek: First Contact' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, '101 Dalmatians' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ran som' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal matians' 14 en 19 uur. 'Ransom' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The mirror has two faces' 19.30 uur. 'De nieuwe moeder' 22 uur. zondag 23 februari Alhambra I Vlissingen, 'Space Jam' 14,19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star Trek: First Contact' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, '101 Dalmatians' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ran som' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal matians' 14 en '19 uur. 'Ransom' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The mirror has two faces' 20.30 uur. maandag 24 februari Alhambra I Vlissingen, 'Space Jam' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star Trek: First Contact' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, '101 Dalmatians' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ran som' 20 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal matians' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Yu-Dou' 20.30 uur. dinsdag 25 februari Alhambra I Vlissingen, 'Space Jam' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star Trek: First Contact' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, '101 Dalmatians' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ran som' 20 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal matians' 20 uur. 't Beest Goes, "An angel at my table' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Cet obscur object du désir' 19.30 uur. woensdag 26 februari Alhambra I Vlissingen, 'Space Jam' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star Trek: First Contact' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, '101 Dalmatians' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ran som' 20 uur. Grand Theater Goes, '101 Dal matians' 14 en 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The mirror has two faces' 20.30 uur. ZATERDAG 22 FEBRUARI Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mathilda' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Klokkenluider van de Notre Dame' 14 uur. ZONDAG 23 FEBRUARI Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mathilda'14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De j Klokkenluider van de Notre Dame' 14 uur. woensdag 26 februari Alhambra II Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mathilda' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Klokkenluider van de Notre Dame' 14 uur. FOTO MAARTEN BRINKGREVE Het Ballet van de Staatsopera Tatarstan. Het Ballet van de Staatsopera Tatarstan danst zaterdag 22 februari het sprookje over de scho ne slaapster (Doornroosje) in de Middelburgse Stadsschouwburg. Marius Petipa schreef de klassieke choreografie op de alom bekende muziek van Tsjaikovsky. In de Russische republiek Tatarstan staan de oude tradi ties nog hoog aangeschreven, ook op het gebied van de danskunst. Het repertoire van het Ballet van de Staatsopera van Tatarstan omvat dan ook vrijwel alle grote klassieke bal letten. Vorig seizoen bracht het gezelschap met groot succes 'Giselle'. De schone slaapster is het In deze aflevering komt eigenlijk van alles aan bod. Realiteit en fantasie, verhalen van dichtbij en ver weg. En ze hebben gemeen dat ik ze alle maal met veel plezier las. KINDERBOEKEN Margreet Meulmeester Hakim is bekend van televisie en theater. In De zandkroon maken we kennis met de schrijver Hakim. Vóór hij gaat optreden in Koedijk, vertelt Hakim een oud verhaal uit zijn geboorteland Algerije aan zijn zoon Tarik. Twee toearegs op een poster in Tariks kamer nemen Hakim vervolgens mee naar de Sahara. Hij raakt verzeild in een tent waar hij de opdracht krijgt binnen zeven dagen de lang geleden verdwenen Zandkroon te vin den. Samen met de oude Boesetta gaat hij op pad. En tijdens die zoektocht vertelt Boesetta een aantal verhalen uit een ver verleden, die alle maal afspelen in de woestijn. Over verdwenen steden, een boze heks en een oude sultan bijvoorbeeld. En al lezend raak je steeds meer in de ban van de woestijn en het barre leven daar. Francis Mary Hendry schreef Chandra. Chandra is een meisje van elf jaar in het Indiase Delhi. Zij is modern opgevoed maar wordt toch volgens de traditie op haar elfde jaar uitgehuwelijkt aan een zestienjarige neef ver weg op het platteland. Als zij aan het einde van het school jaar naar het dorp van haar echtgenoot vertrekt, blijkt die sprookje over de prinses die in diepe slaap wordt getoverd en pas na honderd jaar door een prins wordt wakker gekust. Het ballet uit 1890 is één van de mooiste en moeilijkste bal letten uit de negentiende eeuw en stelt hoge eisen aan solis ten en corps de ballet. Het zestig man sterke Ballet van de Staatsopera van Tatarstan, dat gerekend mag worden tot de plotseling te zijn overleden. Volgens de familie kan het niet anders dan de schuld van die moderne Chandra zijn. En dat wordt haar op een wrede manier betaald gezet. Opge sloten in een hut mag ze alleen even 'vrij' om te wer ken. Maar Chandra is sterk en weet met veel moeite te ont snappen. Als ze na een barre tocht bij haar ouders aankomt is haar vader niet gelukkig met haar terugkomst. Geluk kig is haar oma er nog en die wijst haar de weg naar de vrij heid. In Memo zwijgt vlucht de Koerdische jongen Memo met zijn familie naar Neder land nadat steeds meer dor pen worden verwoest door Turkse soldaten. Memo voelt zich ongelukkig in het souter rain waarin ze wonen. Hij mist de ruimte en zijn vriend Mustafa, die in Koerdistan achterbleef. Hij weigert te praten, zelfs tegen Jeroen, bijna net zo'n goede vriend als Mustafa. Dan gebeurt er iets waardoor Memo voor een moeilijke beslissing komt te staan. Met de hulp van •Jeroen wordf het noodlot afgewend. Anke de Vries baseerde zich bij het schrijven van dit boek op het scenario van de film 'De jongen die niet meer praatte'. Na het lezen van dit boek zal je zeker de film willen zien. Net zo goed als je na het zien van de film het boek zal willen lezen. Dolf Verroen beschrijft in Ver- top van de Russische dansge zelschappen, staat garant voor een schitterende' uitvoering met diverse topsolisten. Daar onder bevinden zich namen als Ajdar Achmetow (prijswin naar van vele internationale concoursen, bekend om zijn ongelofelijk hoge en krachtige sprongen), Lilia Musowarowa (voormalig danseres in het Moscow Classical Ballet) en Swetlana Smirnowa (prijswin- nares van het Internationale Balletconcours in Moskou). De voorstelling begint zater dag 22 februari om 20 uur in de Stadsschouwburg van Mid delburg. liefd op Sonia het leven van Dolf, die door zijn moeder aanbeden en door iedereen saai en braaf gevonden wordt. Dat verandert als Sonia op school komt. Zij is echt een stuk, daar is ieder een het over eens. En uitgere kend zij laat merken dat ze Dolf ook wel mag. Dat leidt niet alleen tot de nodige jaloezie, maar ook tot een andere houding van Dolf. Dankzij Sonia bemerkt hij, dat hij best wel wat meer kan. Een boek met grappige voor vallen en onverwachte wen dingen. Edward en Thomas, die samen in een kindertehuis wonen verzinnen een fantas tisch plan om geld te verdie nen: Het konijnenplan. Rin- dert Kromhout beschrijft het dagelijkse leven van Edward en Thomas, twee goede vrienden die hopen nog lang samen te blijven. Soms komen er pleegouders kijken. Maar daartegen hebben ze zich al lang gewapend. Want die willen alleen modelkinde ren en zodra je iets doet wat tegenvalt brengen ze je terug. Dan komt plotseling de vader van Thomas opdagen... En wat willen Paul en Mieke eigenlijk? Zijn het echt alleen maar vrienden? Of proberen ze Edward voor zich te win nen? Daar moet hij niets van hebben. Intussen worden er achter elkaar konijnen gebo ren. Maar of ze geld opbren gen? De zandkroon door Hakim, uitgeverij Novib, Den Haag, 24,50 Chandra door Francis Mary Hendry, Holland, Haarlem, 27,90 Memo zwijgt door Anke de Vries, uitgeverij Lemniscaat, Rotterdam, 24,50 Verliefd op Sonia door Dolf Verroen, Leopold, Amsterdam, 24,90 Het konijnenplan door Rindert Kromhout, Leopold, 27,50 Het ijzeren tapijt door Paul Biegel, Holland, 24,90 De Johannes Passion van J.S. Bach wordt zaterdag 15 maart uitgevoerd door de Koninklijke Oratoriumvereniging tot Oefening en Uitspanning. Dirigent Jo Ivens leidt het Dordts Kamer Orkest, Ellen Bollongino (sopraan), Myra Koese (alt), Ludwig van Gijsegem (tenor evangelist), Frank Fritschy (tenor aria's) Frans Fiselier (bas Christuspartij), Frans Huyts (bas aria's), Nelly Duin (viola da gamba), Tijn van Eijk (orgel-continuo) en Caroline Dubbeld (cello-conti- nuo). De uitvoering begint om 20 uur in de Middelburgse Con certzaal. Kaarten zijn behalve aan de zaal ook verkrijgbaar bij een aantal muziekhandels in Middelburg. Tenslotte een boek van Paul Biegel: Het ijzeren tapijt. Het hele dorp Pebbel is in rep en roer. Het plaatselijke kasteel, tot voor kort een ruïne, wordt opgeknapt. Auto's rijden af en aan. Wie zal er gaan wonen? Een Amerikaanse miljonair? Een acteur? Niemand weet er het fijne van. De bewoonsters van bejaardenhuis 'Zon ter Kimme' laten het er niet bij zitten. Zij verzinnen een list om binnen te komen en dat is het begin van een spannend avontuur. Zeker voor tante Jo, die niet mee terugkomt van de theevisite bij baron Droog. Haar nichtje Spiering gaat op onderzoek uit. Wat is dat voor een tapijt? Wat zit er in die kisten? En wat doe je tenslotte met een politiecom missaris die jou niet gelooft? Het echtpaar Cees en Marga Bergmans werkt momenteel keihard aan de verbouwing van de voormalige discotheek Mystique. Binnen een paar maanden wordt hier Danscentrum Good Times geopend. „Dan hebben we hier in Vlissin gen het grootste danscentrum van Nederland", vertelt initiatiefnemer Cees Bergmans. „We hebben hier echt alle faci liteiten die we nodig hebben voor een goed danscentrum", vertelt Cees Bergmans. „Een mooie grote zaal, een klein zaaltje dat we kunnen verhu ren, een bar. En alles in stijl". De familie Bergmans maakt zich al jaren sterk voor de pro motie van de danssport in Zee land. Dochter Nathalie danst samen met partner Eddy Buunk de sterren van de hemel in landelijke wedstrijden. Het paar trainde en kwam bij wed strijden uit voor een danschool in de Randstad. „Nu hebben we de zaken als het ware omgedraaid", legt vader Berg mans uit. „Hun trainer Pauline Laudicus Quikel, één van de beste trainers in Nederland, komt voortaan hierheen om les te geven. En daar kunnen ook andere Zeeuwse topdan sers van meeprofiteren". Lambada Naast het trainen van topdan sers gaan Marga en Cees Berg- Marga en Cees Bergmans. FOTO ANDA VAN RIET mans vrije dansavonden orga niseren. „En dan mag iedereen komen. Geen gezeur over wel of niet op een cursus, dit moet gewoon een danscentrum worden, waar je als je zin hebt om te dansen gewoon lekker naar toe kunt". Behalve stijl dansen zal er op bewegingsge- bied van alles te doen zijn. „Als we het over dansen heb ben, hebben we het over alle soorten van dans. Dus we doen ook cursussen lambada, merengue, kruispolka, noem maar op. Of jazzba,let. En voor iedereen. Geen gedoe met leeftijdsgrenzen, vanaf vier jaar kun je hier terecht om te leren dansen". De bedoeling is om binnen een maand al open te gaan met het voorgedeelte. „Dan kunnen mensen alvast eens binnenlo pen om kennis te maken met het complex. We streven ernaar dinsdag 29 april hele maal te openen", aldus Berg mans. De Vlissingse popgroep In Geval Van Noot treedt zater dag op in De Piek in Vlissingen. Het optreden van de Nederlandstalige band begint om 22 uur. In Geval Var1 Noot werd opgericht in 1993. Vorig jaar haalde de band de Zeeuwse Popprijs voor de beste demo van 1995. In '96 bracht de groep een cd-single uit. Hierna deed In Geval Van Noot veel optredens om deze te promoten en speelde de band zelfs op Veronica-televisie. Wie voor 21.15 uur binnen is in De Piek, hoeft geen entree te betalen. FOTO BERT VAN LEERDAM Illustratie van Annemarie van Haeringen, uit: Het Konij nenplan.

de Faam | 1997 | | pagina 11