iooitit iclulet net Prestatiegericht© Nikon-topper Van Vliet Saaicentrum M; Foto Verschoon Nieuwe kleur in uw interieur Schildersbedrijf Parket en de persoonlijke Fkeuze De keuken leefruimte Van der Velde Het verband tussen smaak en doelmatigheid Bulthaup Center Chef AfwerkingsbedrijfMurre-Moens Lichtland Middelburg Grillige vormen van Harco Loor la""«»rrsi«Man M ill Primeur voor Zeeland: de infraroodmachine Lion Keukenstudio BeoSound Ouverture, stomweg topkwaliteit Expert Kamperman I naam adres. I postcode I plaats wenst meer informatie over: I I I Luxaflex heeft een scala aan mogelijkheden Dat mag als bekend worden beschouwd. Niettemin wil Spruit Verf en Behang in Middel- burg de aandacht vestigen o| zieën. Met die jaloezieën - anders dan de recht-toe-recht- aan jaloezieën - kunt u in uw interieur een zeer persoonlijke sfeer creëren die, eenmaal gesloten, u alle privacy bezor gen die u maar wenst. Bij Spruyt tonen ze u graag alle nieuwe trends en stalen van de leverbare modieuze kleuren. Kromme Weele 19,4331 PA Middelburg Tel. (0118) 612886 Ben nieuw tijdperk van reinigen is aangebroken: de Vapodean van Singer werkt raet stoom in plaats van chemicaliën. De hete. krachtige stoom- straal bestrijdt niet alleen vuil en vet, maar ook kiemen, bacteriën en ongedierte. De Vapoclean werkt afdoende tegen huismijt, de veroorzaker van huisstofallergie. En omdat een goede stoomreiniger zonder cfiemi- sche middelen werkt, is niet alleen de hygiëne binnenshuis, maar ook hét milieu hierbij gebaat. Omdat veiligheid natuurlijk een eeretè vér- eiste is, beschikt de Vapoclean over een absoluut veilige handgreep met 12-volt laagspanning. Grote Markt 7 - 9,446l AK Goes Tel. (0113) 227982 Eén van de Nikon-exclusiviteiten is de prestatiege- richte 3D Mulli Sensor Uitgebalanceerde Invulflits. Het systeem belooft niet alleen allerlei voordelen, maar heeft die ook al bewezen. Een vijf-segmenten DDL Multisensor controleert heel precies de flitsop- brengst. Dat gebeurt via een onzichtbare monitor voorflit ser. Die geeft tevens afstandsinïormatie, waarna Nikon-len zen belichtingsfóuten voorkomen, onder meer bij reflecte rende oppervlaktes en donkere achtergronden. U kunt de prachtige invulflits tezamen met de volautomatische belich tingsmeier gebruiken of de belichting handmatig instellen. Maar hoe dan ook, u heeft de beschikking over Nikons door-en-door beproefde exclusieve 3D Multi Sensor Uitgebalanceerde Invulflits. Klokstraat 7,4460 JK Goes 161. (0113) 216159 Wolstraat 109/111,4381GG Vlissingen Tel. (0118) 414081 Schildersbedrijf v. d. Velde aan de Spanjaardstraat in 's-Heer Hendrikskinderen biedt u de mogelijkheid voor een geheel vernieuwd interieur met de nieuwste spuittechnieken. Talrijke mogelijkheden om bijvoorbeeld stoelen, tafels, kas ten en deuren perfect en krasvast te spuiten in duizendene'én kleuren, allerlei effecten waaronder metallic lak. Daarnaast is het ook mogelijk om nieuwe meu bels en zelfgemaakte artikelen krasvast te spuiten. Schouten Parket is een vertrouwde naam in de parketwereld. Sinds vorig jaar is er ook een vesti ging in Goes geopend. In de fraaie en overzichte lijke showroom, met ruim 250 vloeren, wordt de klant op gezellige en vakkundige wijze bekend gemaakt met de vele variaties uit het assortiment. In allerlei prijsklassen en kwaliteiten is parket, laminaat en kurk te zien. Jan Suurland van Schouten Parket helpt de klant bij het zoeken. Persoonlijke keuze en voorkeur zijn doorslagge vend voor hem als hij een advies geeft. Uiteraard is het ook vaak een kwestie van budgettering. Nadat de klant een keuze heeft gemaakt komt Schouten parket thuis de juiste afmetingen nemen en daarna om de vloer vakkundig te leggen. Voor een handige doe-het-zelver heeft Schouten Parket altijd wel een aantal handige leginstructies voorhanden. En bij de nazorg, om de vloer in prima staat te houden, helpt Schouten Parket eveneens. CJOOHWU rüVRvï Livingstoneweg 9a, Industrieterrein Poel 11,4462 GL Goes Tel. (0113) 230800 Je ontmoet elkaar, praat met elkaar, eet, drinkt; gezelligheid wordt steeds belangrijker. Het samenzijn met het gezin of met vrienden is nu weer het belangrijkste bestanddeel van de levenskwaliteit. De keuken dient het ware middelpunt van de huiselijke omgeving te zijn. Een rationele werkplek, maar tegelijkertijd een gezellige ontmoetingsplaats. De functionele vorm geving van Systeem 25 van Bulthaup bezit alle elementen öm van elke ruimte een praktische en gezellige leefruimte te creëren. Graag nodigen wij u uit Voor een bezoek aan onze Bulthaup keukenstudio. U vindt ons op de eerste verdieping van Slabbekoom en Partners. Spanjaardstraat 1,4472 AR 's-Heer Hendrikskinderen Tel. (0113) 220723 Met tinten en tonen van de Machart-collectie van Parador creëert u een gedegen en individuele woonsfeer. Afwerkingsbedrijf Murre-Moens in Middelburg kan u daarbij helpen. Met de schoonheid van natuurhout en met toebehoren op maat verbindt u eigen smaak en doelmatigheid met elkaar. In onze showroom heeft u de mogelijkheid om met de computer en onze kennis de meubels aan uw interi eur aan te passen. Parador producten, zoals bij Murre Moens zijn te vinden, kunnen niet beschouwd worden als corifectiéproducten. De woonelementen geven uw woning precies het aanzien dat u wenst. Daarom zijn de producten van Parador gemakkelijk in gebruik en van eersteklas kwaliteit. Plafond of vloer, meubelbouwsystemen geven u alle ruimte om lekker naar eigen inzicht, smaak en in stijl te combineren. ©Livingstoneweg 50,4462 GL Goes Tel. (0113) 222770 Amesteinweg 23, Postbus 8070,4330 EB Middelburg Tel. (0118) 637005, Fax (0118) 613478 Geere Passage 8-10,4331 MK Middelburg Tel. (0118) 623178 Nieuw in het assortiment van Lichtland verlichting Middelburg zijn de lampen van ontwerper Harco Loor. De collectie onderscheidt zich door veelal grillig gevormde armaturen van roestvrij staal of messing. De afwerking kan zowel bestaan uit gaas-gevouwen kapjes als uit glazen tulpkapjes in wit, blauw, amber of roze. Als lichtbron is een halogeenlampje gekozen, dat op dè meeste lampei gedimd kan worden door middel van een vloer- of snoerdimmer. Deze collectie lampen is door ons exclusief voor Zeeland ingekocht i op de internationale beurs in Parijs. Bezorging en advies zijn uiteraard gratis. Bij Lion Keukenstudio aan de Livingstoneweg in Goes is, behalve keukens en badmeubelen, ook de Health mate infrarood warmtecabine verkrijgbaar. Vroeger werd zo'n cabine alleen gebruikt in medische kringen, kuurorden, schoonheids salons en fitnesscentra. De stralingswarmte van de keramische infrarode verwar mingselementen komt rechtstreeks tot veertig millimeter onder het huidopper vlak. De infraroodwarmtecabine versterkt hierdoor de bloedcirculatie, verhoogt weerstand en verminderd stressverschijnselen. Naast de ontspannende werking kan de warmtecabine spier- en gewrichtspijn verlichten bij reuma of psoriasis. Ook gewichtsverlies behoort tot de mogelijklieden. De cabine, die binnen een kwartier voldoende opgewarmd is, mag dagelijks gebruikt worden. Het elektrici teitsverbruik is gering. Livingstoneweg 44,4462 GL Goes Tel. (0113) 252143 De BeoSound Ouverture is een radio, cd-spe- ler en cassettedeck, gecombineerd in e'e'n logisch en esthetisch, geheel. Gemak in het gebruik en flexibili teit geven niet alleen de nodige vrijheid in de opzet van uw muzi kale ervaring, de BeoSound Ouverture vormt' ook het logische centrum van een BeoLink systeem waarover Expert Kamperman alle infor matie kan geven. Ook de afmetingen zijn echter van belang. Die zijn beschei den. En zo vindt de BeoSound Ouverture overal een plaatsje. Op de eigen voet, op tafel of op een kast, danwel tegen de wand met een speciale muur beugel. Op de afbeelding is de BeoSound Ouverture gemonteerd met de uit zonderlijk klinkende BeoLab 2500. Lange Noordstraat 20,4331 CD Middelburg Tel. (0118) 613373 X95 m/v 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Omcirkel op deze bon de gewenste cijfers en stuur deze bon, voor I28 februari 1997 ongefrankeerd, tiaar: PZC Weekbladent.a.v Afdeling Lezersservice, LAntwoordnummer 123, 4380 VB Vlissingen m ÜT voordnummer 123, 4380 VB Vlissingen

de Faam | 1997 | | pagina 13