INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN lil 16 FAAM/VLISSINGER Woensdag 12 februari 1997 INFORMATIE T OVERHEID BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het bouwen van een woning op locatie Nico Engelschmanlaan 11 - het verbouwen van de achter gevel op locatie Corn, van Perestraat 15 - het verbouwen van de achter gevel op locatie Corn, van Perestraat ll - het bouwen van een skate- baan op locatie Kenau Hasselaarstraat Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouw plannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan (art I8a en 19 WRO) enlof waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is (art 50, lid 5 WW). Het gaat om: bouwaanvragen (art 19 WRO en art 50 lid 5 Woningwet): 1. De heer A.C.M. Wierikx voor de uitbreiding van de woning op de lokatie Dongestraat 78; 2. Bloemenhuis Minnebreuker voor het verbouwen van de woning tot winkel op de loka tie Scherminkelstraat 29; meldingen (art 18a WRO): I. het bouwen van een berging op locatie Dorpstraat 13A Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening enlof artikel 50 lid 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) en artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken dit mogelijk. Voordat wij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 13 februari I997 twee weken (dus tot en met 26 februari 1997) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de tweede verdieping). In die periode kan iedereen schrifte lijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNIN GEN: In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het verbouwen van het hotel en het uitbreiden van een appartement op locatie Boulevard Bankert 108 - het bouwen van een blokhut op locatie Nagelenburgsingel 77 - het bouwen van 24 woningen op locatie Josine Reulinglaan I tlm 47 - het bouwen van een bedrijfs gebouw op locatie Andorraweg 8 - het verbouwen en uitbreiden van het bedrijfsgebouw op locatie Andorraweg 6 - het slopen van een dragende muur op locatie Bosjeslaan 10 - het bouwen van een dakkapel en het wijzigen van de voorge vel op locatie Wielingenlaan 8 - het verbouwen van een garage op locatie Bermweg 63 - het uitbreiden van een school gebouw op locatie Oude Veerhavenweg 3 - het verbouwen van 2 winkel units op locatie Bellamypark 26 en 28 - het bouwen van een opslag loods met kantoor op locatie Edisonweg 7a Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het College van burgemeester en wet houders. VOORBEREIDINGSBESLUI- TEN Wij maken, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 30 januari 997 heeft verklaard dat wordt voorbereid een herziening van de bestemmingsplannen: 1. Schoonenburg - gedeelte Dongestraat 78; 2. Paauwenburg III - gedeelte Piersonstraat Deze voorbereidingsbesluiten lig gen met bijbehorende tekening (waarop het gebied is aangegeven waarvoor het betreffende besluit geldt) met ingang van 13 febru ari /997 tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage in het stadhuis, sector stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdie- pine)- De besluiten treden in werking op de dag na deze publicatie. INSPRAAK CONCEPT-ONT- WIKKELINGSVISIE SPUI KOM Wij hebben het voornemen te komen tot realisering van bebou wing in de Spuikom. Hiervoor is in onze opdracht een concept ontwikkelingsvisie gemaakt Deze geeft in hoofdlijnen de voorgesta ne ontwikkelingen weer. Deze visie moet niet als een blauwdruk worden gezien, maar als een richtlijn voor de verdere uitwer king, zowel ruimtelijk als functio neel. De concept-ontwikkelingsvisie Spuikom ligt met ingang van 13 februari I997 gedurende vier weken (dus tlm 12 maart I997) ter inzage in het stadhuis, sector stadsontwikkeling (hal, 2e verdie ping). Gedurende deze termijn kunnen, op grond van afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, schriftelijke reacties worden ingediend bij burgemees ter en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG VLIS SINGEN. Om ongewenste ontwikkelingen in de Spuikom te kunnen voorkomen en om medewerking te kunnen verlenen aan de in dit gebied, op basis van de ontwikkelingsvisie, voorziene plannen, achten wij het noodzakelijk dat door de gemeen teraad een zogenoemd voorberei dingsbesluit wordt vastgesteld. Dit houdt in dat de gemeenteraad verklaart dat een bestemmings plan wordt voorbereid. Het ont werp van dit voorbereidingsbesluit ligt eveneens ter inzage. Een ieder die thans schriftelijk reageert op de concept-ontwikke lingsvisie Spuikom ontvangt te zij ner tijd een ontwerp-raadsvoorstel waarin zijn opgenomen de inspraakreacties (alsmede ons commentaar daarop en de conclu sies welke wij daaruit zullen trek ken), het voorbereidingsbesluit en de wijze en data van behandeling tijdens commissie- en raadsverga dering. Informatie is verkrijgbaar bij de heer J. Schroevers, telefoon 48 73 17). WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging beschikking Wij maken bekend, dat wij een vergunning hebben verleend op grond van de Wet milieubeheer aan: - de heer F.A. Wiemans voor het oprichten en in werking heb ben van een minimanege op het perceel Grote Abeele 3A te Oost-Souburg. De beschikking en alle relevante stukken liggen van 13 februari tot en met 26 maart 1997 ter inza ge bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunt u de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur inzien, telefoon 0118-487204. Desgewenst geeft de sectie Milieu een mondelinge toelichting op de voornoemde stukken. In bovengenoemde periode kan tegen voornoemde vergunning beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, door: degenen die bedenkingen inge bracht hebben tegen de ont werpbeschikking en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Het ver zoek tot het treffen van een voor lopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Als beroep wordt ingesteld moet griffierecht worden betaald. Informatie hierover kunt u verkrij gen bij de Raad van State. (tel. 070-3624871). Vlissingen, 12 februari I997 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informatiepa gina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de 'Faam/Vlissinger' van vandaag en teletekstpa gina 8I0 e.v. van Maximaal T.V. HOORZITTING COMMIS SIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften Vlissingen maakt bekend dat op maandag 17 februari 997 WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschik king Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan Shell Nederland Verkoopmaatschappij te Rotterdam voor het oprichten en in werking hebben van een ver kooppunt voor motorbrandstoffen. De inrichting is geprojecteerd aan de Rijksweg A58 (zuidzijde) te Middelburg kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie V, nr. 883 en sectie H (ANM), nr. 343. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 13 maart I997 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd tel. nr. (0118) 67 52 41. Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Er wordt op gewezen dat de beschikking is gewijzigd ten opzichte van het eerder ter inza ge gelegde ontwerp van de beschikking. Beroep Van 13 februari tot 2 7 maart I997 kan beroep worden inge steld door degene die bedenkin gen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de advi seurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit De beschikking worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan een openbare hoorzitting wordt gehouden in het gemeentehuis te Vlissingen. Behandeld worden de bezwaren van: 19.30 uur: bezwaar Stichting Adviesgroep P20 tegen het subidiebesluit van de gemeenteraad d.d. 8 novem ber 1996 19.50 uur: bezwaar van de heer R. Verrijzer tegen het besluit van B&W van 26 november 1996 waarbij een bouwvergunning voor een tuinhuis je is geweigerd 20.10 uur: bezwaar van garagebedrijf Hofman tegen het besluit van B&W van 26 oktober 1996 waarbij een nadere eis wordt gesteld aan de inrichting Gildeweg 13 en 25a i.v.m. parkeren van voertuigen 20.30 uur: bezwaar Stichting Kindercentra Vlissingen tegen het subsidiebe sluit van de gemeenteraad d.d. 8 november 1996 De bezwaarschriften en alle ver der op deze zaak betrekking heb bende stukken liggen in de perio de van 10 tot en met 17 februari 1997 ter inzage in het gemeente huis, stafbureau Bestuur (kamer 118a - Ie verdieping). U kunt zich met vragen over de procedure wenden tot de secreta ris, de heer F.H. Kuijper -0118- 48 74 38. de voorzitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschik kingen Beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet Milieubeheer hebben verleend aan: 1. KonMar B.V. te Den Haag. De aanvraag betreft een revisie vergunning voor de KonMar Superstore, gevestigd aan de Pottenbakkerssingel 2 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie L, nr. 2796; 2. Straalbedrijf Boone B.V. te Middelburg voor het verande ren vanwege uitbreidingen van een gritstraalbedrijf. De inrich ting is gelegen aan de Herculesweg 57 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie M, nr. 413. Inzage De beschikkingen en alle relevan te stukken liggen tot 13 maart 1997 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd tel. nr. (0118) 67 52 41. Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Beroep Van 13 februari tot 2 7 maart 1997 kan beroep worden inge steld door degenen die bedenkin gen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de advi seurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, alsmede belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging kennisge ving verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 23 januari 1997 is ingekomen de kennisgeving van Construktiebedrijf Hillebrand B.V. te Middelburg voor de wijziging van de inrichting gelegen aan de Grenadierweg 21 te Middelburg voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de verandering wordt redelijkerwijs aangenomen dat deze geen gevolgen heeft voer de aard en omvang, dan wel uitslui tend gunstige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelig gevol gen voor het milieu. De wijziging van de inrichting betreft de uitbreiding van de opslagloods. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 13 tot 27 februari 1997 elke werkdag tijdens kantooruren en op donder dagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur terinzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd tel. nr. (0118)- 67 52 41. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging kennisge ving verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 28 januari 1997 is ingekomen de kennisgeving van Koel- en Elektrotechnisch Installatieburo Van Loon te Middelburg voor de wijziging van de inrichting, gele gen aan de Herculesweg 32 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de ver andering wordt redelijkerwijs aan genomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevol gen heeft voor de omvang van de nadelig gevolgen voor het milieu. De wijziging van de inrichting betreft de verplaatsing van de gasflessen en het plaatsen van containers ten behoeve van de opslag van materialen. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 13 tot 27 februari 1997 elke werkdag tij dens kantooruren en op donder dagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur terinzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd tel. nr. (0118)-67 52 41. VRIJSTELLING BESTEM MINGSPLAN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toe passing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Griffioen II voor het verbouwen van de woning op het perceel Griffioenstraat 8. De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 14 februari 1997 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing sestraat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen de uitvoering, zijn bedenkin gen schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. SUPPLEMENT VOLKSHUIS- VESTIGINGSPLAN MIDDEL BURG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in de vergadering van 7 januari 1997 hebben ingestemd met het supplement van het Volkshuisvestingsplan Middelburg 1994. In dit supplement wordt in het kort het nieuwbouwprogramma uit het volkshuisvestingsplan 1994 toegelicht, alsmede belangrijke ontwikkelingen van de afgelopen jaren die uiteindelijk hebben gere sulteerd in het aanpassen van laatstgenoemd nieuwbouwpro gramma. Onder belangrijke ont wikkelingen kunnen onder andere worden verstaan de nieuwbouw- productie van de afgelopen jaren, de sectorale ontwikkelingen bin nen de volkshuisvesting (verdere afbouw van nieuwbouwsubsidies, het Vinex-beleid, wijzigende rollen van overheid, marktpartijen en woningcorporaties) en de ontwik kelingen binnen de Zeeuwse Woningmarkt Nadere informatie over het sup plement Volkshuisvestingsplan Middelburg is te verkrijgen bij de dienst Stadsontwikkeling, geves tigd Vlissingsestraat 21. OPENBARE BEKENDMA KING Archiefverordening De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 27 januari 1997 een verordening vastgesteld betreffende de zorg van burge meester en wethouders voor de archiefbescheiden van de gemeen telijke organen, de aanwijzing van de archiefbewaarplaats, het beheer van de archiefbewaar plaats en het toezicht op het beheer van de archiefbescheiden, voor zover deze niet zijn overge bracht naar de archiefbewaar plaats. Deze verordening wordt aange haald als Archiefverordening Middelburg 1997 en treedt in werking op 27 januari 1997 en werkt terug tot I januari 1997. De bovengenoemde verordening ligt ingaande heden voor een ieder ter inzage bij de sectie Communicatie, bezoekadres Stadhuisstraat 2 te Middelburg. Tegen betaling zijn daar ook foto kopieën van deze stukken ver krijgbaar. BESLUIT INFORMATIEBE HEER EN ARCHIEFREGLE MENT Burgemeester en wethouders heb ben op 28 januari 1997 een nieuw Besluit Informatiebeheer en een nieuw Archiefreglement vast gesteld. Het Besluit Informatiebeheer regelt het beheer van de docu menten van de gemeentelijke organen, voor zover deze docu menten niet zijn overgebracht naar de archiefbewaarplaats. Het Archiefreglement regelt het gebruik van de in de archiefbe waarplaats berustende archiefbe scheiden en documentaire verza melingen. Het besluit wordt aangehaald als Besluit Informatiebeheer Middelburg 1997 en het regle ment wordt aangehaald als Archiefreglement Middelburg 1997. Beiden treden in werking op I februari 1997. Bovengenoemde stukken liggen vanaf heden voor een ieder ter inzage bij de sectie Communicatie, bezoekadres Stadhuisstraat 2 te Middelburg. U kunt daar ook tegen betaling foto kopieën van het besluit en het reglement verkrijgen. Het Archiefreglement Middelburg 1997 ligt ook ter inzage in de studiezaal van het Gemeente archief, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. Openingstijden studiezaal De openingstijden van de studie zaal van het Gemeente-archief zijn met ingang van I februari 1997 verruimd: maandag-donder dag 09.00-12.30 uur; 13.30- 16.30 uur en vrijdag van 09.00- 12.00 uur. OPENBAARMAKING (NEVEN)FUNCTIES RAADS LEDEN EN WETHOUDERS Bij de sectie Communicatie liggen voor een ieder ter inzage de opgaven van (neven)functies van de raadsleden, inclusief de wet houders. Deze openbaarmaking vindt plaats ter voldoening aan artikel 12 van de Gemeentwet OPENBARE BEKENDMA KING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op 21 januari 1997 drie besluiten hebben genomen ten aanzien van het aanwijzen van ruimten waar op grond van de Tabakswet een rookverbod geldt Deze besluiten hebben betrekking op ruimten in de volgende kantoorpanden: Simpelhuisstraat I Stadhuisstraat 2 Lange Noordstraat I Helm Bovengenoemde besluiten liggen ter inzage bij de sectie communi catie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. BESTEMMINGSPLAN NIEUWLAND-KOM Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland een beslissing hebben genomen inzake de goedkeuring van het bestemmingsplan Nieuwland-Kom. Goedkeuring wordt verleend aan het bestemmingsplan met uitzon dering van een aantal onderdelen van artikel 25 'Uit te werken Bedrijfsdoeleinden'. Gedeputeerde Staten stemmen niet in met het mogelijk maken van activiteiten behorende tot de milieucategorie 3.2 op het toe komstige bedrijventerrein aan de Langeweg. Goedkeuring is onthou den aan het bepaalde en 3.2 van artikel 25, lid 2 sub a en het bepaalde in artikel 25, lid 2 sub b. Het besluit van Gedeputeerde Staten met het bestemmingsplan liggen vanaf 17 februari 1997 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Communicatie, Stadhuisstraat 2, de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 en het dorps huis, Veerstraat 2 te Nieuw- en Sint-Joosland. Gedurende de termijn van terinza- gelegging kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA, Den Haag. Het beroep kan worden ingesteld door degene die tijdig op grond van artikel 2 7, eer ste lid of tweede lid bedenkingen bij Gedeputeerde Staten heeft ingediend alsmede door een belanghebbende die kan aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest zich overeenkomstig voornoemd artikel tot Gedeputeerde Staten te wenden. Tegen het besluit tot onthouding van goedkeuring aan bovenge noemde onderdelen van artikel 25 van het bestemmingsplan kan door een ieder beroep worden ingesteld. Degene die beroep instelt kan eveneens een verzoek om voorlo pige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State indienen. COMMISSIE STRAATNAAM- GEVING Op donderdag 20 februari 1997 vindt er een openbare vergadering plaats van de commissie Straatnaamgeving. Deze vergade ring zal worden gehouden om 11.00 uur in de kantine van de dienst Stadsontwikkeling. Vlissingsestraat 21. Op de agenda staat het vaststellen van de naam "Prooijenspark" en de vaststelling van straatnamen in Prooijenspark, het nieuwbouwplan in Sint Laurens en het plan Hazenburg in Arnemuiden. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 28 januari 1997 voor het verbouwen van een kantoor pand tot woning op het perceel Molenwater 59; b. op 30 januari 1997 voor het bouwen van een tuinberging op het perceel Oud Arnemuidsvoetpad 22; c. op 31 januari 1997 voor het bouwen van een badruimte in de woning Korendijk 8; d. op 3 februari 1997 voor het verbouwen van een watertoren tot kantoor met woning op het perceel Molenwater 2; e. op 3 februari 1997 voor het uitbouwen van dakkapellen op de woningen Walcherseweg 214 en 216; f. op 3 februari 1997 voor het verbouwen/uitbreiden van een woning op het perceel Sportlaan 26; g. op 3 februari 1997 voor het bouwen van een serre op het perceel Jan van Hoofkwartier 46. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben in hun vergadering van 4 februari 1997 het volgende beslo ten. 1. De Bleek en Haringplaats wor den weer in twee richtingen opengesteld voor alle verkeer. 2. De Bleek en de Haringplaats worden, ter hoogte van de aan sluiting Bleek/Haringplaats, afgesloten voor het doorgaande autoverkeer. De afsluiting wordt ingericht als keerlus, zodat auto's de Bleek in twee richtingen kunnen berijden. 3. In de Bleek en de Haringplaats geldt nu een geslotenverklaring voor voertuigen langer dan 8 meter. Als gevolg van de beperkte keermogelijkheid kun nen slechts auto's worden toe gelaten die niet langer zijn dan 5 meter. De geslotenverklaring wordt daaraan aangepast 4. Het parkeerverbod in de Bleek, aangeduid met gele onderbro ken strepen, zal zodanig wor den uitgebreid dat alleen nog parkeren in de vakken is toe gestaan. 5. Het stopverbod in de Bleek, nu nog aangeduid met borden, zal worden aangeduid met een gele doorgetrokken streep. 6. De Bleek en de Haringplaats zullen worden aangeduid als doodlopende weg. Het volledige verkeersbesluit ligt gedurende zes weken na de dag van bekendmaking ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaar Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bezwaarmaken door het indienen van een bezwaar schrift bij het college van burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een tegenover het per ceel Oosterscheldestraat 151 gelegen parkeervak, behalve voor de invalide waarvoor het parkeer vak is bestemd. Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 27 maart 1997 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedag tekend en gemotiveerd bezwaar schrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de Sectie Interne en Juridische Zaken van de dienst Stadsbeheer, Vlissingsestraat 21 te Middelburg ter inzage. WET MILIEUBEHEER RECTIFICATIE PUBLICATIE ONTWERPVERGUNNINGEN VARKENSHOUDERIJEN Op 29 januari 1997 zijn, op de daarvoor bestemde pagina van de Faam, de ontwerpvergunningen gepubliceerd op grond van de Wet Milieubeheer, voor twee var kenshouderijen, geprojecteerd aan de Welzingedijk te Nieuw en Sint Joosland. In deze publicatie is abusievelijk vermeld, dat in de periode van 30 januari tot 27 maart 1997 bedenkingen tegen het ontwerp van de vergunningen kunnen wor den ingediend. De werkelijke ter mijn voor het indienen van beden kingen is 30 januari tot 27 februari 1997. Zie voor verdere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag. lllmiHlIhiiièHlIlliiUlI. Ai. MIDDELBURG MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE

de Faam | 1997 | | pagina 16