ZIEN ISWAT ANDERS DAN TOEKIJKEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN ^)ir GEMEENTE VEERE VEERE De komende jaren willen we de stukjes op hun plek leggen. 14 FAAM/VLISSINGER Woensdag 5 februari 1997 INFORMATIE OVERHEID BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het uitbreiden en verbouwen van de woning op locatie Chopinlaan 6; - het verbouwen van 2 panden tot 2 woningen en bedrijfsruim te op locatie Bellamypark 9 en II; - het bouwen van 2 dakkapellen op locatie Hellenburg 3; - het bouwen van een dakkapel op locatie Buteuxstraat 41. Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouw plannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan (art 18a en 19 WRO) enlof waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is (art 50, lid 5 WW). Het gaat om: bouwaanvragen (art 19 WRO en art 50 lid 5 Woningwet): - het bouwen van een dakop- bouw op de panden Colijnstraat 145 en 153 ten behoeve van P.H. Stegeman en H. Baltus; meldingen (art 18a WRO): - het verbouwen en uitbreiden van het zomerhuisje Galgeweitje 23 ten behoeve van A.J.M. van Grool; - het bouwen van een garage naast de woning A. Kuijperstraat 29 ten behoeve van W. Ventevogel. Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening enlof artikel 50 lid 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ART 19 WRO vergroten garage tot kapsa lon Loodhol 3, Grijpskerke Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat zij een aanvraag hebben ontvangen om vergunning voor het verbouwen van een garage op het perceel Loodhol 3 te Grijpskerke tot kap salon. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Door de gemeente raad van de voormalige gemeente Mariekerke is echter in zijn ver gadering van 19 november 1996 verklaard, dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voor bereid. Het bouwplan is in over eenstemming met de in voorbe reiding zijnde herziening. Aangezien wij bereid zijn om vrij stelling te verlenen (als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) van de gel dende voorschriften en (met toe passing van artikel 50, 6e lid van de Woningwet) vooruitlopende op de vaststelling en goedkeuring van de planherziening, de bouw vergunning te verlenen, ligt het in het voornemen om aan het colle ge van Gedeputeerde Staten te verzoeken de terzake vereiste verklaring van geen bezwaar af te geven. Alvorens dit verzoek aan Gedeputeerde Staten wordt (voor de meldingen) en artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken dit mogelijk. Voordat wij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 6 februari 1997 twee weken (dus tot en met 19 februari 1997) in het stadhuis ter inzage bij de sec tor Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de tweede verdieping). In die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 20 t/m 24 janu ari 1997 zijn de volgende vergun ningen verleend: - het bouwen van een garage met bovenbouw op locatie Hellenburg 19; - het vergroten van het winkelge deelte op locatie Wolstraat 90 - het bouwen van een carport op locatie Filips de Goedebaan 5 - het bouwen van een woning op locatie Suze Groeneweglaan 118 - het bouwen van 9 woningen op locatie Anna Blamanlaan 42 t/m 58 - het bouwen van een woning op locatie Zuidwateringstraat 16a - het bouwen van een dakkapel op locatie H. Roland Holstlaan 24 - het bouwen van 2 dakkapellen op locatie Tooroplaan 2 - het vergroten van de woning op locatie Wolstraat 72 - het bouwen van een woning op locatie Anna Blamanlaan 15 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het College van burgemeester en wet houders. Vlissingen, 5 februari 1997 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informa tiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de 'Faam/Vlissinger' van van daag en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal T.V. gedaan bestaat er voor iedereen de gelegenheid om tegen het bouwplan bedenkingen in te die nen. Daartoe ligt het bouwplan met ingang van 6 februari 1997 gedurende 2 weken ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Serooskerke, Gapingseweg I a en bij Voorlichting locatie Koudekerke, Dorpsplein 28. Gedurende deze periode kunnen bij ons college schriftelijke beden kingen tegen het bouwplan wor den ingediend. vergroten woning Westkapelseweg 50, Zoutelande en de bouw van 6 piramidezomerhuizen, Westkapelseweg te Zoute lande (zomerhuizenterrein Kustlicht II) Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat zij een aanvraag om een bouwvergun ning hebben ontvangen voor: - het vergroten van de woning aan de Westkapelseweg 50 te Zoutelande. - het bouwen van 6 piramidezo merhuizen op het aan de Westkapelseweg te Zoutelande gelegen zomerhuizenterrein Kustlicht II. De ingediende bouwplannen vol doen niet geheel aan de ter plaatse geldende bestemmings plannen. Het college overweegt echter om met gebruikmaking van de in de betreffende bestemmingsplannen aangegeven vrijstellingsmogelijk heden medewerking te verlenen aan de ingediende' bouwplannen. Alvorens hiertoe over te gaan bestaat er voor iedereen de gele genheid om met betrekking tot de ingediende bouwplannen hun zienswijze schriftelijk naar voren te brengen. Daartoe ligt de bouw plannen met ingang van 6 febru ari 1997 gedurende 2 weken ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Serooskerke, Gapingseweg I a en bij Voorlichting, locatie Koudekerke, Dorpsplein 28. Gedurende deze periode kunnen bij ons college schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplannen worden ingediend. ART 18a WRO Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat er mel dingen bouwvoornemen zijn inge diend voor het plaatsen van een abri op de volgende locaties: 1. Dorpsstraat Oostkapelle ter hoogte van de kruising met de Molenweg; 2. Domburgseweg Oostkapelle ter hoogte van de kruising met de Kalfhoekseweg; 3. Domburgseweg Oostkapelle ter hoogte van de kruising Duinvlietweg. Kadastraal bekend respectievelijk gemeen te Veere kaart Domburg sectie H nummer 1086, sectie K nummer 1633 en sectie K nummer 2561. Bouwplan I is in strijd met het geldende bestemmingsplan Kom Oostkapelle. De bouwplannen 2 en 3 zijn in strijd met het bestemmingsplan Buitengebied. De overschrijdingen zijn van dien aard dat toepassing gegeven kan worden aan artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Op grond van dit artikel kunnen burgemeester en wethouders vrij stelling verlenen van de voor schriften van de geldende bestemmingsplannen. Zij achten vrijstelling voor bovengenoemde bouwplannen aanvaardbaar en zijn voornemens de gevraagde vrijstellingen te verlenen. In ver band hiermee liggen bedoelde bouwplannen met ingang van 6 februari 1997 gedurende 2 weken voor iedereen ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Serooskerke, Gapingseweg la en bij Voorlichting, locatie Koudekerke, Dorpsplein 28. Gedurende deze periode kunnen bij ons college schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplannen worden ingediend. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en Wethouders van Veere maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aanvraag om bouwvergunning van: - L Osté, d.d. 21 januari, voor het geheel vernieuwen van de berging op het perceel Brouwerijstraat 11 te Veere; - de heer Van den Heuvel, d.d. 21 januari, voor het verbouwen van het appartement op het perceel Park Loverendale 8 te Domburg; - Vereniging Reisgezelschap Navetteur, voor het uitbreiden van de woning op het perceel Oosterpark 36 te Oostkapelle; - de heer Martens, d.d. 22 janu ari, voor het veranderen van de voordeur en de stoeptrap van het pand aan de Smidsstraat 16 te Zoutelande; - P. Brasser, d.d. 22 januari, voor het bouwen van een berging/stal op het perceel aan de Wegeling te Westkapelle; - C. Goedegebure, d.d. 24 janu ari, voor het uitbreiden van de woning op het perceel Westerscheldelaan 21 te Koudekerke; - de heer De Rooy, d.d. 24 janu ari, voor het bouwen van een zadeldak op de schuur/garage op het perceel Markt 46 te Veere; - F.A. Meijers, d.d. 28 januari, voor het bouwen van een woning in het plan De Zoutelandse Tienden te Zoutelande; - W. Doorewaard, d.d. 27 janu ari, voor het uitbreiden van de woning op het perceel dr. B. Vaandragerstraat 11 te Domburg. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvragen om een bouwvergun ning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN Burgemeester en Wethouders van Veere maken bekend dat in de periode van 24 tot en met 30 januari 1997 de volgende aanvra gen om bouwvergunning zijn inge diend: - H.J. Mayer-Uellner, voor het verbouwen van de woning op het perceel Schuitvlotstraat 19- 21 te Domburg; - W.A.H.J. Wallach, voor het bou wen van een dakkapel op het pand op het perceel Duinstraat 22 te Domburg; - J.W. Minderhoud M.C. Huysson, voor het bouwen van een woning garage op het perceel 't Hofje 7 te Westkapelle; - D.J. Maljers, voor het wijzigen van de voorgevel en een inpan dige verbouwing van het pand op het perceel Kloosterstraat 10 te Westkapelle; - J. Zwetsloot, voor het verande ren van een achtergevel van het pand op het perceel Poppenkerkseweg 1-5 te Westkapelle; - A.W. Faasse, voor het gedeelte lijk vernieuwen, veranderen, ver groten van de woning op het perceel Zuidstraat 126 te Westkapelle; - Aannemingsbedrijf Sturm, voor het bouwen van een woning met garage op het perceel Nieuwe Wei 7 te Gapinge; - Maatschap Maas-Poppe, voor het bouwen van sanitaire voor zieningen in de loods op het perceel Dorpsstraat 2 te Gapinge; - P.M. van Es, voor het verbou wen van een schuur/berging op het perceel Rijkebuurtweg 3 te Vrouwenpolder; - F. Van Soelen, voor het bouwen van een woning met garage op het perceel De Meijstraat te Serooskerke; - J. Lampert, voor het bouwen van een berging tb.v. landbouw werktuigen op het perceel Koudekerkseweg 10 te Biggekerke; - Aannemingsbedrijf J. Geertse, voor het uitbreiden van een zomerwoning op het perceel St Jacobshoofd 8 te Vrouwenpolder; - Aannemingsbedrijf J. Geertse, voor het bouwen van een gara ge op het perceel Schorrestraat 3 te Vrouwenpolder; - Aannemingsbedrijf J. Geertse, voor het bouwen van een strandpaviljoen op het perceel bij de 2e strandwegovergang aan de Vroondijk te Vrouwenpolder; - VOF Geertse, voor het uitbrei den van de zomerwoning op het perceel Hopman de Rijklaan 105 te Vrouwenpolder; - Lovago Middelburg, voor het bouwen van een amusements- en biljartruimte op het perceel Dishoek 19 te Koudekerke; - A.P. Wielemaker, voor het bou wen van een woning met inpan dige garage in het plan "Zoutelandse Tienden" te Zoutelande Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag dat de ver gunning aan de aanvrager is ver zonden. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemoti veerd. U kunt hierover modelinge infor matie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, afdeling bouwen en wonen, locatie Serooskerke, Gapingseweg I a op werkdagen van 09.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur, telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 597635. Binnen 13 weken). AANVRAAG MONU MENTENVERGUNNING Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat een aanvraag om vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 is ingediend voor het verbouwen van de woningen Markt 92 en 96 te Westkapelle. Genoemde aanvraag ligt vanaf heden gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op werkda gen van 09.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 en donderdags tevens van 17.30 tot 19.00 uur bij de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Serooskerke, Gapingseweg I a en bij Voorlichting, locatie Koudekerke, Dorpsplein 28. Gedurende deze periode kunnen schriftelijke bedenkingen bij ons college worden ingediend. BESTEMMINGSPLAN NIMMERDOR Burgemeester en wethouders van Veere maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat voor iedereen met ingang van 6 februari 1997 gedu rende vier weken bij de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Serooskerke, Gapingseweg I a en bij Voorlichting, locatie Koudekerke, Dorpsplein 28, op werkdagen van 09.00 tot 16.00 en op donderdagavond van 17.30 tot 19.00 uur ter inzage ligt het door de gemeenteraad van Mariekerke in zijn vergadering van 20 december 1996 vastge stelde bestemmingsplan "Nimmerdor" te Grijpskerke. Het plan, dat ten opzichte van het ontwerp ongewijzigd is vastge steld, voorziet in een eerste fase van uitbreiding van de woonbe bouwing aan de noordzijde van de kern Grijpskerke. In het plan kun nen ca. 55 woningen worden gebouwd. Gedurende bovenvermelde termijn van terinzagelegging kan degene die tijdig zijn zienswijze omtrent genoemd ontwerp-bestemmings- plan bij de gemeenteraad van Mariekerke heeft kenbaar gemaakt, alsmede een belangheb bende die aantoont dat hij daar toe redelijkerwijs niet in staat is geweest, bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg, schriftelijke bedenkin- WET GELUIDSHINDER WALCHERSEWEG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij voornemens zijn over te gaan tot indiening van een verzoek om vaststelling van een hogere grens waarde op grond van de Wet Geluidhinder voor het bouwen van een woning aan de Walcherseweg perceel R 2179. Als gevolg van het verkeer gaat de geluidsbelasting aan de gevel van het pand de in de Wet Geluidhinder genoemde voor- keurswaarde te boven. Het ontwerp-verzoek, en het daarbij behorende akoestisch onderzoek, ligt met ingang van vrijdag 7 februari 1997 geduren de twee weken ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 2 I. Gedurende gen inbrengen tegen dit bestem mingsplan. WET MILIEUBEHEER aanvraag en ontwerp beschikking vleesvarkens houderij, Hogelandseweg I, Biggekerke Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend, gelet op de desbetreffende bepalingen van de Algemene Wet Bestuursrecht en de Wet Milieubeheer, dat voor iedereen met ingang van 7 febru ari 1997 gedurende vier weken op de afdeling Milieu, Gapingseweg la te Serooskerke en bij de afdeling Voorlichting Dorpsplein 28 te Koudekerke, op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur, op donderdag van 17.30 uur tot 19.00 uur en 's avonds na telefo nische afspraak (0118-597616), ter inzage ligt de aanvraag om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingediend door Van Erp Zeeland B.V. voor de inrichting Hogelandseweg I te Biggekerke (kadastraal bekend gemeente Veere kern Biggekerke sectie G nrs. 176 en 177), alsme de de ontwerp-beschikking tot ver gunningverlening. De terinzagelegging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aan vraag. Desgevraagd wordt er een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Ten aanzien van de aanvraag en de ontwerp-beschikking wordt gelegenheid geboden tot een gedachtenwisseling met de aan vrager en vertegenwoordigers van het college. De gedachtenwisseling vindt plaats maandag 24 februari 1997 om 19.30 uur, Dorpsplein 28 te Koudekerke (raadzaal). In de periode van 7 februari 1997 tot en met 7 maart 1997 kunnen gemotiveerde bedenkin gen tegen de aanvraag en de ont werp-beschikking schriftelijk door iedereen bij ons college worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijke bedenkin gen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Het ver zoek daartoe moet tegelijkertijd met de bedenkingen worden inge diend. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) beden kingen in te dienen danwel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Koudekerke, 5 februari 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd deze termijn kan een ieder met betrekking tot dit onderwerp schriftelijk zijn/haar zienswijze kenbaar maken. Op dinsdag 18 februari 1997 om 16.00 uur zal in het gemeente- kantoor aan de Vlissingsestraat een openbare hoorzitting worden gehouden, waarbij een ieder in de gelegenheid wordt gesteld monde ling zijn/haar zienswijze over het ontwerp-verzoek kenbaar te maken. Om organisatorische redenen worden diegenen, die deze openbare zitting wensen bij te wonen, verzocht zich daarvoor uiterlijk maandag 17 februari 1997 aan te melden (0118- 675236 of 675243). COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN MIDDELBURG De commissie, die het gemeente bestuur adviseert over de te nemen beslissingen op ingediende bezwaarschriften, komt op don derdag 13 februari 1997 bijeen om belanghebbenden te horen. Behandeld worden de navolgende zaken (onder voorbehoud; zowel de te behandelen zaken als de tij den kunnen nog wijzigen). 16.30 uur: Bezwaarschriften van de Stichting Slachtofferhulp Zeeland tegen de afwijzing van subsidieverzoeken voor de activi teiten Steunpunt Sexueel Geweld, Verkeersslachtoffers, Rampenbestrijding en Toeristen Slachtofferhulp. 16.50 uur: Bezwaarschrift tegen een verleende vergunning voor het rooien van drie populieren aan de Oude Veerseweg 5-7 te Middelburg. 17.15 uur: De burgemeester heeft per 3 december 1996 de exploitatievergunning van de exploitant van coffeeshop Pasha voor de periode van I jaar inge trokken. Ook is het verleende ver lof alcoholvrij ingetrokken. Een bezwaarschrift tegen de intrek king van de exploitatievergunning werd al op een eerdere hoorzit ting behandeld. Thans wordt behandeld het ingediende bezwaarschrift tegen de intrek king van het verlof alcoholvrij. 17.45 uur: Bezwaarschrift tegen het besluit van burgemeester en wethouders van de voormalige gemeente Veere, waarbij akkoord werd gegaan met een melding van verandering (op grond van de Wet milieubeheer) van de inrich ting aan de Wilgenhoekweg 38 te Serooskerke. 18.15 uur: Bezwaarschrift tegen het besluit van burgemeester en wethouders om een standwerker gedurende een periode van zes maanden de toegang tot de don- derdagmarkt te ontzeggen. De hoorzittingen zijn openbaar en worden gehouden in het stadhuis. Inlichtingen kunnen vooraf worden ingewonnen bij de secretaris van de commissie, mevrouw mr. A.C. Beije (tel. 0118-675434). WIJZIGING VERORDENINGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg heeft besloten: A. de verordening tot wijziging van de navolgende verordeningen vast te stellen: - Verordening op de heffing en invordering van Onroerendezaakbelasting 1995. - Verordening op de heffing en invordering van Reinigingsheffingen 1995. - Verordening op de heffing en invordering van Rioolrechten 1995. - Verordening op de heffing en invordering van Hondenbelasting 1995. - Verordening op de heffing en invordering van Landtoeristenbelasting 1995. - Verordening op de heffing en invordering van Watertoeristenbelasting 1995. - Verordening op de heffing en invordering van Marktgelden 1995. - Verordening op de heffing en invordering van Precariobelasting 1995. - Verordening op de heffing en invordering van Lijkbezorgingsrechten 1995 - Verordening op de heffing en invordering van Scheepvaartrechten 1995. - Verordening op de heffing en invordering van leges 1995. - Verordening op de heffing en invordering van Parkeerbelastingen 1991. - Verordening op de heffing en invordering van Baatbelasting Segeersstraat - Verordening op de heffing en invordering van Baatbelasting Langeviele. 8. tot vaststelling van de volgende beleidsregels inzake het verzoek om kwijtschelding Kwijtschelding wordt slechts ver leend voor de navolgende heffin gen - Onroerende Zaakbelastingen - Afvalstoffenheffing - Rioolrechten - Hondenbelasting (uitsluitend de eerste hond) De uiterste datum van inzending van een kwijtscheldingsverzoek is vijf maanden na dagtekening van de aanslag. Het raadsbesluit en deze verorde ningen liggen ter inzage bij de afdeling Financiële Zaken. REGLEMENT BURGERLIJKE STAND Burgemeester en wethouders heb ben op 21 januari 1997 een nieuw Reglement burgerlijke stand vastgesteld. Dit reglement regelt een aantal zaken m.b.L de amb tenaren van de burgerlijke stand, de tijden waarop het bureau van de burgerlijke stand voor het publiek is geopend en o.m. ook waar en de tijden waarop huwe lijksaangiften kunnen worden gedaan en huwelijken kunnen worden gesloten. Het nieuwe reglement treedt op I februari 1997 in werking. Het ligt voor een ieder ter inzage bij de sectie Communicatie, bezoekadres Stadhuisstraat 2 te Middelburg. U kunt daar ook tegen betaling een kopie verkrijgen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnen gekomen: a. op 24 januari 1997 voor het verbouwen van de keuken op het perceel Noordweg 191; b. op 24 januari 1997 voor-.het bouwen van een bedrijfshal op een perceel aan de Uijterschootweg; c op 27 januari 1997 voor het vervangen van een wand op het perceel Derringmoerweg 7; d. op 28 januari 1997 voor het uitbreiden van een loods op het perceel Volta weg I; e. op 28 januari 1997 voor het plaatsen van een dakkapel op het perceel Voorborch 2; f. op 28 januari 1997 voor het uitbreiden van het pand op het perceel Schuttershofstraat 12; g. op 28 januari 1997 voor het uitbouwen van de gang op het perceel IJsselstraat 30; h. op 28 januari 1997 voor het bouwen van een woning op een perceel aan de Vlasakker (kavel E); i. op 29 januari 1997 voor het verbouwen van de woning op het perceel Griffioenstraat 8. BOUWPLANNEN Burgemeester en wethouders van Middelburgmaken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: a. het bestemmingsplan Buitengebied voor het bouwen van een bijkeuken en garage en het uitbouwen van een dak kapel op het perceel Walcherseweg 214-216; b. het bestemmingsplan Buitengebied voor het bouwen van een woning met bedrijfs ruimte op het perceel gelegen tussen Walcherseweg 256 en 258; c het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht voor het vestigen van een horecabe- stemming op het perceel Markt 81. Tevens maken zij bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 50, lid 5, van de Wo ningwet vergunning te verlenen. De bouwplannen liggen met in gang van vrijdag 7 februari 1997 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen de uitvoering, zijn bezwaren schriftelijk en gemotiveerd ken baar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middel- burg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag. GEMEENTE llllluil/l jliilimiMlhtiitélilklliiMI. GEMEENTE MIDDELBURG MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Zo'n 50 miljoen mensen zijn blind of ernstig slechtziend. Vaak is dat mede een armoede-probleem. In Zuidoost Azië wordt zelfs elke minuut een kind blind dooreen tekort aan vitamine A in de voeding. U kunt helpen. Een volledige staaroperatie (vooronderzoek, opname, 1 Een Staaroperatie operatie, maaltijden en nacontrole) kost slechts 70,-. Uw bijdrage geeft iemand uitzicht op een nieuwe toekomst. 1 kost in India f70,- W ZIEN, Stichting Blindheidbcsirijding Ontwikkelingslanden O Q Q Tl ft Tl Spruitcnbosstraat 6,2012 LK Haarlem. Telefoon 023 - 534 36 08 SAMEN NAAR EEN MOOIE EE Wilt u donateur worden yari liet Weteld Natuur Fonds.' Maak dan 130.- over op «irointmtner 50 van Ito Wereld Natuur Fonds in Zeist.

de Faam | 1997 | | pagina 14