Shakespeare-komedie opent Middelburgs theaterseizoen Die Hard Session in Heinkenszand Lava viert lustrum Knipoog naar jaren zeventig Expositie maritiem schilder in ramschip De Schorpioen ELKE ZONDAG OPEN Jacob Cats als verzamelobject Normaal in Zeelandhallen Voorronde Nederlandse karaoke-kampioenschappen Woensdag 25 september 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER Het Middelburgse theaterseizoen wordt aan staande dinsdag - 1 oktober - in de Stads schouwburg geopend. Deze avond voert Het Zuidelijk Toneel de Shakespeare-komedie Maat voor Maat op. Een uur voor het begin van de voorstelling geeft acteur Kees Coolen een inlei ding op het stuk. 7 DAGEN PER WEEK TOT 9 UUR 'S AVONDS n E S XAMJLA N drsesWËS De Stichting Educatief Toerisme Zeeland Oran jezon houdt op zaterdag 5 oktober een middag programma over de rijke Jacob Cats-verzame- ling die bijeen is gebracht door jonkheer W.C.M. de Jonge van Ellemeet. 26 SEPTEMBER T/M 2 OKTOBER IN MIDDEN ZEELAND Maat voor Maat (de komedie Measure for Measuren van William Shakespeare) is een toneelstuk met trekken van een sprookje, een klucht en een nachtmerrie. Na veertien jaar bestuur van het bandeloze Wenen verlaat hertog Vincen- In Miller Time Café aan de Vlasmarkt in Middelburg wordt op 26 september een voorronde gehouden van de Nederlandse karaoke-kampioenschappen. In de voorron de kunnen zangers en zangeressen zich kwalificeren voor de halve finales waar prijzen als videorecorders en cd- spelers te winnen zijn. Tijdens de voorronde in Miller Time Café kunnen kandidaten zich ter plekke opgeven. Deel nemers kunnen een keuze maken uit een uitgebreide lijst titels. De beste zanger(es) uit deze voorronde gaat met nog veer tig andere deelnemers strijden om een van de vijf plaatsen in de finale. De hoofdprijs van de landelijke finale is een reis naar de Ver enigde Staten. De karaoke-wedstrijd in Miller Timé begint om 21 uur. H0kers op weg naar een optreden van Normaal, eerder dit jaar in Biggekerke. FOTO: ANDA VAN RIET. Als het aan Normaal ligt is het alle dagen feest. De Achterhoek- se rockformatie doet op 19 oktober de Zeelandhallen in Goes aan en zal de zaal ongetwijfeld in extase brengen met hun onvervalste 'boerenrock'. Normaal speelt in de Zeeland hallen in het kader van de 'Veldtocht 1996'. Onder de noemer Top of the Bult spelen de Achterhoekers in zalen door heel Nederland om hun nieuwste cd te promo ten. Dit album is maar liefst de vierentwintigste langspeler die de band heeft uitgebracht en gezien hun prestaties op het podium lijkt de koek nog lang niet op. Naast zanger/gitarist Bennie Jolink bestaat Normaal uit Paul Kemper (gitaar en zang), Willen Terhorst (bas en zang), Fokke de Jong (drums) en Jan Kolkman (gitaar, accordeon, sax en 2ang). Het optreden van Normaal begint om 21.30 uur. Tal van Zeeuwse muzikanten zijn te zien en te horen op de vijf de Die Hard Session die op zaterdag 28 september in De Stenge in Heinkenszand wordt gehouden. Om het lustrum te vieren is De Stenge in de middaguren omgedoopt tot de 'Die Hard Music Market', een beurs waar tweedehands instrumenten, demo's, cd's, foto's en video's te koop zijn. Aan de Die Hard Session wer ken zo'n tachtig Zeeuwse muzikanten mee. Zo zijn leden van de bands Blpf, Sure as Heil, Sound Circus en Les Chouchoux zaterdagavond eens op een heel andere manier te zien en te horen. Tij dens de muziekmarkt die zater dag vanaf 13 uur wordt gehou den worden ook verschillende masterclasses verzorgd door professionele muzikanten. Zo verzorgd Ruth Haumahu een zang-masterclass. Deze zange res heeft ondermeer samenge werkt met Candy Dulfer, Frank Boeijen en Julia Lo'ko. De organisatie van de Die Hard Session en de muziekmarkt zijn in handen van de Stichting Zeeuwse Popmuziek. De organisatie voor lesbische en andere vrouwen in Zee land Lava viert op 19 oktober haar eerste lustrum met een groot dansfeest voor vrouwen. Het feest wordt gehouden in Fix in Biggekerke. Vanaf 21 uur is er gelegenheid tot stijldansen waarna om ongeveer 22.30 uur de swin gende Belgische vrouwen band 'A Miss-ing Link' speelt. 'A Miss-ing Link' is een zeven koppige formatie die covers brengt. Het feest is te bereiken met de discobus, die vanaf 22 uur om het uur vanuit het centrum van Middelburg vertrekt. Voordeelschotel deze week: Spies met Hollandse biefstuk. Met saus naar keuze, gegrilde tomaat en gebakken aardappeltjes. Van 12.95 voor Xvl»~ h m Bij Konmar Superstore. Pottenbakkerssingel 2, Middelburg. tio voor onbepaalde tijd zijn residentie. Hij is een te toe geeflijk heerser geweest, vindt hij zelf. De wetten worden inderdaad met voeten getre den: Wenen is vol decadentie, bordelen, hoeren en pooiers. Vincentio draagt de macht over aan zijn puriteinse neef Angelo en gaat op reis. Het eerste slachtoffer van het nieu we bewind is Claudio, die zijn verloofde zwanger maakte. De doodstraf, zo oordeelt Angelo. Hij wil van geen gratie weten. Dan raakt de nieuwe bestuur der zelf verstrikt in zijn eigen netten. Hij wordt verliefd op de kuise Isabella, de zuster van Claudio die om zijn leven komt smeken. Ondertussen blijkt dat de hertog zelf toch niet op reis is, maar vermomd de gebeur tenissen in zijn stad volgt. Voorafgaand aan de voorstel ling vindt om 19 uur - even eens in de Stadsschouwburg - een gratis toegankelijke inlei ding plaats door acteur Kees Coolen. Maat voor Maat wordt geregis seerd door opera-regisseur Pierre Audi. Hoofdrolspelers zijn Steven van Watermeulen en Katelijne Damen. De voorstelling begint om 20 uur. Scene uit Maat voor Maat. FOTO: DEEN VAN MEER. De Walcherse rockband Mamïlla Paradise speelt aanstaande zaterdag in De Piek in Vlissingen. De band speelt een mengeling van blues, rock, funk en soul met een duidelijke knipoog naar de jaren zeventig. Mamilla Paradise is in 1994 ontstaan uit de band 'Rick, Ruud and the Belt'. De groep brengt zowel eigen nummers als covers van bijvoorbeeld Neil Young, JJ Cale en Bob Dylan. De deuren van De Piek gaan zaterdag om 21 uur open. Om vroegkomers te belonen is de entree tot 21.30 uur gratis. Op vrijdagavond is er in De Piek vanaf 21 uur een jam-ses sie. Mamilla Paradise. Aan boord van het ramschip De Schorpioen in Middel burg is tot 1 november de expositie Rotterdam in Bedrijf van de maritiem-schilder Robert Edgar Murk te zien. Murk werd in 1946 geboren uit een oud zeemansgeslacht in Schiedam. Na aanvankelijk landschappen, zeegezichten en portretten te hebben geschilderd heeft hij zich de laatste jaren toegelegd op het afbeelden van havengezichten en schepen. De tentoonstelling Rotterdam in bedrijf geeft een beeld van de veelzijdigheid van Murk. Zo zijn er voor de liefhebber van maritieme nostalgie, portret ten van de schepen van de Holland Amerika Lijn te bezich tigen. Aquarellen van bekende plekjes als de Parkhaven, Veer- ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderij en, portretten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. DOMBURG Marie Tak van Poortvliet Mu seum, Ooststraat 10a, Dirk Nijland, 'water'. GOES haven en Oude Haven tonen daarentegen de stadshavens van nu. De titel Rotterdam in bedrijf komt het meest tot uiting in de moderne scheepvaart. Murk schildert vanaf 1985 de Rotter damse haven, van stadscen trum tot Hoek van Holland en legt zo de havens, container- terminals en scheepswerven vast. Galerie Elf, Kleine Kade 11, Ingrid van de Linde; bronzen beelden en schilderijen, Clarie Pronk; combinatie van Oosterse en Westerse kunst (t/m 29 september). Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunste naars, diverse werken. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, Elke Einsman (t/m 30 september). P. Spelier; beeldhouwwerk, fa. Moer- sfee;glas (vanaf 1 oktober). Museum en Station, Lidwien Kraad- man, beeldende kunstpresentatie. Galerie Van den Berge, Wijngaard straat 3, Ben Sleeuwenhoek, recent werk. Stadskantoor, Oostsingel 2, leerlin gen van de scholengemeenschappen Buys Ballotcollege, het Goese Lyceum en het St. Willibrordcollege. Plieger, Nansenbaan 15, Paul Huf, fototentoonstelling, highlights uit vijf tig jaar fotografie. Oosterscheldeziekenhuis, 's Gra- venpolderseweg 114, Judy van Dok- kum, beeldend werk 'The six miles lake trail'. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, 'Speel goed van zolder, expositie kinder speelgoed van vroeger. i Jacob Cats. Vijftig jaar lang heeft de in 1811 geboren jonkheer gewerkt om de indrukwekken de verzameling bijeen te bren gen. De Jonge van Ellemeet woonde in Oostkapelle en heeft diverse bestuurlijke func ties in Zeeland bekleed. De verzameling van De Jonge van Ellemeet bestaat niet alleen uit werken van Jacob Cats maar ook handschriften, diploma's en andere docu menten, afschriften van octrooien en portefeuilles van tekeningen van en naar de illu straties in Cats' werken. De Jonge van Ellemeet begon aan zijn collectie in zijn studenten tijd en schonk de verzameling aan het eind van zijn leven aan de Maatschappij der Neder landse Letterkunde in Leiden. Tijdens de bijeenkomst houdt dr. Hans Luyten uit Utrecht een voordracht waarbij hij uitge breid ingaat op de verzameling en de verzamelaar. Hans Luy ten doceerde Historische Let terkunde aan de Universiteit van Utrecht en promoveerde onlangs op Jacob Cats' Sinne- en Minnebeelden. I Na de inleiding van Hans Luy ten wordt er een wandeling gemaakt over het landgoed van Huize Overduin waar jonk heer De Jonge van Ellemeet gewoond heeft. De voordracht wordt om 14 uur in de Nederlands Her vormde kerk van Oostkapelle gehouden. GRIJPSKERKE 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1, zijde expositie, geopend di. t/m za. 13.30- 17.30 uur (t/m 28 september). KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona, Dorpsstraat 23-25, llo- na Schmit, naïeve schilderijen. Ge opend za. van 14-17 uur. Atelier De Kattenbeker, Dorps straat 8, Frans Haak, schilderijen. MIDDELBURG OOSTKAPELLE OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, L. Willeboordse; vlinders en houtsnij werk, J. Overdulve; oude en nieuwe drinkglazen. Watertoren CHK, Klaus Kroger; monumentale schilderijen, Phil Bloom; olieverfschilderijen, Anya Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7- 9, Maurice en Saskia Göth, tekenin gen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Middel burg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kou- steensedijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieu we Kleverskerkseweg 17, Joke Neder- hand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, j tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), pre- sident Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echtgenote Ele anor Roosevelt (1884-1962). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Eric Roest, 'The secret coulourbooks I'; kleurstudies voor architectuur (t/m 27 September). Hans Overvliet, 'Tekens van het zwijgen' en 'Gestolen land schappen' (vanaf 28 september). Ge opend vr. en za. 13-17 uur. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Galerie Veurink, Vlissingsestraat 14, Paul en Neeltje Hoftijzer, 'De vele gezichten van moeder aarder' (t/m 28 september). Rabobank, Lange Geere 3, José en Els Rozemond, olieverfschilderijen en aquarellen (t/m 29 september). Zorg- en Verpleegcentrum Jacob Roggeveen, Noordsingel 106, Wim den Hollander, tekeningen (t/m 30 september). Galerie Het Gouden Briefke, Wijn gaardstraat 15, Janine Vos-de Mooij; schilderijen van katten in diverse tech nieken, Hannes Sanders; beeldhouw werk, Janny Pof; bronzen sculpturen. Geopend ma. 13-17.30 uur, di, wo. do. en vrijdag 10-17.30 uur, do. tot 21 uur en za. 10-17 uur (vanaf 28 september). Galerie 't Haentje te Paart, Span jaardstraat 19, Willy Ketelslagers, schilderijen. Geopend do., za. en zo. van 14-16.30 uur. en na tel. afspraak 0118-613288. De Vleeshal, Markt, Fabrice Hybert, 'Testoo'. Geopend di. t/m zo. 13-17 uur. Cilinder, Markt, Ria Pacquée invites Yael Robin. Kuiperspoort 22, William Verstrae- ten, 'Metrostation Kuiperspoort'. Ge opend van di. t/m za. 13-17 uur. Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, Ron Kalle; olieverf, Chris van Drunen; olieverf, aquarel en pas tel. Wandelkerk, onder de Lange Jan, Marja de Lange, schilderijen 'Tekens van hoop' (t/m 27 september). NEELTJE JANS Delta Expo, Windenergie, tentoon stelling windenergie. Dagelijks geo pend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5. kunstproject Framework Invitation. DONDERDAG 26 SEPTEMBER Abdijplein, Middelburg; beiaard concert Henk G. van Putten, 12 uur. Stadhuistoren, Veere; beiaardbe speling Kees van Eersel, 15 uur. Koorkerk, Middelburg; miniconcert Adri Karman (orgel), 15 uur. Molukse Welzijnsstichting Mae- Uku, Oost-Souburg; Jamsession, 19.30 uur. De Vroone, Kapelle; Theater Opge past, 'Spiegeltje bijdehand', 20.30 uur. VRIJDAG 27 SEPTEMBER Prins van Oranje, Goes; Sandra Reemer, 'In concert', 20 uur. 't Beest, Goes; Fred Delfgauw, 'Momenten', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Jamsessie, 21 uur. ZATERDAG 28 SEPTEMBER Haven, Wemeldinge; Theatergroep Hilaria, hondenshow 'It's raining tec kels and dogs', 13 uur. Oud sluizenterrein, Hansweert; Flup Ju Bedrijf, 'Metamorfose 2', 14.45 uur. Oud sluizenterrein, Hansweert; Flup Ju Bedrijf, Zilte Swing en I Piu Piccoli, 19.30 uur. Oud sluizenterrein, Hansweert; Popject, 'Julia is zo mooi', 20 uur. Minitheater, Middelburg; toneel vereniging Sempre Avanti speelt 'Mirad, een jongen uit Bosnië', dans en bewegingsgroep Anna van de Berg speelt 'In the stillness is the move- ment' en theatergroep Tussendoor speelt 'Schemer kopzorg', 20 uur. Oud sluizenterrein, Hansweert; Flup Ju Bedrijf, 'Het gevlocht', 21 uur. 't Beest, Goes; Argentijns tango ensemble Orquesta Color Tango, 21.30 uur. De Piek, Vlissingen; Mamilla Para dise, 22 uur. ZONDAG 29 SEPTEMBER NS Station, Goes; Petro van de Pas, 'Het kind', 11.45 uur. Stoomtreinstation, Goes; Theater Vis in de Regen, 'De dreutel', 11.45 uur. Manhuistuin, Goes; jeugdorkest Euphonia, slagwerkgroep Euphonia en Ons Genoegen, 12 uur. Dorpsplein, Nisse; Jeugdtheater werkplaats Alkmaar, 'Eksterogen', 13 uur. Dorpshuis, Nisse; Oscar Postema, 'Spiegelbeeld', 13 uur. Stoomtreinstation, Hoedekens- kerke. Theater Vis in de Regen, 'De dreutel', 13 uur. Kerk, Hoedekenskerke; John de Win ter, 'De droomjongen', 13.45 en 16.15 uur. Dorpshuis, Hoedekenskerke; Damiet van Dalsum, 'Boebele, het cir cuskind', 13.45 en 16.15 uur. Zeeuws Biologisch Museum, Oostkapelle; Poppenspel 'Anna', 14 uur. Fort, Ellewoutsdijk; Mang's Mas kertheater, 'Metamorfose', 14.45 uur. Hellenburg, Baarland; Theater groep Hilaria, 'Het jaarfeest van Sint Hilarius', 15.30 uur. Dorpshuis, Baarland; Theater Opgepast, 'Toeters en bellen', 15.30 uur. Zeeuws Biologisch Museum, Duin- vlietweg 6, Tonnie Outermans; 'Bomen in het landschap'. Staatsbos beheer;'Dood hout leeft'. Toeristisch Centrum Oranjezon, Schoolstraat 4, Anne de Haan, stads en zeegezichten in pastel, aquarel en acryl. DINSDAG 1 OKTOBER Grote Kerk Goes; carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Het Zuidelijk Toneel, 'Maat voor maat', 20 uur. WOENSDAG 2 OKTOBER Ambachtscentrum, Goes; Poppen theater Sim Bolus, 'Joris en Reuze- neus', 14 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; theatergroep Het Filiaal, 'Als je vader een held is', 15 uur. Prins van Oranje, Goes; Het Folklo ristisch Danstheater, 'Karpaten', 20 uur. Janssen; penseelschilderijen en Joost Willink; tekeningen. RITTHEM Fort Rammekens, 'Kreken op Wal cheren', expositie van flora en fauna rond de vier kreken. VEERE Grote Kerk, Historische maquette van Veere uit 1813. Grote Kerk, Jiri Necas; gemengde technieken, Zivo Vanderstege; olie verfschilderijen. VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, Zo., ma. en do. 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. 10-12.30 uur en 14-17.30 uur. Vanaf 1 oktober dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toe ristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum, Bellamypark, 'Michiel de Ruyter, werkelijkheid en mythe', geopend ma. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 13-17 uur (t/m 29 sep tember). Stedelijk Museum, Bellamypark, 'VOC met betrekking tot Oost-lndië- vaarders'. Gemeentearchief, Hellebardier- straat 2, tentoonstelling 'Sanering in Vlissingen', kaart- en fotomateriaal. Galerie Hannelore Meyaard, Hend rikstraat 8, Herman Brood, Corneille, Hans Verhagen, Olga Westrate en Paul Kortekaas, schilderijen, foto's, sculpturen en beelden. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans, diverse werken. Notariskantoor Sauer Oonk, Badhuisstraat 181, Xenia Popova, linoleumsnedes en aquarellen. Stadhuis, Stadhuisplein 2, Fotoclub de Draadontspanner, foto-expositie van zowel kleur als zwart wit foto's (t/m 30 september). Dependance Watertoren, Coosje Buskenstraat 200, Ben Sleeuwenhoek, 'Stream stream', schilderijen. Ge opend wo. t/m zo. 12-17 uur. Arsenaal, Arsenaalplein 7, Willemien van Nassau, olieverfschilderijen. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOL PHAARTSDUK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie 'de Hoekweide', Nazareth 4, Leo de Jong, schilderijen en teke ningen. DONDERDAG 26 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'A Time to Kill' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Phenomenon' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'De Nieuwe Moeder' 20.30 uur. VRIJDAG 27 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Multiplicity' 19 uur en 'A Time to Kill' 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Phenomenon' 19 uur en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Fan' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Zero Keivin' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Jong Talent', 19.30 uur. 'A Couch In New York', 22 uur. 'Bound', 00.30 uur.. ZATERDAG 28 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Multiplicity' 14 en 19 uur, 'A Time to Kill' 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Multiplicity' 14 en 19 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flipper' 14 uur. 'Nutty Profes sor', 20 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'A Month By The Lake', 14 uur. 'Ridicule', 16 uur. 'Le huitieme Jour', 19.30 uur, 'Fargo', 22 uur. 'Killer', 00.30 uur. ZONDAG 29 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Multiplicity' 19 uur, 'ATimeto Kill' 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Phenomenon' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pinokkio' 14 uur. 'de Nieuwe Moeder', 20 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Microcosmos', 14 uur. 'Surviving Picasso', 16 uur. 'Secrets and Lies', 19.30 uur. 'The Shine', 22 uur. MAANDAG 30 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'A Time to Kill' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Phenomenon' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Secrets and Lies' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'The Michael Collins Story", 19.30 uur. 'The Fan', 22 uur. DINSDAG 1 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'A Time to Kill' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Phenomenon' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flirting with disaster' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 20 uur. 't Beest Goes, 'Trial on the road' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Chacun cherche son chat', 19.30 uur. 'Zero Kelvin', 22 uur. WOENSDAG 2 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Multiplicity' 14 uur. 'A Time to Kill' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Independence day' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Le Huitieme Jour' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Memoria de lo des- conocido', 19.30 uur. 'Salto al Vacio', 22 uur. ZATERDAG 28 SEPTEMBER Alhambra II Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur. ZONDAG 29 SEPTEMBER Alhambra II Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur. WOENSDAG 2 OKTOBER Alhambra II Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur. mmm

de Faam | 1996 | | pagina 7