06-8381* INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VEERE VEERE GEMEENTE VLISSINGEN ilhi KINDERMISHANDELING Over sommige geheimen moet je praten. "WIJ KENNEN GEEN VERSCHIL TUSSEN GEHANDICAPTEN EN VALIDEN': Hoort een gloeilamp in de glasbak? 020-6262620 •mJfHAe Woensdag 22 januari 1997 FAAM - VLISSINGER 17 INFORMATIE OVERHEID GEMEENTE RECTIFICATIE Burgemeester en wethouders van Veere maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat voor iedereen met ingang van 23 januari 1997 gedurende vier weken op de afdeling Bouwen en Wonen, loca tie Serooskerke, Gapingseweg I a en bij Voorlichting locatie Koudekerke, Dorpsplein 28, van de gemeente Veere, op werkda gen van 09.00 tot 16.00 en op donderdagavond van 17.30 tot 19.00 uur, ter inzage ligt het door de gemeenteraad van Mariekerke in zijn vergadering van 20 december I996 vastge stelde bestemmingsplan "speel weide Grijpskerke" te Grijpskerke. Het plan voorziet in het duur zaam vastleggen van het huidige gebruik van deze speelweide voor sport- en spelactiviteiten. Gedurende bovenvermelde ter mijn van terinzagelegging kan degene die tijdig zijn zienswijze omtrent genoemd ontwerp- bestemmingsplan bij de gemeen teraad van Mariekerke heeft ken baar gemaakt, alsmede een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, bij het College van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg, schriftelijke bedenkin gen inbrengen tegen dit bestem mingsplan. Koudekerke, 22 januari I997 Burgemeester en wethouders voornoemd, BOUWAANVRAGEN Burgemeester en Wethouders van Veere maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat zijn binnengekomen de aanvra gen om bouwvergunning van: - P. Melse, d.d. 13 december 1996, voor het vergroten van de opslagruimte aan de Galgenwei 9 te Koudekerke; - Bouwbedrijf Kambier b.v., d.d. 16 december 1996, voor het plaatsen van een dakkapel op het pand op het perceel Karreveld 8 te Koudekerke. - J.Van Mourik, d.d. 19 decem ber 1996, voor het bouwen van een woning met garage op het perceel Spaier (kavel 17) te Zoutelande; - VVV Zuid-West Walcheren, d.d. 24 december 1996, voor het uitbreiden van het VW-kantoor op het perceel Bosweg 2 te Zoutelande; - P. Jasperse, d.d. 24 december 1996, voor het bouwen van een serre op het perceel Zuidstraat 110 te Westkapelle; - J. Wouters, d.d. 2 januari 1997, voor het bouwen van een woning in het uitbreidings plan "Zoutelandse Tienden" te Zoutelande; - Commissie voor kerk en recre atie, d.d. 2 januari I997, voor het plaatsen van 4 geschakelde prefab- units op het perceel Duinweg 123a te Zoutelande; - Woontrend Zeeland, d.d. 2 januari I997, voor het vergro ten van de meubeltoonzaal op het perceel aan de Duinstraat te Koudekerke; - NBM b.v., d.d. 6 januari I997, voor het plaatsen van een recreatie-object aan de binnen zijde van de Veersedam te Vrouwenpolder; - K. Minderhoud, d.d. 6 januari 1997, voor het bouwen van een woning op het perceel Eva Besnyöstraat te Westkapelle; - P.J. Stoel, d.d. 6 januari I997, voor het bouwen van een gara ge op het perceel Loodhol 6 te Grijpskerke; - A. Maljaars, d.d. 6 januari 1997, voor het bouwen van een toiletgebouw op het per ceel Schamsweg 2 te Domburg; - R. Sterneberg, d.d. 6 januari 1997, voor het bouwen van een woning op het perceel Nehalenniaweg 16 te Domburg; - W. van Schaik, d.d. 8 januari 1997, voor het vergroten van de zomerwoning op het perceel Schorrestraat 2 te Vrouwenpolder; - EJ. Heeren/CJ. Francke, d.d. 9 januari I997, voor het bouwen van een woning met garage op het perceel De Spaier te Zoutelande; - Gebr. Dominicus b.v., d.d. 9 januari 1997, voor het bouwen van een loods tb.v. de Buitendienst van de gemeente Veere op het perceel aan de Oude Zandweg te Westkapelle; - W. Uilenhof, d.d. 10 januari 1997, voor het uitbreiden en plaatsen van een serre op het perceel Middelburgseweg 17 te Buttinge; - fa. Schreijenberg, d.d. 13 janu ari 1997, voor het vergroten van de bijkeuken op het per ceel Kluithoekweg 3 te Biggekerke; - Van de Linde Van Luijck v.o.f., d.d. 13 januari I997, voor het uitbreiden van het magazijn op het perceel Singel 6 te Domburg; - G.C. Sala, d.d. 13 januari 1997, voor het verbouwen/uit breiden van de keuken/opslag/restaurant op het perceel 't Groentje 11 te Domburg; - Kustlicht II b.v., d.d. 13 januari 1997, voor het bouwen van 6 piramidewoningen in het duin park Kustlicht II te Zoutelande; VERLEENDE BOUW VERGUNNINGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat er in de periode van 13 december I996 tot en met 16 januari I997 de volgende bouwvergunningen zijn verleend: - Woningstichting Walcheren, voor het bouwen van 6 senior woningen op het perceel aan de Schoolstraat te Oostkapelle; - U.J. Wojtusch-Kullmann, voor het bouwen van een zomerwo ning op het perceel Burgvliet 21 te Oostkapelle; - J. de Kam, voor het bouwen van een veranda op het perceel Dunoweg 22, te Oostkapelle; - K. Pirson, voor het bouwen van een berging op het dakterras op het perceel Markt 6 te Domburg; - L Lampert, voor het plaatsen van een tuinhuisje op het per ceel Klaassesweg I a te Biggekerke; - P.G. Heeren, voor het bouwen van een garage op het perceel Schuitvlotstraat 24 te Biggekerke; - Bouwbedrijf Kambier b.v. voor het vergroten van de christelijke school aan de Tramstraat te Koudekerke; - W. Koppejan, voor het geheel vernieuwen van de zomerwo ning op het perceel Duinweg te Zoutelande; - A. Lampert voor het bouwen van een loods aan de Duinstraat te Koudekerke; - Aann. Bedrijf J. Geertse voor het vergroten van de zomerwoning op het perceel Branding 21 te Koudekerke; - C.J. Cijvat, voor het bouwen van een berging op het perceel Lange Weegje te Koudekerke; - Bouwgroep Peeters b.v. voor het verbouwen van het eetcafé Royal aan de Langstraat I7-I9 te Koudekerke Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag dat de ver gunning aan de aanvrager is ver zonden. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemoti veerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij mevrouw L.M. Louwerse, afdeling bouwen en wonensector Grond gebied, Gapingseweg la te Serooskerke op werkdagen van 09.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur, telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 597635 AANVRAAG MONUMEN TENVERGUNNING Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat is bin nengekomen een aanvraag om vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het uitvoeren van groot onderhoud aan het carillon/uurwerk van het stadhuis aan de Markt 5 te Veere. Genoemde aanvraag ligt vanaf heden gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op werkda gen van 9.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur en donder- dag's tevens van 17.30 tot 19.00 uur bij de afdeling bouwen en Wonen, locatie Serooskerke, Gapingseweg I a en bij Voorlichting, locatie Koudekerke, Dorpsplein 28. Gedurende bovengenoemde ter- BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het realiseren van een berging en een dakterras op de derde verdieping op locatie Boulevard de Ruijter 44 - het vergroten van de woning op locatie Slijkstraat 18 - het bouwen van een garage op locatie Zeelandiaplein 13 - het bouwen van een garage berging op locatie Gerbrandystraat 84 - het bouwen van een woning op locatie Anna Blamanlaan 7 - het bouwen van een dakkapel en wijzigen van de voorgevel op locatie Wielingenlaan 8 - het bouwen van een woning op locatie Anna Blamanlaan 9 - het bouwen van een serre op locatie Chopinlaan 10 - het verbouwen van de winkel op locatie Singel 188 hoek Schledestraat 77 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouw plannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan (art 18a en 19 WRO) en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van mijn kan iedereen ieder eventuele bedenkingen schriftelijk en gemo tiveerd indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Veere, Postbus I, 4370 AA Koudekerke. VERORDENING INSTELLING VASTE COMMISSIES VAN ADVIES Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat de gemeenteraad tijdens de openba re vergadering van 15 januari 1997 heeft besloten tot het vast stellen van de Verordening rege lende de instelling, de taak, de samenstelling en de bevoegdhe den van de vaste commissies van advies aan het college van burge meester en wethouders. De veror dening heeft betrekking op de instelling van de navolgende com missies: a. Algemeen bestuur en financiën; b. Economische zaken, recreatie en toerisme; c. Ruimtelijke ordening, volkshuis vesting en milieu; d. Welzijn, sociale zaken, onder wijs, sport en volksgezondheid; e. Openbare werken, verkeer en vervoer en bouw gemeentehuis; f. Cultuur en monumentenzorg. De leden van de commissie wor den gekozen door en uit de gemeenteraad. De genoemde verordening ligt gedurende drie maanden voor iedereen ter inzage op het gemeentehuis te Koudekerke, Dorpsplein 28, op werkdagen tus sen 9.00 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 16.00 uur. Tevens op donderdag tussen 17.30 en 19.00 uur. Afschriften van deze verordening zijn tegen betaling van de daar voor verschuldigde kosten verkrijg baar. Koudekerke, 22 januari 1997 Burgemeester en wethouders. kracht is (art 50, lid 5 WW). Het gaat om: bouwaanvragen (art 19 WRO en art 50 lid 5 Woningwet): I. B.A.S.C.O. voor de uitbreiding van de hoofdentree bij de flat woningen aan de Kemper straat 26-80 Wij willen positief beslissen op de aanvraag. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 lid 5 van de Woning wet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) maken dit moge lijk. Voordat wij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 23 januari 1997 twee weken (dus tot en met 5 februari 1997) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de tweede verdieping). In die periode kan iedereen schrifte lijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 6 tlm 10 januari 1997 zijn de volgende vergunnin gen verleend: - het uitbreiden van het kantoor sector beheer op locatie Vredehoflaan 50 - het uitbreiden van het clubge bouw op locatie Burg.- van Woelderenlaan 3 - het wijzigen van de voorgevel op locatie Verkuijl Quakkelaarstraat 154 - het bouwen van een afdakje op locatie Badhuisstraat 186 - het bouwen van een tuinhuisje op locatie Bloemenlaan 62 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. STADSVERNIEUWINGS FONDS 1997 De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 19 december 1996 de verdeling van de midde len voor de stadsvernieuwing voor het jaar 1997 vastgesteld. De verdeling is als volgt 1. Herstel monumenten: 579.380,- 2. Verbetering particuliere woningen: 300.000,- 3. Geschikt maken van woningen voor ouderen: 60.000,- 4. Uitvoeringsplannen/stads vernieuwingsprojecten: - Bossenburgh: 250.000,- - Middengebied: 2.568.000,- Subtotaal: 2.818.000,- Totaal: 3.757.380,- Het raadsvoorstel, het raadsbe sluit en de toelichting daarop lig gen ter inzage in de hal op de 2e verdieping van het stadhuis. Verdere informatie kan worden verkregen bij de heer C.M. Lu- teijn, tel. 48 7319. WET GELUIDHINDER Wij zijn voornemens over te gaan tot het indienen van een verzoek tot vaststelling van hogere waar den industrielawaai ingevolge de Wet geluidhinder bij Gedepu teerde Staten van Zeeland. Dit verzoek heeft betrekking op de woning Westhoekweg 12 te Ritthem. Deze woning komt in verband met aanpassing van de zonegrens rond het industrieter rein van de rioolwaterzuiveringsin stallatie, binnen genoemde zone te liggen. Het ontwerpverzoek ligt van 23 januari tot en met 5 februari 1997 ter inzage bij de Sector Stadsontwikkeling, Stadhuisplein 2 te Vlissingen. Gedurende deze periode kan een ieder over het ontwerpverzoek schriftelijk opmer kingen maken, die u dient te rich ten aan het college van burge meester en wethouders. Op 29 januari 1997 zal om 14.00 uur in het stadhuis te Vlissingen een openbare zitting worden gehouden, waarbij een ieder in de gelegenheid wordt gesteld tot het maken van opmer kingen over het ontwerpverzoek. Tevens maken wij bekend dat wij voornemens zijn over te gaan tot het indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland van een ver zoek tot vaststelling van hogere waarden wegverkeerslawaai inge volge de Wet geluidhinder. Dit verzoek heeft betrekking op de bouw van zes woningen aan de Burgemeester Stemerdinglaan (hoek Oranjeplein) te Oost- Souburg. Het ontwerpverzoek ligt van 23 januari tot en met 5 februari 1997 ter inzage bij de Sector Stadsontwikkeling, Stadhuisplein 2 te Vlissingen. Gedurende deze periode kan een ieder over het ontwerpverzoek schriftelijk opmerkingen maken, die u dient te richten aan het col lege van burgemeester en wethou ders. Op 29 januari 1997 zal om 15.00 uur in het stadhuis te WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan de heer J. Kwekke- boom te Middelburg voor het ver anderen vanwege uitbreidingen van een agrarisch bedrijf. De Vlissingen een openbare zitting worden gehouden, waarbij een ieder in de gelegenheid wordt gesteld tot het maken van opmer kingen over het ontwerpverzoek. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer, is ingekomen van Van Ruiten Fruit B.V. een melding tot uitbreiding van een groothan del in aardappelen, groente en fruit, gelegen aan de Bedrijfsweg 6, voor welke inrichting eerder een vergunning is verleend. De uitbreiding van de inrichting betreft het op het terrein aanwe zig zijn van enkele flessen stikstof en koolzuur voor consumptieve verpakking. Redelijkerwijs mag worden aangenomen dat deze uit breiding geen gevolgen heeft voor de milieubelasting buiten de inrichting. De melding ligt van 23 januari tot en met 19 februari 1997 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kan de melding ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden. Voor informatie over genoemde melding en de mogelijkheid van bezwaar en beroep, kunt u tijdens kantooruren bellen: 0118- 487204. VERKEERSMAATREGELEN Wij hebben besloten een parkeer verbod aan beide zijden van de Bedrijfsweg en Handelsweg aan te brengen. Tegen het besluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuurs recht binnen 6 weken na de datum van bekendmaking bij bur gemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemoti veerd bezwaarschrift Degenen die een gemotiveerd bezwaar schrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8.81 van voornoemde wet de President van de Arrondissementsrechtbank verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U moet dit ver zoek richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector Bestuursrecht Postbus 5015 te 4330 KA Middelburg. Voor het aanhangig maken van een geschil is griffierecht verschul digd ad 200,- voor natuurlijke personen en ad 400,- voor niet- natuurlijke personen. Het verkeersbesluit ligt thans tot het verstrijken van de bezwaarter mijn ter inzage op het stadhuis te Vlissingen, bij de sector Stadsontwikkeling op de daarvoor bestemde informatietafel. Vlissingen, 22 januari 1997 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informatiepa gina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de 'FaamIVIissinger' van vandaag en teletekstpa gina 810 e.v. van Maximaal T.V. inrichting is gelegen aan de Prooyenseweg 26 te Middelburg kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie T, nr. 1052. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 20 februari 1997 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (0118-675241). Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Beroep Van 23 januari tot 6 maart 1997 kan beroep worden ingesteld door degene die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit De beschik king worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en tevens op grond van arti kel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 FA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 7 januari 1997 voor het bouwen van een paardenstal op het perceel Geerseweg 10; b. op 8 januari 1997 voor het uit breiden van een woning op het perceel Veersesingel 68; c. op 9 januari 1997 voor het uit breiden van een fabriek op het perceel Herculesweg 35; d. op 13 januari 1997 voor het wijzigen van een winkelpui op het perceel Segeersstraat 9-9a; e. op 13 januari 1997 voor het bouwen van een woning, type Sandberg II, op een perceel aan de Sandberglaan; f. op 13 januari 1997 voor het bouwen van een woning, type Sandberg I, op een perceel aan de Sandberglaan; g. op 13 januari 1997 voor het maken van een dak op een bestaande garage op het per ceel Gandhistraat 7; h. op 13 januari 1997 voor het bouwen van een tuinschuur op het perceel Ter Hoogestraat 52; i. op 14 januari 1997 voor het bouwen van een serre op het perceel Sprencklaan I; j. op 14 januari 1997 voor het uitbreiden van de woning op het perceel Sint Pieterstraat 41-43; k. op 14 januari 1997 voor het vernieuwen van kozijnen op het perceel Oude Rijksweg I. BOUWPLAN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 50, lid 5 van de Woningwet vergunning te verle nen voor het bouwen van een paardenstal op het perceel Geersesweg 10. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 24 januari 1997 geduren de 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stads ontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen de uitvoering, zijn bedenkin gen schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. MONUMENTEN VERGUNNING Van 24 januari 1997 tot en met 6 februari 1997 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het verbouwen van het pand op het perceel Segeersstraat 11/13. Gedurende bovengenoemde perio de kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLAN De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmings plan Nieuwland Kom voor het bouwen van een duivenhok op het perceel Oude rijksweg I. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 24 januari 1997 geduren de 2 weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stads ontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder die bedenkin gen heeft tegen het verlenen van de vrijstelling, deze schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. SCHERPERE CONTROLE AANBIEDEN HUISVUIL Vanaf februari gaan in Middelburg de wijkagent, de milieuagent en de Stadsreiniging extra controleren op overtredingen in het aanbieden van huisvuil. Er zullen waarschuwingen worden gegeven door middel van "gele kaarten" en als dat nodig is wordt proces verbaal opgemaakt Dat kan via een lik-op-stuk-proce- dure een boete opleveren van minimaal 90 gulden. Binnen een week zal deze boete via de giro worden verrekend. Middelburgse inwoners houden zich over het algemeen goed aan de regels, die gelden voor het aanbieden van huisvuil. Uitzonderingen zijn er echter altijd met vervelende gevolgen: er ontstaat zwerfvuil, het levert over last op voor de buren en het aan zien van de buurt gaat achteruit Bovendien geeft het onnodig extra werk voor de mensen van de Stadsreiniging. De meeste "overtredingen" wor den gemaakt op de volgende pun ten: - het huisvuil staat te vroeg bui ten; - het huisvuil wordt niet volgens de regels verpakt; - grof vuil wordt zonder afspraak of te vroeg buiten gezet; - huisvuil wordt in of naast verza- melcontainers geplaatst door mensen, die niet in de bijbeho rende hoogbouwwoningen wonen. Uitgebreide informatie over huis vuil staat op de Afvalkalender die onlangs huis-aan-huis is verspreid en in de Informatiegids "Thuis in Middelburg". Binnenkort verschijnt hiervan een nieuwe editie. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. iniiiiirtiHmuMftitMitiNlltiri»)!. ii GEMEENTE MIDDELBURG MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE *20 cent per minuut Handboogschutter Rlnus Krlekaard Is de beste van zijn clu g handicapten als validen spelen. Veel gehandicapten zouden sport hun handicap kunnen overwinnen. Het aanpassen var sportmotorlalen kost echter veel geld. U kunt helpen! Geef gul aan •e„eon bijdrage op bank of giro. Bedankt! SPORT HELPT OVERWINNEN. giro 5855 - abn bank 70.70.70.0! :t gehandicapten te den h De MilieuTelefoon geeft informatie over onder andere: udioonmuakmiddelen, papiersoorten, luiers, eerpakkingen, kattebakkorrels. verfaardappelen en bloemen. MilieuTelefoon De MilieuTelefoon. de consumenteninformatielijn van Vereniging Milieudefensie, (werkdagen van 9.00 - 14.00 uur) <r>

de Faam | 1997 | | pagina 17